KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Kérdések és Válaszok

Go down 
+69
Kes Kontráz
Kokuto
Ed Mansfield
Ultear
Anna Araucaria
Hyra
Pantherlily
Sarah Parker
Mimasuya Miliko
Kaylin Naser
Shiki
Dere
Akamatsu Gempachi
Nayal Yithal
Nutty
Elizabeth Colmen
Shouki Sheiji
Särnoch Heimlich
Kevin McBride
Stan Silversky
Okami
Arashy Iduna
Cancer
Eigo Haruki
Juro Chiba
Hwarug Zhor
Mona Okami
Sophia Sanlinia
Tony Smith
Kato Brightmore
Gilbert Barker
Sedric Crystalheart
Daniel Deamhan
Mateus Grandus
Raelae Xing'ke
Dead Shadorick
Rammus Traidoras
Natali Lilie
Momo Nanami
Lashlee
Petersen Ruw
Tabuchi Metarikku
Strago Rhelm
Rohandar Blacksteel
Rouuro Kao
Gabriel Caradhel
Mikomi
SouicHiro Ryuuken
Akuri Senshi
Jonathan McWilliams
Sorov Mazjef
Orson van der Hobbelheim
Sophie Black
Yukio Igarashi
Light
Michael Grant
Adelus Morningway
Miranda Skyfire
Glen Ordway
Arashi Nagao
Yuuri Tsunayoshi
Ovan Sandinger
Firmus Kakte
Shiina Kaori
Taro Zoom
Yagura
Gray Fullbuster
Katsu Inozuke
Natsu Dragneel
73 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Orson van der Hobbelheim
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Orson van der Hobbelheim


Hozzászólások száma : 60
Aye! Pont : 9
Join date : 2011. Jun. 13.
Age : 40
Tartózkodási hely : többnyire laborban

Karakter információ
Céh:
Szint: 2
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 19, 2011 5:03 pm

Nem mintha érintene (egyelőre) de azért ezt most muszáj vagyok megérdeklődni, mert 15 perce ezen töröm a bucómat. Idézem a Gealdorok irányító mágiájából:

"Név: Doll Play Attack: Puppeteer /Játékbaba Támadás: Bábozás/
Ár: 150 .000 Gyémánt
Szint: 2
Leírás: A mágus képes irányítani minden egyes mozdulatát egy cél nem emberi élőlénynek. Ez lehet egy állat vagy akár egy csillaglélek is. A mágus uralja és irányítja a cselekvéseit."

"Név: Doll Play Attack: Wood Doll /Játékbaba Támadás: Fa Bábú/
Ár: 150 .000 Gyémánt
Szint: 2
Leírás: A mágus képes irányítani minden egyes mozdulatát egy cél nem emberi élőlénynek. Ez lehet egy állat vagy akár egy csillaglélek is. A mágus uralja és irányítja a cselekvéseit."

Most az volna a kérdésem... a kettő közt mi a különbség?
Embarassed Shocked Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Sophie Black
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Sophie Black


Hozzászólások száma : 336
Aye! Pont : 12
Join date : 2010. Jul. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : a csillagok közt :P

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 4
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 19, 2011 5:10 pm

Nekem is feltűnt már, sztem egyszerű elírás^^'
Vissza az elejére Go down
Jonathan McWilliams
Elemi mágus
Elemi mágus
Jonathan McWilliams


Hozzászólások száma : 357
Aye! Pont : 3
Join date : 2011. Jun. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sophie szoknyája alatt

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 5
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jún. 25, 2011 3:28 pm

Mivel új vagyok, van egy-két dolog, amit nem vágok Smile

Szóval, ha Mágiát veszek, akkor azt nyugtáznia kell egy adminnak, vagy automatán megvan, és vonhatom le a pénzt, meg írhatom fel adatlapra?

Előre is köszi a választ. =)
Vissza az elejére Go down
Akuri Senshi
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Akuri Senshi


Hozzászólások száma : 71
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Feb. 04.

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 2
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jún. 25, 2011 3:34 pm

autóban megvan, csak ha valami probléma van, akkor kapsz visszajelzést admini oldalról (persze a szabályzati vonatkozásokra figyelni kell, mint hogy ranghoz igazítva lehet több mágia csoporton belül tanulnod, stb.)
Vissza az elejére Go down
http://souleater.nice-topic.com
Jonathan McWilliams
Elemi mágus
Elemi mágus
Jonathan McWilliams


Hozzászólások száma : 357
Aye! Pont : 3
Join date : 2011. Jun. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sophie szoknyája alatt

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 5
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jún. 25, 2011 4:00 pm

Értem, köszi. Smile
Vissza az elejére Go down
Glen Ordway
Gealdor
Gealdor



Hozzászólások száma : 142
Aye! Pont : 4
Join date : 2010. Dec. 21.
Age : 34

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 4
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jún. 29, 2011 11:46 am

Nos nekem is lenne egy kérdésem! Mégpedig a NAGY MUNKA - Élményekkel kapcsolatban! Nézzük egy példát inkább!

Ha én mondjuk 31-én írok egy ilyen élményt, és azt csak a köv. hónap 3-án ellenőrzik le és elsőre el is fogadják! Akkor én abban a hónapban írhatok még egyet... mondjuk 5-én, vagy nem, mert mivel 3-án lett leellenőrizve, az ahhoz a hónaphoz tartozik már!

Előre is köszi a választ! Bár szerintem a válasz igen lett... de inkább úgy voltam vele, hogy rákérdezek a biztonság kedvéért!
Vissza az elejére Go down
SouicHiro Ryuuken

SouicHiro Ryuuken


Hozzászólások száma : 2
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 31
Tartózkodási hely : Bp. VI. kerület azon belül szinyei merse utca

Kérdések és Válaszok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 01, 2011 4:13 pm

Üdv.

Egy olyan kérdésem lenne még mielőtt elkezdenék törit írni és utána játszani, hogy indíthatnék-e egy sárkányölő karaktert vagy csak annyi lehet az oldalon mint az animében?

A választ előre is köszönöm.
Vissza az elejére Go down
http://db-szerepjatek.forumotion.com/act?u=1&ak=01d98c
Sophie Black
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Sophie Black


Hozzászólások száma : 336
Aye! Pont : 12
Join date : 2010. Jul. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : a csillagok közt :P

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 4
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 01, 2011 4:22 pm

Hello Újonc,
Remélem beéred a tőlem kapott szegényes információjú válasszal is, ami pedig:
- Sok játékos vár jelenleg sárkányölő karakter engedélyére, gondolom te is olvastad, hogy engedélyt kell hozzá kérni Graytől.
Elég hosszú a sor, de amennyiben engedélyt ad rá az admin, nincs kivetés. Mágiák között pedig megtalálhattad a sárkányölő mágiák fajtáit. -> >Itt<
Mármost, Admin bácsi nem hiszem, hogy elérhető lenne a hétvégén, tekintve, hogy tábor van, de utána ha vele beszélsz, ő biztos ad pontosabb körülírást.
Vissza az elejére Go down
SouicHiro Ryuuken

SouicHiro Ryuuken


Hozzászólások száma : 2
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 31
Tartózkodási hely : Bp. VI. kerület azon belül szinyei merse utca

Kérdések és Válaszok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Júl. 02, 2011 7:43 am

Üdv. Köszi a gyors választ tudom hogy engedély kell hozzá elolvastam a fajtákat is de azért köszi a felvilágosítást, csak a biztonság kedvért rá kérdeztem a fajta már a legelejétől meg van Very Happy

És akkor majd Gray-nek meg írok hétfőn egy PM-t aztán majd meglátjuk mi lesz.
Vissza az elejére Go down
http://db-szerepjatek.forumotion.com/act?u=1&ak=01d98c
Mikomi
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Mikomi


Hozzászólások száma : 17
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. May. 13.

Karakter információ
Céh: Lamia Scale
Szint: 1
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 3 Icon_minitimeVas. Szept. 11, 2011 5:02 pm

Nekem is lenn egy kérdésem...

Név: Dimension Warp / Dimenzió Hasadék/
Ár: 50.000 Gyémánt (Fegyver mágusok kezdéskor megkapják)

Régebbi játékosok is megkapják ezt a technikát ingyen, maikor még nem volt ilyen pocizioban, vagy nem?
Vissza az elejére Go down
Gabriel Caradhel
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Gabriel Caradhel


Hozzászólások száma : 714
Aye! Pont : 25
Join date : 2010. Oct. 24.
Tartózkodási hely : Leangarth

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 15
Jellem: Kaotikus jó

Kérdések és Válaszok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 3 Icon_minitimeVas. Szept. 11, 2011 6:33 pm

Minden régi fegyvermágus megkapta visszamenőleg ingyen, és az újak is alapfelszereltségként kapják meg.
Vissza az elejére Go down
Rouuro Kao
Elemi mágus
Elemi mágus
Rouuro Kao


Hozzászólások száma : 513
Aye! Pont : 7
Join date : 2010. Nov. 19.

Karakter információ
Céh: Újraszervezett Mágus Tanács (Hírszerzési Egység)
Szint: 8
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 3 Icon_minitimeHétf. Nov. 28, 2011 8:15 pm

A Krystal Touch mukodiuk magikusan letrehozott targyakon is? El lehet kristalyositani pl:
- lacrymat
- ex-quipet
- mas magikus elemet
- egyeb magikus hatas alatt levo/magikusan letrehozott targyat
Mi tortenik ha:
- kristalyt akarunk elkristalyositani
- mas magus kristalyat akarjuk elkristalyositani

Koszi
Vissza az elejére Go down
Gray Fullbuster

Gray Fullbuster


Hozzászólások száma : 964
Aye! Pont : 85
Join date : 2009. Oct. 06.
Tartózkodási hely : A céhház ebédlőjében

Kérdések és Válaszok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 3 Icon_minitimeHétf. Nov. 28, 2011 9:26 pm

Csak a természetben fellelhető, alapból nem kristály, mágia által nem befolyásolt tárgyakat, dolgokat lehet csak. Egy vékonyka, egyre vastagodó kristályréteg kezd képződni mikor használod a :
- lakrimák,
- mágikus erejű tárgyak/fegyverek
- mágikus elemek
-en a Crystal Touch-ot. Az ex-quip-nél csak maga a tárgy számít, tehát erő nélküli egyszerű fegyvereken hat.
Vissza az elejére Go down
https://fairytailszj.forumotion.com
Rohandar Blacksteel
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Rohandar Blacksteel


Hozzászólások száma : 2742
Aye! Pont : 2
Join date : 2011. Aug. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Küldetésen

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 16
Jellem: Semleges Gonosz

Kérdések és Válaszok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 3 Icon_minitimeHétf. Dec. 05, 2011 4:16 pm

Nálam is eljött az ideje, hogy ide írjak. Fel is tenném hát a kérdésemet:
Mekkora távolságba tudok hullákat idézni a Rise of Dead mágiával?
Vissza az elejére Go down
Strago Rhelm
Elemi mágus
Elemi mágus
Strago Rhelm


Hozzászólások száma : 306
Aye! Pont : 9
Join date : 2011. Apr. 24.
Age : 33
Tartózkodási hely : tűzhely

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 6
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 3 Icon_minitimeHétf. Dec. 05, 2011 5:16 pm

Én is gyorsan ellőnék egy kérdéssort, mert nincs kedvem az adminokat feleslegesen szekálni Smile
Elemi mágus, ha jól sejtem, tud alakváltó mágiát tanulni. (forrás: Omeron) Itt jönnek a nem biztos dolgok (szerintem): Hogy megtanuljam a Take Over-t, elég e a basic level alakváltó mágia? Költői kérdés, nem volt odaírva, hogy kell, tehát elég, minden bizonnyal. Ha Take Over-t szándékozok tanulni, akkor tősgyökeres alakváltónak kell lennem?
A Take Over-nél feltüntetett képességek megszerzéséhez el kell seggelni a hozzátartozó kreatúrát. Ezt a kellemes mennyiségű pénz takarja, vagy ki is kell játszani? Bár szerintem ez is költői, hisz akkor minden új mágiatanulásnál ki kellene játszani.

Ha jól látom sikerült egy kérdést feltennem. Ha a többiben lenne valami hiba, megköszönöm a javításokat. Smile
Vissza az elejére Go down
Tabuchi Metarikku
Sárkányölő
Sárkányölő
Tabuchi Metarikku


Hozzászólások száma : 556
Aye! Pont : 45
Join date : 2010. Oct. 17.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 3 Icon_minitimeHétf. Dec. 05, 2011 6:34 pm

Sajnos csak alap alakváltó mágus tanulhat Take Over mágiát (lásd: Nati, the first lady)
S tudtommal csak a misztikus Take Over-nek kell igazán kijátszani a dolgát, mivel ott azt küldetésen szerzi meg a jóember.
Vissza az elejére Go down
http://katekyo-szj.hungarianforum.com/
Petersen Ruw
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Petersen Ruw


Hozzászólások száma : 519
Aye! Pont : 6
Join date : 2011. Jul. 27.
Age : 31

Karakter információ
Céh: Raven Tail
Szint: 6
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 3 Icon_minitimeKedd Dec. 27, 2011 11:07 am

Sziasztok,

A Titán mágia használatáról lenne egy kérdésem, eddig nem gondolkodtam rajta, mert leginkább csak a karomat hosszabbítottam, és az öklömet nagyítottam, így ez nem igazán volt probléma.
A kérdésem egyszerű, de azért valamilyen szinten számomra fontos. Azzal, hogy a testemet formálom a ruházatomat is tudom formálni?
Itt olyanra gondolok, hogy esetleg például a Titan magic: Muscle-nál a ruházatom szétreped, ha esetleg eddig szűk volt rám? A Full body-nál kicsik lesznek rám a ruháim, a Miniature-nél pedig nagyok? Vagy ami jelenlegi a Belly mágiánál is kihízom a felsőm?
Vissza az elejére Go down
Gray Fullbuster

Gray Fullbuster


Hozzászólások száma : 964
Aye! Pont : 85
Join date : 2009. Oct. 06.
Tartózkodási hely : A céhház ebédlőjében

Kérdések és Válaszok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 3 Icon_minitimeKedd Dec. 27, 2011 11:47 am

Nos, ha már egyszer anime alapokon játszunk akkor ilyen esetekben nyugodtan lehetünk "anime"-sek. A rajzfilmekben ilyen esetekben a ruha veled együtt alakul, szóval szerintem maradjunk is ennél a forgatókönyvnél, ellenben ha te reálisan akarod személy szerint csinálni azt is nyugodtan megteheted Smile
Vissza az elejére Go down
https://fairytailszj.forumotion.com
Lashlee
Gealdor
Gealdor
Lashlee


Hozzászólások száma : 13
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Sep. 10.
Age : 34

Karakter információ
Céh: Blue Pegsus
Szint: 1
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 3 Icon_minitimeKedd Dec. 27, 2011 8:22 pm

Felteszek én is néhány kérdést, mert fejtörést okoz néhány dolog.

"Amikor egy golemanta épít egy gólemet akkor egy pályázatot kell írnia, amiben megépíti a gólemet, valamint felszereli az általa kitalált fegyverekkel."
Ezt a pályázatot hová írjam? Varázstárgy? NJK? Egyedi külső mágia? Vagy csak úgy simán dobjam ki Pályázatok alá?

"Az archívum mágia az információk közlésére, megszerzésére és különféle használatára specializált mágia."
Megszerzésére? Akkor nem csak azokat az információkat tartalmazza, amit a használója tud, hanem mintegy világhálóról tölti le az infókat?

A válaszokat előre köszönöm.
Vissza az elejére Go down
Momo Nanami
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Momo Nanami


Hozzászólások száma : 23
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Dec. 21.

Karakter információ
Céh: -
Szint: 1
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 3 Icon_minitimeSzer. Dec. 28, 2011 12:33 am

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem alakváltó mágiával kapcsolatban. Ahogy olvasom, úgy tűnik minden mágiának két alapvarázslata van, amit a kezdő mágus megkap. Ezzel kapcsolatban felmerült bennem a kérdés, hogy az alakváltómágus melyik kettőt kapja meg? Az Animal Transform-hoz oda van írva, hogy a mágus lapból megkapja, de mi van ha az illető csak emberi alakba szeretne változni? Akkor ezeket megkapja? :
Név: Transform /Alakváltás/
Leírás: Az alakváltó mágusok legalapabb képessége mellyel képesek más alakját felvenni. Minél kisebb a használó varázsereje, annál tovább tart az átváltozás. Persze nagy varázserővel pillanatok alatt végbemehet a folyamat. Gyenge vagy ügyetlenebb mágusoknál előfordulhatnak kisebb eltérések is

Név: Basic Level /Alap Szint/
Szint: 1
Ár: 50.000 Gyémánt
Leírás: A mágus képes teljesen lemásolni valakinek a kinézetét, de csak azt.

Vagy csak az alakváltási képességet, és az állatit?
A választ előre is köszönöm!!!
Clary


A hozzászólást Clarissa Angel összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 14, 2012 3:53 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Sophie Black
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Sophie Black


Hozzászólások száma : 336
Aye! Pont : 12
Join date : 2010. Jul. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : a csillagok közt :P

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 4
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 3 Icon_minitimeSzer. Dec. 28, 2011 1:05 am

A Basic levelt tudtommal amúgy is megkapná Smile de hogy mi a másik amit kap, arról fogalmam sincs ^^""
Vissza az elejére Go down
Natali Lilie
Gealdor
Gealdor
Natali Lilie


Hozzászólások száma : 72
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Apr. 05.

Karakter információ
Céh:
Szint: 3
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 3 Icon_minitimeSzer. Dec. 28, 2011 8:46 am

Nezumi a válaszom:
Megkapsz egy alap transform person-t (ami természetesen az alapszint), meg egy transform animal-t amit te választasz ki Smile

Név: Basic Level /Alap Szint/
Szint: 1
Ár: 50.000 Gyémánt
Leírás: A mágus képes teljesen lemásolni valakinek a kinézetét, de csak azt.


Név: Animal Transform /Állati Alakváltás/
Szint: 1
Ár: 50.000 Gyémánt (Alakváltó mágusok kezdéskor választhatják)
Leírás: A mágus felveszi egy adott állat alakját és megkapja azon állat fizikai képességeit és tulajdonságait, az emberiket elveszíti, de beszédre és emberi gondolkodásra attól még képes lesz. Különféle állatoknál, külön-külön meg kell tanulni újra és újra.
Vissza az elejére Go down
Rammus Traidoras
Gealdor
Gealdor
Rammus Traidoras


Hozzászólások száma : 154
Aye! Pont : 103
Join date : 2011. Aug. 17.

Karakter információ
Céh: Újraszervezett Mágus Tanács (Rúna Akadémia)
Szint: 3
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 3 Icon_minitimeSzer. Dec. 28, 2011 11:04 am

A Mágus Tanácsban szereplő telepatikus kommunikálást a familiárissal is lehet alkalmazni?
Vissza az elejére Go down
Rouuro Kao
Elemi mágus
Elemi mágus
Rouuro Kao


Hozzászólások száma : 513
Aye! Pont : 7
Join date : 2010. Nov. 19.

Karakter információ
Céh: Újraszervezett Mágus Tanács (Hírszerzési Egység)
Szint: 8
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 3:50 pm

Bárkivel kinek elég agykapacitása van a beszédhez vagy annak megértéséhez.

Lashlee kérdésére meg senki sem válaszolt, itt van az én verzióm, azaz amit helyesnek gondolok:
A gólem, miután megépíted egy beleültetett szellemmel rendelkező, hozzád láncolt segítő, tehát lényegében a familiárisod. A másik eset az lenne, hogy varázstárgy, azonban az a topic a pályázatok között a nyilvános mágiák és varázstárgyak bepályázására lett létrehozva, így az kilőve...
A másik kérdésedre pedig egyszerűbb a válasz; a megszerzés nem olyan, mintha világhálóznál, ha meg akarsz szerezni akkor úgy teheted meg, ahogyan átadsz: direkt attól, akinél az infók vannak. Azaz ha hozzáférsz úgy valaki agyához hogy adhatsz neki információt akkor bizony nem lehet sokkal bonyolultabb ennek a fordítottját is megtenni - csupán ezek a mágiák nincsenek leírva mert nem jelentek meg sehol a mangában/animében.
Vissza az elejére Go down
Tabuchi Metarikku
Sárkányölő
Sárkányölő
Tabuchi Metarikku


Hozzászólások száma : 556
Aye! Pont : 45
Join date : 2010. Oct. 17.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 31, 2012 5:58 pm

Nya. A kérdésem a következő lenne: Én, mint sárkányölő, megehetem más mágiáját, ami nem fém?

Mert elvileg igen, ez bizonyítja a Laxus féle villám mágia is, csupán utána a mágus olyan brutál mód rosszul lesz, hogy arra nincs is nagyon szó. Very Happy Nekem Erza dumájából itt ez jött le, és mintha máskor is olvastam volna hasonlót. Gondoltam, megkérdem. (Végső esetben nagyon jó mentőöv lehet végül is)
Vissza az elejére Go down
http://katekyo-szj.hungarianforum.com/
Ajánlott tartalom





Kérdések és Válaszok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kérdések és Válaszok
Vissza az elejére 
3 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Szabályzat és egyéb dolgok :: Fórum-
Ugrás: