KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Max DeLuise vs Lagan

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Max DeLuise vs Lagan Empty
TémanyitásTárgy: Max DeLuise vs Lagan   Max DeLuise vs Lagan Icon_minitimeVas. Szept. 17, 2017 12:25 pm

Na be indult a haladás, itt már csak röpke 13 a szintkülönbség. Remélem azért izgalmas és látványos küzdelem lesz.

Max DeLuise: 17 KP
Lagan: 4 KP

Mágia módosító nincs.

Helyszínt a kocka biztosít.
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Max DeLuise vs Lagan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Max DeLuise vs Lagan   Max DeLuise vs Lagan Icon_minitimeVas. Szept. 17, 2017 12:26 pm

Számok, lássuk a számokat!
Vissza az elejére Go down
Mato
Hivatalos Kabala
Hivatalos Kabala
Mato


Hozzászólások száma : 910
Aye! Pont : 9
Join date : 2011. Mar. 24.

Max DeLuise vs Lagan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Max DeLuise vs Lagan   Max DeLuise vs Lagan Icon_minitimeVas. Szept. 17, 2017 12:26 pm

The member 'Natsu Dragneel' has done the following action : Kocka


#1 'Aréna helyszín' :
[You must be registered and logged in to see this image.]

--------------------------------

#2 'Aréna' : 9, 5

--------------------------------

#3 'Aréna' : 7, 4

--------------------------------

#4 'Aréna' : 6, 5

--------------------------------

#5 'Aréna' : 3, 1

--------------------------------

#6 'Aréna' : 6, 3

--------------------------------

#7 'Aréna' : 3, 2

--------------------------------

#8 'Aréna' : 4, 2

--------------------------------

#9 'Aréna' : 2, 3

--------------------------------

#10 'Aréna' : 7, 10

--------------------------------

#11 'Aréna' : 6, 2

--------------------------------

#12 'Aréna' : 10, 6

--------------------------------

#13 'Aréna' : 3, 1

--------------------------------

#14 'Aréna' : 8, 2

--------------------------------

#15 'Aréna' : 4, 3

--------------------------------

#16 'Aréna' : 4, 9

--------------------------------

#17 'Aréna' : 4, 9

--------------------------------

#18 'Aréna' : 4, 6

--------------------------------

#19 'Aréna' : 10, 1

--------------------------------

#20 'Aréna' : 10, 9

--------------------------------

#21 'Aréna' : 10, 5

--------------------------------

#22 'Aréna' : 2, 4
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Max DeLuise vs Lagan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Max DeLuise vs Lagan   Max DeLuise vs Lagan Icon_minitimePént. Szept. 29, 2017 12:08 pm

Végigsimítottam a friss kötésemet, amivel a kis lovag kölyök vágását kezelték le. Klassz kis harc volt, de bíztam benne, hogy a következő ellenfelem tapasztaltabb alak lesz. Miután Siegfriedet kiütöttem tettem magamnak egy fogadalmat, ami szerint nálam jócskán gyengébb harcosok ellen nem használom a lángjaimat.  
Az ajtó ekkor kinyílt előttem én pedig besétáltam az arénába. Túloldalt ugyanabban a pillanatban mint én, az ellenfelem is megjelent. Szemmel láthatóan idősebb volt, mint az előző. Öltözéke elég rendhagyó és vagány volt, akár a Quatro Cerberushoz is tartozhatott volna. Mellény, cilinder, tetoválások, ujjatlan kesztyűk, zabos merészt, magabiztos tekintet.  
Miközben a ring közepe felé sétáltam, ahol C. C. várt ránk, felmértem a terepet. Sajnálatomra ez sem ígérkezett egy egyszerű arénának, ahol nyugodtan kiélvezhetnénk a harcot. Körben a falon mindenhol lyukak voltak. Minden bizonnyal valami ki fog jönni azokból, de csak találgatni tudtam, hogy mik lesznek azok. Mindenesetre nem örültem nekik, nagyon nem!  
Mielőtt odaértünk volna C. C.-hez, az hangosan belekezdett a mondandójába. A hófehér bőrű bohóc, mint mindig most is elemében volt, s a tömeg itta a szavait. Minél többet találkoztam vele, annál inkább felkeltette az érdeklődésemet a titokzatos alak.  
-Hölgyeim és Uraim! Messze még az éjjel vége, szóval mindenki helyezze magát kényelembe, mert egy elképesztő párosítást van szerencsém bemutatni önöknek! Az aréna boksz bajnoka, az Acélöklű Lagan csap össze, a Quatro Cerberus legvadabb sárkányával Max DeLuiseal! Fergeteges összecsapásra számíthatunk, hiszen acél és tűz csap össze! Vajon a sárkány lángjai elég forróak lesznek ahhoz, hogy megolvasszák Lagan acélkemény ökleit? Pillanatokon belül megláthatjuk!  
Az ellenfelem és én egymás elé léptünk. Mereven fürkésztük a másik tekintetét, megpróbálva kihámozni belőle, hogy mégis milyen kemény összecsapás veszi kezdetét pillanatokon belül. A következő pillanatban arra lettem figyelmes, hogy C. C. szokásához híven semmivé vált, eltűnt mellőlünk.
-Kezdődjék hát, az éjszaka legjobban várt bokszmeccse! - adta meg a jelet a kezdésre.  
A következő pillanatban, már egy hatalmas balhorgot kaptam az arcomra, amitől két lépést hátra tántorodtam. Hirtelen jött az ütés, de valami szokatlan is volt benne. Valami jóval erősebbé tette, mint egy hétköznapi ütést.  
-Ó, csak nem volt túl gyors? - szólalt meg Lagan gúnyos hangon. - Kezdjük újból, hogy fel tudj készülni?
Csak morgolódtam magamban, sikerül kifognom egy arrogáns idiótát. Bemelegítésképpen köröztem párat a vállaimmal. Közben a tömeg őrjöngeni kezdett, s jól hallhatóan inkább Lagannak drukkoltak, mint nekem. Persze ez mikor is érdekelt engem, megszoktam már hogy széllel szemben kell pisálni.  
Megindultam az ellenfelem irányába és éppen beértem kartávolságba, amikor az megszólalt:  
-Lassú, nevetségesen lassú!  
Olyan gyors volt a lábmunkája, hogy alig láttam, ahogy kifordul az ütésem elől. A cél tévesztésemet pedig egy gyors, jobb, bal, jobb kombináció torolta meg az arcomba. Egyensúlyomat vesztve tántorodtam oldalra és rogytam féltérdre. Gyors volt és olyan jól mozgott, mint nagyon kevés eddigi ellenfelem. A mágia amit használ pedig elképesztően hatékony volt. Olyan mértékben erősítette meg az ütéseit, mintha egy kovácsüllővel püfölt volna.  
-Ha tényleg te vagy a Cerberus egyik legerősebbje, akkor elég szánalmas egy bagázs vagytok! - vágta hozzám Lagan, majd pár lepést hátrált és karjait az égbe emelve a nézők felé fordult, hergelve őket ezzel.
Megráztam párszor a fejemet mire sikerült felállnom. A tömeg egyre hangosabb lett, lassan már süketítően hangos.  
-Engem ócsárolhatsz, ahogyan akarsz, de a céhet hagyd ki belőle! - vágtam hozzá fenyegető hanghordozással.
-Különben? - fordult felém, felvont szemöldökkel. - Összenyalogatsz? Inkább nevezzétek át magatokat a Négy Kis Tacskóra!
-Én szóltam... -mondtam magam elé, majd támadásba kezdtem volna, de ekkor valami a hátamba robbant. Nem fájt és nem is sebesített meg, de az ereje Lagan elé lökött, mire a fickó gyomorszájon ütött. A váratlan csapástól előre görnyedtem, pontosan bele a cilinderes felütésébe.  
Fejem hátra lendült, és éreztem ahogy lábaim elemelkednek a talajtól. Néhány pillanatig szinte úsztam a levegőben, majd mint egy lisztes zsák, csattantam a földnek.  
-Akartok még? - heccelte tovább a közönségét Lagan. - Nem volt még elég?  
A közönség egybehangzóan üvöltött, én pedig azért küzdöttem, hogy fel tudjak állni. Már majdnem stabilan álltam, amikor perifériámból észrevettem, hogy valami jobbról közelít. Nem tétováztam, hátrább szökkentem, s éppen csak elhúzott előttem egy tűzgolyó.  
-Szóval így állunk... - morogtam magamnak, mikor rájöttem, hogy mégis miket lőnek magukból a falon található lyukak.
-Csak nem félsz a tűztől, Sárkány? - kérdezte magvetéssel a hangjában az ellenfelem.  
Egyetlen egy csapással elsöpörhettem volna az idegesítő alakot, még meg sem kellett volna magam erőltetnem, de a saját pályáján akartam megverni, hogy igazán fájó vereséget szenvedjen.  
-Normálisan is meg tudsz ütni, vagy továbbra is simogatni fogsz? - próbáltam heccelni.
-Mi?! - csattant fel kissé ingerülten. - Szóval úgy szereted, ha fáj? Tőlem megkaphatod!
Lagan felém szökkent, s ment közben szüntelen váltogatta az oldalát, hogy összezavarjon. Már éppen készültem elcsúfítani egy életre az ábrázatát egyetlen ütéssel, mikor az félre siklott. Ekkor láttam meg, hogy a takarásában végig egy tűzgolyó közeledett felém. Persze ezzel nem volt gond, az ő dinnye feje helyett a lángoló golyót ütöttem szét apró lángnyelvecskékre. Úgy robbant szét az öklömön, mintha egy tarisznya lobbanó lakrimát aktiváltak volna.  
-Úgy néz ki Lagan felbőszítette a sárkány! - Csattant fel C. C. izgatott hangja.  
Hallottam, ahogy Lagan remegő ökle felém süvít. Félre oldalaztam, s egy pillantást vetettem az arcára. Feszült volt. Valószínűleg rájött, hogy csak az erőm kis töredékét sem vettem elő ellene.  
-Megmondtam, hogy ne vedd a szádra a Cerberust! - mondtam, majd az arcát vettem célba. A csapásomat könnyedén hárította, mert időben felrántotta még az ökleit, de ezzel csak besétált a csapdámba. A teste védtelenül maradt. Azt pedig még egy korábbi bokszoló ismerősömtől tanultam meg, hogy egy test ütés sokkal jobban képes fájni, mint egy fej ütés. Hatalmas ütést mértem a bordáira, mibe az egész férfi teste beleremegett. A fejét védő öklei megereszkedtek, utat engedve a befejező csapásomnak. Szó szerint vissza kellett fognom magam, hogy ne trancsírozzam véres pacává a férfi ábrázatát az utolsó ütésemmel. Ellenfelem kirepült a cilindere alól, s eszméletlenül zuhant a földre, szinte ugyan abban a pillanatban, mint a kalapja a lábaim előtt.  
-Elképesztő! Micsoda fordulat! Max DeLuise bebizonyította, hogy egy sárkány a lángjai nélkül is képes megtörni még a legkeményebb acélt is!  
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Max DeLuise vs Lagan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Max DeLuise vs Lagan   Max DeLuise vs Lagan Icon_minitimeHétf. Okt. 02, 2017 4:26 pm

A céh becsülete mindig az elsődleges. Jutalmad 200 VE és 200 Gyémánt. Ezenkívül pedig 5 HP jár a céhnek.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Max DeLuise vs Lagan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Max DeLuise vs Lagan   Max DeLuise vs Lagan Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Max DeLuise vs Lagan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sayuri és Shiragiku vs. Lagan és Silva /2v2/
» Kiya Tadao vs. Lagan
» Kate Soren vs. Lagan
» Serami Raynott vs Lagan
» Angelina Schloss vs Lagan (njk csata)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Küzdelmek :: Mágus Aréna :: Párbaj Aréna-
Ugrás: