KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Kérdések és Válaszok

Go down 
+69
Kes Kontráz
Kokuto
Ed Mansfield
Ultear
Anna Araucaria
Hyra
Pantherlily
Sarah Parker
Mimasuya Miliko
Kaylin Naser
Shiki
Dere
Akamatsu Gempachi
Nayal Yithal
Nutty
Elizabeth Colmen
Shouki Sheiji
Särnoch Heimlich
Kevin McBride
Stan Silversky
Okami
Arashy Iduna
Cancer
Eigo Haruki
Juro Chiba
Hwarug Zhor
Mona Okami
Sophia Sanlinia
Tony Smith
Kato Brightmore
Gilbert Barker
Sedric Crystalheart
Daniel Deamhan
Mateus Grandus
Raelae Xing'ke
Dead Shadorick
Rammus Traidoras
Natali Lilie
Momo Nanami
Lashlee
Petersen Ruw
Tabuchi Metarikku
Strago Rhelm
Rohandar Blacksteel
Rouuro Kao
Gabriel Caradhel
Mikomi
SouicHiro Ryuuken
Akuri Senshi
Jonathan McWilliams
Sorov Mazjef
Orson van der Hobbelheim
Sophie Black
Yukio Igarashi
Light
Michael Grant
Adelus Morningway
Miranda Skyfire
Glen Ordway
Arashi Nagao
Yuuri Tsunayoshi
Ovan Sandinger
Firmus Kakte
Shiina Kaori
Taro Zoom
Yagura
Gray Fullbuster
Katsu Inozuke
Natsu Dragneel
73 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Rohandar Blacksteel
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Rohandar Blacksteel


Hozzászólások száma : 2742
Aye! Pont : 2
Join date : 2011. Aug. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Küldetésen

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 16
Jellem: Semleges Gonosz

Kérdések és Válaszok - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 10 Icon_minitimePént. Nov. 09, 2012 5:12 pm

Bár nem vagyok a téma szakértője, de azért elmondanám azt, amit én tudok illetőleg gondolok.

Az első kérdésedre a válasz egy biztos igen, amint eléred majd a C rangot (4. szintre lépsz), tanulhatsz elemi mágiát is.

A második kérdésben nem vagyok biztos, így inkább azt másra bíznám, de úgy hiszem, hogy akkor már nem változhatsz mássá, hanem a démon alakját kell használnod.

A harmadik pontra pedig azt tudom mondani, hogy szerintem nem kötelező ellőnöd, viszont a kézben tartásos részről nem tudok nyilatkozni, bár szerintem az is megoldható, de ez csak tipp.

Szóval bár nem sokat, de remélem azért valamennyit tudtam segíteni Very Happy


A hozzászólást Rohandar Blacksteel összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Nov. 09, 2012 5:31 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Mateus Grandus
Gealdor
Gealdor
Mateus Grandus


Hozzászólások száma : 151
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Apr. 24.
Age : 29
Tartózkodási hely : Skype

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 3
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 10 Icon_minitimePént. Nov. 09, 2012 5:23 pm

Nayal Yiithal írta:
Hali. Én nemrég regisztráltam, és lenne pár kérdésem, amiket jó lenne tisztázni mielőtt belefognék az előtöribe.
1. Ha Satan Soul mágust indítok, akkor a későbbiekben tanulhatok tűz mágiát?
2. Ha felveszem egy démon teljes alakját (pl Deumus), és szeretnék repülni, az megoldható lesz a Dark Raven nevű varázslattal? Vagy átalakult formában már nem transzformálhatom a testem részeit?
3. Ha a Red fire blade, és a Red spear varázslatokat létrehozom muszáj a tüzet eldobni? Nem lehetne a pengéket, és a lándzsát is a kezemben tartani, és úgy harcolni vele? (No nem egyszerre.) Mert pl a jég mágusok képesek pisztolyt, kardot meg minden isten nyulát létrehozni, ráadásul jóval több varázslatuk van mint a tűzmágusoknak. A többit annyira még nem néztem át, bár a szélnél is elég kevés van, de ez nyilván nem hiba, gondolom ennyit ismertek, és ennyit fordítottatok le Smile

Amúgy ne tessék megijedni, nem akarok tápos karaktert létrehozni csak nemigazán tudok dönteni, hogy melyik mágiaágnál tegyem le a voksom. >.< Mindenesetre a fent említett 2 ág a legszimpatikusabb, bár nem gonosz hanem inkább jó karaktert indítanék (tudom kicsit meglepő Very Happy). Az angyal mágia lenyűgöző, hihetetlen mikre képes valaki angyali alakban még akkor is ha csak egyet birtokolhat. Viszont nekem nem tetszik sem a fehér szárny, sem az angyalok kinézete (vegyem fel más emberek alakját? O.o) sem a napbarnított bőr, se a fény. Ezért döntöttem kissé nehezen a Satan Soul mellett. Nos, előre is köszi a válaszokat, szerintem lesz még kérdésem de csak később, előtöri után. Addigis viszlát!

Naya

1. Igen. A Satan Soul egy Take Over mágia melyet csak is kizárólag akkor tanulhatsz, ha az a kezdő varázslatod. Ennél fogva viszont már nem tanulhatsz egyéb kezdő-köteles mágiákat mint például a többi Take Over Lélek, vagy például a Tér mágia. Egyes kezdő-köteles mágiák korlátozzák a hozzáférésedet a többi varázslathoz, de a Satan Soul nem ezek közé tartozik. Azonban mivel Elemi mágiáról beszéltél, és a kezdő mágiád mindenképpen Alakváltó, ezért mielőtt Tűz mágiát tanulnál el kell érd a C szintet ami a 4. szint elérésekor tárul eléd.

2. A teljes testes Take Over mellé kétlem, hogy használhatnál más alakváltást. Az aktuális helyzethez illően tessék átalakulni, ha az éppen aktuális Take Over-ed nem rendelkezik szárnyakkal, szerezz be egy olyan Take Overt ami igen, vagy alakulj vissza emberi alakba és azután növessz szárnyakat.
Persze nem vagyok Alakváltó, így nem beszélhetek tapasztalatból, tehát tévedhetek ez ügyben, de azt majd úgyis megmondják.

3. Oda vannak írva, hogy ezek lövedékek, így aztán nem hiszem, hogy mint fegyver, közelharcra alkalmasak lennének. A jég mágia mégis más mint a tűz, hiszen a jég egy tömör dolog, így sokkal egyszerűbb egy kardot formázni belőle amit aztán forgathatsz is.
Vissza az elejére Go down
Kato Brightmore
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Kato Brightmore


Hozzászólások száma : 247
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. May. 10.
Age : 34

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 3
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 10 Icon_minitimePént. Nov. 09, 2012 5:41 pm

No, akkor pontosítom a második kérdést is, csak hogy minden tiszta legyen, és akkor így hárman össze is raktuk a dolgot Very Happy

Ha teljes alakos Take Over-t veszel fel, akkor mást már nem vagy képes úgymond hozzá rendelni. Épp ezért lett kitalálva a Massed Partial Transform, ami lehetővé teszi, hogy 2. szinttől szint*1 db részleges alakot magadra húzz, ezzel egyedi kombinációkat létrehozva, de ez csak akkor működik, ha pl. egy Arm, egy Tail és mondjuk egy Wing kombót teszel össze. A Full Body Take Over az egész testre hat, így arra már egyrészt felesleges, másrészt nem is tudsz új részt felvenni.
Vissza az elejére Go down
Nayal Yithal

Nayal Yithal


Hozzászólások száma : 4
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Nov. 09.

Kérdések és Válaszok - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 10 Icon_minitimePént. Nov. 09, 2012 6:00 pm

Hű, köszönöm Smile A fegyveres dolog kissé elszomorított de akkor azt hiszem valódi fegyvert fogok venni.
Vissza az elejére Go down
Nayal Yithal

Nayal Yithal


Hozzászólások száma : 4
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Nov. 09.

Kérdések és Válaszok - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 10 Icon_minitimePént. Nov. 09, 2012 8:08 pm

Na eszembe jutott még valami. A kezdésnél a felszereléshez be lehet írni olyan mágikus tárgyakat amiket egyébként meg kéne venni? Pl: Mágikus zseblámpa.
Vissza az elejére Go down
Rohandar Blacksteel
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Rohandar Blacksteel


Hozzászólások száma : 2742
Aye! Pont : 2
Join date : 2011. Aug. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Küldetésen

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 16
Jellem: Semleges Gonosz

Kérdések és Válaszok - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 10 Icon_minitimePént. Nov. 09, 2012 8:10 pm

Be, azonban annak az összegét a játékos kezdőtőkéjéből (minden esetben 100.000 gyémánt) vonják le, és így annyival kevesebb pénzzel indulhatsz utadra az előtörténet elfogadása után.
Vissza az elejére Go down
Kevin McBride
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Kevin McBride


Hozzászólások száma : 74
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jul. 02.

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 10 Icon_minitimeSzomb. Nov. 10, 2012 8:03 am

Egy kicsit maradok a Telekinézis mágiánál. Ott az van írva, hogy a teret is képes hajlítani. Ez ha jól értelmezem azt jelenti, hogy ha ráküldenek egy Fire ball-t, akkor azt akarata szerint képes jobbra, balra, illetve akár az ég felé is elhajlítani, így eltérítendő a támadást. Ez így helyes, vagy én érzelmeztem félre?
Vissza az elejére Go down
Gray Fullbuster

Gray Fullbuster


Hozzászólások száma : 964
Aye! Pont : 85
Join date : 2009. Oct. 06.
Tartózkodási hely : A céhház ebédlőjében

Kérdések és Válaszok - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 10 Icon_minitimeSzomb. Nov. 10, 2012 8:21 am

A telekinézis mágia hibás és egyelőre értelmetlen, így hamarosan ki fog kerülni a rendszerből.
Vissza az elejére Go down
https://fairytailszj.forumotion.com
Momo Nanami
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Momo Nanami


Hozzászólások száma : 23
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Dec. 21.

Karakter információ
Céh: -
Szint: 1
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 10 Icon_minitimeSzomb. Nov. 10, 2012 9:26 am

Ha egyedi fegyvert szeretnék, azt megcsináltathatom Kovácsmesterrel? És mi szükséges ahhoz, hogy ő azt el tudja készíteni? (anyagok? tervrajzok?)
Vissza az elejére Go down
Rohandar Blacksteel
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Rohandar Blacksteel


Hozzászólások száma : 2742
Aye! Pont : 2
Join date : 2011. Aug. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Küldetésen

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 16
Jellem: Semleges Gonosz

Kérdések és Válaszok - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 10 Icon_minitimeSzomb. Nov. 10, 2012 11:56 am

Nos, mit kovácsmester erre azt válaszolnám, hogy természetesen el tudod készíttetni, de csak akkor, ha a kovács ismeri a fegyver típusának megfelelő tervet illetve megfelelő tapasztalati ponttal rendelkezik. Az pedig, hogy mi szükséges hozzá, azt az dönti el, hogy a fegyvernek milyen egyedi képességei lennének, tehát, hogy mit tudna, illetőleg, ha annyira egyedi, hogy nem lehet rokonítani semmilyen más, már létező fegyvertípussal, akkor szerintem úgy is megoldható, ha valamilyen úton-módon te készítesz/veszel/lopsz/találsz stb egy tervet, melyet aztán a kovácsnak adva ő már el tudja készíteni azt. De persze ez az én játékos véleményem, nem tudom, hogy a staff is így véli-e avagy sem.
Vissza az elejére Go down
Rouuro Kao
Elemi mágus
Elemi mágus
Rouuro Kao


Hozzászólások száma : 513
Aye! Pont : 7
Join date : 2010. Nov. 19.

Karakter információ
Céh: Újraszervezett Mágus Tanács (Hírszerzési Egység)
Szint: 8
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 10 Icon_minitimeSzomb. Nov. 10, 2012 1:29 pm

Ha egyedi fegyverről van szó, akkor egyértelműnek hangzik, hogy pályázni kell a tervet, és esetleg a staff állítja össze a hozzávalók listáját...
Vissza az elejére Go down
Akamatsu Gempachi
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Akamatsu Gempachi


Hozzászólások száma : 200
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jul. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Otthon

Karakter információ
Céh: -
Szint: 3
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 10 Icon_minitimeSzomb. Nov. 10, 2012 9:07 pm

Ha egy fegyvermágus két Magic Revolver-rel akar harcolni egyszerre akkor kettő Magic Revolver-t kell neki rendelkeznie ?
Vissza az elejére Go down
Kato Brightmore
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Kato Brightmore


Hozzászólások száma : 247
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. May. 10.
Age : 34

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 3
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 10 Icon_minitimeSzomb. Nov. 10, 2012 9:08 pm

Nyilván. Ahogy például két tőrrel, vagy két egykezes karddal/kalapáccsal. Attól mert lőfegyver, ugyanígy kezelendő.
Vissza az elejére Go down
Akamatsu Gempachi
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Akamatsu Gempachi


Hozzászólások száma : 200
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jul. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Otthon

Karakter információ
Céh: -
Szint: 3
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 10 Icon_minitimeSzomb. Nov. 10, 2012 9:10 pm

És a hozzá tartozó külön egyedi töltényeket is ?
Vissza az elejére Go down
Mateus Grandus
Gealdor
Gealdor
Mateus Grandus


Hozzászólások száma : 151
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Apr. 24.
Age : 29
Tartózkodási hely : Skype

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 3
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 10 Icon_minitimeSzomb. Nov. 10, 2012 9:11 pm

És persze a dualwield is kell hozzá. Biztos megvan már nektek, de ez azért fontos Razz
Vissza az elejére Go down
Kato Brightmore
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Kato Brightmore


Hozzászólások száma : 247
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. May. 10.
Age : 34

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 3
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 10 Icon_minitimeSzomb. Nov. 10, 2012 9:12 pm

A töltényeket már bele idézed a tárba, erre nem láttam külön kikötést, hogy kell-e nálad lennie valami ilyesminek. Szerintem ha megvan a Magic Revolver, és mondjuk a Crystal Bullet, akkor onnantól lehet 600 Magic Revolvered is, bele tudod idézni a Crystal Bullet-et
Vissza az elejére Go down
Kato Brightmore
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Kato Brightmore


Hozzászólások száma : 247
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. May. 10.
Age : 34

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 3
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 10 Icon_minitimeSzer. Nov. 14, 2012 6:23 am

Bocs a dupla postért.

Szóval a kérdésem: Vannak olyan Lacryma Forumla-k, ahol a követelmény, hogy legyen egyel kisebb, pl.: Level 2 Explosive Lacryma-hoz 1db Level 1 Explosive Lavryma a követelmény. Ilyenkor a Level 1-es "alakul át" Level 2-vé, vagy megmarad a Level 1-es is és pluszban lesz egy Level 2-esed?
Vissza az elejére Go down
Gabriel Caradhel
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Gabriel Caradhel


Hozzászólások száma : 714
Aye! Pont : 25
Join date : 2010. Oct. 24.
Tartózkodási hely : Leangarth

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 15
Jellem: Kaotikus jó

Kérdések és Válaszok - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 10 Icon_minitimeSzer. Nov. 14, 2012 9:19 am

Megmaradt a lv. 1-es. Ha végiggondolod, megtanultad elkészíteni a kettes szintű robbanó lakrimát, akkor miért ne tudnál elkészíteni egy egyes szintűt is? Smile Csupán a kettes szintű tervéhez lennie kell annyi tapasztalatodnak, hogy már csináltál egyes szintűt.
Vissza az elejére Go down
Dere




Hozzászólások száma : 11
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 10 Icon_minitimeSzomb. Dec. 22, 2012 1:20 pm

Üdvözletem mindenkinek!

Még új vagyok itt, amint látjátok. Smile Lenne egy kérdésem amire sajnálatos módon egymagam nem találtam rá választ. Sad
A kérdésem a máguscéh-be csatlakozásról fog szólni:
Ha nem írok céh nevet az előtörténetemben, akkor többnyire le kell játszanom a a csatlakozás történetét. Olyan esetben melyik njk-t lehet használni? (persze az adott máguscéh nem játékos karakterére gondolok)
Esetleg az ott tartózkodó tagok - történetesen játékos karakterek - engedélye is szükséges? Vagy nem szükséges? S Akkor bármikor becsatlakozhatnak az adott "csatlakozás" kalandba? ( persze nem bánnám Smile jobb játékos karakterekkel beszélgetni, mint nem játékos karakterekkel. )
A másik, megoldható e az hogy beírom a céh nevét az előtörténetemben, de akkor a "csatlakozás" kalandot az előtörténetemben leírom. Ezzel le van tudva a csatlakozás? Nincs szükség valami engedélyre? Smile Gondolok játékosokra, hogy ők szívesen látnák e abban a céh-ben. Vagy ez fölösleges? Very Happy
Elnézést kérek a sok kérdésért, szerencsére úgy nézem hogy csak ebben a témában vannak kérdéseim.
Válasz(okat)t előre is nagyon szépen köszönöm!
Kellemes karácsonyi ünnepeket mindenkinek!
santa
Vissza az elejére Go down
Kato Brightmore
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Kato Brightmore


Hozzászólások száma : 247
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. May. 10.
Age : 34

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 3
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 10 Icon_minitimeSzomb. Dec. 22, 2012 1:32 pm

Meg is ragadom a szót, már ha nem előznek meg Wink

Ha nem írsz céh nevet az előtörténetbe, akkor természetesen lehetőség van később is csatlakozni valamelyik céhhez a pályázatok résznél. NJK-k mozgatása megengedett, de a jellemük és az ismertes információk átolvasása erősen ajánlott a megfelelő részben.

Ha írsz céh nevet az előtörinél, akkor a történetbe bele kell foglalnod a csatlkozást, ez így dukál. A többi kb ugyanaz, mint az előző esetben.

Játékossal tudtommal csak előre egyeztetve szervezkedhetsz, így a biztos Wink játékos céh tagtól külön engedély nem kell, minden céh tag tudtommal önszántából csatlakozik a céhéhez, ez több előtöriből és pályázatból ki is derül akár.

Nos, remélem tudtam segíteni néked. Wink
Vissza az elejére Go down
Cancer
Mesélő
Mesélő
Cancer


Hozzászólások száma : 360
Aye! Pont : 15
Join date : 2009. Oct. 10.
Age : 33

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 10 Icon_minitimeSzomb. Dec. 22, 2012 1:33 pm

Üdv a fórumon!

A csatlakozás játékosoktól független, az ő engedélyük/hozzájárulásuk nem szükséges. Az NJK-kat, akár mangabeliek, akár a fórum játékosai által kitaláltak, szabadon mozgathatod, csak igyekezz benne maradni a jellemükben. Volt már arra is példa, hogy valaki játékosokkal állt össze, és velük írta meg a csatlakozását egy céhbe az előtörténet után-közben, úgyhogy azt is nyugodtan lehet.
Ha az előtörténetben csatlakozol egy céhbe, akkor nem kell külön pályázatot írni a csatlakozáshoz (az tulajdonképpen azért szükséges, mert általában jellemváltozással is jár az, ha valaki átjelentkezik mondjuk a Fairy Tail-ből a Grimmoire Heart-ba, és azt le is kell vezetni, míg az előtörténetben olyan a jelleme a végén, ami megfelel a céhnek).
Azt hiszem, ennyi Very Happy
Vissza az elejére Go down
Dere




Hozzászólások száma : 11
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 10 Icon_minitimeVas. Dec. 23, 2012 8:38 pm

Üdv megint! Smile

Így az ünnepek közeledte okozta unalom miatt még egy dolog vált kérdésessé számomra.
A kérdésem ez lenne: Egy mágus csak a maga kaszt képességeit tanulhatja meg?
Persze gondolom a sárkányölőknél szigorú. Engem az érdekelne, hogy egy fegyver mágus, vagy egy gealdor kitanulhat e szem technikát? Vagy milyen szabály van erre a plusz képesség tanulásra, ha van rá egyáltalán lehetőség. Gondolom úgyis csak kettőt lehetne megtanulni.

Válasz(okat)t előre is nagyon szépen köszönöm! Smile
Holnap karácsony, ezért : Ezerszeresen is boldog karácsonyt kívánok mindenkinek (Y) santa
Szép estét. rendeer
Vissza az elejére Go down
Mateus Grandus
Gealdor
Gealdor
Mateus Grandus


Hozzászólások száma : 151
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Apr. 24.
Age : 29
Tartózkodási hely : Skype

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 3
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 10 Icon_minitimeVas. Dec. 23, 2012 8:46 pm

Lostra Inras írta:
Üdv megint! Smile

Így az ünnepek közeledte okozta unalom miatt még egy dolog vált kérdésessé számomra.
A kérdésem ez lenne: Egy mágus csak a maga kaszt képességeit tanulhatja meg?
Persze gondolom a sárkányölőknél szigorú. Engem az érdekelne, hogy egy fegyver mágus, vagy egy gealdor kitanulhat e szem technikát? Vagy milyen szabály van erre a plusz képesség tanulásra, ha van rá egyáltalán lehetőség. Gondolom úgyis csak kettőt lehetne megtanulni.

Válasz(okat)t előre is nagyon szépen köszönöm! Smile
Holnap karácsony, ezért : Ezerszeresen is boldog karácsonyt kívánok mindenkinek (Y) santa
Szép estét. rendeer

Eleinte csak a kezdőmágiád kategóriájából válogathatsz, aztán minden 4. szinten egy új kategória nyílik meg előtted amelyet te választhatsz.
Tehát egy Gealdor csak akkor tanulhat fegyver mágiát ha már elérte a 4. szintet, és így tovább....
Vissza az elejére Go down
Shiki
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Shiki


Hozzászólások száma : 191
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30
Tartózkodási hely : Ismeretlen

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 10
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 10 Icon_minitimeVas. Dec. 23, 2012 8:47 pm

Hello , igen tanulhatsz amint D szintű mágusról C szintűre lépsz vagy amint C szintűről B szintűre és így tovább egészen S-ig. Csakis ekkor tanulhatsz más mágiaágat. Pl én 4 es szinten (ekkor leszel C rang béli) Elkezdtem Gealdon mágiát tanulni és azon belül megvettem a Szem és a Sebességmágiát... de 5.-ös és efelett is tanulhatok folyamatosan ezután fegyver és gealdor mágiát is. Amikor pedig ismét rangot lépsz pl B rangra akkor ismét lehet egy harmadik mágiaágat is tanulni pl: Elemi mágiát. Remélem érthető volt Smile
Vissza az elejére Go down
Gabriel Caradhel
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Gabriel Caradhel


Hozzászólások száma : 714
Aye! Pont : 25
Join date : 2010. Oct. 24.
Tartózkodási hely : Leangarth

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 15
Jellem: Kaotikus jó

Kérdések és Válaszok - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 10 Icon_minitimeVas. Dec. 23, 2012 8:53 pm

Rangváltáskor vehetsz fel újabb mágiakasztot. D rangon csak abból vehetsz, amelyikben kezdtél, mondjuk kártya-gealdorként kezdesz, rangváltásig csak gealder mágiák közül vehetsz, de abból bármelyiket amihez nincs külön kikötés.. C rangon felvehetsz egy újabbat, például tanulsz tűz mágiát, rangváltásig bármilyen elemi mágiát vehetsz, és ezen felül ugye az alap gealdor mágiák közül is válogathatsz. B rang eléréséig választod az árnyék-fekete mágiát. A rang eléréséig egy újabb főcsoport elérhető.

További megszorítások: >>>ITT<<<
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kérdések és Válaszok - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 10 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kérdések és Válaszok
Vissza az elejére 
10 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Szabályzat és egyéb dolgok :: Fórum-
Ugrás: