KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Igneel
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Igneel


Hozzászólások száma : 439
Aye! Pont : 12
Join date : 2011. Jan. 25.
Age : 33

Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o Empty
TémanyitásTárgy: Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o   Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o Icon_minitimeKedd Feb. 22, 2011 10:50 am

Fairy Tail: Ti ketten éppen a napi bunyó romjaiból kecmeregtek ki amit Natsuék produkáltak jó szokásukhoz híven. A takarítás közben befut egy férfi, kezében tartva a küldetések szórólapjait. A mester ahogy szigorúan figyeli a nagytakarítást, lehuppan a trónjának számító italospultról, átveszi a küldetéseket és bőszen tanulmányozza őket. Kettőt hamuvá éget a levegőben, még kettőt széttép. Egy marad nála, aminek olvasása közben kidülled a szeme, majd jót kacag rajta. Rányomja a pecsétjét, és meglóbálja előttetek.
-Ki akar könnyű pénzhez jutni? Komolyan mondom, ez tetszeni fog!
Kiragasztja a faliújságra a plakátot, majd vigyorogva elsétál tőle, utat adva az érdeklődőknek. Ti is odamentek megnézni, hogy miről beszélt a mester. A plakát elképesztően csicsás, mindenféle tarka minták díszítik. A plakát tetején nagy betűkkel ezt olvassátok: "Bubu a Szuper Panda!!! Csak nálunk!!!" A kiírás alatt pedig egy panda látható, akin vörös köpeny van, és úgy tesz, mintha repülne. Körülötte sok vicces kép és minta, legalul pedig szintén csicsás betűkkel a következő: "Era-ban újra a Pálma cirkusz!" Az egész plakátot egy vörös pecsét és alatta a kevésbé vidám szöveg: "ELTŰNT! A megtalálónak 30 000 000 Gyémánt jutalom! Utóirat: Bubu szereti a csokit"
Sokan először elképednek a jutalom láttán, de fintorogva otthagyják a faliújságot. Csak ti ketten maradtok ott. A mester visszatér, és a bajszát pödri;
-Szerintem fogadjátok el! Bár szánalmasnak tűnhet első olvasásra, de higgyétek el, hogy egy élmény lesz! Bwahahaha!
Ha gondoljátok beszéljetek össze, tervezzétek meg az utat Era-ig, ahol a Pálma cirkusz található. Postotok addig tartson, amíg megérkeztek Era-ba, és felkeresitek a cirkuszt.

Lamia Scale: Éppen unottan szemléled ezt a rohanó világot. Elmélkedésedet az egyik céh társad szakítja félbe, aki mögött egy zöld öltönyös, zöld kalapos úriember várakozik. Nevetséges látványt nyújt, de mintha ez a fura megjelenés szánt szándékkal lenne poénos.
-Ovan! A mester küldte hozzád a fickót, szeretne veled beszélni!
A tag elmegy, a fura fickó pedig leül veled szemben.
-A nevem Milo Turdil, talán már hallott rólam! - Tart egy kis szünetet és kihúzza magát. Te persze nem ismered fel, ő pedig csalódottan visszagörnyed - Annyi baj legyen! A mestere irányított magához, azt mondta maga épp ráér egy zaftos küldetésre! Nos, rögtön a tárgyra térnék!
Elővesz egy plakátot, ami szinte kiszúrja a szemed, annyira csicsás, a közepén a lényeg pedig egy köpenyes panda, aki úgy tesz, mintha repülne.
-Tudja amit mondok, lehet komolytalannak hangzik majd, de biztosíthatom, hogy a háttérben sokkal mélyebb dolgok dolgoznak, mint gondolná! Ez a panda a rivális cirkusz tulajdona, legalábbis ők ezt állítják! Az igazság az, hogy tőlünk lopták el még kölyök korában, de nem találtunk bizonyítékot, amit nyíltan felhasználhattunk volna! Most viszont az állat elszökött tőlük, én pedig szeretném visszakapni! Ha elhozza nekem a pandát, több milliós jutalom üti a markát! A Pálma cirkusz 30 milliót ígért, én 40-et mondok! Na mit szól?
Mérlegeld a hallottakat, és dönts, lehetőleg igennel Smile. A fura fickó boldogan ráz kezet veled, bemutat pár kártyatrükköt, aztán egy rögtönzött térképet csúsztat oda neked. Ezután meghajol, és távozik. A tárkép elég pontatlan, de annyit megtudsz belőle, hogy valahol a Keleti Erdőkben látták utoljára a pandát. Tisztában vagy vele, hogy nem te lehetsz az egyetlen, aki elfogadt a küldetést, így hát gyorsan útnak indulsz. Postod addig tartson, amíg eléred a Keleti erdők tövében lévő kis falu határát.

Dragon Fang: Mint friss tag felfedezed a céh épületét, beszélsz a tagokkal, majd elérkezettnek látod a pillanatot, hogy felvedd első küldetésedet! Xaundaras mester totyog melléd a faliújsághoz. Látja, hogy nem igazán tudod, melyik küldetést vigyed el, így hát ő is végigfutja őket.
-Gyenge vagy te még hogy egy küldetést tisztességesen végigcsinálj, fiam... de nem szólok bele! Miért is tenném... Bah, ezeket te ne vigyed el, még a végén belehalsz...hopp! - letépi az egyik szórólapot - Talán ez még neked is menni fog!
Megnézed a kezedbe adott szórólapot. Eszerint Magnoliában többen összedobták a pénzüket, és mindet felajánlották annak, aki megállítja a környéken ólálkodó fenevadat. Az állatról nem írnak sok mindent, csak annyit hogy hatalmas, akkora mint egy épület, és tönkreteszi a környező falvakat és földeket, ráadásul a vadászok sehogy sem akadnak a nyomára! A 7 számjegyű jutalom láttán leesik az állad, és gyorsan rábólintasz a küldetésre. Xaundaras mester morgolódva lepecsételi neked a lapot, aztán visszaadja, és elmegy. Te izgatottan összepakolsz az útra, felkészülsz a küldetésre. Postod addig tartson, amíg megérkezel Magnoliába, és elmész a küldetésen megadott címre (ami a cím megnevezése szerint valamiféle fontos intézmény lehet).


A sorrend majd kialakul, bár a Fairy Tail-esek nem lenne rossz, ha egymás után írnának!
Vissza az elejére Go down
Katsu Inozuke
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Katsu Inozuke


Hozzászólások száma : 118
Aye! Pont : 2
Join date : 2010. Feb. 03.
Age : 31

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o   Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o Icon_minitimeSzer. Feb. 23, 2011 5:28 pm

Éppen jóízűen fogyasztottam a sörömet, amikor a nyakamba zúgott valaki. Nem érdekelt ki volt az, csak egy hatalmas pofont ajándékoztam neki, és egy csatakiáltással belevetettem magam a tömegbe, és ütöttem akit értem. Nagy csetepaté alakult ki, majd szép lassan elfáradt mindenki. Végül alábbhagyott a bunyó, míg be nem fejeződött. Hamar lehiggadt mindenki. Utána néhány széket és asztalt segítettem a helyére tenni, majd visszaültem a pulthoz, és Miratól kértem egy újabb sört. Jól esett kiszáradt torkomnak a folyékony kenyér. Úgy csúszott le, mintha muszáj lett volna. Idővel betoppant egy férfi a küldetés szórólapjaival, amit a mester áttanulmányozott. Volt amit elégetett, volt amit széttépett, majd egy maradt a kezében. Mindenki tolongott a küldetésért, engem nem igazán hatott meg, hanem nyugodtan fogyasztottam a sörömet, amíg meg nem láttam, hogy mindenki ott hagyja. Furcsállottam, ezért megnéztem a papírfecnit, de nekem se volt ínyemre a küldetés. Ki ajánlana fel 30 000 000 gyémántot? Kamu az egész! Túl sok ahhoz, hogy igaz legyen! Ekkor Makarov san győzködött, hogy menjek el, mert érdekes lesz. Nem is akárkivel, egy jégkirálynővel! Egyszer nem beszéltünk, de hallottam hírét. Anoya de Hielo! Voltak akik ott álltak, de mit sem foglalkozva velük, elindultam kifelé. Úgy sincsen merszük megszólítani! Bubu a szuper panda! Ez csak is egy vicc lehet. Vörös köpenyes panda, ki hiszi ezt el? Cirkuszba még elképzelhető, de az, hogy repül? Talán mágiával reptetik, de ki tudja. Megnézem, és lesz valami! Levágom a fecnit az asztalra, és elhúzom a csíkot. Ha nem szól senki semmit, akkor elindulok Magnolia utcáin hazafelé, hogy összeszedjem Saracort! Az a rohadt dög, folyton otthon pihen, mást nem is tud csinálni! De mégis! Zabálni azt még tud rendesen, de a küldetéseken cseszik segíteni! Berocsolok a bérelt lakásomba, majd felverem Saracort.
- Ébredj te éhenkórász! -kiáltok rá.
- Hagyjál! -nyöszörög a földön fekve.
- Kellj fel, mert szétrúgom a segged! -ordítom le a szőrt a képéről.- Ha nem csak egyszerű farkastestbe lennék, akkor én rúgnám szét a te hátsódat! -morogja, majd feltápászkodik. -Mi olyan fontos, hogy muszáj volt felébresztened? -kérdezi.
- Küldetésre megyünk! -felelem komolyan.
- Minek viszel magaddal? Úgy se fogok segíteni! -morgolódik tovább.
- De fogsz, egy cirkuszi pandának fogod a szagát követni! -mondom neki, miközben gyilkos tekintetet vetek rá.
- Majd meglátjuk! Milyen hülye feladatot vállaltál el? -kérdezi gúnyolódva.
- Majd út közben elmondom! -válaszolom. -Induljunk! -adom ki a vezény szót, és az állomásra indulok.
A távolban meglátom a lányt, aki velünk tart, vagy mi vele. Nem tudom, de elég volt Deniel is a nyakamon, nem hogy még ő. Tisztes távból követem, miközben Saracorral beszélgetek.
- Egy cirkuszi pandát kell megtalálnunk! 30 000 000 gyémántot ajánlottak! -magyarázom a küldetésünk célját.
- Be is veszed ezt a maszlagot? -kérdezi gúnyolódva.
- Természetesen nem, de a mester mondta, hogy menjünk el rá! -mondom kicsit ingerülten.
Meg is érkeztünk az állomásra, elég rövid időn belül. Ott várok egy vonatot, ami a legközelebb juttat a cirkuszhoz, majd felszállunk rá, és onnantól gyalog közelítjük meg a célállomást. A vonat zsúfolásig tele volt, csak egy hely akadt, ahol éppen Anoya ült. Nem szívesen szerettem volna leülni, de Saracor már akkor felhúzta az agyam azzal, hogy ő egy kényelmes helyen le akar dőlni, ahol nem rúgnak mindig bele.
- Remélem nem gond, ha leülök! -mondtam fapofával, majd leültem, Saracor pedig lefeküdt a padlóra.
Ennél többet nem is szóltam hozzá az úton, pedig lehet jobb lett volna, csak nekem egyáltalán nem volt kedvem beszélgetni vele. Leszálltunk azon a helyen, ahol kellett, és én követtem a lányt, néha belerúgva Saracorba egyet. Ez is pusztán szeretetből van. Kis idő után megtaláltuk a cirkuszt, ahol Anoyara bíztam a többit.


A hozzászólást Katsu Inozuke összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 27, 2011 11:15 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Anoya De Hielo
Elemi mágus
Elemi mágus
Anoya De Hielo


Hozzászólások száma : 289
Aye! Pont : 1
Join date : 2009. Nov. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Fairy Tail :P (Kecskemét, Hungary)

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 8
Jellem: Törvényes Semleges

Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o   Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o Icon_minitimeSzer. Feb. 23, 2011 9:26 pm

Unottan támasztottam fejemet az egyik padon, ahol ültem. Hangos ordibálás, dulakodások zajlottak a céh épületében mint mindig. Poharak és asztalok roppantak szét, emberek repkedtek ide -oda ahogy verekedtek azok, akik mindig is szoktak. A mester meg csak ült a szokásos helyén a pulton. Kellemesen mosolygott. Nyilván jól szórakozott a srácokon, és a fejéről levettem, hogy még büszke is rájuk. Én biztosan katonás rendbe vágtam volna őket, de se erőm se kedvem nem volt most rendet rakni. Egyszercsak egy pohár készült a fejembe kényszerleszállást végrehajtani, de elöbb észrevettem és gyors mozdulatokkal, jobb kezemmel megfogtam. A kristálypohár egy tenisz labda méretű jéggolyóra nőtte ki magát. Kissé fölkaptam a vizet. Hirtelen fölálltam majd a plafonnak repítettem a jéglabdát, az pedig ezer szilánkra tőrt.
-Nem lehetne hogy nyugton maradtok egy kicsit, és nem veritek egymást agyon?? Csak 10 percig??-kérdeztem ordítva. Elegem lett abból hogy mindig ezt csinálják, ráadásul még engem is veszélyeztetnek ezzel. Mert hát addig nem is érdekel amíg elkerülnek a becsapódó tárgyak/ emberek. De szó szerint is betelt a pohár... A srácok meglapultak, én pedig visszaültem. A szokásos gyümölcslevemet dühösen jégkásává varázsoltam és úgy ittam tovább.
Kis idő elteltével egy emberke érkezett a céh épületébe. Egy nagy köteg papírhalommal a kezében, amit rögtön a mester kezébe is nyomott, majd sarkon fordult és elhúzta a csíkot. A mester szemlélni kezdte az ajánlatokat. Van amit fölégetett van amit széttépett.

~Szelektív az öregember. -gondoltam Elfordítottam tekintetem, majd hirtelen a mester nevetésbe tört ki.
-Ki akar könnyű pénzhez jutni? Komolyan mondom, ez tetszeni fog!-lóbálta meg előttünk a lapot. Csicsás, fényes plakát volt, rajta egy repülő pandával aki elveszett és megkellet találnunk. Ez semmiség volt. Az összeg amit fölajánltak érte már nem volt semmi.
-Nem létezik hogy harminc millát adjanak egyetlen embernek.-háborodtam föl. Kishijján hátraestem a sok 0-át látva. A tömeg nevetségesnek tartotta a felkérést, ezért arrébb szállingóztak a nagy összeg ellenére is. Azonban egy sötét mágus Katsu Inozuke, és jómagam maradtunk. Fölkeltette az érdeklődésemet ez az őrültség, és a végére akartam járni.
-Szerintem fogadjátok el! Bár szánalmasnak tűnhet első olvasásra, de higgyétek el, hogy egy élmény lesz! Bwahahaha!-kacagott a mester majd hátradőlt s vissza majd bevedelt egy nagy korsó sört ahogy azt mindig is szokta.
Szó nélkül indultam a cuccomért. A plakátot én tettem el. Katsu nézett utánam, de ő is pakolni indult. Világoskék bőr táskámba elraktam Toby-t, a Salamandra tojásomat. Mondjuk azt még nem tudtam fiú lesz-e vagy lány, de valahogy csak szólítanom kellett szegényt. Jó alaposan kibéleltem az utazó eszközét, nehogy baja essék a kincsemnek, majd elindultam. Mirajane-től a szokásos csomagomat eltettem az övtáskámba, és már indultam is. Ahogy haladtam a vasútállomásra Katsu követet. Úgy látszott nem tett le arról hogy velem jön. Nem bántam, csak ne legyen útban......

A vonaton próbáltam nem egy helyre ülni vele, de csak megtalálta a kabinomat. Egész úton egymáshoz sem szóltunk elég kínos volt a csend.... Mikor megérkeztünk Erába, elővettem a fényes lapot, és kerestem a cirkuszt. Nyomomban persze végig Katsu a . A város szimpompás volt mint midnig. Hatalams házak tornyok magaslottak. A főtéren meganyni emeber végezte mindennapi teendőjét. A cirkuszt némi bojongás után találtam meg. Katsu úgy jött utánam mint valami orvgyilkos, úgy követett engem mintha a prédája lennék. A cirkusznak helyet adó tér tele volt gyakorló zsonglőrökkel, mutatványosokkal, kard és túznyelőkkel, álaltokkal. Egy hatalams sátorszerű épület volt, ami megannyi színben pompázott, sok sok zászlóval a tetején. Először jól körbeszemléltem(tük) a cikrusz területét. Vidám kacagás hangzott. Egy csörgősapkás, zöld buggyosgatyás fiatalember árulta az aznapi előadásra a jegyeket. Miután átnéztem a cirkuszt, belfelé vettem az irányt. A benti levegő már kicsit nyomottabb , és elhasználtabb volt.álaltok és emberek szaga keveredett egymással. Tipikus cirkuszi légkör uralkodott.
-Na jó, hol van ennek a bagázsnak a vezetője?-kérdeztem, miközben szétnéztem a hatalams porond körül.


A hozzászólást Anoya De Hielo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Feb. 24, 2011 9:33 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.animemangastyle.gportal.hu
Karmazsin
Gealdor
Gealdor
Karmazsin


Hozzászólások száma : 48
Aye! Pont : 10
Join date : 2011. Feb. 17.
Age : 35

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 2
Jellem:

Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o   Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o Icon_minitimeCsüt. Feb. 24, 2011 8:25 am

Még a céhben voltam amikor a mester be jött pár új küldetéssel meg kértem hogy had nézzem meg őket hátha találok magamnak valami érdekeset. Találtam is egy küldetést ami pont jó lenne nekem csak éppen furcsán nagy összegért. El akartam vállalni és könyörögtem a mesternek had lehessen az enyém. Amikor a céhmester hivatalosan is nekem adta a küldetést azonnal rohantam haza elvégezni az előkészületeket. Ahogy haza értem gyorsan bele dobáltam minden félét a bőröndömbe.
Épp ,hogy készen lettem a pakolással és már is rohanhattam a vonatra Magnolia felé. Éppen hogy csak sikerült el érnem a vonatot de még az utolsó pillanatokban is volt üres fülke amibe letelepedhettem. Be is vonultam az egyikbe és gyorsan le pakoltam a cuccaimat. Az utazás elég unalmasnak ígérkezett így egyedül de boldogított a tudat ,hogy végre igazi küldetésre mehetek amit el kell végeznem ,hibátlanul. Bár ez nekem szinte lehetetlen feladat hogy hibátlanul meg csinálhatnék bármit is de most legalább törekedni is fogok. Éppen a tenyeremen lévő Dragon Fang jelecskét nézegettem amikor be kopogtatott valaki a fülkébe ,két lány volt az aki be akart ülni a fülkébe ,én meg sosem mondanék nemet két ifjú hölgynek. Én nyugodtan elmélkedtem tovább míg ők a heti mágus friss kiadásán viháncoltak. Kicsi idő múlva nagyot fékezett a vonat ,gondoltam végre ki szabadulhatok ezek a lányok nyomasztó társaságából és igazam is lett. A vonat el ért a vég állomásához Magnolia cityhez. Mikor leszálltam észre vettem hogy nincs olyan négyzet méter amin ne állna legalább egy ember és nekem innen kellet valahogyan el jutnom a Caldia Katedrálisig hiszen ott kaptam az eligazításokat. Ugyan pár ember segítségével de meg érkeztem oda ,boldogan gondoltam bele hogy végre ezen a helyen el kezdhetem életem legelső küldetését.
(remélem jó hogy a Caladia Katedrálist neveztem meg sajna mást nem nagyon tudtam)


A hozzászólást Karmazsin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Feb. 28, 2011 7:08 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Ovan Sandinger
Elemi mágus
Elemi mágus
Ovan Sandinger


Hozzászólások száma : 196
Aye! Pont : 32
Join date : 2010. Oct. 02.
Age : 31

Karakter információ
Céh: Lamia Scale
Szint: 3
Jellem:

Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o   Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o Icon_minitimeSzomb. Feb. 26, 2011 9:00 am

Hétfő reggel. A legrosszabb nap. A hétvégén mindenki jól kipihente magát, és most újult erővel rohangásznak, kiabálnak és egyéb zavaró dolgokat művelnek. Nem értem, miért nem maradnak nyugton, pedig nekik is megérné. Ahogy elnézem őket, csak egyre rosszabb lesz, feleslegesen vacakolnak mindennel, szánalmasan festenek. Inkább kuporgok még az asztalnál kicsit, de aztán látom az egyik társamat felém jönni. Egyértelműen hozzám jön, más esetben midig elkerülnek, ha tudnak.
- Ovan! A mester küldte hozzád a fickót, szeretne veled beszélni! - mondja, aztán már megy is. Jobban megnézem a fickót, és arra az egyszerű következtetésre jutok, hogy ez egy bűvész. Idétlen zöld kalap és öltöny, ki más viselne ilyet?
- A nevem Milo Turdil, talán már hallott rólam! - húzza ki magát. Fogalmam sincs ki a fene lehet, és örülök is ennek. Ezt észreveszi, és csalódottan görnyed vissza.
- Annyi baj legyen! A mestere irányított magához, azt mondta maga épp ráér egy zaftos küldetésre! Nos, rögtön a tárgyra térnék! - jelenti ki, és előhúzza zsebéből a minden bizonnyal létező legcsicsásabb hirdetést. Egyetlen szabad négyzetcentiméter sincs azon a darab papíron, ráadásul egy repülő panda van a közepén. ~ Ez valami hülye vicc?
- Tudja amit mondok, lehet komolytalannak hangzik majd, de biztosíthatom, hogy a háttérben sokkal mélyebb dolgok dolgoznak, mint gondolná! Ez a panda a rivális cirkusz tulajdona, legalábbis ők ezt állítják! Az igazság az, hogy tőlünk lopták el még kölyök korában, de nem találtunk bizonyítékot, amit nyíltan felhasználhattunk volna! Most viszont az állat elszökött tőlük, én pedig szeretném visszakapni! Ha elhozza nekem a pandát, több milliós jutalom üti a markát! A Pálma cirkusz 30 milliót ígért, én 40-et mondok! Na mit szól?
~ Ki a franc ajánl ennyit egy pandáért?!? Olcsóbban be lehetne festetni egy átlagos medvét! De az ilyen embereket ki kell használni, hmm...
- Rendben, elfogadom az ajánlatát! - csaptam bele a kezébe, amit ő örömmel rázogatott. Örömében még a kártyatrükkjeit is megmutatta, aztán előránt a semmiből egy eléggé hasznavehetetlen térképet. Ezek után meghajol, és füst kíséretében távozik.
~ Gazdag egy bűvész lehet...
Jobban megnézem a térképet, de csak annyit sikerül leszűrnöm, hogy a Keleti Erdőkbe vezet majd az utam. Az is világos előttem, hogy ekkora jutalom bizony nagy hajszát szül, tehát nincs időm vacakolni. Átverekedem magam a társaságon, bejutok a sarkomban, kinyitom a plafonról lógó hálózsákom és.... - Hopp, majdnem!
Szokás szerint, megint kis híján eltörtem Paralus tojását. Mivel hüllő, ezért melegen kell tartanom, és nincs is jobb hely erre, mint a hálózsákom. Probléma, hogy valahányszor kinyitom, a tojás mindig elsőnek ugrik ki belőle, akármilyen mélyre is gyömöszöltem előtte. Óvatosan a földre raktam, aztán összezsugorítottam a hálózsákot, és begyűrtem úgy a hátizsákba, hogy fészek alakja legyen. Ebbe belehelyeztem a tojást, aztán ráhajtogattam a zsákot, hogy teljesen befedje. Teljesen meg vagyok elégedve magammal, azt az egy tényt kivéve, hogy így nem fért be túl sok dolog a zsákba, mindössze némi aszalt gyümölcsöt, egy kevés szotyolát, és egy üveg ketchupot tudok magammal vinni. Eszembe jutott egy nagyobb zsák beszerzése, de idő hiányában ezt elhalasztottam, ehelyett elővettem a gömbömet, átalakítottam a szokásos utazó formába, majd felpattantam rá és kiviharzottam vele az ajtón, homokos partot csinálva az előtérből.
~ Majd később rendbe rakom. Vagy inkább bérelek egy takarító osztagot. ~ dörzsölöm össze a gondolatra a markomat.
Nagyon gyors tempót diktálok, soha le nem hervadó vigyorral. ~ Enyém lesz a pénz, enyém lesz a pénz, enyém lesz a pé-hé-hénz! ~ dalolgatom.
Rövid időn belül látótávolságba kerül az erdő, ami csak még jobban feltüzel, így, mielőtt észrevenném, egy szalmabálában kötök ki, fejjel előre. Hülye egy látvány lehetek, egy bála, aminek feje és lába nőtt. Megpróbálok lendületből jobb helyzetbe fordulni, de pont az ellenkezőjét érem el. A fejem van alul! Nem bírom tovább, bevetem a homokmágiát, és darabokra lövöm szét ezt a vackot. Mivel ez eléggé kifárasztott, ezért megindulok az erdő mellett álló kis faluba, miközben úgy nézek ki, mint egy madárijesztő.
Vissza az elejére Go down
http://hu.wikipedia.org/wiki/Szurik%C3%A1ta
Igneel
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Igneel


Hozzászólások száma : 439
Aye! Pont : 12
Join date : 2011. Jan. 25.
Age : 33

Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o   Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o Icon_minitimeHétf. Feb. 28, 2011 10:59 am

Fairy Tail: Megérkeztek a cirkusz területére. Lakókocsik, sátrak, pavilonok, kikötött egzotikus állatok, vicces öltözetű alkalmazottak... csak épp a sátrak fele szét van szaggatva, egy lakókocsi még fel is borult, az emberek pedig lehangoltak. Egy pici öregember battyog oda hozzátok. Lapos kalapot, vanília színű kabátkát, alatta zöld inget visel, és a lábfejénél kétszer nagyobb lakkozott cipőben pattog elétek.
-Maguk a mágusok, akik a küldetésünk miatt jöttek, igaz? Igaz?
Válaszoltok, majd az öreg körbevezet titeket a cirkusz területén. Szomorú látványt nyújtanak a romokban heverő készletek, a földön szétszóródott mutatványos kellékek, és az alkalmazottak bánatos tekintete.
-Tudják, Bubu volt a cirkuszunk fénypontja. Az emberek imádják őt, ahogy mi is! Nélküle megbénul a társaságunk, nem tudunk olyat adni az embereknek, ami pótolhatná Bubu-t. Ráadásul ő nem egy hétköznapi panda! A fajtája kihalófélben van, és a Tanács is csak azért engedte, hogy megtartsuk, mert itt legalább biztonságban van. Érthetik, hogy miért ilyen fontos, hogy visszakerüljön hozzánk, és ne eshessen baja...
Látva Katsu érdektelen arckifejezését kicsit közelebb hajol;
-Ha más nem, akkor a pénzjutalom ösztönözheti önöket! Más nem vállalkozott a feladatra, így a jutalom csak a maguké! Csak kérem, hozzák vissza a pandát, mert nagyon hiányzik nekünk! A keleti erdőkben látták utoljára, szerintem ott kezdjék a keresést!
Mielőtt szólhatnátok, az egyik sátor tartószerkezete megroggyan, és az egész tákolmány összedől. A kis öreg jajgatva szalad a füstfelhőbe, az alkalmazottak pedig sietve próbálnak rendet rakni. Mivel nektek itt már nincs dolgotok, elindultok a keleti erdők felé. Az úton Anoya érzi, hogy mintha valaki figyelne titeket. Mindenesetre gond nélkül elérkeztek a keleti erdőkhöz, és ráléptek az erdőbe vezető ösvényre. Megkezdődhet a "vadászat"

Lamia Scale: Egy kis pihenés és kaja reményében éred e a falut, ám csalódnod kell... a falu romokban hever! A faházak a felismerhetetlenségig roncsolódtak, a téglaházakon pedig jól látszik, hogy az oldalsó falaknak ütközhetett valami meglehetősen súlyos tárgy, vagy test, és az erejétől a meggyengült építmény összedőlt, vagy egy része beomlott. A sáros földet kisebb kráterek borítják mindenfelé. Átkutatod a romokat, hátha találsz valami érdekeset.
Mikor már éppen feladnád, megjelenik egy fickó egy puskával a kezében. Azt hiszed, hogy valami fosztogató, de mielőtt rátámadnál, a férfi megadóan felemeli a fejefölé a puskát.
-Várjon! A faluból származom!
Miután bemutatkozol, érdeklődsz a történtekről. A férfi leül egy leomlott tégla kupacra, puskája az ölében pihen.
-Pár napja történt. Az éjjel valami megtámadt a falunkat! A nőket és a gyerekeket a város felé kísérték páran, míg a harcedzettebb férfiak itt maradtak, hogy szembenézzenek a lénnyel. A raktárban találtunk rá, ahol épp teletömte magát a fáradságos munkával összegyűjtött ételeinkkel. Rátámadtunk, de nem jártunk sikerrel. Nem számítottunk rá, hogy a lény ilyen hatalmas, és erős... úgy hisszük... hogy ez egy démon! Szörnyűséges agyarai vannak, hosszú karmai! Akkora mint egy kétszintes lakóház, és az ordításába beleőrül az ember... szörnyűséges teremtmény... hál istennek nem sérült meg senki. A lény az erdőbe menekült, azóta nem láttuk! A falu lakosai Magnoliában kaptak szállást, amíg a falut újjá építik. Na meg amíg az a dög nem takarodik el a környékről... maga azért jött, hogy megölje, igaz?
Világosítsd fel a helyzetről a legjobb belátásod szerint. A fickó a mondandód után csak a vállát vonogatja.
-Csak az a lényeg, hogy ez a szörny eltűnjön innen...
Feláll, vállára kapja a puskáját, és elmegy. Nem igazán érted, hogy miféle szörnyről lehet szó, de ha valóban itt ólálkodik egy ilyen rémség, akkor a panda komoly veszélyben van! Te magadra maradsz a faluban, a krátereket követve elérkezel az erdőbe vezető ösvényre. A nyomok nem az utat követik, hanem lekanyarodnak róla, és a sűrű erdőn keresztül haladnak tovább. A fák a nyomok mentén kidőltek, a föld felgyűrődött. Itt az ideje végére járni a dolgoknak!

Dragon Fang: Megérkezel a helyiek útmutatásával a kijelölt címhez. Egy nagyobb épületet látsz, ami hasonlít egy múzeumra, a díszes kapu fölé pedig a "Városháza" van írva. Belépsz az épületbe, meglepetten látod, hogy több ember tartózkodik az előcsarnokban. Többnyire a földön ülnek, vagy a falat támasztják, és nem tűnnek épp boldognak. Azt is megállapítod, hogy nem idevalósiak. Öltözetükből ítélve inkább tanyasi munkásemberek és dolgos asszonyok. Az előcsarnokból vezető széles lépcsőn egy fiatalabb srác, egy idősebb férfi, és egy jól öltözött hivatalnok áll. Látszólag veszekednek. Odamész érdeklődni.
-Katonák kellenek ide, nem holmi hirdetmények! - kiabált a fiú a hivatalnokra.
-Tim, nyugodj meg... - csitítgatta az öreg a fiatalabbikat. A hivatalnok nyugodtan állt mint a cövek, és ugyanilyen nyugodt hangon válaszolt;
-Higgye el, tudjuk mit csinálunk! Hamarosan megérkezik egy több katonával felérő mágus, és ő kezébe veszi az ügyet...sőt...ahogy látom már meg is érkezett!
Feléd fordul mindenki. Kiabálás tör ki a teremben, mindenki kétségbeesetten kér téged arra hogy segíts, bár nem igazán érted, pontosan mit mondanak. A hivatalnok rácsap a márványozott lépcsőkorlátra, aminek hangja bezengi a termet. Mindenki elhallgat, amiért te igencsak hálás vagy.
-Fiatalember, maga az aki a küldetés miatt érkezett?
A válasz nyilvánvaló.
-Remek. Rögtön a tárgyra térnék. A keleti erdőkben ólálkodik egy ismeretlen fajtájú szörnyeteg...
-Mondom, hogy démon!!!!
-...tehát egy fokozottan veszélyes lény. A feladata megkeresni ezt a...ezt az állatot, és kiiktatni. Vagy elintézni, hogy többé ne tehessen kárt a helyiekben! Annyit tudunk, hogy a lény nagyon nagy méretű, nem okoz számára gondot egy téglaház ledöntése, és meglehetősen szívós. Úgy hisszük, hogy a keleti erdőkben rejtőzik. Keresse meg, és vessen véget az ügynek! Ha végez, és bizonyítja a küldetés sikerét, megkapja a...tekintélyes jutalmat!
Amint készen állsz, útnak indulsz a keleti erdőkbe. Út közben két alakra leszel figyelmes, egy veszélyesnek tűnő férfira, és egy szép lányra. A lányon felfedezed a Fairy Tail céh szimbólumát. Felmerül benned, hogy a Fairy Tail elakarja előled happolni a jutalmat, ezt pedig nem hagyhatod! Követed őket, hogy bizonyosságot végy az állításodról, és mikor a páros az erdőbe megy, ez meg is történik. Keress egy másik utat az erdőbe, és siess, mielőtt a Fairy Tailesek megelőznének a vadászatban!
Vissza az elejére Go down
Karmazsin
Gealdor
Gealdor
Karmazsin


Hozzászólások száma : 48
Aye! Pont : 10
Join date : 2011. Feb. 17.
Age : 35

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 2
Jellem:

Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o   Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o Icon_minitimeHétf. Feb. 28, 2011 9:08 pm

Megérkezel a helyiek útmutatásával a kijelölt címhez. Egy nagyobb épületet látsz, ami hasonlít egy múzeumra, a díszes kapu fölé pedig a "Városháza" van írva. Belépsz az épületbe, meglepetten látod, hogy több ember tartózkodik az előcsarnokban. Többnyire a földön ülnek, vagy a falat támasztják, és nem tűnnek épp boldognak. Azt is megállapítod, hogy nem idevalósiak. Öltözetükből ítélve inkább tanyasi munkásemberek és dolgos asszonyok. Az előcsarnokból vezető széles lépcsőn egy fiatalabb srác, egy idősebb férfi, és egy jól öltözött hivatalnok áll. Látszólag veszekednek. Odamész érdeklődni.
-Katonák kellenek ide, nem holmi hirdetmények! - kiabált a fiú a hivatalnokra.
-Tim, nyugodj meg... - csitítgatta az öreg a fiatalabbikat. A hivatalnok nyugodtan állt mint a cövek, és ugyanilyen nyugodt hangon válaszolt;
-Higgye el, tudjuk mit csinálunk! Hamarosan megérkezik egy több katonával felérő mágus, és ő kezébe veszi az ügyet...sőt...ahogy látom már meg is érkezett!
Feléd fordul mindenki. Kiabálás tör ki a teremben, mindenki kétségbeesetten kér téged arra hogy segíts, bár nem igazán érted, pontosan mit mondanak. A hivatalnok rácsap a márványozott lépcsőkorlátra, aminek hangja bezengi a termet. Mindenki elhallgat, amiért te igencsak hálás vagy.
-Fiatalember, maga az aki a küldetés miatt érkezett?
A válasz nyilvánvaló.
-Remek. Rögtön a tárgyra térnék. A keleti erdőkben ólálkodik egy ismeretlen fajtájú szörnyeteg...
-Mondom, hogy démon!!!!
-...tehát egy fokozottan veszélyes lény. A feladata megkeresni ezt a...ezt az állatot, és kiiktatni. Vagy elintézni, hogy többé ne tehessen kárt a helyiekben! Annyit tudunk, hogy a lény nagyon nagy méretű, nem okoz számára gondot egy téglaház ledöntése, és meglehetősen szívós. Úgy hisszük, hogy a keleti erdőkben rejtőzik. Keresse meg, és vessen véget az ügynek! Ha végez, és bizonyítja a küldetés sikerét, megkapja a...tekintélyes jutalmat!
Beszélek még pár emberrel ,hogy mégis csak körvonalazódjon körülöttem mi is történhetett a falujukban.
Páran azt mondják valami elfajzott teremtmény vagy épp egy démon garázdálkodott arra felé. Még egy pici infót szerzek a faluról hogy merre találom és azt mondják a keleti erdőben van a falu és egy kereskedő út vonalon és egy nagyobb ösvényen lehet el jutni oda. A nagyobb ösvényt el is magyarázta de azt mondta a kereskedő útvonal gyorsabb csak veszélyesebb is mivel onnan is eltűnt már pár kereskedő karaván. Elindultam a meg adott út felé és reméltem legalább a faluig sikerül eljutnom épségben. Amikor meg láttam az erdőt valakik éppen előttem haladtak és mint ha a kislány vállán egy céh jelet pillantottam volna meg a másik esetleg a társa lehet. Elég fura alaknak látszik. Nagyon sötét tekintet és elég furán is viselkedik. De gyorsan közelebb mentem és a gyanúm be igazolódott. A Fairy Tail jelét pillantottam meg a vállán. Lehet ,hogy ugyan arra a küldetésre pályáznak mint én? Egy darabig követem őket és hallgatom vajon mit beszélnek de sajnos semmit nem értek. Inkább nem kockáztatom ,hogy el veszítsem a küldetést és gyorsan meg keresem a kereskedő útvonalat amiről meséltek nekem. Muszáj meg próbálnom még ha veszélyes is. A Fairy Tail nem fogja elcsórni előlem az első melómat még ha szépen kérik akkor se. De azzal a sötét tekintetű fiúval vigyáznom kell. Biztosan nem egy kis nyámnyila alak.


A hozzászólást Karmazsin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 08, 2011 3:28 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Katsu Inozuke
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Katsu Inozuke


Hozzászólások száma : 118
Aye! Pont : 2
Join date : 2010. Feb. 03.
Age : 31

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o   Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o Icon_minitimeHétf. Márc. 07, 2011 4:36 pm

Egyből olyan látvány tárult elém, ami számomra nem igazán hétköznapi. Nem voltam még cirkuszban, csak képeket és plakátok láttam ezekről a hacacárékról, de ez semmiképp sem festett úgy, mint egy cirkusz. A cirkuszra a vidámság és a jó kedv jellemző, itt pedig komorság van. Ha véletlenül valaki idetéved, akkor azt hiheti, hogy gyászolnak. A másik érdekes dolog az volt első ránézésre, hogy sátrak voltak szétszaggatva, és még egy lakókocsi is felborult. Vajon mi történhetett itt? Talán elrabolták azt a medvét? Rövid elmélázás után egy kisöreg jött oda hozzánk, aki egy lapos kalapot, vanília színű kabátot, alatta zöld inget viselt, és a lábfejénél kétszer nagyobb lakkozott cipőben ugált elénk. Egyből meg is szólított minket.
-Maguk a mágusok, akik a küldetésünk miatt jöttek, igaz? Igaz? -kérdezte.
Hagyom, hogy Anoya válaszoljon, hisz ő van elől, majd várom mi fog történni. Az öreg meg csak mesél.
-Tudják, Bubu volt a cirkuszunk fénypontja. Az emberek imádják őt, ahogy mi is! Nélküle megbénul a társaságunk, nem tudunk olyat adni az embereknek, ami pótolhatná Bubu-t. Ráadásul ő nem egy hétköznapi panda! A fajtája kihalófélben van, és a Tanács is csak azért engedte, hogy megtartsuk, mert itt legalább biztonságban van. Érthetik, hogy miért ilyen fontos, hogy visszakerüljön hozzánk, és ne eshessen baja...
Nagyon érdekes! Miért nem lövöm azonnal fejbe magam?
-Ha más nem, akkor a pénzjutalom ösztönözheti önöket! Más nem vállalkozott a feladatra, így a jutalom csak a maguké! Csak kérem, hozzák vissza a pandát, mert nagyon hiányzik nekünk! A keleti erdőkben látták utoljára, szerintem ott kezdjék a keresést! -folytatja a magyarázást.
Már épp kérdezni akartam, amikor bevetette magát az egyik eldőlt sátor füstfellegébe. Azonnal a szememmel pásztázom a felkavart port, majd amikor meglátom az öreget, elé állok, és elmondom a mondanivalómat neki.
- Hééé öreg! Örülnék, ha válaszolna pár kérdésre! Esetleg, hogy miért van romokba a tábor? Azt a pandát ellopták, vagy mi történt? Jó lenne ha igazat mondana, mert ha nem, akkor teszek a munkára és itt hagyom a francba! Miről tudjuk megállapítani, hogy azt a pandát hozzuk el, amelyik maguknak kell? Rajta van még az a vörös köpeny? Veszélyes vagy ártalmatlan? Ezekről jó lenne tudnunk! -darálom le gyorsan neki, ami böki a csőröm.
Miután választ kaptam, egy újabb dologra kérem meg.
- Kérem vezessen el, ahol a panda lakott vagy ahol a legtöbbet megfordult! Szag alapján fogjuk követni! -mondom határozottan.
- Micsoda? -szólal meg Saracor értetlenkedve.
- Te fogod követni, és ne szólj most közbe! -adom ki a parancsot.
- Nem vagyok én kutya! -morog vissza nekem az a rohadt dög.- Gondolj bele, hogy mennyi pénzünk lesz ebből! Ha pénz van, akkor kaja is van, és nincs meló! Felfogtad? -magyarázom neki dühösen.
- Miből gondolod, hogy ekkora összeget meg fogsz kapni? -kérdezi gúnyosan.
Hát, van benne igazság, de mit lehet tenni.
- Na vigyen, és mutassa meg hol volt az a panda! -utasítom az öreget.
Követem, majd végigszagoltatom Saracorral, és az erdő felé vesszük az irányt. Nem érdekel, ha jön velünk Anoya vagy sem, most kezembe veszem az irányítást.
Vissza az elejére Go down
Ovan Sandinger
Elemi mágus
Elemi mágus
Ovan Sandinger


Hozzászólások száma : 196
Aye! Pont : 32
Join date : 2010. Oct. 02.
Age : 31

Karakter információ
Céh: Lamia Scale
Szint: 3
Jellem:

Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o   Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o Icon_minitimeVas. Márc. 13, 2011 3:10 pm

Meg kell jegyeznem, nem egészen ilyen fogadtatásra számítottam. Egy átlagos vidéki falu fogadott, azt leszámítva, hogy romokban hevert. A házakból pár gerenda, vagy annyi se maradt, az elképzelhető összes természeti katasztrófa sújtotta ezt a helyet. Volt itt meteorzápor, a kráterek alapján, a talajt elnézve egy kis földrengés is lehetett, és még ki tudja mi más. Én sajnos nem tudom, de talán valaki a faluból bírhat némi információval. Benyitok az egyik nem létező ajtón, és kutakodni kezdek a romok között, bár néhány kezembe álló rozsdás szögön kívül nem találok sokat. Keresésem egy megroggyant téglafalnál folytatom, de itt se jutok semmire. Egy lyukon kimászom az épületből, és csodák csodájára egy élő emberrel találom szembe magamat. Sajnos nem az, aki nekem kell, mert rám szegezi a puskáját, amire belefogok egy Sand Shell-be. Felkészülök az első lövésre, de az nem történik meg, helyette a fickó a feje fölé emeli fegyverét, és így kiált:
- Várjon! A faluból származom!
- Hála az égnek! Jó hogy itt van, beszélnem kéne magával. A nevem Ovan Sanddigger. El tudná mondani, hogy pontosan mi is történt itt?
A férfi leül egy egykori téglafal maradványaira, és belekezd a meséjébe.
- Pár napja történt. Az éjjel valami megtámadt a falunkat! A nőket és a gyerekeket a város felé kísérték páran, míg a harcedzettebb férfiak itt maradtak, hogy szembenézzenek a lénnyel. A raktárban találtunk rá, ahol épp teletömte magát a fáradságos munkával összegyűjtött ételeinkkel. Rátámadtunk, de nem jártunk sikerrel. Nem számítottunk rá, hogy a lény ilyen hatalmas, és erős... úgy hisszük... hogy ez egy démon! Szörnyűséges agyarai vannak, hosszú karmai! Akkora, mint egy kétszintes lakóház, és az ordításába beleőrül az ember... szörnyűséges teremtmény... hál istennek nem sérült meg senki. A lény az erdőbe menekült, azóta nem láttuk! A falu lakosai Magnoliában kaptak szállást, amíg a falut újjá építik. Na meg amíg az a dög nem takarodik el a környékről... maga azért jött, hogy megölje, igaz? – kérdezi végül.
Bevallom, ez egy kissé sok információ, hogy megemésszem, ezért nem is bajlódom vele sokat, a fickónak egy hümmögéssel válaszolok.
- Csak az a lényeg, hogy ez a szörny eltűnjön innen…. – dörmögi, azzal vállára veszi a puskáját, és nemes egyszerűséggel lelép.
Még mindig zavart vagyok. Hogy a fenébe találjak meg egy pandát, ha közben egy ilyen dögre is figyelnem kell?!? Más szemmel nézve, ez egy jó lehetőség egy kis dicsőséggyűjtésre. Elvégre ha ekkora valamiről van szó, ami nyilvánvalóan roppant veszélyes, akkor még a tanácstól is csurran-cseppenhet egy kis jutalom a zsebembe. Felettébb felderülök erre a gondolatra, és elindulok a szörny lábnyomait, a krátereket követve. Nem lusta lény, az egyszer biztos, mert képes volt saját ösvényt csinálni magának az erdőben. Ezen haladok tovább.
Vissza az elejére Go down
http://hu.wikipedia.org/wiki/Szurik%C3%A1ta
Igneel
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Igneel


Hozzászólások száma : 439
Aye! Pont : 12
Join date : 2011. Jan. 25.
Age : 33

Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o   Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o Icon_minitimeCsüt. Márc. 17, 2011 1:05 pm

Anoya de Hielo bizonyos okok miatt kilépett a küldetésből, így Katsu te csak annyit veszel észre, hogy már nem battyog mögötted, de nem törődve a dologgal folytatod a küldetésedet.

Fairy Tail: Kérdéseidre az öregember válaszai:
-A tábor akkor került ilyen állapotban, mikor eltűnt Bubu... Itt van a ketrece - Látsz egy nagy méretű ketrecet, de nem igazán tudsz meg sokat a látottakból, lévén a rácsok és az egész tető szét van roncsolva - Nyilván elrabolták, aztán feldúlták a tábort... van aki szerint Bubu tette, de ez nevetséges! Bubu egy szelíd, aranyos panda! És biztos lehet benne, hogy ha talál egy pandát, az ő lesz, lévén ezen a területen nem élnek ilyen állatok! A köpeny pedig még rajta volt az eltűnése előtti estén...nagyon szereti azt a köpenyt...
És ezután szalad el segíteni az alkalmazottaknak, te pedig elindulsz az erdő felé.

Keresgélj az erdőben. Egy kitaposott ösvény vezet az erdő belseje felé, de több vadállatok által kialakított járás és tisztább terület is található. Mikor már kezdene eleged lenni a keresgélésből, egy újabb ösvényre bukkansz, ám ezt valami nagytestű állat alakíthatta ki. A letaposott aljzatot követve kidöntött fákat találsz, és az egyiken egy kis piros szövetdarabot. Felismered, hogy ez Bubu köpenyéből származik. Követed a csapást, ám hirtelen mozgásra leszel figyelmes magad mellett. Megpillantod Ovan-t, ahogy ő is rátér az ösvényre. Észreveszitek egymást. Postotok addig tartson, hogy lezajlik köztetek egy beszélgetés, majd esetleg döntötök, hogy együtt folytatjátok az utat, vagy mérgelődve elválik utatok.

Lamia Scale: Az erdőben követed a krátereket és a kitaposott ösvényt. Egy ideig nyílegyenesen halad a csapás, majd kacskaringózni kezd, és egy nagyobb fa körül állapodik meg. Ott elveszíted a nyomokat. Hiába kémleled körbe a területet, nem találsz semmiféle nyomot. Mikor már éppen feladnád, morgást hallasz a nagy fa lombjai közül. Felpillantasz, és az ágak között vörösen villogó szempár mered rád. nem tudod mi lehet fent az ágak között, de hatalmas termetű, és dühösen morog feléd. Felkészülnél a harcra, de az a valami hirtelen eltűnik. Következő pillanatban irtózatos robajjal valami becsapódik tőled 30 méterre a fák között, és futni kezd. Vedd üldözőbe! Bőven lehagy téged, de a csapást követve nyomára bukkanhatsz. Késő azonban örülni, ugyanis a csapásra egy idegen alak téved, akin felismered a Fairy Tail szimbólumát. Postotok addig tartson, hogy lezajlik köztetek egy beszélgetés, majd esetleg döntötök, hogy együtt folytatjátok az utat, vagy mérgelődve elválik utatok.

Dragon Fang: Követed a fehér hajú pasast az erdőben, de mivel ő is csak össze-vissza bolyong, úgy döntesz, hogy inkább elébe vágsz, és előbb találod meg a démont. Eltávolodsz hát az idegentől, és behatolsz az erdő sűrűjébe. Kutass nyomok után. Nem jársz különösebb sikerrel, úgyhogy épp indulnál vissza arra amerről jöttél, lévén átfut az agyadon, hogy mivan, ha a fehér hajú srác megelőzött és már a démonnal harcol? Pár méter után borzasztó nagy hangzavarra leszel figyelmes. Dübörgés, fák reccsenése, föld remegése, és valami lény dühös morgása hallatszik. A hang irányába fordulsz, és megpillantasz két vörös szempárt, és a hozzá tartozó hatalmas testet, mely az erdő sötétjébe vész. Nem tudod jobban megszemlélni a lényt, ugyanis alig pár centire tőled száguld el, a vele sodort törmelék és a föld rázkódása is kibillent az egyensúlyodból. Egy kisebb árokba zuhansz, de már kecmeregsz is ki, hiszen végre megtaláltad a démont! Mielőtt elindulnál, egy újabb idegen fickó száguld el melletted, látszólag nem vett észre. Elkap a félelem, hogy már ketten vadásznak a szörnyre rajtad kívül, így hát rákapcsolsz, és követed a másik idegent. Mikor utoléred, elbújsz. Megérkezik a fehér hajú fickó is. A két idegen látszólag nem ismerik egymást, elkezdenek beszélgetni. A beszélgetéstől függően postod végén döntsd el, hogy ha együtt maradnak akkor követed őket, ha nem, akkor melyiküket követed, vagy mész egymagadban? (Ajánlom, hogy várd meg míg mindketten postolnak, és akkor tudsz dönteni)
Vissza az elejére Go down
Igneel
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Igneel


Hozzászólások száma : 439
Aye! Pont : 12
Join date : 2011. Jan. 25.
Age : 33

Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o   Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o Icon_minitimeHétf. Márc. 21, 2011 4:46 pm

Aktivizáljátok magatokat! Péntekig mindenki postoljon (Karmazsin ha te késel, azért még nem szólok, mert neked szükséged van a másik két játékos postjára).
Vissza az elejére Go down
Katsu Inozuke
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Katsu Inozuke


Hozzászólások száma : 118
Aye! Pont : 2
Join date : 2010. Feb. 03.
Age : 31

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o   Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o Icon_minitimeKedd Márc. 22, 2011 5:41 pm

Ilyen magyyarázkodást! Ez már szörnyen idegesít. Valaki azt mondja hogy elrabolták a pandát, valaki azt mondja hogy a panda szedte szét a cirkuszt. Ezek már konkrét tények, és az is meglehet, hogy egy igazi vadállat ez a lény. Jobb lesz óvatosan megközelíteni és nem lerohanni. A szaglása valószínűleg érzékeny, így könnyen kiszúrhat engem és Saracort. Ő sem követi rendesen a szagokat, sokszor említi hogy milyen finom kaják főnek éppen a közelben, de szerencsémre én az életem nagy részét az erdőben töltöttem, így egész könnyedén tájékozódom. Saracor csak csendben baktat mögöttem az ösvényeken, néha liheg a meleg és a felgyülemlő pára miatt. Idővel azt veszem észre, hogy Anoya nincs velem, aminek mód felett örülök, mert így nem kell osztozkodni a nagyobb vagyonon, amit kapunk. Nagyobb vagyon? Kezd nekem is megártani ez a meleg! Mikor kapnánk ekkora összeget? Soha! Milyen jól elbeszélgetek magammal! Lassan bedilizek. Egyre beljebb kerülünk az erdőbe, és egyik ösvényről váltunk a másikra, amikor megunom a fejemben levő hangokat amik tőlem származnak.
- Saracor! Nem érzel... -mondanám, de a szavamba vág, mint mindig.
- Csend! Van itt valaki! -morogja, és a szag felé fordul.
Én is arra vetem a tekintetem és készenlétbe helyezem magam, hátha le kell csapjak valakit. Jó lenne, legalább megnyugodnék. Egy ficko ugrik ki a bokrok közül, aki kissé úgy néz ki számomra, mint egy mormota.
- Te meg ki vagy és mit keresel itt? -kérdezem határozottan.
Csak nem egy újabb varázsló, aki pályázik a pénzemre? Csak nincs akkora kapás erre a küldetésre.
- Válaszolj, mert nagyon rosszul jársz! -fenyegetőzök egy kicsit, és szúros tekintettel nézek rá.
Miután megkaptam a választ, én is bemutatkozom.
- Az én nevem Katsu Inozuke, ő pedig itt Saracor! -mutatom a farkasomat.
Ha kifejtette hogy konkrétan mit keres, akkor elmondom én is neki.
- Én egy cirkuszból szökött/rabolt pandát keresek piros köpennyel! Elég nagy az összeg, amit fizetnek érte! Ha segítesz, akkor osztozkodhatunk... -vágom oda a lehetőséget flegmán.
Saracorral megszagoltatom a talált vörös köpenyfoszlányt.
- Most kövesd a szagot! -utasítom.
- Ezt még nagyon meg fogod keserülni! -válaszolja.
- Nem bánom, csak csináld! -mondom mit sem izgulva, hogy mit forral ellenem.
Elindulunk a szag irányába, hogy hamar beérjük a medvét.
Vissza az elejére Go down
Ovan Sandinger
Elemi mágus
Elemi mágus
Ovan Sandinger


Hozzászólások száma : 196
Aye! Pont : 32
Join date : 2010. Oct. 02.
Age : 31

Karakter információ
Céh: Lamia Scale
Szint: 3
Jellem:

Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o   Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o Icon_minitimeCsüt. Márc. 24, 2011 9:25 pm

Meghajolt fák mindenütt, elég lehangoló látvány. Szerencsére ott a magas jutalom, hogy felhangoljon. Vegyes érzelmekkel sétálok végig a leamortizált tájon, zavar is meg nem is. Lényeg ami lényeg, sikerül elvesztenem a nyomot, bár nem tudom, hogy csináltam. Az egyik fa mellett már biztos elhaladtam legalább ötször, de így vagyok az összes többivel is, kivéve persze az állat nyomát, az az egyetlen, amit sehol se láttam. Ott tartok, hogy feladom a nyomkövetést, és inkább más útirányt veszek fel, mikor morgást hallok meg a bozótból. Nem szívesen nézek oda, de hát a kíváncsiság könnyen legyűri az embert, ugyanúgy mint az egy pillanattal később velem szembenézi vérben forgó vörös szempár. Gondolataim mélyéből előbányászom a legideálisabb varázsképletet, de mikor használhatnám a lény 30 méterrel odébb csapódik be, hatalmas krátert ütve a kemény talajon. Azonnal üldözni kezdem, nem gondolva arra, hogy előtte fel kéne állítani a járgányomat, így könnyűszerrel lehagy. Először is, kivagyok. Másodszor, elvesztettem. És végül harmadszor:
~ Ki a fene az ott előttem?!?
A fickó külsőre elég ijesztő, de ha ez nem lenne elég, láthatóan egy farkast tart háziállatnak. Furcsa egy páros, annyi szent.
- Saracor! Nem érzel... - mondja a farkasnak. Tehát ez egy őrült.
- Csend! Van itt valaki! - morogja a farkas, ezek szerint én is őrült vagyok.
Ha már egyszer őrült vagyok, akkor nyugodt szívvel kisétálhatok a bokorból anélkül, hogy rám támadna e pokoli páros, mindössze a fickó kérdezi ordibálva a nevemet.
- Timothy Weasel vagyok, örvendek a találkozásnak.
- Az én nevem Katsu Inozuke, ő pedig itt Saracor! - mutat a farkasra.
~ Veszélyes neve van, az már tény. Jobban járok ha továbbra is adom a hülyét.
- Küldetésem egy régimódi, kétszínű ragadozó négylábú felkutatása. Te mit csinálsz kedves Katsu?

- Én egy cirkuszból szökött/rabolt pandát keresek piros köpennyel! Elég nagy az összeg, amit fizetnek érte! Ha segítesz, akkor osztozkodhatunk... - javasolja.
~ Ó, azt nem hinném.
Egy vörös ruhafoszlányt dug a farkas, Saracor orra alá, és ráparancsol, hogy keresse meg a forrását, amire Saracor elégedetlenkedve, de szagolgatni kezdi a földet.
Nekem kifejezetten előnyös, ha utálja a gazdáját. Miután a farkas nyomot fog egy kicsit lemaradok tőlük. Csendesen létrehozok egy tömör, kézreálló kristálytáblát, és olyan ütést mérek Katsu-ra, hogy az megcsókolja a földet.
- Bocs, de eszem ágában sincs osztozkodni. Túl szép ez az összeg ahhoz, hogy ne akarjam mindet.
Bedobom az ájult fickót az egyik bokorba, felpattanok a homokjárgányomra, és otthagyom a csodálkozó Saracorral.
Vissza az elejére Go down
http://hu.wikipedia.org/wiki/Szurik%C3%A1ta
Igneel
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Igneel


Hozzászólások száma : 439
Aye! Pont : 12
Join date : 2011. Jan. 25.
Age : 33

Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o   Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o Icon_minitimePént. Ápr. 01, 2011 9:40 am

Felszólítom Karmazsint, hogy postoljon vasárnapig, különben kizárom a küldetésből!
Vissza az elejére Go down
Karmazsin
Gealdor
Gealdor
Karmazsin


Hozzászólások száma : 48
Aye! Pont : 10
Join date : 2011. Feb. 17.
Age : 35

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 2
Jellem:

Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o   Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o Icon_minitimePént. Ápr. 01, 2011 4:16 pm

- Bocs, de eszem ágában sincs osztozkodni. Túl szép ez az összeg ahhoz, hogy ne akarjam mindet.
Bedobta az ájult fickót az egyik bokorba, felpattant a homokjárgányára, és otthagyta a csodálkozó Saracorral szegény fazont.
Amint láttam, hogy távoztak nyugodtabban tovább mehettem arra az irányba amerre láttam a szörnyet távozni. Itt még lesz pár komolyabb pofozkodás a vetélytársaim között, de ez most a legkevésbé sem érdekelt. Az érdekelt a legjobban, hogy minél hamarabb sikerüljön végeznem a küldetésemmel, és utána esetleg végezhetek velük is.
Szedtem szaporán a lábaimat, nehogy lemaradjak a többiektől. Kitudjak még hány vetélytársam akadhat ezen a küldetésen. Az egyik biztosan komoly ellenfelem lehet majd.
Talán az lenne a legjobb ha sikerülne mindet egymás ellen uszítanom, de ehhez kell egy kicsit jobb terv. Ahhoz pedig idő kell számomra amiből most perpillanat nem bővelkedek.
Siettem tovább, és gondolkoztam, hogyan lehetne ezt meg úszni minél gyorsabban, és fájdalom mentesebben. (remélem jó lesz így)
Vissza az elejére Go down
Igneel
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Igneel


Hozzászólások száma : 439
Aye! Pont : 12
Join date : 2011. Jan. 25.
Age : 33

Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o   Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o Icon_minitimePént. Ápr. 01, 2011 9:22 pm

Ovan Sanddigger: Leütötted Katsu-t, és leléptél. Követed a szörny nyomait, és végül egy erdő mélyi forrásra bukkansz. a békésen csobogó vízesés alatt kellemes kis tó nyugszik, két kisebb folyó válik le tőle keleti és nyugati irányba. Az idillt pedig rontja valami, ami teljesen megdöbbent; Egy hatalmas panda ücsörög a tó partján, és egy fa gyümölcsein csámcsog. A medve akkora mint egy lakóház, pontosan olyan méretű, mint amit a fák között láttál nemrég. A hátán egy kis piros köpeny lóg, aminek az alja picit meg van szaggatva. Közelítsd meg. Vagy óvatosan odalopódzol, vagy csak odasétálsz. Ha előbbit teszed, a panda gyanakszik, de csak eszik tovább. Mivel szörnyet nem találtál, ezért jó kérdés, hogy most mit kezdj ezzel a döggel. Ráadásul megérkezik Katsu ismét, de nem vesz észre. Ha utóbbit választod és csak odasétálsz a pandához, akkor a panda először fél tőled, majd barátságosan odagúrít neked is egy gyümölcsöt, és csámcsog tovább. Viszont így Katsu meglát, és ha támadni akar, övé lesz az első ütés. Postod addig tartson, amíg valamely választást végre nem hajtod.

Katsu Inozuke: Egy-két percig vagy kiütve, aztán sajgó fejjel feltápászkodsz. Dühös vagy hogy így itt hagyott az a csávó, és engesztelhetetlenül baktatsz az erdőben Sacorral az oldaladon, aki persze lusta volt a fickó nyomába eredni. Kisvártatva elérsz egy tóhoz, amibe békésen csordogál egy vízesés, és két folyó indul ki belőle keletre és nyugatra. A tó partján azonban ott ül Bubu, csakhát 4-5 méterrel nagyobb és szélesebb, mint azt gondoltad volna. A panda hatalmas, megdöbbentő méretei elgondolkodtatnak egy pillanatra. Várd meg Ovan postját! Ha nem megy ki a panda elé, akkor nem látsz senkit rajtad és Bubun kívül, szóval jó eséllyel tied a győzelem! Legalábbis így hiszed, szóval mehetsz a pandához kitalálni, hogyan vidd haza. A panda barátságosan fogad. Postod addig tartson, amíg a pandához érsz, esetleg enyelegsz vele, és kitalálod miként vihetnéd haza. HA Ovan a panda előtt áll, neked háttal, akkor megtámadhatod, vagy szólhatsz neki. Utóbbi esetben postod csak addig tartson, amíg odaszólsz neki. Ha megtámadod, akkor az első ütés a tied. Nem fog kidőlni tőle, de mégis tied a kezdeményezés. Ha harcoltok, fennáll az esélye, hogy a panda megijed, és elszalad.

Karmazsin: Követed a fehér hajú srácot. Átvágsz az erdő sűrűjén, távolabb a vetélytárstól, és egy tóra bukkansz. Vízesés csobog békésen, két folyó ágazik el nyugatnak és keletnek. És egy írdatlan nagy panda eszik a parton! Látod, hogy Ovan is éppen megérkezik, ám mielőtt bármit tehetnél, valaki megragadja a válladat, és hátraránt. Lereagálhatod ahogy akarod, de amint megfordulsz, látod, hogy egy fiatal lány áll ott. Ujjával mutatja, hogy maradj csöndben.
A lány falatnyi bőr cuccban van, testét rúna tetoválások díszítik. Fekete haja eltakarja gyönyörű arca egy részét, de a mélykék szemek szinte a lelkedbe hatolnak, ahogy fürkésznek. A lány halkan súgja neked;
-Miért vagy itt?
Válaszolj legjobb belátásod szerint. Bármi is a válaszod, a lány így felel;
-Én azért vagyok itt, hogy ezt a pandát hazavigyem az igazi otthonába! Fogalmad sincs, miről van itt szó, úgyhogy ne állj az utamba!
Valahogy úgy érzed, hogy ezzel a csajjal kár vitatkozni. Elszánt tekintetét a pandára irányítja, és elszomorodik.
-Én nem a cirkusztól jöttem, de nem is az ostoba falusiaktól. Semmi nem fontosabb számomra, mint hogy ez a szegény állat hazatérhessen!
Postod addig tartson, hogy lereagálod a lány jelenlétét, és felteszed a kérdéseidet, ha vannak.
Vissza az elejére Go down
Ovan Sandinger
Elemi mágus
Elemi mágus
Ovan Sandinger


Hozzászólások száma : 196
Aye! Pont : 32
Join date : 2010. Oct. 02.
Age : 31

Karakter információ
Céh: Lamia Scale
Szint: 3
Jellem:

Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o   Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o Icon_minitimeHétf. Ápr. 04, 2011 9:26 pm

Miután eggyel csökkentettem versenytársaim számát, újult erővel láttam neki a követésnek. Nem is kellett több pár percnél, mire sikerült újra a szörny nyomára akadnom. Gyors akarok lenni, amivel azt érem el, hogy teljesen elveszem az erdőben. Gőzöm sincs merről jöttem, majd kénytelen leszek kitalálni valamit. Most viszont teljes agyi kapacitásommal, ami persze nem túl nagy, a lény követésére koncentrálok. Beletelik egy kis időbe, de végül egy vízesésnél kötök ki.
~ Manapság egyre furcsább dolgok lapulnak ez erdők mélyén. ~ állapítom meg.
Amit megállapítok az úgy is van. A vízesés aljánál egy kis tó van, amiből két folyó ágazik el, és, hogy még furcsább legyen a hely, egy hatalmas panda ül a tó partján, az egyik fa gyümölcseit falva. Méretét nézve megegyezik azzal a szörnnyel akit idáig követtem.
~ A panda és a szörny akit követtem ugyanaz. A panda és a szörny akit követtem ugyanaz! ~ teszem meg a nagyszerű felfedezést.
Ezt a gondolatmenetet bizonyítja, hogy a panda hátán egy kicsi, eléggé megtépázott köpönyeg díszeleg. Először berezelek, aztán az óvatos megközelítés mellet döntök. Beleágyazom magam egy közeli bokorba, és a növénymágiám segítségével úgy eltűnök benne, mint szürke szamár a ködben. A mozgás kicsit nehézkes, ezért elbajlódom vele, mire sikerül rájönnöm, hogyan közlekedjek. Nagyon lassan megközelítem a pandát, aki szerencsére nem vesz észre. Néhányszor felnéz ha meghall egy-egy hangot, de egyebet szerencsére nem tesz. Gyorsan kihasználom a figyelmetlenségét, és bambusz szerűre alakítom a bokrot. Elégedetten dörzsölöm össze a tenyeremet.
~ Ha szerencsém van, akkor követni fog, akármerre megyek...



//Bocsi, nem tudtam hosszabbat összedobni.//
Vissza az elejére Go down
http://hu.wikipedia.org/wiki/Szurik%C3%A1ta
Katsu Inozuke
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Katsu Inozuke


Hozzászólások száma : 118
Aye! Pont : 2
Join date : 2010. Feb. 03.
Age : 31

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o   Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2011 6:54 pm

A fickó váratlanul leütött, amitől eszméletemet vesztettem. Természetesen Saracor cseszett valamit is tenni, inkább ott gubbasztott mellettem. Amikor észhez tértem, belemarkoltam a fűbe, majd kitéptem egy darabot miközben feltápászkodtam, és a földhöz vágtam a gazt.
- Átkozott rohadék! Csak kerüljön a kezem közé, én megölöm! -morgom hangosan, és a szemem Saracorra vetült. -Te nyomorult dög! Te se tettél semmit! Legalább figyelmeztethettél volna. -ordítottam le a szőrt a pofájáról.
- Nem hinném, hogy az én dolgom lenne ez! Ez pusztán csak a te gyengeséged! -válaszolta flegmán.

- Ha ennyire így hiszed, akkor kívánd csak a halálomat, de ha kiszabadul Beliar, akkor mindenkit megöl! -magyaráztam a kemény tényeket.
- Na és... Ha én meghalok, akkor úgy is egyik testből a másikba kerülök! -mondta gúnyosan, és látszólagos vigyort ejtett meg.
- Én a helyedben nem vigyorognék, mert ha nem lesz kinek a testébe beleköltözz, akkor te is elpusztulsz nyavalyás! -válaszoltam, de most az én szavaimban volt gúnyos hangnem.
Ezek után csöndbe maradt, talán érezte hogy igazam van, de nem hinném. Biztos a lelkébe tapostam. Ja, neki nincs is lelke! Viszont van némi igazság az ő szavaiban is! Amióta barátaim vannak, elkezdtem elkényelmesedni. Bezzeg amíg a vadonba éltem, és a város is új fogalom volt számomra, addig minden kis neszre odafigyeltem. Most meg egy kis piti alak lecsap hátulról. A képe alaposan belém vésődött, és ha a kezeim közé kerül, akkor lecsapom.
- Valószínűleg a fickó is a medve miatt jött! Szóval kövesd a szagát a rongynak, mert kiraklak egy kutyaólba, és szagolhatod a kinti ibolyákat! -fenyegettem meg egy kicsit, mintha bármin is változtatna.
- Ha kinyírod a fickót, akkor semmi akadálya! -válaszolta.
Na mi lett vele? Végre egyet értünk valamiben? Ez maga a csoda! Egyből útnak is indultunk, és kis idő múlva egy tóhoz érkeztünk, amiből két folyó csordogált, az egyik keletre, a másik nyugatra. Egy kisebb vízesés is esik a tóba, ami eléggé szép látvány, de egyből kiszúrom a pandát, aki bőszen falatozik. Kicsit jobban körülnézek, majd közelebb lépek és távolabbról figyelem. Hogy lehetne egy ekkora dögöt visszavinni a cirkuszba? Kis vártatva ihletem támadt, és meg is próbálom valósítani. Meghatározom a körülbelüli cirkusz irányát, és a felől közelítem meg a pandát.
- Mi van Buci maci? Ideje lenne visszamenni a cirkuszba! -mondom határozottan neki.
Hirtelen felveszem a démoni alakom és megpróbálom ráhozni a frászt, és a cirkusz felé kergetni, majd ott lefogni a közelbe.
Vissza az elejére Go down
Karmazsin
Gealdor
Gealdor
Karmazsin


Hozzászólások száma : 48
Aye! Pont : 10
Join date : 2011. Feb. 17.
Age : 35

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 2
Jellem:

Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o   Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o Icon_minitimeVas. Ápr. 10, 2011 9:15 am

Futok gyorsan az erdőbe nehogy bárki is meg előzhessen. Próbálok rejtve maradni a többikétől pláne a farkasos fiútól. Valahogyan kiráz a hideg attól a sráctól. Futottam és épp egy tisztásra értem volna amikor észre vettem, hogy egy panda gubbaszt a tisztáson és bambuszt eszeget. Na erre kíváncsi voltam. Biztos voltam benne, hogy a szörny erre felé jöhetett, de akkor hova tűnt? Talán a panda lenne az? Úgy döntöttem, hogy szemügyre veszem a pandát és ellenőrzöm, hogy lehet-e köze a szörnyhöz. Felmászok egy fára hogy, jobban rá láthassak a szörnyre. Ekkor arra lettem figyelmes, hogy egy mozgó bokor közelíti meg a pandát. Biztosan az egyik vetélytársam lopakodik a bokor mögött. Épp indulni készültem volna amikor valaki meg ragad és hátra vonszol. A lány volt az korábbról. Mutatja, hogy ne hangoskodjak. Alig van rajta valami. Egy két bőr gönc és más semmi. A bőrén rúna tetoválások vannak, de valahogyan ez még vonzóbbá teszi.
-Miért vagy itt?
-Engem a falusiak küldtek egy szörny elintézése miatt!
-Én azért vagyok itt, hogy ezt a pandát hazavigyem az igazi otthonába! Fogalmad sincs, miről van itt szó, úgyhogy ne állj az utamba!
Inkább nem vitatkozok hisz úgy se az erősségem, de azt veszem észre, hogy szomorúan néz a pandára.
-Én nem a cirkusztól jöttem, de nem is az ostoba falusiaktól. Semmi nem fontosabb számomra, mint hogy ez a szegény állat hazatérhessen!
-Téged ki küldött ide? Miért olyan fontos neked ez a panda?
Valamiért nagyon a szívén viseli ennek az állatnak a sorsát, de vajon miért?
Vissza az elejére Go down
Igneel
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Igneel


Hozzászólások száma : 439
Aye! Pont : 12
Join date : 2011. Jan. 25.
Age : 33

Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o   Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o Icon_minitimeVas. Ápr. 17, 2011 1:45 pm

Ovan: A terved működik, bambusszá alakítod a bokrot, amire felfigyel a panda. Nyamnyogva elindul feléd, de egyszercsak oldalra kapja a fejét, ahol a már jól ismert vetélytársad áll, és démoni alakot vesz fel. A maci persze megijed a látványtól, és el akarna szaladni, de ekkor egy lenge öltözetű nő ugrik le egy fáról, és a maci elé érkezik. Felrakja mindkét kezét, mintha megadná magát a pandának, és számodra érthetetlen nyelven kezd beszélni. Szavaira a panda megáll, de a félelemtől vacogva forgatja a fejét, tekintetét rólad a démonra irányítva és vissza. És ha ez nem lenne elég, mögötted hangokat hallasz. megfordulsz és látod, hogy öt állig felfegyverzett vadász fut felétek.
-Itt van, itt van srácok! - kiabálja az egyik, akinél nyílpuska van.
Az idegen lány idegesen pördül meg és kezében egy lándzsa materializálódik. Kiált valamit a macinak, erre az hátrébb húzódik. Eztán hátratekint, és felétek kiált;
-Segítsetek, különben ez az ártatlan állat szőrmekabátként végzi! Legyen szívetek!
És ekkor egy nyíl csapódik be a lány vállába, aki rögtön elesik. Megérkezik az öt vadász. Két 500 VE-s (mindkettőnél handzsár), két 250 VE-s (nyílpuskákkal) és egy 800 VE-s vezér (karddal és lándzsával) áll veletek szemben.
-Nicsak, mágus palánták, akiket a trottyosok béreltek fel! Nem osztozunk, csírák! Kinyírni mind! - ordítja a vezér.
A harc elkerülhetetlen. Katsunak is elég dolga van a vadászok miatt, így nem kell tartanod hátbatámadástól, ellenben a macit célozzák meg elsődlegesen a vadászok. Ovan választ, hogy a két 500VE-s vadászt, vagy a vezért hívja ki harcra.

Katsu: Démoni alakod valóban megijeszti a macit, és mikor megfordul, hogy elszaladjon, megtorpan. Értetlenül tekintgetsz előre, és megpillantasz egy lenge öltözetű nőt. Számodra érthetetlen nyelven beszél a pandához, aki idegesen tekintget feléd, és maga mellé. Ekkor az erdő sűrűjéből hangokat hallasz, és Shaccor is figyelmeztet, hogy baj van. Látod, hogy vadászok közelednek, pontosan öten.
-Itt van, itt van srácok! - kiabálja az egyik, akinél nyílpuska van.
Az idegen lány idegesen pördül meg és kezében egy lándzsa materializálódik. Kiált valamit a macinak, erre az hátrébb húzódik. Eztán hátratekint, és felétek kiált;
-Segítsetek, különben ez az ártatlan állat szőrmekabátként végzi! Legyen szívetek!
És ekkor egy nyíl csapódik be a lány vállába, aki rögtön elesik. Megérkezik az öt vadász. Két 500 VE-s (mindkettőnél handzsár), két 250 VE-s (nyílpuskákkal) és egy 800 VE-s vezér (karddal és lándzsával) áll veletek szemben.
-Nicsak, mágus palánták, akiket a trottyosok béreltek fel! Nem osztozunk, csírák! Kinyírni mind! - ordítja a vezér.
A harc elkerülhetetlen. Ovan ledobja álcáját, de a harc miatt nem fogsz vele foglalkozni. Viszont a macit a vadászok megcélozták, nyilván megölni akarják, és nem elfogni. Mikor Ovan döntött, hogy a két 500VE-st, vagy a vezért hívja ki harcra, utána ess neki annak ami maradt. A fák közül megérkezik egy idegen mágus, és a két nyílpuskást intézi el. Harcra fel!

Karmazsin: A lány a kérdésedre dühödten felel;
-Engem senki nem küldött, én nem adom el csak úgy a képességeimet gonosz érdekekért! Én megmenteni jöttem ezt a pandát, és meg is mentem, még ha az életembe is kerül!
Mikor befejezi, egy ideig figyel téged, hogy mit válaszolsz, aztán csöndesebben folytatja;
-Ne állj az utamba. Ha egy jó ügyért akarsz harcolni, akkor segíts nekem! Vagy menj haza!
Ekkor megpillantjátok a farkasos mágust, aki épp démon alakot vesz fel, és megijeszti a pandát, aki már fordul is meg hogy elszaladjon. A lány elrugaszkodik a talajtól, átsuhan az ágak közt és a maci előtt ér földet.
Számodra érthetetlen nyelven beszél a pandához, aki idegesen tekintget körbe. Megjelenik Ovan is. Mögötte az erdőből vadászok érkeznek meg, összesen öten.
-Itt van, itt van srácok! - kiabálja az egyik, akinél nyílpuska van.
Az idegen lány idegesen pördül meg és kezében egy lándzsa materializálódik. Kiált valamit a macinak, erre az hátrébb húzódik.
-Segítsetek, különben ez az ártatlan állat szőrmekabátként végzi! Legyen szívetek!
És ekkor egy nyíl csapódik be a lány vállába, aki rögtön elesik. Megérkezik az öt vadász. Két 500 VE-s (mindkettőnél handzsár), két 250 VE-s (nyílpuskákkal) és egy 800 VE-s vezér (karddal és lándzsával) áll veletek szemben.
-Nicsak, mágus palánták, akiket a trottyosok béreltek fel! Nem osztozunk, csírák! Kinyírni mind! - ordítja a vezér.
A harc elkerülhetetlen. Leugrasz a vízeséshez. A vadászokból három túl erős hozzád, de megnyugodva konstatálod, hogy azokkal már vetélytársaid foglalkoznak. Neked pedig a maradék két nyílpuskást kell elintézned, mielőtt lelövik a macit.
Vissza az elejére Go down
Ovan Sandinger
Elemi mágus
Elemi mágus
Ovan Sandinger


Hozzászólások száma : 196
Aye! Pont : 32
Join date : 2010. Oct. 02.
Age : 31

Karakter információ
Céh: Lamia Scale
Szint: 3
Jellem:

Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o   Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o Icon_minitimeSzomb. Ápr. 23, 2011 2:13 pm

A tökéletes csali vagyok, nincs az a medve, aki ellen tudna nekem állni. Ez alól az óriáspanda se kivétel, rám néz, aztán nyálcsorgatva elindul felém, az ígéretes uzsonna felé. Már félúton jár, amikor hirtelen megtorpan. Küszködve a bambuszrudakkal, de végül nekem is sikerül elfordítania fejem, hogy megnézzem mi lepte meg a pandát. Az ott álló alak Katsu, akiről nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar magához tér. Kutya baja, még púp se maradt a fején. Látszólag nem vett észre, és ez jó is így, nem akarom, hogy bosszúszomjasan nekem essen. Türelmesen várom, hogy mihez fog kezdeni, és nem örülök annak, amit látok. érzem, ahogy felgyülemlik benne a varázserő. A teste hullámozni kezd, a bőre feldagad, és teljesen más alakot vesz fel. Alig telik el pár másodperc, és egy teljesen más ember áll előttem, már ha lehet az ilyet embernek nevezni. Inkább egy sötét bőrű, szárnyas szörnyeteg. Szemében a gonoszság lángja parázslik. Ember számára is rémisztő látvány, de egy állatnak már túl van a tűréshatárán. A panda megremeg, és rohanna az ellenkező irányba, ha egy hirtelen történés ebben nem akadályozná meg. A fölötte lévő fáról egy nő érkezik a talajra. Csak úgy szeli a levegőt, és elszántnak tűnik. Öltözéke épp csak hogy a minimális elvárásoknak felel meg, bár jelen pillanatban ez senkit se izgat. Pont a medve előtt áll meg, az ég felé emeli a kezeit, és furcsa nyelven kezd el beszélni hozzá. Sok nyelvjáráshoz volt már szerencsém, de az övé távol áll minden eddigitől. Lehet, hogy pandául beszél, mert az megáll szavára, és bár idegesen forgatja a fejét, mozdulni nem mozdul. Ebben a feszült pillanatban öt, ismétlem öt vadász bukkan fel a semmiből, ami ezúttal pár bokor.
~ Cöh. Tökéletes időzítés.
- Itt van, itt van srácok! - kiabálja az egyikük, aki nyílpuskával hadonászik.
A lány felfigyel erre a kiáltásra, és egy lándzsát húz elő a semmiből, amin most tényleges semmit értek. Valószínűleg fegyvermágus. Profihoz illő módon fogja azt a lándzsát, így igaznak tekintem a gyanúmat. A lány ismét pandául kiált a medvéhez, ami ennek hallatára fedezékbe vonul.
~ Kell szereznem egy medve-szótárat, még jól jöhet.
- Segítsetek, különben ez az ártatlan állat szőrmekabátként végzi! Legyen szívetek! - kiáltja a lány, minden bizonnyal hozzánk.
~ Kösz, de már szívem. Nem harcolhatnék a sajátommal? - ötlik fel bennem a kérdés, és el is tenném neki, ha egy nyíl nem vágna közbe. Valamelyik bunkó nem tanulta meg, hogy nem illik beszéd közben zavarni a másikat, márpedig egy nyíl a vállba zavarónak számít. Most mindegyik tt áll mögöttünk, majd, miután megfordultunk, előttünk. Két íjász, két kardos egység, és egy vezér, aki két fegyverrel is büszkélkedhet.
- Nicsak, mágus palánták, akiket a trottyosok béreltek fel! Nem osztozunk, csírák! Kinyírni mind! - ordítja a vezér.
Úgy döntök, hogy megajándékozom őket egy kis meglepetéssel. A bambusz olyanra formálom, hogy visszanyerjem a mozgásszabadságomat, és nekirontok a kardosoknak. Nem számítottak egy agresszív bokorra, így enyém az első ütés. Kirántom az egyik vastag, de azért rugalmas bambuszrudat, és megcélzom a bal oldali fejét.
- Burjánzó Bambusz Brutális Bosszúja! - ordítom veszett hangnemben, és teljes erőmből fejbe kólintom. Oldalirányú szaltót írna le, de a talaj eltalálja a fejét. Illetve, inkább a feje találja el a talajt. Egy darabig biztosan ott marad, addig foglalkozom a másikkal. Jópofa alak, szép lassan elkezdi lehámozni rólam a növényeket. Úgy teszi, mint ahogy egy profi séf tenné, apró karikákat gyárt nagy sebességgel.
~ Egyszer érdemes lenne kipróbálnom a sült bambuszt. ha a pandának bejön, nekem miért ne?
Lehet, hogy a harc után meg is tehetem, a fickó egy 10 fős családra elegendő karikát gyártott. Viszont, ha nem teszek gyorsan valamit, akkor nemsokára húsos bambusz lesz ebédre.
- Sand Bullet! - ordítom, aztán a vadászt ellepi a homokgolyók zápora. Felsőbbrendűség érzése tör fel belőlem, azonban egy hirtelen jött kardcsapás némi hajjal egyetemben ezt is elvágja. Úgy néz ki, hogy a másiknak sikerült magához térnie. Hajat szerencsére alig nyirbált, de a felsőbbrendűségemet jócskán, cserébe én is megnyirbálom.
- Quicksand! - csapok a talajra, amire újdonsült fodrászom süllyedni kezd. Rugdalódzik és kapálódzik rendesen, de ezzel csak felgyorsítja a folyamatot, mindössze fél perc alatt olyannyira lesüllyed, hogy mind a lábai, mind a karjai használhatatlanok.
- Te nyavalyás kis.... - ordítja a másik, de nem tudja befejezni. A bambuszpáncélom darabjainak megparancsoltam, hogy nőjenek amennyire csak bírnak, és ez most megtette a hatását. A vadász nem figyelt arra, mi zajlik a lába magasságában, így az ágak sikeresen elgáncsolták Látom, hogy kezd belegabalyodni a kialakulóban lévő talaj menti káoszba, ezért minden erőmet a növényekre koncentrálom. A varázserő kiáramlik a lábaimon át a talajba, és a ujjaim át is, miután letenyerelek a földre. Izzadtságcseppek gyűrűznek lefelé a homlokomon, érzem a gyors legyengülést. kezd fájdalmas lenni, de csak akkor hagyom abba, mikor egy kész dzsungel alakult ki. Félig a parton félig a vízben van, sűrű és bonyolult. Alaposan eltúloztam, a vadász el is veszett benne, még keresnem is kellett. Teljesen ki volt ütve, de nem is csodálom, hiszem úgy nézett ki a köré nőtt bambusszal, mint egy kötözött sonka.
- Ennek annyi, de miért van olyan érzésem, mintha valamit elfelejtettem volna? Ó, hát persze!
Eszembe jutott, hogy talán elfelejtettem jól bebugyolálni Paralus tojását. Szégyellhetném magam. Lekaptam a hátizsákom, eligazítottam a tojást és a rongyokat, aztán elindultam a lány felé, aki mellett már térdelt valaki. Ilyen messziről nem ismerem fel, de szerintem nem Katsu az. Félúton jártam, mikor rájöttem, hogy igazából mit felejtettem el.
~ Hol hagytam a futóhomokot?
Látni nem látom sehol, valószínűleg azt is benőtte a dzsungel.
~ Áhh, majdcsak kimászik magától. Ha meg nem, akkor felszedem visszafelé.
Vissza az elejére Go down
http://hu.wikipedia.org/wiki/Szurik%C3%A1ta
Katsu Inozuke
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Katsu Inozuke


Hozzászólások száma : 118
Aye! Pont : 2
Join date : 2010. Feb. 03.
Age : 31

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o   Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o Icon_minitimeSzer. Ápr. 27, 2011 5:21 pm

Rövid idő alatt annyira felgyorsultak az események, hogy alig tudtam követni. Egy lány ugrott elő minimális öltözékben, ami nem is volt rossz látvány, de keresztül húzta a számításaimat, és ez nekem nem tetszett. Valami fura nyelven kezdett el beszélni a medvéhez, ami miatt kis híján leesett az állam. Ilyet még nem pipáltam. Egy dzsungellány, aki ért az állatok nyelvén. Mik nem vannak? Kicsit idegesen tekintett rám a hölgyike, de én se tettem másképp. Attól, mert jól néz ki, még nem tehet meg mindent. Ez a panda az enyém, és mellé a jutalom is.
- Valakik közelednek! - morogta Saracor, és hátrébb húzódott, mintha tudta volna, hogy baj közeleg.
- Itt van, itt van srácok! - kiabálta az egyikük, aki nyílpuskával hadonászott.
Remek! Újabb vetélytársak! Már kezd elegem lenni ebből a küldetésből! Bezzeg a mester azt mondta tanulságos lesz. Mi ebben a tanulság? Hogy legyél gyorsabb a többieknél, hogy megszerezhesd a jutalmat? Az idegen lány idegesen pördült meg, és kezében egy lándzsa materializálódott. Kiáltott valamit a macinak, amire az hátrébb húzódott.
- Segítsetek, különben ez az ártatlan állat szőrmekabátként végzi! Legyen szívetek! - kiáltott nekünk a lány.
Ekkor egy nyíl csapódott be a lány vállába, aki rögtön elesett.
-Nicsak, mágus palánták, akiket a trottyosok béreltek fel! Nem osztozunk, csírák! Kinyírni mind! - ordította a vezér.
A lány megsérült, egy ellenfél kilőve! Már csak a maradék maradt hátra, de ők se tűnnek éppen kispályásnak. Ezek 5-en komoly vadászok! Egy nyílvesszővel lőttek felém, de az egy fába csapódott, nekem pedig hűlt helyem maradt, hála a demonic step mágiának. Ezzel a gyorsasággal távolabb álltam meg, és szememmel kiróttam rájuk a halálos ítéletet, de ekkor megjelent az, aki éppenséggel leütött. Már siettem volna lecsapni, de a vezér elém ugrott, én meg kis híján belesétáltam a lándzsájába. Több szúrást is indított felém, amit szerencsére több kevesebb karcolással megúsztam. Éppen sikerült kitornázzak előle, amikor a kardjával egy mélyebb vágást ejtett a mellkasomon. Kicsit felhördültem, de úgy döntöttem itt az ideje hamar befejezni ezt.
- Demon of birth! - mordultam, és felvettem Beliar alakját.
Ebben a pillanatban a seb lassan elkezdett összehúzódni, majd felordítottam, amitől kicsit meghátrált a vezér, de utána felém rontott. A kardjával lesújtani készült, de elkaptam a karját, amit megszorítottam neki, ezért el is ejtette a kardot, de a lándzsát sikerült belém böknie, viszont az acél keménységű testen nem igazán volt hatásos. Olyan volt, mint egy kisebb karcolás. Gyomorszájon vágtam a fickót, amitől pár méterrel odébb ért csak földet. Ekkor gúnyos kacajt ejtett felém.
- Ölj meg, te gyáva féreg! Nincs merszed hozzá, mert egy kis senki vagy! - kekeckedett velem, de nem kellett volna.
A demonic steppel ott teremtem előtte, és felkaptam egy kézzel a férfit, majd püfölni kezdtem az arcát, de a csizmáján megjelent egy penge, amit belém rúgott többször is. Nem éreztem túl nagy fájdalmat, csak rá kellett ébredjek, hogy a sok ütésnek hatására a fickó eltávozott az élők sorából. Amikor visszaalakultam azt vettem észre, hogy ez a sok rúgás nyomott hagyott, mert komoly lett a vérveszteségem, ezért a felső ruházatommal körbetekertem a sebet, mivel már mindenki végzett. Valahogy már nem is volt kedvem megküzdeni a fickóval, vagy inkább csak erőm nem volt.
- A francba! Saracor! Hol vagy? Miért nem segítettél te dög? - üvöltöztem mérgemben, mintha az ő hibája lenne.
Vissza az elejére Go down
Karmazsin
Gealdor
Gealdor
Karmazsin


Hozzászólások száma : 48
Aye! Pont : 10
Join date : 2011. Feb. 17.
Age : 35

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 2
Jellem:

Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o   Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o Icon_minitimeVas. Május 15, 2011 3:50 pm

-Engem senki nem küldött, én nem adom el csak úgy a képességeimet gonosz érdekekért! Én megmenteni jöttem ezt a pandát, és meg is mentem, még ha az életembe is kerül!
eléggé ingerülten válaszol. Inkább nem mondok neki semmit nehogy még jobban felhúzzam. De aranyosnak tűnik.
-Ne állj az utamba. Ha egy jó ügyért akarsz harcolni, akkor segíts nekem! Vagy menj haza!
Szívesebben mennék inkább ezzel a lánykával, de a küldetésemet muszáj lesz teljesítenem. Nem akarok szégyent hozni a céhem nevére. Ekkor észre veszem azt a srácot akitől kicsit úgymond berezeltem. Egy démonra hasonlító alakot vesz fel és elkezdi kergetni a pandát. A lány a panda után ugrik és mint ha megpróbálná nyugtatni. Ekkor meg érkezik az a tag is aki leütötte a démon srácot. A nyomában még vagy 5 rossz arcú idegennel.
-Itt van, itt van srácok! - kiabálja az egyik, akinél nyílpuska van.
A lány mint ha félne. Nagyon remeg és idegesen mozgatja a kezét amiben egy lándzsa tűnt fel. Mormol valamit a macinak mire az kicsit hátrébb húzódik.
-Segítsetek, különben ez az ártatlan állat szőrmekabátként végzi! Legyen szívetek! - kiált fel a kislány. Talán itt kellene hagynom őket?
De nincs időm gondolkozni, ekkor egy nyíl csapódik be a lány vállába, aki rögtön elesik. Már teljesen itt vannak a vadászok. Eléggé kényelmetlen egy helyzet. Szívesebben lennék inkább egy cirkuszba mint ez a sok ütődött között akik egy cuki pandácskát üldöznek.
-Nicsak, mágus palánták, akiket a trottyosok béreltek fel! Nem osztozunk, csírák! Kinyírni mind! - ordítja a vezér. eléggé idegesítő egy alak, de jobb tartani mindtől.
A harc elkerülhetetlen muszáj be avatkoznom. Leugrok a fáról és a harcba vetem magamat. Szerencsére a 3 behemóttal a másik kettő mágus foglalkozik nekem csak a nyílpuskás fazonok maradtak akik épp a macira céloznak.
Basic Illusion - Vision- Touch mormolom magamba és egy-egy kígyó esik le a fák tetejéről egyenesen a nyakukba. Erre eléggé elkezdenek pánikolni és inkább a kígyókkal foglalkoznak mint velem. Gyorsan oda szaladok a lányka mellé és a vállamra veszem. Szerencsére elég könnyűnek bizonyul így gyorsabban tudok vele futni. Remélem a panda követi a lánykát. Amikor észre veszem, hogy nem akkor gyorsan vissza rohanok szerencsére csak pár lépést kellett vissza fele tennem és gyengén de annál határozotabban seggbe billentem a macikát.
-Mozdulj már te benga nagy dög.
Vissza az elejére Go down
Igneel
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Igneel


Hozzászólások száma : 439
Aye! Pont : 12
Join date : 2011. Jan. 25.
Age : 33

Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o   Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o Icon_minitimePént. Május 27, 2011 8:46 am

A harcnak vége, kifújjátok magatokat. Karmazsin fenékbillentésére a maci nem igen reagál, ám amikor megpillantja a lányt a vállán, máris boldogan felpattan és nagyokat brummog. Eközben a lány is felébred.
-Mi a...hé...tegyél le!
Leverekszi magát Karmazsin válláról, majd a nyíl ütötte sebéhez kap fájdalmas szisszenéssel. Aztán meglátja Katsu-t és Ovan-t, és a (talán) biztonságban lévő macit is.
Mielőtt Katsu és Ovan egymásnak esnének, a lány kimerülten a maci mellé hemperedik, és közelebb hív titeket.
-Köszönöm, hogy eddig segítettetek... tudom, hogy bizonyos emberek szörnyen nagy jutalmat ígértek nektek, ha elviszitek nekik a pandát, de higgyétek el, ez csak ennek a szerencsétlen állatnak nem lenne jó. Neki nem itt van a helye. Az ő otthona keletre van, a tengeren túl. Elszakították a családjától, sőt, meg is öltek párat belőlük.
A panda mintha érteni, bánatosan nyöszörög.
-Én idáig követtem az orvvadászokat, és elhatároztam, hogy megmentem szegény pandát. De óvatlan voltam. - mondja mosolyogva, és lenéz a nyíl ütötte sebre, ami igencsak csúnyán vérzik.
-Nem tudom már egyedül végigcsinálni. Nem tudok nektek 4 milliót gyémántot adni jutalmul, mégis azt kérem...nem is...könyörgöm, hogy segítsetek hazavinni ezt a szegény állatot! Az erdőn túl a tengerre vezető folyónál van egy kis kikötő, ott már vár a hajóm. Kísérjetek el engem és a macit addig, bizonyára az erdőben még leselkednek ránk vadászok. Hogyan döntötök?

Postotok addig tartson, hogy milyen döntést hoztok. Nyilván ha ketten a maci megmentése mellett szavaznak, míg egy pedig nem, akkor az az egy bajba kerül. Ha mind egyetértetek a mentőakcióban, könnyebb haladni. Ha mind ellenzitek, akkor a lányt ki kell iktatni, na meg egymást is, hisz csak egy kaphatja meg a jutalmat. Szóval mi a döntésetek?
Vissza az elejére Go down
Katsu Inozuke
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Katsu Inozuke


Hozzászólások száma : 118
Aye! Pont : 2
Join date : 2010. Feb. 03.
Age : 31

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o   Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o Icon_minitimeHétf. Jún. 06, 2011 12:11 pm

Milyen megható kis történet. Kár, hogy engem jobban izgat a pénz. Ekkor egy sátáni nevetést hallok az elmémben.
- Így van! Öld meg őket és tied a lóvé! Mindenki elfáradt, használd ki az erőm, engedd szabadjára! - buzdít Beliar.
Ekkor kicsit elgondolkoztam, hogy mivé is váltam. Kezdek hasonlítani erre a szörnyetegre, ami bennem van. Ökleim összeszorulnak és meredten tekintek a lány felé.
- Nem! Egy Fairy Tail mágus nem ilyen és én sem vagyok az! Segítem a jókat és elpusztítom a gonoszokat! - válaszolom neki vissza.
- Egyszer úgy is bekebelezlek és mi ketten leszünk a világ urai! - távozik egy újabb sátáni kacajt hallatva maga után.
Közelebb lépek a lányhoz, majd megvizsgálom a karjába fúródott nyílvesszőt. Ha ez továbbra is bent marad, akkor még több vért veszít. Állapítom meg, majd leütöm mindenki szeme láttára, hogy elájuljon. A nyílvesszőt megpróbálom úgy fordítani és tolni, hogy a másik oldalon kijöjjön, amit ki is húzok. Bekötöm a sebét, majd a karjaimba veszem.
- Szedjétek össze magatokat és induljunk! Nem lennék itt szívesen, amikor még több ellenfél jelenik meg! - mondom határozottan a többieknek, remélve azt, hogy velem tartanak.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o   Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Magánküldetés: Tiszta állatkert! O.o
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Magánküldetés: A Bál
» Magánküldetés: Ölj
» Magánküldetések
» Magánküldetés: A karaván
» Magánküldetés: Hajsza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Fiore Királyság :: Keleti Erdők-
Ugrás: