KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Metal lady vs. Démonka - avagy így kloffol egy sárkányölő

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Mark Deamon
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Mark Deamon


Hozzászólások száma : 22
Aye! Pont : 2
Join date : 2011. May. 29.

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 2
Jellem:

Metal lady vs. Démonka - avagy így kloffol egy sárkányölő Empty
TémanyitásTárgy: Metal lady vs. Démonka - avagy így kloffol egy sárkányölő   Metal lady vs. Démonka - avagy így kloffol egy sárkányölő Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 12:18 am

~ Mi a francot keresünk itt? ~ Kezdett bele egyből, ahogy leszálltunk a poros kis városka állomásán, ahol nem túlzok ha azt mondom, rajtam kívül egy lélek nem volt.
~ Meló van. ~
~ Megint? Tegnap este nyírtuk ki azt a... ~
~ Ez most nem olyan. Reggel felkeresett egy fickó, hogy eltűnt a lánya. ~
~ Mért nem csaptad rá simán az ajtót? O.o ~ Tette fel a logikus kérdést, mert ilyen baromságokkal általában nem foglalkozom. Hogy megválaszoljam a kérdését, meg kellett állnom egy pillanatra, hogy előkotorjak valamit a zsebemből.
~ Ezért. ~ Lebegtettem meg a zsebemből előhalászott képet és alaposan végig mértem, hogy a démon is szemügyre vehesse.
~ Ez a lánya? ~
~ Ahha ~
~ Mi a fenét keresne egy ilyen lepusztult helyen egy ilyen nő? ~
~ Van itt a környéken valami nyaralójuk... eléggé pénzesek. ~
~ Akkor mi a fenét állsz még itt? Keressük meg a gazdag bombázót és vigyük haza apucinak. ~ Kezdett lelkesen unszolni, bár nem tudom a pénz, vagy a képen szereplő nőstény keltette e fel jobban a figyelmét. Igazából nem is izgatott, csendesen felkaptam a cuccom és hosszú léptekkel neki indultam a keresésnek.
Őszintén szólva... sok helyen jártam már, de még egy ilyen kihalt helyet nem láttam. Csak néhány embert lehetett látni, de azok a kocsmába, a boltba, vagy épp haza igyekeztek. Igazából nem igazán érdekelt a városka, mert a csaj nyaralója jó pár kilométerrel arréb volt, bár így 4-5 óra alvás után nem az oda való séta volt a napom fénypontja. Már majdnem kiértem a városkából és épp felkészítettem magam a fárasztó sétára, mikor Dengarim hangja csendült fel a fejemben és mióta belém van zárva, először volt olyan, ami tényleg érdekelt.

~ Nem azt a csajt keressük? ~ hangzott el a kérdés, mire felkaptam a fejem és valóban. Egy ezüstös hajú, kicsit vöröses szemű lány sétált velem szembe az út másik oldalán, de nem voltam benne biztos, hogy ő az. Szerencsére az eszem még így fáradtan is gyorsan vág és hamar kigondoltam, hogy bizonyosodhatnék meg róla, hogy valóban ő e az a lány.
Lépteimet megszaporázva elé értem és komoly arccal végig mértem, majd amíg ő döbbenten nézett rám, előkotortam a zsebemben lévő képet és összehasonlítottam a két lányt. Mélyen és komolyan a velem szemben álló szemébe néztem, végül egy megadó sóhajjal a vállánál fogva odébb toltam.
- Ez nem ő. A képen a csaj, sokkal jobban néz ki. - Mondtam ki hangosan a Dengarimnak szánt szavakat, mintha morgást hallottam a hátam mögül, aztán valami ütést éreztem a hátamon, majd a következő pillanatban már a porban feküdtem és az előbbi lány lába a hátamon pihent.
- Elnézést hölgyem. Asszem véletlenül rám lépett. >.< - Mondtam kicsit jópofizva, és ahogy felnyomtam a lábát, ahogy felkeltem a földről, a lány lába hirtelen, mintha fémmé változott volna és kétszer olyan erővel tolt vissza a földre.
- Úgy tűnik mégsem véletlen volt. - Mondtam komolyan, mire végre ő is megszólalt.
- Gratulálok, hogy felfogtad. Nem véletlen volt és a többit sem véletlenül fogod kapni.. - Mondta kicsit morcosan, mire egy halvány mosoly jelent meg az arcomon.
~ Dengarim... asszem kellene az erőd, hogy lenyomjuk a... ~ Kezdtem bele, de a szavamba vágott.
~ CSAJT... téged most nyomott le egy csaj. x"D~ Szakadt a nevetéstől, mire nekem egy ér kezdett lüktetni a homlokomon.
- Na jó, elég volt. Birth of a Demon. - Ahogy ezeket kimondtam, lapockáimnál egy kis mozgolódást láthatott az immár ellenfelemnek mondható leányzó, majd hirtelen két nagy fekete szárny robbant ki hátamból, amik nem kis erővel lökték őt odébb, egyenesen át az egyik omladozó ház falán, ami a közelben állt. Amíg ő elszárnyalt, felkeltem a földről és pár mozdulattal leporoltam magam, aztán eltüntettem szárnyaimat és a lyuk felé fordultam, amit az ellenfelem ütött.
- Hogy hívnak? - Kérdeztem, ahogy megláttam alakját és a vörös szempárt a gomolygó porfelhőben.
Vissza az elejére Go down
Tabuchi Metarikku
Sárkányölő
Sárkányölő
Tabuchi Metarikku


Hozzászólások száma : 556
Aye! Pont : 45
Join date : 2010. Oct. 17.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Metal lady vs. Démonka - avagy így kloffol egy sárkányölő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Metal lady vs. Démonka - avagy így kloffol egy sárkányölő   Metal lady vs. Démonka - avagy így kloffol egy sárkányölő Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 12:57 am

Bárki bármit mond, a romos helyeken a legjobb kószálni. Egyrészt, mert lehet zúzni, másrészt, mert... őőő.. lehet zúzni! Azt hiszem, ennyi érv elég is ahhoz, hogy ilyen helyeket fedezzek fel. Jó pár szellemvárost láttam már, mely mikor megérkeztem, előttem sok nagy, néhány még sértetlen épület is magasodott előttem, és mire végigértem a városon, csak néhány szerencsés oszlop volt még ép, amit nem rágtam meg, nem döntöttem ki.
Épp ilyen hely ez is, bár a pontos elhelyezkedését nem tudom, de nem lehetünk messze Fort Term-től, a másik oldalon meg valami kis-paradicsom helyezkedhet el, mivel ott viszont egész sok embert láttam. De itt, ezen a környéken egy-két vézna, szürke embert, akik nem mosolyognak, meg néhány nagy, dagadtat, akik csak isznak, lerészegednek, hánynak, és megint isznak. Tök biztató kis falu, vagy akármi is ez...
Aztán egy többiektől fiatalabb külsejő, viszonylag életvidám hapit látok meg, aki hirtelen elém sétál, majd megáll, és alaposan szemügyre vesz, mint valami régi ismerőst, akit nem látott, vagy ilyesmi.
Eléggé meglep, mikor nem, hogy hozzám ér, de még arrébb is tol, és elsétál mellettem.
- Ez nem ő. A képen a csaj, sokkal jobban néz ki. - hallom, ahogy magában beszél, majd eddig kerek szemeim, hirtelen összeszűkülnek, jobb kezem ökölbe szorítom, és hátrafordulok, majd azzal a lendülettel le is csapom, a lábammal pedig leszorítom a földre.
- Elnézést hölgyem. Asszem véletlenül rám lépett. >.< - mondja velem, és megpróbál feltápászkodni, felnyomni a lábam, mire én eleresztek egy sóhajt, és lábamat fémmé változtatva nagyobb erővel tolom vissza a kiindulóhelyzetébe.
- Úgy tűnik mégsem véletlen volt. - mondja kicsit komolyabb hangnemben.
- Gratulálok, hogy felfogtad. Nem véletlen volt és a többit sem véletlenül fogod kapni.. - morgom neki. Az egy dolog, hogy összetévesztett egy csitrivel, de még azt is mondta, hogy ő szebb nálam? Hmmpf. Na, nehogy már az ilyen suhancoknak álljon a világ...
- Na jó, elég volt. Birth of a Demon. - ejti ki a - valószínűleg - mágia nevét, mire a ruhája alól, a hátánál a lapockája felől valami undorító mozgást látok, és hamarosan onnan szárnyak nőnek ki, és én erős nyomást érzek a mellkasomon, mivel az a szárny elég nagy lendülettel el is lök, egyenesen úgy, hogy letaroljak egy-két épületet, de zuhanás közben még sikerül átfordulnom guggoló helyzetbe, és lefékeznem magam.
- Hogy hívnak? - kérdi, miközben én dülöngélve felállok, és tágra nyílt, vörös szempárral bámulok ki a porból, ahol hamarosan kirajzolódik előttem az alakja, és hatalmas vigyor terül az arcomon.
- Neked csak Istennő. - hajtom oldalra a fejem, majd lábaimba erőt gyűjtök, és hihetetlen gyorsasággal rugaszkodok el a földtől, egyenesen felé, előtte lassulok le picit, épp annyira, hogy megszemlélhesse az őrült dühöt az arcomon, majd azzal a lendülettel be is verhessek neki, hogy ezúttal ő repüljön pár méterrel arrébb.
Dühtől zihálva állok, fejemet lehajtva, és csak akkor nézek fel, mikor hallom, hogy már nem zúz be a repülésével épületeket a célpontom. Mikor a zaj irányába nézek, sehol senki, csak nagy por, ami sajnos lefogja a szaglásomat is, de mikor egy cserép zaját, és apró szitkozódást hallok magam felől, újra elvigyorodom. ~ Béna. ~
A romok felől, a tetőkről a fiú ugrik felém, ökölbe szorított kézzel, mire én magam előtt keresztbe teszem a karjaim, hogy védjem magam. Nekem nem is esik bántódásom, bezzeg az alattunk lévő betonnak, ami elég erőteljesen kezd el repedezni, ahogy a fiú nekem feszül.
- Dagadt. - nyögöm, majd a két lábammal előre, s fel rúgok, ezzel elvesztve az egyensúlyom, viszont őt ellökve tőlem, megint jó pár méterre.
Amíg feltápászkodom, ő is elér egy falhoz, amiről ő elrugaszkodik, és felém ugrik. Igaz, hogy mellettem suhan el, de annyi... "sikere" lehet, hogy arcon vág a szárnyacskájával, ami egy elég erős tüsszögő rohamot eredményez nálam.
- Te hülye állat... - tüsszentek még egy utolsót, mire ránézek, ő pedig vigyorog. - Mi van már? Tök béna vagy!
- Komolyan kérdeztem a neved. Szeretem tudni az ellenfeleim nevét. - próbálja komolyan mondani, majd egyre inkább rájön a röhöghetnék, míg nevetnékében leroskad a földre.
- Na és most MI BAJOD?! - ordítok rá magamból kikelve.
Vissza az elejére Go down
http://katekyo-szj.hungarianforum.com/
Mark Deamon
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Mark Deamon


Hozzászólások száma : 22
Aye! Pont : 2
Join date : 2011. May. 29.

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 2
Jellem:

Metal lady vs. Démonka - avagy így kloffol egy sárkányölő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Metal lady vs. Démonka - avagy így kloffol egy sárkányölő   Metal lady vs. Démonka - avagy így kloffol egy sárkányölő Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 10:36 pm

- Neked csak Istennő. - Mondta félrebillentett fejjel, ahogy a por is alább szállt. Szívesen lereagáltam volna az enyhén egoista kijelentést, de mielőtt szóra nyithattam volna számat, ellenfelem teljes lendülettel indult meg felém. Mintha puskából lőtték volna ki, úgy száguldott felém, majd ahogy elém ért, már lendült is az ökle és ütésének ereje ezúttal engem késztetett repülésre. Nem számoltam pontosan hány falon repültem keresztül, de az tuti, hogy nem egyen ütöttem lyukat. Mikor végre megálltam, kicsit megráztam a fejem, ami még az ütés erejétől zúgott és lassan felkeltem a földről.
~ A második. ~
~ Mi van? ~
~ Most küldött földre másodszorra. Azt hittem, ennél keményebb vagy. ~ Mondta Dengarim, de megrémített. Mármint nem az amit, hanem ahogyan mondta. Szavaiban nyoma sem volt a szokásos gúnynak, amit már megszokhattam tőle, sokkal inkább, mintha csalódott volna bennem, vagy a lány erején döbbent volna le. Mióta elkezdett velem társalogni, még sosem hallottam ilyennek, de most pont nem volt időm vele foglalkozni. Ha már egyszer harcolunk, nem leszek olyan pofátlan, hogy sokáig várassam az ellenfelem. Rég találkoztam már olyannal, aki képes volt akár kicsit is megsebezni, ám ez lehet az én saram. Mostanában nem igazán edzettem és komolyabb ellenfelekkel sem nagyon kellett harcolnom, a kövér hülyék gyilkolászásától pedig nem lesz erősebb az ember. Ilyen és ehhez hasonló dolgokon agyaltam, mialatt lábaimat a démonéira alakítva leguggoltam és hatalmas erővel rúgtam el magam a földtől. Egyszerűen keresztül ugrottam a tetőn és amint a magasból kiszúrtam a lányt, ökölbe szorult a kezem és csak az alkalmas pillanatot vártam, mikor érek elég közel hozzá és viszonozhatom az előbbi ütését. Mikor végre ütőtávolságon belül voltam, ő már felkészülten várt a támadásomra, de a kezem már olyan jól ráállt az ütésre, hogy nem álltam meg a támadásban. Kezeit keresztben maga elé tartotta, így állta öklöm útját. Az ütés erejétől megrepedt a lány lábai alatt a föld, erre ledagadtoz.
- Hééé Metal lady.. nem nekem olyan a lábam mint egy vasmacska. - Még szinte ki sem mondtam rendesen, hátra dobta magát.
~ Látod ezt... egyből dobott egy hátast a szövegemtől Cool ~ Közöltem Dengarimmal, de hamar leesett a napszemüveg, mikor éreztem a csaj lábait a gyomromban.
~ JAh... most meg gyomron rúgott, ha jól látom. ~
~ Kussolj. ~
~ Nyugi. Biztos csak így mutatja ki, h tetszel neki. ~
~ Gondolod? O.o ~
~ .... DEHOGY!!! x"D ~
~ Segíthetnél is ~ Mondtam, ahogy épp egy fal fel repültem a rúgás erejét, de sikerült valahogy talppal érkeznem rá.
~ Az alkuban is megmondtam... az ilyen hülye kis harcokban nem veszek részt. ~
~ Tudom... tudom. ~ Feleltem, mialatt hatalmas erővel elrúgtam magam a falról, ami be is szakadt az ugrás erejétől.
~ Ezt most elcseszted... pont mellette fogsz elmenni. ~ KEzdett el oktatni, mikor pont az előbb mondta, hogy nem is kíváncsi az ilyen harcokra.
~ Én is nagyon jól tudom. ~ Válaszoltam mosolyogva. Ellenfelemen is látszott, hogy úgy vélte ez a támadásom füstbe ment, de én csak az alkalmas pillanatra vártam, ami el is érkezett, amint a vállam a fejével egy vonalba került. Bal szárnyamat újra megidézve, csaptam fejen a lányt, amitől talán kicsit megszédülhetett, majd egy elegáns bukfenccel érkeztem a földre, miután egyből talpra álltam.
~ Ember... te vagy nagyon hülye vagy, vagy egy meg nem értett zseni ~ Zengett a fejem Dengarim nevetésétől, amit kicsit én is megmosolyogtam.
- Te hülye állat... - Kelt fel tüsszögve a földről a lány.
~ A csaj eldöntötte a kérdést... hülye vagy x"D ~
~ Ó hogy rohadná... ~
- Mi van már? Tök béna vagy! - Szakított félbe, mire eszembe jutott az is, hogy még nem tudom a nevét. Vagy tényleg istennőnek hívják, de akkor meg a szülei választanak hülye neveket O.o
- Komolyan kérdeztem a neved. Szeretem tudni az ellenfeleim nevét. - Mondtam komolyan, majd lassan kuncogni kezdtem, ahogy ránéztem. Az előbbi támadásom után a csaj orrában ragadt egy hatalmas fekete toll, és ahogy ránéztem, majd meg szakadtam a nevetéstől, főleg mikor az a marha benyögte, hogy ~ Bazze... Cicakaka a köbön ~
- Na és most MI BAJOD?! - Ordított rám, mikor már a földön görnyedeztem a nevetéstől.
- Az... az orrodban... toll... végem. - Mondtam a fél szavakat, miközben szemeimből a könnyeket töröltem ki, de így is megértette az instrukciókat és ahogy kitépte az orrából az éjfekete tollat, vörösödő fejjel lendült újból támadásba. Semmi humorérzéke a csajnak, de a támadásai mégis erőteljesek voltak. Olyan technikákat használt, amilyeneket még soha életemben nem láttam. A kezét hirtelen egy bazinagy karddá változtatta, ami lazán fel is aprított volna, de szerencsére még időben sikerült átalakítani a jobb karom, amivel kivédtem a csapását. Nem akartam neki időt hagyni, hogy támadhasson, ezért úgy döntöttem, jobb ja megpróbálom kiütni, mielőtt ő teszi meg. Éppen ezért próbáltam gyomron térdelni, ám mielőtt ez összejött volna, megfejelt. Mindenre számítottam, csak épp erre nem, arra meg pláne, hogy ilyen keményfejű. Mintha egy vasoszloppal koccoltam volna, amitől kicsit meg is szédültem és hátráltam pár lépést. Amíg én próbáltam helyre rázni a fejem, hogy csak egyet lássak a csajból, ő nem várt egy percet sem. A kezét... kardját... tökmindegy, nemtom miét, de átalakította láncfűrésszé és egy laza mozdulattal felvágta a mellkasom.
~ Beszarok. ~
~ Te inkább kussolj... próbálok nyugodtan elvérezni. ~
- Ha ezek után még felkelek elmondod végre a neved?
- Talán majd ha sikerül egy támadásodat is megéreznem, anélkül, hogy neked is fájna elmondom. - Mondta egykedvűen, majd belém rúgott egyet, amitől átfordultam a hasamra. A varázserőm kezdtem gyűjteni, míg nem sikerült végül a felsőtestem Dengariméra cserélni, így begyógyult a sebem is, ám varázserőm már tényleg nem sok maradt.
~ Komolyan gondolod, hogy így...? ~
~ Persze.. csak egy támadást kell rendesen megcsinálni. ~ Álltam fel lassan a földről, és ahogy leporoltam magam, lassan a lány felé fordultam, aki döbbent tekintettel nézett végig rajtam.
- Akkor kezdjük el. - Mondtam egy kedves mosolyt megeresztve felé.
Vissza az elejére Go down
Cana Alberona
Mesélő
Mesélő
Cana Alberona


Hozzászólások száma : 597
Aye! Pont : 28
Join date : 2011. Apr. 05.
Age : 37

Metal lady vs. Démonka - avagy így kloffol egy sárkányölő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Metal lady vs. Démonka - avagy így kloffol egy sárkányölő   Metal lady vs. Démonka - avagy így kloffol egy sárkányölő Icon_minitimeSzomb. Feb. 11, 2012 4:19 pm

A harcot lezárom, jutalmatok fejenként 10 VE.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Metal lady vs. Démonka - avagy így kloffol egy sárkányölő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Metal lady vs. Démonka - avagy így kloffol egy sárkányölő   Metal lady vs. Démonka - avagy így kloffol egy sárkányölő Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Metal lady vs. Démonka - avagy így kloffol egy sárkányölő
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Az elmebeteg gyilkos és a hidegvérű sárkányölő, avagy Lidérc vs. Axel
» A kukafaló sárkányölő, és a pszihopata csillagmágus legújabb kalandja... avagy, "Most pofázzá' Tabu gyerek"!
» Tűz sárkányölő
» Ég Sárkányölő
» Fém Sárkányölő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Küzdelmek :: Küzdőtér :: Lezárt küzdelmek-
Ugrás: