KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Mi sül ki abból ha Anita és Olive találkozik egy szigeten? Csak nem hal/baj?

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Anita Mordio
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Anita Mordio


Hozzászólások száma : 18
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Nov. 06.
Age : 30

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 2
Jellem:

Mi sül ki abból ha Anita és Olive találkozik egy szigeten? Csak nem hal/baj? Empty
TémanyitásTárgy: Mi sül ki abból ha Anita és Olive találkozik egy szigeten? Csak nem hal/baj?   Mi sül ki abból ha Anita és Olive találkozik egy szigeten? Csak nem hal/baj? Icon_minitimeKedd Nov. 09, 2010 5:27 pm

Egy ismét újabb nap, és egy ismét újabb aggodalom, hogy miből fizetem ki a lakbért. Még gyenge vagyok a küldetésekhez, úgyhogy úgy döntöttem, elmegyek edzeni. A választásom a Galunda Islandra esett, mivel oda csak kevesen járnak. Mikor elértem a kikötő városba összebeszéltem egy öregemberrel ,hogy vigyen el a szigetre. Nehéz volt de nem lehetetlen. Egy szép arany nyakláncal és egy ezüst karkötővel könnyen meglehetett győzni. Most ékszer telen lettem, de sebaj nem vagyok annyira ékszer kényes. Mikor megérkeztem felvettem hiúz alakomat, és elkezdtem vadászni halakra. Gondoltam az edzés mellé jól jön egy kis kaja is. El is kezdtem a vadászatot. Nem volt valami nagy szám a vadász tudásom, így csak négy halat tudtam fogni. Nem annyi amennyire gondoltam de legalább nem halok éhen. Hiúz alakomból felvettem kismadár alakomat, amivel elindultam a Jungelbe ,hogy keressek egy kis kókusz levet az ebédhez. Egy fél órával később már találtam is egyet. Gyorsan leszedtem, majd vissza is indultam emberi alakomba a part felé. Közben reménykedtem ,hogy a halaimnak nem lesz semmi baja..
Vissza az elejére Go down
Olive Nite
Elemi mágus
Elemi mágus
Olive Nite


Hozzászólások száma : 28
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : itt+ott :P

Karakter információ
Céh: Lamia Scale
Szint: 2
Jellem:

Mi sül ki abból ha Anita és Olive találkozik egy szigeten? Csak nem hal/baj? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi sül ki abból ha Anita és Olive találkozik egy szigeten? Csak nem hal/baj?   Mi sül ki abból ha Anita és Olive találkozik egy szigeten? Csak nem hal/baj? Icon_minitimeKedd Nov. 09, 2010 11:15 pm

Tegnap elhatároztam, elmegyek nyaralni. Csak ami nagyon is kérdéses volt, mégis hova menjek. Azért elég érdekes, mert sok-sok helyen voltam már a küldetéseim során, ám egyszer sem gondoltam a helyszínre úgy, mint valami üdülőre, bár mi tagadást, a Hakobe hegyre egyáltalán nem is lehet úgy… Igen, azóta már meggyógyultam, vagyis többnyire lábadozok, már nem hapcizok akkorákat, s közben fújom el az embereket az utamból, mágiám is egyre irányíthatóbbá válik, nem kell félnem a varázslatok hibájától. Jaj, igen, hol tartottam? Na, szóval ott, hogy menni akartam valahová, valami nem épp a legcsicsásabb, legpénzesebb helyre, mint például Akane Resort, csak valami nyugisat kerestem. Mint így utólag kiderül, találtam is, kellőképp csendeset. Nagyon még a madár se jár erre, elvétve akad egy-egy vadállat is. Hogyan jutottam el idáig? Hargeonba mentem vonattal, úgy gondoltam felszállok az első hajóra, ami majd elvisz valahová, mindegy hogy hova. Aztán…, mily meglepő, az első hajó, egy töpszli csónak volt, ámbár nekem megfelelt a célomra. Egy szigetre vitt vele a hajós, s akárhányszor kérdeztem hova tartunk, csak azt mondta, hogy tudni fogom ha odaértünk. Biztos, ha ő mondja; gondoltam magamban, ám a valóság ettől sokkal zordabb volt. Egy lakatlannak tűnő szigetrészen rakott ki a férfi, és mikor vissza akartam volna szállni a csónakra, neki már hűlt helye volt. - Ilyen az én formám… - Bámultam a hatalmas kékséget, ahogy az ég és a víz egybeolvad. Egy szellő megcsapta arcomat, aztán gyomrom is kordult, nem is kicsit.
- Éhes vagyok. – Állapítottam meg, mígnem hangokat hallottam. Elég kifinomult szaglásom van, bár a büdös halszagot ki ne érezné meg, s mivel a zajforrás is ott leledzett elindultam. Egy kisebb tisztásszerű helyen halak voltak a földön, a gazdájuk meg sehol…
Egy darabig vártam, bámulva a halakra, képzelődve róluk, mit készíthetnék belőlük, majd mivel a gazda nem igazán érkezett meg. Tüzet raktam, s hirtelen faágakból rögtönzött nyársakra tűztem a halakat.

Vissza az elejére Go down
 
Mi sül ki abból ha Anita és Olive találkozik egy szigeten? Csak nem hal/baj?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Csak egy átlagos nap otthon ^^
» Anita Mordio
» Anita Mordio
» Ai és Rane találkozik - Testőrképző
» Crow vs. Adam - Amikor két zseniális elme találkozik

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Fiore Királyság :: Galuna Sziget-
Ugrás: