KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Omeron Greensand

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Omeron Greensand
Elemi mágus
Elemi mágus
Omeron Greensand


Hozzászólások száma : 277
Aye! Pont : 14
Join date : 2011. Apr. 30.
Age : 35
Tartózkodási hely : Egy öreg fa tövében

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 5
Jellem:

Omeron Greensand Empty
TémanyitásTárgy: Omeron Greensand   Omeron Greensand Icon_minitimeKedd Jún. 14, 2011 12:49 am

Omeron Greensand Staff_www.kepfeltoltes.hu_

Omeron, az általa használt botot annak megerősítése végett, teljes egészében beborítja saját, keményített földjével, ezáltal megnövelve annak védő és támadó erejét. A művelet során némileg módosul a fegyver külseje, itt ott kő tüskék is megjelennek rajta.
Omeron Greensand Staff2_www.kepfeltoltes.hu_

Omeron az általa ismert Stone Spike varázslatot eztán a botja segítségével alkalmazza.(természetesen a jövőben is képes rá nélküle is) A kő tüskéket képes a bot faragott felső részén kinöveszteni és ha úgy kívánja - azokat a stone spike varázslatban leírtak alapján - kilőni, de akár ott is hagyhatja őket, így növelve a fegyver közelharcbeli erejét. A varázslat leírásában foglaltaknak megfelelően ilyen kilőhető tüske csak szint x1 darab lehet egyszerre a fegyveren.
Omeron Greensand Staff2a_www.kepfeltoltes.hu_

Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Omeron Greensand Empty
TémanyitásTárgy: Re: Omeron Greensand   Omeron Greensand Icon_minitimeSzomb. Jún. 18, 2011 1:45 pm

Mikor belekezdtem az olvasásba megijedtem, hogy eltévesztetted a házszámot és ezt a belső mágiákhoz kell pályázni, de szerencsére végig olvastam az egészet és rá kellett jönnöm, hogy ez bizony még a külső mágia határain belül mozog. Ráadásul egész egyedire és ötletesre sikerült. Összességében tehát elfogadom.
Vissza az elejére Go down
 
Omeron Greensand
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Omeron Greensand
» Omeron Greensand
» Omeron Greensand
» Omeron Greensand
» Omeron Greensand

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Nyilvántartás :: Pályázatok :: Lezárt Pályázatok :: Egyediség Pályázat :: "Külső Mágia"-
Ugrás: