KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Sophie Black
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Sophie Black


Hozzászólások száma : 336
Aye! Pont : 12
Join date : 2010. Jul. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : a csillagok közt :P

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 4
Jellem:

Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?    Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 18, 2011 10:08 pm

Ayaméról szinte virított, hogy még hasonlóhoz se volt része, mint Noahnak meg nekem Vizimában, ahol a hatalmas tűzdelt rémségek csak arra vártak, hogy apró cafatokra szaggassanak, de elvégre… ő egy úrhölgy, gazdag, s mindig mindenki az óhajait lesi. De mégis… úgy megnézném, hogy egy Ayamefajta ember mit kezdene abban a pokolban, ami akkor este fogadott minket. Még örülhet… azok a két méter magas monstrumok az ágyúikkal, fegyvereikkel nem rá szegezték az egész tárukat, csak egy kisebb ütés volt a fejére, illetve zuhant, bár eszméletlenségénél fogva ez már nem akkora gond, hogy a lelke ennyire beleremegjen.
Végül a forró kávé is megérkezett, amit Kaoru ígért, s Ayaméba erőltetve az éltető nedűt, az kissé jobb színbe rázódott.
Atsuval karöltve a kába leányzót lekísértük az egyik kabinba, hogy végre kipihenhesse a számára oly’ hosszú napot, mert mitagadást… neki tényleg hosszú volt, ahogy délelőtt pörgött…
Az éjjelről pedig Atsuival gondoskodtunk, hogy végre nyugodtan aludhasson, felváltott őrséget állva a kabin előtt, meg a fedélzeten járőrözve egy-egy tiszt, esetemben Kaoru kíséretében. Ő persze többször is megpróbált rám mászni, de az én szívem már kötelez, és ha jót akar magának, akkor ennyi lesz és semmi több, amit tőlem akar. Elég érdekes lenne ha Shadem tudomást szerezne erről, nem tudom, vannak e szadista hajlamai, de ha vannak én kikötözve, míg Kaoru kivégezve folytatnánk az életet… szerintem még hullaként is tovább kínozná ezt a perverz szakácsot, amilyen kis gonosz vigyora van, mást ki se nézek belőle. Jut is eszembe.. olyan rég láttam már kedvesemet, kínoz a hiánya.
A barlangban eltöltött hosszú órák, s mindaz, ami ez idő alatt történt, mélyen az agyamba égett, nem tudom feledni, ahogy akkor érintett.

Egész őrjárat alatt agyaltam, hogy vajon mi lehet vele…. Éppen ezért őrségváltást követően nem is voltam képes aludni… egész reggelig… Mikor elhagytam a kabinomat, már Gina asszonyság a virgonc lányával törődött, Atsuinak pedig korán lüktettek az erei a csicsergő hang idegesítősége miatt, hát ha a vőlegénynek volnék, én nem venném el, még ha fizetnek se. Vagy akkor sem, ha ő lenne a világ legcsodálatosabb nője… de nem így van, van nála ezer különb, még természetre is csodálatra méltóbb teremtés.

A kikötőbe érve, egy kisebb városka fogadott minket, meglepetésként fogadott a felé magasodó kastély, mely úri pompával ragyogta be a helyet. A cipekedés immáron nem a mi dolgunk volt… volt arra megfelelőbb személy is, nekünk már csak a kísérés maradt, persze az sem olyan egyszerű ekkora hőségben, de üsse kavics, túl kell élni, meghát… itt ez a nagy emelkedő útszakasz, amin végig kellett mennünk… ha ilyen gazdagok miért nem bérelnek hintót?
És ekkor jött a probléma, ugyanis utunkat állta egy nő, aki nem gratulálni akart a kislánynak.
- Naknura Ayame? – ennek ellenére szinte ugyanolyanok voltak.
- Igen az vagyok. – hát…. Őszintén nem tudom én a helyében büszke lennék e magamra, de neki így biztos jó.
- Na hát akkor kis anyám eddig tartott az utad! – Az a két monstrum, aki mögüle lépett elő, egész érdekesen hatott, már csak azért is, mert maga a hölgy nem nagydarab…


A hozzászólást Sophy Walter összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 27, 2011 12:47 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?    Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  - Page 2 Icon_minitimeHétf. Feb. 21, 2011 7:32 pm

A nem túl barátságos lány és két jól megtermett barátja gonoszul vigyorognak Ayaméra és rátok, majd a lány csettint és a két monstrum el indul Ayame felé. Lehet nem volna célszerű hagyni hogy agyba főbe verjék úgy hogy ha gondoljátok a védelmére is kelhettek.

Sophy, a te ellenfeled egy föld mágus. VE 800
Az általa használt támadások: Stone Spike /Kő Tüske/, Iron Rock Wall /Vas kőfal/

Atsui a te ellenfeled telekinézist használ. VE 600
Az általa használt támadások: Telekinesis /Telekinézis/, Force Push /Erőlökés/, Levatation /Lebegés/, Pressure Fist /Nyomás ököl/

Harcotok a post végével záruljon, védjétek meg Ayamét és győzzétek le a mágusokat.
Vissza az elejére Go down
Atsui Orestes
Elemi mágus
Elemi mágus
Atsui Orestes


Hozzászólások száma : 582
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Oct. 13.
Age : 37
Tartózkodási hely : Leangarth, vagy ahova a dolga viszi.. :)

Karakter információ
Céh: -
Szint: 16
Jellem: Semleges Jó

Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?    Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  - Page 2 Icon_minitimeSzer. Feb. 23, 2011 3:48 pm

Valahogy éreztem, hogy az út a palotába nem lesz sétagalopp, és a kislányból, meg a két gorillájából előtörő gonosz kacaj is ezt a gyanút erősítette bennem. ~ De vajon mi lehet ilyen vicces? ~ tűnődtem magamban, amikor is a két nagydarab fickó megindult Ayame felé, akinek arca azonnal álváltott gőgös nagymacskából, félős nyuszira. Sophy-val rögtön a remegő lábú védencünk, és a keményfiúk közé álltunk.
- Tűnés az útból kislányok!! – dörmögte a hozzám közelebb lévő, én pedig úgy döntöttem kár lenne húzni az időt, hiszen ha gyorsan eltakarítjuk az útból ezeket a majmokat, akkor hamarabb megszabadulhatok Ayame-tól is, ami igencsak időszerű volt már.
- Sand Magic! – lendült a karom, és indult a homokbomba, egyenesen a fickó gyomrába, amitől néhány métert arrébb repült, de még mielőtt földet ért volna, megállt a levegőben, egyenesbe hozta magát, majd lassan leereszkedett a talajra. ~ Szóval mágusok. ~ állapítottam meg, miközben megiramodtam felé, Sophy pedig kezelésbe vette a másikat. Mielőtt támadhattam volna, a fickó felém lendítette karját, és varázsigét mormolt. Ismeretlen erő taszított, egyenesen az egyik fa törzsének. Nagyot nyekkentem, majd a földre hullottam, kezemet pedig a fűre tapasztottam, és megidéztem mágikus futóhomokomat. Számításaim nem jöttek be, ugyanis mire varázslatom aktiválódott, az ember már néhány centivel a föld fölött lebegett, és ismét felém csapott. Újabb szép repülés, és kényelmesnek egyáltalán nem nevezhető elterülés az avarban, ezúttal azonban nem vártam, meg az újabb csapást. Felpattantam, futásnak eredtem, hogy nehezebben találjon el, és ráküldtem egy tucatnyi homokgömböt. Párat kivédett, de az egyik végre az oldalába talált. ~ Ez az! ~ elégedetten a levegőbe öklöztem, de az öröm túl korai volt, a fickó ugyanis mintha meg sem érezte volna, felegyenesedett, és felém fordult.
- Force Push!! – kiáltotta, de ezúttal szemfülesebb voltam, és még időben kikerültem a lökéshullámot.
- Crystal Magic! – emberméretű kristályfalat idéztem meg a levegőben, majd egyenesen ellenfelemre hajítottam. Két kezét maga elé tartotta, és éppen a becsapódás előtt sikerült megállítania. Erőt gyűjtött, majd visszaküldte rám a kristályt, de az félúton köddé vált, ahogy megszüntettem a varázslatot. Megálltunk, és egy percig lihegve figyeltük egymást.
- Nem adod fel inkább? – érdeklődtem, és lassan elindultam felé.
- Azt lesheted. – felelte cinikusan, és ő is felém lépdelt, miközben ujjait ropogtatta ökölbeszorított kezén.
- Pedig nem engedlek a hárpia közelébe. – közöltem, és szinte egyszerre futásnak eredtünk. Harci kiáltással ugrottam felé, s jobb kezembe koncentráltam mágiámat. Éreztem, ahogy telekinetikus energiái próbálják ellökni testemet, de minden maradék varázserőmet összeszedtem, és összesűrített homokkal bevont öklömmel az arcába csaptam. A fickó repült néhány métert, majd belecsapódott egy fába, és ájultan elterült a földön. Sóhajtottam egyet, és visszafordultam Ayame felé, akinek szerencsére nem esett bántódása, sőt Sophy is elbánt a másik gorillával. Elégedetten visszasétáltam a karavánunkhoz, és reméltem, hogy most már semmi nem állja utunkat.
Vissza az elejére Go down
Sophie Black
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Sophie Black


Hozzászólások száma : 336
Aye! Pont : 12
Join date : 2010. Jul. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : a csillagok közt :P

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 4
Jellem:

Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?    Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  - Page 2 Icon_minitimeSzer. Feb. 23, 2011 5:52 pm

Úgy tűnt az Ayameféle nőszemélynek is csak a szája nagy, meg nevetni… khöm… szőrszál hasogatóan hahotázni azt tud, de a munka nagy részét a hatalmas monstrum kidobó embereire hagyja inkább. Ayame az előző harcból okulva most összerándulva lépdelt hátrébb engedve minket maga elé. Közben egy nagyobb dübbenés hallatszott a hátunk mögül… Gina-san ájult el attól, hogy lányának ellenei támadtak hírtelen… igen, ő neki nem meséltünk a hajón megesett incidensről, nem is kellett tudnia.
Apró csettintés… a monstrumok, talpuk alatt a remegő földdel irányunkba lépdelnek. Ayame teljesen mögénk húzódik, én pedig magam elé mormolom a következőt, persze úgy, hogy a jelenlévők közül senki se hallja:
- Basic Illusion: Audition Scream… - Egy erőteljes szoprán női sikollyal indítottam a küzdelmet, amit természetesen csak az én ellenfelem hallott, nem kívántam volna Atsuét földre kényszeríteni, ha közben társam épp valami magasabban elsuhanó támadást indít felé. Az enyém szorongatta hallószervét egy cseppet, ám ez nem volt elég arra, hogy kiüssem. Nem, szívósabbak ezek annál minthogy egyetlen sikolytól kifeküdjenek…
- Stone Spike. – Guggolásból rám küldte a levegőbe idézett kőszilánkjait, amelyek egész nagy lendülettel csapódtak volna be, ha nem ugrok el még időben. Puffanásom elég szerencsétlen volt, ugyanis mögöttem persze Ayame és az egész karaván ott volt. Még az volt a szerencsém, hogy az a szekér, melynek felső pavilonján áthatoltak a tüskék, pont a mienk volt, egy szó, mint száz, nem tartózkodott rajta egy lélek se.
- Wáá…. Piszkos lett a ruhám…!!! - álltam fel szomorúan, és poroltam a szoknyámat, látszott mindenkin, aki egy csepp figyelmet szentelt nekem, hogy a küzdelmet félvállról veszem, és hogy ők ezt egyáltalán nem találják viccesnek, legalábbis ezt mesélte a WTF?! tekintetük.
Egyszer csak kulcscsomómat kikaptam a zsebemből, pont akkor, mikor az ürge újabb kőszilánkokkal ajándékozott volna meg, elkiáltottam magam.
- Festő kapuja, TÁRULJ! – jobbomban elfordítottam a kulcsot, s Pictor mágikus köre felvillant. Drágaságom azonnal átlátta a helyzetet, nem buta ő vagy ilyesmi, éppen ezért az a fal, amit azonnal összetákolt egész hasznosnak bizonyult.
- Bon jour! Je suis ici, mademoiselle! {Jó napot! Itt vagyok, kisasszony.} – Üdvözölt semmilyen francia képével. – Sophy… tudod, hogy ez a poros város nem tesz jót a szépségednek… meg nem is szép háttér egy képhez. Bááár az a palota, de nem… ronda a környezete. Mon diue! {Istenem!} Kő tüskék! – kapott a fejéhez a drága, és egészen Sikoly szerűre sikeredett az alakítása, ahogy mellette az ellenség újabb szilánkjai zúgtak el.
- Hahahahaaa. – Jót kacagtam, aztán szemeimből a könnycseppeket letörölve odahajoltam Pictorhoz. Fél szememmel közben tovább figyeltem, hogy mit reagál az ellenfelem, aki persze csak bambán lenézett, biztos azt hiszi, hogy kezdő mágus vagyok.
- Monsieur, szeretném, ha csendben ott lopóznál körülötte, és festenél köré egy ketrecet… én közben azt az illúziót fogom kelteni, mintha már ott lenne. – Mondtam társamnak suttogva az instrukciókat, mire ő elkezdett felé lépdelni, meg persze előkapta az egyik legszebb ecsetét, és a palettájába mártotta.
- Monsieur, egy ketrecet a köré a *halkabban*marha*ismét normális hangerőn* köré! – Adtam ki az utasítást, perze a csepp csúnya szót Pictor kedve miatt, meg, hogy csak az én tudatomat nyugtassa, halkabban mondtam, majd ezt követően már a lelkemre figyelt a balga, s engem figyelmen kívül hagyott… nagy hiba.
- Excusez-moi {elnézést}, de ön egy igen ellenszenves személy számunkra, akit ketrecbe kell zárnom. – a levegőben egyet suhintott Pictor, én pont akkor mormoltam el az orrom alatt ezt a varázsigét: Basic Illusion: Touch! – s akkor megjelent körülötte először csak az illúzió ketrec, aztán Pictor kiszépítette valódira.
Az ellenség nagyokat pislantott, megpöckölte a fémrácsot, és látszott rajta, hogy belefájdult az ujja.
- Buta vagy, ha azt hiszed, csak egy gyenge gyermek vagyok… - ráztam meg a fejem, miközben vállamat vontam, és elmosolyodtam. – Szép munka volt, Monsieur! És most… Au revoir! {Viszlát!} – integettem neki, miközben ő bólintott, viszonozta a köszönést és köddé vált.
Nyújtóztam egy hatalmasat, de közben még egy néhány tüske elment mellettem, egy karcolta is a karomat.
- Héé…. >.> - néztem a fogolyra dühösen, mire megint mormogtam magamban: - Basic Illusion: Touch! – Egy kötél jelent meg az őrült körül, aki ezáltal eléggé kötött helyzetbe került, nem is fizikailag, hanem szellemileg, elvégre… ő úgy tudja, meg van kötve.
Figyelmemet az ismét köreinkben álló Atsuira szenteltem, és a bambán álldogáló nőre, aki mellől korábban kiléptek az ellenfeleink. Nem csodálkozom, az egyik ketrecben megkötve üldögél, a másik messzire fekszik ájultan egy fa tövében.
- Na, most mi lesz? – Kérdeztem a hölgytől, akinek remegtek az ajkai.


A hozzászólást Sophy Walter összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Márc. 02, 2011 4:49 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?    Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  - Page 2 Icon_minitimeHétf. Feb. 28, 2011 9:48 pm

Most hogy kik tatátok a potenciális veszély forrásokat, egy újabb forró helyzettel kell megküzdenetek. Miután eltakarítottátok az útról a legyőzött mágusokat Ayame anya pihegve remeg a földön, nagy valószínűséggel be tett neki a harc, és elég erősen a hiper ventilálás felé hajaz már a dolog. Nyugtassátok meg hogy a veszély már elmúlt, nem kell pánikba esnie, főleg hogy már nincs is senki az úton. Ha ezzel megvagytok folytathatjátok az utatokat, a kúria felé amit rövid időn belül el is értek. Odabent mikor meglátják Ayamét úgy fent kitör a pánik - megesik hogy az ember csak ilyen gyenge idegzetűekkel fut össze - és azonnal hívatják a vőlegényt mindenki sürögni forogni kezd, törik a tányérokat szerencsétlenkednek, csak a szokásos dolgok. Ha ne adj isten nektek ez már sok(k) lenne ki is mehettek a ház elé amíg elül a nagy hév. Nem sokkal később megjelenik előttetek a vőlegény apja és Ayame anyja. Megköszönik a segítségetek na és persze a kitartásotokat valamint türelmeteket és kifizetnek titeket. Elbúcsúztattok egymástól és már indulhattok is haza, vagy akár wellnes szalonba kipihenni a fáradalmakat, ez rajtatok múlik. Záró postotokban ti döntötök!
Vissza az elejére Go down
Atsui Orestes
Elemi mágus
Elemi mágus
Atsui Orestes


Hozzászólások száma : 582
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Oct. 13.
Age : 37
Tartózkodási hely : Leangarth, vagy ahova a dolga viszi.. :)

Karakter információ
Céh: -
Szint: 16
Jellem: Semleges Jó

Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?    Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 01, 2011 12:15 pm

A lány szemei lassan megteltek pánikkal, de azért maradt hely a feltörekvő könnyeknek is, ahogy fejét ide-oda kapkodta két harcképtelenné vált gorillája között. Már nincs neki sok hátra… és igen… eltört a mécses. Keserves, furcsa sikongatásokkal teli zokogásba kezdett. Valamit gügyögött is arról, hogy ezt még megbánja az egész világ, de nem értettem pontosan, mert a sikítás rendre megszakította a beszédet. Elengedtem egy elégedett félmosolyt, ahogy végignéztem, amint hisztizve elszalad a falu felé, aztán visszafordultam a csapathoz. A mosoly hamar ráfagyott arcomra, sőt testem egészében elhűltem, mikor megláttam Gina-t. Ayame anyja a földön fekve vergődött, mint akit megszállt egy démon, verejtékezett, és kapkodta a levegőt, mintha nem lenne belőle elég a tüdejében. Megfordult a fejemben, hogy mindjárt feldobja a bakancsot itt a szemünk láttára, az út közepén. Sophy már ott térdelt mellette, és arcát törölgette valami zsebkendővel. Ránéztem Ayame-re, aki látszólag tehetetlenül ácsorgott, és figyelte remegő anyját a földön. Nem tudtam eldönteni mi járhat a fejében. Csillogó szemeiben aggodalom tükröződött, de valahogy mégis úgy éreztem, hogy nem igazán hatja meg a dolog. Odatérdeltem én is Gina oldalához, és próbáltam besegíteni Sophy-nak.
- Itt van velünk, Gina? Kérem nyugodjon meg. Már nincsenek veszélyben. – na hát ezzel nem sokra mentem. Sophy is próbálkozott, egyelőre kevés sikerrel. Kérdőn néztem Ayame-re, hátha odaeszi hozzánk a fene, a látványa talán megnyugtatná Gina-t, de Ayame meg sem mozdult, sőt már valami madárcsicsergés kötötte le a figyelmét. Odamentem hát hozzá, megragadtam a karját, és csepett sem úri módon, odacibáltam anyjához.
- Nézze asszonyom, itt a lánya is. – mosolyogtam a hullafehér nőre. – Itt van Ayame, ő is jól van, ugye Ayame? – rántottam egyet a lányon, mert nem akaródzott reagálni, és fogaim közt odasziszegtem neki, hogy legyen már olyan kedves, és szólaljon meg.
- Szia anya… ööö…. Igen jól vagyok.. – nyafogta, és úgy tűnt ez bevált, ugyanis lassan, de alábbhagyott a remegés. Felültettük, és Sophy megmutatta, hogy már nem állja senki utunkat, és mindjárt beérünk a palotába. A helyzet gyors javulásnak indult, Gina vérkeringése szépen helyreállt, ezért felültettük a szekérre, és továbbindultunk.

Nem sokkal később el is értük a kúria díszes kapuját, ami azonnal kitárult előttünk, szabad utat engedve a palotához. A hatalmas aulába belépve Gina-nak rögtön visszatért a beszédkészsége is. Őrült rohanás kerekedett egy pillanat alatt, szemmel alig tudtam követni az eseményeket. Pánikhangulat keveredett a vásári zsibajjal. Pincérek száguldoztak tányér, és ételtornyokkal, az egyik majdnem el is gázolt. Gina mindent ellenőrizni próbált, de inkább csak hátráltatta a munkát. Ayame lelkesen száguldozott, a menyasszonyi ruhájában, tíz segítőjével a nyomában, akik sikítozva követték tűkkel, cérnákkal, fátyollal, és egyéb cuccokkal, de a lányt lehetetlen volt megállítani. Valószínűnek tartottam, hogy van benne valamiféle hiperaktivitás gomb, ami bizonyos események hatására magától benyomódik, és ilyenkor elszabadul valami a lányban. Hogy mi azt nem tudom, de hogy veszélyes, és idegesítő az biztos. A vőlegény is hamarosan feltűnt a színen, a káoszhangulat rá is ráragadt. Rohangált, és Ayame-t kereste, de mindig pont elkerülték egymást. Már éppen nevetni készültem a látványon, amikor nyílt a főbejárat. Megérkezett a torta. Mindenki megállt, tán még az idő is, amíg áttolták az aulán keresztül a konyhába a nyolcemeletes, fehérben és rózsaszínben pompázó csicsás édesség kolosszust. Tetején jókora marcipán Ayame ölelkezett marcipán vőlegényével, megdöbbentően élethűre sikeredett. Nyilván pusztán a torta is belekerült annyiba, mint a lakásom kéthavi lakbére, vagy még többe. Inkább el is tereltem gondolataimat a témáról, bár annyira nem tudtam, ugyanis eszembe jutott a fizetségünk, hiszen a mi munkánk itt véget ért. Legalábbis mertem remélni, hogy az esküvő idejére nem kell itt maradnunk. A konyhaajtó csapódott, a torta biztonságban volt, a nyüzsgés egy csapásra visszatért a helyiségbe. Fejem erőteljesen zúgott a zsivajtól, megböktem Sophy-t, és a kijáratra mutattam. Úgy láttam egyetért, így hát feltűnés nélkül kiiszkoltunk a főbejárat elé.

Amint becsuktuk a hatalmas kétszárnyas ajtót magunk mögött, elképesztő nyugalom áradt szét bennem. Megszűnt végre az ordibálás, nem volt több csörömpölés, elhalt a sikongatás. Nagyot sóhajtottam, miközben leültem a lépcsőre, és a burjánzó kertet kémleltem. Tökéletes pázsit, hatalmas virágokkal teli pompás bokrok, és gyümölcsöktől roskadozó életteli fák. Minden olyan tökéletes, és gazdag volt. Talán túlságosan is, akárcsak az odabent sürgő-forgó család. A gazdagság olyan vonzó tud lenni, az emberek csak epekednek érte, közben pedig észre sem veszik mennyire személytelen, és álságos életet élnek ezek az emberek. Azt hiszem itt jöttem rá először, hogy nem számít mennyi pénzem volt, a szabadság, és a boldogság akkor is megtalált, és nincs az a vagyon, amiért ezt eldobnám magamtól. Itt tartottam gondolataimban, amikor ismét nyílt az ajtó, és Gina lépett ki rajta, oldalán egy ismeretlen férfival.
- Elnézést kedveseim. A nagy sietségben majdnem megfeledkeztem magukról. – mosolygott Gina. ~ Ezen egyáltalán nem lepődöm meg. ~ - Ő itt Take úr, a vőlegény édesapja.
- Üdv. – biccentéssel üdvözöltem, és illedelmesen bemutatkoztam. – Atsui Orestes vagyok, a Blue Pegasus mágusa. – miután Sophy is bemutatkozott, zavarba ejtő hálálkodásba kezdtek.
- Igazán köszönünk mindent, Önök nélkül ez az esküvő nem jöhetett volna létre. – mondta a fickó mosolygósan, de kimérten.
- Így van. – vette át a szót kapkodva Gina, nehogy kimaradjon valamiből. – Köszönöm a segítséget, és a türelmüket. Tudom, hogy a lányom nem könnyű eset. – kuncogott. ~ Az nem kifejezés.. ~ gondoltam.
- Ugyan semmiség. Ez a dolgunk. – örömmel nyugtáztam, hogy sikerült a gondolataim megtartanom magamnak, majd elégedetten figyeltem, ahogy leszámolják a munkánkért járó pénzt. A jussomat eltettem gyorsan a táskámba, aztán egy gyors elköszönést követően, az örömszülők visszavetették magukat az előkészületek sűrűjébe, én pedig Sophy-val kényelmes tempóban, immár felszabadultan, visszasétáltam a falu kikötőjébe, ahol szerencsére még ott találtuk a hajót, amivel érkeztünk, a féleszű, perverz legénységgel együtt. Éppen indultak vissza Hargeonba, és azt mondták szívesen elvisznek minket, ami mondjuk nem lepett meg. A hajóút ezúttal kifejezetten kellemesen telt, ráértünk napozni, és kipihenni a megbízás fáradalmait, még Kaoru- nek is sikerült nagyjából lehűtenie magát, így nyugodtan élvezhettük az utazást. Másnap kora reggel érkeztünk meg a kikötővárosba. Sparrow kapitánynak megköszöntük a segítséget, majd kimentünk az állomásra, ahol nemsokára befutott mindkettőnk vonata.
- Egy élmény volt Sophy. Remélem találkozunk még. – mosolyogtam társamra, aztán felpattantam a vonatra. ~ Végre… jó lesz újra otthon lenni. ~
Vissza az elejére Go down
Sophie Black
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Sophie Black


Hozzászólások száma : 336
Aye! Pont : 12
Join date : 2010. Jul. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : a csillagok közt :P

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 4
Jellem:

Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?    Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 02, 2011 12:38 am

Hátam mögött összekulcsolt kézzel álltam, s bámultam a jelenetet, melyet Atsuiét és az én ellenfelemet ránk uszított rendezett le csak úgy, mikor a két monstruma teljes kiütésre került… Nos, remélem, soha nem leszek hozzá hasonló, mert akkor helyben fel is kötöm magam. A nő, ahogy üvöltött, sikongatott, zokogott, és átkozott minket, illetve nem kis bosszút ígért számunkra, lassan annyira felhúzott, hogy majdnem ráküldtem olyan illúziókat, amik teljesen lekötötték volna, vagy legalábbis, el lett volna velük foglalva kellőképp.
Homlokomon lüktető erek sokaságával próbáltam figyelmemet 100%osan terelni valami… BÁRMI másra, mint hogy ez a hölgy itt bömböl a saját hibájából.
De végül csak egy hasonló képet kaptam, ami nem más volt, mint a korábban már ájult, azonban mostanra feleszmélt örömanya pánikoló, remegő, és lassan sokkos állapotban a földön fetrengő látványa.
~ Hopp… o.o Ezzel mi lett? ~ Néztem nagyot, de még mindig egy kicsit pipa voltam… ~ Ó ugyan… minél hamarabb szedi össze magát Gina, annál hamarabb mehetünk haza… Sok-sok dolgom akad most. ~ Döntöttem el magamban a következő lépéseimet, s ezután már ott térdeltem a nő mellett, és próbáltam nyugtatni kisebb-nagyobb sikerrel, ami persze csak a hangyákhoz viszonyítva volt nagy… egyébként semmi hatás.
Lassan már Atsui is segíteni próbált, nem több szerencsével, mint én.
- Talán hívjunk egy orvost? – Kérdeztem a levegőbe, ugyanis már addigra Atsui visszafele tartott Ayamével.
- Nézze asszonyom, itt a lánya is. Itt van Ayame, ő is jól van, ugye Ayame? – Kérdezte Atsui Ayamétől, akit nem igazán hatott meg az eset, csak bambán állt, s megszólalni is csak akkor szólalt meg, mikor társam odasziszegett hozzá, hogy nyögjön ki valamit.
A lány hangjára azonnal jobb színe lett az öregasszonynak, majd hamarosan már abban az állapotban volt, hogy ülni is képes volt, különösebb remegés, vagy verítékezés nélkül.
- Gina… nézze csak… már nincs itt senki, aki bánthatná magukat… - próbáltam arcomra erőltetni egy mosolyt. – Nem is vagyunk már messze a palotától… - Hamar változott a helyzet, s miután egy járműre felpakoltuk a rémült asszonyt, s ugyanannak hátuljába felültünk mi is, aztán szépen, a korábbinál sokkal lassabb tempóban zötykölődtünk tovább.

Érkezésünket követően kinyílt a hatalmas kapu, a szekérsor behajtott rajta. Addigra már Gina olyannyira jól érezte magát, hogy segítség nélkül pattant le a járműről, kapkodva tömzsi lábait lépdelt felfelé a lépcsőkön. Előtte a hatalmas kétszárnyú ajtók hirtelen kitárultak, s már azonnal is a még nagyobb hallban találta magát, ahol folyt az élet rendesen.
Egy szakács rohant a malaccal ott, egy nő hordott a karján vagy tíz ruhát és mindezt olyan pánikkal telve, mintha elkésnének már az esküvőről magáról. Ayame az anyja után szaladva, azonnal el is tűnt az egyik folyosó mélyében, aztán mégis visszatért egy néhány percen belül, de ekkor már rajta volt a menyasszonyi ruha, ami igencsak paslán lógott rajta… de meg is értem, elvégre még csak most méretezték volna rá. Vagy legalábbis erről árulkodott az őt követő hatalmas tömeg. Mindeközben pedig a becses vőlegény nevét kiáltozva rohangált fel s alá az egész palotában. Én kiszúrtam magamnak egy minden bizonnyal vendégeknek szánt óriási méretű bőrkanapét, amire le is vetődtem, s mintha csak valami filmet néznék, bámultam a cselekményeket. Ayame ismét elrohant előttem, lassan már tizedjére, ugyanazt kiabálva, pontosan az orrom előtt hagyta el az ő kis… majdnem üvegcipellőinek egyikét.
Vissza kellett volna adjam, legalábbis ezt sugallta a lelkiismeretem vagy mim… dehogy én beszálljak egy ilyen nagy herce-hurcába csak ezért… nincs az az isten!
Terveztem, hogy beszundítok, ám a pillanatnyi zajban ez még számomra is lehetetlen volt. Végül felkeltette a figyelmemet, hogy ismét nyílt az ajtó, azon pedig óriási tortát tolt két pincér egy kis, illetve nagy ételhordó kiskocsin… nem nagykocsin, és a torta térfogata köbö nyolc-tíz Sophy lehetett. Magasságban szerintem nekem másfélszeresem is megvolt a maga nyolc emeletével, meg a tetején ácsorgó marcipánfigurákkal. De az az otromba rózsaszín szín… legalább annyira idegesítő, mint maga Ayame…
Atsui bökésére magamhoz tértem, ujjaival a főbejárat felé mutatott, gondolom csendes távozásra gondolt, vagy legalábbis valami ideiglenes eltűnésre.

Mögöttünk zárult az ajtó, én pedig egy hatalmas nyújtózással nyugtáztam az újonnan ránk köszöntött nyugalmat. Rég volt már ekkora csend körülöttünk.
- Csokis fánkot fogok enni, ha hazamegyek. – gondoltam ki halkan, és már csorgott is a nyálam a finomságra, amit csak egy bizonyos cukrászdában képesek jól elkészíteni, és marha drága is, már bocsánat a szóhasználatért.
Megpillantottam a szinte szálanként fésült füvezetet, és kedvem támadt benne lefeküdni, szóval nem fogtam vissza magam, és már majdnem szunyáltam is.
Nem tudom, hogy nyikorgott e az ajtó… de ha igen, akkor azt azonnal olajozták is, úgyhogy semmi esetre sem hallhattam, ám az azon kilépő két ember hangját már annál inkább, é valós is volt, nem csak egy álom kép, egyszóval kénytelen voltam feltápászkodni, s odabaktatni hozzájuk.
- Elnézést kedveseim. A nagy sietségben majdnem megfeledkeztem magukról. Ő itt Take úr, a vőlegény édesapja. – Jött ki Gina és egy korabeli férfi, akit közben be is mutatott az asszony.
Egy bólintással köszöntem, aztán a bemutatkozás mezejére léptem… nem az a távozás mezeje… hmm, akkor csak simán bemutatkoztam.
- Sophy Walter volnék A Fairy Tailtől… Tudja uram, szép nagy ház… ha hű lennék a klánom hírnevéhez, már nem állna. – mosolyogtam kicsit, amire a férfi szemei hatalmasra nyíltak, végül visszafogva magát egy köhintést követően megszólalt.
- Igazán köszönünk mindent, Önök nélkül ez az esküvő nem jöhetett volna létre. -
- Így van. Köszönöm a segítséget, és a türelmüket. Tudom, hogy a lányom nem könnyű eset.
- Az. – jegyeztem meg… most kivételesen nem éreztem, hogy nem kéne kimondanom.
A fizetés egész hamar le lett bonyolítva, bár azért érdekelt volna, miért akarták volna kinyírni Ayamet ennyien az elmúlt napokban, de maradjon csak az ő titkuk, nem zavartatom magam.
Visszafelé Sparrow kapitányék segítségét igénybe véve haladtunk. Igazán kedves volt tőlük, hogy fizetséget nem is kértek a visszaúton, gondolom őket is bőségesen megjutalmazták ezért a cseppet sem könnyű utazásért.
Persze, amikor elfogadtam, hogy elvisznek Hargeonba… én azt nem gondoltam komolyan.
Egész végig, kivéve mikor épp a kabinomban aludtam, a korláton lógtam tengeribetegként.
Másnap értük el a kikötőt, és akkor már boldogan rohantam le a lépcsőn, hogy végre ismét szárazföld, aztán elterültem ismételten.
Kicsivel ezután megköszöntük a segítségüket a fiúknak, majd a vonatállomásra indultunk.
Itt aztán végleg elváltak útjaink Atsuival, ő ment a Blue Pegasusba, én pedig a Fairy tailbe.
- Egy élmény volt Sophy. Remélem találkozunk még. – Búcsúzott Atsui, az ő vonata egy negyed órával hamarabb indult.
- Részemről is hasonlóképp, és szerintem még fogunk. De meg… vannak ismerőseim Blue Pegasusban, még lehet meg is fordulok majd arra egyszer-kétszer. – Mosolyogtam, majd ő felszállt a járműre, s hamarosan tovább haladt a gőzössel.
Én is hasonlóképp cselekedtem, agyamban pedig egyvalami zakatolt, de nagyon:
- FÁNKFÁNKFÁNKFÁNK!!!

Vissza az elejére Go down
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?    Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 02, 2011 7:47 pm

Na hát akkor el is érkeztünk a végéhez hölgyeim, mondanám hogy és uram de urunk már nincs.
Na hát akkor nézzük csak, postjaitok terjedelmével tökéletesen meg voltam elégedve, kreatívak voltatok és a problémákat is jól megoldottátok.

Atsui: munkádban nem találtam semmi kifogásolhatót, így hát jutalmad 47.000 Gyémánt és 280VE

Sophy: amit neked javasolni tudok hogy tessék figyelni arra amit mesélő ír, ha nem értesz valamit inkább kérdezd meg, mert voltak elcsúszások a postoknál valamint nagyon nagyon tessék ám figyelni a fránya határidőre mert ez itt most nagyon grátiszba ment! Jutalmad 47.000 Gyémánt és 250VE
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?    Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?  - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Magánküldetés:Ameddig a halál el nem választ, vagy még addig se?
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Magánküldetés: Kincskeresés Avagy dicsőség vagy halál
» Én vagyok ő, te vagy én, ő pedig te! ( Magánküldetés - Firmus Kakte, Noah Senshi, Bob Kingston Ash Valentine)
» A halál lehellete
» A halál lehellete B csapat ( Karmazsin, Jonathan McWilliams, Okumura Keisuke )
» A halál lehellete C csapat ( Jonathan McWilliams, Orson van der Hobbelheim, Baso Akatsuka, Sorov Mazjef )

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Fiore Királyság :: Hargeon-
Ugrás: