KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Nightyngale and Kes

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kes Kontráz
Elemi mágus
Elemi mágus
Kes Kontráz


Hozzászólások száma : 2647
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jun. 04.
Age : 31

Karakter információ
Céh: -
Szint: 13
Jellem: Semleges

Nightyngale and Kes Empty
TémanyitásTárgy: Nightyngale and Kes   Nightyngale and Kes Icon_minitimeHétf. Május 16, 2016 12:23 pm

Nightglade városában jártam és a frissen vásárolt lakrimáimat nézegettem, amiket nem rég vettem. Okosan akartam felhasználni. Éppen ezért amikor a szemem elé került egy lakrima készítő műhelye. A kirakatban nézelődve meg is láttam, mi kell nekem. Be is léptem a boltba. Ahol egy csinos fiatal barna hajú hajadon fogadott mosollyal az arcán.
- Jó napot, uram! Miben segíthetek? – Kérdezte.
- Jó napot. Szükségem lenne a szak értelmére. – Mondtam tárgyilagosan.
- Rendelkezésére állok! – Mosolygott tovább a lány.
Erre elővettem a zsebemből a lakrimákat és ha már úgy is itt jártam akkor egy is plusz nem árt elven egy bájitalos fiolát is elővettem.
- Ezt a bájitalt kéne lakrimába helyezni. Ezt a lakrimát lemásolni még egy darabba. Ezen felül vennék még egy mágia erősítő ékszert amihez itt van az alap lakrima. Ennyi lenne. – Mondtam miközben kipakoltam.
- Rendben uram, kérem töltse ki ezt a nyomtatványt a nevével és a rendelésének részleteivel! Az összeg felét előlegben kérjük, és számlát adunk róla. Mivel ez egy hosszadalmas művelet, ezért sajnos csak holnapra tudunk elkészülni a darabokkal. – Mondta miközben pár papírlapot vett elő a pult alól. A lapok igazolták hogy ez bizony egy törvényes műhely ahol betartják a törvényeket. Így nem is haboztam.
- Rendben. – Mondtam és kitöltöttem a dokumentumokat.
- Azt megengedi uram, hogy másolatot készítsünk a lakrimájáról? Így némi árengedményt tudunk biztosítani önnek. – Kérdezte a lány mosolyogva. Mivel ez nekem csak jót jelentett és amúgy sem volt olyan, amit nem lehetett volna beszerezni bárhol így belementem.
- Rendben. –
- Pompás, így összesen akkor 735.000 gyémánt lesz, melynek az előleg része 367.500 gyémánt lesz –
- Rendben. Itt van. – mondtam és letettem a pénzt a pultra. Aztán a kezemben a papírokkal távoztam. Csak másnap dél után néztem vissza a boltban ahol ugyan az a mosolygos lány fogadott aki ahogy beléptem azonnal elővett egy takaros kis dobozt amiben az én megrendeléseim voltak.
- Nightyngale-samanak nagyon tetszett a lakrimája. – Mondta a lány.
- Értem. – Mondtam és aztán megnéztem a doboz tartalmát. Minden benne volt, amit kértem.
- imádja a veszélyes varázslatokat – Mondta tovább a lány.
- Nem annyira veszélyes, ha az ember tudja, hogyan használja. – mondtam és aztán mosolyra húztam a számat. Mivel én elég jól kitudom, használni a magam módján.
- Oh, abban biztos vagyok – Kacsintott rám kacéran. Amivel én nem is törődtem.
- Akkor ennyi is volt. – Mondom és leteszem az asztalra a többi pénzt.
- örvendtem a találkozásnak, uram. –Mondta miközben meghajolt.
- Köszönöm. Viszlát. – Mondtam és azzal távoztam is a boltból. A birtokomban az új szerzeményekkel.


Tranzakció:
Kes:
- 1db Fém Gépfegyver Lakrima
- 1db Fém Mágia Lakrima
- 1fiola Ejakulátum bájital
- 735.000 gyémánt.

+ Bájital lakrima Ejkulátum
+ 2db Fém Gépfegyver Lakrima
+ 1db Mágiaerősítő Ékszer Fém Mágia

Nightyngale:
+ 735.000 gyémánt

Vissza az elejére Go down
Nightyngale Abyss
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Nightyngale Abyss


Hozzászólások száma : 2428
Aye! Pont : 11
Join date : 2015. Oct. 10.
Age : 31
Tartózkodási hely : Night Glade

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 16
Jellem: Semleges

Nightyngale and Kes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nightyngale and Kes   Nightyngale and Kes Icon_minitimeHétf. Május 16, 2016 6:18 pm

Nightyngale végre kiszabadult egy kicsit a Griffek kastélyából, hogy hazatérhessen kis városkájába. Boltjának hátsó részén, kicsiny műhelyében készült a Tavaszi Mágusfesztiválra, mely a város démoni vezetőségének legújabb ötlete volt arra, hogy beilleszkedjenek az emberi világba. A bejárati ajtó csengettyűje gyengéd csilingelésbe kezdett, mely új vásárló érkezését jelezte, a nő azonban elmélyedten gyártotta a fény lakrimákat, melyek a város díszkivilágításához fognak kelleni.
- Jó napot, uram! Miben segíthetek? – kérdezte Arxyll a vendéget vidám hangján.
- Jó napot. Szükségem lenne a szak értelmére. – hallatszott a férfi tárgyilagos hangja.
- Rendelkezésére állok! – folytatta a démonlány kedvesen. Némi szöszmötölés hangja hallatszott, majd a férfi magyarázatba kezdett.
- Ezt a bájitalt kéne lakrimába helyezni. Ezt a lakrimát lemásolni még egy darabba. Ezen felül vennék még egy mágia erősítő ékszert amihez itt van az alap lakrima. Ennyi lenne.
- Rendben uram, kérem töltse ki ezt a nyomtatványt a nevével és a rendelésének részleteivel! Az összeg felét előlegben kérjük, és számlát adunk róla. Mivel ez egy hosszadalmas művelet, ezért sajnos csak holnapra tudunk elkészülni a darabokkal. – magyarázta Arxyll kedvesen. Nightyngale elmoyolyodott, miközben újabb lakrimát töltött meg mágikus erővel. A lány tökéletesen bánt nem csak a vásárlóval, de még a papírmunkával is.
- Rendben. – hallatszott a válasz a férfitól.
- Azt megengedi uram, hogy másolatot készítsünk a lakrimájáról? Így némi árengedményt tudunk biztosítani önnek. – folytatta Arxyll.
- Igen! - nevetett halkan Nightyngale. - Fincsi új lakrimák! Ingyen lakrimák! Nyehehehe.
- Rendben. – egyezett bele a férfi odakint készségesen.
- Pompás, így összesen akkor 735.000 gyémánt lesz, melynek az előleg része 367.500. - csilingelte kedvesen a lány.
- Rendben. Itt van. – válaszolt a férfi, majd távozott az üzletből.

Arxyll nemsokára új lakrimákkal és egy bájitallal tért vissza a műhelybe.
- Mint kaptunk Arxyll? - kérdezte a nő felpillantva munkájából.
- Valami bájital, amit nem ismerek... Fém Mágia Lakrima és Fém Gépfegyver Lakrima. - Mondta, miközben egy mágikus szerkezetbe helyezte egymás után a lakrimákat, hogy meghatározza típúsokat.
- Humm, ez tetszik. Ami veszélyes, az mókás. De van egy kis probléma a megrendelésével... Ne teljesen tudom, hogyan kell Mágiaerősítő Ékszert csinálni... Még nem volt időm kitanulni.
- Eeeeh? Akkor most mi legyen? - kérdezett vissza megrettenve Arxyll.
- Megszerezzük a formulát... Irány Era! - Vigyorgott Nightyngale, és kiviharzott a műhelyéből.

Nigthyngale a szoros határidőt tartva végül sikeresen elkészítette a lakrimákat és ő is gazdagodott néhány igen érdekes tapasztalattal és kristállyal. Másnap Arxyll újra fogadta a tegnapi férfit és köszöntés után kedves csevelybe kezdett vele.
- Nightyngale-samanak nagyon tetszett a lakrimája. – mondta.
- Értem. – hallatszott az egyszerű válasz.
- Hát nem túl beszédes a fickó... - morgott Nightyngale, miközben a bolt ajtajához tapasztotta fülét.
- Imádja a veszélyes varázslatokat – fecsegett tovább a lány.
- Nem annyira veszélyes, ha az ember tudja, hogyan használja. – hallatszott a férfi válasza.
- Oh, abban biztos vagyok – kedveskedett tovább Arxyll.
- Akkor ennyi is volt. – zárta le a beszélgetést a férfi.
- Örvendtem a találkozásnak, uram. – köszönt el kedvesen Nightyngale asszisztense.
- Köszönöm. Viszlát. – búcsúzott a vásárló és az ajtó csilingelése jelezte, hogy távozott az üzletből.

- Hát nem volt túl beszédes a fickó. - kukkantott be a műhelybe Arxyll majdnem rányitva az ajtót a hallgatózó Nightyngalere.
- De legalább jól fizetett. - vigyorgott vissza a nő, majd visszatért munkájához.

Nightyngale and Kes F4qnaeNightyngale and Kes F4qnaeNightyngale and Kes 9s84ea
Nightyngale and Kes 2hduoeo
Vissza az elejére Go down
 
Nightyngale and Kes
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nightyngale Abyss
» Nightyngale és a gaz gazdálkodás
» Nightyngale Abyss
» Nightyngale Abyss - VPP
» Nightyngale Abyss - Rohandar Blacksteel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Nyilvántartás :: Pályázatok :: Lezárt Pályázatok :: Tranzakciós Pályázatok-
Ugrás: