KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Zariiin Meido

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Meido
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Meido


Hozzászólások száma : 75
Aye! Pont : 5
Join date : 2010. Oct. 19.
Tartózkodási hely : Dragon Fang céhépület

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 2
Jellem:

Zariiin Meido Empty
TémanyitásTárgy: Zariiin Meido   Zariiin Meido Icon_minitimeSzer. Feb. 02, 2011 2:43 pm

Előzmény: Oroszrulatt és Új Élet

Már vagy két napja annak, hogy legyőztem Lisát és uralom a saját mágiámat. Azóta nem is próbált meg velem szóba állni, gondolom megsértődött, vagy nyalogatja a sebeit. De ez most nem is érdekel, jobban el vagyok foglalva azzal, hogy tökéletesítsem a mágiám feletti uralmat, vagy jobban mondva a célzó képességemet, ami mondjuk úgy, messze van Lisáétól. Ő ebben profi volt, én meg már nem akarom őt segítségül hívni, ha baj van. Tudok varázsolni, ezt is meg kell oldanom.
A klán ház mögött egy kis padnál gyakorlom a lövészetet. Közelről persze megy, de távolról... Na az hagy maga után kivetnivalót. Pár méterről még rendben is van, csak néha hibázok, de messzebbről, olyan tíz méterről már alig bírom eltalálni a kívánt célt.
Alanynak konzervdobozokat használok, amik nagyot szólnak, ha eltalálom őket. A kongástól máris jobb kedvre derülök, mert biztos, hogy eltaláltam, viszont ha utána megnézem és látom, hogy csak az oldalát súrolta, bizony lekanyarodik a szám.
Ma is ezt a tevékenységet folytatom. Felállítom a kis dobozokat, megidézem a pisztolyom és tüzet nyitok. Néha elképzelem, hogy egy szörny áll ott és meg akar enni, de sokszor ez sem segít és simán mellélövök. Talán a kezem mozog, vagy csak egyszerűen velem van a baj, de nem akar összejönni az, hogy messziről is lelőhessem őket.
Éppen célra emelem a fegyvert, mikor egy zsémbes hang üti meg a fülem. A hátam mögül szól valaki én pedig megpördülök a tengelyem körül, hogy lássam ki az.
Egyből felismerem, hogy ki az az öreg, aki előttem áll.
- Xaundaras mester! Én csak... - nyögöm, mire az öreg felrántja az egyik szemöldökét.
- Jól tudom mit csinálsz és azt is, hogy mindig ide jársz ki. - válaszolja, majd menni akarna, de én gyorsan megszólalok, ő meg úgy tűnik, mintha a mozgása megfagyott volna.
- Hiába gyakorolok, nem megy. Lisa tudott jól célozni, én meg... Hát nem akar összejönni. - mondom lesütött fejjel. Nem látom a mester ábrázatát, de gondolom furcsán néz rám és mindjárt leolt, hogy csak gyakoroljak tovább, de nem ezt teszi.
- Ha magadtól nem sikerül, egy mágia megteszi. - mondja morogva, majd megdörzsöli a szakállát.
- Mester, segít? Ez nagyszerű! - rikkantom.
- Csend legyen! És most figyelj... - mondja, majd közelebb jön és el is kezdi a mondókát, melynek most még nem látom a végét, de már most biztos vagyok benne, hogy igazán hasznomra válik.
A délután tulajdonképpen azzal ment el, hogy magyaráz és megnézi mi a hiba a lövésemnél, aztán azt mondja, hogy folytassuk holnap, mert ő most fáradt.
Másnap megjelentem időben és lám, a mester sem késett egy percet sem. Elmondta nekem, hogy milyen varázslatot kell használnom és folytatta a tegnapi tanításomat. Egész nap ezzel foglalkoztunk és estére már végre sikerült a mágia használata, aminek a lényege az, hogy a fegyverem mellé megidéződik egy lézer célzó, amivel messzebbre is pontosabban tudok célozni. Nagy varázslat, de hasznos, annyi szent. Sorra lőttem el a konzervdobozokat, amit a mester morgolódással fogadott, de biztos vagyok benne, hogy magában azért örült neki, hogy sikerült.

Név: Laser Sight / Lézer célzó
Szint:
Ár:
Leírás: Passzív mágia, beépül minden fegyverembe. Lényegében csak egy egyszerű lézer célzó, amivel messzebbre is pontosabban lehet lőni. A fegyver csövétől egy vékony piros fénycsík húzódik egészen a célig, ahol a lézer vége egy kis piros pontban mutatja, hogy hova fog érkezni a golyó. Élettani hatása nincs, csak segíti a célzást.
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Zariiin Meido Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zariiin Meido   Zariiin Meido Icon_minitimeVas. Okt. 16, 2011 2:26 pm

Hmm. Ez így rendben is van, ja és köszönöm, hogy előre megformáztad, ahogy kell. Nagy segítség az ilyen. Tudom jelenleg inaktív vagy és rég nem néztél fel, de örök optimistaként mindig reménykedek. Ki tudja? Talán egyszer újra benézel hozzánk, akkor pedig örülhetsz, mert elfogadom a mágiádat.

Név: Laser Sight / Lézer célzó /
Szint: 2
Ár: 180.000 Gyémánt
Leírás: Multifunkciós mágia, ismerete megjelenik a használó összes fegyverénél. Mikor a fegyver mágus Ex-quip-el megidézi egy lőfegyverét, azon megjelenik egy mágikus célzóberendezés. Segítségével messzebbre és pontosabban lehet lőni. A célponton egy piros pont jelenik meg jelezve a találati helyét.
Vissza az elejére Go down
 
Zariiin Meido
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Zariiin Meido
» Zariiin Meido (javítva)
» Kétpisztolyos Shapiro legendája (Zariiin Meido, Gabriel van Chantai, Shiina Kaori)
» Meido
» Event: A Békakirály (Nati, Yorumi, Naomi, Elizabeth, Zariiin)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Nyilvántartás :: Pályázatok :: Lezárt Pályázatok :: Egyediség Pályázat :: "Belső Mágia"-
Ugrás: