KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  Empty
TémanyitásTárgy: Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?    Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  Icon_minitimeSzer. Nov. 03, 2010 10:38 pm

Küldetés címe: Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?

Jutalom: 47.000 gyémánt fejenként

Szint: D szint

Helyszín: Hargeon

Küldetés leírása:
Hargeon kedves barátságos kikötő város, rengeteg ember fordul meg arra. Most viszont egy jó módú család keres mágusokat, akik megvédik lányukat útja során. Klánházatok falán megtalálhatjátok ezt a küldetést, és akár el is vállalhatjátok. Ha így döntötök utazzatok el Hargeonba, és össze is ismerkedhettek utatok során. Postotok a városba való érkezéssel záruljon!

Sorrend: nincs

Postolási határidő: 4 nap
Vissza az elejére Go down
Sophie Black
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Sophie Black


Hozzászólások száma : 336
Aye! Pont : 12
Join date : 2010. Jul. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : a csillagok közt :P

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 4
Jellem:

Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?    Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  Icon_minitimeCsüt. Nov. 04, 2010 10:07 pm

Útálom a hónapok első hetét, hogy miért? Mert ilyenkor szembesülök azzal, milyen szegény is vagyok, az előző hónapot most fizettem ki a lakásomra értve, és alig maradt valami pénz a tárcámban. Hát igen… én már csak ilyen vagyok, költök és költök és költök. Mindig találok valami olyat, amit meg kell vennem, nem tudok sokáig ellenállni, így volt ez kedvesemmel is, valahogy nem tudtam neki ellenállni akkor, bár még most sem. Tegnap sem láttam, pedig annyira hiányzik, mindig hiányzik, ha tehetném, minden egyes percemet vele tölteném, csakhogy ez nem olyan egyszerű… sokszor tűnik el, még én sem tudom hova, aztán egyszer felbukkan. Jobb is nem rá gondolnom, mert ha így folytatom újabb célkitűzésemből se lesz semmi. Mert hát igen, nekem vannak céljaim is. A legelső például egy reggeli becserkészése, habár lehet, jobb lenne előbb felkelni…
Ne, szóval felkeltem, kómásan átvánszorogtam csöpp fürdőszobámba, megmosakodtam, aztán felöltöztem, s már teljes készültségben léptem ki a lakásból. A közeli piacot szúrtam ki, hátha ott találok valami ehetőt, de onnan végül is csak almát vettem. Egy attól nem messzire lévő pékségből vettem egy-két laktató dolgot is, valahogy nem züllött a fogam az éttermi kajához így, korán reggel.
Hazamentem, majd a hűtőből előkapva a hozzávalókat, meg a szekrényből is, majd egy néhány szendvicset összetákoltam. Az utazótáskámat előkészítettem, aztán belegyömöszöltem mindent, amire szükségem lehet, elvégre… ma megint elfogadok egy felkérést.

Már úton voltam a klánház felé, fütyörésztem egy dalt, melyet pár kisgyerektől hallottam, míg a parkon átkeltem. Hamarosan már ott álltam az épület előtt, mindig elcsodálkozom, ha a hatalmas ajtókra pillantok, ám most erre se időm, se türelmem nem lévén, rövidre fogtam. Furcsa hangok szűrődtek ki bentről, meg is ijedtem cseppet.
~ Vajon be akarok menni én ide? ~ tettem fel magamban a nagyon jó kérdést, ám hogy nem volt más lehetőség, így elhatároztam, belépek.
Feltártam a hatalmas kétszárnyas ajtót, majd elém terült az olyannyira jól megismert Fairy tail stílusú bunyó. Kívülről nem gondoltam volna, hogy ekkora a baj, ugyanis nem száguldoztak ki asztalok, székek, boroshordók, sem ügyetlenebb szárnyra kapott máguscsemeték, zöldfülű újoncok, mert ez utóbbiból nem egy akad. Gyorsan, kezemmel fejvédő pozíciót felvéve, meglapulva a fal mellett rohantam a pultig, hol Mirajane vígan mosolyogva álldogált, és nézte a küzdelmet.
- Elemükben vannak így korán reggel. – Köszöntem neki gyorsan.
- Igen. Elfman tanítja az újfiúkat, hogyan váljanak férfivá. – Tágra nyíltak szemeim…, nekik sincs jobb dolguk.
- Azta… akkor azért nem repülnek az asztalok…, mert törnek. – Közben hátra kaptam tekintetemet: az egyik újonc nagyot nyekkent egy tölgyfaasztalon, mely a hatalmas csapásnak megadva magát kettétört. – Nem kéne megölnie őket! – jegyeztem meg, mire Mira csak huncut kacagással felelt. – De élvezik. – mosolyodtam el én is, ekkor észre vettem egy ezerrel felénk közelítő hordót, melyet Cana hajított Elfman felé, mikor az egyik földmágus-újonc sziklája kiütötte kezéből a magas alkohol tartalmú eszközt. Mondanom sem kell, Elfman elkerülte, az pedig, új uticélt lelt magának: Minket. Ugrottam, puffantam.
- Huhh… megúsztam. – nyögtem nyugodtan, aztán feltápászkodtam, ám a szemem elé terülő látvány cseppet sem volt nyugtató: A hordó Mirán landolt, és széttört rajta, s nem is kevés tartalma rázúdult. Nem is ott van a gond, hogy ő ezért mérges lenne, vagy sem, hanem elájult…
- Miraa!! – Szaladt könnyekkel szemében Elfman, hogy nővérének állapotát megnézze, aztán bocsánatkérések ezreivel árasztotta el az eszméletlen lányt.
~ Idióta… ~ tettem magamban egy csöpp megjegyzést rá, aztán megindultam a felkérések falához, ám még mielőtt odaérhettem volna, vagyis még a pultnál felfigyeltem a vígan szundikáló Adamre.
~ Te se alszol sokáig! ~ Mosolyodtam el gonoszan, viszont előtte még kell találnom egy felkérést, amire magammal ráncigálhatom majd.
A kifüggesztett papírfecnik sokaságához futottam, majd a Wind Reading Glasses segítségével 10x gyorsabban rágtam át magam rajtuk. Az egyiken megakadt a szemem.
- Hargeon… meg kell védeni egy lányt. Erre nem mond nemet Adam. – Letéptem, majd a pulthoz futottam vissza. – ADAM! Adamadamadam!!!! Kelj feeeel!– keltegettem, rázogattam, mire kómásan rám nézett, egy kis hatásszünetet követően kibökött egy kérdést.
- Mi van?
- Velem jössz? – elé nyomtam a felkérést. – Mond, hogy igen! – miután elolvasta, s fel is fogta a papíron írtakat, belement. – Akkor vonattal megyünk! Mennyi cuccot hozol magaddal? Sok idő mire összeszeded? – Láttam el villámkérdésekkel. – Aztán válaszolt, majd hazaugrott a szükséges dolgokért.
Én, míg ő vissza nem érkezik, leültem a pulthoz, ám látva, hogy Elfman nem ment sokra Mirával, úgy döntöttem, besegítek. Szervíroztam valahonnan – ne kérdezd honnan – egy vizes rongyot, majd utat nyitva magamnak, leguggoltam hozzájuk. A rongyot Elfman kezébe nyomtam, majd instrukcióként odaböktem neki, hogy tegye Mirajane homlokára. Hamarosan már jobban volt, fel is ébredt, s a kobakjára nőtt púp is lelohadt. Az élet újra visszatért a régi kerékvágásba, az újoncok a felkérések falát vizslatták, aztán odamentek Mirához, hogy szóljon majd az öregnek, arról, ők elmennek egy-egy küldire. Elég népszerű lett köztük a csapatba rendeződés, bár mondhatnám ezt én is magamról, elvégre Adamet már nem először húzom magammal.
- Mira… egy baracklevet kaphatok? – kérdeztem tőle, majd később már elém is tolt egy hatalmas pohár dzsúszt. – Köszönöm. – mondtam mosolyogva, aztán már le is húztam az egészet. Pontosan ekkor jött meg Adam, kakasával, és hátán egy közepes méretű táskával.
- Mehetünk is? – Kérdeztem barátságosan, majd a bólintásra elköszöntem Mirától, meg persze ki is fizettem a baracklevet. A vonatállomáson éppen pihent egy jármű, várta az utasokat, s pont Hargeonba tartott volna, szóval jegyet váltottunk, majd felszálltunk rá.
Éppen ülőhelyet kerestünk, mikor Adam meghallott valamit, megbökte a vállamat. Azt mondta, hogy a mögöttünk lévő lány páros ugyanarról a felkérésről beszél, amire mi készülünk.
Odafordulok, majd egyenesen hozzájuk sétálok.
- Sziasztok. Ühm… jól hallottuk, hogy arról a Hargeoni felkérésről esett szó? - kérdően pillantanak rám, majd egyikőjük elmagyarázza, hogy igen, ők is oda tartanak.
- Csúúcs – csillannak fel szemeim.. – mehetnénk együtt, vagy az nektek nem jó? – Kérdeztem szomorúan. Lehet, Adam is örült volna még több lány társaságának, bár arcáról nem tudtam leolvasni semmit sem…
- Ömm.. egyébként a nevem Sophy Walter. A Fairy tailhez tartozom, vele együtt. – Mutattam Adamre, mire ő is bemutatkozott, aztán a lányok is követték a példánkat.
A beszélgetés során gyorsan eltelt az idő, s mire észbe kaptunk, már Hargeon vonatállomásán fékezett a jármű. A csomagokat összeszedve azonnal le is szálltunk, nehogy tovább vigyen minket az uticéltól.

Vissza az elejére Go down
Adam Scythblue
Elemi mágus
Elemi mágus
Adam Scythblue


Hozzászólások száma : 114
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. May. 09.
Age : 30
Tartózkodási hely : Magnolia, Fairy Tail klánház

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?    Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  Icon_minitimePént. Nov. 05, 2010 2:31 pm

Otthon ültem, kivételesen valamiért nem voltam képes aludni, már a hajnali órákban virrasztottam az éjszakai felszerelésemben otthon. Ez nem takart mást, mint egy fekete pólót és egy kockás bokszer alsót, na és persze a hülye nyuszis mamuszomat, amit szeretett édesanyámtól kaptam a tavalyi szülinapi ajándékként. Hát, mit ne mondjak, valami érdekesebb dolgot is el tudtam volna képzelni, ámde a legkisebb kedvességnek is örülni kellett. Amúgy meg, viszonylag még szerettem is azt a lábbelit, noha a balomon lévő nyúlnak már nem volt meg az egyik füle, mivel egyszer olyan sikeresen becsuktam magam mögött az ajtót, hogy az beszorult a küszöbbe, és miután egy tökéletesen megtervezett mozdulattal eltaknyoltam a padlón, a mamuszom is megcsonkult kissé. Mindegy is, nem ez volt most a lényeg, hanem éppen fürkésztem szemeimmel a Heti Varászlót, amiben természetesen már megint benne volt szeretett céhem, tehát óriási nekifutással lapozgattam a katalógust. Amint a képeket bámultam, elvégre a rossz indulatú kommentárok nem igazán zaklattak fel, hirtelen az egyik asztal alatt egy fekete kabátujjból kinövő kezet láttam meg. Ekkor megcsillantak a szemeim, majd felugrottam a fotelemből vidámságomban.
- Ez tök állat!!!! Ott van a kezem!!! Bakker! Nem hiszem el, komolyan!- vidultam, s a következő pillanatban Painkiller mászott ki a szobából eléggé mérgesen bámulva rám, már ha képes volt nagyjából olyanra.
- Mit művelsz? Tudod mennyi az idő?- érdeklődött, mire elmosolyodtam.
- Bocsi, csak végre én is belekerültem a Heti Varázslóba.- büszkélkedtem.
- Na mutasd!- szólított fel, eztán a kép sarkára böktem.
- Hát te nem vagy normális...- állapította meg a kakas, nem sokkal később pedig elkullogott.
- Heh? Mi a bajod?- kérdeztem, viszont egy fejrázással és levegőbesuhintással ráhagytam a dolgot. Egy idő múltán elkezdtem készülődni, úgy gondoltam azon a napon hamarabb megyek be a céhbe, hiszen az izgalomtól otthon semmit nem tudtam csinálni. Emiatt nem vittem magammal Painkillert sem, rövid időn belül meg már a Fairy Tailben voltam. Nagyon még senki ismerőst nem láttam, ezért hamarosan be is dobtam a szunyát. Tévedtem, amikor úgy hittem, hogy teljesen be leszek pörögve... Sajnos tapasztaltam már magamon, miszerint az ilyen dolgaim nem tartottak sokáig. Az ostoba bunyók nem igazán zavartak a békés pihenésemben, viszont, amikor kinyitottam a szemem, Sophy állt fölöttem egy papírral.
~ Hm... Csak nem? De, valószínűleg igen. Igen, az határozottan egy küldetésre való felkérés.~ merengtem. A modortlan érdeklődésemre azon nyomban egy újabbal válaszolt, majd szerény személyem jobban szemügyre vette az iratot.
- Áh... Ma lazulni szerettem volna. De egy hölgy védelmezése? Erre nem mondhatok nemet. Sooophy!!! Túl jól ismersz...- temettem tenyereimbe az arcomat, s mikor elvettem megejtettem egy halvány vigyort.
- Ja, elmegyek veled. Elnézést az előbbi nyers kérdésemért, csak nem vagyok azért oda, ha felriasztanak.- vakartam meg egy picit kínosan a tarkómat. Ezt követően a lány elkezdett bombázni a rengeteg kérdésével, szinte már oda sem tudtam figyelni mindenre.
- Legyen, ahogy te szeretnéd. Ígérem, megpróbálok gyorsan visszaérni. Szerintem fél, vagy maximum egy óra.- jelentettem ki. Elrohantam haza, ahol összepakoltam néhány hasznos holmit. Painkillert is magammal vittem, merthogy ragaszkodott hozzá. Visszaérve, a lány érdeklődésére megdöntöttem a fejem.
- Ühüm.- feleltem egyszerűen. Elindultunk hát, hogy ismét teljesítsünk egy küldetést, aminek nehézsége is el fog dőlni a közeljövőben. Sok olyan "kiruccanáson" vettem már részt, ami tartogatott nem egy meglepetést, így jobbnak láttam óvatosan viselkedni. Általában így tettem, néha lehet már túl is komplikáltam a dolgokat az olykor alapozatlan gyanúimmal. A madár a szokásos módon fárasztott minket az állomásig, majd felszálltunk az egyik vonatra, ahol érdekes dologra lettem figyelmes. Ez nem más volt, mint két lány beszélgetése.
- Öhm, Sophy! Meg mernék esküdni rá, miszerint az a két nőszemély arról az ügyről tárgyalt, amit most mi is a kezünkbe szeretnénk venni.- mondtam neki, miközben megböktem a partneremet. Kiderült, a hallásom nem csapott be, valóban ők is elvállalták a plakáton szereplő felkérést. A bemutatkozásoknál én is megszólaltam:
- Adam Scythblue vagyok, szintén Fairy Tail tag, ő meg a beszélő kakas haverom Painkiller.
Az út további részeit már együtt töltöttük el, Hargeonban pedig gyorsan lepattantunk.

Vissza az elejére Go down
Yoona Rezelput
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Yoona Rezelput


Hozzászólások száma : 24
Aye! Pont : 6
Join date : 2010. Sep. 08.
Age : 28

Karakter információ
Céh: Lamia Scale
Szint: 1
Jellem:

Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?    Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  Icon_minitimePént. Nov. 05, 2010 9:13 pm

Nem aludtam valamiért túl jól, este. Folyton felkeltem, forgolódtam és nem tudtam kiverni a fejemből ŐT. Alig bírtam kinyitni a szemem a fáradtságtól, de aludni se tudtam, már mert a szemembe sütött a nap. Ráadásul az ágy sem akart nagyon engedni, de nagy nehezen sikerült kimásznom az ágyból és elkúszni a mosdóig, ahol rettenetes látvány fogadott. Ráadásul nem is akárhol, hanem a tükörben. Ahogy megláttam magamat azonnal felcsillant a szemem, hogy minél hamarabb rendbe szedjem magam. Ahogy minden lánynak én sem készültem el ezzel a feladattal 1 perc alatt. Körülbelül két órába telhetett, hogy kellemes dolog fogadjon a tükörben. És ez a kis reggeli pörgés igazából kitörölte a fejemből az álmosságot, majd újra bementem a hálószobámba, majd bevetettem az ágyat és ablakot nyitottam. Nagyjából tíz percet állhattam egy helyben, ugyanis annyira jól esett reggeli hűs szellő simogatása, ami még jobban felkeltett. Ez után már az alvás vagy a fáradtság meg se fordult a fejemben. Nem volt otthon semmi ehető étel, ezért elindultam a városba új élelemforrás után kutatni. Csak róttam az utcákat, de semmi érdekes bolt nem akadt, ami a reggeli száj ízemnek megfelelt volna, így hát csak sétáltam és sétáltam, mikor végre találtam egy boltot, ahol japán ételeket szolgáltak fel. Gondolkoztam, hogy menjek, e be vagy inkább keresek valami normálisabb ételt? De végül úgy döntöttem bemegyek…
Pechemre:
Tisztelt Vendégünk!
A mai napon japán éttermünk egészségi okok miatt zárva.
Megértésüket Köszönjük.

Hát igen ez az én formám, így hát indulhattam tovább a hosszú unalmas utcákon. Tulajdonképpen élveztem, ahogy a szellő megsimogatta az arcom. A vége fele már nem is néztem az egymást követő boltokat, éttermeket, hanem csak élveztem a reggeli hűvös szellőt. Már csak ott kaptam magamhoz mikor rájöttem, hogy a Lamia Scale céhházához tartok, ezért mivel ott jártam, gondoltam bemegyek és nézek valami küldetést magamnak, hisz még nem végeztem egyet sem, de mindig is ki akartam próbálni. Így is tettem, beléptem azon a hatalmas kapun és elindultam a hirdető tábla felé. Sorba köszöntem céhtársaimnak, majd megérkeztem a táblához. Sok küldetés volt egymásra rakva, így hát nem nagyon tudtam kiigazodni. Sok időt töltöttem a keresgéléssel, hogy megtaláljam az ideális küldetést. Már kezdett belefáradni a szemem a sok betűbe, mikor megakadt egy érdekes küldetésen:
Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?
Nem tudom miért, de éreztem, hogy ez az a küldetés, amit el kell fogadnom. Így hát nem akartam veszekedni magammal, el is fogadtam. Majd ahogy leszedtem hatalmasat korgott a hasam. Elég sok céhtársam, azt hiszem mindenki, aki a közelembe ült rám nézett, majd csend is lett. Csak ennyit tudtam kipréselni magamból:
-A papír adta ki ezt a hangot…
Majd ahogy elhangzott az utolsó betű is kirohantam a hatalmas faajtón és egy boltig meg sem álltam. Szerencsére a közelben akadt is egy kis takaros étterem. Alig férhetett el benne 10 ember, de nagyon kellemes légkör volt odabent. Így hát helyet foglaltam és megnéztem az étlapot. A pénztárcám sem volt már tele, amennyire kellett volna. Így hát kicsit visszább kellet fognom magam, hisz lehet, hogy túl sokat költöttem belőle a plüss állat boltban. Ugyanis tudni illik, imádom az olyan dolgokat, amik puhák, szőrösek és aranyosak. Nem volt nehéz választani, mert igazából nem is volt túl sok feltét az étlapon. Majd intettem a pincérnek, aztán rendeltem. Miközben vártam az ételt elővettem a küldetést hirdető papírocskát és nézegetni kezdtem. Vajon nehéz lesz? Meg fogom tudni csinálni egyedül? Egy biztos, elfogadtam a küldetést akkor akár az életem árán is de megcsinálom, de legelsőnek arra kellene rájönnöm, hogy hogy jutok el oda? Tíz percet se gondolkozhattam, amikor rájöttem, hogy mindenfélekép vonattal kell mennem. Hisz hajó és vonat visz oda. De mivel tengeri beteg vagyok, a hajó ki van lőve. Nemsokára az ételt is kihozták, majd elfogyasztottam szépen lassan. Mikor az órára pillantottam nem igazán akartam hinni a szememnek, ez a kis reggeli megfelelhet most már ebédnek is. Így hát el kellett indulnom minél hamarabb, elővettem a pénztárcám, majd elindultam a vasútállomás fele. Fél után járhattam, amikor meg akartam nézni, hogy mennyi pénzem marad még. Nem találtam a tárcám sehol sem. Ezért rohanhattam vissza a boltba hátha nem lopta el még senki. Úgy futottam, ahogy csak tudtam. Mikor beléptem az ajtón láttam, hogy egy lány ül a helyemen és éppen készülődik elmenni, ezért kint megvártam, mert nem nagyon fértem már odabent. Ahogy kilépett az ajtón felé fordultam:
- Szia, Yoona Rezelput a nevem, bocsi, hogy zavarlak. Pont ott ültem olyan fél órája ahol most te ebédeltél. Nem találtál esetleg ott egy pénztárcát?
- Szia, az én nevem Atsui Orestes, és de találtam, otthagytam az asztalon de gyorsan befutok neked kihozom .
- Köszi de ne fáradj, majd én…
Nem tudtam befejezni a mondatot, de ő már beindult a tárcámért. Ahogy becsukódott az ajtó, már nyílt is ki, és kijött rajta Atsui.
- Tessék. - Szólal meg a lány. -
- Nagyon szépen köszönöm.
Ezzel átnyújtotta nekem a pénztárcám, és ahogy a kezembe adta, kiesett valami a zsebéből. Lehajoltam neki felvenni. Egy papírdarab volt és az volt ráírva egy cím: Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se? Egyből eszembe jutott, hogy ezt a küldetést fogadtam el ma reggel a céhházban. Majd odaadtam Atsui-nak a papírdarabot és elővettem az enyém, majd megmutattam neki.
- Nincs kedved hozzá, hogy együtt végezzük el esetleg? Nyugi általában bírható vagyok, de ha beindulok, könnyen agyhalált lehet tőlem kapni. – mosolyogtam rá. –
- Én benne vagyok, hogy együtt csináljuk meg. Egyedül úgy is túl unalmas lenne.
Így hát ketten indultunk a vasútállomás felé. Kellemesen telt az út, tulajdonképpen volt miről beszélgetnünk, de ezt inkább ismerkedésnek neveztem volna, Jókat nevettünk, így hamar eltelt az idő és már csak akkor észleltünk mikor a beszédünket a vonat zakatolása félbe szakította. Gyorsan odarohantunk egy pénztárhoz, és jegyet váltottunk, majd megkérdeztük mikor indul a vonatunk.
- Hát, úgy körülbelül, MOST!
Fogtuk a cuccainkat és futottunk a vonathoz szerencsére kicsi késéssel indult, íg hát épp, hogy fel tudtunk pattanni. Nem volt túl sok ülőhely, de akadt még négy hely egymás mellett. Le is huppantunk, majd folytattuk a beszélgetésünket, amit a vonat zakatolása félbe szakított. Hamar kimerítettük a témát, és a küldetés került elő. Majd elmondtam neki, hogy csillaglelkű mágus vagyok, ő meg elmondta nekem, hogy elemi mágus. Mellettünk ült egy lány és egy fiú nagyon hallgatóztak, de mikor odaszóltam volna hozzájuk, hogy ne hallgatózzanak, addigra felálltak és már ott is álltak mellettünk.
- Sziasztok, a nevem Sophy Walter és valójában, a Hargeoni küldetésről beszéltetek? –kérdi szerényen. -
- Igen, arról beszéltünk, egyébként a nevem Yoona Rezelput, örvendek a találkozásnak.
Sophy hatalmas mosollyal az arcán megszólalt.:
- Esetleg veletek tarthatnánk?
- Persze, huppanjatok le ide mellénk! –feleltük egyszerre Atsuival –
Majd Sophy Társa is bemutatkozott utána Atsui követte a példáját. Sophy társának, Adam-nak volt egy kakasa, aki a szívbajt hozta rám. Nem elég hogy kakas, még beszélt is. De később nagyon kellemes légkör jött létre négyünk között, és hamar el is telt az idő, már készülődtünk, ahogy Haregon felé közeledtünk, és ahogy megállt le is pattantunk a vonatról. Kellemes idő fogadott minket.
Vissza az elejére Go down
Atsui Orestes
Elemi mágus
Elemi mágus
Atsui Orestes


Hozzászólások száma : 582
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Oct. 13.
Age : 37
Tartózkodási hely : Leangarth, vagy ahova a dolga viszi.. :)

Karakter információ
Céh: -
Szint: 16
Jellem: Semleges Jó

Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?    Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  Icon_minitimeSzomb. Nov. 06, 2010 2:05 pm

- Isteni volt a reggeli, köszönöm Liz! – mondtam klánunk mindig mosolygós pincérnőjének, majd felálltam és a küldetéstábla felé vettem az irányt. Bob mester a pult mögül integetett nekem, és vigyorogva bólogatott. Legújabb Rega, a szabónk által készített pompás ruhám miatt csinálta, mióta ugyanis fény derült szeretett fénymágusunk, Firmus ruhacserés trükkjére, Bob mester szankciókat vezetett be, ezért kénytelen voltam ebben a méregdrága ruhakölteményben küldetésre menni. Egyébként nagyon tetszett, kívül színpompás selyem, belül kényelmes pamut, még sosem viseltem ilyen drága göncöt. Persze ennek megfelelően, hogy ki tudjam fizetni lakbéremet, muszáj volt ismét elvállalnom egy megbízást.
~ Lássuk csak.. kivételesen valami ruhakímélő kaland kéne, legalább ne rögtön menjen tönkre ez a szépség, végül is egy havi lakbérem ment rá. Áhh….ez pont jó lesz, csak egy gazdag lányt kell kísérgetni. ~ azzal elégedetten letéptem a papírt és már indultam is a kijárat felé.
- Sok szerencsét Atsui! – küldte utánam hangosan jókívánságát Liz.
- Vigyázz a ruhádra Tündérbogárkám! – kiabálta Bob mester a szokásos vigyorral arcán. Kicsit flúgos volt az öreg, de én nagyon tiszteltem, kedveltem, és örökké hálás leszek neki, amiért befogadott.
A vonatállomásra érve eszembe jutott, hogy még meg sem néztem hova kell mennem, úgyhogy gyorsan előkapartam a papírkát és örömmel nyugtáztam, hogy ismét Hargeonba visz az utam, ott legalább már jól kiismerem magam. Megvettem a jegyem és nemsokára már az elsuhanó tájat bámultam a vonat ablakából.
Közel egy órányi robogás után, egy ismeretlen városban álltunk meg, és már jó ideje nem indultunk tovább, amikor egy kalauz jelent meg a vagon végében.
- Elnézést de technikai okok miatt nem tudjuk folytatni az utat, mindenkinek le kell szállni. A következő Hargeonba tartó szerelvény fél óra múlva jön, a jegyeik érvényesek lesznek rá. – kiabálta, majd eltűnt. ~ Csodás.. ~ mérgelődtem magamban, miközben körülöttem mindenki nagy sóhajtozások és káromkodások közepette összepakolt és leszállt.
Hogy elüssem valamivel az időt, kerestem egy éttermet és beültem egy teára. Meglepetésemre az asztalon, amihez lehuppantam egy pénztárca hevert. Körbekérdeztem a többi vendéget, hátha valakinek ismerős, de senki nem jelentkezett érte. ~ Milyen tisztességes emberek… ~csodálkoztam, majd az utolsó korty kiszürcsölése után felálltam és elindultam kifelé. A tárcát otthagytam, talán visszamegy érte a tulajdonosa, de mikor kiléptem az ajtón egy lihegő lány lépett oda hozzám.
- Szia, Yoona Rezelput a nevem, bocsi, hogy zavarlak. Pont ott ültem olyan fél órája ahol most te ebédeltél. Nem találtál esetleg ott egy pénztárcát? –kérdezte kétségbeesetten.
- Szia, az én nevem Atsui Orestes, és de találtam, otthagytam az asztalon de gyorsan befutok neked kihozom. – szorgalmam ma nem ismer határokat ~motyogtam hozzá halkan, miközben már a keresett tárgyért nyúltam az asztalon.
- Tessék. – nyújtottam a lánynak a tárcát.
Megköszönte, majd lehajolt, mert valami kiesett a zsebemből. Egy pillanattal később felegyenesedett és kezembe nyomta küldetésem kis papírosát.
- Nincs kedved hozzá, hogy együtt végezzük el esetleg? Nyugi általában bírható vagyok, de ha beindulok, könnyen agyhalált lehet tőlem kapni. – mondta vigyorogva és ugyanolyan cetlit lobogtatott előttem.
- Én benne vagyok, hogy együtt csináljuk meg. Egyedül úgy is túl unalmas lenne. – feleltem irreális mosollyal az arcomon. ~ Ezt meg miért mondtam? Hisz nem is szeretem a társaságot.. na mindegy… legalább nem unatkozom majd az úton. ~ gondoltam beletörődve meggondolatlan kijelentésembe, és nemsokára ismét a vonaton találtam magam, de ezúttal már Yoonaval oldalamon.
Mesterien tudtam imitálni a társalgást, úgy, hogy partnerem észre sem vette, hogy szinte csak ő beszél. Megtudtam, hogy csillaglélek mágus, amivel még sosem találkoztam, én pedig elárultam, hogy elemi mágiával foglalkozom. Aztán hirtelen egy lány lépett oda hozzánk.
- Sziasztok. Ühm… jól hallottuk, hogy arról a Hargeoni felkérésről esett szó? – kérdezte, mi pedig meglepetésünkből felocsúdva, egyszerre bólintottunk.
- Csúúcs!! Mehetnénk együtt, vagy az nektek nem jó? Ömm.. egyébként a nevem Sophy Walter. A Fairy tailhez tartozom, vele együtt. – tájékoztatott csillogó szemekkel, miközben mellette felbukkanó társára mutatott.
- Adam Scythblue vagyok, szintén Fairy Tail tag, ő meg a beszélő kakas haverom Painkiller.– mutatkozott be a srác, és itt percekig nem tértem magamhoz, még a lélegzetem is elállt. ~ Egy beszélő kakas?????!! ~ fejemet vakargatva bámultam az állatot, a döbbenetet nem tudtam álcázni. Az út további részét együtt töltöttük, de én még mindig a beszélő kakas dolgon voltam fennakadva, főleg amikor beszállt a beszélgetésbe. Hargeonba érve megkönnyebbülve szálltam le az ismerős peronra.
Vissza az elejére Go down
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?    Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  Icon_minitimeSzer. Nov. 17, 2010 7:26 pm

Hargeon egy gyönyörű város de nagyon veszélyes is, rengeteg ember fordul meg itt, és emiatt sok a csaló is. Vigyáznotok kell nehogy át vágjanak, sajnos a címmel nincs könnyű dolgotok. Az utca rettentően hosszú de ha ez még nem is lenne elég össze vissza vannak a házak számozva. Időközben a nap elég magasra ért, iszonyú meleg van és ti már teljesen kitikkadtatok. Nagy nehezen meg találjátok a házat, és mint kiderül már vagy háromszor elhaladtatok mellette. Bár ezt inkább lehetne kúriának nevezni. Beléptek a kapun és kertben egy fiatal törékenynek látszó hosszú barna hajú lányt pillantotok meg. Vörös ruhát visel kezében kalap, épp egy virágos kertben áll. Csoda szép. Oda is mehettek hozzá, elmondhatjátok kik vagytok és miért jöttetek. Kedves hangon üdvözöl titeket, Ayame-nak hívják és hát az ő kisérésről lenne szó. Eközben egy idős dundi hölgy is megjelenik, Ayame anyja. Kedvesen be mutatkozik nektek, neve Gina és be invitál titeket a házba. Bent elmondja nektek hogy lányukat kéne elkísérnetek egy közelben lévő szigetre ahol leendő férje várja. Sajnos tegnap valaki betört lánya szobájába és ellopott tőle néhány holmit ruhákat és néhány levelet. Értetlenül állnak a történés előtt de két nap múlva esküvő, és Ayamenak ott kell lennie. A nap hátra lévő részben a házban vendégeskedtek, azt csinálhattok amit akartok az egész személyzet rendelkezésetekre áll. Postotokban írjátok le a beszélgetést párbeszédes formában kérlek dolgozzatok össze. Reggel beköszöntével záruljon postotok!

Egy kép Ayame-ról.

Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  915182a2pse1ge5g
Vissza az elejére Go down
Sophie Black
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Sophie Black


Hozzászólások száma : 336
Aye! Pont : 12
Join date : 2010. Jul. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : a csillagok közt :P

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 4
Jellem:

Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?    Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  Icon_minitimePént. Nov. 19, 2010 12:40 am

Hargeon, ezelőtt még soha sem jártam itt, azonban igen tetszik a környék. Kicsit bele is feledkeztem a bambulásba, mikor megütötte fülemet társaim beszélgetésének egyetlen darabkája.
- … és az meg merre van? – Kérdezte Yoona duzzogva, szorongatva plüss nyusziját.
- Mi? – fordultam oda érdeklődőn, mert a beszélgetés elejéből valami csoda folytán kimaradtam. Orrom elé nyomták a papírt, melyen a célpont helyzete, vagyis a lány, és családjának lakcíme állt.
- Öhh…. – néztem nagyot, míg gondolkodóba estem. Körbetekintve zajongó tömeg látványa fogadott. – Nem lehet megkérdezi valakitől? – Mondtam, de akkorra már Adam egy öreg halárustól kérdezősködött. Az mutatott nekünk egy irányt, és adott egy cseppet sem pontos leírást Adamnek, majd azt követve elindultunk.
Hosszú ideje barangoltunk a kijelölt útvonalon.
- Áhh! Megőrjít ez a város! – Dühödtem fel, mikor megpillantottam a kusza házszámrendet. Itt egy tizennégy, ott egy hatvanöt, amott meg egy ezerhuszonhárom… nem lehet sorba tenni őket. Ráadásul, ahogy kanyarog az egész…, kínszenvedés lesz eljutni a megbízóhoz, pedig muszáj lesz. A Nap kicsit megkésve tetőzött az égbolton, árasztva magából a forróságot.
- MELEG VAAN! – nyögte hirtelen Adam, mitől megijedve Atsui mellé vágódtam. – Nagyon meleg! Irritál… - Painkiller mellette totyogva, felröppent a fejére, és hozzászólt.
- Folyton nyavalyogsz! – Adam pedig sóhajtott erre egyet.
- FÁRADT VAGYOK!!! – Kezdte rá hirtelen Yoona is.
~ Kikkel kerültem össze? ~ Kérdeztem magamban, míg idegeimmel szórakoztak a „gyerekek”.
- Sophy, azt a házat már láttuk. – Hívta fel a nyafizó társaság figyelmét Atsui az egyik házra. Közelebbről megvizsgálva láthatóvá vált, hogy e az, melyet kerestünk mindeddig, de az is biztos, hogy csak az elmúlt, egy-két óra alatt, minimum háromszor mentünk el emellett a kúria mellett.
- Ilyen nincs… - hajtottam, a többiek pedig szinte kiabálták idegesen, velem szinkronban ugyanezt a szöveget.
A kapu tárva nyitva, legalábbis mikor hozzáértünk, magától kitárult. Reméltem csak azért ennyire nyitott a látogatók irányába, mert minket vártak. A kapu után, egy szép kis ösvény vezetett hátra, a kertbe, hol egy gyönyörű szép lányt tekintettünk meg. Minden bizonnyal ő lesz az, akit meg kell védeni, hét üsse kavics. Rémülten pillantott ránk, ezért megelőzve a többieket, bemutatkozásra kényszerítettem magam.
- Szia, Sophy Walter vagyok a Fairy tailből – Húztam le ingem nyakát, hogy mg végül se mondhassa azt, hogy nem látta a tündéremet. – Bocsáss meg, hogy csak így betolakodtunk. – Mosolyogtam, a többiek is követve példámat, bemutatkoztak sietve.
- Sziasztok, az én nevem Ayame. – Mutatkozott be kedvesen, míg kezében szorongatta fehér kalapját. – Gondolom, tudjátok már, hogy engem kéne majd kísérni utamon. – Volt egy olyan sejtésünk, így egyszerre mindannyian bóintottunk.
Nem olyan sokkal később, hátunk mögül vén nő hangja ütötte meg mindnyájónk fülét.
- Ezek kicsodák, Ayame? – Kérdezte, ám még mielőtt az válaszolhatott volna, nyakamról lehúzva a ruhadarabot, megnyugtattam a jó szándék felől.
- Ó, csakhogy itt vagytok végre! –Sóhajtott fel megkönnyebbülve. – Jajj, gyerekek, úgy vártunk már rátok! Ó, amúgy Ginának hívnak. Menjetek csak be! – Tolta meg Yoonáék hátát lágyan.
Odabenn kényelmes bőrkanapéra helyezett minket, jegesteával kínált bennünket.
- Nos, a feladatok nem lenne más, mint Ayamémet elkísérni a vőlegényéhez. – Kezét boldogan összecsapta – Ő az egyik szigeten él. Egyébként nem lenne szükség kíséretre, vagyis, mindenképp adnék mellé, akár megtörtént volna az az incidens akár nem, de aámúgy nem lenne annyira veszélyes. -Mondta kicsit habókosan, értetlenül.
- Incidens? – Kérdezte Atsui rögtön, amint elmondta Gina ezeket.
- Tegnap a lányom szobájába idegenek törtek be, elvittek néhány ruhát, ékszert, leveleket, kacatot. Én pedig féltem Aya-chant.
- Ez érthető. – Tettem hozzá halkan.
- Ne értem, miért akarná bárki is ezeket a tárgyakat, felesleges, csak Ayame számára fontosak. – Mondta szomorú arccal, a lányra pillantva. – Azonban az esküvő meg lesz tartva, két nap múlva. – Tette hozzá határozottabban. – A menyasszonynak pedig, illene nem hiányoznia az eseményről.
- Van valami tippjük, hogy ki lehetett az elkövető? – Kérdezte Atsui, nyomozót játszva, de egyébként jogos kérdést tett fel.
- Jajj, kedvesem, ha mi azt tudnánk...! – Sóhajtott fel a molett hölgy.
- Holnap fogunk indulni. – Tette hozzá halkan Ayame. – Addig, kérlek, maradjatok nálunk! – Kérte szépen, aranyos szemekkel.
Mosollyal nyugtattuk, hogy maradunk.
- Vacsorát egy óra múlva tálalják. – Köszönt el Gina, míg mi egy nekünk kijelölt szoba felé tartottunk.
- Nekem ez gyanús… - Jegyeztem meg a többiek előtt, melyre Adam egy ásítással felelt, Atsui pedig hasonlóan rövid, ám célratörő mondatocskában fejezte ki, hogy neki is az.
A szoba tágas volt, szép, hatalmas ablakokkal, honnan már beszűrődött az égről lefelé vándorló Nap vöröses fénye. Adam az ágyra zuhanva szándékozta megvárni, míg végre elhangzik a vacsora szó. Painkiller mellé fészkelte magát, és hamar be is aludt. Yoona… nyusziját fülénél fogva húzta a földön, és dünnyögte, hogy fáradt.
- Atsui.. nincs kedved körbe nézni? – kérdeztem kicsit fáradtan én is, aztán amint kimondtam, már vissza is vontam volna. – Áh, mindegy, pihenjünk kicsit! Én is eljártam a lábamat... - s a saját ágyamra ülve hátradőltem.
Másnap reggel riadtam fel arra, hogy a többiek már készülődnek. Nem volt nehéz megállapítani a nagy tényállást, miszerint tegnap ruhástól beszunyáltam, s még a vacsorát is kihagytam. Nem keltettek fel… Gina kissé aggódva miattam a cselédekkel összedobatott néhány szendvicset reggelire. Azelőtt pedig elszántam magam, hogy a fürdőben lezuhanyozzak.
Tegnapi mázlim az volt, hogy a bealvásnak hála, ki se csomagoltam, így az megmaradt, nem ad plusz munkát. Sietve szedelőzködtünk össze, majd útra készen álltunk a kapu előtt, várva Ayaméra.

Vissza az elejére Go down
Adam Scythblue
Elemi mágus
Elemi mágus
Adam Scythblue


Hozzászólások száma : 114
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. May. 09.
Age : 30
Tartózkodási hely : Magnolia, Fairy Tail klánház

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?    Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  Icon_minitimeKedd Nov. 23, 2010 8:55 pm

Miután leszálltunk a vonatról, szembekerültünk hát Hargeonnal. Nem nagyon volt okunk tartani bármitől is, elvégre négyen voltunk, noha közülünk csupán én voltam férfi nemű. Amúgy, ezen már szinte meg sem tudtam lepődni, nem az első eset volt már számomra, miszerint egy teljesen csajos bandába tuszkolódtam be levegőrontónak. Mindegy, abban azért reménykedtem, Sophy nem utált, s talán Atsui és Yoona is megkedvelnek majd, vagy amennyiben nem így lesz, próbálom kissé visszafogni magamat a modoromat illetően. Úgy véltem két megoldás létezhetett ebben a témában, mégpedig tudtam egyes személyeknek ezzel jó szórakozást nyújtani, a másik meg, hogy teljesen agyára mentem az embernek. De hát ilyen voltam, amúgy is változtam már az elmúlt időkben, megkíséreltem minél tűrhetőbb lenni, valamint jó cselekedetekkel rátérni a helyes útra. Yoona kissé félénk volt, de annyira aranyos, főleg azzal a nyuszival a kezében. Valahogy folyamatosan egy vigyor kúszott az unottsuttyó képemre, amikor rápillantottam. Úgy véltem Atsui volt közöttünk, akiben a legnagyobb elhatározás volt fellelhető, emiatt rá sem tudtam kellemetlen képpel tekinteni, hiszen néha még engem is tudott inspirálni a környezetem igyekezete. Sophyról meg egy rossz szót sem tudtam volna szólni, ha korbáccsal ütötték volna a hátamat, akkor sem. Egyelőre nem nagyon tudtuk merre kellett volna venni az irányt, ezért hát belevetettem magam a sűrűjébe, s kezdtem az öreg halárus fickónál.
- Jó napot uram!- köszöntem rá behunyt szemekkel, fülig érő szájjal.
- Adjon Isten fiatalember! Mit adhatok magának?- érdeklődött, azután pár másodpercre elgondolkoztam, miért is léptem oda hozzá.
- Nos, legfőképpen információt.- feleltem, mire ő bólintott. Közöltem a lakcímet, ezt követően a kedves vénség eligazított.
- Nagyon szépen köszöntem!- emeltem ujjamat a homlokomhoz, majd egy hátraarccal visszatértem a többiekhez. A lányokkal is közöltem a felállást, nem sokkal később meg elindultunk a megadott irányba. Szegény Fairy Tail-es hölgypartnerem kicsit belekavarodott a dolgokba, noha ez nem is volt csoda, tényleg bonyolult egy hely volt ez.
~ Nem szabad panaszkodnom! Be kell fognom a számat!~ gondoltam magamban, ám ennek ellenére kicsúszott fogaim közül a véleményem az időről. Viszont kérdem én: Tehettem én arról, miszerint teljesen elviselhetetlen volt ez a kánikula? Természetesen Painkiller máris benyögött egy számomra igencsak kellemetlen megjegyzést, és mint nagy általánosságban, vitát elkerülve sóhajtottam egy szépet válaszom jeléül. Csakhogy nem én voltam az egyetlen, aki nyavalygott! Ezt mennyire tudtam értékelni!!!! Komolyan, nem is tudtam mikor, sőt miket beszélek, ilyen még eddig talán sosem fordult elő. Végre szerény személyem nem egyedül képviselte a nyűgöt. Bár, talán a pálmát még így is vittem, na de akkor is! Boldog lettem... Végül is Atsui felfigyelt arra, hogy a keresett "palota" mellett már elhaladtunk egy-két alkalommal. Ezen tevékenységre egy tarkóvakarásos, hihetetlenül kínos kacagással reagáltam. A rosszabbik énem meg éppen az agyát csikarta le a dolgon... Ámde, őt inkább nem mutattam ki. Vigaszul megveregettem finoman, olyan megértősen Sophy vállát, s próbáltam gyászos mimikával kifejezni együttérzésemet. Mikor be szerettünk volna hatolni a kúriába, a kapu magától kitárult.
~ Számítottak volna ránk? Vagy ez megint az a kísértetiesen bejárat kinyitódós eset volt, mint a horror küldetéseken szokott lenni?~ kérdeztem meg magamtól egy valószínűleg teljesen jelentéktelen dolgot. Megindultunk valamiféle ösvényen, idő közben én meg abban tudtam bizakodni, hogy nem fognak fél úton lövöldözni ránk azért, mert birtokháborítást vittünk véghez. Ez nem számított! Akartunk törhetetlen volt, még a csodaszép kert csábítása sem fékezhetett meg bennünket. Sajnos úgy jött ki a dolog, hogy sikerült eltaposnom néhány igencsak tetszetős növényt, viszont az egyáltalán nem akaratomtól függően történt. Amint megláttuk azt a gyönyörű teremtést, kicsit még nekem is tátva maradt a szám, noha érzéseimet, gondolataimat általában tökéletesen el tudtam rejteni lustaságom álarca mögé. Hát, ez esetben nem sikerült. Földöntúli állapotomból a madaram hozott vissza, amikor is belecsípett a lábamba. Gonosz tekintettel néztem le rá, ő meg csak megrázta a fejét. Nekem soha nem volt erősségem a másokban való félelem keltése. Sophy törte meg a csendet a bemutatkozásával.
- Engem Adam Scythblue-nak hívnak, szintúgy a Fairy Tailből jöttem, ő pedig a beszélő kakasom Painkiller.- mutattam rá a csirkére.
- Hali!- köszönt ő is.
- Örvendünk a szerencsének.- tettem még hozzá beszámolómhoz ezt a kis csekélységet, azután ideje volt csöndben maradni megint, átadni a szót a többieknek. A társaim beszéde után megtudtuk, a hölgyeményt Ayamenek hívták. Hirtelen megjelent egy idős néni is, de hála Sophynak nem dobált meg minket átkokkal, amiért behatoltunk a portára.
- Gyerekek? Ez komolyan gondolta...? Hívtak már sok mindennek amiatt, ahogyan kinézek, de gyereknek? Engem?- suttogtam, hogy lehetőleg senki ne hallja meg a felháborodott felháborodásomat. Egy vőlegény is volt az ügyben, mint ahogyan azt megtudtuk.
- Fene!... Túl szép is lett volna másképp.- motyogtam ismét csak az orrom alatt, s megejtettem egy idióta vigyort. Egy hosszabb bájcsevej után maradásra késztettek minket, na nem mintha én elmentem volna még a ház közeléből, mivel nagyon el voltam fáradva, ebből adódóan semmi kedvem nem lett volna tovább koptatni a cipőm talpát egy motel után kutatva. Sophy gyanúsnak találta az esetet, erre én egy egyetértő ásítással feleltem. A "Vacsorát egy óra múlva tálalják." mondat igen szimpatikusan hangzott, mi meg visszavonultunk a szállásunkra.
- Ááááágy...- nyögtem ki, meglátva a pihenésre alkalmatos bútort. Leszedtem oldalamról a szablyámat, nekidöntöttem a széknek, amire a tatyómat, valamint kabátomat is elhelyeztem. Kiugrottam még cipőmből, valamint zöld, kapucnis pulcsimból is, és az ágyra dobtam magamat.
- Na lányok, jó éjt! Álmodjatok szépeket, s a többi...- eztán sikerrel be is szunnyadtam, a szárnyas partnerem meg nem sokkal később követte a példámat. Reggel elkészültünk, benyomtunk pár szendvicset, majd készen is álltunk a nagy utazásra.
Vissza az elejére Go down
Yoona Rezelput
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Yoona Rezelput


Hozzászólások száma : 24
Aye! Pont : 6
Join date : 2010. Sep. 08.
Age : 28

Karakter információ
Céh: Lamia Scale
Szint: 1
Jellem:

Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  Empty
TémanyitásTárgy: Yoona Rezelput   Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  Icon_minitimePént. Nov. 26, 2010 11:30 pm

Ahogy leléptünk a vonatról egyből megsimogatta arcom, a meleg szellő. Hát ez lesz a vesztem érzem. Tudni illik, semennyire nem bírom a meleget, túl hamar melegem lesz, aztán fáradt leszek, és végül elalszok. A plüss nyuszimat a kezembe szorongattam, hátha kicsit jobban fogom bírni a meleget. De utána észrevettem, hogy sehogyse függ össze a két dolog, de akkor is jó volt a jó puha nyuszit fogdosni. Majd elvette papírt és megkérdeztem Adamat, hogy ő mit gondol, merre kell menni. A lapon állt egy cím, ami persze nem mondott semmit.
- Úristen, az meg merre van? –kérdezem nyűgösen a többiektől.
Majd Sophy egy tartós bambulás után megkérdezte: - Mi?
Adam néhányszor rám pillantott, majd mosoly kúszott az arcára. Nem tudom, hogy leettem magam vagy kócos vagyok vagy satöbbi, de a lényeg, hogy jó volt mosolyogni, látni. Odaadtam Adamnak a papírt, hogy kérdezzen meg valakit, hisz ha én megyek oda, akkor csak veszekedés lesz abból, hála a jó fárasztó melegnek. Adam egy hal árushoz ment oda és megkérdezte merre találjuk. Nem hallottam mit mondott, neki, mert el voltam foglalva azzal, hogy keressek, valami árnyékos helyet ahova leülhetek pihenni. De persze, hogy nem volt a közelünkbe semmi se. Majd Adam intett és elindultunk felé. A városban a házszámolás nem a legjobb volt. 10, 25, 603, 1003. Hát nem tudom, hogy sikerült nekik összerakni ezt a fantasztikus sorrendet, ráadásul már elég rég óta sétáltunk… a MELEGBE.
-FÁRADT VAGYOK! –szólalt meg Adam.
Ezzel eszembe jutatta, hogy nekem is sok bajom van. Például:
-MELEGEM VAN… –hangzik Adam után nyűgös hangom.-
Aztán már csak nyuszim vattacukor illató fejét szaglásztam, mikor rájöttünk, hogy egy olyan házba kell mennünk, ami mellett már legalább háromszor az elmúlt két-három órában.
-ILYEN NINCS! –szólaltunk fel egyszerre .-

Sophy odament az ajtóhoz és mikor hozzáért kinyílt magától… elég ilyesztő volt, de reméltem, hogy semmi rossz nincs benne és csak azért hagyták nyitva, hogy bemehessünk. De mivel nem volt csengő, hogy legalább valamivel tudtukra adjuk, hogy bemegyünk így hát csak bementünk. Egy aranyos kis zöld ösvény vezetett az ajtótól a házhoz tartozó kerthez. Egy gyönyörű lány állt ott, csak úgy csillogott a haja a meleg nyári napsütésben…
A lány ijedten nézett ránk, szerintem hirtelen nem esett le nekik, hogy kik vagyunk. Majd Sophy előre tolakodott és kezdte a bemutatkozást:
-Szia, a nevem Sophy Walter, a Fairy Tail-ből.
lehúzva inge nyakát, megmutatta a fairy tail jelét. Majd mi is követtük példáját.
-Sziasztok a nevem Ayame. –mutatkozott be kedvesen a lány-. Szerintem tudjátok, de azért elmondom, engem kell majd kisérnetek.- mosolyogott ránk-.
A hátunk mögül egy idősebb nő hang szólalt meg. Az igazat bevallva a szívinfarktus határán voltam, mikor a semmiből csak megszólal.
- Ezek kicsodák Ayame? – majd Sophy lehúzva ingje nyakát, nagyot sóhajtott az öregasszony.
-Ó, csakhogy itt vagytok végre! Jaj, gyerekek, úgy vártunk már rátok! Ó, amúgy Ginának hívnak. Menjetek csak be! – Tolta meg a hátamat száraz kezével.
Ahogy beléptünk, kellemes illat fogadott minket, majd bőrfotelekbe ültetett le minket. Jéghideg jeges teával kínáltak meg minket, ami igazán jól oltotta a szomjunkat.
Gina helyett foglalt, és mikor a bőr fotelba helyezte magát, a bőr miatt elég fura hang keletkezett, amin kuncogni kezdtem.
-Nos, a feladatok nem lenne más, mint Ayamémet elkísérni a vőlegényéhez. -feleli Gina.- Ő az egyik szigeten él. Egyébként nem lenne szükség kíséretre, vagyis, mindenképp adnék mellé, akár megtörtént volna az az incidens akár nem, de aámúgy nem lenne annyira veszélyes. – ezzel az utolsó mondattal teljesen összezavart, avgy csak a jeges tejától fagyott le az agyam.
-Incidens? –kérdezte Atsui-. Akit egész úton alig hallhattunk, tulajdonképpen nem is lehetett észrevenni annyira csendbe volt.
- Tegnap a lányom szobájába idegenek törtek be, elvittek néhány ruhát, ékszert, leveleket, kacatot. Én pedig féltem Aya-chant.
Hmmm, szegények, nem tudom én, hogy élném meg ha kirabolnának.
- Ne értem, miért akarná bárki is ezeket a tárgyakat, felesleges, csak Ayame számára fontosak. – Mondta szomorú arccal, a lányra pillantva. –Azonban az esküvő meg lesz tartva, két nap múlva. – Tette hozzá határozottabban. – A menyasszonynak pedig, illene nem hiányoznia az eseményről.
Majd a következő néhány információ nem teljesen jutott, el az agyamig, ugyanis bambulni kezdtem ki az ablakon.
Csak néhány szó ért el hozzám:
Holnap fogunk indulni… maradjatok.. vacsora…
Az utolsó szóra felkaptam fejemet.
Majd Sophy hozzátette, hogy neki ez igen csak fura. Amivel Adam és Atsui ásítással felelt. Majd a szobánkba kísértek minket, hatalmas ablakok, kényelmes pihe-puha ágyikók. A földön húzva nyuszimat másztam az egyik ágy fele. Ahogy ráfeküdtem már csukódott is le a szemem. Hajnali egy fele, leestem az ágyról… De még annyira fáradt voltam, hogy inkább lehúztam magamhoz a Nyuff-ot és ott folytattam az alvást. Reggel nyűgösen keltem és a hátam is fájt, de legalább aludtam és nem volt melegem. Készülődni kezdtünk, hamar összeszedtük magunkat majd indulásra kész, az ajtó előtt sorakoztunk.

Vissza az elejére Go down
Atsui Orestes
Elemi mágus
Elemi mágus
Atsui Orestes


Hozzászólások száma : 582
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Oct. 13.
Age : 37
Tartózkodási hely : Leangarth, vagy ahova a dolga viszi.. :)

Karakter információ
Céh: -
Szint: 16
Jellem: Semleges Jó

Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?    Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  Icon_minitimeVas. Nov. 28, 2010 7:19 pm

Szememet végigjárattam az állomáson, és elégedetten konstatáltam, hogy semmi sem változott mióta utoljára itt jártam. Ábrándozásomból Yoona nyűggel teli hangja zökkentett ki.
- Úristen, az meg merre van? – nyögte, miközben plüss nyusziját szorongatta, mintha attól félne, elszalad, ha elengedi. Mind a megbízást tartalmazó cetlinket kezdtük tanulmányozni, de persze semmire nem mentünk, így végül Adam megkérdezett egy a közelben rikácsoló vén halárust, akitől kissé bonyolult útbaigazítást kapott, amit rögtön továbbított is nekünk még érthetetlenebbül.

Sophy buzgón indult meg a hallottak alapján, mi pedig engedelmesen követtük, hisz nagyon magabiztosnak tűnt. Órákig kanyarogtunk egy hosszú utcán, miközben a házszámokat böngésztük, amik a tájékozódást hivatottak segíteni….csak nem itt. A számok össze-vissza voltak, vagy egyáltalán nem is írták ki, az utcát pedig szinte lehetetlen volt követni.
- Áhh! Megőrjít ez a város! – fakadt ki Sophy bosszúsan, miközben látszott, hogy már rég elvesztette a fonalat, de hogy megőrizze magabiztosságának látszatát, nem állt meg gondolkodni, csak lendületesen ment tovább, és a házakat fürkészte csillogó tekintetével.
- MELEG VAAN! – tört elő robbanásszerűen a panasz szava Adamből.
- Folyton nyavalyogsz! – rivallt rá a kakas, amit időközben kezdtem megkedvelni, gúnyos megjegyzése mosolyt is csalt arcomra.
- FÁRADT VAGYOK!!! – folytatta a nyűglődést Yoona, még mindig nyusziját szorongatva, amitől egy pityegő kisgyermekre emlékeztetett. Ettől ismét mosolyra húzódott az időközben a melegtől kiszáradt szám. ~ Lemerném fogadni, hogy ők még sosem jártak a sivatagban…akkor biztos nem panaszkodnának erre a kis napsütésre. ~ idéztem fel magamban a tikkasztó emlékeket, majd úgy döntöttem kisegítem Sophy-t, mivel feltűnt, hogy a házat, ami előtt éppen álltunk, már legalább kétszer láttam, de az is lehet, hogy háromszor.
- Sophy, azt a házat már láttuk. – közöltem megértő mosollyal arcomon, és nagy szerencsénkre jókor szóltam közbe, ugyanis pont a keresett címen torpantunk meg.
- Ilyen nincs… - kezdtek egyetemes, ideges rinyába a többiek, majd megcéloztuk a hatalmas, díszes vaskaput. Valamilyen erős késztetés által egyszerre érintettük meg mindannyian, amire az semmiféle ellenállást nem mutatva ki is tárult előttünk.

Óvatosan, nehogy betolakodónak nézzenek, elindultunk egy kis, virágokkal szegélyezett ösvényen a ház felé, ami nemsokára egy hatalmas, pompás virágokkal teli kertbe vezetett. Adam-nek sikerült is letaposnia párat az út szélén, de nem foglalkozott velük, mert szeme megakadt egy igen csinos fiatal lányon, aki a kertben állt, és félősen, kissé bizalmatlanul nézett ránk hatalmas, csillogó szemeivel.
- Szia, Sophy Walter vagyok a Fairy tailből. Bocsáss meg, hogy csak így betolakodtunk. – kezdte meg Sophy a bemutatkozást, még a nyakán lévő klánpecsétet is megmutatta a lánynak, amitől ő láthatóan megnyugodott.
- Szia! A nevem Atsui Orestes, és a Blue Pegasus mágusa vagyok. – jelentettem, miután a többiek is bemutatkoztak.
- Sziasztok, az én nevem Ayame. Gondolom, tudjátok már, hogy engem kéne majd kísérni utamon. – mondta selymes hangon a barna hajú tünemény, mi pedig jó tanulók módjára együtt bólogattunk.
- Ezek kicsodák, Ayame? – egy idősebb hölgy bukkant fel váratlanul a háttérben, és kíváncsian kapkodta köztünk tekintetét. Sophy ismét megmutatta a pecsétet nyakán, amire rögtön felvidult a hölgyemény.
- Ó, csakhogy itt vagytok végre! Jajj, gyerekek, úgy vártunk már rátok! Ó, amúgy Ginának hívnak. Menjetek csak be! – tuszkolni kezdett minket hátulról a ház felé, mi pedig engedelmesen elindultunk.

Odabent roppant fényűzés fogadott minket, arannyal bevont képkeretek, egyedi szobrok, külföldről hozott dísztárgyak csillogtak mindenütt, mértani pontossággal elhelyezve. A ház úrnője egy hatalmas bőrkanapéra ültetett minket, és jegesteát kaptunk frissítőnek.
- Nos, a feladatotok nem lenne más, mint Ayamémet elkísérni a vőlegényéhez. –kezdett bele mondandójába lelkesen – Ő az egyik szigeten él. Egyébként nem lenne szükség kíséretre, vagyis, mindenképp adnék mellé, akár megtörtént volna az az incidens akár nem, de amúgy nem lenne annyira veszélyes. – mondta kissé zavartan, és kortyolt egyet a hűsítő italból.
- Incidens? – kérdeztem gyanakodva.
- Tegnap a lányom szobájába idegenek törtek be, elvittek néhány ruhát, ékszert, leveleket, kacatot. Én pedig féltem Aya-chant. Ne értem, miért akarná bárki is ezeket a tárgyakat, felesleges, csak Ayame számára fontosak. – válaszolta értetlenkedve.
- Van valami tippjük, hogy ki lehetett az elkövető? – folytattam a faggatózást.
- Jajj, kedvesem, ha mi azt tudnánk...! – sóhajtott gondterhelten. ~ Nem hiszem el, hogy ötletük sincs ki lehetett az elkövető, hiszen nem értéket rabolt, hanem személyes tárgyakat, amik csak a lányának jelenthetnek valamit, tehát valaki olyanról lehet szó, akit ismernek, és valamiért ártani akar nekik. Esetleg az esküvőt akarják szabotálni? ~ gondolataim ismét pókháló alakot kezdtek ölteni fejemben, miközben magamba merülve távolról hallottam, amint Ayame maradásra ösztökéli kis, rögtönzött csapatunkat.
- A vacsorát egy óra múlva tálalják. – Tájékoztatott Gina, miközben már az alvóhelyünkként szolgáló szoba felé tartottunk. Mikor odaértünk ő el is ment, mi pedig megrohamoztuk a helyiséget.
- Nekem ez gyanús… - fogalmazta meg a fejemben cikázó gondolatokat röviden Sophy.
- Nekem is… - feleltem kurtán, majd leültem a nekem megmaradt ágyra, és néztem, ahogy a többiek elterülnek az övéken. Én nem voltam kifejezetten fáradt, amikor láttam, hogy alkalmi társaim egymás után elszenderülnek, kimentem a szobából és körbenéztem a házban.

Semmi érdekeset nem találtam, mindenhol a lenti aulában látott fényűzésbe botlottam, ami azt illeti nem volt túl otthonos. Ayame szobáját is meg akartam nézni, de oda nem engedtek be, amitől persze csak még gyanakvóbb lettem. Felfedező körutam végén visszatértem a szobánkba, és összekészültem a vacsorára. Meglepetésemre a korai időpont ellenére mindenki durmolt, úgy tűnt a vacsora sem volt elég csábító, én viszont illetlenségnek tartottam volna, ha senki nem jelenik meg a meghívásra, ezért lekapcsoltam a lámpát, és elindultam az érkező felé.

Az asztal legalább nyolc méter hosszú volt, és szinte roskadozott a különböző ételkülönlegességektől. Kopogott már a szemem, de visszafogtam magam, és illedelmesen, ráérősen elkezdtem enni, bár legszívesebben mindenből megettem volna egy tányérral.
- A barátaid nem éhesek? – kérdezte Ayame kedvesen, miközben az érintetlen terítékekre fordította tekintetét.
- Azt hiszem sokkal álmosabbak voltak, mint éhesek. – válaszoltam mosolyogva, mire a lány halkan kuncogott.
- Szóval Atsui… te a híres Blue Pegasus klán tagja vagy? – kérdezte a balomon ülő Gina, miközben határozottan megragadta karom, és közelebbről is megszemlélte a rajta díszelgő pecsétet.
- Igen. – válaszoltam kissé zavartan, és óvatosan megpróbáltam visszaszerezni a karom, hogy folytathassam az evést, szerencsére a művelet sikerült.
- Milyen szerencsés vagy, hogy a híres Rega Geier varrja a ruháid. Az az ember egy zseni. Képzeld csak az én Ayamemnak is egy Rega által készített esküvői ruhát akartam, de sajnos nem vállalta, pedig nincs az a pénz, amit ne lettem volna hajlandó kifizetni, ha megcsinálja. – kissé elszontyolodva lehajtotta a fejét, és ismét a pecsétemet kezdte bámulni.
- Hát tudja Rega nagyon szereti a pénzt, és bár mogorvának tűnik, azt hiszem a klán iránti elkötelezettsége miatt nem vállal más munkát, még akkor se, ha egy kisebb vagyon üthetné a markát. – mondtam, mire úgy tűnt megnyugodott, és folytatta az evést, de közben láttam, hogy a szeme sarkából végig a vadiúj, méregdrága selyemruhámat méregeti.

A vacsora végeztével illedelmesen megköszöntem azt, és a szobánk felé vettem az irányt. Megfürödtem, majd kényelmesen elhelyezkedtem a puha ágyon, és szokásomhoz híven még átgondoltam a nap történéseit, majd beléptem az álmok birodalmába.

Reggel korán keltem, ahogy mindig, a többiek még aludtak. Felöltöztem, összepakoltam, és lementem az egyik földszinti teraszra, hogy megnézzem a napkeltét.
Vissza az elejére Go down
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?    Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  Icon_minitimeCsüt. Dec. 02, 2010 10:49 pm

A reggel nem telik olyan kellemesen mint az este. A nők mint már mind tudjátok folyton pakolnak, így hát anya és lánya ami mozdítható volt a lakásba elcsomagoltak. A végeredmény két teljes szekér púpozottan megrakva van benne olyan is ami fontos, van olyan mai aranyos, van ami cukiság van ami ajándék van ami az élethez kell és van amire semmi szükség de azért jó ha visszük - elmondásuk szerint. A nagy pakolásban mindenki sürgött forgott és reggelire már nem marad időtök. A kikötőben egy takaros kis hajó vár titeket amire el is kezdtek felpakolni, de óhatatlanul egy kis bőrönd a vízbe esik, bár kivadásszátok őket mielőtt az éhes ruha evő cápák felfalnák Gina a második után elájul, Ayame meg végig sopánkodik. Nagy nehezen el is indultok, és a hajón már sokkal könnyebben elviselhető a forróság is. A legénység eléggé gyér össze vissz öt ember alkotja. Postotok addig tartson hogy elindultuk a hajóval!
Vissza az elejére Go down
Sophie Black
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Sophie Black


Hozzászólások száma : 336
Aye! Pont : 12
Join date : 2010. Jul. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : a csillagok közt :P

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 4
Jellem:

Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?    Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  Icon_minitimeKedd Dec. 07, 2010 11:54 pm

9 óra, 10, 11… a hölgyek még mindig nem jönnek, ezzel kissé fel is húzták az agyunkat. Nem volt valami sok kedvünk a forróságban ácsorogni.
- Ki akar bemenni, megnézni, mi van velük? – Tettem fel a kérdést. – Nincs jelentkező… - Jegyeztem meg később valamivel. – Húzzunk sorsot! – és apró pálcikákat szedtem elő, ne kérdezzétek honnan. Amekkora pechem van mostanában, persze, hogy én húztam a legeslegrövidebbet, s a többiek „Hajrá Sophy” kiáltásai közepette indultam meg szééép lassssaaan befelé. A kapu előtt visszafordultam.
- Yoonaa!!!! Gyere velem! – Ragadtam meg hirtelen a lány karját, mire Atsui és Adam, meg persze a csirke is nagyot néztek. Nem húzhattam mindenkit, elvégre a mi poggyászaink már útra készen álltak nem messze tőlünk, s hogy az itt settenkedő tolvajoktól védve legyenek, valakinek mindenféleképp kinn kell maradnia, ezt a szerepet pedig, most elkerekedett szemű társaim töltik be.
A hosszú folyosókon unottan sétáltunk végig, aztán a nappalinak kinevezett szobába be is nyitottunk. Ott legalább két szekérre való táska, csomag állt.
- Áh, végre. – Örült meg Dina, aki a cselédeknek segített lányával, hogy mit, mibe tegyenek. – Segítsetek kivinni ezeket a szekerekhez!
Egy kisebb hallgatás után belementünk, végül is fizetnek a „szolgáltatásainkért”, amik közé egyébként nem tartozna a poggyászpakolgatás, de üsse kavics.

A harang ütötte a delet már, mikor minden egyes retikült, kézitáskát, csomagot, bőröndöt kihordtunk, Atsui, Adam és a cselédek segítségével.
- Ehh…. – Dőltem hullafáradtan a szekér oldalának.
- Mi van ezekben? – Kérdezte Adam, miután a legutolsó, óriási fekete bőröndöt feldobta a hegy tetejére.
- Van olyan, ami nagyon fontos, van, ami kell Ayaménak az új életéhez, van, ami aranyos, van az új családtagoknak ajándék… meg van olyan is, amire semmi szükség, de visszük, hátha kell egyszer. – Mondta mosolyogva a nő.
- A reggeli…? - Rebegte Yoo-chan, a nyusziját szorongatva, mikor meglátta Painkillert egy gilisztát ropogtatni.
- Arra már nincs időnk… menjünk! - ült fel a szekér elejére, a „sofőr” mellé Dina, akit egyébként Adam játszott, csatlakozott még hozzájuk Yoona is. Atsu, Ayame és én pedig a második szekéren foglaltunk helyet, aztán az őslakosok, alias Dina és Ayame vezettek minket a kikötőbe a kanyargós, kiismerhetetlen utcákon át.

Hamarosan elértük a dokkot, s egy kisebb méretű, ám mégis takaros ladik… akarom mondani hajó fogadott minket. A nagyságos asszony beszélgetett a kapitánnyal, míg mi újból a csomagokkal kezdtünk el szöszmötölni.
- Pictor kapuja, Tárulj! – Adtam ki a parancsot, mire festőm átlépkedett a mágikus kapun.
- Monsieur, kérek egy pár … mit is kérek? – hirtelen elfelejtettem, amit mondani akartam, - ja, igen, néhány kerekes, szállító mütyürt. – hülyén bámult rám, mire bevásárló kocsikat festett. – Ööö hát nem pont erre gondoltam, de megfelel. – Vigyorogtam rá, mikor hirtelen megijedtem egy Atsui által a kosárba rakott csomagtól. – huu… huu… megijedtem, máskor szólj! – miután lenyugodtam, én is telepakolt kosárral cipekedtem a fedélzetre. Bambaságomnak hála, véletlen nekimentem Atsu kosarának az enyémmel, mire mindkettőről lepottyant egy-egy táska.
- Úristen! – Ájult el a második után Gina.
- Jajj, istenkém… Abban vannak az ékszereim! Abban meg a ruháim! Nem vízállóak! – Sopánkodott Ayame. – Szedjétek ki, SZEDJÉTEK KI! – Közben Yoona, ahogy bámult a csomagok után, csak Adamnek hála úszta meg sikeresen a vízbe pottyanást.
- Ehh… Painkiller, ugyeh tudsz úszni? – Kérdeztem ördögi tekintettel a csirkekakastól, aki orron csípett ezért az idióta kérdésért, végül Adam világosított fel róla, hogy a kakasok nem tudnak úszni, mint a kacsák… Nem mintha nem tudtam volna (egyáltalán nem tudtam x.x)…
A beton, és fa placcról elég nehezen lehetett volna elérni a két méterre lejjebb lévő, lassan átázó, és ezzel együtt süllyedő táskákat, pláne, hogy az egyik még sodródik is kifelé, a sok hajó közé.
- Atsui, Sophy, légy szíves gyertek már, Anyut felsegíteni… - Szólt hozzánk kissé félénken Ayame.
- Yoo-chan, Adam, rátok bízzuk ezt. – Mosolyogtam rájuk, majd Atsui után mentem, aki már az egyik karját fogta a meglehetősen testes asszonynak.

Fél fülemmel hallottam, mikor Yoona egyszer elkiáltja magát, pont mikor az egyik bőrönd valami csoda folytán kinyílik, hogy „Cápaa!!” Odafutok a Dokk szélére, és szembetűnik, hogy a cápa ott rágcsálja a ruhákat.
- Huhh… - egyszerre volt unott a hangom, és csodálkozó, ugyanis ezek a lények nem szoktak bejönni ennyire. No sebaj, elvégre Adam hamar kisütötte a jószágot, addig pedig Yoonával kölcsön vettünk egy halász hálót, majd az egyik végét ő, a másikat meg én húztam, addig míg végre minden egyes holmit ki nem halásztunk.

Nemsokára tényleg mindent felpakoltunk a hajóra, majd az alig 5 fős legénységgel is megismerkedtünk. Végül a hajó kifutott Hargeon Kikötőjéből.
Vissza az elejére Go down
Atsui Orestes
Elemi mágus
Elemi mágus
Atsui Orestes


Hozzászólások száma : 582
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Oct. 13.
Age : 37
Tartózkodási hely : Leangarth, vagy ahova a dolga viszi.. :)

Karakter információ
Céh: -
Szint: 16
Jellem: Semleges Jó

Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?    Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  Icon_minitimeSzomb. Dec. 11, 2010 3:04 pm

A teraszon ácsorogva arcomat már kellemesen melegítette a felkelő nap, és úgy tűnt végre a többiek is elkezdtek kifelé szállingózni. Dina, Ayame és a hadseregnyi szolgáló hatalmas kupac csomagot állított össze, amit persze a mi segítségünkkel hordtak le a szekerekig. Igen többes szám, ugyanis egy szekérre nem fért fel a csomagtenger, sőt kettőre is alig. Eltartott egy darabig, mire mindet felpakoltuk a guruló alkalmatosságokra.
- Ehh…. – sóhajtott fáradtan Sophy a szekér oldalának dőlve, miután az utolsó csomag is a helyére került.
- Mi van ezekben? – tette fel Adam a nagy, és egyébként teljesen felesleges kérdést.
- Van olyan, ami nagyon fontos, van, ami kell Ayame-nak az új életéhez, van, ami aranyos, van az új családtagoknak ajándék… meg van olyan is, amire semmi szükség, de visszük, hátha kell egyszer. – válaszolta jókedvűen Dina.
- A reggeli…? – sopánkodott két gyomorkorgás között Yoona.
- Arra már nincs időnk… menjünk! – jelentette ki ellentmondást nem tűrve az úrnő, és már fel is pattant az első szekérre Adam mellé, aki kezébe vette a gyeplőt, de az irányítást meghagyta Dina-nak. ~ Hehh…aki kihagyja a vacsorát, az bizony reggel éhes. ~ állapítottam meg magamban nagy bölcsen, és örültem, hogy este jól belakmároztam, hiszen úgy tűnt egyhamar nem lesz alkalmunk ebédelni. Sophy és Ayame társaságában felmásztam a hátsó szekérre, és bevállaltam a lovak irányítását, szerencsére nem voltam tapasztalatlan e téren.

Hála Dina és Ayame útmutatásának egészen hamar kikecmeregtünk a labirintusszerű utcákból, és elértük a kikötőt, ahol egyesével lekászálódtunk a szekerekről, és csalódottan nyugtáztuk, hogy már nincsenek szolgálók, tehát ezúttal az összes csomagot nekünk kell áthordani a hajóra. Dina a kapitánnyal kezdett fecsegni, Ayame pedig a hajón koordinálta hova pakoljunk. Megrökönyödve bámultuk a bőröndhegyeket, azt sem tudtuk hol kezdjünk hozzá, mikor Sophy előkapta egyik ezüstszínű kulcsát, és megidézett egy csillagszellemet.
- Pictor kapuja, Tárulj! – adta ki a parancsot, mire a semmiből előtűnt egy férfi ecsettel a kezében.
- Monsieur, kérek egy pár … mit is kérek.. Ja, igen, néhány kerekes, szállító mütyürt. –a szellem értetlenül bámult gazdájára, majd eszközölt néhány ecsetvonást, mire bevásárlókocsik jelentek meg a semmiből. – Ööö hát nem pont erre gondoltam, de megfelel. –vigyorgott Sophy, én pedig rögtön bele is hajítottam egy nagy bőröndöt az egyik kocsiba. – huu… huu… megijedtem, máskor szólj! – rámosolyogtam, aztán gőzerővel megkezdtük a bepakolás-tolás-kipakolás hadműveletet. Egészen jó tempóban haladtunk, amikor is kisebb baleset történt, Sophy ugyanis nekitolta kosarát az enyémnek, ennek következményeként két csomag is csobbant a hullámzó tengerben. Elkerekedett szemekkel néztem, ahogy sodródnak, aztán gyorsan Dina felé fordultam, hogy megnézzem mit reagál. Sajnos az asszony ájultan dőlt el, akárcsak egy homokoszsák, Ayame pedig kilibbent a hajó fedélzetére a hang hallatán. Sajnos ő is észrevette a „bakit”.
- Jajj, istenkém… Abban vannak az ékszereim! Abban meg a ruháim! Nem vízállóak! Szedjétek ki, SZEDJÉTEK KI! – rikácsolta kétségbeesetten, mi pedig, a nagy mágusok, tehetetlenül bámultuk, ahogy a két bőrönd lágyan ringatózik a habokban. ~ Nekem úgy tűnik egészen jól érzik magukat a vízben. Mit tehetnék? Szórjam tele homokkal? Attól csak gyorsabban süllyed. Vagy ugorjak be érte? Még csak az kéne, hogy vizes legyen a ruhám. ~ elmélkedtem, majd megrántottam vállamat, de csak diszkréten.
- Atsui, Sophy, légy szíves gyertek már, Anyut felsegíteni… - kiáltott segítségért Ayame, mi pedig Sophy-val gondolkodás nélkül otthagytuk Adam-éket, majd csak kitalálnak valamit. Két oldalról megfogtuk Dina karjait, és óvatosan felsegítettük, Ayame pedig lágyan megpaskolta orcáját, hogy kicsit magához térjen.
- Cápaa!! – kiáltotta Yoona, Sophy pedig rohamléptekben a dokk szélére vágtatott, és egy pillanattal később Adam egy tűzlabdát vágott a víz felé, valószínűleg a kopoltyús gazfickóra. Közben Yoona és Sophy egy hálóval végre kipecázták az elkalandozó holmikat.

Nagy nehézségek árán, de végül sikerült mindent felpakolni a hajóra, majd mi is beszálltunk, és a legénységnek tett gyors bemutatkozás után végre kényelembe helyeztük magunkat. A víz közelében sokkal kellemesebb lett a hőmérséklet, fel is mentem a fedélzetre, és mélyen magamba szippantottam a tenger felől áradó sós levegőt. Fejem zúgott a sok kiabálástól, ami a nap folyamán érte hallójárataimat, ezért külön jól esett kicsit kiszellőztetni azt. Egy ideig még nosztalgiáztam, aztán mire visszaértem a kabinba el is indultunk…
Vissza az elejére Go down
Adam Scythblue
Elemi mágus
Elemi mágus
Adam Scythblue


Hozzászólások száma : 114
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. May. 09.
Age : 30
Tartózkodási hely : Magnolia, Fairy Tail klánház

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?    Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  Icon_minitimeCsüt. Dec. 16, 2010 10:44 pm

Már egy ideje ácsorogtunk csupán, senki nem akart megjelenni az úrhölgyek közül, mi pedig halálra untuk magunkat.
- Akcióra vágyom, ti nem így vagytok vele lányok?- kérdeztem a többiektől, mire Painkiller csak kukorékolt egyet halkan. Igazából nem értettem, hogy ezzel mit akart kifejezni, főleg, mivel nem is tőle érdeklődtem. Sophy nem nagyon tudott megmaradni a helyén, ezért azt találta ki, húzzunk sorsot, az majd el fogja dönteni, ki is fog bemenni szólni a hölgyeményeknek.
- Benne vagyok, ez igazságosnak tűnik.- jelentettem ki egy unott mosollyal az arcomon. Szerencsére nem rám esett a sor. Igazából saját magamra is hülyén tekintettem, mert ugyan már alig tudtam magammal mit kezdeni, kedvem sem lett volna siettetni védencünket. Nem sokkal később megjelentek a lányok, sőt a cselédek is, nem is beszélve a rengeteg csomagról.
- Mégis mennyi időre készülnek ezek? Tíz évig tart majd a lakodalom?- érdeklődött a szárnyas baromfi társam. Kivételesen teljesen jogosnak találtam felháborodását, ezt egy mély bólintással jeleztem is. Na, de nem volt idő a morgásra, férfi ember létemre mégsem nézhettem tétlenül, ahogyan szegények szenvedtek a rengeteg bőrönddel, ezért szerény személyem is beállt a cipekedő egyének sorába. Majd leszakadt a vállam, a hátam pedig már említésre sem volt méltó.
- Mi van ezekben?- tettem fel a kérdést. Valamiféle minden, ami kell választ kaptam... Én sosem tartottam magamat egy igénytelen embernek, viszont ez mégiscsak egy kicsit túlzás volt, nem? Jól van, én nem érthettem meg a nőket, no de azért... Mindegy.
- Útra fel!- pattantam fel a szekér elejébe.
- Senki ne aggódjon, vezettem már ilyet!- vigyorodtam el öntelten, behunyt szemekkel, mialatt Painkiller Yoonat ijesztgette egy szerencsétlen giliszta elpusztításával.
- Mi az kislány? - döntötte meg a fejét a kakas, nem sokkal eztán meg ő is beugrott a lovaskocsiba. Megindultunk tehát át az utcákon, amiken voltak bőven emberek, meg állatok, meg árusok, s egy csomó minden más is, amik per pillanat engem egyáltalán nem érdekeltek, merthogy azon ügyködtem, hogy ne boruljunk fel a szekérrel. Nem most volt már az sem, amikor ilyet irányítottam, ráadásul az nyílt terepen történt, nem volt szükség élet, vagyis inkább csomagmentő manőverekre a házak között. Kidülledt szemekkel, izzadtan rángattam a gyeplőt. Nagy kő esett le a szívemről, amikor megérkeztünk a dokkhoz, ahol várt ránk a bárka.
- Ugye nem? Nem mondjátok, hogy megint nekünk kell mindent szétkapni?- suttogtam lesütött kobakkal. A választ természetesen egyből tudtam: DE! Hát, szerénységem azon nyomban beletörődött sanyarú sorsába, miután ezen mondat elhagyta száját. Készültem is az újabb menet megerőltető cipekedésre, azonban Sophy ismét nagy segítségünkre lett, hiszen egyik csillaglelke segítségével bevásárlókocsikat teremtett, melyek szállításra alkalmasak voltak.
- Zseniális!- örvendeztem derékra tett kezekkel. Ám céhtársamnak sikerült nekitolnia az egyik szállítóeszközt Atsuiénak, majd pár darab tatyó belezuhant a tengerbe.
- Ez ugye baj? - kérdezte rám tekintve tollas cimborám.
- Valószínűleg ja.- helyeseltem halálos nyugalommal. Egyik szemöldökömet feljebb vonva a másiknál néztem oldalra az ájult Ginára, mialatt kezeim zsebeimben nyugodtak.
- Gyenge idegek...- mormogtam. Ayame sem volt sokkalta különb pánikrohamban, rikácsolásban tört ki, mert szeretett ékszerei, plusz mit tudom én mijei állítólag nem túlzottan kedvelték a nedvességet. Atsuira fordítottam szemeimet, miközben megvakartam a tarkómat. Ő megvonta a vállát az eseményekre. Tetszett ez a hozzáállás, egy halvány vigyorral képemen nyugtáztam is a dolgot. Felgyűrtem kabátom ujjait, odabaktattam a hajó oldalához. Tűzmágus voltam, fogalmam sem volt róla, mégis mit vártak tőlem. Hirtelen elkaptam Yoonat a derekánál fogva, ugyanis kevés híján a hullámok közé zuhant.
- Yoona-chaaaan!! Kicsit óvatosabban rendben? Ehehehe!- kacagtam igencsak kínosan. Madár partneremet eléggé megsértette Sophy az egyik kérdésével.
- Kedves Sophy! Azok a kacsák, nem a tyúkok.- feleltem bájos mosolyommal a lánynak.
- Kakas!! - javított ki Painkiller.
- Az mindegy...- mondtam. A többiek jól otthagytak minket, az öregebb nőszemély segítségére siettek. Tanácstalanul bámultam a hullámok közt táncoló holmikat, mire Yoona egy cápát vélt észlelni.
- Fire Ball!- kiáltottam, megperzselve ezzel a kopoltyús tolvajt. Ezt követően egy hősies pózolás után lazíthattam, ameddig a lányok ki nem halászták a szerintem teljesen jelentéktelen cuccokat. Megismerkedtünk a legénységgel, majd kezdetét vehette az utazás. Én át is vetkőztem virágmintás fürdőnadrágomba, majd egy napszemüveggel a fejemen jelentem meg a fedélzeten.
- Na, akkor csapunk egy bulit csajok?- kérdeztem, miközben kezeimet a magasba emeltem.
Vissza az elejére Go down
Yoona Rezelput
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Yoona Rezelput


Hozzászólások száma : 24
Aye! Pont : 6
Join date : 2010. Sep. 08.
Age : 28

Karakter információ
Céh: Lamia Scale
Szint: 1
Jellem:

Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  Empty
TémanyitásTárgy: Yoona Rezelput   Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  Icon_minitimeVas. Jan. 02, 2011 1:35 pm

Korán volt, és nem hallottunk semmiféle mozgást miközben vártuk a cselédeket, hogy jöjjenek ki a kapu elé ahol vártunk a csomagunkkal. Kissé hideg volt, és bántotta az arcom az a hűvös szél, ráadásul majdnem leragadt a szemem is. Úgy gondoltuk meg kéne nézni, hogy mi van a cselédekkel, de nem akadt túl sok jelentkező. Én per pill örültem ha meg tudok állni a két lábamon. Sophy kitalálta, hogy húzzunk pálcikát, és aki a legrövidebbet húzza az megy be megnézni, hogy miért nem jönnek. És mikor megfordult, és karon ragadott majd jelezte, hogy menjek vele. Igazából örültem, hogy bemehettem a házba ugyanis kint hideg volt. Fáradtan vágtáztunk át a folyosókon, céltudatosa, a nappali felé. Amikor beértünk a szemem megakadt a bőrönd tornyokon, és fél perc múlva a kedvem is lerombolódott, ugyanis tudtam, hogy ezt mind majd nekünk kell kicipelni. Én megfogtam a két legkönnyebbnek tűnő bőröndöt és elindultam az ajtó felé. Hát a látszat néha csal, ugyanis rettentő nehéz volt. Nem tudom mi lehetett benne, de már csak úgy voltam képes cipelni, hogy leraktam a földre és végighúztam a ház padlóján, reménykedve, hogy nincs benne semmi törékeny. Amikor kiértünk Adam és Atsui is beálltak pakolni. Sorba raktuk fel a nehezebbnél nehezebb bőröndöket a szekérre, amikor Adam felrakta a kérdést, amin egész cipelésünk alatt gondolkoztam.
- Mi van ezekben?
- Van olyan, ami nagyon fontos, van, ami kell Ayaménak az új életéhez, van, ami aranyos, van az új családtagoknak ajándék… meg van olyan is, amire semmi szükség, de visszük, hátha kell egyszer. – Mondta mosolyogva a nő
Nem volt elég, hogy sok felesleges dolgot pakoltunk fel am ilatt majdnem leszakadt a karom, de még mikor balra fordultam, csak egy szegény gilisztát láttam, ami vergődött a pulyka( vagy kakas vagy tyúk vagy nem tudom mi, az biztos h baromfi B)) szájába. Nagyon gusztustalan volt, és ijesztő. Így talán már nem leszek képes elaludni, ha az a pulyka a közelembe van. Majd Adamra néztem, aki látszólag kicsit élvezte, hogy remegek e étkezés láttán, ugyanis láttam,hogy a szája széle és kicsit mosolygásra húzodik.A hasam korogni kezdett.
-A reggeli? –kérdeztem korgó gyomorral.-
- Arra már nincs időnk… menjünk!
Szomorúan, de beletörődve, hogy nem lesz reggeli, és kitudja fogunk e ebédelni felpattantam a szekérre, és oda ültem a sofőr Adam mellé. Nem voltam biztos, hogy fog e neki menni a vezetés, de végül is nem ismerem még annyira, és lehet, hogy a végén kiderül, hogy szekérverseny bajnok, ki tudja. De mikor meghallottam ezt a mondatott kissé megnyugodtam, de nem teljesen, hisz hallottam a hangjába valami bizonytalanságot.
-Senki ne aggódjon, vezettem már ilyet!
Painkiller Adam lábánál foglalt helyett, és amikor ránéztem mindig elvigyorodott, nagyon ijesztő volt, és látszólag élvezte, hogy félek tőle. Majd a plüss nyuszim az ölembe szorítottam és úgy utaztam át az eléggé döcögős, kacskaringós utat. Jó volt végignézni az embereken akik élték kis életüket, valamiért boldogság töltött el. Kíváncsi voltam, Adam esetleg merre nézelődik, de mikor ránéztem láttam, hogy koncentrál, hogy ne üssön le senkit és, hogy neki ne száguldjunk egy háznak. De akkor is hamarabb kijutottunk a kikötőbe, mint mikor gyalog 4 órán át csak szenvedtünk a macskaköves utcákon, a forró, tűző napon. Ahogy Adam megállt a szekérrel, feltűnt egy kis hajó, ami nagyon takaros volt. Ha jól sejtem ezzel fogunk utazni. Még sose utaztam hajóval szóval nekem ez újdonság lesz, és kíváncsi leszek, tengeri beteg leszek e vagy nem. De remélem nem, mert élvezni szeretném a lágy szellőt az óceán közepén és nem a szobámba elölteni az időt. De kicsivel később mikor körülnéztem, mindenki leszállt már a szekérről és elindultak a bőrönd felé, és csak ilyenkor jutott eszembe, hogy most még többet kell pakolni, hisz most nincsenek cselédek, akik segítsenek nekünk. De Sophynak hála, kevesebbet kellet pakolni és sokkal gyorsabban haladtunk, ugyan megnyitottam Pictor kapuját, aki festett nekünk bevásárló kocsikat, ami annyira hasznos volt, mint furcsa. Sophy épp száguldozott a bevásárló kocsival, amikor nekiment véletlenül Atsduinak, és kiesett két bőrönd egyenesen az óceánba. Nem tudtam igazából mitévő legyek. Ahogy jobbra néztem láttam, hogy elájult Gina, Ayame sopánkodott és hisztizett, hogy szedjük ki a bőröndöket. Kiléptem a szélére, majd a bőröndöket néztem, ahogy békésen hullámoznak a víz felszínén. Csak az volt a baj, hogy egyre lejjebb kerültek. Még egy kicsit előre léptem, amikor megcsúszott a lábam. Nem akartam beleesni, mert nem igazán tudtam úszni. De szerencsére Adam megfogta a derekam, és visszarántott.
- Yoona-chaaaan!! Kicsit óvatosabban rendben? Ehehehe!- kacagott igencsak kínosan, mintha zavarba lenne.
Majd Sophy és Atsui szaladtak felsegíteni Ginát a földről, így hát ott hagytak minket, hogy szedjük ki a bőröndöt a vízből. Nem igazán volt tippem ezért kicsit leültem a szélére és gondolkozni kezdtem. Adam is elbambult, és bambulni kezdett a dokk-ra. Csak akkor kapta fel a fejét mikor, felkiáltottam, ugyanis a bőrönd körül megjelen t gey cápa, nem igazán szeretem őket, mert szerintem csúnyák és gusztustalanok. Eddig szerencsére még csak képeken láttam, de most élőbe, még gusztustalanabbak voltak. Mire feldolgoztam, hogy az ott egy teljes, életnagyságú cápa, addigra már el is repült egy tűzgolyó Adamtől. Ezután Odaszaladtam egy halászhálóhoz és az egyik végét Sophy kezébe nyomtam, a másik végét én fogtam. Bedobtuk az óceánba és sikerült kis nehézségek révén kihúzni, mind a két bőröndöt. S végül felkerült az összes bőrönd a hajóra és mi is pihenhettük egy kicsit. Hamar megismerkedtük a személyzettel a hajó fedélzetén, ugyanis nem voltak sokan mindössze 5-en lehettek. Szokatlanul hamar Adam át is öltözött fürdőruhára, majd feltett egy várva várt kérdést.
- Na, akkor csapunk egy bulit csajok? – kérdezte vigyorogva.
-Naná!! Vágtam rá a választ egyből.
Vissza az elejére Go down
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?    Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  Icon_minitimeCsüt. Jan. 06, 2011 11:27 am

A hajó 5 fős legénysége indulás után a kapitány kormány előtt sorakozik fel, ahol a kapitány - Jacko Sparrow - bemutatkozik nektek és bemutatja a legénységet. / mesélői megjegy. : aki azt írta hogy már össze ismerkedett velük az most részletesen kidoglozza és úgy tesz mintha előző postjában erről nem irt volna semmit / William a térképész, magas langaléta fiú, Kaoru a szakács egy igaz sármőr - de a casanova is helyét állja mint később kiderül - Mihok az első tiszt markáns alkatú férfi és végül Billy a mindenes fiú aki minden ügyes bajos dologért felelős. Ő az ő arcáról nem igazán lehet mást le olvasni csak a hízelgést. A kapitánynak két főjellemző jegye van, a rum és szédülés.
A bemutatkozás után Kaoru felajánlja az ebéd lehetőségét amit ti korgó gyomorral azonnal elfogadtok, és nem telik bele 20 perc már kész is az ebéd. Addig akár csaphattok egy fürdőruhás felvonulást is - irronia! - de a feladatotokat nem feledjétek, Ayamet egy percre sem hagyhatjátok magára. Különös kép hogy Billy már pókerezni tanítja a kis hölgyet, annyi különbséggel a szokásostól hogy itt a ruha a fizető eszköz. -.-
Ebéd után szabad foglalkozás Ayame mellett ami nem is olyan pihentető. Az anyja el ment lepihenni, és a lány teljesen kifordult magából. Az addig szende szűz külsőt levet mint egy rossza pajkos gyerek rohangál a hajón bikiniben - a legénység fele pedig vérfürdőben fekszik ettől - fürödni akar a tengerben, vetkőző pókert akar játszani Billyvel - persze még mindig a bikini van rajta - és egyéb hajmeresztő ötletekkel áll elő. / mesélői megjegy. : itt tőletek várok pár hajmeresztő történetet nem muszáj mindenkinek csak akinek van ötlete de mindenképpen vicces legyen ahogy az egész eddig postotok is!
Postotok délután közepéig tartson!
Ha kérdésetek van írjatok, valamint kérek mindenkit a határidő be tartására!



Mesélő megjegyzés: Nahát hol is kezdjem, szeretném le szögezni - bár többen mást hisznek - nem vagyok oda a dorgálásért, de két dolgot muszáj megemlítenem. Elsőként a legénység még nem mutatkozott be senkinek csak látjátok őket. Másodszor ruha evők cápák csak ironikus kifejezés akart lenni amivel érzékeltetni akartam a poént a jelentbe, igaz oda írhattam volna megjegyzésként de azért legközelebb jobban figyeljetek.
Vissza az elejére Go down
Atsui Orestes
Elemi mágus
Elemi mágus
Atsui Orestes


Hozzászólások száma : 582
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Oct. 13.
Age : 37
Tartózkodási hely : Leangarth, vagy ahova a dolga viszi.. :)

Karakter információ
Céh: -
Szint: 16
Jellem: Semleges Jó

Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?    Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  Icon_minitimeCsüt. Jan. 06, 2011 10:03 pm

A hajó hangos csobogással indult meg, fel is mentem a fedélzetre, hogy nézelődjek. Vetettem egy pillantást a távolodó kikötőre, aztán inkább előre mentem, és a végtelen, csendesen hullámzó kék csodát fürkésztem tekintetemmel. Néhány sóhajtással megtöltöttem tüdőmet a finom, sós levegővel, aztán egy erélyes hang ütötte meg fülemet.
- Mindenki jöjjön a hídra! – ellentmondást nem tűrő, határozott férfihang volt, egy-kettőre oda is gyűltünk a hajókormány köré. Egy fekete, háromszög alakú, tipikus tengerész kalapos férfi volt a hang gazdája. Jobb kezében egy Rum feliratú üveget szorongatott, és úgy tűnt alig áll a lábán. Apró léptekkel próbálta korrigálni a szédelgést, nehogy felboruljon, roppant mulatságos látvány volt, de inkább magamban tartottam a feltörni akaró vigyorgást.
- A nevem Jacko Sparrow kapitány! Ez azt jelenti, hogy ÉN vagyok a kapitány. – kisebb hatásszünetet tartott, majd miután rájöttünk, hogy bólintással kell jeleznünk, hogy az információt felfogtuk és eltároltuk, folytatta. –Ez pedig itt Hargeon legrátermettebb legénysége. – velünk szemben, szintén felsorakozott négy, a kapitányhoz hasonlóan furcsa figura.
- Ez itt William, a térképészünk. – odalépett az elsőhöz. Magas, vékony, jó kedélyű fiú, biccentéssel köszöntött minket. - Ha ő a fedélzeten van, biztos nem tévedünk el. Ő Kaoru, a hajó szakácsa. Nem ettetek még olyan ízletes ételeket, mint amikkel ő kényezteti a tengerészek gyomrát. – igazi bájgúnár a fickó, bár meg kell hagyni, hogy tényleg helyes legény. Sapkájának karimáját fogva kissé meghajolt, de csillogó szemeivel végigmért mindenkit, kivéve persze Adam-et. Ayame, Sophy és én egy-egy kihívó kacsintással is gazdagabbak lettünk. A kapitány tovább botladozott a következőhöz, rámutatott, és folytatta. – Ő Mihok, az első tisztem, és egyben legrégebbi barátom. Ha én nem vagyok elérhető, akkor Mihok-ot keressétek a problémáitokkal. – Mihok jól megtermett férfi volt, erős arcvonalai határozottságot, és erőt sugároztak, igazi tengeri medve volt. Végül odalépett az utolsó fiúhoz. – Ez pedig itt Mindenes Billy. Ő foglalkozik minden egyéb dologgal. Igaz, Billy? – nevetve megpaskolta a fiú hátát, aki hízelegve mosolygott, miközben igyekezett visszanyerni az egyensúlyát. Végignézett rajtunk ugyanazzal a mosollyal arcán. Nem igazán tudtam hova tenni, volt benne valami rejtélyes.
- Kérdés? – fordult felénk a kapitány, mi pedig fejünket ráztuk válaszul. – Rendben, akkor élvezzék az utazást! – mondta, majd elvonult, s a többiek is szétszéledtek.

- Hölgyeim, mit szólnának egy fenséges ebédhez? – csábosan suhant mellénk Kaoru, elkapta Sophy és az én kezemet, majd cuppanós csókot nyomott rá.
- Az lenne!!! – harsogta egyszerre a gyomorkorgós társaság.
- Remek!! – lelkendezett, majd bevetette magát a hajótestbe, vélhetően a konyhába. Nagyot sóhajtottam, örültem, hogy végre vége a nagy bemutatónak. Adam lelkesen belevetette magát a napfürdőzésbe, én pedig előrementem ismét a hajó orrába. Levettem cipőimet, két kézzel megfogtam a korlátot, leültem a hajó szélére, s lábaimat lógatva néztem a hullámokat, ahogyan kislánykoromban is tettem. Kifejezetten jól kezdtem érezni magam, a nap kellemesen melegítette bőrömet, a felcsapódó vízcseppek pedig hűs permetként szórták be lábaimat, akárcsak a hajnali harmat a reszketeg faágakat. Kellemes pihengetésemből a hangos nevetgélés ébresztett fel. Ayame hangos csicsergése és kacagása volt az. ~ Te jó ég. Vajon mit művelhet? Talán jobb, ha megnézem. ~ gondolataimat rögtön cselekvéssé konvertáltam, visszavettem cipőimet, és hátramentem. A fedélzet közepén Ayame Mindenes Billy-vel ült egy kerek faasztalnál, és nagy hahotázás közepette kártyákat dobált a kezéből.
- Hohóóó…azt hiszem ezt elbuktad szépségem..háháhááá. – örvendezett Billy, Ayame pedig máris felsőjéhez kapott, és nevetve elkezdte lehúzni magáról. Adam arcán lelkesedést láttam, Sophy-én viszont az enyémhez hasonló rémült tekintetet. Egyszerre ugrottunk rá Ayame-ra, Yoona nyuszijával próbálta eltakarni a testét, én pedig Sophy-val visszaküzdöttem rá a felsőt. Billy csalódottan sóhajtott, amikor hirtelen Kaoru pattant elő az ajtóból.
- Kész az ebéd hercegnőim! megőrülök ettől a bájgúnártól…

Lementünk a fedélközbe, körülültük a nagy asztalt, és nekiestünk az ebédnek, ami meg kell hagyni, valóban nagyon ízletes volt, pedig én aztán tudok válogatni. Szinte szempillantás alatt felszippantottuk az asztalon található összes ehető dolgot. Mindenki elégedetten állt fel, s újra a kellemes sziesztázást ígérő fedélzet felé vettük az irányt.
- Azt hiszem én most visszavonulok egy kis délutáni alvásra. Gondoskodjanak a kislányomról. – nyöszörögte Gina, aztán bevonult az egyik kajütbe, és magára zárta az ajtót.

Kivonultunk ismét a fedélzetre, Ayame pedig, mint egy szabadon engedett nagymacska, ledobta magáról ruháit, és falatnyi bikinijében kezdett tetszelegni az ujjongó matrózoknak.
- Remek! – fordultam oda társaimhoz. – Akkor mostantól fél órás váltásban felügyeljük. Megfelel? – mindhárman bólogattak. – Rendben, akkor én kezdem. – társaim szétszéledtek, én pedig Ayame felé fordultam újra, és egy pillanattal később már az államat kerestem. A lány a hajó szélén állt, és ugrani készült.
- Fiúúúk! Ki akar csobbanni velem egyet? – hahotázott, én pedig őrült rohanásba kezdtem. Szerencsére még időben odaértem, és egy tigrisbukfencnek látszó vetődéssel letepertem.
- Ayame nem szabad leugrani a hajóról!
- Miért? – nyavajgott.
- Azért, mert veszélyes! – mutattam rá a kézenfekvő tényre. Kissé morcosan, de feltápászkodott, megvonta a vállát, és visszatért a „pókerasztalhoz”.
- Billy édes! Hogy is volt az a játszma? Azt hiszem éppen vesztettem. – kacérkodott a mindenessel, akinek időközben kétszer akkorára megnyúlt a feje.
- Nincs vetkőzős póker! – csaptam az asztalra ellentmondást nem tűrve, de mire oda fordultam a lányhoz, ő már Kaoru karjaiban illegette bájait. ~ Ha ezt így folytatja, mindjárt én magam vágom be a tengerbe! ~ morgolódtam magamban, majd odaléptem a „párocskához”, és egy újabb határozott mozdulattal szétválasztottam őket.
- Te is jó leszel nekem szépségem. – nyájaskodott az önjelölt Casanova.
- Cöh! – félrelöktem, majd elkaptam Ayame kezét, és az asztalhoz ráncigáltam.
- Leülsz, és itt maradsz! – mondtam felháborodottan, és lelöktem az egyik székre, majd leültem a másikra.
- De ez olyan uncsiii… - ááááá nem bírom ezt a nyavajgást.
- Akkor is itt maradsz, legalább fél óráig. – morogtam , és szerencsére egész célravezető volt az Atsui-szigor. Legalább húsz percig ültünk csendben, Ayame eközben a lábát lóbálta, a körmeit pattogtatta, vagy épp az asztalt kocogtatta velük, s látványos szenvedéssel tűzdelt unatkozásba kezdett. Hatalmasakat sóhajtott, és néha gyilkos tekintettel rám nézett, de nem tudott meghatni.
- Nem tudok többet ülni…elgémberedtek a lábaim. – vernyákolt, mint egy kidobott macska.
- Ha megígéred, hogy rendesen viselkedsz, akkor elmehetsz.
- Megígéreeeem.Ki az az idióta, aki ezt a lányt feleségül akarja venni?
- Rendben, akkor menj. – Több se kellett neki, felpattant és elszaladt. Elégedetten hátradőltem a széken, szemeim behunytam, és élveztem a langyos széllel kevert napsütést. Pár perc múlva azonban ismét Ayame hangja zökkentett ki.
- Huhuhúúú gyerünk Mihok, taposs beleee!! Irány a végtelen tengeeeer!! – kiabálta, én pedig felpattantam és a hang irányába kaptam fejem….felfelé. Ayame az árbockosárban lógva, jobb kezében valami seprűnyéllel hadonászva ujjongott. ~ Ilyen nincs. Csak egyszer jöjjön le onnan, azonnal odavetem a cápáknak, a ruháival együtt.. ~
- Ayame azonnal gyere le onnan!! Ne várd meg, hogy én menjek fel érted! Hallod?! – rám sem hederített. Egyértelmű volt, hogy puszta kézzel nem tudom lehozni, ezért törni kezdtem fejem a megoldáson. Körülnéztem, és szemem megakadt a vitorlarúd aljánál. ~ Hehh…na ez jó lecke lesz a kis hencegő hercegnőnek. ~
- Sand Magic! – parancsomra egy kisebb homokgömb kezdett száguldásba tenyeremtől, s egyenesen Ayame fenekére csapódott, aki erre egyensúlyát elveszítve, átbukkant a kis korláton, és sikítozva zuhanni kezdett, majd halk puffanással érkezett meg az alatta lévő hálóba. Elégedetten odasétáltam hozzá, és megnéztem nincs-e semmi baja. Nem volt, bár rémületében egyelőre megmozdulni sem mert. ~ Hoppá! Lejárt az időm. ~ mosolyra húzódott szám.
- Következőőő! – kiáltottam, és egyik társam azonnal jött is, hogy átvegye a dada szerepét, én pedig visszasétáltam a hajó orrába, és visszahelyezkedtem a láblógatós pózba. Ayame további sikongatásait teljesen sikerült kizárnom fejemből, inkább homokállatkák gyártásával foglaltam el magam. Jó ideig elvoltam így, már jócskán benne voltunk a délutánban, mikor ismét hátramentem, hogy megnézzem minden rendben van-e.
Vissza az elejére Go down
Sophie Black
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Sophie Black


Hozzászólások száma : 336
Aye! Pont : 12
Join date : 2010. Jul. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : a csillagok közt :P

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 4
Jellem:

Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?    Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  Icon_minitimeSzomb. Jan. 15, 2011 11:29 am

Valójában… elég elveszettnek éreztem magam egy HAJÓN, elvégre életemben először volt alkalmam utazni rajta. Érdekes volt, ahogy eleinte ide-oda imbolyogtam a hánykolódó járműn, néha lefejelve egy-egy ajtófélfát, vagy nekimenve egy falnak. Így mentem ki a nekünk kijelölt kabinból a hajó fedélzetére. Odakinn… izé.. odakinn csak annyira történt velem, hogy a korlátra felakaszkodva éreztem, hogy tengeri beteg vagyok.
Egyszer csak megütötte a fülemet egy részeges, ám erőteljes férfihang:
- Mindenki jöjjön a hídra! – Behunyt szemmel tántorogtam a hang irányába, és próbáltam magam egy szigetre képzelni, ahol csak erősen fúj a szél. Odaérve a legközelebbi rögzített fogózkodóba kapaszkodtam, és hunyorogva nyitogattam csipámat. Eleinte csak a rumos üveg tűnt fel, majd az ide-oda tántorgó tartója is, amitől még inkább hányingerem támadt. A korlátnak szorultam ismét, és csak hallgattam a férfit tovább, társaimmal együtt.
- A nevem Jacko Sparrow kapitány! Ez azt jelenti, hogy ÉN vagyok a kapitány. – Hallatta ismét a hangját, majd egy kis hatásszünetet tartva, észrevettem, hogy a többiek hatalmasat bólintanak, én is megpróbálkoztam vele. - Ez pedig itt Hargeon legrátermettebb legénysége. – Folytatta tovább. Én lassan, óvatosan végignéztem azokon, akikre az iménti jelzőt értette. Mit ne mondjak, elég érdekes egy társaság lesznek. - Ez itt William, a térképészünk. – Ekkor pont egy nagyobb hullám érkezett a hajónak, ezzel újra felrázva gyomromat, de próbáltam visszafogni magam. - Ha ő a fedélzeten van, biztos nem tévedünk el. Ő Kaoru, a hajó szakácsa. Nem ettetek még olyan ízletes ételeket, mint amikkel ő kényezteti a tengerészek gyomrát. – folytatta a legénység bemutatását. ~ Nem néz ki rosszul, de akkor is… Shadem sokkal jobb nála. ~ Gondolkoztam, míg kicsit félrehúztam a számat, aztán mikor megint eszembe jutott, hogy éppen hajókázunk, ismét a korlátot szorongattam.
Ő Mihok, az első tisztem, és egyben legrégebbi barátom. Ha én nem vagyok elérhető, akkor Mihok-ot keressétek a problémáitokkal. – Továbblépdelt az utolsó fickóhoz.
Ez pedig itt Mindenes Billy. Ő foglalkozik minden egyéb dologgal. Igaz, Billy? – Erőteljesen, csak mókából megveregette Billy vállát, mitől ő egészségesen ingott ide-oda, aztán csak sikert visszaszereznie iménti egyensúlyát.
Igazából lassan kezdtem már hozzászokni a hajó ringatózásához, már kevésbé voltam rosszul, de azért még jobb félni, mint megijedni, szárítókötélen lógó ruha módjára akaszkodtam a korlátra.
- Kérdés? – Odabámultam, majd ráztam fejemet, kevésbé volt szükségem egy WC-re, mint korábban. – Rendben, akkor élvezzék az utazást! – Zárta le a beszélgetést, majd mindenki indult a saját útjára.
Végre valahogy meg tudtam állni a lábamon, ekkor a Kaoru nevezetű alak elkapta a kezünket, s csókolva azt, felajánlotta az ebéd lehetőségét.
- Az jó lenne!!! – A tengeri betegség ellenére én is örültem a többiekkel együtt, persze, hiszen gyomrom már régóta káromkodik csendben, csak, hogy én halljam, de épp elég az is.
- Remek!! – Ült arcára hatalmas mosoly, majd eltűnt egy ajtó mögött.

Mindenki ment dolgára, Adam napfürdőzött, Atsui kiült a hajó orrába, Yoona pedig utólagosan csatlakozott Adamhez, nyuszijával karöltve.
Én inkább Kabinomba battyogtam vissza, és átvettem a ruhámat, mert úgy tűnt, túlságosan meleg van még mindig, ahhoz, hogy így maradjak. Csak egy top, egy szoknya, és egy papucs, és már nem volt melegem, sőt a kissé hűvös tengeri szellő miatt még össze is rezzentem.
Egy hirtelen nevetéstől annyira megijedtem, hogy egészen a korlátig visszahúzódtam, és csak bámultam honnan jöhet. Atsuit követve én is kíváncsian mentem oda Ayaméhez és Billyhez.
Éppen akkor, mintha egy kört vesztett volna Ayame-chan egy vetkőzős póker partiban, felsőjét lassan vette lefelé, miközben kacagott.
- Ayaameeee!! – Rivalltam rá hirtelen, és Atsuval egyszerre ragadtuk meg felsőjét, hogy le ne merje venni. Yoo-chan elénk állt, takarva Billy kilátását. Az bánatosan sóhajtott egyet, aztán Kaoru jelent meg hangosat kiáltva.
~ Ez nem az én napooom T.T miért ijesztget mindenki? ~ Sírtam magamban.

Hamarosan már lent voltunk, az étkezőszerű helységben, egy telepakolt asztalt körül ülve. Mindenki szeme csillogott a rengeteg finomság láttán. Neki is láttunk, s nemsokára már az asztal csak üresen ácsorgott, körülülve őt rengeteg jóllakott ember. Gina aludni tántorgott el a kabinjába, teljesen ránk bízva Ayamét. Rémült arcomról leolvasható volt, hogy hamarosan idegbajt fogok kapni, ha ez a lány megint hasonlókat fog művelni, mint az előbbi előadásán.

Nem is vártam volna mást. Csak sóhajtok, és szépen elsétálok a lány mellett, aki most egy szál bikiniben, sőt a legtöbbet mutató darabban tetszeleg éppen a legénység előtt.
- Remek! – Atsuinak is elege volt már, legalábbis úgy láttam. – Akkor mostantól fél órás váltásban felügyeljük. Megfelel? – Minthogy nem volt más lehetőség, bólogattunk. – Atsui kezdte, majd a többiek, valahogy utolsónak lenni mindig is szimpatikus volt számomra, s most is ezt a pozíciót töltöttem be. Aluszikáltam egy jó másfél órát egy árnyékban elhelyezett napozóágyban, füldugókkal a fülemben.

Meg se hallottam mikor Yoo-chan ott könyörgött nekem, hogy:
- SOPHYYY, Léciii!!!! Kezdj valamit Ayamével!!! – Csak arra keltem fel, mikor az ujjaival bökdösni kezdett, éppen a leggyengébb pontomon, az oldalamon. Felkacagtam, aztán észhez kaptam, végül leestem a napozóról.
- Én jövök? – Kérdeztem Yoonától, aki szegény összefirkált nyusziját szorongatta, s kicsit sírósan nyögte ki, hogy „Ahha”.
- Jajj. – Feltápászkodtam, nyújtóztam egy hatalmasat. – AYAMEEE! – Mintha az ördög szólalt volna meg bennem, elkezdtem körbe-körbe rohangászni, fel a kormányhoz, le a hídra, át az ebédlőn, a legtöbb kabinba benyitva. Végül Kaoruval találtam rá a konyhában, Épp Ayamét díszítette színezett tejszínhabbal, aki amúgy az asztalon feküdt.
- he? – Bámultam az ajtó mögül, hogy mi következik.
- Aya-samaa! Útban van a bikinid… Nem tudok mindenhova nyomni tejszínhabot. – Nézett szomorúan, kérlelve Ayamére. Aki ezután felült, és megkérte hogy kösse ki a felsőjét. Nekem sem kellett több, betörtem az ajtót, csak képletesen persze. Törölközőtakarómat Kaoru képébe dobtam, Ayamére meg miután visszakötöttem a bikinit, s egy nedves szivaccsal leerőltettem róla a tejszínhab mázat, egy nem messze meglelt asztalterítőt raktam.
- Ezt nem szabad!!!! – Néztem rá szúrós szemmel, de addigra hűlt helye volt. Csak a lassan földet érő terítőt láttam, és a szomorú Kaorut, aki hirtelen váltott. Most engem fektetett volna az asztalra.
- NEM! – Kiáltottam rá. – Nem szabad neked se!! – Aztán már megint rohantam Ayame után. Ismét Billyvel játszott vetkőzős pókert. Vörösen izzó szemekkel magasodtam a lány felé, de észre se vett, éppen bikinijének felső részét oldozta volna ki, Billy pedig fújtató bikaként bámulta.
- Festő kapuja! – elégeltem meg a helyzetet. – TÁRULJ! – S festőm megjelent egy hawaii-ingben, bermuda nadrágban, szalmakalappal, napszemüveggel a fején.
- Monsieur, kérek kötelet, jó sokat! – Adtam ki a parancsot, s az már festett is, bőszen, hosszú, minimum 5 méter kötelet. Ayamét megragadtam, egy másik, Pictortól kért tárgyat, bizonyos vékony kardigánt ráerőszakoltam, majd az árbóchoz rángatva odakötöztem.
- Így ni! – Most már tényleg nem mész sehova se. – Kiscica szemekkel próbált meghatni, de nálam se sok esélye van az ilyennek. Az árbóc túloldalán Mihok mesterkedett a kötél szétnyesésében, én bamba pedig észre se vettem, holott kellett volna. Pictor nem messze egy napozóágyon pihent, mikor Ayame hirtelen elszabadult, és Mihok megragadva elrohant vele.
- MOSIEUR!!! Kérek egy vízipisztolyt! Vagy egy hálóvetőt, akármit!!! – Az elsőt festette meg, én pedig hátulról lespricceltem a két Houdinit. Valahonnan Ayame szerzett zsírkrétákat, biztos a „Tökfelesleges holmik bőröndjéből”, s mikor az árbóchoz húztam a fiúval együtt, összefirkált mindenütt.

Később Mihokkal együtt kötöztem ki Ayamét az árbóchoz, kétszer annyi kötelet felhasználva.
Az egyik órára tekintve láttam, hogy az én időm is lejárt, s a többiek mind megjelentek. Elég ijesztően nézhettem ki, arcukról legalábbis ezt olvastam le, mert hát… még nem volt időm lemosni a firkálmányokat.

Vissza az elejére Go down
Adam Scythblue
Elemi mágus
Elemi mágus
Adam Scythblue


Hozzászólások száma : 114
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. May. 09.
Age : 30
Tartózkodási hely : Magnolia, Fairy Tail klánház

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?    Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  Icon_minitimeVas. Jan. 16, 2011 3:54 pm

Végül is, ugyebár sikerült megindulnunk a hajóval, előre a végtelen tengeren. Jó, talán mégsem volt annyira végtelen, viszont nekem annak tűnt. Egyébként szerettem a vizet, mindig is lenyűgözött a szeszélyessége, hogy néha olyan békés volt, mint én elalvás előtt, máskor pedig annyira dühös, akárcsak én, mikor felébresztenek. Hatalmas gondolatfuttatásokat folytattam a fejemben azzal kapcsolatban, mit is kellene csinálni, ameddig oda nem érünk, hiszen nem tombolhattuk volna végig az utat, nyilván már pár óra után elfáradtam volna. Persze, az már csak részletkérdés, miszerint azzal sem voltam tisztában, meddig is tart majd az utunk. Atsui teljesen higgadt volt, igazából számomra ez annyira megnyugtató volt, szinte már örültem neki, hogy mindenki átkapcsolt pihenési üzemmódba. Mondjuk, Sophy egy csöppet tengeribetegnek tűnt, reménykedtem benne, nem lesz következménye a dolognak.
- Minden rendben van Sophy?? Talán szólnod kellene a legénységnek, hátha tudnak valamit adni erre az... izére.- adtam a javaslatot.
- Nos, ez fölöttébb szakszerű volt.- nyilvánult meg Painkiller is.
- Ugyeeeee???- kérdeztem vissza fülig érő vigyorral.
- Mindenki jöjjön a hídra!- süvített végig az erőteljes hang a fedélzeten. Fel nem tudtam fogni, mégis miért kellett ordítozni, na nem mintha felzaklattam volna magamat. Általában az sosem szokott sikerülni... Nyújtóztam egyet, megvakartam a tarkómat, ezt követően zsebre vágott kacsókkal nyomultam a többiek után. Nem sokkal később arra is fény derült, hogy drágalátos kapitányunk volt a kiabálás indítója. Amint megláttam az alakot, rögtön fülig ért a szám. Egy finoman szólva ütős alkoholfajtát tartalmazó üveget szorongatott kezei között, és valószínűleg addigra már elég erősen kortyolgatott belőle, ugyanis csöppet kótyagosan közlekedett.
- A nevem Jacko Sparrow kapitány! Ez azt jelenti, hogy ÉN vagyok a kapitány.- közölte velünk.
- Tényleg? Azt hittem a mosógép...- suttogtam, mialatt oldalra fordítottam szemeimet, de számon még mindig ott csücsült egy kissé gúnyos mosoly. Bólogatnunk is kellett, másképpen a fickó nem haladt volna tovább mondandójában, ezért én is megtettem ami tőlem tellett, s megdöntöttem egyszer kobakomat.
- Ez pedig itt Hargeon legrátermettebb legénysége.- mutatott végig a pár darab illetőn. Ekkor merészen tekintettem át az egyéneket.
- Hú, akkor milyen lehet Hargeon leglerobbantabb legénysége?- érdeklődött szárnyas barátom a fejem tetejéről.
- Ne próbáld elképzelni, attól csak rosszat álmodnál.- ötleteskedtem, azután idejének véltem ismételten befogni a kicsi számat, nehogy még rumkapitány megsértődjön a végén.
- Ez itt William, a térképészünk. Ha ő a fedélzeten van, biztos nem tévedünk el. Ő Kaoru, a hajó szakácsa. Nem ettetek még olyan ízletes ételeket, mint amikkel ő kényezteti a tengerészek gyomrát. Ő Mihok, az első tisztem, és egyben legrégebbi barátom. Ha én nem vagyok elérhető, akkor Mihok-ot keressétek a problémáitokkal. Ez pedig itt Mindenes Billy. Ő foglalkozik minden egyéb dologgal. Igaz, Billy?
Furcsa egy társaság volt, minden esetre legalább sugároztak valamiféle pozitivitást, amiből arra engedtem következtetni, nem lesz olyan vészes ez a kis kirándulás. Kivéve persze, amennyiben az öregasszony nem kezd majd el megint pampogni. Annyira nem rajongtam a túl idős nőkért, állandóan csak panaszkodni tudtak. Legalábbis rám... Igazából rám mindenki más is szeretett panaszkodni... Na mindegy! Kérdésem nem igazán adódott, noha felmerült bennem egy apróság.
~ Ha Kaoru a tengerészek gyomrát kényezteti, akkor mi nem kapunk jó kaját?~ merengtem, miközben megvakartam az államat. Ezt minden esetre nem kívántam hangoztatni, talán féltem a választól, mivel drága kapitányunk nem volt épp beszámítható alak.
– Rendben, akkor élvezzék az utazást!- bocsátott el minket a főnök, nem sokkal később meg az is meg lett jegyezve, hogy hamarosan még ételt is kapunk majd. Ezt fölöttébb tudtam díjazni, csakhogy előtte visszatértem a már rég eltervezett tevékenységemhez, a semmitevéshez, amit jelen esetben napozás fedőnévvel láttam el.

Yoona-chan is lepihent kicsit. Az egyik Heti Varázslót, ami volt nálam rátettem a képemre, majd ugyancsak nagy zajjal kezdtem el horkolni. Egyik kezem a padlón lógott, Painkiller meg arra ült rá, s szintén megpróbálta lehunyni a szemét pár órára. Szerencsére én semmit nem is sejtettem abból, amit a többiek műveltek, mert álmaim világában kalandoztam. Egy pillanatban azonban felébredtem, majd azt láttam, ahogyan Ayame-chan éppenséggel vetkőzni szeretett volna. Hirtelen felpattantam a napozóágyról, és megdörzsöltem a szemeimet.
- Hohohóóó, úgy tűnik ez jó álom lesz!!!- vágtam magam törökülésbe, és figyeltem hatalmas mosollyal az eseményeket. Ám, hirtelen Atsui és Sophy megállították védencünk tervét.
- Ó... Ez mégsem álom. Egyből gondolhattam volna.- sóhajtottam, azután ásítottam egy óriásit. Hirtelen megint kiabálást lehetett észlelni, noha ez a szakácstól jött.
- Azt hiszem rám férne egy kis evészet.- jelentette ki Painkiller, mire bólintottam egy mélyet.

Ébredés után kétszer olyan nyúzott lehettem, mint normális állapotomban, szóval nem nyújthattam túlságosan lenyűgöző képet. Sok időt nem vett igénybe az étkezés, de utána legalább a vénasszony nyugovóra tért. Innentől kezdve a mi felelősségünk volt vigyázni őfelségére.

A lányok valószínűleg nem díjazták Ayame kisasszony reakcióit, én csak jókat nevettem rajta. Minden esetre nem irigyeltem a vőlegényét, biztosan nem tudta, kit is szeretett volna elvenni. Egy olyan gyanú furdalt, miszerint a hölgyike nem lesz éppen a leghűségesebb feleség. Jobban belegondolva, ehhez nekem már abszolút semmi közöm nem volt, elvégre a feladatom ott fog véget érni, amikor már teljesen biztonságban lesz mind a kettő megbízónk. Eddig sem sikerült nagy ellenállásokba ütköznünk, de én semmi nem lepődtem volna meg, ugyanis átestem már egy-két érdekes helyzeten.

A felfordulás állapota továbbá sem változott, amikor megjelent mellettem a kapitány.
- Micsoda nyugtalanság!- nyilvánult meg.
- Heh! Ugye maga is így gondolja?- jelent meg egy félmosoly az arcomon, majd a fickó átívelte a kezét a vállamon, mintha olyan nagy haverok lettünk volna.
- Te, fiú!! Mi is a neved?- érdeklődött, de a szája szagától már majdnem elájultam.
- Adam.- válaszoltam neki.
- Ahaaa... Mondd csak Adam! Hogy bírod ki ennyi nővel egyszerre?- folytatta az érdeklődést.
- Hát, tudja, a küldetéseim 80%-ában hölgyekkel vagyok, tehát úgy gondolom, már nagyon is megszoktam.
- Értem. Tudom én mi kell neked. Rum! Igyál csak!- mondta, meg sem várva a reakciómat a képembe nyomta az üveget. Lassan, de biztosan, berúgtam. Fél óra után tántorogva énekeltem kedves kapitányunkkal, ezt követően felálltam a hídra, majd derékra tett kézzel néztem, ahogyan kikötötték Ayame-chant.
- Höh! Azt a büdös... Lááányok!!! Mutatok nektek valami szépet!- ordítottam el magamat, majd a tenyeremre egy kis tűzcsóvát teremtettem. Ahogy arra ráfújtam, a leheletem miatt egy méretesebb lángnyelv száguldott az ég felé.
- Hehehehe!! Ugye milyen csodaszép volt? Hol a nyuszis mamuszom?- kérdeztem, utána kihúztam magam, majd cövek módjára zuhantam a fedélzetre, ahol újból elkezdtem az igazak álmát aludni.
- Jó tengerész lenne a kölyökből!- jegyezte meg Jacko Sparrow kapitány, amint utánam nézett a magasból, azután visszaindult a dolgára.

Vissza az elejére Go down
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?    Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  Icon_minitimeVas. Jan. 23, 2011 8:31 pm

Yoona Rezelpultot ezennel kizárom a küldetésből, ugyanis többször kicsúszott már a határidőkből. Büntetése hogy Jaunár 23. - 31 nem jelentkezhet új küldetésre.
Vissza az elejére Go down
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?    Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  Icon_minitimeHétf. Jan. 24, 2011 10:59 pm

Hát nagy nehezen túl éltétek ezt is de sajnos küldetésetek itt még nem ér véget. Mr Sparow szerint még két három óra amíg eléritek a kikötőt és addig is el kell ütni valamivel az időt. Ekkor tűnik fel nektek hogy Ayame eltűnt. Hiába néztek egymásra senki nem tud semmit. Elkezditek keresni hát, amíg édes anyja fel nem kell - bár ha ennyire lármára nem ébredt fel akkor másra se. Ekkora már a nap lemenő félben van, keresés közben a csendet hirtelen egy vérfagyasztó sikoly tőri meg. A hajó orrból jön és elégé hasonlít Ayame hangjára, azonnal oda rohantok és látjátok Ayame nincs egyedül. Egy férfi áll mögötte, arcán az őrület tükröződik. Ayame torkához kést szorít.
- Ne közelítsetek meg el vágom a torkát! - ordít rátok. - Bár neked anyaglom már így is úgy is véged. - teszi hozzá.
Ki kell szabadítanotok Ayamet a férfi fogságából, de vigyázzatok nagyon ravasz. Találjatok ki egy tervet, hogyan mentitek meg Ayamet és győzétek le a támadót aki mellesleg egy fegyver mágus.

1000 VE vel rendelkezik
Mágiái:
Ex-Quip: Katana /Ölt-vált: Katana/

Ex-quip: Mace /Ölt-vált: Buzogány/

Ex-Quip Magic Shuriken / Ölt-Vált Mágikus Shuriken /

Ex-quip: Double-edged sword /Ölt-vált: Kétélű kard/

Ex-Quip Kei'drasshil's Glaive / Ölt-Vált Kie'drasshil Glaive-je /
Vissza az elejére Go down
Atsui Orestes
Elemi mágus
Elemi mágus
Atsui Orestes


Hozzászólások száma : 582
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Oct. 13.
Age : 37
Tartózkodási hely : Leangarth, vagy ahova a dolga viszi.. :)

Karakter információ
Céh: -
Szint: 16
Jellem: Semleges Jó

Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?    Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  Icon_minitimeCsüt. Jan. 27, 2011 7:52 pm

Mikor hátraértem a nap már vészesen közelített a tenger felé, hogy alámerüljön, ha eljön az ideje. Társaim is a fedélzeten bóklásztak, bár Adam mozgása furcsamód egyre jobban kezdett hasonlítani a kapitányéra. Mire ezt megállapítottam, meg is jelent a dülöngélő főnök.
- Mennyi idő, míg elérjük a szigetet? … kapitány. – tettem hozzá rosszalló tekintetének hatására.
- Csak bő három óra múlva fogunk partot érni, ha a tenger is úgy akarja. – válaszolta határozottan, de szinte hallottam hangjában a bőszen munkálkodó rumot. Sophy erre hatalmas sóhajtással reagált, látszott rajta, hogy megviseli az utazás.
- Jól vagy Sophy? – léptem oda hozzá, s kezemmel óvatosan megdörgöltem a hátát, hátha beindul a vérkeringése; falfehér volt ugyanis. Természetesen azt mondta jól van, de egyértelműen csak ködösített.
- Nos legalább Ayame-t sikerült eddig túlélnünk. – próbáltam vigasztalni egy cinkos mosoly kíséretében, mikor szöget ütött valami a fejembe. Még pedig az, hogy régen nem hallottam a lány vinnyogását, ami felettébb gyanús volt. Sophy-ra néztem, aki szintén nagyon gondolkodott, sejtettem, hogy ugyanazon jár az eszünk.
- Billy! – szólítottam az éppen arra kóválygó sztriptíz őrült matrózt, aki rögtön rám nézett, és fejével intett, hogy mit akarok. – Tina felkelt már?
- Tina? – kérdezett vissza, s úgy tűnt agya kattogó zakatolásba kezdett. – Jaaaa…az öreglány? – széles vigyor kíséretében esett le neki a tantusz.
- Igen Ő..
- Nem.. Én úgy tudom, még a kabinjában húzza a lóbőrt. Lehet a fülét is bedugta, hogy a kislány szép hangjára sem ébredt fel. Höhöhhöhhö.. – furcsa, nevetésszerű hangot hallatott, majd továbbállt. Sophy-val sokat mondó pillantást váltottunk, majd egyszerre szólaltunk meg.
- Hol van Ayame?
- Meg kell találnunk. Szólj Adam-nek, hogy segítsen…már amennyire tud. – lemondó tekintettel mértem végig a még mindig csak ébredező Adam-et, aki fejét fogta mindkét kezével. Valószínűleg ő nincs úgy hozzászokva a rumhoz, mint szeretett kapitányunk. Társaim együtt elindultak a hajó vége felé, én pedig lementem a fedélközbe kutakodni.

Benéztem az összes kis zugba, végignyitogattam a kabinokat, bementem a konyhába, ahol Kaoru azonnal rám vetette volna magát, ha nem kapcsolok időben, és nem kapok fel a pultról két hatalmas bárdot. Magam elé tartva fegyvereimet, óvatosan kihátráltam a konyhából, majd gyorsan bevágtam az ajtót, és eldobtam a bárdokat. Nagyot sóhajtottam, megráztam a fejem, majd továbbindultam. Kopogás után benéztem a mosdóba is, de ott is csak üresség fogadott. Csalódottan bezártam az ajtót, amikor vérfagyasztó sikoly ütötte meg fülemet. Végigfutott testemen a hideg, s azonnal futásnak eredtem. Kettesével szedtem a falépcsőket, majd a fedélzetre kijutva megálltam, és körülnéztem. A hajó orránál megláttam Sophy lobogó kék haját, és ismét megiramodtam. Odaérve megtorpantam. A látvány kissé ledöbbentett. Egy férfi karolta át hátulról a sikongató Ayame-t, s kést szorított a nyakához. Eltorzult arccal nézett rajtunk végig.
- Ne közelítsetek, mert elvágom a torkát! – harsogta felénk, és közben rántott egyet a lányon. - Bár neked aranyom már így is úgy is véged.. – tette hozzá, miközben őrült tekintetét egy pillanatra Ayame-ra fordította. ~ Ki kell erőszakolni, hogy támadjon. ~ gondoltam, s kiléptem az eszelős férfi felé.
- Esetleg próbáljuk meg megbeszé… - mondatom nem tudtam befejezni, ugyanis egy szempillantás alatt egy tok jelent meg az oldalán, amiből fél tucat shuriken-t vágott felénk. ~ Legalább már tudjuk mivel állunk szemben. ~
- Crystal Magic! – parancsomra az utolsó pillanatban egy vastag kristályfal jelent meg előttünk, amin azonnal hangos csattanással landoltak a kis fémfegyverek. A fedezéket kihasználva, halkan szólok társaimhoz.
- Váljunk szét. Ha három felől támadunk, előbb-utóbb elbukik. – vázolom a meglehetősen egyszerű tervet, és mire befejeztem az imént épített falamba máris becsapódott valami igen masszív. A kristály közepétől vastag repedések kezdtek a széle felé szaladni, majd hangos reccsenéssel szilánkokra tört. Azonnal megszüntettem a varázslatot, az apró darabkák pedig köddé váltak, mielőtt még elérhették volna a földet. A fickó is eltüntette a rombolást okozó buzogányt, majd köpött egyet a földre, és újabb eszelős vigyor kíséretében megszólalt.
- Ha harcolni akartok, hát legyen. De figyelmeztetlek, nem állok jót magamért. – azzal ellökte a háta mögé Ayame-t, aki a korlátba verve fejét, azonnal elájult. - Ex-quip: Double-edged sword! – mutatós kétélű kard materializálódott, melynek markolata lágyan simult bele tenyerébe.
- Most! – kiáltottam, s Adam, bár kissé kacskaringósan, de elindult a férfi bal oldala felé, Sophy pedig kilépett jobbra, s előkapta egyik kulcsát. Előhívta a már korábban is hasznosnak bizonyult festőjét, s nem sokkal később már egy pisztoly figyelt a kezében. ~ Remélem tud vele bánni. ~ futott át agyamon a gondolat, majd rögtön támadásba lendültünk.
- Sand Magic!
- Fire Ball!
Kiáltottuk egyszerre Adam-mel, Sophy pedig tüzelt a pisztollyal. Az őrültnek sem kellett több, hátraugrott, felkapta az ernyedt testű lányt, és vigyorogva maga elé tartotta.
- Ajj! – mérgelődtem, közben pedig csaptam egyet a kezemmel a levegőben, és eltüntettem a száguldó homoklabdát. Adam-nek már nem volt ideje ilyen műveletre, de még idejében eltérítette a tűzgömböt, ami így sisteregve a tengerbe csapódott; Sophy pedig csak a korlátot találta el. Körbe nézett rajtunk, majd újra maga mögé vetette Ayame-t, és már hárítania is kellett Adam támadását. Társam igen ügyesen bánt csillogó szablyájával, csilingelve ütközött a két fémpenge, ahogy párbajoztak. Sophy-val közben tehetetlenül néztük a kibontakozó csatát. Célozni próbált a pisztollyal, de aztán feladta, és szólt Pictor-nak, hogy tüntesse el. Én sem mertem lépni, féltem, hogy egy esetleges támadással társunkat találnám el. ~ Ki kéne hozni onnan Ayame-t, amíg Adam elvonja a figyelmét. ~ gondoltam, s megpróbáltam felmérni a lehetőségeket, majd egy vállrándítás után, gyorsan elindultam, hogy megkerüljem a csatázó feleket. Sajnos a fickó sokkal dörzsöltebb volt, mint először gondoltam. Azonnal kiszúrt, ellökte magától a karddal Adam-et, megragadta a mögötte fekvő lányt, és egyenesen a tengerbe hajította.
- Sophy!! Egy csónakot gyorsan! – kiáltottam, és a lány már intézkedett is. Pictor keze szántani kezdte a papírt, aminek hatására az utolsó pillanatban egy kisebb faladik jelent meg a víz felé zuhanó Ayame alatt, aki egyenesen belehuppant. Megkönnyebbültem fújtam egyet, aztán újra támadtam.
- Sand Magic! – harsogtam, és már startolt is egy újabb homokbomba, ami ezúttal célba is ért. Meg sem állt a férfi gyomráig, aki a becsapódástól hátrahőkölt, és köhintett párat. ~ Te aztán szívós vagy.. ~ állapítottam meg a szomorú tényt, mikor Adam újra rávetette magát, ha jól láttam tűzmágiáját is elővette.
- Sophy segíts nekik kiszedni Ayame-t! – a lány bólintott, és már indult is. Mire visszafordultam már ellenünk mindkét kezében kard figyelt, és úgy tűnt felülkerekedik társamon.
- Adam! Próbáld meg ellökni magadtól! – kiáltottam, s közben letérdeltem, karomat előrelendítettem és ismét ráküldtem egy homokcsomót. Ezúttal azonban a lábait céloztam. Bár megpróbálta átugrani, azért megbotlott, Adam pedig kihasználta a pillanatnyi egyensúlyvesztést, és minden erejét beleadva – legalábbis úgy tűnt – fegyverét keresztbe tartva ellökte magától ellenfelét. A férfi elhátrált, én pedig kezemet a földre tapasztva újra parancsot adtam mágikus erőimnek.
- Quick Sand! – a férfi azonnal süllyedni kezdett a futóhomokban, és minél jobban igyekezett kimászni, az annál gyorsabban nyelte el. Idegesen csapkodni kezdett a kardjaival, de persze semmire nem ment vele, aztán egy óvatlan pillanatban Adam „elaltatta”. Fújtunk egyet, aztán kiszedtük, és megkötöztük. Szerencsére Ayame-nek sem lett semmi baja, azon a kisebbfajta sokkon kívül, aminek mindannyian örültünk, ugyanis végre csendben maradt.
Vissza az elejére Go down
Sophie Black
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Sophie Black


Hozzászólások száma : 336
Aye! Pont : 12
Join date : 2010. Jul. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : a csillagok közt :P

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 4
Jellem:

Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?    Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  Icon_minitimeVas. Feb. 06, 2011 8:46 am

Vörösen izzott az égbolt, mikor a kabinomból egy csepp pihenőt követően kijöttem. Benn sokkal rosszabbul éreztem magam, mint itt kinn, ahol ért egy cseppet a szellő. Az alvás alatt sajnos tengeri betegségem egy részét sikeresen visszanyertem, hogy hogyan még most sem tudom, a lényeg az, hogy a korlátba erőteljesen belemarkolva fogtam vissza tengerhez hasonlóan háborgó gyomromat. Közben mögülem hallottam Atsui hangját, ahogy a részeg kapitánnyal vált egy néhány szót. Hallottam a kapitány úr válaszát, s sóhajom annyira nagyra sikeredett, hogy még a tőlem jó pár méterre lévő Atsu is meghallotta.
Hozzámlépdelt és állapotom felől érdeklődött, de hogy ne hátráltassam magunkat, meg hogy ne aggódjon senkise miattam, persze hogy jól vagyok; hallatszott a felelet tőlem, egy halovány mosoly kíséretében, de kezeimet le nem mertem venni a korlátról.
- Nos legalább Ayame-t sikerült eddig túlélnünk. – állapította meg egy mosoly kíséretében, valószínűleg vidítani próbált rajtam.
- Jah….. – és hirtelen kirázott a hideg, nem tudom miért, még nem igazán tudtam mi okozhatta, de egyszer csak szörnyű hiányérzet támadt rám. Visszapörgettem az elmúlt pár pillanatot, s azonnal leesett: miért van ilyen csend?
Atsu rám pillantott, majd tekintete körbe fürkészett a hajón, majd mikor megpillantotta Billyt azonnal le is szólította.
- Tina felkelt már? ~ Nem Ginának hívták?? O.O~ kérdezte, míg én tovább agyaltam, hogy Tina vagy Gina, Tina vagy Gina, Tina vagy Gina…
- Tina? – Kérdezte hozzám hasonló döbbenettel, de aztán leesett neki, hogy kiről is van szó.
Ha Billy eléggé jól informált, akkor az öreglány még semmit sem mozdult ebéd óta… de akkor…
- Hol van Ayame? – kérdeztük egyszerre Atsuival, ám ő hamarabb tudta elemezni a helyzetet. Azonnal adta az utasítást, hogy keressem meg Adamet, én pedig próbáltam szedni a lábacskáimat. Hamar rábukkantunk az egyik fal tövében szundikálva, igazából a piától kiütve húzta a lóbőrt. Hamar felkelt a zargatásunkra, aztán fogta a sajgó fejét, és hunyorgott.
Atsu lelépett kutakodni, megértem, viszont én hirtelen egyensúlyt veszítve a földre térdeltem… egy szintbe kerülve ezzel Adammel. De nem szóltam hozzá, eleinte csak figyeltem, ahogy dörzsöli a szemét, aztán behunytam enyéimet, és valami stabil és szilárd helyre képzeltem magam. Ám mikor ezzel megvoltam, hátam mögül, pont az egyik vitorla irányában kopogó topánka hangját véltem felfedezni, olyat, mint amilyen Ayaméé, meg egy erőteljes trappoló hangot. Aztán teljesen takarásba értek mindketten, mikor egy éles női sikolyra tártam fel szemhéjaimat. Ez már nem tréfa… ez most nem Billy és nem is Kaoru… ez most valaki más, aki a hajóra tévedt. Felugrottunk Adammel, és a hajóorr irányába rohantunk. Ott megálltam, neki dőltem a korlátnak, és zsebemben kezdtem matatni… Hogy miért is ne, pont ilyenkor sikerül benn hagynom a fránya lelkeimet a kabinomban. De amíg Adam és Atsui belekezdenek a küzdelembe, biztos addig fog fajulni, addig nekem van időm berohanni értük. Már futok is befelé, még jó hogy a fedélzethez igen közel van a szobám, nem tart sok időbe. Le a hajógyomorba, feltárom az ajtóm… s az ágyon heverő kulcsok után kapok. Míg visszafele futok, hallom, ahogy apró koppanások kíséretében elég érdekessé fajul a helyzet. Kitárom a ladik ajtaját, majd látom, mi folyik idefenn, habozás nélkül Atsuiékhoz rohanok, ahol aztán Atsu magra vállalta a főnök szerepét… oké, úgyis lusta vagyok… A parancsa az volt, hogy oszoljunk szét, hát próbáltam hallgatni rá. Jobbja felé kezdtem futni, ahol aztán előbb egy árbóc mögött, majd egy hordó mögé rejteztem. Új rejtekemen kezeim közé kaptam kulcscsomómat, amin már egész szép gyűjtemény lógott lelkeimből.
~ Melyiket idézzem? ~ Agyaltam, nézegetve Pictor és Leo kulcsát. Aztán félbeszakított Atsu hangja…
- Most! – Hirtelen Pictort kaptam elő, végül is nagyobb táram lesz így a lehetőségekből.
- Monsieur, kérhetnék egy pisztolyt, és jó néhány plusz tárat? – Nem is felelt, már festett is, végül a fegyver lágyan huppant csuklómba. ~ Naah… most hogy használjam? ~ Merengtem cseppet, mert mikor először lőni akartam vele, nem jött össze. Pictor rábökött a biztosító pöcökre. ~ Minek festette rá, ha tudja, hogy nincs rá szükség? ~ Aztán kibiztosítva a játékszert, leadtam az első ferde lövésemet. Amennyire visszalökte csuklómat, meglepődtem, nem vagyok hozzászokva, de egész hamar, már a harmadik lövetnél megszoktam a fegyver mibenlétét, és közelebb lépdelve adtam le még több lövést. Egy néhány üteg talált is, bár jelentéktelennek látszó testrészeket, meg volt, amelyik csak súrolta a felszínt. És ekkor beütött a baj… a férfi pajzsnak használta Ayame ájult testét.
Aztán visszalökte, mire mindannyian feladtuk a pillanatnyi harcmodorunkat.
- Pictor, tűntesd el! – nyújtottam felé a most már haszontalan fegyvert, persze csak azért, mert nem voltam képes rendesen használni…
Hirtelen Atsu magánakcióba akart kezdeni, de nem jött össze neki, s az eredmény: Ayame éppen a hideg óceán felé zuhan.
- Pictor!!! – Kiáltottam, de addigra ő már intézkedett. Nem volt időm leváltani Pictort Dolphinusra, pedig ő hatásosabb lett volna most.
Billy nem mesze mögülünk szemlélte a csatát, úgy gondoltam ő segíthet.
Atsu parancsaira csak fél füllel figyeltem, mert végül is… a harcban én nem vagyok nagy segítség, meg amúgy is ugyanazt tenném, csak éppen elég sajátos módon, mint amit mond.
- Biiilllyyy…!!! – szaladtam oda hozzá. – Nem lehetne a felszálló lépcsőt most leengedni?
- Hát felőlem. – Felnézett a kapitányra, aki rábólintott. A korlát bejáratánál kiakasztotta az ajtót, majd ott leengedtük együtt a lépcsőt.
- Ez stabil? – Nyeltem hatalmasat, mire kaptam egy pozitív választ.
- Pictor! – Szóltam festőmnek, aki bólintott és köddé vált, ekkor kezembe kaptam Dolphinus kulcsát. – Delfin kapuja, Tárulj!! – S a vízben egy hatalmas gyilkosbálna volt. A lépcsőn remegve lekecmeregve a hátára ültem, aztán a csónakhoz vitt. A ladik szélét megragadva odavontattuk a lépcsőhöz, hol már Billy várta a leányzót. Két karjába véve őt, felvitte a fedélzetre, aztán segítő jobbot nyújtott nekem, és én is felmásztam.
Dolphinust visszahívtam, s apró ezüstkulcsát megpuszilva meg köszöntem neki a segítséget, holott még mostanáig sem sikerült szerződést kötnöm vele.
A fedélzeten egész érdekes látvány fogadott, a férfi megkötözve, egyébként nagycsomó homok mindenfele. Oldalamra tettem a kezemet, gondolkoztam cseppet.
- Miért hagytátok életben? – kérdeztem kissé értetlenül, elvégre ellenség, és még csak legális klánból se származhat. – Na mindegy… - Odalépdeltem Ayaméhez, akit azóta egy napozó ágyba fektetett Billy, ő maga pedig Kaoruhoz ment le vízért.
- Azért az érdekelne, hogy jutott a hajó fedélzetére, ugyanis kisebb csónakot nem láttam a hajó oldalán egész nap…
Vissza az elejére Go down
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?    Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  Icon_minitimeCsüt. Feb. 10, 2011 10:53 pm

Adam Scythblue kizárom a küldetésből, mivel többszöri felszólításra sem postolt. Büntetése: 2011. 02. 10. - 2011. 02. 25. tart, mely alatt nem jelentkezhet küldetésre.

Sikeresen megmentettétek Ayamét. Kissé sokkos állapotban van, remeg is de egyben van szóval nagy gond nincs. Ayamének a szakácshoz most egy jó erős fekete kávét, és ráveszitek hogy menjen aludni. Viszont a helyzet azt mutatja jó lenne ha őrséget állítanátok, ne hogy legyen még egy ilyen incidens. Kérjétek segítséget a legénységtől, akik készségesen segítenek neked. Az éjszaka további része nyugodtan telik.
Reggel megérkeztek a kicsi kis sziget kikötőjébe. Elég egyértelmű merre is kell mennetek, hiszen egy pindurka halász falut láttok és a távolba meg egy hatalmas már már kacsaforgó palotának számító építményt. Ayame a szokásos lelkesedésével rohangál fel s alá a hajón, anyja pedig próbálja közben minél csinosabbá tenni, gyönyörű selyem ruhát ad rá, arcát kipúderezi és haját félig kontyba fogja. Mi tagadás tényleg nagyon szép a végeredmény annak pedig különösen aki nem tudja mennyi gond is van Ayaméal. Az édesanya kissé fáradtan mászik le a hajóról közben pedig folyton Ayamét korholja amiért nem bír magával. Ti úgy fent segítetek lepakolni a bőröndöket és elindultok a kikövezett kanyargó úton felfelé. Borzalmasan meleg van, és azok a bőröndök rettentően nehezek. Az úton mindenki megbámul titeket, egyszer csak egy hivalkodó szépen kiöltözött lány áll elétek.
- Naknura Ayame? - kérdi kihívóan.
- Igen az vagyok. - feleli megilletődve.
- Na hát akkor kis anyám eddig tarott az útad! - mondja és két jól megtermett férfi jelenik meg mögötte.
Postotok eddig tartson!

Arra kérlek titeket hogy próbáljatok meg időben postolni, a küldetésből már csak három kör maradt!
Vissza az elejére Go down
Atsui Orestes
Elemi mágus
Elemi mágus
Atsui Orestes


Hozzászólások száma : 582
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Oct. 13.
Age : 37
Tartózkodási hely : Leangarth, vagy ahova a dolga viszi.. :)

Karakter információ
Céh: -
Szint: 16
Jellem: Semleges Jó

Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?    Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  Icon_minitimePént. Feb. 11, 2011 11:43 am

A „kis” incidens után Ayame úgy nézett ki, mint aki kísértetet látott – nem is egyet. Kaoru a lányt meglátva azonnal főzött egy jó erős kávét, amíg elkészült vele, mi ápolgattuk a lelkét a fedélzeten. Kedvesen, de határozottan megitattuk vele a forró löttyöt, aztán lekísértük az egyik szobába, hogy aludjon. Szerencsére nem ellenkezett, főleg mikor szóba került az alvás jótékony, ránckisimító hatása, így éjszakára úgy tűnt nyugtunk lesz, legalább tőle. Sophy-val megállapodtunk, hogy amint besötétedik, váltásban őrt állunk a hajón, nehogy újabb meglepetés érhessen minket. Egyedül azonban lehetetlen lett volna felügyelni az egész hajót, ezért a kapitány mellénk rendelt egy-egy főt a legénységből. Az őrséget én kezdtem meg, amint a Nap a tenger alá bukott, mégpedig Billy-vel az oldalamon. Sophy-nak jutott Kaoru, amit egyáltalán nem bántam, bár kicsit sajnáltam társamat. Az őrség rám eső része kifejezetten kellemesen telt, még arra is rájöttem, hogy Billy-vel lehet értelmesen beszélgetni, ha nem is túl sokat. Csendben őrjáratoztam a nyekergő fával bevont fedélzeten, miközben a csillagokat kémleltem az égen, és felidéztem gyermekkori emlékeimet, mikor oly’ szoros barátságot kötöttem a tengerrel. Mivel jól éreztem magam, hamar eljött az éjjel egy óra, és magával hozta a váltást jelentő Sophy-t, illetve Kaoru-t is, mi pedig Billy-vel elfoglaltuk a számunkra kijelölt alvóhelyeket, ahol rövid merengés után álomba is merültem.

Másnap, szokásomhoz híven hajnalban keltem. Kaoru már várt minket a reggelivel, amit ismét igen gyorsan elpusztítottunk, majd felsétáltam a fedélzetre, ott is a hajó orrába, ahonnan már látszott is a kis sziget, melyre igyekeztünk. Elkezdtünk hát készülődni, ami a rengeteg csomag miatt nem két percig tartott, de legalább elvonta a figyelmem az éjszaka újratöltődött Ayame-ról, aki vadul rohangálta körbe a hajót, miközben anyja csinosítgatni próbálta, meglepően eredményesen. Szerencsére sikerült összepakolnunk, mire a hajó beevickélt a parányi kikötőbe, majd újabb fél órás hurcolkodást követően végre partra szálltunk, miközben Tina…vagy hogy is hívják?...ja persze Gina folyamatosan a nyávogó Ayame-t piszkálta, annak elviselhetetlen viselkedése miatt. A parton egy kis halászfalu fogadott minket, ami kísértetiesen hasonlított szülőfalumra, leszámítva egy kissé távolabb álló, hivalkodó pompával kirívó kastélyt. Egyértelmű volt, hogy az lesz úti célunk, így nem is húztuk az időt, elindultunk a kacsalábon forgó palota felé. A Nap nem kímélt minket, egy csapásra borzasztó hőség kerekedett, a falu népe pedig kíváncsian bámulta bőröndcipelő csordánkat, ezzel még kellemetlenebbé téve az amúgy is felfelé vezető, kacskaringós utat. Jó húsz percnyi kaptatás után, hirtelen egy igen csinos hölgyemény állta utunkat.
- Naknura Ayame? – csicseregte Ayame stílusában. ~ Jaj nee..még egy ebből az átokból? Mit vétettem? ~
- Igen, az vagyok. – gügyögte vissza gőgösen, miközben orrát felajánlotta az égieknek.
- Na hát akkor kis anyám eddig tartott az utad! – váltott át cinikus hangnemre, mire két jól megtermett kétajtós szekrény lépett ki a háta mögül. ~ Vajon hogy fértek el mögötte? ~
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?    Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Magánküldetés: Kincskeresés Avagy dicsőség vagy halál
» Én vagyok ő, te vagy én, ő pedig te! ( Magánküldetés - Firmus Kakte, Noah Senshi, Bob Kingston Ash Valentine)
» A halál lehellete
» A halál lehellete B csapat ( Karmazsin, Jonathan McWilliams, Okumura Keisuke )
» A halál lehellete C csapat ( Jonathan McWilliams, Orson van der Hobbelheim, Baso Akatsuka, Sorov Mazjef )

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Fiore Királyság :: Hargeon-
Ugrás: