KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Kérdések és Válaszok

Go down 
+69
Kes Kontráz
Kokuto
Ed Mansfield
Ultear
Anna Araucaria
Hyra
Pantherlily
Sarah Parker
Mimasuya Miliko
Kaylin Naser
Shiki
Dere
Akamatsu Gempachi
Nayal Yithal
Nutty
Elizabeth Colmen
Shouki Sheiji
Särnoch Heimlich
Kevin McBride
Stan Silversky
Okami
Arashy Iduna
Cancer
Eigo Haruki
Juro Chiba
Hwarug Zhor
Mona Okami
Sophia Sanlinia
Tony Smith
Kato Brightmore
Gilbert Barker
Sedric Crystalheart
Daniel Deamhan
Mateus Grandus
Raelae Xing'ke
Dead Shadorick
Rammus Traidoras
Natali Lilie
Momo Nanami
Lashlee
Petersen Ruw
Tabuchi Metarikku
Strago Rhelm
Rohandar Blacksteel
Rouuro Kao
Gabriel Caradhel
Mikomi
SouicHiro Ryuuken
Akuri Senshi
Jonathan McWilliams
Sorov Mazjef
Orson van der Hobbelheim
Sophie Black
Yukio Igarashi
Light
Michael Grant
Adelus Morningway
Miranda Skyfire
Glen Ordway
Arashi Nagao
Yuuri Tsunayoshi
Ovan Sandinger
Firmus Kakte
Shiina Kaori
Taro Zoom
Yagura
Gray Fullbuster
Katsu Inozuke
Natsu Dragneel
73 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Gabriel Caradhel
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Gabriel Caradhel


Hozzászólások száma : 714
Aye! Pont : 25
Join date : 2010. Oct. 24.
Tartózkodási hely : Leangarth

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 15
Jellem: Kaotikus jó

Kérdések és Válaszok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 9 Icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 2:56 pm

Kovácsmesterségnél a (jelenleg) legutolsó terv a Black Wing armor, ennél le van írva minden hozzávaló ugyan, de ez a specific catalyst lacryma nekem nem tiszta, ugyanis ebből van három féle, Small, Medium, Large is, és csak "5xSpecific Catalyst Lacryma" van leírva. Elírás, vagy bármelyik jó?
Vissza az elejére Go down
Gilbert Barker
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus



Hozzászólások száma : 111
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Sep. 12.

Karakter információ
Céh:
Szint: 4
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 9 Icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 6:11 pm

Sziasztok!

ha nem lenne nagy gond, eltudnátok nekem magyarázni ezt a mágiát.

Név: Intermediate Level /Közép Szint/
Szint: 2
Ár: 150.000 Kérdések és Válaszok - Page 9 Kkszimblum
Leírás: A mágus ezen a szinten már a ruháját is megbírja változtatni. Ez nem olyan, mint az Öltváltás. Itt egy ruhája van, csak azt módosítja.

Vagyis a ruha alakját, kinézetét és és színét tudja változtatni szabadon. De egyszerre az összesét, vagy csak egyért és csak azért, ami rajta van?

Előre is köszi a választ.
Vissza az elejére Go down
Gabriel Caradhel
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Gabriel Caradhel


Hozzászólások száma : 714
Aye! Pont : 25
Join date : 2010. Oct. 24.
Tartózkodási hely : Leangarth

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 15
Jellem: Kaotikus jó

Kérdések és Válaszok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 9 Icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 7:57 pm

Színét, kinézetét tudod alakítani, alapanyagát nem. (Ergo egy zöld pólóból tudsz kék kabátot csinálni, de láncinget nem)
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 9 Icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 8:04 pm

Gab: Az csak elírás, tekintve, hogy valamikor hajnali fél négykor írtam. Legalábbis erős a gyanúm benne. Javítva lesz.

Gilbert: Az első szinten ugye csak az ember külsejét tudja lemásolni és az alakváltó a saját ruhájában lesz a lemásolt ember arcával. Na de ezen a szinten már már a ruháját is lekopizhatja akár. Vagy ezzel akár fürdőruhára is válthat, vagy egy könnyebb nyári szettre. és igen az alakját, kinézetét, színét egyaránt tudod változtatni. De az anyagát nagy mértékben azért nem. Tehát senkinek se jusson eszébe ezzel egy Black Wing Armor-t formázni, mert nyakon csapom, azt a kis trollt. Very Happy Remélem ezzel tudtam érzékeltetni hol vannak a határok ennél a varázslatnál.
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 9 Icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 8:05 pm

Szokjatok már le arról, hogy mikor elkezdek valahova írni előttem beposztolnak egy reagot. Tanuljátok meg érezni az erőben vagy tudom is én. : )
Vissza az elejére Go down
Gilbert Barker
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus



Hozzászólások száma : 111
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Sep. 12.

Karakter információ
Céh:
Szint: 4
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Júl. 28, 2012 9:28 pm

Nos egy újabb kérdés merült fel bennem, mely a szakmákkal kapcsolatos Smile Sehol sem találtam erre a választ, szóval gondoltam megkérdezem tőletek.

Ha a használó választott már ugyebár magának Szakmát, megtanulta a Szakmai ismeretek is hozzá és megvet mondjuk egy Tervet is. A hozzá szükséges alapanyagok birtokában is van, akkor minden egyes alkotáskor a Terv árát kell kifizetnie a kész áruért.

Hozok egy példát, hogy érthetőbb legyen=
- megvan a Kovácsmesterség
- megvan a hozzá szükséges ismeret a Anyag Ismeret és Kovácsolás
- ismerem a Plan: Steel One-handed Sword / Terv: Acél Egykezes Kard /
- megvan a hozzá szükséges 1 db Szén rög és 2 db Vas rúd
- akkor minden egyes kard elkészítése az alapanyag árán kívül 1.000 gyémántba fog kerülni, vagy ha az illető birtokában van már egy tervnek, akkor akárhány tárgyat elkészíthet ingyen, ha megvan hozzá az alapanyag?

Bocsi, hogy ennyire részletesen leírtam, de kicsit késő van már, és inkább részletezem, minthogy ne legyen egyértelmű a kérdésem. Ja és előre is köszi a választ!
Vissza az elejére Go down
Nutty
Gealdor
Gealdor
Nutty


Hozzászólások száma : 22
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Mar. 09.

Karakter információ
Céh: Raven Tail
Szint: 1
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 9 Icon_minitimeVas. Júl. 29, 2012 11:59 am

Ha én egyedi betűtípussal szeretnék írni, azt hogyan tehetem meg? Mert például láttam olyat hogy használjátok az impact betűtípust. Lehet pl a Word-ből kiválasztani betűtípust és azt használni a megfelelő kóddal? Mondjuk én netről letöltött tényleg egyedi betűtípussal szeretnék dolgozni, azt hogyan tudom megjeleníteni itt az oldalon?
Köszi a választ.
Vissza az elejére Go down
Kato Brightmore
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Kato Brightmore


Hozzászólások száma : 247
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. May. 10.
Age : 34

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 3
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 9 Icon_minitimeVas. Júl. 29, 2012 12:09 pm

Amit Word-ben találsz fontokat, nyugodtan használhatod a [*font][*/font] kóddal, de sajnos a netről letöltött betűtípusokat sajnos nem fogja megjeleníteni.

Illetve van egy kiskapu, de ott fennáll a hiba lehetősége. A menüsorban felül, van egy A/A gomb, az a legutolsó a Tag-ek lezárása felirat után. Ha arra rákattintasz, akkor a Wordben írt szöveget jeleníti meg, úgy, ahogy a Wordben formáztad. Ez talán megoldás lehet, de még sosem próbáltam ki.
Vissza az elejére Go down
Nutty
Gealdor
Gealdor
Nutty


Hozzászólások száma : 22
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Mar. 09.

Karakter információ
Céh: Raven Tail
Szint: 1
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 9 Icon_minitimeVas. Júl. 29, 2012 12:24 pm

Na majd ezt kipróbálok, köszönöm!!Very Happy:D
Vissza az elejére Go down
Sophie Black
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Sophie Black


Hozzászólások száma : 336
Aye! Pont : 12
Join date : 2010. Jul. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : a csillagok közt :P

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 4
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 9 Icon_minitimeVas. Júl. 29, 2012 1:17 pm

Szerintem a letöltött fontokat is megjeleníti o.o" vagy legalábbis ami nekem telepítve van, azt én biztos h látom.
Csatlós pályázatomban használtam vagy kettőt is :O
Vissza az elejére Go down
Jonathan McWilliams
Elemi mágus
Elemi mágus
Jonathan McWilliams


Hozzászólások száma : 357
Aye! Pont : 3
Join date : 2011. Jun. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sophie szoknyája alatt

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 5
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 9 Icon_minitimeVas. Júl. 29, 2012 1:47 pm

Megjeleníteni, megjeleníti, de csak azoknak, akiknek szintén telepítve van a font:)
Vissza az elejére Go down
Gabriel Caradhel
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Gabriel Caradhel


Hozzászólások száma : 714
Aye! Pont : 25
Join date : 2010. Oct. 24.
Tartózkodási hely : Leangarth

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 15
Jellem: Kaotikus jó

Kérdések és Válaszok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 9 Icon_minitimeVas. Júl. 29, 2012 2:18 pm

Gilbert Barker írta:
Nos egy újabb kérdés merült fel bennem, mely a szakmákkal kapcsolatos Smile Sehol sem találtam erre a választ, szóval gondoltam megkérdezem tőletek.

Ha a használó választott már ugyebár magának Szakmát, megtanulta a Szakmai ismeretek is hozzá és megvet mondjuk egy Tervet is. A hozzá szükséges alapanyagok birtokában is van, akkor minden egyes alkotáskor a Terv árát kell kifizetnie a kész áruért.

Hozok egy példát, hogy érthetőbb legyen=
- megvan a Kovácsmesterség
- megvan a hozzá szükséges ismeret a Anyag Ismeret és Kovácsolás
- ismerem a Plan: Steel One-handed Sword / Terv: Acél Egykezes Kard /
- megvan a hozzá szükséges 1 db Szén rög és 2 db Vas rúd
- akkor minden egyes kard elkészítése az alapanyag árán kívül 1.000 gyémántba fog kerülni, vagy ha az illető birtokában van már egy tervnek, akkor akárhány tárgyat elkészíthet ingyen, ha megvan hozzá az alapanyag?

Bocsi, hogy ennyire részletesen leírtam, de kicsit késő van már, és inkább részletezem, minthogy ne legyen egyértelmű a kérdésem. Ja és előre is köszi a választ!


A tervet nem csak megveszed, hanem meg is tanulod, nem fogod elfelejteni, ha egyszer elkészíted, sőt rutinosabb leszel tőle. Legalábbis a logika ezt diktálná, és ha belegondolsz, nem is éri meg minden elkészítésnél a terv és az alapanyag megvásárlását is.
Vissza az elejére Go down
Kato Brightmore
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Kato Brightmore


Hozzászólások száma : 247
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. May. 10.
Age : 34

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 3
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 9 Icon_minitimeKedd Aug. 14, 2012 5:36 pm

Az unalmas munkának megvannak az előnyei és a hátrányai Very Happy

Ha egy sárkányölő karakter később felveszi a lakrimológiát, mint szakmát, és elkészít egy sárkányölő lakrimát (csak azt a varázslatot tudja beletenni ugye, amit ismer), akkor közös megegyezés alapon lehet-e íly módon 2. generációs sárkányölőket létrehozni?
Vissza az elejére Go down
Sophie Black
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Sophie Black


Hozzászólások száma : 336
Aye! Pont : 12
Join date : 2010. Jul. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : a csillagok közt :P

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 4
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 9 Icon_minitimeKedd Aug. 14, 2012 5:55 pm

Gondolom nem, mivel ilyen lacryma nem szerepel a listán :O
>>itt<<
Vissza az elejére Go down
Kato Brightmore
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Kato Brightmore


Hozzászólások száma : 247
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. May. 10.
Age : 34

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 3
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Aug. 18, 2012 5:29 am

A Fegyver mágiával készült Varázslat lakrimát, hogyan kell elképzelni? Magát a fegyvert tárolja a lakrima, és azt tudja megidézni a mágus?
Vissza az elejére Go down
Kevin McBride
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Kevin McBride


Hozzászólások száma : 74
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jul. 02.

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 9 Icon_minitimeKedd Aug. 21, 2012 2:08 am

Az a kérdés merült fel bennem, hogy a listában szereplő Beast Soul mágiákon kívül, egy-egy küldetésen, ha a mesélő, és a sors úgy hozza, lehet-e Take Over-t végrehajtani?

Példa, hogy könnyebb legyen: Elindulok az egyik kalandomon, és a harmadik körben a mesélő elém "dob" egy szörnyet (értsd: bestiát), aki nincs sem a Take Over listában, sem a Bestiáriumban. Leírom, hogy pl. egy ütés alkalmával megpróbálom elkapni a karját, és amíg érintkezek vele, átveszem XY bestia karját, vagy egyéb testrész, láb, ha van akkor farok, vagy akár Full Body Take Overt is.

Kicsit kacifántos, de remélem a lehető legérthetőbben írtam le Embarassed

Előre is köszi a választ.
Vissza az elejére Go down
Mateus Grandus
Gealdor
Gealdor
Mateus Grandus


Hozzászólások száma : 151
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Apr. 24.
Age : 29
Tartózkodási hely : Skype

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 3
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 9 Icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2012 9:46 pm

Kato Brightmore írta:
A Fegyver mágiával készült Varázslat lakrimát, hogyan kell elképzelni? Magát a fegyvert tárolja a lakrima, és azt tudja megidézni a mágus?

Vagy a kérdést én nem értem, vagy te nem olvastad el a készíthető Varázslat Lakrimák listáját. Nincs Fegyver Mágiához köthető Varázslat Lakrima.

Kevin McBride írta:
Az a kérdés merült fel bennem, hogy a listában szereplő Beast Soul mágiákon kívül, egy-egy küldetésen, ha a mesélő, és a sors úgy hozza, lehet-e Take Over-t végrehajtani?

Példa, hogy könnyebb legyen: Elindulok az egyik kalandomon, és a harmadik körben a mesélő elém "dob" egy szörnyet (értsd: bestiát), aki nincs sem a Take Over listában, sem a Bestiáriumban. Leírom, hogy pl. egy ütés alkalmával megpróbálom elkapni a karját, és amíg érintkezek vele, átveszem XY bestia karját, vagy egyéb testrész, láb, ha van akkor farok, vagy akár Full Body Take Overt is.

Kicsit kacifántos, de remélem a lehető legérthetőbben írtam le Embarassed

Előre is köszi a választ.

Hát arra mérget vehetsz, hogy nem fog csak úgy a Mesélő eléd dobni egy bármilyen szörnyet amit te Take Over-elhetsz, de ha ezt előre lebeszéled egy Mesélővel és nem is egy TűzIstenSárkányAvatarKamiDémon(értsd: OP) Szörnyet akarsz Take Over-elni akkor valószínű pályázhatsz egy ilyet magadnak.


Most viszont én kérdezek:

Ha akarok egy varázstárgyat pályázni, ami csak nekem van, azt hol tehetem meg? Ugyanúgy a Belső Mágia fórumrészben mint a saját mágiát??
Vissza az elejére Go down
Gabriel Caradhel
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Gabriel Caradhel


Hozzászólások száma : 714
Aye! Pont : 25
Join date : 2010. Oct. 24.
Tartózkodási hely : Leangarth

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 15
Jellem: Kaotikus jó

Kérdések és Válaszok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 9 Icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2012 11:36 pm

Kevin McBride írta:
Az a kérdés merült fel bennem, hogy a listában szereplő Beast Soul mágiákon kívül, egy-egy küldetésen, ha a mesélő, és a sors úgy hozza, lehet-e Take Over-t végrehajtani?

Példa, hogy könnyebb legyen: Elindulok az egyik kalandomon, és a harmadik körben a mesélő elém "dob" egy szörnyet (értsd: bestiát), aki nincs sem a Take Over listában, sem a Bestiáriumban. Leírom, hogy pl. egy ütés alkalmával megpróbálom elkapni a karját, és amíg érintkezek vele, átveszem XY bestia karját, vagy egyéb testrész, láb, ha van akkor farok, vagy akár Full Body Take Overt is.

Kicsit kacifántos, de remélem a lehető legérthetőbben írtam le Embarassed

Előre is köszi a választ.


Pályázhatsz egy új bestiát egyedi mágiaként, és ha elfogadták, és megvan a hozzá szükséges szinted, beszélhetsz egy mesélővel, hogy meséljen neked egy kalandot amiben találkozol ezzel a döggel, és megszerzed a mágiáját. Így kiváltod a mágiát, de nem kaphatsz sem te, sem a csatlósod, sem a familiárisod (ha vannak) sem VE-t, sem pedig pénzt, a küldetés jutalma a mágiád lesz. Viszont segítened kell kitalálni a mesélőnek a küldetést, ami alatt megszerzed, hiszen akkor neki két küldetést kell vezetnie egyazon alatt, lévén minimum három darab ember kell egy küldetés indításához a másik kettőt vagy hozzád csapja vagy külön szálon viszi. (Támpontokat adsz neki, nem te agyalod ki a teljes történetet)
Vissza az elejére Go down
Kevin McBride
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Kevin McBride


Hozzászólások száma : 74
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jul. 02.

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2012 1:39 am

Gabriel van Chantai írta:



Pályázhatsz egy új bestiát egyedi mágiaként, és ha elfogadták, és megvan a hozzá szükséges szinted, beszélhetsz egy mesélővel, hogy meséljen neked egy kalandot amiben találkozol ezzel a döggel, és megszerzed a mágiáját. Így kiváltod a mágiát, de nem kaphatsz sem te, sem a csatlósod, sem a familiárisod (ha vannak) sem VE-t, sem pedig pénzt, a küldetés jutalma a mágiád lesz. Viszont segítened kell kitalálni a mesélőnek a küldetést, ami alatt megszerzed, hiszen akkor neki két küldetést kell vezetnie egyazon alatt, lévén minimum három darab ember kell egy küldetés indításához a másik kettőt vagy hozzád csapja vagy külön szálon viszi. (Támpontokat adsz neki, nem te agyalod ki a teljes történetet)

Értem Gab, köszönöm.
Vissza az elejére Go down
Kato Brightmore
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Kato Brightmore


Hozzászólások száma : 247
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. May. 10.
Age : 34

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 3
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Szept. 29, 2012 12:46 am

Mágikus fegyver "Egyediség"-ként is pályázható?
Vissza az elejére Go down
Rouuro Kao
Elemi mágus
Elemi mágus
Rouuro Kao


Hozzászólások száma : 513
Aye! Pont : 7
Join date : 2010. Nov. 19.

Karakter információ
Céh: Újraszervezett Mágus Tanács (Hírszerzési Egység)
Szint: 8
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Szept. 29, 2012 12:55 am

Igen.
Vissza az elejére Go down
Petersen Ruw
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Petersen Ruw


Hozzászólások száma : 519
Aye! Pont : 6
Join date : 2011. Jul. 27.
Age : 32

Karakter információ
Céh: Raven Tail
Szint: 6
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 9 Icon_minitimeHétf. Okt. 29, 2012 7:08 am

Lehet e kérvényt benyújtani, hogy a szint + 1 mágiánál többet tudjanak tanulni egy kicsivel a csatlósok?
Hogy lényegesen megnőtt a munkákért kapott jutalmak nagysága, azokból jóval több mágiát lehet vásárolni a mágusoknak, ugyanakkor a csatlósok továbbra is csupán csak szint + 1 mágiát tanulhatnak. Emiatt kérdezem ezt, hogy ez változhat e.
Vissza az elejére Go down
Tabuchi Metarikku
Sárkányölő
Sárkányölő
Tabuchi Metarikku


Hozzászólások száma : 556
Aye! Pont : 45
Join date : 2010. Oct. 17.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Nov. 08, 2012 10:21 pm

Pete kérdése engem is érdekel, továbbá, hogy a Telekinézis alapmágia már garantálja, hogy kisebb tárgyakat mozgathatsz?
Vissza az elejére Go down
http://katekyo-szj.hungarianforum.com/
Kato Brightmore
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Kato Brightmore


Hozzászólások száma : 247
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. May. 10.
Age : 34

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 3
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 9 Icon_minitimePént. Nov. 09, 2012 8:34 am

A telekinézis egy különleges mágia ág, a varázsló elméjének igazi ereje mutatkozik meg benne. Képes a puszta gondolataival, mágikus erejével mozgatni tárgyakat vagy akár torzítani a teret. Ezzel a varázslattal kisebb tárgyakat lehet lebegtetni, mozgatni lassan.

Ha erre gondoltál, akkor a válasz igen.
Vissza az elejére Go down
Nayal Yithal

Nayal Yithal


Hozzászólások száma : 4
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Nov. 09.

Kérdések és Válaszok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 9 Icon_minitimePént. Nov. 09, 2012 4:52 pm

Hali. Én nemrég regisztráltam, és lenne pár kérdésem, amiket jó lenne tisztázni mielőtt belefognék az előtöribe.
1. Ha Satan Soul mágust indítok, akkor a későbbiekben tanulhatok tűz mágiát?
2. Ha felveszem egy démon teljes alakját (pl Deumus), és szeretnék repülni, az megoldható lesz a Dark Raven nevű varázslattal? Vagy átalakult formában már nem transzformálhatom a testem részeit?
3. Ha a Red fire blade, és a Red spear varázslatokat létrehozom muszáj a tüzet eldobni? Nem lehetne a pengéket, és a lándzsát is a kezemben tartani, és úgy harcolni vele? (No nem egyszerre.) Mert pl a jég mágusok képesek pisztolyt, kardot meg minden isten nyulát létrehozni, ráadásul jóval több varázslatuk van mint a tűzmágusoknak. A többit annyira még nem néztem át, bár a szélnél is elég kevés van, de ez nyilván nem hiba, gondolom ennyit ismertek, és ennyit fordítottatok le Smile

Amúgy ne tessék megijedni, nem akarok tápos karaktert létrehozni csak nemigazán tudok dönteni, hogy melyik mágiaágnál tegyem le a voksom. >.< Mindenesetre a fent említett 2 ág a legszimpatikusabb, bár nem gonosz hanem inkább jó karaktert indítanék (tudom kicsit meglepő Very Happy). Az angyal mágia lenyűgöző, hihetetlen mikre képes valaki angyali alakban még akkor is ha csak egyet birtokolhat. Viszont nekem nem tetszik sem a fehér szárny, sem az angyalok kinézete (vegyem fel más emberek alakját? O.o) sem a napbarnított bőr, se a fény. Ezért döntöttem kissé nehezen a Satan Soul mellett. Nos, előre is köszi a válaszokat, szerintem lesz még kérdésem de csak később, előtöri után. Addigis viszlát!

Naya
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kérdések és Válaszok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 9 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kérdések és Válaszok
Vissza az elejére 
9 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Szabályzat és egyéb dolgok :: Fórum-
Ugrás: