KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Ai & Dead és egy kicsi lány /nem a kölyköm >.>/

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Nakamura Haneda Ai
Elemi mágus
Elemi mágus
Nakamura Haneda Ai


Hozzászólások száma : 187
Aye! Pont : 12
Join date : 2009. Dec. 01.
Age : 33
Tartózkodási hely : Blue Pegasus klánház Liz-nél a bárpultnál

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 3
Jellem:

Ai & Dead és egy kicsi lány /nem a kölyköm >.>/ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Ai & Dead és egy kicsi lány /nem a kölyköm >.>/   Ai & Dead és egy kicsi lány /nem a kölyköm >.>/ - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 07, 2011 10:06 pm

Miután beleegyezett Dead is, hogy segítek neki és vele tartok a továbbiakban, eldöntöttük, hogy éjszakára még a szállóban maradunk. Elég feltűnő lett volna, ha az első bejáraton mentünk volna vissza, ezért a hátsó ajtót választottuk.
Hosszú és meredek széles lépcsők vezettek felfelé az emeletekre és mivel kicsit fáradt voltam elég lassan mentem.
Amíg a lépcsőházban voltunk nem szóltam Dead-hez, egyenlőre nem volt mit mondanom, no meg már alig vártam, hogy végre lezuhanyozhassak és kicsit ledőljek pihenni.
Egy jó tíz perc múlva érhettünk fel a lakosztályomba, majd mikor bementünk én ledobtam magam az ágyra.
- Nyugodtan helyezd magad kényelemben, csak előtte kérnék valamit, töltenél nekem egy pohár Whisky-t? Ha kell neked is tölthetsz nyugodtan! Ott van a kis szekrény aljába! -mondtam neki miközben kicsit becsuktam a szemem.
Most éreztem, hogy mennyire fáradt vagyok, de ébernek kell maradjak, hisz bármi történhet.
Fogtam magam és lecsúsztam az ágy mellé, majd rágyújtottam.
- Te kérsz? -nyújtottam neki a dobozt.
Már hiányzott a cigi édes íze, amit nagyon szeretek, ráadásul a szegfűszeget különösen szeretem és így még fantasztikusabb ezt érezni.
- Eleinte féltem tőled...és megmondom őszintén mikor kiléptünk az étteremből megfordult a fejembe, hogy bármikor megölhetsz, azonban úgy vagyok vele, hogy szerintem nem fogsz. Nem tudom megmondani miért de van egy ilyen érzésem. Mindezek után már egyáltalán nem tartok tőled és nem is hiszem, hogy a jövőben is kellene. Nagyjából körvonalaztam a fejembe, hogy milyen ember is lehetsz valójában, bár persze ez csak meglátás, hisz még nem ismerlek, de azért remélem, hogy néha barátkozol is nem csak embereket ölsz. -mondtam miközben már odaadta nekem a Whisky-t és bele is kortyoltam. - Nem tudom te mit gondolsz erről...
Próbáltam fürkészni az arcát a mondanivalóm után, bár igazából nem nagyon tudtam bármit is leolvasni róla. Olyan ridegnek tűnt, mint az elején is, pedig én szerettem volna, ha legalább egy kicsit is leeresztett volna.
Mindezektől függetlenül örültem, hogy találkoztunk és kíváncsian várom a fejleményeket.
- Ha most nem haragszol akkor elmegyek fürdeni, gyorsan végzek! -mondtam, majd bevonultam a fürdőbe.
A zuhany alatt végre kicsit felfrissülhettem, amire teszem hozzá már nagy szükségem volt.
Nem tudom meddig lehettem bent, viszont mivel nem hoztam be a váltóruhám ezért a nagy törülközőt csavartam magam köré a másikkal pedig a hajamat dörzsöltem meg egy kicsit.
Amikor kimentem a fürdőből láttam Dead az ágy mellett ült a földön és itta a Whisky-ét.
- Na kész vagyok! Ha szeretnél te is mehetsz! -mondtam neki majd leültem mellé és ismét rágyújtottam. ~ Hát kíváncsi leszek mi lesz ebből...-gondoltam magamban, majd ismét belekortyoltam a Whisky-be.
Vissza az elejére Go down
Dead Shadorick
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Dead Shadorick


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Aug. 14.
Age : 34
Tartózkodási hely : titok

Karakter információ
Céh: Skull Order
Szint: 4
Jellem:

Ai & Dead és egy kicsi lány /nem a kölyköm >.>/ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ai & Dead és egy kicsi lány /nem a kölyköm >.>/   Ai & Dead és egy kicsi lány /nem a kölyköm >.>/ - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 08, 2011 8:43 pm

A velem tartó hölgy elég óvatosnak tűnik, hisz a hátsó ajtón keresztül kellett behatolnunk az épületbe. Véleményem szerint teljesen mindegy, hol megyünk be, ha van egy kis eszük elleneinknek, akkor a szobánkban csapnak le ránk, hisz ott van a legnagyobb esélyük. Ám minden bizonnyal még ott is veszélyes lenne számukra egy összecsapást kezdeményezni velem. A lépcsőházban nem esett szó kettőnk közt, nyilván mind a ketten fáradtak voltunk.
A lakosztályba hatolva a nőtől azonnal parancsot kaptam, vendégként teljesítenem kell, amit mond, így úgy döntöttem megejtek egy rövid kis sziesztát magamnak és utána teljesítem kérését. Nem sokkal később pedig cigarettával kínált meg. Bár elég idős vagyok, ahhoz hogy eme káros szenvedélynek éljek, én mégis valami sokkal hátborzongatóbb dolognak élek. Miután visszautasítottam ajánlatát, majd a leányzónak megeredt a nyelve.
Igazából nem is tudom, miért akar ilyen rövid idő alatt megítélni, így miközben beszédét hallgattam elindultam az említett hűtő felé. Óvatosan kinyitottam azt, majd lehajoltam, hogy annak tartalmát felbírjam mérni. Rövid idő múltán meg is találtam az említett whiskeyt, mellette pedig többféle üdítőt is. Gyorsan kikaptam, egy meggylét és magamnak öntöttem egy pohárral is, majd neki is kilöttyentetem rendelését és visszaindultam hozzá. Átnyújtottam neki, a piáját, majd vártam egy kicsit, hátha mond még valamit.
Miközben tekintetem fürkészte, az természetesen, mint mindig rideg és komoly volt. Igazából nem is tudom miért, hiszen kivételesen egész jó a társaság is jó, persze a kislányt nem kellett volna kinyírniuk a támadóimnak és talán menten boldogabb lennék, hisz nem kéne újabb nyűgöket eltennem láb alól. Bár, igazság szerint fel kellett volna készülnöm, hogy a feketemágus vadászok rám fognak akaszkodni, hogyha egy étteremben ilyen hangosan beszélek kilétemről, de hát ez van, ez már megtörtént. Ráadásul ki tudja, talán egész jó mókának nézek elébe. Egyedül talán az ifjú hölgy zavarhat meg a szórakozásban, habár régebbi szavaiból ítélve ő is tisztában van a helyzetemmel.
Rövid eszmefuttatásom után meglepő dolgot közölt velem, méghozzá, hogy elmegy tisztálkodni. Mivel látványnak nem volt rossz, néhány pillanatig azon gondolkodom, kicsit meglesem, ám ekkor eszembe jutott egyetlen szerelmem és kihessegettem a gondolatot a fejemből. Inkább egy rövid felfedezőtúrát szerveztem a lakosztályban, majd végül a lány ágya mellett kötöttem ki, kezemben egy üveggel. Úgy döntöttem, megkóstolom az említett alkohol tartalmú italt, így poharamba töltöttem egy kicsit. Mikor leültem és belekortyoltam volna, akkor tűnt fel Ai.
Teste köré törülközőt csavart, ám még így is elég izgató látványt nyújtott. Mivel nem akartam, hogy bármiféle rosszaságot is elkövessek, hallgattam rá és bementem a fürdőbe. Ruháimat gyorsan levetettem és be is álltam a zuhany alá. Nem töltöttem sok időt vele, mert nem igazán szerettem a vizet, ám legalább egy ideig muszáj volt ott várakoznom. Ha tovább nem is, addig, hogy Nakamura nyugodtan át bírjon öltözni.
Mivel elég nagy butaság lett volna vizes testemre felkapni a száraz ruhát, így medvévé alakultam, majd úgy közelítettem meg „társamat”, hogy meztelen testem miatt ne legyek zavarban.
- Nyugi, csak én vagyok! - Mondom neki, mielőtt megijedhetne, majd várom a reakcióját.
Vissza az elejére Go down
Nakamura Haneda Ai
Elemi mágus
Elemi mágus
Nakamura Haneda Ai


Hozzászólások száma : 187
Aye! Pont : 12
Join date : 2009. Dec. 01.
Age : 33
Tartózkodási hely : Blue Pegasus klánház Liz-nél a bárpultnál

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 3
Jellem:

Ai & Dead és egy kicsi lány /nem a kölyköm >.>/ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Ai & Dead és egy kicsi lány /nem a kölyköm >.>/   Ai & Dead és egy kicsi lány /nem a kölyköm >.>/ - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 15, 2011 11:55 am

Amint kijöttem a fürdőből Dead egy röpke pillantásnyira rám tekintett, majd ő ment be a fürdőszobába. Addig is legalább nyugodtan át tudtam öltözni. Kényelmes ruhát vettem fel abból a célból ha netalántán harcra kerülne a sor, mert valamiért volt egy olyan érzésem, hogy azok a vadászok még vagy vissza fognak jönni vagy ha elhagyjuk a hotelt utánunk jöhetnek. Minden eshetőségre fel akartam készülni, ezért össze is pakoltam, szerencsére nem hoztam magammal sok dolgot, hisz nem pihenni jöttem ide. Miután összekaptam magam az ágyra ülve rágyújtottam és egy új pohár italt töltöttem magamnak és Dead-nek is, ha kijön a fürdőből hátha szeretne inni még egy kicsit. Nem tudtam, hogy mire számíthatok, hisz egy fekete mágussal vagyok egy lakosztályba, ráadásul vadásznak rá és mivel vele vagyok rám is. Nem féltem tőlük, csak azért riadtam meg annyira az étteremben, mert megöltél a kislányt. Azt viszont nem értettem még mindig meg, hogy őt miért kellett bántani mikor az egészhez semmi köze nem volt. Ahogy belemerültem a gondolataimba egy hangot hallottam.
- Nyugi, csak én vagyok! -mondta, mire ismerősnek tűnt a hang. Felnéztem és ekkor láttam meg egy medvét.
- Dead? Még is mit csinálsz? A frász akarod rám hozni? -kérdeztem tőle kicsit mérgesen. -Miért változtál medvének?
Nem tudtam mire véljem ezt az egészet, hogy miért csinálta. Vártam rá a magyarázatot és eközben visszaváltozott az eredeti külsejébe.
- Mond csak mi a terved? Én az éjszakát mindenképp itt tölteném ha neked is megfelel ez! Mindazonáltal úgy gondolom nem ráztuk le ilyen könnyen a támadóidat. -mondtam neki, bár nem voltam ideges, se feszült.
Kíváncsi voltam, hogyan fogjuk elölteni az estét, mert amit ebből a pár órából megtapasztaltam nem valami beszédes ember, ráadásul igencsak közömbös tud lenni az emberek iránt.
Szerettem volna azért kicsit jobban megismerni, és reméltem, hogy legalább az éjszaka folyamán nem úgy viselkedik, mint egy rideg ember. Mondjuk persze biztos megvan az oka, hogy ilyen lett, azonban mégis úgy gondolom, hogy valahol mélyen csak megvannak azok a tulajdonságai, melyeket ezzel a mostani természetével leplezi. Valamint az is eszembe jutott, hogy ha valami csoda folytán barátkozna velem jól jöhet egy fekete mágus ismerős, ha nagyobb bajba keverednék, bár nem csak emiatt szeretném "barátomnak", azért ennyire számító nem vagyok. Viszont ő biztos nem szorul mások segítségére, ám hátha szüksége van néha valakire, hogy csak úgy elbeszélgessenek.
~Mégis miket gondolok én? Pont nem olyan embere, aki ezekre igényt tart! Lehet kicsit naivan állok még mindig az emberekhez!~
Ilyen gondolatokkal merültem el és lehet, hogy közben szólt bár nem hallottam, ezért fel is kaptam a fejem!
- Ne haragudj eddig mondtál valamit? Bocsánat egy kicsit elgondolkodtam! -mondtam neki vigyorogva, majd belekortyoltam az italba és szívtam egy slukkot a cigiből.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ai & Dead és egy kicsi lány /nem a kölyköm >.>/ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ai & Dead és egy kicsi lány /nem a kölyköm >.>/   Ai & Dead és egy kicsi lány /nem a kölyköm >.>/ - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ai & Dead és egy kicsi lány /nem a kölyköm >.>/
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Az elveszett lány visszatérése (+18)
» Gabriel vs. Axel, avagy kié a lány
» Ralf vs. Omeron - Kié lesz a lány? (Befejezett)
» Dead Shadorick
» Dead Shadorick

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Fiore Királyság :: Shirotsume-
Ugrás: