KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Nighyt / Roha adok-kapok

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Rohandar Blacksteel
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Rohandar Blacksteel


Hozzászólások száma : 2742
Aye! Pont : 2
Join date : 2011. Aug. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Küldetésen

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 16
Jellem: Semleges Gonosz

Nighyt / Roha adok-kapok Empty
TémanyitásTárgy: Nighyt / Roha adok-kapok   Nighyt / Roha adok-kapok Icon_minitimeHétf. Márc. 25, 2019 4:48 pm

Jómagam átadok 100 db lakrima foglalatot Nightynak, ő pedig a következőkkel kompenzál ezekért:

  • 1 db Abyss Break gyűrű
  • 1 db Abyss Break nyaklánc
  • 1 db Maximum Defense Seal: Three Pillar Gods Lacryma karkötő
  • 1 db Invisibility gyűrű
  • 1 db Stealth In Earth gyűrű
  • 5 db Archive Tablet Lacryma +Who are You? +Where am I? +Call Me Maybe? +Where are You?


Az ember pedig bizony mindig tanul. Történt egyszer ugyanis, hogy rendeltem néhány apróságot Nightytól, cserekereskedelem jogcímén: én szállítottam neki némi kovácsterméket, melynek fejében ő ellátott pár lakrimával. A helyzet azonban kissé komplikáltabb volt, mint elsőre hittem, ugyanis a lakrimológus nem volt birtokában annak a mágiának, amit akartam volna kérni tőle.
- Hogy lehet, hogy ilyen alapvető dolgokat sem ismer? – mérgelődtem magamban. – Még Froozer is képes rá.
És, mint ahogy egy rövid tanácskozás után kiderült, pontosan ez lett a kulcs. Ekkor tudtam meg ugyanis a szakma titkát: bárki mágiáját képesek elraktározni a megfelelő módszerekkel. Így hát a négylábú partnerem segítségére volt szükségem… ismét. Ezúttal azonban egészen könnyen sikerült rávennem, hogy álljon kötélnek: elég volt egyszer megkérnem.
A következő lépés tehát az volt, hogy Nighyt adott neki egy kavicsot, én már csak így hívom a lakrimákat, majd megkérte, hogy koncentráljon a Stealth in Earth mágiára, ugyanis ez hiányzott a tarsolyából, Froo pedig, követve az instrukciókat, sikeresen pótolta is ezt a hiányosságát az alakváltónak.
Majd, miután ezzel megvoltunk, s az üzlet maradék részét is nyélbe ütöttük, elváltak útjaink, s a másik félről nem tudok ugyan nyilatkozni, de én kifejezetten elégedetten távoztam.
Vissza az elejére Go down
Nightyngale Abyss
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Nightyngale Abyss


Hozzászólások száma : 2428
Aye! Pont : 11
Join date : 2015. Oct. 10.
Age : 31
Tartózkodási hely : Night Glade

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 16
Jellem: Semleges

Nighyt / Roha adok-kapok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nighyt / Roha adok-kapok   Nighyt / Roha adok-kapok Icon_minitimeHétf. Márc. 25, 2019 4:54 pm

Az eseményekhez hozzáfűzendő, Froo egy 1 db Small Magic Absorb Lacryma-t kapott, mely képes elnyelni varázslatokat, anélkül, hogy a mágia használója értene a lakrima készítéshez. Ezt utána Nighty lemásolta, egyiket befoglalta egy gyűrűbe.

Átadtam:
   1 db Abyss Break gyűrű
   1 db Abyss Break nyaklánc
   1 db Maximum Defense Seal: Three Pillar Gods Lacryma karkötő
   1 db Invisibility gyűrű
   1 db Stealth In Earth gyűrű
   5 db Archive Tablet Lacryma +Who are You? +Where am I? +Call Me Maybe? +Where are You?

Kaptam helyette száz finom lakrima foglalatot Smile
Vissza az elejére Go down
Flare Corona
Mesélő helyettes
Mesélő helyettes
Flare Corona


Hozzászólások száma : 80
Aye! Pont : 0
Join date : 2018. Nov. 01.

Nighyt / Roha adok-kapok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nighyt / Roha adok-kapok   Nighyt / Roha adok-kapok Icon_minitimeKedd Jún. 04, 2019 8:32 am

Feltüntettétek az adatlapokon, így mondhatom, hogy jóváírva.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nighyt / Roha adok-kapok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nighyt / Roha adok-kapok   Nighyt / Roha adok-kapok Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nighyt / Roha adok-kapok
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kato vs Roha - A tengerparti ramazuli (ellenőrizhető)
» A háború árnyékában (Nighty, Ceur, Roha, Nick)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Nyilvántartás :: Pályázatok :: Lezárt Pályázatok :: Tranzakciós Pályázatok-
Ugrás: