KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Jonathan McWilliams

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Jonathan McWilliams
Elemi mágus
Elemi mágus
Jonathan McWilliams


Hozzászólások száma : 357
Aye! Pont : 3
Join date : 2011. Jun. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sophie szoknyája alatt

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 5
Jellem:

Jonathan McWilliams Empty
TémanyitásTárgy: Jonathan McWilliams   Jonathan McWilliams Icon_minitimeCsüt. Jún. 23, 2011 8:38 pm

Név: Jonathan McWilliams
Nem: férfi
Életkor: 19
Mágia: Elemi (szél)
Céh: -
Jellem: Jo egy viszonylag jókedvű srác. Valamint nagyon lusta. Állandóan henyélni szeretne, de ezt nem mindig teheti meg. Jellemző rá az optimizmus. Imádja a játékokat, szinte legtöbbjükben benne van. Gyermeki lelkét mutatja, hogy szájában mindig ott lóg egy cigarettának kinéző cukorka. Ám mikor harcra kerül sor teljesen megkomolyodik. Csak a csatára koncentrál, így megszűnik számára a körülötte lévő világ.
Kinézet: Jo egy átlag magas vékony testalkatú srác. Koromfekete félhosszú haja van és zöld szemei. Arcán jobb szeme mellett egy sebhely húzódik, és eszelős vigyora van.
Ruházat: Egy hosszú fekete nadrág. Kapucnis drapp pulcsi, melynek kapucniját világos szürke bunda fedi. Alatta egy fehér póló. Valamint fekete motoros kesztyűket hord.
Felszerelés: Jo rendelkezik egy transzformációs bottal, Muerta de barra. Maga a bot zárt állapotban egy 10 centiméteres barnára festett fabot. 4 darab úgynevezett úttal rendelkezik, melyek által képes változtatni az alakját. Ha kimondják az út nevét, akkor a bot szétcsúszik és kialakul az adott fegyverre.
Death Path (Halál út): A bot egy kaszává alakul át, mely másfél méter hosszú. Pengéje vérvörös. A markolatát koponyák díszítik.
Shark Path (Cápa út): A bot egy szigonnyá alakul. A szigonynak bár famarkolata van, de magát a 3 ágú szurony rész ezüst fémből kovácsolt. Másik végén családjának címere díszeleg.
Tiger Path (Tigris út): A 3. útnál a bot ismét szétcsúszik, és egy katana lesz belőle. Maga a markolat és a tok fából készült, barna színezetű. A penge a legerősebb acélból készült, fekete színű.
Dragon Path (Sárkány út):A bothoz tartozik egy védekező út is, ez a Dragon Path. A bot szétcsúszik és egy kerek pajzzsá alakul.
A bot mellett Jo mindig tart magánál egy csomagot a kedvenc cukrából (ez van a szájában is), valamint egy iPodja is van kedvenc zenéivel rajta.



Történet:
Egy nemesi családban születtem Fiore királyság egyik nagyvárosában, Magnoliában. Édesapám a városi tanács tagja, befolyásos ember. Édesanyám pedig az egyik gazdag család sarja, nagyszerű asszony. A város szélén helyezkedett el rezidenciánk, a McWilliams család ősi kúriája. Itt töltöttem boldog gyermekéveimet. Nagyapám esti mesékkel szórakoztatott, kalandokkal teli csodás történetek voltak. Mindig végighallgattam őket, és közben szeme csillogott a vágytól, hogy én is efféle kalandok nyomába eredjek.
8 éves lehettem, mikor egyik délután apám hazaérkezett a munkából. Anyám forró csókkal üdvözölte és előkészítettem számára a fürdőt. Én hozzáfutottam, megöleltem és így szóltam hozzá:
- Édesapám, Édesapám! Ha felnövök, a kalandozás lesz az életem. Pont mint a Nagypapa történeteinek főszereplőre, én is szabad leszek.
Ekkor kaptam első atyai pofonomat. Mérges tekintetét még ma is fel tudom eleveníteni. Könnyeim egyből kicsordultak. Mogorván szólt hozzám:
- Még mit nem. Úgy hittem jól neveltelek. Gyermeteg álmokat kergetsz, holott tanulnod kéne. Eridj fiam, ne is lássalak!
Sírva rohantam el a szobámba és egy hétig nem voltam hajlandó kijönni onnan. Egy erős elhatározás körvonalazódott fejemben. Amint elérem a 16. életévemet, megszököm innen.
Ezt így is tettem. 16. születésnapomon szüleim nagy ramazúrit csaptak. Ott volt mindenki, aki volt valaki. Nagy volt a nyüzsgés. Míg szüleim a vendégekkel foglalatoskodtak, én beszöktem apám szobájába. A széfből felmarkoltam némi pénzt, amivel egy ideig kihúzhatom, valamint egy furcsa botot is találtam. Ekkor megmozdult a kilincs. Ijedtemben zsebre vágtam a botot és elbújtam az asztal alá. Apám volt az, a szivargyűjteményét mutatta meg az egyik kollégájának. A hosszú mese alatt én majdnem elaludtam, de végül távoztak. Ezek után szobám felé vettem az irányt. A szobámban bezárkózva készültem a már hónapokkal előtte megtervezett szökést. Egyszerű terv volt. Kötelet leeresztve az ablakból lemásztam, majd a hátsó kerten át észrevétlenül juthattam ki. Hál’ Istennek senkibe sem futottam bele. Így történt hát, hogy kijutottam a nagyvilágba.
Első utam Hargeonba vitt. A kikötőben szereztem munkát. Rakodómunkásként kerestem kenyeremet. Esténként sokszor kalandoztam ebben a gyönyörű városban. A nap, mikor mesteremmel találkoztam, is így kezdődött. Éppen a kikötői fogadóból jöttem ki, mikor egy öregemberbe ütköztem.
- Nagyon sajnálom, uram. Nem láttam, hogy épp jön. Jól van?
- Néha a lábad elé nézhetnél fiam - szólt rám a bohókás öregember. - De mivel jó napom van, elnézem neked.
Elvigyorodott és belépett az ivóba. Nem kerítettem nagy feneket az ügynek, tovább baktattam. Gondoltam teszek egy sétát a kellemes nyári melegben. Lágy szél fújt. Már épp sétám végén voltam, mikor a szél megváltozott. Valahogy olyan más volt. Körbenéztem és a vízparton megpillantottam az öreget. Valami furcsa mozdulatsort gyakorolt. Közelebb léptem és megszólítottam az agg urat.
- Jó estét uram! Emlékszik rám?
- Persze. Az óvatlan fiúcska az ivóból. Miben segíthetek?
- Ne vegye tolakodásnak, de mi ez a furcsa mozgás, amivel megváltoztatja a szelet?
- Ohó, fiacskám, ezt nem a mozdulat teszi. Ez kérlek színtiszta mágia. A mozgás csak ráadás, hogy karban tartsam a testem - vihogott.
- Értem. Nem tanítaná meg nekem is?
- Szóval tanulni akarsz? Hát legyen ifjú harcos, megtanítom neked a szelek mágiáját. De figyelmeztetlek, nem lesz könnyű dolgod.
Így történt, hogy a vén Johnson pártfogoltságába kerültem. Az iszákos öreg mindent megtanított nekem. Közben én a ház körül segítettem neki. Szép napok voltak azok. Állandóan bohóckodott az öreg, és én nem álltam meg, hogy ne mosolyodjak el rajta. Rengeteget köszönhetek neki.
3 év elteltével minden tudását átadta és útjaink elváltak. Nehéz volt elválnom az öregtől, kit apámként tiszteltem és volt egy olyan érzésem, hogy ő is a fiát látta bennem. A következő állomásom Oshibana városába vezetett. Lassan már másfél éve tengetem itt napjaimat. Ez idő alatt küldetéseket vállalva pénzt spóroltam, bár lustaságom lévén mostanság csak csatangolok a városban és szórakozás után kutatok. De lassan kifogyok pénzemből, így újra itt az ideje egy küldetésnek…


A hozzászólást Jonathan McWilliams összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jún. 23, 2011 9:10 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Gray Fullbuster

Gray Fullbuster


Hozzászólások száma : 964
Aye! Pont : 85
Join date : 2009. Oct. 06.
Tartózkodási hely : A céhház ebédlőjében

Jonathan McWilliams Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jonathan McWilliams   Jonathan McWilliams Icon_minitimeCsüt. Jún. 23, 2011 9:06 pm

Lássuk csak a ma esti termést! Első hiba ami elég nagy tartalmi hiba: Fiore fővárosa Era nem Mangolia. Ezt kérlek jegyezd meg és javítsd. A második hiba... várj csak, nincs második hiba. Mindezek mellett, habár a közlés minimumával dolgoztál (mint Örkény, csak nem groteszkül) és eléggé rövidecske, de minden megvan benne ami egy előtörténethez elengedhetetlen, ezért elfogadom! Készítsd el az adatlapodat!
Szint: 1
Varázserő: 250
Kezdőtőke: 100. 000 Gyémánt
Varázslataid: Wind Magic és Wind Blast.
Vissza az elejére Go down
https://fairytailszj.forumotion.com
 
Jonathan McWilliams
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jonathan McWilliams
» Jonathan McWilliams
» Jonathan McWilliams
» Jonathan McWilliams
» Jonathan McWilliams

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Nyilvántartás :: Előtörténetek :: Elemi mágus-
Ugrás: