KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Kérdések és Válaszok

Go down 
+69
Kes Kontráz
Kokuto
Ed Mansfield
Ultear
Anna Araucaria
Hyra
Pantherlily
Sarah Parker
Mimasuya Miliko
Kaylin Naser
Shiki
Dere
Akamatsu Gempachi
Nayal Yithal
Nutty
Elizabeth Colmen
Shouki Sheiji
Särnoch Heimlich
Kevin McBride
Stan Silversky
Okami
Arashy Iduna
Cancer
Eigo Haruki
Juro Chiba
Hwarug Zhor
Mona Okami
Sophia Sanlinia
Tony Smith
Kato Brightmore
Gilbert Barker
Sedric Crystalheart
Daniel Deamhan
Mateus Grandus
Raelae Xing'ke
Dead Shadorick
Rammus Traidoras
Natali Lilie
Momo Nanami
Lashlee
Petersen Ruw
Tabuchi Metarikku
Strago Rhelm
Rohandar Blacksteel
Rouuro Kao
Gabriel Caradhel
Mikomi
SouicHiro Ryuuken
Akuri Senshi
Jonathan McWilliams
Sorov Mazjef
Orson van der Hobbelheim
Sophie Black
Yukio Igarashi
Light
Michael Grant
Adelus Morningway
Miranda Skyfire
Glen Ordway
Arashi Nagao
Yuuri Tsunayoshi
Ovan Sandinger
Firmus Kakte
Shiina Kaori
Taro Zoom
Yagura
Gray Fullbuster
Katsu Inozuke
Natsu Dragneel
73 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Dere




Hozzászólások száma : 11
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 11 Icon_minitimeVas. Dec. 23, 2012 9:09 pm

Oh... erre nem számítottam, hogy őszinte legyek. Ennyi lehetőség, ez már azért is jó mert elég szép harci stratégiákat lehet a harc során elérni. Hmm remekül hangzik a kapott információk. Nagyon szépen köszönöm a bő válaszokat Smile Most már minden teljesen érthető. Smile
Vissza az elejére Go down
Dere




Hozzászólások száma : 11
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 11 Icon_minitimeKedd Dec. 25, 2012 8:14 pm

Boldog karácsonyt mindenkinek! Smile

Megint törtem a fejem, így megint egy kérdéssel fordulnék hozzátok Smile.
Valaki tud valamit ebben a világban zajló ember és démon kapcsolatról? Démoni átkokról, ami leginkább embereket célozza meg.
Gondolom csak fekete mágusok - és abból az erősebbek és tehetségesek - képesek áthozni őket a földi síkra, vagy rosszul sejtem? Sad
Válasz(okat)t előre is nagyon szépen köszönöm! Smile
Vissza az elejére Go down
Kato Brightmore
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Kato Brightmore


Hozzászólások száma : 247
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. May. 10.
Age : 34

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 3
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 11 Icon_minitimeKedd Dec. 25, 2012 8:34 pm

Nem tudom pontosan mire gondolsz, de talán hasznos lesz: a démonok legtöbbje Zeref "gyártmánya", és két lehetőség áll rendelkezésedre:

1: Démonmágusként gyakorlatilag egyek vagytok a démonnal, akinek különböző képességeit használhatod, majd végezetül, elég magas szinten már te magad leszel a démon.

2: Satan Soul-lal a Take Over képességgel gyakorlatilag lemásolodg a démon részét vagy egészét, így segítségül hívva a képességeit.
Vissza az elejére Go down
Dere




Hozzászólások száma : 11
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 11 Icon_minitimeKedd Dec. 25, 2012 9:04 pm

Kato Brightmore írta:


1: Démonmágusként gyakorlatilag egyek vagytok a démonnal, akinek különböző képességeit használhatod, majd végezetül, elég magas szinten már te magad leszel a démon.

Démonmágus? Még nem hallottam ilyenről. Nagyon megköszönném ha kifejtenéd nekem Smile. Persze ha nem szeretnéd, azt is elfogadom.
Vissza az elejére Go down
Mateus Grandus
Gealdor
Gealdor
Mateus Grandus


Hozzászólások száma : 151
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Apr. 24.
Age : 29
Tartózkodási hely : Skype

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 3
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 11 Icon_minitimeKedd Dec. 25, 2012 9:22 pm

>>>Démon mágia kibeszélő<<<

>>>Sablondémonok, és már létező démonok listája<<<

A lényege az, hogy van egy démon melyet bezártak egy emberi testbe. Emlékeim szerint engedélyköteles, és csak akkor használható ha azzal kezdtél. Ezen kívül utána már csak fekete mágiával foglalkozhatsz.

Dióhéjban a démon mágus megszerzi a belé zárt démon erejének egy részét mely 4+1 képességben mutatkozik meg. Ebből 4 az általad kreált képesség melyet a démon ruház rád, a +1 pedig a Birth of Demon nevű képesség mellyel a démon átveszi feletted bizonyos szinten az irányítást és megduplázza a VE-d.

Ha bármit kihagytam volna, majd úgyis kijavítanak.
Vissza az elejére Go down
Dere




Hozzászólások száma : 11
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 11 Icon_minitimeKedd Dec. 25, 2012 9:31 pm

Köszönöm!
Ej, mondom magamnak. Megint olyat kérdeztem ami az oldalon szerepel. Elnézést kérek ezért.
Amúgy szerintem elég ötletes dolog. Smile Legalább van miből választani majd a tapasztaltaknak is. Örülök Smile.
További szép estét mindenkinek.
Vissza az elejére Go down
Kato Brightmore
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Kato Brightmore


Hozzászólások száma : 247
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. May. 10.
Age : 34

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 3
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 11 Icon_minitimeSzer. Jan. 09, 2013 7:34 pm

A familiárisok képesek-e egyedi módon használni a mágiákat?

Például itt van esetemben a vörös panda. Négy lábon közlekedik, és nem is képes két lábra állni, így pl egy Fire Ball-t képtelen lesz úgy használni, mint egy ember. Ez esetben lehetséges-e alternatív módszer, pl a szájából hajtja végre a varázslatot?
Vissza az elejére Go down
Kaylin Naser
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Kaylin Naser


Hozzászólások száma : 21
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Aug. 08.

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 1
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 11 Icon_minitimeSzer. Jan. 09, 2013 9:12 pm

Ezért van Külső Mágia pályázat.
Vissza az elejére Go down
Mimasuya Miliko
Elemi mágus
Elemi mágus
Mimasuya Miliko


Hozzászólások száma : 44
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Dec. 11.
Age : 30
Tartózkodási hely : Itt, ott, amott

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 2
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 11 Icon_minitimeVas. Feb. 17, 2013 6:33 pm

Miért nem látszik az aláírás amit beállítottam magamnak?
Szerk.:
Hupsz már látszik ^^'
Vissza az elejére Go down
Sarah Parker
Elemi mágus
Elemi mágus
Sarah Parker


Hozzászólások száma : 6
Aye! Pont : 0
Join date : 2013. Feb. 04.
Tartózkodási hely : Magnólia

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 1
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 11 Icon_minitimeKedd Feb. 26, 2013 7:38 pm

Sziasztok!

A küldetésekkel kapcsolatban lenne kérdésem:

Több szj-és oldalon vannak olyan küldetések, melyeket a karakter egyedül ki tud vinni, és nincs időhöz kötve, így a user akkor is fejlesztheti a kariját, ha épp nem akad társa. Ezek előre megírt küldetések, melyek szintekhez vannak szabva, és vannak feltételei is (pl. min 5, 10 soros hsz). Itt vannak ilyenek? Vagy pedig csak az aktuálisan kiírt küldetések révén lehet fejleszteni a karaktert? Előre is köszi a választ
Very Happy
Vissza az elejére Go down
Pantherlily
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Pantherlily


Hozzászólások száma : 166
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jan. 05.

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 10
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 11 Icon_minitimeKedd Feb. 26, 2013 7:41 pm

Szia Sarah!

Az általad említett megoldás a maga módján, kalandok és munkák néven az élmények topicban valósul meg. További információt, köztük a feltételeket, az alábbi linken találod.

https://fairytailszj.forumotion.com/f67-elmenyek

Jó játékot.

Üdv

Lily
Vissza az elejére Go down
Cancer
Mesélő
Mesélő
Cancer


Hozzászólások száma : 360
Aye! Pont : 15
Join date : 2009. Oct. 10.
Age : 33

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 11 Icon_minitimeKedd Feb. 26, 2013 7:42 pm

Igen, van ilyen nálunk is. Ezt szemléld meg Smile
https://fairytailszj.forumotion.com/f99-kalandok
Vissza az elejére Go down
Sarah Parker
Elemi mágus
Elemi mágus
Sarah Parker


Hozzászólások száma : 6
Aye! Pont : 0
Join date : 2013. Feb. 04.
Tartózkodási hely : Magnólia

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 1
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 11 Icon_minitimeKedd Feb. 26, 2013 7:55 pm



Óh, köszönöm, látom a kalandok itt a mi fantáziánkra vannak bízva Smile Esetleg múltbéli élmények lehetnek-e, melyek kimaradtak az előtörténetből, de a karakter életének egy fontos pillanata volt?


Elnézést az értetlenkedésért Embarassed
Vissza az elejére Go down
Shiki
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Shiki


Hozzászólások száma : 191
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30
Tartózkodási hely : Ismeretlen

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 10
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 11 Icon_minitimeKedd Feb. 26, 2013 8:03 pm

Hát ha csupán a VE és az erő szempontjából nézzük , ha leírnál egy kalandot az előtörid és a 250 alap VE-d előttről és utána arra kapnál jutalmat akkor azzal azt érnéd el hogy az előtörid idejére már nem a kezdők VE-jével azonos a tiéd hanem több és ez eléggé összezavaró, szerintem ezért inkább olyat írj ami az előtörid után történt, de az viszont elképzelhető lenne szerintem hogy visszahozod azokat a bizonyos eseményeket amiket az előtörid előttről akartál és visszaemlékezésként vagy újra átélédként hozod be.
Vissza az elejére Go down
Pantherlily
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Pantherlily


Hozzászólások száma : 166
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jan. 05.

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 10
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 11 Icon_minitimeKedd Feb. 26, 2013 8:10 pm

Okos Shiki Smile

Remek megoldás amit a fentebb szóló ajánlott. Akár egy kevésbé kidolgozott, jelenbeli esemény közben is elmesélheted, a részletesebb visszaemlékezést, persze mindezt úgy, hogy a tényleges történés érdemes legyen jutalmazásra, feleljen meg a kalandok tartalmával szemben állított elvárásoknak. Párhuzamosan vezetni két eseményt úgy is érdekes húzás.
Vissza az elejére Go down
Rouuro Kao
Elemi mágus
Elemi mágus
Rouuro Kao


Hozzászólások száma : 513
Aye! Pont : 7
Join date : 2010. Nov. 19.

Karakter információ
Céh: Újraszervezett Mágus Tanács (Hírszerzési Egység)
Szint: 8
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 11 Icon_minitimeSzer. Márc. 13, 2013 5:31 pm

Egy apróság: valaki elkészítené a Fairy Golden díjakat afféle kis plecsnikként, amiket lehet aláírásba is tenni anélkül, hogy batár nagy képekkel lennénk tele?

Ha valaki veszi az időt, annak kudos!
Vissza az elejére Go down
Jonathan McWilliams
Elemi mágus
Elemi mágus
Jonathan McWilliams


Hozzászólások száma : 357
Aye! Pont : 3
Join date : 2011. Jun. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sophie szoknyája alatt

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 5
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 11 Icon_minitimeSzer. Ápr. 10, 2013 2:36 pm

Csatlós milyen mágiával NEM rendelkezhet? Sárkányölő, Démon mágus alap, de sehol sem találom, hogy le lenne írva valahol, hogy csatlós milyen mágiával nem rendelkezhet.
Vissza az elejére Go down
Hyra

Hyra


Hozzászólások száma : 2
Aye! Pont : 0
Join date : 2013. May. 02.
Age : 37

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 11 Icon_minitimeCsüt. Május 30, 2013 5:02 pm

Sziasztok!
Most kezdtem el igazán játszani, eddig az előtörténetemmel bíbelődtem, de még az sincsen kész. Az se biztos, hogy így írhatok, szóval ha nem, elnézést kérek. Szóval csillagmágus szeretnék lenni (leszek), és az előtörténetembe már belekerülne egy- két csillaglélek, amit az elbeszélés alatt megszerzek. Kérdésem a következő: Fizetnem kell érte? Vagy lehet - és ha igen mennyit - választani kezdéstől? Vagy milyet? Csak ezüstöt?
Bocsánat, ha olyat kérdezek, ami(t):
- Már korábban kérdeztek
- Egyértelmű ._."
- Valahol le van írva
csak nem találtam eddig. Köszönöm előre is a válaszokat, remélhetőleg hamarosan kész lesz a történetem, és be tudok kapcsolódni a játékba, csillagszellemeimmel, avagy nélkülük... :$
Vissza az elejére Go down
Rohandar Blacksteel
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Rohandar Blacksteel


Hozzászólások száma : 2742
Aye! Pont : 2
Join date : 2011. Aug. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Küldetésen

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 16
Jellem: Semleges Gonosz

Kérdések és Válaszok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 11 Icon_minitimeCsüt. Május 30, 2013 5:14 pm

Nos, bár jómagam nem vagyok csillagmágus, csak a karakterem csatlósa, azért megpróbálok válaszolni a kérdéseidre.
Ahogy én tudom, a csillagmágus 2 azaz kettő darab kulcsot választhat magának ingyen az előtörténete folyamán, melyek olyan ezüstkulcsok, melyekre értelem szerűen elég a szintje, tehát egyes szintűek, ez ugyebár mindegyik kulcsnál fel van tüntetve, a csillagok ebben az esetben nem számítanak.

U.I.: Ha bármit rosszul mondtam volna, akkor elnézést és aki jobban tudja javítson ki, de szerintem így van.
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 11 Icon_minitimeCsüt. Május 30, 2013 8:50 pm

Így van egy csillaglelkű mágus két (2) darab 1. szintű ezüst kulcsot választhat magának, de mivel kap még 100.000 Gyémánt kezdő tőkét, igazából választhat még, csak azoknak az ára már a kezdő pénzből jönnek le.
Vissza az elejére Go down
Hyra

Hyra


Hozzászólások száma : 2
Aye! Pont : 0
Join date : 2013. May. 02.
Age : 37

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 11 Icon_minitimePént. Május 31, 2013 6:40 am

Köszönöm szépen ^^
Vissza az elejére Go down
Sedric Crystalheart
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Sedric Crystalheart


Hozzászólások száma : 34
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Mar. 25.

Karakter információ
Céh: Grimoire Heart
Szint: 2
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 11 Icon_minitimeCsüt. Okt. 15, 2015 2:06 pm

Érdeklődnék, hogy a feketepiac kínálata átkerül-e ide?
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 11 Icon_minitimePént. Okt. 16, 2015 9:11 pm

Igen, lesz aktív Fekete Piac.
Vissza az elejére Go down
Anna Araucaria

Anna Araucaria


Hozzászólások száma : 1
Aye! Pont : 0
Join date : 2016. Sep. 18.
Age : 28

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 11 Icon_minitimeVas. Szept. 25, 2016 1:31 pm

Üdv.
Mint ugye bár olvastam, hogy a játékosok kidolgozhatják azokat a céheket amelyeknek nincs leírása fent az oldalon. Nos, én pont ezt szeretném tenni mielőtt a karakterem előtörténetét is beküldeném.
A késznek gondolt céh leírást mindenestől kinek (gondolok itt adminra) kell továbbítani? Mert gondolom át kell mennie valakin, aki jóváhagyja esetleg visszadobja.

A másik kérdésem az idővonallal kapcsolatos. A poszt 2012-es és azóta frissítetlen. Akkor volt x790. Tehát most x794-et írunk a mi 2016-os évünkben?
Vissza az elejére Go down
Ultear
Mesélő
Mesélő
Ultear


Hozzászólások száma : 105
Aye! Pont : 30
Join date : 2015. Dec. 21.

Kérdések és Válaszok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 11 Icon_minitimeVas. Szept. 25, 2016 4:59 pm

A második kérdésedre tudok választ adni: x791.-et írunk elvileg! Azon belül ma szeptember 25. van Very Happy

Az első kérdésedre most csak annyit mernék mondani, így admin bácsi jelenléte nélkül, hogy küldd el nekem a céh leírását, én pedig továbbítom, amint kiderítem, hogy ki az illetékes.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kérdések és Válaszok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 11 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kérdések és Válaszok
Vissza az elejére 
11 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Szabályzat és egyéb dolgok :: Fórum-
Ugrás: