KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Magánküldetés: Vörös naplemente

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Rouuro Kao
Elemi mágus
Elemi mágus
Rouuro Kao


Hozzászólások száma : 513
Aye! Pont : 7
Join date : 2010. Nov. 19.

Karakter információ
Céh: Újraszervezett Mágus Tanács (Hírszerzési Egység)
Szint: 8
Jellem:

Magánküldetés: Vörös naplemente - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Vörös naplemente   Magánküldetés: Vörös naplemente - Page 2 Icon_minitimeHétf. Márc. 07, 2011 6:30 pm

[A kör teljes mértékből az én hibámból késett. Nem találtam időt az elmúlt napokban a munka és az utazás előkészítése között...]


A hárpiák királya előtt állva mind annak a szavait vártuk.
-Ti lennétek a mágusok? - A kérdésre én csupán meghajtottam a fejemet kissé és Red is csak bólintott egy bátortalanabbat
-Azok lennénk - Kaori szólalt meg végül, elvágva a kissé hosszúra nyúló kényelmetlen szünetet, mire a király végre folytatta a mondandóját.
-Ha segítetek nekünk esküszöm hogy soha többé nem megyünk emberek közelébe! - A felkiáltás kissé hevesnek tűnt, és a beszédéből ítélve az is egyértelművé vált számomra, hogy a méret és a képességek is különböznek a fajon belül, vagy például korral járva változnak. Nem csak én, a többiek is figyeltek és várták a folytatást, a király pedig megadta nekünk azt.
A meséje egy másik mágusról szólt, aki jóval előttünk érkezett, és az összes kincset elvitte tőlük, és megzsarolta őket a kinccsel, hogy öljék meg a falu lakóit, méghozzá az összeset. A történet szerint a hárpiák küzdöttek a mágussal, de az túl erősnek bizonyult a számukra, így végül belementek az "üzletbe."
-Márpedig ha ölni kell érte, gondolom az a kincs szentebb, mint az emberek élete a faluban, akik elviselték az ittléteteket évszázadokig - mondom, de azt is tudtam, hogy nem emberekről van szó, így a gondolatébresztőmet sem lehet emberi logikával kezdeni. Ők bármit tesznek nekik az a természetes, és mi voltunk azok, akik érthetetlen dolgokról kezdenek beszélni ha elvi kérdéseket emlegetünk, tehát a mondandómat egy egyszerű vállvonással, és ugyanolyan könnyed hangnemmel folytattam mielőtt visszaszólhatott volna. - De nem azért vagyok itt, hogy fecsegjek, sem azért, hogy kárt okozzak nektek, ha van más választásom. Megtesszük amit kértek, azért vagyunk itt, nemde? Mik a részletetek? - A kérdésemre viszont a király - mondhatni - bután nézett, és nem is tudott semmiféle részletes magyarázattal szolgálni. Nem tudta a mágusnak milyen okai és milyen céljai voltak, és azt sem sejtette, hogy miért is kellett pont itt meghalnia az embereknek. Csak annyit tudhattunk meg a mély és terjedelmes hangú magyarázatból, hogy a támadásoknak meghatározott ideje van, amit a mágus irányít. Erre már Kaori pillantása is változott, és be is dobott egy kérdést.
-Hogyan lép veletek kapcsolatba a mágus, és mikor? - A király erre egyszerűen válaszolt, elővett egy kicsiny gömböt, amit oda is adott Kaorinak. A kis gömb egy egyszerű kommunikációs lakrima volt, láthatott már mindegyikünk ilyet. Ezen a lakrimán át kapták az utasításokat és amikor utasította őket a mágus ölniük kellett, mondta a király, majd nézett minket amint a lakrimát vizsgálgatva járatjuk a fejünket jó darabig. Végül én szólaltam meg elsőként és azt az oldalát fogtam meg a problémának, amihez értek - stratégiailag elemeztem ki a helyzetet, és a lehető legmegfelelőbb megoldást javasoltam.
-A megoldás egyszerű lehet. Eltörjük a lacrymát - mondtam ezt úgy, hogy a gömb még mindig a kezemben volt - és legközelebb a mágus tudni fogja, hogy nem kaptátok meg az üzenetét. Ha ide jön megmondhatjátok neki, hogy itt voltunk, és mi is erősek vagyunk, összetörtük a lacrymát is, így már ti semmit sem tehettetek, akármennyire nem akartatok ellenszegülni az akaratának, és most már nem csak tőle kell félnetek. Így megmenekültök a haragjától, és neki kell ellenünk mozdulnia, mert tudja, hogy ti már nem tudjátok bevégezni a tervét.
-Nem tudom, ésszerű megoldás-e eltörni a lacrymát. Igaz, ha a mágus idejönne, nekünk lenne meg a helyzeti előnyünk, de más részről ha idejön a mágus, és mi nem vagyunk itt, akkor van rá esély, hogy dühében végez mindenkivel a barlangokban. Itt kell megvárnunk, együtt kell megküzdenünk vele, ha egyáltalán ő maga eljön ide. Ha nem, más tervet kell kitalálnunk.
-Mi van ha pont ezt várja? Ha arra vár, hogy elpusztítsuk a lacrymát, bár valószínűleg a mágus nem ilyen furfangos - mindkét hozzászólás igen kimerítő lehetőségeket taglalt és legalább használható ötleteket is, így pár percig végiggondoltam a felfestett lehetőségeket, mielőtt válaszoltam volna.
-Ha a mágus ide is jönne a barlangokba, nincs az az értelmes ok, amiért meg kellene ölnie ezeket a népeket. A kincseiket elvette, erősebb náluk és ha tudja, hogy tudunk a tervéről, akkor már elhallgattatni sem éri meg neki ennyi lényt, márpedig ez, akármilyen erős is, neki is időbe telne. Több száz lény kivégzéséhez idő, vagy olyan mértékű mágia kellene, amit bizonyosan azonnal észlelnénk - ebben az esetben viszont bizony nem szeretnék itt lenni amikor megérkezik a mágusunk. Ami pedig a tervezést illeti - fordultam Redhez, akiről még mindig nem tudtam eldönteni, hogy csupán gyermekies ötletfoszlányokat enged szabadra, vagy ilyen ésszel gondol előre - nos könnyen lehet, hogy a mágus tényleg pont arra vár, hogy valaki jöjjön ide és tudja meg a szárnyas barátainktól, hogy valaki velük öleti meg a falusiakat. Ha az embernek csak egy kis esze van is, tudja, hogy az emberek folyamatos eltűnése és halála előbb utóbb mágusokat, és végső esetben a tanács erőit is ide fogja vonzani, márpedig aki ezzel nem számol az olyan gyatra elmével bír, hogy szinte lehetetlen, hogy olyan erős mágus lesz belőle, amilyen ennyi mágikus lényt egymaga sakkban tarthat. Tehát az illető minden valószínűséggel számolt azzal, hogy megjelenünk, és nem fogja meglepni, ha a szörnyeit kivonjuk így vagy úgy a forgalomból, tehát előbb utóbb mindenképpen vagy mi leszünk a célpontjai, vagy egy olyan fordulat készülhet, amihez minden adott volt ezen a helyen, és csak pár mágus jelenléte kellhetett hozzá. Például bűnbaknak, vagy áldozati báránynak... Egy biztos, innentől nincs számunkra megbízható személy a faluban és a környékén. A legsegítőkészebb és legtöbbet tudó ember lehet a legkomolyabb ellenfelünk, most pedig azt kell eldöntenünk, hogy miként léphetünk, mert ha a szituáció hasonlít az általam lefestettre akkor a mostani válaszlépéseink közül párra már fel is van készülve az ellenfelünk...

Az okfejtésem végén, amit folyamatos gondolkodással formáltam mindvégig, a királyra néztem, és reméltem érti a beszélgetést, és tudja követni a fonalát is. A társaimban legalább annyira biztos voltam mint jelenleg magamban, és remélte, ha hibázok észreveszik a foltot az okok és okozatok halmazán amit ezekben a percekben kreáltam...
Vissza az elejére Go down
Shiina Kaori
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Shiina Kaori


Hozzászólások száma : 147
Aye! Pont : 5
Join date : 2010. Oct. 09.
Tartózkodási hely : Keleti peremvidékek

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 5
Jellem:

Magánküldetés: Vörös naplemente - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Vörös naplemente   Magánküldetés: Vörös naplemente - Page 2 Icon_minitimeHétf. Márc. 07, 2011 8:16 pm

A hárpia letekintett ránk, s a hosszú várakozás után végre szóra nyitotta ajkait.
- Ti lennétek a mágusok? - kérdezte egyszerűen.
- Azok lennénk. - válaszoltam megtörve a feszült csendet. A főnök, vagy király - ki tudja itt milyen szintű a hierarchia - folytatta mondandóját.
- Ha segítetek nekünk esküszöm hogy soha többé nem megyünk emberek közelébe! - mondta kissé zaklatott felkiáltással.
Hosszasan taglalta, hogy egy számukra hihetetlen erejű mágus miként taszította őket csatlós-sorba, vette el fontos kincseiket s kényszerítette őket a falusiak lemészárlására.

- Márpedig ha ölni kell érte, gondolom az a kincs szentebb, mint az emberek élete a faluban, akik elviselték az ittléteteket évszázadokig - mondta Kao, s új mederbe terelte a társalgást. - De nem azért vagyok itt, hogy fecsegjek, sem azért, hogy kárt okozzak nektek, ha van más választásom. Megtesszük amit kértek, azért vagyunk itt, nemde? Mik a részletetek? - kérdezte rangidős társunk. Örvendett a szívem, hogy Kao is pozitívan állt a dolog megoldásához. Most először gondoltam azt, hogy lesz haszna a rengeteg szövegnek, ami kitódul a száján. Ám a vezér nem tudott értelmes válasszal szolgálni, fogalma sem volt a "kincsrabló" okairól és szándékairól. Annyit azonban sikerült megtudnunk, hogy korántsem véletlenszerűen csapnak le a falura; mágus által meghatározott időpontokban kell támadniuk.
- Hogyan lép veletek kapcsolatba a mágus, és mikor? - kérdeztem, mire az óriás elővett egy kristályt s a kezembe adta. Egy gömb alakú kommunikációs lakrimával volt dolgunk, semmi furcsát vagy feltűnőt nem találtunk rajta. Kao végül bedobott egy új tervet.

- A megoldás egyszerű lehet. Eltörjük a lacrymát - mondta, kezében a gömbbel, amit időközben átadtam neki. - és legközelebb a mágus tudni fogja, hogy nem kaptátok meg az üzenetét. Ha ide jön megmondhatjátok neki, hogy itt voltunk, és mi is erősek vagyunk, összetörtük a lacrymát is, így már ti semmit sem tehettetek, akármennyire nem akartatok ellenszegülni az akaratának, és most már nem csak tőle kell félnetek. Így megmenekültök a haragjától, és neki kell ellenünk mozdulnia, mert tudja, hogy ti már nem tudjátok bevégezni a tervét.
- Nem tudom, ésszerű megoldás-e eltörni a lacrymát. Igaz, ha a mágus idejönne, nekünk lenne meg a helyzeti előnyünk, de más részről ha idejön a mágus, és mi nem vagyunk itt, akkor van rá esély, hogy dühében végez mindenkivel a barlangokban. Itt kell megvárnunk, együtt kell megküzdenünk vele, ha egyáltalán ő maga eljön ide. Ha nem, más tervet kell kitalálnunk. - válaszoltam Kao felvetésére, majd a szót Red vette át.
- Mi van ha pont ezt várja? Ha arra vár, hogy elpusztítsuk a lacrymát, bár valószínűleg a mágus nem ilyen furfangos.

Önjelölt stratégánk újabb néma gondolkodásba esett, majd közölte velünk gondolatainak eredményét.
- Ha a mágus ide is jönne a barlangokba, nincs az az értelmes ok, amiért meg kellene ölnie ezeket a népeket. A kincseiket elvette, erősebb náluk és ha tudja, hogy tudunk a tervéről, akkor már elhallgattatni sem éri meg neki ennyi lényt, márpedig ez, akármilyen erős is, neki is időbe telne. Több száz lény kivégzéséhez idő, vagy olyan mértékű mágia kellene, amit bizonyosan azonnal észlelnénk - ebben az esetben viszont bizony nem szeretnék itt lenni amikor megérkezik a mágusunk. Ami pedig a tervezést illeti - itt Redhez fordult - nos könnyen lehet, hogy a mágus tényleg pont arra vár, hogy valaki jöjjön ide és tudja meg a szárnyas barátainktól, hogy valaki velük öleti meg a falusiakat. Ha az embernek csak egy kis esze van is, tudja, hogy az emberek folyamatos eltűnése és halála előbb utóbb mágusokat, és végső esetben a tanács erőit is ide fogja vonzani, márpedig aki ezzel nem számol az olyan gyatra elmével bír, hogy szinte lehetetlen, hogy olyan erős mágus lesz belőle, amilyen ennyi mágikus lényt egymaga sakkban tarthat. Tehát az illető minden valószínűséggel számolt azzal, hogy megjelenünk, és nem fogja meglepni, ha a szörnyeit kivonjuk így vagy úgy a forgalomból, tehát előbb utóbb mindenképpen vagy mi leszünk a célpontjai, vagy egy olyan fordulat készülhet, amihez minden adott volt ezen a helyen, és csak pár mágus jelenléte kellhetett hozzá. Például bűnbaknak, vagy áldozati báránynak... Egy biztos, innentől nincs számunkra megbízható személy a faluban és a környékén. A legsegítőkészebb és legtöbbet tudó ember lehet a legkomolyabb ellenfelünk, most pedig azt kell eldöntenünk, hogy miként léphetünk, mert ha a szituáció hasonlít az általam lefestettre akkor a mostani válaszlépéseink közül párra már fel is van készülve az ellenfelünk...
~ Néha igazán tarthatna szünetet, hogy legyen időnk megemészteni az agymenését. ~ gondoltam magamban, míg újra meg újra lepörgettem fejemben az elhangzottakat. Red és én csendben agyaltunk, s úgy tűnt, még Kao sem zárta le a gondolatmenetét.

- Ahh! - ébredtem fel egy hosszú mélázásomból. - Meghatározott időpontok, mészárlások... Áldozati bárány... Ez mind egy rituálé része! A falusiak pedig a véráldozatok, és mi is azzá válhatunk! A mágus sem lehet túl messze a falutól, ha egy erős mágiát akar létrehozni... - teljesen kikeltem magamból, elkapott a lelkesedés heve. - Valami nagyon csúnya dologba keveredtünk bele! Az is lehet, hogy már rég tudja, hogy itt vagyunk, mert ez az ő rituáléjának a területe, s könnyen észlelheti, ha más mágusok lépnek be a hatókörébe.Srácok, ti mit gondoltok? Nem vagyok biztos magamban, de csak erre tudok gondolni... - utolsó két mondatomat társaimhoz intéztem, immár teljesen felpörögve. Ritkán jön elő ez az oldalam, de nem ismeretlen számomra. A mesterem említette még nagyon régen, hogy amikor lelkes vagyok, a tekintetem szinte csillagokat szór s arcom felüdül. Én is energikusabbnak éreztem magam, s csak abban reménykedtem, hogy nem mondtam túl nagy ostobaságot...
Vissza az elejére Go down
Red Walter
Gealdor
Gealdor
Red Walter


Hozzászólások száma : 220
Aye! Pont : 3
Join date : 2010. Nov. 28.
Age : 27
Tartózkodási hely : itt is- ott is

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 3
Jellem:

Magánküldetés: Vörös naplemente - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Vörös naplemente   Magánküldetés: Vörös naplemente - Page 2 Icon_minitimePént. Márc. 11, 2011 6:35 pm

Miközben állunk a hárpia király előtt, az először csak egy kérdést tesz fel.
-Ti lennétek a mágusok?
Kao meghajolt, de nem vitte túlzásban és meg csak bólintottam, mivel nem tudtam mit mondani, igaz ezerrel járt az agyam.
-Azok lennénk. – szólal meg Kaori, ezzel megszakítva a gondolatmenetemet.
-Ha segítetek nekünk esküszöm hogy soha többé nem megyünk emberek közelébe! –lépett le a trónszerű nem is tudom miről a vezérük.
~ Jah persze, majd lesz egy másik varázsló és akkor megint közéjük, merészkednek.~ Gondolkodtam és inkább csak magamnak, hoztam fel a lehetőségeket, mert nem akartam kimondani, mivel senkit sem akartam magamra haragítani.
Elképzelni sem tudtam, hogy hány éve lehetnek hárpiák, de ahogy a királyukat elnéztem pár éve biztosan már.
Elmesélte a hárpia, hogy miért is támadtak az emberekre. Egy mágus elvitte a kincseit, mindet, amit csak megtalált, elég erős lehetett, ha nem bírtak vele. Ha nem ölik meg a faluban lakó embereket, akkor nem kapják vissza a kincsüket, bár én abban sem voltam biztos, hogy egyáltalán valaha visszakapják.
-Márpedig ha ölni kell érte, gondolom az a kincs szentebb, mint az emberek élete a faluban, akik elviselték az ittléteteket évszázadokig. Márpedig ha ölni kell érte, gondolom az a kincs szentebb, mint az emberek élete a faluban, akik elviselték az ittléteteket évszázadokig.
Tehát, úgy döntöttünk segítünk nekik, más választásunk amúgy sem akadt és én csak helyeseltem Kao döntését és kíváncsian figyeltem, mi lesz a következő lépés. Nem jött válasz a kérdésre, azt hittem az elején, hogy intelligensek, de most egyre jobban rájövök, hogy annyira nem is.
-Hogyan lép veletek kapcsolatba a mágus, és mikor? –szólalt meg a nagy gondolkodás közepette Kaori.
A hárpia király, megmutatta nekünk a lacrimát, amit odaadott Kaori kezébe, a lány pedig elkezdte tanulmányozni. Kiderült, hogy ezen keresztül kapták meg a feladatot, amit teljesíteniük kell, különben sose kapják vissza a kincset. Megfordult az eszembe, hogy miért nem törték össze ideáig, lehet, hogy ők is úgy gondolták, hogy valami hatása lesz, ha széttörik?
-A megoldás egyszerű lehet. Eltörjük a lacrymát és legközelebb a mágus tudni fogja, hogy nem kaptátok meg az üzenetét. Ha ide jön megmondhatjátok neki, hogy itt voltunk, és mi is erősek vagyunk, összetörtük a lacrymát is, így már ti semmit sem tehettetek, akármennyire nem akartatok ellenszegülni az akaratának, és most már nem csak tőle kell félnetek. Így megmenekültök a haragjától, és neki kell ellenünk mozdulnia, mert tudja, hogy ti már nem tudjátok bevégezni a tervét.
Hírtelen felkaptam a fejemet, mintha Kao gondolatolvasó lenne, de akkor sem volt valami fényes ötlet, de próba szerencse.
-Nem tudom, ésszerű megoldás-e eltörni a lacrymát. Igaz, ha a mágus idejönne, nekünk lenne meg a helyzeti előnyünk, de más részről ha idejön a mágus, és mi nem vagyunk itt, akkor van rá esély, hogy dühében végez mindenkivel a barlangokban. Itt kell megvárnunk, együtt kell megküzdenünk vele, ha egyáltalán ő maga eljön ide. Ha nem, más tervet kell kitalálnunk.
Agyal Kaori is, mindkettőjüknek igaza volt, és nem álltam meg, hogy csendbe maradjak, egy kérdés furdalta az oldalamat.
-Mi van ha pont ezt várja? Ha arra vár, hogy elpusztítsuk a lacrymát, bár valószínűleg a mágus nem ilyen furfangos.
Gondolkodtam kicsit hangosabban a kelleténél. A válasz igen hosszúra sikeredett, bár kis „tökmag” voltam Kaohoz és Kaorihoz képest.
- Meghatározott időpontok, mészárlások... Áldozati bárány... Ez mind egy rituálé része! A falusiak pedig a véráldozatok, és mi is azzá válhatunk! A mágus sem lehet túl messze a falutól, ha egy erős mágiát akar létrehozni... Valami nagyon csúnya dologba keveredtünk bele! Az is lehet, hogy már rég tudja, hogy itt vagyunk, mert ez az ő rituáléjának a területe, s könnyen észlelheti, ha más mágusok lépnek be a hatókörébe.Srácok, ti mit gondoltok? Nem vagyok biztos magamban, de csak erre tudok gondolni...
- Igazad van, ha így nézzük, mi létszám fölényben vagyunk, de nem tudjuk mien erős és a terep is az ő kezére játszik. Valószínűleg ismeri ennek a barlangnak minden zegét-zugát.
Gondolkodtam kicsit logikusabban, de mondjuk, ha a hárpiák is mellénk állnának nagyobb, lenne az esélyünk, de ha vesztésre állnánk, nincs rá garancia, hogy mellettünk fognak akkor is állni.

Vissza az elejére Go down
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

Magánküldetés: Vörös naplemente - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Vörös naplemente   Magánküldetés: Vörös naplemente - Page 2 Icon_minitimeHétf. Márc. 14, 2011 7:13 pm

Lassan fáradni kezdetek ti is, hiszen már jócskán benne jártok az éjszakában, úgy hogy indultok vissza fele. Persze előtte még annyit megbeszélhettek a hárpiákkal, hogy ha legközelebb is jelez neki a mágus, akkor értesítsenek titeket. Vissza fele menet a király megparancsolja három hárpiának, hogy vigyenek titeket fel, így legalább nem kell másznotok. Amikor felértek minden csendes csak a telihold fénye világítja meg a falut még is mindent tökéletesen láttok. A fogadóban még van egy két pislákoló lámpa ezért arra fele veszitek az irányt. Közben végig beszélhetitek mi is az amit biztosan tudok már. Elsőként, hogy a hárpiákat is irányítja egy mágus, valamint az, hogy a hárpiáknak meghatározott időben kell támadni várost olyan mintha figyelem elterelés lenne. Hiszen egy hárpia támadás mindenkit leköt, senkinek nem tűnne fel ha valaki észrevétlenül be osonna. De hogy miért arról még mit sem tudtok, de lehet most inkább más fele kellene keresgélni. Miért kell valakinek elterelés, hogy belépjen egy faluba? Talán akkor lenne rá szükség ha túl feltűnő, túlságosan kirí a tömegből, vagy ha valami olyat keres amit nem akar más orrára kötni. Bármi is legyen a valóság, arról nem beszéltetek Huannal hogy járnak e idegen a faluban, ha gondoljátok meg kérdezhetitek őt erről másnap. Huan – kissé még tartózkodó veletek az előző este utána – de elmondja, hogy akadnak olyan emberek akik maguk jönnek a faluba, hogy az álltaluk készítettet termékeket megvásárolják.
Postotok idáig tartson!

Ha van még kérdésetek Huanhoz, írjátok meg PMben, de konkrétumokra kérdezzetek rá!
Valamint lenne pár dolog, amire szeretném felhívni a figyelmeteket, még pedig az, hogy ne hagyjatok figyelmen kiül néhány információt amik már szerepeletek.
- Semmi bizonyíték arra, hogy a mágus tud a létezésetekről, hiszen még 24 órája sem vagytok a helyszínen!
- Nem tudjátok, hogy egy józan elméjű, számító, elmebeteg, gyilkoló, hidegvérű vagy érdekemberrel állítok e szembe, igazából két dolgot tudtok, ő mozgatja a szálakat hátulról és ő miatta támadnak a hárpiák!
- Ha egy eldugott kis faluról beszélünk, akkor pont azért választják célpontnak, mert arra senki nem figyel!

Postotok 5 napon belül töltsétek fel mindhárman, a sorrend marad!
Vissza az elejére Go down
Shiina Kaori
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Shiina Kaori


Hozzászólások száma : 147
Aye! Pont : 5
Join date : 2010. Oct. 09.
Tartózkodási hely : Keleti peremvidékek

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 5
Jellem:

Magánküldetés: Vörös naplemente - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Vörös naplemente   Magánküldetés: Vörös naplemente - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 17, 2011 9:52 pm

Még néhány apróságra rákérdeztünk, de nem sokkal haladt előre az információgyűjtés. Társaimon körbenézve láttam, hogy már nincsenek a toppon, és én is elég fáradtnak éreztem magam. ~ Kao már tuti h ki se tudja nyitni a száját, annyit beszélt már ma. ~ gondoltam magamban, és kicsit elmosolyodtam eme könnyed és butuska belső megállapításomra. Lehetett benne valami, mert Kao egyre kevesebbet okoskodott, inkább tűnt úgy, hogy gondolataiba merül.
- Lassan vissza kellene mennünk. - vetettem fel a lehetőséget, s a többiek egyetértően bólogattak. Elkeseredve gondoltam arra, hogy még ki is kell jutnunk a barlangrendszerből és egy hegymászás is vár ránk. Mielőtt elhagytuk volna a királyi termet, még megbeszéltük a hárpiák vezetőjével, hogy ha a mágus jelez, szóljanak nekünk, és ha esetleg más valami is történne, ne halasszák el, hogy értesítsenek minket.
A mászás feladata szerencsére nem nyomta vállunkat, ugyanis három hárpia repített fel minket a szirt tetejére. Csodálatos érzés volt, ahogy a friss tengeri szellő az arcomat simogatta, s még az sem zavart, hogy mikor a hárpia begyorsított, kicsit csípte az arcomat a menetszél. Megértettem, hogy milyen érzés lehet egy madárnak, vagy egy hárpiának szabadon szállni az égen. Legalábbis, valami hasonló élmény lehetett. Ahogy letettek minket a szirt peremén, elmúlt a varázslat, majd helyébe újabb lépett. A holdfényben sütkérező falu csendesen, de tisztán állt előttünk; innen nyoma sem volt a halál érintésének, mely a falura nehezedett.

Megvártuk, amíg a hárpiák eltűntek, majd Kao megszólalt, hogy közölje velünk eddigi gondolatmenetét.
- Most kettéválunk. Én itt maradok ezen a szirten, és várok a hárpiákra, és ha bármikor is jönnének, feltartóztatom őket. Ti menjetek vissza a városba és próbáljátok meg kideríteni, hogy hogyan kapcsolódhat a városhoz a mágus. Valamit keres itt, vagy valami miatt ez a hely fontos. - mondta. Most nem akartam vele vitába szállni, bár nem esett jól, hogy magára kell hagynom az éjszakában.
- Holnap reggel amint tudok, jövök, és leváltalak. Neked is szükséged lesz pihenésre! - mélyen beletúrtam a zsebembe, és elővettem egy nagy tábla csokit és lágyan mosolyogva Kao felé nyújtottam. - Tessék, egy kis energia.
Mielőtt Reddel elindultunk volna a fogadóba, még átbeszéltük a mai dolgainkat. Valaki felvetette, hogy talán elterelés a hárpiák támadása, de én magamban ezt nem tartottam valószínűnek, mivel eddig semmi erre utaló jel nem volt, és Kao sem húzott ki olyan információt a helyiekből, ami akár csak kis jelét is adná egy figyelemelterelésnek. Azt a feltételezést is furcsálltam, hogy bárki bármilyen indokból be akarna lopózni a faluba, hiszen eddig bárki bejöhetett, s a falusiak a hárpiák miatt vesztették el forgalmukat, pedig nincs is jobb elterelés, mint annak a látszata, hogy minden rendben van. Ha olyasvalaki akar bejutni egy faluba - legyen az bármilyen ok - aki képes elbánni a hárpiákkal, akkor az sem lehet számára nehéz, hogy valódi kilétét elrejtse a falusiak elől. Mindenesetre nem dobtam el véglegesen ezen feltételezéseket, és társaimmal sem osztottam meg aggályaimat. Talán csak makacsságom miatt ragaszkodtam ennyire saját elképzelésemhez, s inkább csak vártam a fejleményeket, hátha megdől az elképzelésem.
A beszélgetésnek egy hosszú, elgondolkodtató csend vetett véget, s ekkor szántam rá magam az indulásra.
- Red! - fordultam a fiúhoz. - Gyere velem, mert ezt a makacs fickót úgyse tudjuk eltántorítani attól, hogy itt éjszakázzon! - mondtam, míg gyengéden megfogtam a karját és a város felé indultam. Közben még pár szót ejtettünk a hárpiákról és a falu titkáról, de hallgatózó fülektől tartva csak tőmondatokban beszéltünk és akkor is csak nagyon halkan.

A fogadóba érve lezártuk a beszélgetést, és mindketten elvonultunk a saját szobáinkba, hogy kipihenjük magunkat. Én gyorsan vettem egy forró zuhanyt - az mindig felfrissíti bőrömet, lenyugtatja elmémet s felmelegít, s emiatt másnap vidáman, kipihenten kelek.

Reggel korán keltem, s elsőként szaladtam le a fogadó kocsma-részébe. A mogorva fogadóstól teát, kenyeret, sajtot és némi gyümölcsöt kértem reggelire. Egy ablak mellé ültem le, ahonnan tökéletes rálátás a szirtre, ahol Kao őrködött. Kis várakozás után vendéglátóm kihozta nekem a rendelésemet, s kelletlenül tette le elém az ételt. A tálcán minden friss volt, a tea kellemes illatot árasztott magából.
- Köszönöm, uram. - mosolyogtam rá kedvesen, ám nem túloztam el a bájolgást. Nem akartam esetleg azzal az érzéseibe taposni, hogy túl vidámnak tűnök, mikor ily szörnyű támadások sújtják a lakosságot. Lassacskán Red előbukkant az emeletről, leült mellém, s mikor rendelése megérkezett, együtt belekezdtünk az energiabevitelbe - tehát ettünk. Némi kenyeret, vizet, sört és pár friss gyümölcsöt kérettem Kaonak, és hozzá egy batsut, amiben elvihetem neki. Evés közben Huliel is megérkezett, s így végül a tegnapi spekulációra építve újabb kérdést tettünk fel neki. Kiderült, hogy igenis járnak/jártak emberek a faluba, akik a helyi termékeket keresték, ám ez nem volt valami bagy információ - szinte minden falunak megvan a specialitása, a kérdés csak az, hogy ennek a kis községnek pontosan micsoda.
- Red, ideje látogatást tennünk Kao barátunknál. - kacsintottam a fiúra, miközben halkan beszéltem hozzá. Az elkészített batyut a fiú készségesen átvette tőlem, s sietős léptekkel távoztunk a fogadóból.


A hozzászólást Shiina Kaori összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Márc. 17, 2011 10:52 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Rouuro Kao
Elemi mágus
Elemi mágus
Rouuro Kao


Hozzászólások száma : 513
Aye! Pont : 7
Join date : 2010. Nov. 19.

Karakter információ
Céh: Újraszervezett Mágus Tanács (Hírszerzési Egység)
Szint: 8
Jellem:

Magánküldetés: Vörös naplemente - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Vörös naplemente   Magánküldetés: Vörös naplemente - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 17, 2011 9:57 pm

Végül nem jutottunk se megoldásra, se döntésre. A hárpia velünk szemben, mint analfabéta hívő várta a megváltást, mi pedig... Nos mi voltunk a vak vezette világtalan felmentők. Egy többé-kevésbé taktikus, vagy csak túlzott spirálokban gondolkodó felületes figura, akire jelenleg hallgat egy önérzetes, büszke lány és egy szinte még kisfiú. Koránt sem állt jól a szénánk, ezért nem is feszegettem a döntést, és Kaorira néztem, aki végig valahogy az én gondolataim mellett járt, más utat is keresve. Meghagytam neki a döntést, ő pedig visszaadta a lacrymát a hárpiának, majd megegyezett vele, hogy azok azonnal szólnak, ha a mágus újra a városba rendeli őket.
A barlangból kifelé már egyszerű utunk volt, a király három nagyobb bestiára ráparancsolt, hogy vigyenek vissza minket a szirtre, így nem telt bele pár perc, máris a falu melletti sziklaperemen álltunk. Itt viszont én megvártam, míg a hárpiák eltűnnek a mélységben és a többiekhez szóltam.
-Most kettéválunk. Én itt maradok ezen a szirten, és várok a hárpiákra, és ha bármikor is jönnének, feltartóztatom őket. Ti menjetek vissza a városba és próbáljátok meg kideríteni, hogy hogyan kapcsolódhat a városhoz a mágus. Valamit keres itt, vagy valami miatt ez a hely fontos - habár ez nem meglepő tudva, hogy egy jókora mágikus lény-kolónia is van a környéken.
A válaszok különbözőek voltak a két társam részéről, és nem tudtam nem köszönettel adózni egyikük felé sem, Kaori felé a törődése és a kedvessége, Red felé pedig a kreatív gondolkodása miatt, amivel azonnal felvetett egy újabb lehetőséget - amit, habár semmi nem volt a támogatására, ahogy a többi verziónak sem, nem tudtunk kiemelni az eddig hallottak közül.

Amint társaim eltűntek a város első házai között, leültem a szirtre, és nekiláttam újra végiggondolni a helyzet minden pontját. A tájékozatlanságunk és a helyzet sürgőssége mind az ellenségeink voltak, és habár nem volt kifejezetten ellenemre a hárpiák ellen való fordulás, bizony a háttérben levő dolgok talán az egész nép kiirtásával sem végződnének, csupán más irányt vennének. A jelenlétünk annyit változtat a helyzeten, hogy a káoszt és félelmet, ami körüllengi a várost, feloldhatjuk, ha a támadásokat kivédjük, és így talán meglátható mindaz, amit a vész közepette nem láthattunk.
Fújtam egyet és felálltam, a szirtet végig tekintettem újra meg újra, majd elindultam, hogy bejárjam, megkeresve azt a pontját, ahonnan a legjobban védhetek ki egy lehetséges támadást, kihasználva a szirt és a mágiám együttes előnyeit a lények ellen, hogy még a városba se jussanak el.
Az éjszaka hosszú volt, én pedig koránt sem voltam olyan aktív, mint ehettem volna, de érezte, ha nem váltok lassabb fokozatra, hamarosan vészesen kimerülhetek, így csupán álom széli figyelemmel adóztam az éjszakai tenger látványának, amíg a hajnal vörösre nem festette az eget...


A hozzászólást Rouuro Kao összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 19, 2011 5:32 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Red Walter
Gealdor
Gealdor
Red Walter


Hozzászólások száma : 220
Aye! Pont : 3
Join date : 2010. Nov. 28.
Age : 27
Tartózkodási hely : itt is- ott is

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 3
Jellem:

Magánküldetés: Vörös naplemente - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Vörös naplemente   Magánküldetés: Vörös naplemente - Page 2 Icon_minitimePént. Márc. 18, 2011 8:28 pm

Beütött a csend, mindenki a gondolataiba merült, de még mindig a hárpiák között álltunk. Úgy tűnt, hogy nem akarnak megtámadni, bár ez a dolog már előbb is beigazolódott.

- Lassan vissza kellene mennünk. –tanácsolta Kaori is, és amint ezt kimondta egyszerre rám jött az álmosság, úgy tűt nem csak rám, hanem a többiekre is. Kao sem osztotta már az észt, de néha azért jó volt hallana, mit is gondol. A hegymászásra gondolva, nem is akartam én annyira visszamenni, de muszáj volt. Megbeszéltük a hárpiák vezérével, hogy ha jelentkezik náluk a mágus, akkor értesítsenek minket, minél hamarabb. Másznunk sem kellett, hárpiák vittek fel minket a faluig. Miközben felfelé szálltunk éreztem, hogy az adrenalin beborítja a testemet és elképesztő volt repülni és nem csak én, élveztem. Csodás életük lehet a repülő állatoknak, nap, mint nap érezhetik ezt a mámort és csodát, amit az égbolt nyújt számunkra. A falu csendes volt, mit is vártam, amikor már késő este volt. Csak pár házban és a fogadóban lehetett látni a fények pislákolását, de a lakóházakban is már lassan el-el aludtak.

Mikor leszálltunk, még figyeltük a távolodó hárpiákat, akik folyamatosan kisebbek lettek és a végén eltűntek az éjszaka sötétjében.
- Most kettéválunk. Én itt maradok ezen a szirten, és várok a hárpiákra, és ha bármikor is jönnének, feltartóztatom őket. Ti menjetek vissza a városba és próbáljátok meg kideríteni, hogy hogyan kapcsolódhat a városhoz a mágus. Valamit keres itt, vagy valami miatt ez a hely fontos. - mondta Kao és igazából jó ötletnek tartottam én is. Kaori felajánlotta, hogy holnap reggel felálltja Kaot de nem igazán tudtuk meggyőzni, hogy ne éjszakázzon a szirten. Megbeszéltünk még pár dolgot mielőtt elindultunk volna.
- Mi van, ha elterelés a hárpiák támadása? – vetettem fel, de senki se tartotta valószínűnek. Bárki is vette el a kincset, nem lehet olyan feltűnő személyiség, mivel a faluban is könnyen lehet hogy megfordult. Sőt biztos, most már egyre jobban kíváncsi voltam, hogy mi sül ki ebből az egészből.
- Red Gyere velem, mert ezt a makacs fickót úgyse tudjuk eltántorítani attól, hogy itt éjszakázzon.
Mondta nekem Kaori, majd én csak bólintottam, hogy biztos, hogy nem fogjuk tudni Kaot elhurcolni. A lány gyengéden megragadta a kezemet, majd elindultunk a faluba, csendesen beszélgettünk, de inkább csak befejeztük egymás gondolat menetét.
A fogadóba érve, mindketten bevonultunk a szobánkba, az első, amit használatba vettem az ágy volt, fejjel a párnába ledőltem rá, de időközben kapcsoltam, hogy mégsem feküdhetek ruhástól az ágyba. Így elmentem lezuhanyozni, majd bebújtam az ágyba és az álom egyből el is nyomott.

Szerettem korán kelni és rendszeresen hamar ébredtem, de valahogy mégis elnyomott az álom, és mikor már felkeltem Kaori is fent volt. Mikor lementem enni valamit, mivel a hasam is korgott. Társam már az ablaknál üldögélt, és nézte a szirtet, ahol Kao kitartóan nézelődött. Leültem Kaori mellé, majd én is ettem valamit. Természetesen a lány gondolt Kaora is és csomagoltatott neki némi reggelit és mindent, amit szeret. Idő közben Huliel is befutott és elmondta, hogy jártak és még most is járnak emberek a faluba, természetesen nem akármiért, csak is az itteni termékekért.
- Red, ideje látogatást tennünk Kao barátunknál. –kacsintott rám, majd összecsomagolta a Kaonak szánt reggelit, majd én elvettem tőle, ahogy azt udvariasságból illik.
- Menjünk! –mondtam, a lány előbbi kijelentésére.
Vissza az elejére Go down
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

Magánküldetés: Vörös naplemente - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Vörös naplemente   Magánküldetés: Vörös naplemente - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 20, 2011 9:13 pm

Na most hogy újra együtt vagytok, akár el is mondhatjátok mit tudtatok meg. Na most azt tudjátok hogy a hárpiákat is irányítja valaki. Ez az ember vagy a falul belül él, vagy pedig olyan ember aki nem itt él, de valamikor a faluba kell jönnie. Különösképp minimum egyszer kellett itt járnia hogy indítékot szerezzen a falu megtámadására. Azt is tudjuk hogy egy mágus. És mivel Huan azt mondta járnak ide kereskedők - bár kevés - akik helyben vásárolnak a falutól valamivel több esélye van hogy nem a falun belül van a tettes hanem kívül. Miután Kao is megreggelizett, akár el is indulhattok a városban szétnézni, ki tudja hátha találtok valamit.
Napközben nem történik semmi különös, minden olyan mint bárhol máshol. Az emberek dolgoznak, beszélgetnek, néhány árus a "főtéren" árulja portékáját.
A főtéren ti is láthatok egyértelműen nem ide való embereket - már ha csak a ruhájukat nézitek.
Akár el is kezdhetitek figyelni őket - persze úgy hogy ők ne fogjanak gyanút - és mit ad ég, egyszer csak egy kibukkanó szimbólumot láttok egy lila öltönyös alkezén. Talán csak véletlen vagy egy nyom?
Ugyanakkor a férfi mindenkivel nagyon nyájas és kedves, majd amikor befejezte a vásárlást egy kis utcába indul el. Akár követhetitek is, és egy kissé romos lakásba megy be. Az ajtóhoz lopózhattok de sajnos nem halljátok miről folyik a szó, azt viszont látjátok hogy egy tekercset kap az öltönyös férfi. Majd sietve távozik a házból.
Akár követhetitek is, de ne felejtkezzetek el a városról se! Bármikor jelezhetnek a hárpiák nektek, és ha ti épp nem lennétek ott... na azt a verziót inkább hagyjuk is.
Beszéljétek meg ki követi az öltönyös férfit és ki marad a városban!
Vissza az elejére Go down
Rouuro Kao
Elemi mágus
Elemi mágus
Rouuro Kao


Hozzászólások száma : 513
Aye! Pont : 7
Join date : 2010. Nov. 19.

Karakter információ
Céh: Újraszervezett Mágus Tanács (Hírszerzési Egység)
Szint: 8
Jellem:

Magánküldetés: Vörös naplemente - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Vörös naplemente   Magánküldetés: Vörös naplemente - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 22, 2011 8:00 pm

Rezignáltan vettem tudomásul a hajnali fényben, hogy elaludtam, és törökülésben, a köpenyemet magam köré tekerve bólogattam álmomban. A vakítóan ható napkeltében még ültem pár percig, mire éreztem, hogy kelnem kellene, mert sok minden vár még rám.
Pont amikor magamra kötöttem a köpenyt hallottam meg a hátam mögött a lépteket. Csöndben maradtam és figyeltem, hogy kivegyem a két pár talp lépteit - az egyik sűrűbb és tompább, többet súrolta a talajt, míg a másik szinte megbújt mellette, halk volt és kissé ritkább. A társaim jöttek értem és amint feléjük fordultam, nem is lepődtem meg, hogy mosolygós kép fogadott. Egy pillanatig át is szaladt rajtam, hogy talán ilyen is lehetne egy máguscsalád egy napjának kezdete. Különböző személyiségek, különböző mágiák, mégis megértik egymást - szó mi szó, valamiért könnyen összehangolódtunk így hárman...

Később, a nekem elhozott kis étel út közbeni elfogyasztásakor hallgattam meg a következtetéseink részleteit, az összefoglalt véleményeket a helyzetről, amik mind rímeltek azzal, amire az előző éjszaka én is pedzegettem magamnak a szirteket végigjárva. Az ellenfelünknek a támadások csak jól jöhetnek, sőt használhatja őket. Elrejtheti a mozgását, azt, hogy kivel üzletelt, miért van itt, és a támadások során esetleg azokat is megöletheti gyanú nélkül, akik bármiféle gyanút fogtak ellene.
Ezeket persze mindannyiunk fejében az követte, mint a legegyszerűbb logikai építőjáték következő eleme, hogy úgy kell továbbhaladnunk, hogy megfigyeljük azokat, akik idegenek a városban, akik nem itteniek és legfőképp varázslók vagy annak adják jelét. A megbízónktól származó információkat hasznosítva fel is kerestük a piacot, ahol helyi és kereskedő árulta portékáját, és ahol minden idegen megfordulhatott a fogadón kívül, így szinte azonnal ki is szúrtuk a leggyanúsabb tagot. A fickó kirívó, nem ide valósi öltözéke alól egy tetoválás bukkant ki, ami könnyedén jelenthette azt is, hogy céh tagja, így a nap hátra lévő részében rá koncentráltunk.

A nyájas viselkedésű kedvesen viselkedő alak sokat vásárolt, nem sietett semerre, így jó időbe telt, amíg bármiféle dolgunk akadt, én többnyire a fogadó közelében álldogáltam egy árnyékot és egy korsót álcámul választva és amikor valamelyik társam mellém csapódott, beszélgettem is.
-Helyes kölyök - mondtam Kaorinak Redről, amint az korát és (az általam érzett) gyengéd kisugárzását kihasználva játszotta el a vásárló gyereket, hogy megpróbáljon hallótávolságba jutni a fickó körül. - Vajon mi vehette rá, hogy ilyen fiatalon önálló mágus legyen? - A magam okán sejtettem, hogy a korán kiszakadt mágusok számára a nehéz élet nem ritkaság, de Kaorira nézve sem kellett sokat kutatnom a tekintetében, mire hasonló gondolatokig jutottam.
-Talán kiszakadt a családjából... Talán a kalandvágy... Lehet, hogy családi örökség... Mindenesetre tehetséges, csak azt sajnálom, hogy valószínűleg neki sem volt éppen felhőtlen gyermekkora... - mondta elmélázva, én pedig egy bólintással jeleztem magunknak, hogy az utolsó mondatról talán mindannyian sokat tudnánk mesélni. Kaori azonban megindult, a forgalom megnőtt és ő meglátta a lehetőséget, hogy kövesse a fickót, így már csak a felém intő kezét láttam az emberek között.
-Tetszik Kaori-chan? - bújtam közelebb Redhez később, amikor Kaori tűnt el a szemeink elől a vásárlók között, és kacsintottam egyet.
-Hát… Jól néz ki, és te is meg ő is jó fejek vagytok. De úgy nem igazán vonzódok hozzá, szép meg csinos, de inkább idősebb barát kellene neki -mondta a kis srác, én pedig mosolyogva néztem rá. Kedveltem a komolyságát, és éppen meg is mondtam volna ezt neki, de a beszélgetést elvágva, mint nyulat a bokorból ugrasztott meg minket Kaori, aki felénk intve jelezte, hogy a férfi elindult valamerre. Sietős léptekkel szöktem át a téren a mellettem szaladó Reddel, hogy az egyik kivezető útra, majd onnan egy kisebb, és végül egy még kisebb utcára forduljunk. Kaori csendre és megállásra intett minket, majd pillanatokon belül egy ajtó csukódásával halt el a követett férfi lépteinek zaja is, mi pedig a kis sikátorszerű utcába osontunk.
A férfi hangját, mint tompa búgást lehetett csak hallani odabentről kivehetetlenül, de az egyik nagyobbacska résen át Red képes volt kivenni valamit.
-Egy tekercs van nála - mondta a srác, aztán ijedten nézett ránk - jön! - Több se kellett, megragadtam a grabancát és a lábaim alá egy nagyobb kristályt teremtve megemeltem kettőnket, míg Kaori macskaügyességgel kúszott fel egy csatornán az utca fölötti egyik féltetőre.
Az ajtó nyitódásakor mi már lélegzetvisszafojtva vártunk, majd amíg a fickó eltűnt a sarkon meg se mukkantunk. Ahogy viszont az árnyék eltűnt az utca kövéről, a kristályomat a tető fölé lebegtettem, és Redet Kaori mellé raktam, majd én magam is a tetőre ugrottam amikor eltüntettem a tömböt.
-Mi legyen - néztem a társaim párosára, de magamban azonnal tudtam, szerintem mi lenne a legjobb. Kaorira néztem, aki, szinte biztos voltam benne, tudja mit akarok mondani. - Nekem kellene követnem...
-Ne is álmodj róla! Éjszaka te őrködtél kint, úgyhogy nem ártana neked egy kis pihenés. Ti srácok eddig is jól megvoltatok együtt, úgyhogy ki fogjátok bírni ezt a kis időt nélkülem is... Amúgy is... én tudok a legkönnyebben elbújni, ha valami gáz van, méghozzá mágia használata nélkül... Ezzel nem vitatkozhattok... Csak próbáljatok nekem ellentmondani - mondta Kaori, és habár tudtam volna vitázni, azaz már nyílt is a szám, valamiért nem akartam kimondani, hogy gyakorlatilag képzett bérgyilkos vagyok, és nem sok máshoz értek jobban, mint nyom és jel nélkül követni valakit észrevétlenül. A mosolya belém fagyasztotta a szót, és elfordítottam a fejemet.
-De csak kövesd, és csak amíg megteheted anélkül, hogy lebuknál...
-Úgy tűnik, akkor mi maradunk a városban - hallottam Redet megszólalni, és kifejezetten örültem neki, hogy optimizmussal veszi az akadályt...


A hozzászólást Rouuro Kao összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 25, 2011 10:38 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Shiina Kaori
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Shiina Kaori


Hozzászólások száma : 147
Aye! Pont : 5
Join date : 2010. Oct. 09.
Tartózkodási hely : Keleti peremvidékek

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 5
Jellem:

Magánküldetés: Vörös naplemente - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Vörös naplemente   Magánküldetés: Vörös naplemente - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 23, 2011 10:38 pm

Kis séta után ugyanott találtuk Kao-t ahol az éjszaka hagytuk. Nem tűnt épp üdének, tekintve hogy valószínűleg csak néhány órácskát bóbiskolt az éjszakai ég alatt. Hamar nekilátott a neki leszállított elemózsiának, így el is indultunk a faluba. Elmondtuk neki, hogy mik az eddigi következtetéseink, és hogy igenis járnak még ide emberek, akik nem veszik figyelembe a falu különös elszigetelődését. Talán ők tudhatják, hogy mi áll valójában a dolgok hátterében.

Ahogy a viszonylag népes piacra érünk, nem sokáig tart, míg kiszúrunk pár idegent. Furcsa ez a nyüzsgés, hisz az este még barátaik, szomszédaik, rokonaik holttestéről kellett gondoskodniuk a helyieknek. Ám az élet nem állhat meg, s így könnyebb is lesz elvegyülni a tömegben, hogy esetleg megfigyeljük a látogatókat. Nemsokára Kao egy fura fickóra hívta fel a figyelmem. Lila öltönyt viselt... ~ Ki hord manapság ilyet? ~ˇgondoltam felháborodva, majd mikor megpillantottam karján a tetoválást, társaim tekintetét fürkészve ugyanarra a következtetésre jutottam, mint ők. Megfigyeljük. Viselkedését tekintve egy kedves, nyájas embernek tűnt; néha talán túl színpadias is volt, de semmi gyanúsat nem tett. A tömegben egyszer Kao közelébe sodródtam, aki egy teljesen nem ideillő témát választott beszélgetése tárgyául.
- Helyes kölyök - mondta, miközben tekintete Redet fürkészte a távolban. - Vajon mi vehette rá, hogy ilyen fiatalon önálló mágus legyen?
- Talán kiszakadt a családjából... Talán a kalandvágy... Lehet, hogy családi örökség... Mindenesetre tehetséges, csak azt sajnálom, hogy valószínűleg neki sem volt éppen felhőtlen gyermekkora... - mondtam kicsit elmélázva, majd továbbsodródtam a tömeggel és egy intéssel búcsút vettem a távolodó társamtól.

A megfigyelt személy hirtelen akcióba lendült. Elhagyni készült a főteret. Tekintetemmel társaimat fürkésztem és csakhamar rájuk leltem Kao megfigyelőpontjánál. Gyorsan riasztottam őket, hogy kövessük, s csakhamar meghallottam jellegzetes lépteik zaját a hátam mögött. Egyre kisebb utcákon futottunk át, mire megérkeztünk ahhoz a házhoz, amibe a lila-öltönyös is eltűnt. Az épületből csak tompa zajok hallatszottak ki, így nem sokat értettünk a bent elhangzottakból. Red valahogyan talált egy rést, amin keresztül könnyedén belátta a belső teret és tudósított nekünk.
- Egy tekercs van nála... - mondta majd hirtelen ijedt szemekkel meredt ránk. - jön!
Gyorsan felpattantam egy közeli háztetőre. A mesterem sok mindenre megtanított, így a mászás nem esett nehezemre - sőt, kifejezetten élveztem a terepviszonyokat. Kao gondoskodott arról, hogy ő és Red is rejtve maradjanak az idegen előtt, aki csakhamar sietős léptekkel távozott, s így mi is fellélegezhettünk.
A kis háztetőn társaim végre csatlakoztak hozzám. Kao tekintetéből már előre tudtam, hogy mi lesz a következő mondata.
- Mi legyen? Nekem kellene követnem... - kezdett bele, de leintettem.
- Ne is álmodj róla! Éjszaka te őrködtél kint, úgyhogy nem ártana neked egy kis pihenés. Ti srácok eddig is jól megvoltatok együtt, úgyhogy ki fogjátok bírni ezt a kis időt nélkülem is... Amúgy is... én tudok a legkönnyebben elbújni, ha valami gáz van, méghozzá mágia használata nélkül... Ezzel nem vitatkozhattok... Csak próbáljatok nekem ellentmondani...! - mondtam a fiúknak elkomolyodva, majd a végén egy kis félmosolyra húztam a számat, hogy enyhítsem a hangulatot.
Vissza az elejére Go down
Red Walter
Gealdor
Gealdor
Red Walter


Hozzászólások száma : 220
Aye! Pont : 3
Join date : 2010. Nov. 28.
Age : 27
Tartózkodási hely : itt is- ott is

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 3
Jellem:

Magánküldetés: Vörös naplemente - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Vörös naplemente   Magánküldetés: Vörös naplemente - Page 2 Icon_minitimePént. Márc. 25, 2011 9:14 pm

Sétálva tettük meg Kaohoz az utat, úgy tűnt nem aludt sokat talán csak pár órát. Sejtésem szerint ízlett neki az étel, amit hoztunk hamar el is fogyott, és azután nyugodtan elindulhattunk vissza a faluba, de ezúttal már Kao is velünk tartott. Elmeséltünk neki mindent, ami történt, amire rájöttünk. Egy Piacra kiérve, ahol legnagyobb meglepetésünkre hatalmas volt a nyüzsgés, senki se áll meg egy percre se, ide mentek oda mentek és végezték a dolgunkat. Érdekes volt, mivel ki tudja hány embert, öltek meg a hárpiák, és kinek okoztak ez által fájdalmat. Ahogy mentünk a tömegben Rouuro kiszúrt egy elég furcsa alakot, akin lila öltönyt viselt később pedig előbukkant egy klánjel is ebből már tudtuk, hogy biztos, hogy klántag. Kao elcázta magát egy korsó sörrel én pedig úgy tettem, mintha egy gyerek lennék, aki vásárolni szeretne. Csak azért, hogy hátha meghallok valamit, hogy esetleg vesz-e valami gyanús dolgot, vagy mondd-e. Csupa természetes dolgot vett, de azért még mindig rajta tartottuk a szemünket. Kaori és Kao váltottak pár szót, majd Kao mellém lépett.
-Tetszik Kaori-chan? – súgta, nem mintha bárki is hallotta volna.
- Hát…- kicsit elgondolkodtam - Jól néz ki, és te is meg ő is jó fejek vagytok.
Kezdtem bele a mondandómba, mivel nem igazán tudtam mit mondani.
- De úgy nem igazán vonzódok hozzá, szép meg csinos, de inkább idősebb barát kellene neki.
Kao figyelmesen végighallgatott, de Kaori feltűnt a láthatáron, így ez a beszélgetés abba maradt. A lány intett, hogy a férfi elindult valamerre, gondoltam, hogy talán a klánházba. Nem ismertem fel a klánjelet, de nagy valószínűséges egy illegális céh tagja. Elkezdtünk rohanni, illetve inkább csak én futottam, Kao nagy léptekkel ment végig a tömeg között. Egy mellékutcára térve csend lett. A léptek, amiket a férfi csapott, hamarosan elhalkultak.
~Megállt~ Gondoltam magamban, remélem nem vett minket észre. Mind hárman füleltünk, várakozásunk meghozta gyümölcsét hamarosan ajtó csapódást hallottunk, majd a férfi eltűnt előttünk. Elkezdtem keresgetni valami lyukat vagy rést esetleg ablakot, ahol kicsit be lehet látni. Találtam is egy kisebb rést, ahol pont beláttam. Egy furcsa tekercset láttam, de elfelejtettem mondani a többieknek, és hallottam a mély lélegzésüket, hogy várják, mit mondok.
- Egy tekercs van nála – kezdtem, de felfigyeltem, hogy a férfi elindult, majd a többiekre néztem ijedten. – jön.
Kao hírtelen megragadott, hírtelen kristály termett alattam és a magasba emelt minket, Kaori viszont utánunk ugrott. Beállt a csend, figyeltük, ahogy a férfi előbukkan az ajtó mögül, majd végig sétál a kis utcán és eltűnik. A kristályról letett Kao a tetőre, ahol már Kaori ott állt, amdj Kao is fellépett mellénk.
-Mi legyen?- kérdezte Kao és tudtam, hogy mi jár az eszében és jóra is gondoltam. – Nekem kellene követnem.
-Ne is álmodj róla! Éjszaka te őrködtél kint, úgyhogy nem ártana neked egy kis pihenés. Ti srácok eddig is jól megvoltatok együtt, úgyhogy ki fogjátok bírni ezt a kis időt nélkülem is... Amúgy is... én tudok a legkönnyebben elbújni, ha valami gáz van, méghozzá mágia használata nélkül... Ezzel nem vitatkozhattok... Csak próbáljatok nekem ellentmondani – szállt vitába Kaori s már Kao is szeretett volna vitatkozni, de valahogy mégsem történt semmi.
-De csak kövesd, és csak amíg megteheted anélkül, hogy lebuknál...
- Úgy tűnik, akkor mi maradunk a városban. -Fordultam Kao felé.
Vissza az elejére Go down
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

Magánküldetés: Vörös naplemente - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Vörös naplemente   Magánküldetés: Vörös naplemente - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 29, 2011 11:10 pm

Kaori: Követed a férfit, aki egészen a város szélig meg és mikor már kellő távolságba értek egy erdősebb résznél előveszi a tekercset és mohón tanulmányozni kezdi. Annyit ki tudsz venni rejtekhelyedről, hogy egy térképet tart a kezében de semmi többet. Majd önelégült arccal feláll és csuklyát húz a fejére. Egy pontosan olyan lakrima gömböt vesz ki a táskájából mint amit a hárpiáknál láttatok.
A lakrima gömb felizzik a kezében és mély hangon csak annyit mond. „Naplementekor támadjatok! – majd azonnal el is teszi a gömböt. Kelet felé veszi az irányt és egy kis föld alatti bunkerbe vonul. Sajnos ide már nem mehetsz utána ugyan is rejtekhelyedről annyit látsz a bunkerból hogy egy szolid kis lakás van ott, és ha lemész azonnal észre vesz.
Jó néhány óráig ki se jön a bunkerból majd amikor már a nap lefelé kezd haladni megint megjelenik és a város fel veszi az irányt, te követed őt, és vissza jutsz a városba. Postod idáig tartson.
Kao és Shou: Ti a házat tartjátok szemmel, de semmi mozgás, néhány óra után már úgy döntötök akár be is mehetnétek.
Bent két fickó ül egy asztalnál és kártyázik, amikor beléptek láthatón mindkettő beijed. Rátok förmednek, hogy mit akartok, és amikor elmondjátok, rátok támadnak. Egy kisebb csetepaté is kialakul, de nem okoz nektek nehézséget. Közben pedig megered a nyelvük is, megtudjátok, hogy tekercsen a város régi térképe van, valamint hogy a férfi keres valamit. A hárpiák azért kellenek neki, hogy eltereljék róla a figyelmet amíg ő keres valamit, de azt hogy mit ők sem tudják. Ha megtalálja, akkor ők szép kis summába részesülnek, ezért vállalták a dolgot. Miután minden kisajtoltatok belőlük, ott is hagyhatjátok őket. Postotok azzal záruljon hogy kiléptek a ház ajtaján.

Határ idő: Péntek
Vissza az elejére Go down
Rouuro Kao
Elemi mágus
Elemi mágus
Rouuro Kao


Hozzászólások száma : 513
Aye! Pont : 7
Join date : 2010. Nov. 19.

Karakter információ
Céh: Újraszervezett Mágus Tanács (Hírszerzési Egység)
Szint: 8
Jellem:

Magánküldetés: Vörös naplemente - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Vörös naplemente   Magánküldetés: Vörös naplemente - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 31, 2011 10:51 pm


Egyedül maradtunk a tetőn. Kaori leugrott az útra, majd követni kezdte az alakot, és pár másodperc múlva el is tűnt a sikátor végén. Ott voltunk a tetőn, viszonylag jó pozícióban, nem szemek előtt, így úgy döntöttem, hogy inkább meg se mozdulok, csak leültem a cserepekre és a falnak dőltem.
-Ha kényszerpályán maradunk akkor kihasználnám a helyzetet, hogy pihenjek. Remélem nem gond, ha addig rád marad az ajtó figyelése, Red - azzal felemeltem kissé a kezemet, ha van kedve nyomjon rá egy pacsit, amit minden további nélkül meg is tett, és a feladatának nagy komolyan neki is látott.

Később ébredtem, a nap talán egy negyeddel is arrébb járt már, Red viszont még mindig figyelt. Most az egyszer tudtam örülni egy társnak, akitől nem kell félnem, hiszen egy gyerek az, aki még nem úgy gondolkodik, hogy mit vehet el, vagy mi mindent fedhet fel, ha egy védtelen ember van mellette - vagy talán ez csak én lennék, csak én nőttem ilyen aberráltra?
Persze titkon, pár kézmozdulattal, mintha kinyújtóztam volna, végighaladtam az értékeimen, és a felszerelésemen, befejezve a kis tojással, ami a ruháim alatt a mellkasomon feküdt a kristályfoglalatában. Az ócska nyaklánc megvolt, és ahogy végigszaladt rajta a kezem, beleakadt az ékszernek súlyos, de legalább mindig (még a kristályon keresztül is) meleg tojásba. Egyet sóhajtottam, és visszapihentem, a tojás pedig velem együtt sóhajtott, azaz amikor a tüdőm megremegett a nagy kifújástól a tojás ficánkolni kezdett a kezem alatt, majd az ujjaim közé fúrta magát. Úgy maradtam még pár percig, hadd érezze, hogy nem akarom elhanyagolni, és közben azon gondolkodtam, hogy azzal, hogy egy relatíve élettelen, de olyan emberi fogalmakhoz biztos nem értő dolog, mint egy tojás, vajon értékeli-e a figyelmemet, aztán pedig arra gondoltam, hogy biztosan tejesen rendben van-e velemi minden, ha egy tojásról is így gondolkodok.
Megráztam inkább a fejemet - egy küldetés közepén vagyok! - és arra gondoltam, hogy vajon mit mulasztottam el, ezért megkérdeztem Redet, hogy mi történt amíg aludtam, de ő csak biztosított, hogy semmi mozgás nem volt a ház körül.

-Akkor ideje lenne megkérdezni, hogy mi is történt nemde? Lehet, hogy a mágusunk nem is jön vissza többet, ha meg mégis, Kaori már követi, így akár máris bajban lehet. Nem kellene vesztegetni az időt itt ücsörögve - mondtam Rednek, és gondosan kivártam amíg végiggondolja amit mondok és válaszol.
-Rendben, lepjük meg őket - mondta, és azonnal társult a cselekedeteimhez. Amint megegyeztünk a részleteken, az ajtó két oldalára álltunk, én pedig elkristályosítottam az érintésemmel az ajtót tartó pántokat, majd amint összebólintottunk Reddel, el is tüntettem a kristályt, az ajtó pedig egy apró nyikkanással a kőre dobbant. A tartó nélkül maradt fatáblát kidöntöttem a helyéről, és bevágódtam az ajtón. A ruháim alatt levő kristály kar és lábvértek segítségével a bevágódásból beúszás lett, én pedig, mint valami ócska mese hőse, ököllel előre berepültem a meglepett tagok közé, az egyiküket elsodorva ülőhelyéről. A pacák még a kaját se tudta elhajítani magától, annyira meglepte a belépő, míg a másik már egy lépéssel gyorsabb volt, de többre se futotta, a kis pattancs folyton elugrott előle, és a cikázó kártyái is minduntalan beleszaladtak a férfi bőrébe. A fickók így nem tartották sokáig magukat. Akinek nekirepültem, gyakorlatilag csak addig tudott vetekedni, amíg fel nem érte ésszel, hogy a nyaka köré növő kristály tökéletes ütőlap a kezemben, a Reddel hadakozni akaró pedig csupán azért tudott küzdeni, hogy valahogy megközelítse a srácot.
-Oké, oké, én nem akarok több bajt - kiáltotta a fickó végül, a nyakán az egyre burjánzó kristállyal, mire a másik is jobbnak látta visszavonulni. A sarokba szorított páros innentől kezdve viszont már kezes kis páros lett, és elmesélték, hogy a mágus azzal kereste meg őket, hogy kerítsenek elő egy térképet a város régi kinézetéről, amit ők át is adtak neki. Az egyértelmű részleteket a fickók is tudták, de ők legalább első kézből, így már az is biztossá vált, hogy a mágusnak elterelés kell, ezért támadnak a hárpiák a városra rendszeresen, és ő ekkor áll neki kutatni. Azt hogy mit keres a mágus ők se tudták, és mivel egy újabb ijesztés után is csak rimánkodni tudtak, hagytam is a faggatásukat.
-Red. Hagyjuk őket? - nem fejeztem be a kérdést, vártam a srácra, hogy meg akarja-e érteni a kérdést és, hogy mit reagál a lehetőségre, de ő nem tudott válaszolni, így leeresztettem a kezemet, és a két fickót otthagytuk a házban.
Az utolsó figyelmeztetésem szerint a fickók titokban tartják majd a jövetelünket, és szólnak, ha erre járt a mágus, amikor legközelebb is jövünk, mert különben -tettem hozzá gonosz mosollyal- a srác nélkül jövök legközelebb...


A hozzászólást Rouuro Kao összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 03, 2011 11:01 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Red Walter
Gealdor
Gealdor
Red Walter


Hozzászólások száma : 220
Aye! Pont : 3
Join date : 2010. Nov. 28.
Age : 27
Tartózkodási hely : itt is- ott is

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 3
Jellem:

Magánküldetés: Vörös naplemente - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Vörös naplemente   Magánküldetés: Vörös naplemente - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 01, 2011 11:50 pm

Még egy darabig figyeltük az üres utcát, ahol semmi se történik, majd Kao leült. Jobban szerettem állni és a gondolataim is valahol Kaori felé jártak, hogy nem lesz-e baja vagy mi történhet.
-Ha kényszerpályán maradunk akkor kihasználnám a helyzetet, hogy pihenjek. Remélem nem gond, ha addig rád marad az ajtó figyelése, Red – kezét felemelte én pedig jó erősen, ahogy csak ki telt tőlem belecsaptam ez a kis mozdulat kisebb csattanással járt, de jól esett.
- Rendben van, pihenj nyugodtan.
Úgy éreztem, nem lenne energiám aludni, pont nekem való feladat volt.

Kao elég hamar elszenderedett, de nem aludhatott olyan mélyen, nem hiszem hogy annyira kényelmes volt a tető, vagyis nekem nem volt a kedvenc alvó helyeim között. Hasra feküdtem és nézelődtem az utcában, senki se tévedt be, néha valaki elment az utca előtt és be-benézett, de semmi furcsa dologra nem figyeltem fel. Rápillantottam a zsebórámra, amit mindig magamnál tartok, nem telt el sok idő egy óra talán egy és fél. Felnéztem az égre és figyeltem egy darabig az eget, és hogy hogyan úszkálnak a felhők a kék égbolton. Mindig piszkáltam valamit dobáltam a zsebórámat, majd pörgettem az ujjaim között és kártyáztam, mire fel eszméltem a nap már majdnem lenyugodott és úgy tűnt Kao is kezd felébredni. Érdekes módon nem voltam álmos, mikor társam tényleg felkelt megbeszéltük hogy semmi gyanús nem történt.

-Akkor ideje lenne megkérdezni, hogy mi is történt nemde? Lehet, hogy a mágusunk nem is jön vissza többet, ha meg mégis, Kaori már követi, így akár máris bajban lehet. Nem kellene vesztegetni az időt itt ücsörögve – alaposan végig gondoltam a dolgot, hogy is tudnánk bejutni.
- Rendben lepjük meg őket. – kicsit furcsa kijelentés volt, de azért megnéztük őket.
Míg Kao az ajtó egyik oldalára állt én a másikra a kristályok segítségével szétzúzta az ajtót, tartó cölöpöket. Nagy robajjal csapódott a fölhöz az ajtó. Kao szabályszerűen repült a bent lévő emberek felé, akiknek még a lélegzetük is elakadt valahol félúton a torkukban. Kaonak is kijutott egy fickóból egy másik pedig nekem állt, természetesen a kártyáim mindenhol ott vannak, de először csak ízelítőt kaptak, hogy nem sima kártyák.
Hamar véget ért a kis mókánk. Kaoval sem bírtak és én sem hagytam magam, jó kis párost alkotunk mi hárman. A fickó, akit ki fogtam elég lomhának bizonyult közel harcban még a kártyákat se kellett használni, mivel elég jó volt az erőnlétem, akárhányszor be akart vinni egy ütést kitértem előre és kétszer akkorát adtam vissza. Mindig hátrált a fal felé és a végén éppen meg akartam ragadni a nyakát, de valaki közbevágott.
- Oké, oké, én nem akarok több bajt. – hallottam végül. Megtudtuk, hogy a mágus keresett egy térképet a város régi formájáról, amit meg is kaparintott. De sajnos azt nem tudtuk meg miért kell neki a térkép, de valami célja biztos van vele.
- Red. Hagyjuk őket?
- Hmmm. – gondolkodtam el, és keresgéltem a fejemben valami megfelelő választ.
Úgy döntöttünk, hogy hagyjuk őket, mivel nem hiszem, hogy még egyszer jelentkezne a mágus de, azért rájuk bíztuk, hogy jelentkezzenek ha mégis.
Vissza az elejére Go down
Shiina Kaori
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Shiina Kaori


Hozzászólások száma : 147
Aye! Pont : 5
Join date : 2010. Oct. 09.
Tartózkodási hely : Keleti peremvidékek

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 5
Jellem:

Magánküldetés: Vörös naplemente - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Vörös naplemente   Magánküldetés: Vörös naplemente - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 02, 2011 2:41 pm

A férfi semmit sejtett és feltűnés nélkül sikerült követnem. A városon kívülre, egy erdő felé vette az irányt. A városban még könnyű volt észrevétlenül követni, ám itt már figyelnem kellett arra is, hogy minél kevesebb zajt csapjak az avarban való lépkedésemmel. Szerencsére az idegen maga is elég nagy zajt csapott és nem törődött azzal, hogy esetleg valaki követheti.

Egy sűrűbb, erdősebb résznél hirtelen megtorpant, és elővette a tekercset. Sokáig tanulmányozgatta, így volt időm közelebb lopakodni hozzá. A tekercs tartalmát azonban még mindig nem láttam. Óvatosan felmásztam egy vaskosabb fára, amin egy nagyobb méretű erdei madárcsalád fészkelt. Ahogy felkapaszkodtam egy erős ágára, sajnos némi zajt csaptam, ám a madarak a rémülettől elreppentek, és az idegen végül megnyugodva folytatta az immár tőlem is megfigyelhető térképet. Arra gondoltam, hogy talán a város térképe lehetett, de nem akartam túl sokat spekulálni és inkább csak memorizáltam a tetteit. Végül önelégülten elővett egy lakrimát - a hárpiákénak pontos hasonmását. ~ Ő az. Ez az a mágus, aki a várost és a hárpiákat is sakkban tartja. Egyetlen ember és ekkora befolyás... ~ gondoltam magamban. Összehúztam magam kissé, és végignéztem, ahogy kezében a gömb felizzik és elküldi utasítását az új szövetségeseinknek.
- Naplementekor támadjatok! - hörögte maga elé mély hangon, majd eltette a varázsszert és kelet felé vette az irányt. Úgy döntöttem, hogy még követem, ám a tény, hogy az éjszaka támadás lesz, kissé megingatott elhatározásomban. Azzal nyugtattam magam, hogy még messze van a napnyugta, és bőven visszaérek a városba, h a szükség lenne rám.

Egy föld alatti bunkerbe érkezett meg, de oda már nem tudtam követni a lebukás veszélye nélkül. Nem tudtam mitévő legyek. Siessek vissza a városba társaimhoz, és szóljak nekik az eseményről, vagy maradjak és figyeljem tovább a célszemélyt. Az idő szorongatott és nem volt semmilyen eszközöm, amivel társaimnak szólhattam volna, csak a minél gyorsabb cselekvés. Valószínűleg most senki sincs az őrhelyen, Kao pihen, Red pedig őrt áll mellette. A hárpiák nem tudnak szólni nekünk, én viszont tudom mi lesz naplementekor. Nem várhatok. Megvan a búvóhelye, még éjszaka is idetalálnék, de... Hátha valamit fog csinálni, amíg itt vagyok, és talán többet megtudhatok... Nem! Az első és legfontosabb dolog most nem más, mint megvédeni a város lakóit és a hárpiákat egymástól. A lakók a megbízóink, a hárpiák pedig segítséget kértek tőlünk. ~ Visszamegyek! ~ határoztam el magamban. ~ Még bőven odaérek, mielőtt a nap lemenne... ~

Lassan, rejtőzködve haladtam a város irányába, majd mikor elég messze kerültem a bunkertől, futásba kezdtem. Nem tarthatott sokáig, míg visszaértem, és rögtön társaim keresésébe kezdtem.
Vissza az elejére Go down
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

Magánküldetés: Vörös naplemente - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Vörös naplemente   Magánküldetés: Vörös naplemente - Page 2 Icon_minitimeHétf. Ápr. 04, 2011 9:34 pm

Újra találkoztok és ha úgy érzitek meg is oszthatjátok egymással a szerzett információkat. De ne sokáig csevegjetek, mert már napnyugta van és a férfi valahol itt van a városban. Amikor elindulnátok a keresésre, de nem támadnak. Ti akár jelezhettek is nekik hogy tartsák fent azt a látszatot mintha támadnának, amire ők csak lebegnek a levegőben és fura vijjogó hangokat adnak ki, de nem támadnak. Valószínűleg ők így értelmezték a feladatot, de nektek ez is megteszi ideiglenesen. Az emberek úgy nézek rátok ezután mintha istenek lennétek, alig birtok kikerülni a hálálkodó tömegből. De ti nem időzhettek soká meg kell találnotok a férfit. Elindultok a keresésére, de mindenképpen találjatok ki valami módszert arra az esetre ha egyikőtök megtalálná a mágust.
Red te futsz össze először a mágussal, postod odáig tartson hogy jelezel a többieknek, valamint Kao és Kaori postja odáig tartson hogy észre veszik Red jelzését.
Határidő Négy nap!
Vissza az elejére Go down
Shiina Kaori
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Shiina Kaori


Hozzászólások száma : 147
Aye! Pont : 5
Join date : 2010. Oct. 09.
Tartózkodási hely : Keleti peremvidékek

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 5
Jellem:

Magánküldetés: Vörös naplemente - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Vörös naplemente   Magánküldetés: Vörös naplemente - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 08, 2011 11:33 pm

Mikor megtaláltam Redet és Kaot, tudtam, hogy ők is szereztek némi hasznos információt. Először én szólaltam meg.
- Sietnünk kell! A férfi akit követtem... ő irányítja a hárpiákat! Fel kell velük vennünk a kapcsolatot! Nem ölhetnek meg több embert! - a fiúkat megragadva indultam el az éjjel megbeszélt találkozóhelyre. - Persze a tegnapi beszélgetés után valószínűleg nem fognak támadni... - folytattam. - De ha nem vagyunk ott, lehet hogy kétségbe esnek azt feltételezve, hogy a mágus elintézett minket... És akkor más választásuk nem lesz, újra vért kell ontaniuk.
Mindezt szinte egyhuzamban hadartam végig, de mire befejeztem, társaim már határozottan futottak mellettem, ahogy egyre távolodtunk a falu központjától. Ahogy rohantunk, láttuk a lemenő napot, és csak reménykedni mertem benne, hogy még nem késtünk el a figyelmeztetéssel.

A sziklaszirthez érve megkönnyebbülve ismertem fel a hárpiák sziluettjét. Az egyik közülük a tegnapi "túravezetőnk" volt. Ahogy megálltunk előtte, furcsa hangon szólalt meg.
- Azt hittük, mágus megölt jó mágusok. - mondta kissé törve a nyelvet. - Gonosz mágus üzent. Ölni kell.
- Nem kell megölnötök senkit! Szabad teremtmények vagytok! - mondtam neki határozottam és szemébe fúrtam tekintetem. Nem hagyom, hogy bárki is szolgasorba hajtson ilyen hatalmas teremtményeket, mint ezek a hárpiák. Szabadságot érdemelnek ugyanúgy, mint mi emberek. A fiúkkal gyorsan összebeszéltük a tervet, hogy a hárpiák annak látszatát keltsék, hogy támadnak, ám valójában senkinek ne essék bántódása. Végül egészen pofás kis ötletet hoztunk össze, így elindulhattunk vissza a városba - immár mint a hősök, akik megszabadították a helyieket szörnyű átkuktól. Végre maradt egy kis ideje a fiúknak is, hogy elmeséljék mi történt velük amíg nem voltam.
- Szóval a a város régi térképe... Gondoltam hogy valami ilyesmi lehet... De vajon mi lehet a célja annak az idióta kinézetű varázslónak? - kérdeztem társaimat.
- Ez valami olyasmi lesz, amit már nem kell kiderítenünk, ő majd elmondja, és talán megoldunk egy másik rejtélyt is. - válaszolta Kao. Persze, amint megvan a mágus, a rejtélyek sem maradhatnak rejtve sokáig. Red is hasonlóan vélekedett, így hát egyetértésben haladtunk tovább.

A városban hősként fogadtak minket. A fölöttünk keringő szörnyek vijjogása nem volt éppen bizalomgerjesztő, de az itteniek úgy vélték, hogy a hárpiák távolságtartása a mi tegnapi mészárlásunknak volt köszönhető.
- A mágus sem lehet messze... - vetettem fel az ötletet halkan a társaimnak, hogy a hálálkodó tömeg ne fogjon gyanút. Úgy gondoltam, hogy egy ilyen beteg elméjű mágus, aki ártatlanokat gyilkol, élvezi végignézni a tömegmészárlást.
- Szét kell válnunk és próbáljuk meg lerázni a tömeget, hogy ne mindenhol mi legyünk a középpontban - mondta Kao. Mi Reddel egyetértettünk, és megbeszéltük, hogy mindenki látványos, de nem túl gyanús módon fog jelezni a többieknek, ha esetleg megtalálná a mágust. Úgy kellett megoldanunk, hogy a tömeg ártatlan ünneplésnek vélje a mi titkos üzenetünket.

Több irányba eredtünk, és tematikusan vizsgáltuk át a város helyszíneit. Nemsokára valami különösre lettem figyelmes. Nem a mágus volt az, hanem Red jelzése. Ellenfelünk itt van, és mi nemsokára megszorongathatjuk a torkát...


A hozzászólást Shiina Kaori összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 10, 2011 3:09 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Rouuro Kao
Elemi mágus
Elemi mágus
Rouuro Kao


Hozzászólások száma : 513
Aye! Pont : 7
Join date : 2010. Nov. 19.

Karakter információ
Céh: Újraszervezett Mágus Tanács (Hírszerzési Egység)
Szint: 8
Jellem:

Magánküldetés: Vörös naplemente - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Vörös naplemente   Magánküldetés: Vörös naplemente - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 09, 2011 9:38 pm

A fogadó előtt találkoztunk újra, Kaori rohant felénk, aki intett nekünk, hogy kövessük őt, majd amint felvettük a ritmusát, az út közben mondta el mit tudott meg.
- Sietnünk kell! A férfi akit követtem... ő irányítja a hárpiákat! Fel kell velük vennünk a kapcsolatot! Nem ölhetnek meg több embert! Persze a tegnapi beszélgetés után valószínűleg nem fognak támadni, de ha nem vagyunk ott, lehet hogy kétségbe esnek azt feltételezve, hogy a mágus elintézett minket... És akkor más választásuk nem lesz, újra vért kell ontaniuk. - Kaori végigdarálta a mondanivalóját, majd gyorsabbra kapcsolt, épp amikor a falu utolsó házait is elhagytuk. Szinte nem is kelett tartanunk vele az iramot, a hárpiák megjelentek a horizonton a szirt fölött, majd amikor találkoztak velünk, híreket hoztak.
- Azt hittük, mágus megölt jó mágusok. Gonosz mágus üzent. Ölni kell.
- Nem kell megölnötök senkit! Szabad teremtmények vagytok! - mondta neki Kaori, mire ők megilletődtek. Láthatóan nem ismerték a szabadság fogalmát, vagy éppen azt, ahogyan Kaori -és mi emberek- képesek vagyunk értelmezni azt.
-Tegyétek meg a kötelességeteket, okozzatok felfordulást, de NE támadjatok emberekre! - Az én szavamat már értették, néhányan bólogattak, a vezetőjük pedig elindult a falu felé. Visszafelé mi is elmondtuk Kaorinak mit tudtunk meg, meséltünk neki a térképről és arról, hogy a fickó valamit kifejezetten keres, de előrébb úgy se jutottunk, hogy most már össze tudtuk rakni a két információt.
- Szóval a a város régi térképe... Gondoltam hogy valami ilyesmi lehet... De vajon mi lehet a célja annak az idióta kinézetű varázslónak? - kérdezett minket, de semmit nem tudtunk hozzátenni.
-Ez valami olyasmi lesz, amit már nem kell kiderítenünk, ő majd elmondja, és talán megoldunk egy másik rejtélyt is...

A városban hősként fogadtak minket. A hárpiák a lakosok fölött köröztek a levegőben, és hangos, fülrepesztő károgással ijesztgettek mindenkit, így mire visszaértünk a falu apraja nagyja már ünnepelni akarta a rémálmuk végét. A tömeg, ahogy közel értünk hozzájuk körülvett minket, és a többségük egyből ódákat zengett a hálájáról.
- A mágus sem lehet messze... - Kaori kissé aggódó arccal szólt felénk a tömeg nógatása közben, látszott, hogy nem akarja annyiban hagyni a keresést.
- Szét kell válnunk, és próbáljuk meg lerázni a tömeget, hogy ne mindenhol mi legyünk a középpontban - mondtam, majd el is tűntem, míg a két társam még váltott néhány szót. Az arcomba húztam a csuklyámat és futásnak láttam, csupán egy sarkon túl már nem is vették észre az érkezésemet, és az ünneplők nem is akartak túlzottan üldözni, bizonyára volt fontosabb nekik annál, hogy én pont most mihez akarok kezdeni - ennek kifejezetten örültem végre.
A keresés viszont nem volt túl egyszerű, az emberek tömegei szinte lehetetlenné tették a különösebb figurák kiszúrását bárhol is, mivel lépten-nyomon felbukkant egy-egy fura figura, aki elkapta a figyelmemet. Végül, talán ha öt perc telt el, a házak fölött egy mágia rebbent fel. Ünneplésnek se lett volna rossz, de kártyák röpködtek benne. Red jelzése volt, így azonnal újra rohanvást szeltem át a tömeget...
Vissza az elejére Go down
Red Walter
Gealdor
Gealdor
Red Walter


Hozzászólások száma : 220
Aye! Pont : 3
Join date : 2010. Nov. 28.
Age : 27
Tartózkodási hely : itt is- ott is

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 3
Jellem:

Magánküldetés: Vörös naplemente - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Vörös naplemente   Magánküldetés: Vörös naplemente - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 10, 2011 12:16 am

Kaoval elhagyjuk az épületet, majd amikor kiértünk a zsákutca sarkára összetalálkoztunk Kaorival. Úgy tűnt idáig futott, piros volt az arca, habár annyira nem látszott rajta mintha megviselte volna. Úgy tűnt gyorsan akarta elmondani mi történt így hadarni kezdte a mondandóját.
- Sietnünk kell! A férfi akit követtem... ő irányítja a hárpiákat! Fel kell velük vennünk a kapcsolatot! Nem ölhetnek meg több embert! Persze a tegnapi beszélgetés után valószínűleg nem fognak támadni... De ha nem vagyunk ott, lehet hogy kétségbe esnek azt feltételezve, hogy a mágus elintézett minket... És akkor más választásuk nem lesz, újra vért kell ontaniuk.
Elképesztő gyorsan mondta, így nehéz volt megérteni fel kellett normálisan fogni minden szót. Sietős léptekben hagytuk el a falut a nap már alacsonyan járt, és vörösre festette az égboltot a szemem előtt véges végig. A hárpiák repkedtek az égen és furcsa vijjogó hangokat, adtak, majd az egyik leszállt.
- Azt hittük, mágus megölt jó mágusok. Gonosz mágus üzent. Ölni kell. – közölte velünk a jellegzetes hangján.
- Nem kell megölnötök senkit! Szabad teremtmények vagytok!- igaza volt Kaorinak, mi sem nézzük jó szemmel, ha ölnek és nem kell teljesíteniük semmien feladatot.
-Tegyétek meg a kötelességeteket, okozzatok felfordulást, de NE támadjatok emberekre! –tette hozzá Kao is.
Nem volt mit hozzátennem, csak hallgattam és Kao mondatára bólintottam egyet.
Elindultunk visszafelé és meg akartam osztani Kaorival mire is jöttünk rá.
- Kaori, végül rájöttünk a tekercs tartalmára, egy térkép volt, a város régi térképe. – gondolkodtam el ezen ismét, de nem igazán értettem mire lehet egy régi térképpel menni.
- Szóval a a város régi térképe... Gondoltam hogy valami ilyesmi lehet... De vajon mi lehet a célja annak az idióta kinézetű varázslónak? – Kaori rátapintott a lényegre én sem értettem.
-Ez valami olyasmi lesz, amit már nem kell kiderítenünk, ő majd elmondja, és talán megoldunk egy másik rejtélyt is.
- Erre még én se jöttem rá, de legyen úgy, ahogy te mondod Kao.

Visszaérve a városba rengeteg ember ünnepelt minket. Mintha a hőseik lennénk. Mindenki hálálkodott és a tömegben mi is elvegyültünk, ám nem akartam távol kerülni a társaimtól így próbáltam mellettük maradni.
- A mágus sem lehet messze...
- Szét kell válnunk, és próbáljuk meg lerázni a tömeget, hogy ne mindenhol mi legyünk a középpontban
- Egyet értek.
Kaorival még megbeszéltünk pár dolgot, hogy-hogy jelzünk; nem túl gyanúsan de látványosan.
Éppen hogy elváltunk és egy utcán sétálok, ahol pár furcsa emberen kívül nem látok mást. Elég különös volt, de jobban megnézve őket az egyik ismerős volt. A mágiám elég látványos volt, így elég volt a kártyákat az égbe küldeni bárki kiszúrja, aki figyeli.
Vissza az elejére Go down
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

Magánküldetés: Vörös naplemente - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Vörös naplemente   Magánküldetés: Vörös naplemente - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 30, 2011 6:43 pm

Red embered nincs egyedül, még egy tucat férfia van vele / szám szerint 10/, és ők is észrevesznek téged. A mágus láthatóan nem örül neked, és dühösen el káromkodja magát, majd ellened küldi emberit.
Ekkor megérkezik Kao, és Kaori. Kaori mivel te fegyvermágus vagy nem esik nehezedre, elintézni a 10 fegyver férfit kivált kép hogy nem mágusok viszont amint végeztél nem árt ha besegítesz társaidnak. Eközben Kao és Red, elkezdi támadni mágust akiről hamar kiderül. Kifejezetten képzett a mágia terén, és telekinézist használ.
Mágiái: Force Push /Erőlökés/ Levatation /Lebegés/ Pressure Fist /Nyomás ököl/ Force Shield / Erőpajzs
VE 2100
Postotok azzal záruljon hogy legyőzitek a férfit, de ha válaszokat is akartok tőle, ne üssétek ki / ez már rajtatok áll/
Vissza az elejére Go down
Shiina Kaori
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Shiina Kaori


Hozzászólások száma : 147
Aye! Pont : 5
Join date : 2010. Oct. 09.
Tartózkodási hely : Keleti peremvidékek

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 5
Jellem:

Magánküldetés: Vörös naplemente - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Vörös naplemente   Magánküldetés: Vörös naplemente - Page 2 Icon_minitimeHétf. Május 09, 2011 11:42 pm

- Red, mögötted! - kiáltottam rá a fiúra, aki egy gyors mozdulattal megfordult és még időben lebukott, hogy kikerülje a rárontó fegyveres támadását. Ahogy rohantam, hamar megláttam Kao alakját is, aki kicsit besegítve nekem már egy kardforgatóval vívott párbajt.
- Fiú, te kapd el a mágust, mert szökni próbál! - mondtam a srácnak, de már ő is indult volna ellenfelünk után. - Kao, velük könnyedén elbánok, - kiáltottam neki - de Red kevés lenne a mágus ellen.
A férfi beleegyező bólintással jelezte egyetértését és egy utolsó döféssel meghozta a halálos ítéletet ellenfelére. Közben a rémült helyiek fel-alá futkostak így akadályozva a kardforgatókat abban, hogy elérjenek minket. Ekkor megjelent előttem az első rosszarcú alak és öntelt vicsorral az arcán szólt hozzám.
- Mit gondolsz kislány, hogy megölhetsz?
- Annál sokkal rosszabb vár rád. - mondtam és meglendítettem kardomat. - Járd el a végzet táncát! Kagura!
"Egy lélegzetvétel, egy lépés jobbra, ahogy visz a lendület, lendítsd meg a kardod, de a tekinteteddel már a következő ellenfelet keresd!" Murakashi szavai a fejemben visszhangzottak. Rég voltak ennyire élesek az emlékképeim tanításairól, de most olybá tűnt, mintha ott lenne körülöttem, akár egy illúzió, mely minden érzékemre kihat. Egy gyors csapás és ellenfelem a földön hevert. "Öld meg." Hallatszott mesterem hangja. "Nem akarom megölni..." Ellenkezett az akkori énem s ez most sem volt másképp. Embert ölni nem nehéz, de a súlyával megbírkózni már annál inkább. Egy utolsó vágás, s a férfi lábából ömleni kezdett a vér - többé már nem kel fel innen. A tömeg kezdett szétoszlani, Kao és Red elfoglaltak voltak a mágusal és mire feleszméltem nyolc fegyveres vett körül.
- Meghalsz te szuka! - ordítoztak és egyszerre rontottak felém. ~ A tánc még csak most kezdődik... ~ gondoltam magamban és egy pillanatra behunytam a szemem. Még 3 méter, míg ideér az első. Már csak 1... "Aki lendületből s dühből támad..." csendült fel újra a hang. "... a legkönnyebb, ha helyben felnyársalod!" Bal lábammal megtámasztottam magam s az első támadást kikerülve az oldalába vágtam bele a kardot, de csak a felső rétegeket sértettem fel vele. Egy ütés a nyakra a kard lapjával és áldozatom ájultan esett össze. Ezután összefolytak az események. Vágások s szúrások követték egymást, ismeretlen, dühös arcok zúgtak el előttem, de egyikük sem jelentett kihívást számomra. A lelkem dühöngött - nem akartam halált hozni ezekre az emberekre, de az ösztönök, a tanult reflexek és a halálos tánc, amit jártam, nem mindig engedték, hogy megkíméljem az emberek életét. Három holttest és négy nyöszörgő sebesült feküdt körülöttem. Ez csak hét! Nyolcan voltak! Hol van az utolsó?

Rossz érzés kerített hatalmába - az egyik ellenfelem jelenléte eltűnt. Körbefordultam, de nem volt sehol. A társaimat sem láttam, már egy utcával arrébb voltam a csatától. Őrültem rohantam vissza, még épp időben, hogy megpillantsam az egyik kardforgatót orvtámadásában. Hátulról próbálta megközelíteni az Kao-t, aki épp a levegőben lebegő mágust bombázta. Ekkor Red bukkant fel egy felborult lovaskocsi mögül, és kártyáját az orvtámadó felé hajítva megmentette Kao-t. Az ellenséges mágus egy közeli ház felett lebegett és különös erőlöketekkel támadta társaimat - engem szerencsére még nem vett észre. Ha csendben mögé osonok, akkor leüthetem - nem a legtisztességesebb módszer, de hirtelen más nem jutott eszembe. Ahogy halkan felmásztam a házra s lassan megközelítettem, szemem sarkából társaimat figyeltem. Kao észrevett, s úgy tűnt, mintha minden eddiginél nagyobb erővel támadná az ellenséget. A férfi védelme gyengült, s végre mögé értem. Úgy éreztem, ez a megfelelő pillanat a támadásra. Elrugaszkodtam a tető szélétől és térdemmel egyenest a hátába rúgtam, nyakába kapaszkodtam s megtoltam. A varázsló elvesztette koncentrációját és a lebegésmágia megszűnni látszott - zuhanásba kezdett, de szerencsére nem voltunk olyan magasan a földtől. Ő érkezett alulra, de egy rántással ledobott magáról s újabb mágia létrehozásába kezdett. Hirtelen Kao termett ott, és egy kristályos tárggyal egyszerűen leütötte a mágust, mielőtt az bármit tehetett volna.
- Ennyit erről a nagy varázslóról. - mondta s mintha félmosolyra húzta volna a száját, de látszott rajta, hogy kimerült a harctól. - Öt perc és magához tér, addig szépen megkötözöm.
Kao egy ló kötőfékét használta, azt egyszerűen körbetekerte a mágus kezein és kristállyá változtatva őket egy stabil ház korlátjához rögzítette a foglyot.
- Négy kardforgatót életben hagytam... - mondtam Kaonak. - Ha esetleg meg tudnád őket kötözni valami hasonló módon...
- Szólj ha felébredt. - mondta, majd a tőlünk nem messze fetrengőket vette kezelésbe.
- Szép munka volt Red... - mondtam a fiúnak, aki épp akkor huppant le mellém. - Megmentetted Kao életét.
- Hát... - kezdett bele. - Nélkülem is meglett volna, tud ő magára vigyázni.
- De a társak mindig jól jönnek. - mosolyogtam rá. Ő bólintott, s csak csendben ücsörögtünk a fogoly mellett, míg ébredését vártuk. Pár perc elteltével a városlakók is kezdtek visszatérni a piacra s Kao is befejezte az életben maradottak megkötözését. Az idegen mágus pedig ekkor nehézkesen kinyitotta szemeit...
Vissza az elejére Go down
Rouuro Kao
Elemi mágus
Elemi mágus
Rouuro Kao


Hozzászólások száma : 513
Aye! Pont : 7
Join date : 2010. Nov. 19.

Karakter információ
Céh: Újraszervezett Mágus Tanács (Hírszerzési Egység)
Szint: 8
Jellem:

Magánküldetés: Vörös naplemente - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Vörös naplemente   Magánküldetés: Vörös naplemente - Page 2 Icon_minitimeHétf. Május 30, 2011 3:18 am

Red jelzésére mind a hely felé siettünk, ahol ő megtalálta a mágust, azonban már késő volt. A célpont tudta, hogy helyben vagyunk és menekülni kezdett, míg az emberei ellenünk törtek. Red gyorsan kicsúszott a felé törők közül, és fürgén a férfi után eredt, így én sem engedhettem megszökni azt. A kardokkal felszerelkezett banda állított meg csak, és ők is csak azért, mert nem akartam erőt pazarolni olyanokra, akikkel egy penge is végezhet.
Pár villanás és fém csattanása után érkezett meg Kaori, és biztosított is afelől, hogy magára hagyhatom. A banda vezetője ezt már nem tűrte, és Kaori felé rontott, láthatólag könnyedén hergelődve pár egyszerű szótól. Mosolyognom kellett az őszinte hülyeségen, és a fegyveresek együttes felzendülését kihasználva siklottam át az ellenfelemen, akinek az oldalában landolt a rövidkardom.
Nincs erre időm, mondtam magamnak, amikor egy újabb vetette felém magát, azonban a férfi már el is nézett felőlem, a halott főnökét csodálta meg, majd a szemnek szinte elmosódva haladó Kaori mozdulatait követte a szemével. Megfordultam végre és kilőttem - szó szerint, egy kristály robbanásszerű kinövelésével a talpam alatt katapultáltam az elrohanó Red és a titokzatos mágus után, és a rövidkardomat minden további nélkül hajítottam el a fickó háta felé.
A meteorként becsapódó fémdarab és hatása azonban elmaradt, helyette a száguldó fém egy pillanat alatt ütközött némán a semmivel, és vetődött vissza felém, mintha csak lecsapódott volna egy átüthetetlen falról. Az első kapaszkodóm már meg is volt a fickó mágiájával kapcsolatban, de semmi jót nem jeletett, a fegyvereimmel semmire se mentem volna ellene, így az energiaőrlő kristályteremtés maradt hátra, és a fickó mágiájából ítélve az is csak a hozzá lehető legközelebbi megteremtésével, hogy ne legyen ideje kivédeni azt.
Egy tőrt vettem elő, majd eldobtam felé, mire ő ugyanúgy visszalökte azt felém, mint a kardot, de ezúttal már jobban is célzott. A tőröm viszont megállt kettőnk között, az ő ereje az egész tőrt felém taszította míg én a tőrben levő kristályt toltam felé, csupán azért, hogy a figyelmét eltereljem.
Red is közel volt, hagynom kellett, hogy ő is cselekedjen és ketten csapdába csalhassuk a mágust. A támadás nem is késett, míg én sakkban tartottam az erejét a tőr-taszító párbajban addig a fiatal srácnak sikerült bevinni a maga támadását. A mágus figyelme felborult, kettőnk mágiája egyszerre már túl sok volt neki ahhoz, hogy tartsa a lépést, ez pedig nekem volt elég ahhoz, hogy elengedjem a tőrt és a földre borulva egy kristálycsóvát küldjek a talaj alatt a mágus felé.

A támadás végzetesnek tűnt, azonban a mágusereje felülmúlta minden becslésemet. Egy láthatatlan pajzs egyszerűen a föld és a mágus közé rekesztette a földből kitörő kristályokat, a mágus pedig a levegőbe repült. Azt hittem ez lesz a veszte, a levegőben nem lesz képes mozogni majd, azonban amint az első kristálycsóvát elküldtem felé a felfelé ívelő repülése megtört és ő csupán keze mozdulataival irányítani tetszett a mozgását.
A mágiám szinte minden ponton sikertelennek bizonyult, sőt mi több hatástalannak így időt kellett adnom és helyet Rednek a támadásra. Bombázni kezdtem az égen repülő mágust kisebb nagyobb kristályokkal, aki hol visszaküldte rám a kristályokat, hol pedig a saját láthatatlan erejével akart legyőzni. A felém törő erő a talaj kövezetébe is belefúródott, így szinte vakon kellett kerülgetnem megállás nélkül a beérező mágiákat...
Kari ekkor érkezett meg és a mágus körül záporozó kristályaim rejtekében a mágusra vetette magát. A teste aurája végül győzött, a mágus láthatatlan pajzsa vagy képtelen volt kivédeni egy mágikus aurát vagy éppen élő test ellen volt képtelen védeni őt, így a páros zuhanni kezdett, aminek a vége előtt a mágus még elindította saját mágiáját, hogy elkerüljön egy súlyos becsapódást.
Kaori macskaként szökkent a kövezetre amikor a mágus eltolta magától, és ez nekem elég is volt. Földközelben és nem rám figyelve elég gyors voltam ahhoz, hogy az aurájába érjek, és a védelmén belül hozzam létre az öklöm körül a kristályt amivel egy tompa koppanással kioltottam az eszméletét.
- Ennyit erről a nagy varázslóról. Öt perc és magához tér, addig szépen megkötözöm - szó mi szó nem voltam túl rózsás hangulatban. A küzdelem rávilágított mennyire könnyű túl nehéz ellenfelet találni a szakmámban, és mennyire nagy szükség van társakra, pont azokra, akik négyzetre emelik a titkaink felfedésének lehetőségét. Az ajkamat haraptam miközben motorszerűen megkötöttem a fickót.
- Négy kardforgatót életben hagytam. Ha esetleg meg tudnád őket kötözni valami hasonló módon... - Kaori hangjára ébredtem fel kissé, és a mágusra néztem, elmosolyodva azon, hogy milyen naiv lennék, ha úgy hagynám, ahogy jelenleg van, megkötözve egy darab lókötéllel. A kötelet elkristályosítottam és a kristályt a keze körül minden ujját külön körülölelve növeltem meg egészen az alkarjáig, maja az egész követ a falhoz erősítettem, és a mágus fejére is egy kristálymaszkot húztam, amin egyetlen lyuk volt, az is csupán a szája alatt.
- Szólj ha felébredt - mondtam nekik, azzal a többi fickó felé siettem, és amíg a többiek beszéltek a férfiak kezei köré kristályt növeltem, csakhogy amikor befejeztem a műveletet az összekulcsolt kezek körül levő kristályt tovább növeltem. A férfiak szépen csendesen vérezhettek ki az elkövetkező percekben, mivel a hasuk előtt összekulcsolt kezeiket fedő kristály mélyen de vékonyan a hasukba szúrt. Az előmerészkedő helyieknek parancsoltam meg, hogy vigyék el őket, majd visszatértem a kis csapathoz.

Mert vannak dolgok amiket nem tudok megtenni egyedül és vannak dolgok amikhez én kellek...


A hozzászólást Rouuro Kao összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 07, 2011 1:00 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

Magánküldetés: Vörös naplemente - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Vörös naplemente   Magánküldetés: Vörös naplemente - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 02, 2011 10:45 pm

A foglyul ejtett rabok, hamar elkezdenek éledezni. A katonáktól nem tudok meg semmit, csak lényegtelen információkat miszerint semmi közük az egészhez és kíméljétek meg az életüket. Főellenfeletek viszont csak vigyorog rátok eleinte. Látni rajta tisztában van azzal mi fog történni, meg fog halni. Eleinte úgy tűnik semmivel nem tudjátok kiszedni belőle céljait, majd egyszer csak mint derült égből villám csapás meg ered a nyelve. Meg tudjátok tőle, hogy a célja az volt hogy az egész területet felrobbantsa. A faluban szerte robbanó lakrimákat helyezettel el, amik mind összeköttetésbe vannak egy nagy lakrimával. Hogy miért is akarja felrobbantani? Hát mert a földben rengeteg nagy mennyiségű varázserőt tároló lakrima van, de túl sok idő lenne felhozni a felszínre, kiváltképp hogy az emberek oda építkeztek. Ezért egyszerűen felrobbantja és a központi lakrimába épített mágikus szerkezettel összegyűjti a felgyülemlett mágiát. Bár meghiúsítottátok a tervét de a városért már semmit sem tehettek. Az időzítő összesen 4 perc múlva felrobbantja az össze lakrimát, és terve végrehajtatik. Azt is elárulja röhögve hogy hol van a lakrima, a fogadóban ahol ti is megszálltatok. Nincs sok választásotok, meg kell akadályozni a robbanást.

Postotok odáig tartson amíg eléritek a fogadót. Kérlek törekedjetek a párbeszédes formára.

Postolási határidő egy hét.
Vissza az elejére Go down
Rouuro Kao
Elemi mágus
Elemi mágus
Rouuro Kao


Hozzászólások száma : 513
Aye! Pont : 7
Join date : 2010. Nov. 19.

Karakter információ
Céh: Újraszervezett Mágus Tanács (Hírszerzési Egység)
Szint: 8
Jellem:

Magánküldetés: Vörös naplemente - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Vörös naplemente   Magánküldetés: Vörös naplemente - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 20, 2011 3:27 am

- Engedj el! Nem tudok semmit - az utolsó katona, aki még a hasába szúró kristály ellenére is magához tért, rimánkodni kezdett, de csak eddig jutott a belőle előtörő véres köpet miatt. Nem hagytam volna, hogy megzavarja a társaim valószínűleg így is eléggé megerőszakolt igazságérzetét, hogy a temérdek halott után még a pénzért bármire képes zsoldosok is a szemeik előtt halnak meg, így a kezemet kinyújtottam a férfi felé, aki, mintha csak a messiása lennék, a szemével követte a mozdulatot, mielőtt egy utolsó rándulással meghalt. A kristály, ami a kezei körül volt, és a hasába szúrt még mélyebbre hatolt a feltépett hasban, és az edzett, erős test végre megadta magát.
Így indultam el a társaim felé, az ellenségünk felé, aki még a jelenlegi, kristályomba burkolt állapotában is csak kacagott. Hogy rajtunk, vagy szimplán önmagán, a helyzete kilátástalanságán, azt nem lehetett megállapítani, amikor visszaértem hozzá, a többiekre néztem, de ők is csak ugyanazzal az értetlen pillantással tudtak válaszolni.
- Próbáltunk kiszedni belőle valamit, de... - Red visszanézett a férfira, és az arca aggodalmaskodóvá vált. Láthatólag eszében sem volt a legegyértelműbb eszközökhöz nyúlni, talán éppenséggel ténylegesen az eszébe sem jutott.
- Nem fog beszélni - szólalt meg Kaori rám nézve, én viszont kerültem a pillantását. Csakis a nők képesek azokkal a szemekkel nézni, amikkel szembeszállni még annál is nagyobb őrültség, mintha a fickót egymagam próbáltam volna meg legyőzni.
- Olyan nincs, hogy valaki nem beszél. Csak a megfelelő helyzetbe kell kerülni a vele való bánásmód során - a válaszom egyértelmű volt, csakúgy, ahogyan a pillantás is, amivel valamiért mégis szembetalálkoztam.
- Miért kell nektek férfiaknak mindig erre a pontra kilyukadnotok? - A kérdés olyan egyértelmű volt, és olyannyira kétirányú, mint a mi egymásnak feszülő tekinteteink. Ezt akár én is kérdezhettem volna, de inkább csendben maradtam, és a férfi mellé térdeltem. - Mit fogsz csinálni?
- Kínozni fogom - mondtam, mire Kaori arcára egy pillanatra valami eddig nem látott érzelem ült ki. Valószínűleg nem várt ilyen nyílt válaszra, vagy éppen arra, hogy minden teketóriázás nélkül nekivágok az általa annyira gyűlölt férfias cselekedetnek, de hogy talán megértse miért is teszek így, tettem egy próbát, hogy elmagyarázzam, miért is szükséges mindez.
A próbálkozás előtt azonban még rátettem a kezemet a nagy kristálytömbre, amiben a mágus kezei voltak, és az egyik ujját elmozdítottam a többitől. A művelet egyszerű volt; szimplán eltüntettem és újrateremtettem a kristályt úgy, hogy az ujjnak éppen kellő hely elmozduljon a többi mellől így mozdítva el az ujj állását is, egészen addig a pontig, amikor a mágus nevetése is elhalkult, és fintorgó morgásba váltott.
-Nem szedsz ki belőlem semmm~ - az elszánt hörgés azonban pillanatok alatt változott artikulálatlan ordításba, ahogyan a kristályt tovább formáltam és a a különfordított ujjnak járó hely egyre szűkült. Először csak a legutolsó ujjpercbe, de szépen lassan és egyenletesen haladva a kristályból lapos kúp alakú tüskéket növeltem az összes többibe is ami így másodpercről másodpercre, lassan és kínzó fájdalommal zúzta szét az egész ujjat.

Egy ujj, a bal kisujj, csupán egy perc alatt - de az utca hirtelen teljessé és hátborzongatóan émelyítővé váló csendjében érezhetően megnyúló perc alatt - valószínűleg csak a kristály által összefogott cafatos ronccsá változott, a mágus pedig rángatózó, hörgő, ordító féregé változott, ami vaktában vergődött a csapdájában, és nem tudott nyugton maradni az őt kínzó ösztönök és érzések elviselhetetlensége miatt.
- Nincs más választásom~ - kezdtem volna, nézve az önmagával is küszködő Kaorira, de ő a szavamba vágott.
- Mi az, hogy nincs? Mindig van~ - a felkiáltása most az egyszer már nem volt a józan és nyugodt, így nem is türtőztettem magam tovább.
- Hány embert kell még megölnie, hogy elveszítse az emberi értékét a szemeidben? Ha most nem ölöm meg, mikor kezdi elölről a falu kiirtását? Vagy mikor talál meg téged, vagy engem, vagy Redet? Ez már nem csak filozófia, vagy tanítás. Már nem az iskolában vagy. Vagy ne vállalj küldetést, vagy tudj dönteni, mert emberek élete függ a tetteidtől! - Az ordításom végül egyedül maradt. A mágus mellettünk lecsillapodott végre, és amikor az én hangom is elhalt az üres falak között visszhangozva, újra felnevetett, rekedt-megtört hangján, azonban nem hagytam, hogy feleszméljen és a második ujját egyszerre zúztam szét, pár másodperc alatt, és amíg ő ordítva vonaglott, én levettem a tekintetem a két társamról. Nem akartam kioktatni egyiket sem, nem akartam agresszív lenni, sem arrogáns, de talán időnk sem volt a részletek miatt aggódni, ezért rövidre fogtam.
- Láttátok, nem? Tudta, hogy vége a terveinek, mégsem volt rá logikus, vagy ésszerű válaszlépése. Nem mutatott csalódást, megbánást, depressziót. A hisztérikus tartás elvesztése, a jelenlegi viselkedése csupán pár dolgot tükrözhet. Krízishelyzetben az emle leegyszerűsödik, és csak akkor blokkol le ilyen mértékben, ha végletpontot ér el. Valószínű, hogy a célja, ha fényre derül, már olyan súllyal bír, amit még a legkevélyebb bírák is halállal büntetnek, vagy az eléréséhez felhasznált erő és erőforrások elvesztegetése olyan sokkot okozott neki, ami egyet jelent az élete jelenlegi értelmével. Valószínűleg jelenleg mindkét helyzet fennáll. A célja valami olyan volt, amiért ő kész volt sutba dobni egy falunyi ember életét, megtéveszteni és kontrollálni másokat, és nem mellesleg, valószínűleg a tevékenysége sem csupán azokban a hetekben kezdődött, amikor az öldöklést megszervezte - visszanéztem a többiekre, és habár Kaori nem olt hajlandó elfogadni a pillantásomat, Red -talán csak a helyzet sokkja miatt- de itta a szavaimat. - Ezért nincs választásom. Nem tudjuk, hogy mi a célja, de valamiért nyílt akcióra váltott amikor megjelentünk, tehát valami történni fog, vagy már meg is történt, méghozzá olyan súllyal, amit nem hagyhatunk elmenni magunk mellett - és mivel a fickó ismét lecsendesedni látszott, de jelét sem adta, hogy változott volna a viselkedése, immár a középső ujját fogtam a tüskék közé, újra csak lassacskán préselve. - Azonban van egy állapot, amikor a test a kimerültség vagy a fájdalom egy pontja után olyan mértékű delíriumba esik, amelyben az aktív, tudatos gondolkodás elemei teljesen hiányoznak - azonban ez a mágusnál nem jött könnyen. Percekig kellett még gyötörni, mire az eszmélete határára jutott és hörögve, véres nyálat köpve kezdett össze-vissza beszélni magának. Fellocsoltam a réveteg állapotból, és a kristály szorítását is feloldottam, kissé, csupán, hogy a vére keringését és a vérveszést lassítsam leszűkítettem a karjának jutó helyet.
- Hehe... Hehe... Már úgyse tudjátok megállítani - szólalt meg, amikor ez eszmélete visszatérni látszott, de még mindig csupán árnyéka volt a szokványos önmagának. Ez az énje szűkölt a fájdalomtól és az én szavamtól is.
- Mit tettél?
- Az egész város... Ez egész szirt fel fog robbanni, és a földben tárolódó energia mind felszabadul...
- Hogy robbantod fel a várost.
- Lacrymákkal, amik végi el vannak terítve a városban. Mind aktiválódik, amikor az időzítő felold.
- Hol van az időzítő?
- A központi Lacrymánál... A szállásomon a fogadóban... Szerinted meg tudod állítani? Hehe... Hogyan? Megölöd magad?
- Mindig van más út - néztem Kaorira - nem igaz?
A mágusra nem volt több szükségünk, így otthagytam, miután átkutattam a ruháját és elhalásztam a táskájából a kis gömböt, kommunikációs lacrymáját, és aktiváltam. A párja azonnal válaszolt, és a rekedt-vartyogó király szólalt meg rajta, a legnagyobb megkönnyebbülésemre.

- Mit akarni? Mi megint menni?
- Igen, most azonnal, MIDEGYIKŐTÖK, a város főterére jön, máskülönben MIND meghaltok! - Azzal szét is kapcsoltam a lacrymát, és el is indultam a fogadó felé. - Sietnünk kell, a fogadónál valaki tudni fogja, hogyan kell riasztani a városiakat, mi pedig segítünk az embereknek elrepülni innen! - Nem hagytam időt kérdezősködni, csak rohantam, a többiek pedig jöttek utánam, és ahol emberekkel találkoztunk ott rájuk ordítottunk, hogy mindenki azonnal menjen a főtérre.
A térre érve berontottunk a fogadóba, a többiek pedig már tudták mi a dolguk, az út közben gyorsan lejátszott forgatókönyv szerint megtudták hogyan indítják el a vészjelzőt és mondatják be, hogy mindenki azonnal menjen a főtérre, hogy onnan a hárpiák majd megragadhassák és elvihessék őket a városból. Én a fogadóst faggattam ki hol is van a mágus szobája, majd berobogtam, és a bútorokat feldöntve meg is találtam a hatalmas gömböt, és a mellette levő szerkezetet, amiről fogalmam sem volt, hogyan állítom majd meg, de legalább egy dolog biztos volt.
Láttam, ahogyan a szerkezet visszaszámolt. Már nem volt hátra három percünk sem, én pedig tehetetlenül álltam a mágikus szerkezetek előtt, amikor az emberek zsivaja csapta meg a fülemet. Az ablakhoz siettem, és láttam, ahogyan sokan még mindig idegenkedve, vagy éppen rettegve hátráltak meg a megérkező hárpiák seregétől, akik a tér egyik felére landoltak, köztük a királlyal is, aki itt így, a saját barlangján és trónján kívül már nem is volt annyira fenséges látvány, csupán egy hatalmas és ronda dög, akitől mindenki jobban megijedt, mint valaha.
-MINDENKI ÁLLJ! - Végre. Kaori hangja túlkiáltott mindenki mást, és ő végre elmondhatta amit akart. A szoba falának dőltem, tudtam, ha mást úgy sem tehetünk, legalább ezt még kivárjuk, ennyi időnk még van. Red biztos rengeteget tapasztalt és élt át, neki talán nem is hiányzik több ebből, az őrületből és a tettekből, amiket érdek hajt, minden gátlás nélkül. Kaori pedig... Kaori meghozta a döntést, amit most kellett, és talán később is meg fog hozni más döntéseket, talán már könnyebben, talán változatlan nehézséggel. Vannak, akik életük végéig hordoznak minden szilánkot a lelkükben.
Emlékeztem, hogy annak idején ezt a mestertől én is csak hallottam de sosem értettem meg - miért lesz valaki zsoldos, mágus, vagy akár bűnöző ha nem bírja el a lelke. Arra viszont csak most emlékeztem, hogy azt is hallanom kellett volna, vannak akiknek ez sem választás kérdése, és ők képtelenek később is választani az útjaik során...

- Te nem menekül el? - a király állt az ablak mellett, és nézett be rajta, én pedig feleszméltem kissé. Az időzítőre pillantottam, ami éppen egy percről váltott az utolsó visszaszámlálásra, miközben Kaori aggódó hangját még mindig hallottam odakinn. Tudtam mi a helyzet. Egyszerűen lehetetlen, hogy a hárpiák elvigyenek mindenkit, ezért családok szakadtak szét, apák küldték előre a feleségeiket és gyerekeiket, és öregek maradtak hátul beletörődve abba, hogy ők nem olyan fontosak.
- Meg akarom állítani, ha lehet - mondtam, az időzítőre nézve, mire a király megszólalt. -Az veszélyes - én pedig csak bólintani tudtam. Emlékeztem a mágus szavaira "Meg akarod állítani? Hehe... Hogyan? Megölöd magad?" és tudtam. Ha megteszem, akkor nincs visszaút. Bizonyára ez mindenkit elrettentene - kivéve az olyan perverz varjúkat mint én.
- Vidd el a kölyköt meg a lányt, király! Itt már csak nekem lesz dolgom... - A bestia nézet rám egy darabig, majd megfordult, és a tér közepe felé ugrott, ki a látóteremből.

Még hallottam, amint a morajló tömeg fölött Kaori és Red kiáltásai a hatalmas szárnyak csapásaival tűnnek a semmibe, aztán az utolsó pár másodperc végtelennek tűnő csendjét én magam törtem meg, amint az időzítő felé vetettem magamat, és karjaimból nyers, energiától kirobbanó kristályok törtek elő...
Vissza az elejére Go down
Erza Scarlet
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Erza Scarlet


Hozzászólások száma : 1289
Aye! Pont : 30
Join date : 2010. Aug. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Magnólia, céh ház

Magánküldetés: Vörös naplemente - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Vörös naplemente   Magánküldetés: Vörös naplemente - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 27, 2011 8:33 pm

Kaorit és Redet ezennel kizárom a küldetésből, inaktívság miatt.

A bombát meg tudod állítani ha az időzítőt teljesen be vonod kristállyal! De minderre van 15 másodperced. Gyorsnak kell lenned!

Ha sikeresen leállítottad az időzítőt szét kell szedned a szerkezetet mert a te kristályaid sem tartanak örökké,. ez pedig már huzamosabb idő bár megoldható. Erre a feladatra nincs több időd mint 20 perc, ha gondolod bevonhatod mások segítségét is. Amint végre hajtottad a feladatot, te döntöd el mit teszel.

Valamilyen magyarázattal mindenképpen szolgálnod kell a falusiaknak. Rajtad áll mennyit mondasz el nekik, te döntöd el megmutatod e fő bűnöst vagy sem, postotd azzal záruljon, hogy meg kapod a fizetséget és el indulsz haza fele.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Magánküldetés: Vörös naplemente - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Vörös naplemente   Magánküldetés: Vörös naplemente - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Magánküldetés: Vörös naplemente
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Vadászat a vörös veszedelemre!
» Vadászat a vörös veszedelemre!
» Magánküldetés: A Bál
» Magánküldetés: Ölj
» Magánküldetések

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Fiore Királyság :: Hargeon-
Ugrás: