KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Tabu és Sophie

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Sophie Black
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Sophie Black


Hozzászólások száma : 336
Aye! Pont : 12
Join date : 2010. Jul. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : a csillagok közt :P

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 4
Jellem:

Tabu és Sophie Empty
TémanyitásTárgy: Tabu és Sophie   Tabu és Sophie Icon_minitimeVas. Okt. 02, 2011 11:47 pm

2 db Medium Universal Catalyst lakrima kerül Tabuchi Metarikkuhoz (első 3o ooo gyémánt, míg a második az akció miatt már csak 22 5oo gyémánt) + 52 5oo gyémántért (-2 raw lacryma)
Ezután a vagyonom: 282 293 gyémánt




SB Lakrima üzlet
Állt a felirat az újonnan vett kisház ajtaja felett… Tényleg apró volt, és nem is vettem meg igazán, csak béreltem, ki tudja, mit hoz a jövő alapon. A bejárat után szinte egyből következett is az aprócska üzlet féleség, amit már berendeztem korábban. Azt követően egy szűk folyosó vezetett hátrább, s a végén háromfelé ágazott. Az egyik az apró fürdő volt, a másik, pontosan velem szemben a nappali, jobbom felől pedig a konyha.
~ Akárhányszor látom, annál tökéletesebb!! ~ Ámultam el, végül átszaladtam a nappalin… igen, átszaladtam, ugyanis, onnan egy ilyen keskeny szekrénynagyságú harmonikaajtó-féle egy spájzszerű szobába vezet, amit szemmagasságban kettéoszt egy ágy. Felkapaszkodtam rá, és bebújtam a takaróm alá, mivel egész jól végeztem a dolgomat az utcán. Mindenhová kiraktam nyilakat, amik a házamhoz irányítják a népet, és azt súgják mindenkinek.
- Lakrimaaa~~~~ - Felugrok az ágyból, és egyből tiszta kóc lesz a hajam. Elhúzom a harmonika ajtót, és akkor látom, hogy a nyers lakrimák beszélgetnek az asztalomon, de nem telik sok időbe, míg valaki a csengetéssel megzavarja eme színpadi előadást.
A bolt irányába rohantam, közben magamra kaptam egy kötött kardigánt, hogy ne pizsamába menjek már a vevő elé.
- Napot! Sophie Blacket keresem! – Állt előttem egy lány a pult másik oldalán.
- Én vagyok. Üdv! Milyen lakrimát keresel? – Mosolyogtam rá cseppet kínosan, magamon szorosabbra véve a kardigánt. Velem egyidősnek látszott, mégis egy kicsit zavarban voltam.
- Nos... valami olyan speciális dolog kéne, ami hatással van a bennem keringő varázserőre. Abból is a legerősebb. Ajánlat?
- Szóóval… - néztem rá a lakrimáim listájára, ami egész szerény volt, lévén alig nyitottam, és még valamit meg kéne tanulnom mindenféleképp, mielőtt komoly üzletbe fogok. - Közepes univerzális katalizátor lakrimám van jelenleg csak készleten. Illetve még a kicsi, alig nyitottam. – ismételten kínos vigyor ült a szám szélére.
- Az a közepes jól hangzik. Kettőt kérnék belőle, remélem, azért annyi már van.
- Iiiigeeen. – Ismét a listámat böngésztem, de hála égnek volt annyi, sőt! Pont annyi volt. – Ööötvenkettőezer-ötszáz gyémánt lesz! – hála égnek a listán az árak is rajta voltak, meg a kedvezmény is, így aztán nem kellett sokat fejben számolnom.
- Egész tűrhető ár... aztán jegyezd meg az arcom, legközelebb valami szép kedvezményt kérek ám. – Nem tudom igazán, hogy mirefel ez a pillantás, de csak átnyújtottam az árut, s elvettem a pénzt. - Köszöntem! – A távozás mezejére lépett, én pedig csak integettem a lány után.
Ezt követően pedig visszamásztam az ágyikómba, és nagyon mély álomba zuhantam.
Vissza az elejére Go down
Tabuchi Metarikku
Sárkányölő
Sárkányölő
Tabuchi Metarikku


Hozzászólások száma : 556
Aye! Pont : 45
Join date : 2010. Oct. 17.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Tabu és Sophie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tabu és Sophie   Tabu és Sophie Icon_minitimeHétf. Okt. 03, 2011 9:17 pm

Az én jelenlegi összegem 662.300 gyémánt. 52.500 gyémánttal leszek rövidebb, tehát marad 609.800 gyémánt, plusz két Medium Universal Catalyst lakrimát veszek magamhoz, melyet hamarosan le is vezetek az adatlapomon.

Azaz üres tekintet, ami egy részeg ember szemeiből árad… most mondanám, hogy megidéz, de ha a használója agyilag is üres belülről, mit csináljak?
- Ó, értem. – támasztom ki unottan kezemmel a fejemet, miközben felsóhajtok. – Hát így lettél te a leghatalmasabb, meg ezért alapítottál céhet. Miért is vagy itt akkor?
- Jaj, babóca, olyan naiv vagy. – paskolgatja meg a fejem a férfi, miközben csuklik egyet, és torkából ezzel együtt erőteljes piaszag tör fel. – Hades mester térdre borult előttem, hogy csatlakozzak a céhéhez, minden tagommal együtt. Persze ő még nem tudja, hogy hamarosan befoglalom a Grimoire Heart-ot, és ez lesz az új céhem… - súgja nekem az utolsó mondatot, miközben kénytelen vagyok visszafojtani a levegőt, hogy ne haljak meg ott helyben légszomjban a tömény szagok miatt.
- Hát persze, hogy befoglalod. – lököm el magamtól, mire ő egy heves mordulással jelzi, hogy ezt „máshogy” vette fel… - Hogy is lettél is fű, de erős? Áruld el a titkod végre!
- Tudod, van egy lakrima bolt. Nem rég nyílt. Tökéletes lenne számodra, édes… - tér ki a téma elől dülöngélve, és úgy döntök, feladom. Kész. Itt már nincs mit kitudakolnom…
Felállok, és inkább ott hagyom a férfit, mint aki jól végezte dolgát – és rögtön a szobámba viharzok, a haszontalan információval a kezemben.
- Tango, reménytelen! Az életben nem fogok értelmes forrásokra bukkanni!
- Mit mondott? – könyököl fel egy székre a macska, majd onnan néz fel rám.
- Csak a hülye elméletei, meg a lakrimák. Szánalmas!
- Lakrimák? – pislog, mire én hevesen bólogatni kezdek. – Meg ne haragudj, van olyan, ami változtatja a varázserő szinted… megnöveli, hogy pontosítsak.
- Mi? – kapom oda a fejem, mire ő bólint. – Akkor indulás, keressük meg azt a boltot!

Nem gondoltam volna, hogy a semmiből kapott ötlet – kutassunk fel csak úgy, a semmiből egy újonnan nyitott lakrimaüzletet – ilyen módon baromság lett volna. Szerintem már harmadszorra repültük át az országot, és sehol semmi.
– Őszintén… valami kiindulási pont? – kérdi a macsek elveszett hangon, mire én gondolkozni kezdek.
– Val’szeg valami sötét alak árusítja, ha már az a szerencsétlen is tudott róla… de mintha mondta is volna… Stygna.
Tango sóhajtva könyveli el, hogy ennél hamarabb is rájöhettem volna a megfejtésre –a lényeg, hogy immár magabiztosan suhanunk a cél felé, és hamarosan meg is látom a táblát, ami a lakrima bolt felé navigál.
Pár perc séta után hamar elérem a bolt ajtaját is, és Tango inkább úgy dönt, kint marad, és figyeli az eseményeket – vigyáz ő magára. Erre rábólintva lépek be a boltba, és érkezésemet csilingelés jelzi a bolt tulajdonosának, aki hamarosan egy köntösben fut ki elém.
- Napot! Sophie Blacket keresem! – jó lenne hamar túl lenni ezen az egészen. Szinte kínos, hogy holmi tárgyakra kell támaszkodnom. Szinte…
- Én vagyok. Üdv! Milyen lakrimát keresel? – mosolyog rám a lány, aki termetben kicsivel apróbb csak nálam, de nem lehet sokkal fiatalabb – meglehetősen szégyenlősen néz rám.
- Nos... valami olyan speciális dolog kéne, ami hatással van a bennem keringő varázserőre. Abból is a legerősebb. Ajánlat? – kérdezek rá.
- Szóóval… – lesi meg a lakrimák listáját, vagyis valószínűleg azt nézegetheti – úgy látszik, tényleg friss a bolt, azt se tudja, mije van. - Közepes univerzális katalizátor lakrimám van jelenleg csak készleten. Illetve még a kicsi, alig nyitottam. – sorolja fel igen szegény kínálatát, és látszik, hogy ő maga egyre kínosabban érzi magát. Pedig megvan neki az, ami nekem kell…
- Az a közepes jól hangzik. Kettőt kérnék belőle, remélem, azért annyi már van.
- Iiiigeeen. – néz újra listájára. – Ööötvenkettőezer-ötszáz gyémánt lesz!
- Egész tűrhető ár... aztán jegyezd meg az arcom, legközelebb valami szép kedvezményt kérek ám. – próbálok fenyegetően nézni rá, hogy nyomatékosítsam mondandóm. Lehúznak ezek a boltok, basszus… átnyújtom a pénzt, s mindeközben átveszem a lakrimát, majd sarkon fordulok. - Köszöntem! – búcsúzok el, az ajtó elől felkapva a macskát, majd lassan visszaindulva a céhházba…
Vissza az elejére Go down
http://katekyo-szj.hungarianforum.com/
 
Tabu és Sophie
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Happy Birthday
» Tabu és Rane - Az estély
» Tabu és Axel találkozása
» Sütik..... -.- (Tabu vs Olly)
» Tabu átlépési pályázata

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Nyilvántartás :: Pályázatok :: Lezárt Pályázatok :: Tranzakciós Pályázatok-
Ugrás: