KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Kérdések és Válaszok

Go down 
+69
Kes Kontráz
Kokuto
Ed Mansfield
Ultear
Anna Araucaria
Hyra
Pantherlily
Sarah Parker
Mimasuya Miliko
Kaylin Naser
Shiki
Dere
Akamatsu Gempachi
Nayal Yithal
Nutty
Elizabeth Colmen
Shouki Sheiji
Särnoch Heimlich
Kevin McBride
Stan Silversky
Okami
Arashy Iduna
Cancer
Eigo Haruki
Juro Chiba
Hwarug Zhor
Mona Okami
Sophia Sanlinia
Tony Smith
Kato Brightmore
Gilbert Barker
Sedric Crystalheart
Daniel Deamhan
Mateus Grandus
Raelae Xing'ke
Dead Shadorick
Rammus Traidoras
Natali Lilie
Momo Nanami
Lashlee
Petersen Ruw
Tabuchi Metarikku
Strago Rhelm
Rohandar Blacksteel
Rouuro Kao
Gabriel Caradhel
Mikomi
SouicHiro Ryuuken
Akuri Senshi
Jonathan McWilliams
Sorov Mazjef
Orson van der Hobbelheim
Sophie Black
Yukio Igarashi
Light
Michael Grant
Adelus Morningway
Miranda Skyfire
Glen Ordway
Arashi Nagao
Yuuri Tsunayoshi
Ovan Sandinger
Firmus Kakte
Shiina Kaori
Taro Zoom
Yagura
Gray Fullbuster
Katsu Inozuke
Natsu Dragneel
73 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Rohandar Blacksteel
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Rohandar Blacksteel


Hozzászólások száma : 2742
Aye! Pont : 2
Join date : 2011. Aug. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Küldetésen

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 16
Jellem: Semleges Gonosz

Kérdések és Válaszok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 4 Icon_minitimeKedd Jan. 31, 2012 6:02 pm

Hát ha azt vesszük, Natsu is megette az Etheriont, és brutál tápos lett, de ha jól emlékszem utána vagy egy hétig kómában volt, vagy valami ilyesmi. Szóval szerintem helyt álló, amit mondasz, de nem vennék rá mérget Very Happy
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 4 Icon_minitimeKedd Jan. 31, 2012 6:25 pm

Ha visszaemlékszel erről már jó párszor volt szó az animében és mangában is. Nekem most kapásból az elején egy Laxus-os esett ugrott be, amikor Natsu az ágyban fekszik és vegetál, ha jól emlékszem, pont az Aetherion miatt és akkor meséli Happy, hogy utoljára akkor volt ilyen rosszul Natsu, amikor megpróbálta megenni Laxus mágiáját. Az Aetherion-tól pedig azért lett iszonyú tápos és érte el a dragon force-t, mert abban össze volt gyúrva egy rakat mágia, többek között tűz is, ami neki pont jó volt. Sajnos a maradék viszont megtett a hatását. Az elején is majdnem kihányta az egészet, meg összeesett. Szerintem csak azért állt fel és lett táposabb, mert főszereplő és ez egy shounen.
Amennyiben te most ilyen villámló tűzsárkányölő szerűt szeretnél összehozni, erre Gray-el közös megegyezéssel vágtuk rá a másodperc tört része alatt a nem szót. Sajnálom, hogy ezt kellett mondanom, valószínűleg nem erre vártál. A más mágiák evésére amúgy is ott van a fekete sárkányölő, ne vegyük el szegény munkáját, mert a munka az érték.
Vissza az elejére Go down
Tabuchi Metarikku
Sárkányölő
Sárkányölő
Tabuchi Metarikku


Hozzászólások száma : 556
Aye! Pont : 45
Join date : 2010. Oct. 17.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 4 Icon_minitimeKedd Jan. 31, 2012 6:33 pm

Túlélem én, csupán megfogalmazódott bennem az kérdés. A franc se szeretne pont villámokkal játszani. xD De akkor véres csatabeli mentőöv kilőve.
Vissza az elejére Go down
http://katekyo-szj.hungarianforum.com/
Rouuro Kao
Elemi mágus
Elemi mágus
Rouuro Kao


Hozzászólások száma : 513
Aye! Pont : 7
Join date : 2010. Nov. 19.

Karakter információ
Céh: Újraszervezett Mágus Tanács (Hírszerzési Egység)
Szint: 8
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Feb. 11, 2012 6:20 pm

Csak hozzátenném, habár nincs mangaka által megerősítve egyelőre, hogy a kínai/japán őselemek filozófiájában a villám a tűz tökéletes elemi formájának számít, és mint olyan erősebb a tűznél. Lehet ez az összefüggés abban hogy Natsu képes használni a villámot is...
Vissza az elejére Go down
Jonathan McWilliams
Elemi mágus
Elemi mágus
Jonathan McWilliams


Hozzászólások száma : 357
Aye! Pont : 3
Join date : 2011. Jun. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sophie szoknyája alatt

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 5
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 4 Icon_minitimeKedd Márc. 20, 2012 7:36 pm

Érdeklődnék, hogy mágiát nem tudó familiáris mikor kap VE-t? Mert beleírtam utolsó két kalandomba a csöppséget, de nem kapott semmit ._.
Vissza az elejére Go down
Dead Shadorick
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Dead Shadorick


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Aug. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : titok

Karakter információ
Céh: Skull Order
Szint: 4
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 4 Icon_minitimeKedd Márc. 20, 2012 7:48 pm

Jon, a "+60 VE" nem neked, hanem neki ment4 A legtöbb mesélő már hozzászokott ehhez a rendszerhez, így történhetett meg, hogy neked nem említették meg, hogy ez a familliárisnak lesz, ugyanis nekik ez már magától értetődik ^^".
Tiszteletem!
Vissza az elejére Go down
Loki
Mesélő
Mesélő
Loki


Hozzászólások száma : 773
Aye! Pont : 63
Join date : 2010. Mar. 24.
Age : 32

Kérdések és Válaszok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 4 Icon_minitimeKedd Márc. 20, 2012 7:50 pm

A familiáris csak akkor kap VE-t, ha az az egész kaland aktív, végig jelenlévő szereplője. Kétsoros és hasonló mennyiségű szereplésekért nem jár VE a familiáris számára.
Vissza az elejére Go down
Jonathan McWilliams
Elemi mágus
Elemi mágus
Jonathan McWilliams


Hozzászólások száma : 357
Aye! Pont : 3
Join date : 2011. Jun. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sophie szoknyája alatt

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 5
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 4 Icon_minitimeKedd Márc. 20, 2012 8:30 pm

Köszönöm a választ Smile
Vissza az elejére Go down
Sophie Black
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Sophie Black


Hozzászólások száma : 336
Aye! Pont : 12
Join date : 2010. Jul. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : a csillagok közt :P

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 4
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Márc. 24, 2012 7:47 pm

Hellokaaa~~ :3

Nah most, hogy lemondtam a büszkeségemről és kérdezni merek itt is, fel is tenném gyorsan >.<

Ha valaki csatlósként egy gólemantán agyal, akkor milyen varázslatokon, mértékeken, anyagokon, illetve szintenként milyen újabb lehetőségeken kell elgondolkoznia? :O
Úgy értem, a csatlós szintenként egy új "ingyenes" varázslatot kap, de a gólemanta egy picit másabb... >.<"

Akkor a másik: mondjuk mennyi lehetősége van arra, hogy egy másik mágiát vegyen fel?
Teszem azt, ha gólemanta, és sebesség mágiát rakna mellé a csatlós gazdája, tehát gealdoron belül?
Vagy ha például már egészen más mágiaágba szeretne mint csatlós. Szóval Gealdorból a gólemanta, hozzá meg példának egy elemiből?

Köszönöm a választ előre is I love you
Vissza az elejére Go down
Gray Fullbuster

Gray Fullbuster


Hozzászólások száma : 964
Aye! Pont : 85
Join date : 2009. Oct. 06.
Tartózkodási hely : A céhház ebédlőjében

Kérdések és Válaszok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Márc. 24, 2012 9:46 pm

A kérdés jogos. Nos a több mágia kérdése eddig is le volt írva, azaz csatlósokra is ugyanúgy vonatkozik a vegyes felvágott szabály, tehát rangonként választhat új csoportot (elemi, fekete, gealdor, alakváltó, fegyver) de ugye azon belül bármit tanulhat ami szintjének megfelelő és van még szabad helye. A golemanta kezdésként három varázslatot kap (Golemancy, Physiology, Golem controll) első szinten, a limit miatt viszont kettes szinten majd nem kaphat új varázslatot mert ugye kettes szinten három darab lehet neki, majd csak harmadik szinten tanulhat új varázslatot. A golemanta csatlós aktuális góleme a szintjétől függ, hogy milyen erős lehet maximum (ez csak keret, ezen belül olyan amilyet akar) ami a következőképpen nézne ki. Első szint, vas, I. kategória. Második szint vas, II. kategória. Harmadik szint vas III. kategória. Negyedik szint réz I. kategória és így tovább (igen ez kizárja, hogy csatlós golemanta mitrill gólemet készítsen). Remélem ezzel sikerült válaszolnom a kérdésekre, szólj ha valami nem tiszta vagy nem sikerült fényt deríteni még valamire.
Vissza az elejére Go down
https://fairytailszj.forumotion.com
Sophie Black
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Sophie Black


Hozzászólások száma : 336
Aye! Pont : 12
Join date : 2010. Jul. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : a csillagok közt :P

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 4
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Márc. 24, 2012 10:22 pm

Köszönöm I love you

Még talán az érdekelne, hogy egyszerre hány góleme lehet? Gondolom az is szintfüggő... de hogy mennyire üti a szabad varázslat hellyel egymást a kettő, hogy gólem, meg varázslat :O
Vissza az elejére Go down
Jonathan McWilliams
Elemi mágus
Elemi mágus
Jonathan McWilliams


Hozzászólások száma : 357
Aye! Pont : 3
Join date : 2011. Jun. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sophie szoknyája alatt

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 5
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 4 Icon_minitimeSzer. Ápr. 11, 2012 11:32 pm

Ugyebár 4. szint elérésével másik csoportokból is lehet mágiát tanulni. A Fekete mágia is beleszámít?
Vissza az elejére Go down
Raelae Xing'ke
Sárkányölő
Sárkányölő
Raelae Xing'ke


Hozzászólások száma : 182
Aye! Pont : 8
Join date : 2011. Jul. 21.
Age : 34

Karakter információ
Céh:
Szint: 5
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 12, 2012 12:11 am

Igen, tanulhatsz négyes szinten feketemágiát is elemi mágusként. Amelyik mágiát nem lehet külön tanulni, mint a Gealdornál a térmágia, annál az fel van tüntetve.
Vissza az elejére Go down
Mateus Grandus
Gealdor
Gealdor
Mateus Grandus


Hozzászólások száma : 151
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Apr. 24.
Age : 29
Tartózkodási hely : Skype

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 3
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 4 Icon_minitimeSzer. Május 02, 2012 3:10 pm

Én a Smokeform / Füstforma / varázslatról szeretnék egy kicsit többet tudni.

Pontosabban azt szeretném róla tudni hogy hogyan van hatással a kezemben tartott tárgyakra? Azok is füstté válnak? Például ha egy rácson akarok például átjutni egy táskával a kezemben, akkor a táska simán megakad a rácsokon vagy át tudom-e azt is alakítani füstté, amíg a mágia aktív?

Ezen kívül azt is meg szeretném kérdezni hogy a természetes szelek vannak-e bármilyen hatással rám a Füstformában? (Természetes tehát olyan szél amit nem egy szélmágus hozott létre)

Előre is köszi a választ Smile
Vissza az elejére Go down
Daniel Deamhan
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Daniel Deamhan


Hozzászólások száma : 99
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. May. 03.
Age : 27
Tartózkodási hely : Szentendre

Karakter információ
Céh:
Szint: 3
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Május 03, 2012 10:13 pm

Üdvözletem emberek, új vagyok itt most regisztráltam és lenne pár kérdésem.
Elösszöris (lehet, hogy csak én vagyok béna) nem láttam feltüntetve sehol, hogy mennyi a kezdő varázserő, tehát megkérdezném mennyi. Utána, nem láttam, hogy bárki is írt az előtörténetekhez, vagy adatlapokhoz démonmágus karaktert. Szimplán senki se indított még ilyet, vagy csak össze van vonva valamivel? Én ugyanis ilyet szertnénk indítani, és ha már itt tartok lenne hozzá 2 kérdésem is. Smile

Az első az az, hogy kit a követelmények az indításhoz, hogy megkapjam az engedélyt? A másik pedig az, hogy ugyebár a leírt démonoknak van egy sima, és egy egyedi mágiájuk, lehet többet s kitalálni, vagy csak majd fekete mágiát tanulni és azt hányas szinttől?

Egyenlőre csak ennyi, remélem nem kérdeztem túl sokat, jó éjszakát és kellemes időtöltést mindenkinek!
Vissza az elejére Go down
Tabuchi Metarikku
Sárkányölő
Sárkányölő
Tabuchi Metarikku


Hozzászólások száma : 556
Aye! Pont : 45
Join date : 2010. Oct. 17.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Május 03, 2012 10:17 pm

1. Az avatár, amit használni szeretnél, már foglalt, válassz másikat.

2. A kezdő varázserő 250, de ezt minden előtörténetnél feltüntetik.

3. Van már "pár" démunmágus, a fekete mágusokkal vannak összevonva.

4. Engedély miatt azt hiszem, Gray-t kell megkérdezni.

5. Az egyedi mágiákat is szerintem Gray-nél kell megpályázni démonmágus esetében, de fekete mágiát tanulhat.
Vissza az elejére Go down
http://katekyo-szj.hungarianforum.com/
Daniel Deamhan
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Daniel Deamhan


Hozzászólások száma : 99
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. May. 03.
Age : 27
Tartózkodási hely : Szentendre

Karakter információ
Céh:
Szint: 3
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Május 03, 2012 10:24 pm

Oké, köszönöm a választ, az avatart gyorsan meg is vátoztattam, remélem ezt nem használja más. Még az merült fel bennem, hogy mennyi a kezdőtőke, de megnézem az előtörténeteket, hogy választ találjak.
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 4 Icon_minitimePént. Május 11, 2012 8:47 am

Mateus Grandus írta:
Én a Smokeform / Füstforma / varázslatról szeretnék egy kicsit többet tudni.

Pontosabban azt szeretném róla tudni hogy hogyan van hatással a kezemben tartott tárgyakra? Azok is füstté válnak? Például ha egy rácson akarok például átjutni egy táskával a kezemben, akkor a táska simán megakad a rácsokon vagy át tudom-e azt is alakítani füstté, amíg a mágia aktív?

Ezen kívül azt is meg szeretném kérdezni hogy a természetes szelek vannak-e bármilyen hatással rám a Füstformában? (Természetes tehát olyan szél amit nem egy szélmágus hozott létre)

Előre is köszi a választ Smile

Bocsánat, hogy eddig tartott, de ha neked is megfelel most megválaszolom a kérdéseidet.
Először is a Smokeform csak a tested és pluszban a ruházatodat alakítja konkrétan füstté. Bár a halmazállapotod így légnemű, azért mégis van némi fizikai hatásod, mivel tárgyakat tudsz fogni és mozgatni is. Foghatsz valamilyen fegyvert vagy táskát, de az nem lesz füst. Így tehát a rácson sajnos nem tudod áthúzni a táskát. Ez esetben javasolnom a józan paraszti ész használatát. Kipakolod a táskát a cuccokat egyesével átpakolod a rácson, aztán az üres táskát is, majd vissza mindent. Ha esetleg valamilyen oknál fogva ez nem működne akkor sem kell aggódni. Mire odáig jutsz, hogy Smokeform-od legyen nem fog gondot okozni neked egy sima rács. Very Happy

Mivel légnemű leszel ilyenkor bizony vannak. Persze egy kis szellő nem fog ártani, de mondjuk amikor olyan szél fúj, ami képes egy embert is eltéríteni vagy arrébb tolni (igen velem már történt ilyen és nem vicces) az bizony rád elég erősen hat. De persze az ilyen szelek bevonása az csak rajtad áll, esetleg ha olyan a szituáció akkor még a mesélőn.

Remélem kielégítőek voltak a válaszaim és így minden világos lett.
Vissza az elejére Go down
Mateus Grandus
Gealdor
Gealdor
Mateus Grandus


Hozzászólások száma : 151
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Apr. 24.
Age : 29
Tartózkodási hely : Skype

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 3
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 4 Icon_minitimePént. Május 11, 2012 1:06 pm

Igen, a válasz kielégítő volt. Köszönöm szépen Smile
Vissza az elejére Go down
Sedric Crystalheart
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Sedric Crystalheart


Hozzászólások száma : 34
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Mar. 25.

Karakter információ
Céh: Grimoire Heart
Szint: 2
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 4 Icon_minitimePént. Május 11, 2012 4:26 pm

Nekem lenne egy olyan kérdésem, hogy a csatlósomnak lehet-e familiárisa, és ha igen ő rá is ugyanazok vonatkoznak, mint a többire?
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 4 Icon_minitimePént. Május 11, 2012 6:00 pm

Sajnos nekik nem lehet.
Vissza az elejére Go down
Gilbert Barker
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus



Hozzászólások száma : 111
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Sep. 12.

Karakter információ
Céh:
Szint: 4
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 4 Icon_minitimePént. Május 11, 2012 6:16 pm

Lenne egy kérdésem nekem is, ami a Take Over-hez kapcsolódik. Gilbert a Satan Soul stíluson belül gyakorlatozik éppen, de felmerült bennem egy-két apró kis kérdés.

  • Egyszerre hány megszállást tud alkalmazni magán egy mágus. Gondolok, itt mondjuk átváltoztatja az egyik kezét, majd használja még magán a szárnyakat is, hogy gyorsaságot összetudja kombinálni az erővel. (Ilyent nem láttam a mangában, de logikusnak tűnik, ha a két alakváltás ugyanazon démonról tudta megszállni)

  • Illetve képes lehet egy mágus mondjuk nemcsak egy kezén használni a Take Over-t, hanem mind a kettőn? (Elfman csak egy kezén tudta használni, de elméletben mért ne tudhatná mindkettön egyszerre?)

  • Na és utoljára még egy. A választható váltások listája elég csekély. Már régóta van egy írásom, amit nem adtam be, meg csiszolni is kellene rajta, de ehhez kapcsolódik. A kérdésem, hogy mivel nem lehet ilyen pályázatot beadni, hogy bocsájthatnám elétek, hogy ne saját mágiának legyen elkönyvelve. (Pl.: egy két név, hogy elképzeld mire gondoltam, Ördög Farok, Szarv, lenne még egy láb is. )


Illetve lenne még néhány újabb felmerülő kérdésem is.

  • Universal Catalyst Lacryma / Univerzális Katalizátor Lakrima / , pontosan hogyan is aktivizálódik? Folyamatosan adagolja a plusz mágikus energiát a használónak, vagy egy adagban adja át neki, ezzel egy kis időre rohamosan megemelve az erejét?

  • Illetve ezen varázslatok elsajátítása, hasonlóan a Tanács mágiájához, már első szintről tanulhatóak, vagy külön mágiaághoz tartoznak, ezáltal a megadott szabályok érvényesek-e rá?


Előre is köszönöm a válaszokat.
Vissza az elejére Go down
Kato Brightmore
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Kato Brightmore


Hozzászólások száma : 247
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. May. 10.
Age : 34

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 3
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Május 17, 2012 1:04 pm

Felmerült bennem is egy kérdés, bár lehet, hogy volt már róla szó, ez esetben elnézést.

A sárkány ölőknél egyértelmű, hogy más mágiát nem tanulhatnak. Ám arra nem tér ki a leírás, hogy a sárkány ölő mágián belül tanulhatnak-e mást?

Példálul egy tűz sárkányölő elsajátíthat-e mondjuk vas sárkányölő mágiát.

A választ előre is köszönöm.
Vissza az elejére Go down
Gray Fullbuster

Gray Fullbuster


Hozzászólások száma : 964
Aye! Pont : 85
Join date : 2009. Oct. 06.
Tartózkodási hely : A céhház ebédlőjében

Kérdések és Válaszok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Május 17, 2012 1:48 pm

Kezdjük akkor Gilbert-el, szépen sorban:
  • Take-over-ből ha részleges (tehát csak egy kéz, egy szárny stb...) akármennyit, természetesen egy végtagon egyszerre csak egyet, tehát a példád amit felhoztál lehetséges
  • A második kérdésedre is igen a válasz ami az elsőből következik logikusan
  • A válasz, bocsáss meg de sehogy. Jelenleg egy hatalmas projekt közepén vagyunk aminek az elkészülése minden egyes játékosnak és a fórum fennmaradásának érdeke, így amíg azzal nem végzünk, kérünk titeket egyéni dolgokkal ha nem életbevágó ne terheljetek, de ígérem amint elkészültünk ismét gőzerővel lehet küldeni a varázslatötleteket!

  • A katalizátor lakrimák ''robbanás'' szerűen, egyszerre juttatják a teste a plusz varázserőt, néhány pillanat alatt
  • Ahogyan a mágus tanács egyedi varázslataira ezekre sem vonatkozik az úgynevezett ''vegyes felvágott'' szabályunk mivel ezek kiegészítő illetve ajándék lehetőség képességek.


Most jöhet Kato:
Nem. Egy sárkányölő egyetlen sárkánytól tanulhatott (vagy egyfajta sárkányölő lakrimát bír befogadni a teste), csak azzal az egyetlen képességgel rendelkezik, ami önmagában szinte jóval több mint bármely más mágusé. Továbbá, nem, nem fogjuk megengedni a manga-ban/anime-ben látott ''villámtűzsárkányölő'' effektust sem.
Vissza az elejére Go down
https://fairytailszj.forumotion.com
Kato Brightmore
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Kato Brightmore


Hozzászólások száma : 247
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. May. 10.
Age : 34

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 3
Jellem:

Kérdések és Válaszok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Május 17, 2012 2:52 pm

Köszönöm a választ.

Azonban még egy kérdés, ami most a fegyvermágusokra vonatkozik.

A leírásban benne vannak Erza páncéljai. Ezek használata, ha nem is mindegyiké, de kötelező? Vagy egy fegyver mágus akár kitalálhat magának saját páncélokat is, ami az animében/mangában egyáltalán nem volt benne? (Tudom zártak per pillanat az ilyensfajta pályázatok, ez majd a későbbiekre vonatkozik.)

A választ előre is köszönöm.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kérdések és Válaszok - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és Válaszok   Kérdések és Válaszok - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kérdések és Válaszok
Vissza az elejére 
4 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Szabályzat és egyéb dolgok :: Fórum-
Ugrás: