KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Magánküldetés: Farkasvadászat

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Petersen Ruw
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Petersen Ruw


Hozzászólások száma : 519
Aye! Pont : 6
Join date : 2011. Jul. 27.
Age : 32

Karakter információ
Céh: Raven Tail
Szint: 6
Jellem:

Magánküldetés: Farkasvadászat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Farkasvadászat   Magánküldetés: Farkasvadászat - Page 2 Icon_minitimeVas. Okt. 14, 2012 8:28 pm

- Gyorsan az igazgató után! Ha meghal, nem lesz, ki fizessen! – fordult felém Rohandar.
- Rendben. – nem vártam sokat és ugrottam is a mellettünk levő lyukba.
Úgy gondoltam, hogy ha nekik nem esik, esett bajuk e út során, akkor nekem se kéne, azonban, hogy más felé kanyarodtunk, ijedtem meg egy pillanatra. A szűk alagút végén fény jelent meg, majd a falnak egy része, mibe meg tudtam kapaszkodni, hogy ne essek ki az épület oldalából.
- A csudába. – adtam hangot a nem tetszésemnek, majd láttam meg a menekülőt és felé nyújtva a karom akartam megragadni őt.
Bár őt nem kaptam el, a láncot elértem még, mivel utazott és fogva azt állítottam meg a szárnyalását. A mellém érkező Rohandar is akcióba lendült és repült fel hozzá. Sajnos a küzdelem ezen részénél nagyobb segítséget nem tudtam adni, minthogy a levegőben nem tudtam utazni és a mélybe zuhanni sem akartam. Hallottam hangokat, mik nem jósoltak túl sok jót és a karom is visszaváltoztattam eredeti alakjába, hogy ne legyek útba semminek. Kihajolva és egyben felnézve a zuhanó Rohandart láttam meg, kit sikerült elkapnom még időben.
- Remélem legközelebb nem így találkozunk. Neked nincs helyed egy ilyen küldetésen. Ebben a világban, amibe mi tartozunk. – nézett le rám Tarava, de nem tudtam válaszolni, nem volt mit mondanom és csak nézni tudtam hogyan távolodik tőlünk. Nem értettem, hogy miért nem támadott meg, hisz szinte tehetetlenek voltunk egy pillanatra, legalábbis Rohandar biztos. Miután a társam is feleszmélt, csalódottan látta, hogy már nem érhette el a távolodó Taravát.
Visszamentünk a főhadiszállásra a reménnyel, hogy majd ott rájövünk merre vihették az igazgatót, de valahogy bennem már akkor meghalt ez a gondolat, mikor hátat fordítottunk neki, nekik. Kavalkád volt minden fele, hatalmas felfordulás. Értetlenkedők, kerestek minket, majd elméjük továbbra is zavart maradt, miután elmentek tőlünk. Hirtelen bár tőlünk vártak segítséget, mégis ők adtak nekünk fontos információt, miszerint nyomon tudjuk követni, hogy merre is járhattak a menekülők az igazgatóval.

- Ha én meghalok, akkor minden, amit a Korani tud rólad, napvilágot lát! – hallottuk az igazgató hangját, ki épp a szavaival próbálta menteni magát.
- Remélem tudod, hogy ha befeketedik a Sorono név bárki miatt is, nem állok meg, amíg mindenki halott?
- Na, ez jól hangzik, hadd halljuk! – felfedve rejtekhelyünk szállt be a társalgásba Rohandar is.
Csak némán magamban átkoztam őt e cselekedete miatt, de már nem volt mit tenni.
- Nem lesz olyan ember az alvilágban, vagy a hatóságokban, akihez nem jut el a hír. – kacagott, de hogy bár megérkeztünk mi is, még nem volt abban a helyzetben, hogy ezt megtegye.
- Tökéletes. – szólt Tarava, majd mutatta társainak, hogy menjenek innen.
A piciny bagoly nem sok vizet zavart volna itt, viszont nem bántam, hogy az alakváltó távozott innen, okozhatott volna egy kevés kellemetlenséget nekünk. Miután látta, hogy társai távolabb kerültek, kezébe kristályt teremtett, majd állította azt a megbízónk fejébe. Pillanatra megfordultam, nagyot nyeltem, hogy ne hányjam el magam, majd túltéve magam a látványon fordultam is vissza.
- Naaa, ez nem volt szép tőled! – mondta a véleményét neki, de arcán semmi undor nem látszódott, a gyilkolás hidegen hagyta őt - Most mégis ki fog fizetni nekünk?
- Rohandar. Szerinted tudok elég gyorsan követni? Mert ha nem, akkor még a cég központjából sem marad semmi, amit kirabolhatsz a vigaszdíjért... – szavai végén a mellkasán levő kristály szertefoszlott és a darabjai felénk repültek, mik elől guggolva és fordulva védekeztem. Hamar rá kellett jönnöm, hogy ezt nem támadásnak szánta, inkább elterelésnek, hogy menekülni tudjon.
Már untam ezt az egészet és régen haza akartam menni, de a jel a tenyeremen – a szárnyas paripa – és a tudat, hogy az előbb egy embert ölt, nem engedte, hogy csak úgy ennyiben hagyjam, menekülni engedjem őt minden próbálkozás nélkül.
A lábamat nyújtva se tudtam elég gyorsan futni, hogy utolérjem őket, pedig az ökleimet duzzasztva terveztem kiütni Taravát. Fel sem tűnt, hogy futásunkkal újra az épülethez értünk és ott megálltak a lábaim, nem futottam tovább. A tetőn halott őrök tucatjai feküdtek, minek okán fejemben hirtelen zavar lett, majd egy pillanattal később már csak a szárnyaló Taravát láttam a távolba, nem tudtuk tovább üldözni őt.


- Meséljenek! Mi történt? Hol van az igazgató? – az egyik öltönyös szaladt hozzánk, ki rangilag az igazgató alatt állt.
- Hát... vele sajnos már nem mennének sokra.
- Őt már nem tudtuk megmenteni. – tettem érthetőbbé Rohandar szavait.
- Óóó... valóban? – kicsi mosoly lett arcán - Ez szomorú, nagyon sajnálom. – arca inkább örült, gondolataival pezsgőt bonthatott, majd rájött, ennek nem most van az ideje, került elő színészi képessége és erőltetett bánatot magára - És a támadó, ő hol van? Sikerült elintézniük?
- Persze, ő már nem zavar több vizet. – hallgatta el az igazságot Rohandar, bár zavarni lehet, hogy már nem akart itt semmit.
- Értem, legalább némi örömhír is lett. – sóhajtott. - Hát akkor azt hiszem a szolgálataik itt véget is értek, köszönjük úgy hiszem. – tartotta tenyerét.
- Mintha még valami hiányozna. – súgva szóltam Rohandarnak.
- Na igen, arról nem volt szó, hogy ingyen dolgoztunk volna!
Az öltönyösnek nem tetszett, hogy emlékeztünk erre a részre is , de nem volt mit tennie, nem volt választása.
- Persze, hogyne. Menjünk fel az irodába, nézzük meg, hogy mit, mennyit szánt maguknak az igazgató.
Az irodába megkaptuk a jutalmunkat, majd távoztunk is, nem vártunk semmire sem a továbbiakban, végeztünk itt.
- Na pá, örültem a találkozásnak! – füllentett nekem.
- Én nem kevésbé. – és tettem hasonlóképp én is.

Rohandar. Korábbról más néven ismertem, azonban most mégis társként kellett kezelnem őt. Nem voltunk egy csapat és ez a teljesítményünkön is rendesen meglátszott. Mint ahogy bevallotta korábban, egy sötét céhtől érkezett, de nem akartam öngyilkos lenni, hogy szóljak erről neki, erősebb volt tőlem és én húztam volna a rövidebbet, ebben biztos voltam. Tettem, amit kellett, hallgattam.
Tarava. Gyilkos, ez nem volt kérdés, de engem mégis életben hagyott valamiért és nem tudtam rájönni, hogy miért. Mind a raktárban, mind az épület oldalán lett volna esélye, hisz egyedül nem sokat értem volna ellene, de mégse állított a fejemben semmit sem. „Remélem legközelebb nem így találkozunk. Neked nincs helyed egy ilyen küldetésen. Ebben a világban, amibe mi tartozunk.„ Ismétlődött a mondata a fejemben és igazat kellett adnom neki, nem itt volt a helyem, nem bántam, hogy vége lett ennek. Sem Rohandarral, sem Taravával nem terveztem újra találkozni.
Végül a szemeim a szütyőn pihentettem, mit a meg nem érdemelt jutalmam húzott a föld felé, hisz a farkasvadászat sikertelen volt, inkább egy elcseszett bárány voltam e pár nap történéseiben.
Vissza az elejére Go down
Rouuro Kao
Elemi mágus
Elemi mágus
Rouuro Kao


Hozzászólások száma : 513
Aye! Pont : 7
Join date : 2010. Nov. 19.

Karakter információ
Céh: Újraszervezett Mágus Tanács (Hírszerzési Egység)
Szint: 8
Jellem:

Magánküldetés: Farkasvadászat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Farkasvadászat   Magánküldetés: Farkasvadászat - Page 2 Icon_minitimeKedd Okt. 23, 2012 9:50 pm

Kao kiszáguldott az épületből. A kristálylánc, habár nem volt rá szükség abban a feladatban, ami miatt eredetileg elő lett készítve, mégis hasznosnak bizonyult. Kao nem kellett, hogy újabb mágiát használjon a meneküléshez, és össze is zavarhatta az irodában rajtaütött Rohandart és társát. Bízva Kuudoban, még ha nem is kapták volna be a csalogatást, hogy egyből utána menjenek, az alagút lefelé vezető ágát már nem találhatták meg, így végül az épület oldalához lyukadhattak ki újra, hogy a már távolodó Kao legyen az, akit követhetnek.
Így is lett, azonban korábban, és erőszakosabban találtak rá, mint ahogy arra gondolt volna. A felfelé száguldó Kaonak csupán egy töredékpillanata volt reagálni, amikor a lánc, amit mozgatott felfelé megtorpant, és egy erős rántással megindult lefelé. Cselekedni sem tudott; ha nem akarta, hogy a válla ízülete kiforduljon a hirtelen irányváltás következtében, követnie kellett a lánc mozgását, így át kellett fordulnia a levegőben, hogy aztán lenézhessen a láncát fogó alakváltóra, és a máris felé repülő Rohandarra. Rohandar kardja már elő volt vonva, és egyenesen Kao felé nézett, így Kaonak sem maradt választása, elengedte a láncot, ami így ernyedve esett össze, és magára varázsolta a teljes vértjét, majd a kezébe is teremtett egy jókora kristálykardot. Ha az ellenfeleinek harc kell, hát harcolni fognak, gondolta, és belement a kihívásba.
Rohandar azonban, mielőtt megütközhettek volna kioldalazott a csatából. Egy léglökéssel illent arrébb a lefelé zuhanó Kao útjából, és Kao tehetetlenségét kihasználva a férfi lába köré is csavart valamit, amivel az épület fala felé lendítette. Kao akár topíthatta volna is az ütközést, de nem látta sok értelmét. A vértje úgy is megfogta azt, ő pedig ügyelhetett arra közben, hogy magával rántsa a vértezetlen Rohandart és időt nyerjen: a falnál lógó kristálylánc megmozdult és kilőtt Rohandar felé. Rohandar nem tudott reagálni a meglepetéstámadásra, és Kao után ő is belevágódott a falba, csakhogy őt ez jobban megviselte.
Kao szinte sértetlenül röppent el a faltól, míg Rohandar, talán csak pár pillanatra, de elvesztette az eszméletét és lezuhant. A társa most is segítőkészen állt a rendelkezésére, s minden zokszó nélkül kapta el. Kao nem értette Rohandar párválasztását, és pár pillanatig csak nézte a furcsa párost. Az idegen férfi arca és kifejezése sem volt agresszív, de még csak rosszat sejtető sem. Amíg Kao láthatta, még csak a beállása sem volt harcra kész. Ugyan miért van ez a... Fiú... Kao gondolata mindig erre a kérdésre tért vissza.
- Remélem legközelebb nem így találkozunk. Neked nincs helyed egy ilyen küldetésen. Ebben a világban, amibe mi tartozunk. - Ez volt az első eset, hogy valami konkrétan dühítette Kaot. A nyílt tekintetű fickó egy szót sem szólt, és csak nézett a nagy szemeivel felfelé, mintha nem is kellene tudnia válaszolni. Kao kicsapta a kristályszárnyakat, és a magasba illant.

Percekkel később, sokszori körültekintés után szállt le végül, a város határán kívül, hogy elkezdhesse megkeresni a társait a megegyezett irányban. Lefelé menet meg is látta a társaságot, így csupán az érkezést kellett minél láthatatlanabbul megejtenie, hogy még legyen ideje kikérdezni az igazgatót. A férfi azonban még a fogságában em felejtette el az arrogáns mivoltát, és dühösen követelőzött, minden percben fenyegetéssel szórva meg a fogva tartóit.
Kuudo tanácstalanul várta Kaot, akinek elég volt két mondat az igazgatótól, hogy lássa, a férfi csak magát próbálja védeni. Vagy időhúzás, vagy félelem motiválta, ebben egyet értettek a kis bagollyal, az viszont nem volt tiszta, hogy miért nem voltak képesek rávenni semmilyen fenyegetéssel sem, hogy akár csak utalásnyi információt kisedjenek belőle. Az erőszak sem segített, így a legutolsó trükkhöz kellett nyúlni:
- Ha semmi értéked nincs, akkor legalább szemtanút nem hagyunk magunk után - mondta Kao, Kuudo pedig mefgormált egy kőtövist. A férfi, Kaoék rezignált tekintete láttán egy újabb, már kétségbeesett felkiáltással reagált.
- Ha én meghalok, akkor minden, amit a Korani tud rólad, napvilágot lát! – Végre! Ott volt az első utalás. Senki, még egy nagyon jól képzett hírszerző sem képes minden körülmények között visszatartani minden információt. Ennél a férfinél az volt a kulcs, hogy megérezte, Kaot nem lehet hatalommal befolyásolni, így kívül esett azokon, akiket az igazgatói hatalma, és a Korani neve a háta mögött elijesztett. Elárulta magát: az egész akció előre szervezett volt, és ő tényleg nem a teteje a láncnak. Kao már tudta, hogy nem lehet vége az üldöztetésének. A jelenlegi erejével egy ilyen láncolatot nem lehetett képes felgöngyölíteni - és még a hírszerzés általi kötöttségét sem veszélyeztethette...
- Remélem tudod, hogy ha befeketedik a Sorono név bárki miatt is, nem állok meg, amíg mindenki halott? - A trükk megért egy próbát. Vajon mennyit tud a "Korani" róla? Tudja az igazi nevét?
- Na, ez jól hangzik, hadd halljuk! – Rohandar hangja a kis jelenet mögül tört elő, ezzel megzavarva mindent. Kao csak egy utolsó választ várt, és megbökte az igazgatót.
- Nem lesz olyan ember az alvilágban, vagy a hatóságokban, akihez nem jut el a hír – kacagott fel megkönnyebbülve a férfi, és egyben Kao is. A neve még nem volt veszélyben.
- Tökéletes – szólt Kao, és intett. Kuudo és Shasu azonnal megindultak, és késlekedés nélkül tették, amit tenniük kellett. Erában majd találkoznak, azonban hárman a csapat tagjai nem lettek volna képesek menekülni. Kaonak ott kellett maradnia, hogy a többiek eltűnhessenek, és magára kellett vonnia az ellenfelei figyelmét is.
Az igazgató volt a tökéletes elterelés, és mivel már ő is túl sokat tudott, választást sem hagyott Kaonak, aki kinyújtotta a kezét a férfi feje felé, és teremtett egy kristálykardot, egyenesen a remegő tekintetű szemek közé.
- Naaa, ez nem volt szép tőled! – Rohandar rezignált felszólalására tekintett fel Kao, és majdnem el is nevette volna magát, ha nem arra koncentrált volna, hogy kiötölje a legegyszerűbb tervet a két üldöző lerázására. Az idegen fiú elfordult az igazgató halálától! Ennyire új lenne neki a halál? - Most mégis ki fog fizetni nekünk?
- Rohandar. Szerinted tudtok elég gyorsan követni? Mert ha nem, akkor még a cég központjából sem marad semmi, amit kirabolhatsz a vigaszdíjért... - Rohandar arcára ingerült kifejezés ült ki, a provokáció sikeres volt, így nem is volt más hátra: Kao leoldotta magról a kristályvértet, és a darabjaival a két férfit bombázta meg, csak hogy előnyt szerezhessen a teleportálással.
Két ugrás után vette észre, hogy a két ellenfele nem csak, hogy felvették vele a versenyt, de még képesek is lennének elérni, ha nem lenne meg az előnye, hogy a teleportálással a teste útvonal nélkül jut egyik pontból a másikba. A fiú markából, és Rohandar támadásai elől is csak kivillant, egészen, amíg el nem érték a központot, újra. Itt Kao újra magára teremtette a vértjét, majd egyenesen felfelé teleportálva magasságot nyert, hogy elszárnyalhasson, méghozzá követhetetlen gyorsasággal...

Erában, pár órával később találkoztak újra. Kuudo egyszerűen leszállt a vállára, majd pár perc fészkelődés után, már nyugodt pozícióból kérdezett.
- Akkor most mi lesz?
- A Tavara név nem biztonságos, de erre fel vagyok készülve. Ha bármi súlyos reakció történik az elkövetkezőkben, akkor azonnal váltunk, és egy ideig nem használjuk többet.
- Egy ideig?
- Igen. Előbb-utóbb minden álcának vége. A Tavara név viszont nem csak álcázásra volt és lesz jó. Használni is lehet majd, ha eljön az ideje...
Vissza az elejére Go down
Cancer
Mesélő
Mesélő
Cancer


Hozzászólások száma : 360
Aye! Pont : 15
Join date : 2009. Oct. 10.
Age : 33

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Magánküldetés: Farkasvadászat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Farkasvadászat   Magánküldetés: Farkasvadászat - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 07, 2012 5:17 pm

Gratulálok mindenkinek a küldetés elvégzéséért! Köszönöm a játékot, én élveztem a mesélést, és utólag elnézést a késedelmekért.

Jutalmatok:

Pete: 260 VE, és 1,200,000 gyémánt.

Kao: 320 VE (Kuudo +65 VE), 2,625,000 gyémánt. (tőled kérek egy PÜ-t, hogy Uetto mennyit kap a 320ból)

Rohandar: 310 VE, 4,500,000 gyémánt.

Váljék egészségetekre!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Magánküldetés: Farkasvadászat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Farkasvadászat   Magánküldetés: Farkasvadászat - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Magánküldetés: Farkasvadászat
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Farkasvadászat
» Magánküldetés: Egy kis kiruccanás
» Magánküldetés: A villámlopó
» Magánküldetések
» Magánküldetés: Életeken át

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Fiore Királyság :: Máshol...-
Ugrás: