KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 A Mágus Tanács ügyfélirodája

Go down 
+9
Loki
Miranda Skyfire
Red Walter
Leena
Rouuro Kao
Gabriel Caradhel
Firmus Kakte
Anoya De Hielo
Gray Fullbuster
13 posters
SzerzőÜzenet
Gray Fullbuster

Gray Fullbuster


Hozzászólások száma : 964
Aye! Pont : 85
Join date : 2009. Oct. 06.
Tartózkodási hely : A céhház ebédlőjében

A Mágus Tanács ügyfélirodája Empty
TémanyitásTárgy: A Mágus Tanács ügyfélirodája   A Mágus Tanács ügyfélirodája Icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 7:56 pm

Örvendjen mindenki! Nem kell tovább visszafojtanotok érzéseiteket! Ide leírhatjátok minden pozitív és negatív véleményeteket a honlappal kapcsolatban! Bármilyen reklamáció, bármilyen dicséret magával a honlappal, a szabályokkal vagy akár a Staff tagok munkájával kapcsolatban szívesen és igazságosan meghallgattatik!
Vissza az elejére Go down
https://fairytailszj.forumotion.com
Gray Fullbuster

Gray Fullbuster


Hozzászólások száma : 964
Aye! Pont : 85
Join date : 2009. Oct. 06.
Tartózkodási hely : A céhház ebédlőjében

A Mágus Tanács ügyfélirodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Mágus Tanács ügyfélirodája   A Mágus Tanács ügyfélirodája Icon_minitimeHétf. Okt. 25, 2010 11:13 am

Hmmm...eléggé pang ez a topic... pedig azt hittem szeretnétek hallatni a hangotokat és a véleményeteket... mondjuk ha nem akkor ki is törölhetem... ^^"
Vissza az elejére Go down
https://fairytailszj.forumotion.com
Anoya De Hielo
Elemi mágus
Elemi mágus
Anoya De Hielo


Hozzászólások száma : 289
Aye! Pont : 1
Join date : 2009. Nov. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Fairy Tail :P (Kecskemét, Hungary)

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 8
Jellem: Törvényes Semleges

A Mágus Tanács ügyfélirodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Mágus Tanács ügyfélirodája   A Mágus Tanács ügyfélirodája Icon_minitimeKedd Okt. 26, 2010 7:08 pm

Én ,én, én-kapálózik.- Én mondanám hogy minden tökéletesen szép és jó és ne töröld ki, csak szégyenlősek mondani hogy csodálatosan érzik magukat. Éljen a Fairy Tail és így tovább srácok Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://www.animemangastyle.gportal.hu
Firmus Kakte
Elemi mágus
Elemi mágus
Firmus Kakte


Hozzászólások száma : 249
Aye! Pont : 31
Join date : 2010. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Mindig két lépéssel Bob Mester előtt

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 6
Jellem:

A Mágus Tanács ügyfélirodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Mágus Tanács ügyfélirodája   A Mágus Tanács ügyfélirodája Icon_minitimeKedd Okt. 26, 2010 10:41 pm

Bár nem rég óta vagyok itt (+ imádom a hangomat), csak annyit tudok mondani, hogy minden tökéletes.
Igazából köszönettel tartozunk, hogy egy ilyen remek kis közösséget "összeraktatok" és fenntartotok.
Köszönöm!

Kellemeset csalódtam mindenkiben. Natsu nagyon felkészült a FT világában (jó dolog olyannal beszélgetni, aki érti is mit beszél), Erza rendes, Lucy kegyetlen (de imádom, egy igazi úrihölgy xD) és bár veled nem igazán beszélgettem Gray, de jófejnek tűnsz(a Disturbed miatt főleg xD).
Vissza az elejére Go down
Gabriel Caradhel
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Gabriel Caradhel


Hozzászólások száma : 714
Aye! Pont : 25
Join date : 2010. Oct. 24.
Tartózkodási hely : Leangarth

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 15
Jellem: Kaotikus jó

A Mágus Tanács ügyfélirodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Mágus Tanács ügyfélirodája   A Mágus Tanács ügyfélirodája Icon_minitimeCsüt. Feb. 24, 2011 3:07 pm

Yay, ezt a topicot is most találtam csak meg. ^^

Na szóval, rövid leszek, illetve, próbálok majd rövid lenni.
Pro:
- A mágiák széles tárháza. Nagyon tetszik, hogy van miből válogatni, és lehetőség van pályázni újakra, és még ezen felül saját, egyedi mágiára is.
- A szabályzat. Hülyén hangozhat, de nagyban emeli a játékélményt az, hogy a szabályzat is a Fairy Tail világába ösztönzi a postokat.
- Mesélők. Eddig akivel összeakadtam mindenkivel kapcsolatban csak és kizárólag pozitív véleménnyel voltam velük. Ha valamit nem ért az ember kérdezhet, és kap rá magyarázatot. A postolási határidő rugalmas. A mesélők kellően kooperatívak. ^^
- A közösség. Tényleg beszélhetünk közösségről. A játékosok rendesek, segítőkészek és nem mellesleg van humoruk is. Mármint, elenyészően kevés azok száma, akikre ez nem vonatkozik. Smile

Kontra:
- Néhány játékos hozzáállása. Nagyon kevés ezeknek a száma, hozzá kell tennem.
- A postolási határidő néha túlságosan rugalmas, de az estek nagy többségében nincs rá panasz.
- A mágiák halmozhatósága. - Nem tudom, hogy fogalmazzam meg Razz - Tehát, hogy nincs szabály arra, hogy egy adott mágus ne lehessen vegyes vágott. Tisztában vagyok vele, hogy a mangában/animében is nem egy olyan van, aki több fajta mágiát alkalmaz, de egyik sem D, meg C szintű. Valahogy meg kéne szabni, hogy egy bizonyos szintig az elemi mágus elemi körökben mozoghat csak, a fekete mágus csak feketében, és így tovább. - Persze ez csak saját vélemény. ^^
Vissza az elejére Go down
Rouuro Kao
Elemi mágus
Elemi mágus
Rouuro Kao


Hozzászólások száma : 513
Aye! Pont : 7
Join date : 2010. Nov. 19.

Karakter információ
Céh: Újraszervezett Mágus Tanács (Hírszerzési Egység)
Szint: 8
Jellem:

A Mágus Tanács ügyfélirodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Mágus Tanács ügyfélirodája   A Mágus Tanács ügyfélirodája Icon_minitimeCsüt. Feb. 24, 2011 5:14 pm

Szajkózhatnám a Gab által leírtakat, de inkább azt mondom amit ő írt megfelel véleménynek, a szinthez kötődő mágikus repertoár bővítés pedig egyenesen zseniális ötlet.

A továbbiakban csupán egy dolog zavar meg kissé, ez pedig a benyújtott pályázatok várakozási ideje. Mondhatnám, hogy értelemszerűen az enyémből indulok ki, de egyre többször fordul elő, hogy egyre több elbírálandó dolog gyűlik fel, és ha nem admin általi elbírálással osztódik ki VE mennyiség annak a kiosztása is késik. Ez persze mind a staff lehetőségeitől és idejétől függő tényező, így gondolom nem mondok újat azzal, hogy ráférhet az oldalra újabb staff tag...
Vissza az elejére Go down
Leena
Sárkányölő
Sárkányölő
Leena


Hozzászólások száma : 440
Aye! Pont : 18
Join date : 2010. Feb. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Dragon Fang

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 8
Jellem:

A Mágus Tanács ügyfélirodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Mágus Tanács ügyfélirodája   A Mágus Tanács ügyfélirodája Icon_minitimeCsüt. Feb. 24, 2011 5:53 pm

Én mindennel meg vagyok elégedve, igazából semmire nincs panaszon, a honlap belopta magát a szívembe.

Szóval csak így tovább
Vissza az elejére Go down
Red Walter
Gealdor
Gealdor
Red Walter


Hozzászólások száma : 220
Aye! Pont : 3
Join date : 2010. Nov. 28.
Age : 27
Tartózkodási hely : itt is- ott is

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 3
Jellem:

A Mágus Tanács ügyfélirodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Mágus Tanács ügyfélirodája   A Mágus Tanács ügyfélirodája Icon_minitimeCsüt. Feb. 24, 2011 5:56 pm

Egyet értek Leena-val Smile
Tökéletes az oldal és nagyon szeretek itt mindenkit!!Smile
Köszi mindent!!Smile)


A hozzászólást Red Walter összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Feb. 24, 2011 6:11 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Miranda Skyfire
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus



Hozzászólások száma : 122
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Sep. 12.
Age : 27

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 2
Jellem:

A Mágus Tanács ügyfélirodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Mágus Tanács ügyfélirodája   A Mágus Tanács ügyfélirodája Icon_minitimeCsüt. Feb. 24, 2011 6:09 pm

Amit szeretek:
MINDEN! ^^

Amit nem:
Háát..őő...olyan nincs..

Szeretek itt mindekit, ilyen jó társasággal még soha nem találkoztam. Imádlak titeket, és köszönöm az adminoknak/staffoknak, hogy létre hozták ezt az oldalt!!!!! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Loki
Mesélő
Mesélő
Loki


Hozzászólások száma : 773
Aye! Pont : 63
Join date : 2010. Mar. 24.
Age : 32

A Mágus Tanács ügyfélirodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Mágus Tanács ügyfélirodája   A Mágus Tanács ügyfélirodája Icon_minitimeVas. Nov. 11, 2012 5:24 pm




Eme hozzászólásomat a NEM túl kedves játékosoknak és bizonyos staff tagoknak intézném. Aki akarja, az magára ismer, akire pedig nem vonatkozik, az nem ismer magára. Bízom benne, hogy a címzettek olvassák.

Az elmúlt napokban mutatott viselkedésetekkel, és azzal, hogy BARÁTOMAT jogtalanul bántottátok sikerült kierőszakolnotok belőlem ezt. Pedig jobban szeretem a békességet…
És most jól nézzen mindenki magába! Tényleg joggal bántjátok azt a szerencsétlent, aki nélkül ez az oldal az elmúlt három évben szinte semmit sem fejlődött volna? Mert az ugyebár köztudott tény, hogy nélküle ez a fórum távolról sem így nézne ki, mint jelen pillanatban. És kénytelen vagyok bevallani, hogy ez az oldal kicsiny országunkban igenis jóval az átlag felett áll. Akárki akármit mond, ez akkor is nagyrészt az Ő érdeme. mégsem várja el, hogy körbeugráljuk érte, csupán annyit, hogy tartsuk tiszteletben a munkáját. Két kezünket is összetehetjük, hogy Ő nap mint nap feláldozza szabadidejét az oldal jobbá tételének érdekében. Ti erre mit csináltok? Mindenfélével gyanúsítjátok. Nem tisztelitek a munkáját, s csak a hibát keresitek benne. Én a helyetekben csak akkor mernék ilyeneket megtenni, ha legalább annyit tettem volna az oldalért, mint Ő! De ti… Ugyan! Bah! Ti mindig mindent jobban tudtok és nyomatjátok a szájkaratét. Bezzeg, mikor valamit csinálni kellene/lehetne, akkor csak a szájhúzás megy, és mindenki a problémáit sorolja, hogy miért nem tudja elvállalni a dolgot. A szabad véleménykifejtés természetesen nem bűn, de sajna vannak olyanok, akik nem hajlandók észrevenni magukat és átesnek a ló túlsó oldalára. Ezeknek az egyéneknek köszönhetően pedig, a BARÁTOM kedvét sikerült teljesen elvenni attól a fórumtól, amit eddig szeretett, s minden lehetséges idejét beleölte. Gratulálok! Komolyan mondom, hogy szánalmasak vagytok és jobb volna nélkületek az oldal közössége. Semmi szükség az olyan staff tagokra és játékosokra, akik szüntelen elégedetlenségükkel, piszkálódásukkal és semmittevésükkel demoralizálják és bomlasztják a közösséget!
Csak ennyit akartam elmondani, és kész.
Vissza az elejére Go down
Jonathan McWilliams
Elemi mágus
Elemi mágus
Jonathan McWilliams


Hozzászólások száma : 357
Aye! Pont : 3
Join date : 2011. Jun. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sophie szoknyája alatt

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 5
Jellem:

A Mágus Tanács ügyfélirodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Mágus Tanács ügyfélirodája   A Mágus Tanács ügyfélirodája Icon_minitimeVas. Nov. 11, 2012 7:14 pm

Well said Mister!
Vissza az elejére Go down
Adelus Morningway
Gealdor
Gealdor
Adelus Morningway


Hozzászólások száma : 232
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Mar. 06.
Age : 34
Tartózkodási hely : Quatro Cerberus céh

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 4
Jellem:

A Mágus Tanács ügyfélirodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Mágus Tanács ügyfélirodája   A Mágus Tanács ügyfélirodája Icon_minitimeVas. Nov. 11, 2012 8:05 pm

Én csak szinte elismerő szavakkal tudok nyilatkozni a forumról. A Staff nagyon jó munkát végez évek óta, és ez a munka kiterjed a forum minden szegletére. A varázslat lista iszonyat jó, nem is beszélve a tanulási rendszerről, és az önálló pályázatok, és a kreativitás az írói tudás kibontakoztatásának lehetőségéről.

Ez a forum példa a többinek, minden szinten. Very Happy

Annyit fűznék hozzá a negatívumokhoz, hogy néhány FT témában (sárkányok, démonok, Zeref, Fiore múltja, Elveszett mágiák), elég kevés az átlag játékos rendelkezésére álló információ. Na ná, hogy az, hisz még pörög a manga, és folyamatosan derülnek ki új dolgok. Épp ezért ez nem a Staff hibája. Csak személy szerint jobban örülnék, ha több háttér-információ lenne a farity tail varázslatos világról. Akár úgy is, hogy a staff kipótolja a hiányzó részeket, kicsit elrugaszkodva a manga dicsért-átkozott történetétől, és csak felületesen bemutatott háttérvilágától.
De ez a gondolat is csak pár témára igaz, mert megnézve a mesélők által indított kalandokat, el kell ismerni hogy nincs hiány kreativitásban.
Vissza az elejére Go down
Raelae Xing'ke
Sárkányölő
Sárkányölő
Raelae Xing'ke


Hozzászólások száma : 182
Aye! Pont : 8
Join date : 2011. Jul. 21.
Age : 34

Karakter információ
Céh:
Szint: 5
Jellem:

A Mágus Tanács ügyfélirodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Mágus Tanács ügyfélirodája   A Mágus Tanács ügyfélirodája Icon_minitimeHétf. Nov. 12, 2012 3:33 pm

Vállalom, hogy a fórum nem túl megelégedett játékosrétegének a szóvívője leszek. Vállalom, hogy én leszek a fórum feketebáránya. A legrosszabb, amit kaphatok, az egy örök ban... ezt is vállalom.

Nos, én magamra ismertem Loki posztjában, ellenben én nem tartom magamat gyerekesnek, műveletlennek, görénynek, érzéketlennek, és bármi más lealacsonyító jelzővel ellátott személynek, amiket Loki a posztjában említ (tudom, hogy nem konkrétan ezekkel a szavakkal éltél).
Mindannyian nagyon is jól tudjuk, hogy a fórum már odáig kinőtte magát, hogy bátran lehet nevezni Magyarország, ha nem is legjobb, de egyik legjobb forumos szerepjátékának. Azt is tudjuk, hogy ezt a címet meg kell tartani, ami nem is annyira egyszerű. Mindenki látja, hogy a Staff igyekszik a játékosok kedvére tenni: újítások, mesélő felvétel, a közelmúltban az új design. És sajnos azt is tudjuk, hiszen feltűnt, mert mindig ment a "szájkarate", hogy valakik sose voltak valamivel megelégedve. Ez csak természetes, hiszen ha mindenkinek ugyanaz tetszene, akkor minden magyar fórum szerepjátékos ezen a fórumon játszana, ha már egyszer ez a legjobb.

A legfőbb baj, az én szememben az, hogy ezek az újítások csak jönnek, és jönnek. Hírt azt elég ritkán kapni róluk, Erza néha elejt egy-egy információ morzsát Facebookon, valamint Grayből tudunk kiszedni valamennyit Teamspeaken. Természetesen így él a Staff a meglepetés erejével, azonban ez sokak fülébe beleülteti a bogarat: Diktatúra van az oldalon. Hogy miért? Mert csak kapjuk, és kapjuk a cuccokat, de beleszólni abba, hogy a Staff miben újítson nem tudunk. És igen, Loki, amit írtál, hogy "mikor valamit csinálni kellene/lehetne, akkor csak a szájhúzás megy, és mindenki a problémáit sorolja." Ezt nem tudom mire vélni. Tőlem még soha senki nem kért ezen a fórumon semmit, és mivel én nem vagyok a Staff tagja, ugyan miért cselekednék önerőből? De csak hogy fényezzem magam, vagy nevezzék, aminek akarják, a minap megkért engem Gray, hogy segítsek neki átdolgozni a gólemancia mágiát. Mondanom se kell, annyira örültem, hogy végre használható, és értelmes mágia lesz a gólemancia, ráadásul, hogy pont az én munkám által, hogy egyből kimentem a téli hidegbe alsógatyában örömtáncot járni a ház körül (és nem kevés a ház kerülete).

Amit tanácsolnék a Staff-nak: hagyjátok ezt a diktatúra lópikulát a csudába, hogy csináljátok, ami eszetekbe jut, aztán néztek, mint borjú az új kapura, hogy mikor kezdődik miatta a szájhádzsime Facebookon, utána pedig itt toszogatjátok őket, hogy "mi a csudáért nem tetszik ez nektek, hiszen vért izzadunk értetek!!!" Amit csinálni lehetne, az például az, hogy kicsivel több (és értelmesebb) szavazásokat indítotok itt a fórumon. Esetleg privát üzenetkben kérdőíveket szétküldeni: Mit változtatnál a fórumon? Mit szeretnél? Mi az, ami nem tetszik? Mi a véleményed erről...?
És nyugodtan kérhetnétek a játékosok segítségét kicsit több dologgal (Erza valóban kért segítséget a bájitalokhoz, és növényekhez), de kérhetnétek akkor is, mikor újradolgoztok valamit (kovácsmesterség), vagy mikor valami újat akartok behozni, akkor is lehetne a játékosok segítségét kérni, hogy minden számérték és betű úgy legyen rajta, hogy az minél több játékosnak megfeleljen.
Egy szó, mint száz: legyen a diktatúrából demokrácia!
Vissza az elejére Go down
Loki
Mesélő
Mesélő
Loki


Hozzászólások száma : 773
Aye! Pont : 63
Join date : 2010. Mar. 24.
Age : 32

A Mágus Tanács ügyfélirodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Mágus Tanács ügyfélirodája   A Mágus Tanács ügyfélirodája Icon_minitimeHétf. Nov. 12, 2012 3:56 pm

Azért ne tessék beállítani a fejlesztéseket úgy, mintha fölöslegesek lettek volna, s senkinek sem vált volna örömére! Továbbá, ha bizonyos szakaszokat nem értesz az azt jelentheti, hogy az éppen nem rád vonatkozik. Azt pedig csak zárójelben jegyezném meg, hogy a csevegőben nem egy topic van, ahová a játékosok nyugodt szívvel megírhatnák óhajaikat, javaslataikat az oldallal kapcsolatban. Arról már nem tehetünk, hogy ti elfeledtetek ezen topicok által nyújtott lehetőségekkel élni. Legjobb példa most az előtted szóló Adelus, aki megfogalmazta, hogy többek között mire is vágyik leginkább az oldalon.
Vissza az elejére Go down
Thrin
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Thrin


Hozzászólások száma : 130
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. May. 04.

Karakter információ
Céh: -
Szint: 3
Jellem:

A Mágus Tanács ügyfélirodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Mágus Tanács ügyfélirodája   A Mágus Tanács ügyfélirodája Icon_minitimeHétf. Május 20, 2013 10:44 pm

Hahó hullnak a staffok, a bővítés is folyik?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A Mágus Tanács ügyfélirodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Mágus Tanács ügyfélirodája   A Mágus Tanács ügyfélirodája Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A Mágus Tanács ügyfélirodája
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mágus Tanács
» Mágus Tanács mágiái
» Újraszervezett Mágus Tanács mágiái
» Rammus Traidoras csatlakozás (Mágus Tanács)
» Újraszervezett Mágus Tanács - Hírszerzési Egység

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Off :: Csevegő-
Ugrás: