KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Tabu és Rane - Az estély

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Rane Iceclaw
Elemi mágus
Elemi mágus
Rane Iceclaw


Hozzászólások száma : 809
Aye! Pont : 38
Join date : 2010. Oct. 08.
Age : 33

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 14
Jellem: Kaotikus semleges

Tabu és Rane - Az estély Empty
TémanyitásTárgy: Tabu és Rane - Az estély   Tabu és Rane - Az estély Icon_minitimeHétf. Márc. 07, 2011 12:23 pm

- A második nyerőszám... A tizenkettes! Gratulálok, Rane! - kiáltott fel Goldmine, én pedig savanyúan néztem a kezembe adott cetlire. Tizenkettő. Fenébe. Ez nem az én estém.
Néhány arisztokrata úgy döntött, hogy estélyt szerveznek Era belvárosában. Mivel nemesek, ezért fitogtatniuk kell gazdagságukat. Természetesen nem csak maguknak adják a bált, a főbb mágusklánoknak is tiszteletüket kell tenniük, részben azért, hogy ha valami történik, legyen ott valaki, másrészt udvariasságból. Mivel senkinek sem akaródzik mennie, a Quattro-ban Goldmine egyszerű megoldást eszelt ki: sorshúzással választja ki a két szerencsés résztvevőt. Nincs apelláta, meg kell jelenni a kijelölt időben az estélyen, kiöltözve.
- Köszönöm a lehetőséget... - mondtam félhangosan, majd elindultam az öltönyömért, ki a klánból. Holnap estére ott kell lennem Era-ban. Hajamat nem kellett még festeni, úgyhogy nem vörös szemmel fogok megjelenni. A szabó elég szép ruhát dobott össze, amit haza is vittem. Gyorsan összedobáltam egy táskába mindent, ami kellhet - ha már elmegyek Era-ba, megnézem a várost a következő napon, nehogy teljesen felesleges legyen a kirándulás. Ezekkel a tervekkel feküdtem le aludni.
Váltóruha, ruha a bálra, zsebpénz.. Nagyjából ennyit csomagoltam el, és délben fel is szálltam az era-i vonatra. Láttam néhány mágust is a vonaton, akik szintén ugyanoda igyekezhettek, de többségében csak egyszerű emberek utaztak a városba.
Leszálltam a vonatról, és célba vettem a belvárost. Még nem jártam erre, szinte minden utcában leálltam nézelődni, de végül erőt vettem magamon, és bementem egy hotelbe.
- Két napra kérnék egy szobát. - mondtam az alkalmazottnak, aki perceken belül átnyújtott nekem egy kulcsot, gyakorlatilag ingyen, hiszen a meghívott mágusok szállását a rendezők fizetik.
Boldog mosollyal intettem búcsút a portásnak, átvettem öltönyömet, és indultam, hiszen már sötétedett, közelgett a megnyitó ideje. A célnál leesett az állam: egy kastély-jellegű, légies építmény adott helyet a bálnak, óriási kerttel, medencével, és legalább hat emeletnyi belső térrel. Az ajtót egyelőre még egy szalag fonta át, mellette egy szónokló férfi, előtte egy népes tömeg.
Épp az ünnepélyes megnyitó zárószavaira érkeztem oda.
- És végül.. kellemes szórakozást kívánok mindenkinek! Egyenek, igyanak, mulassanak jól! - kiáltotta a férfi, és a szalag elvágása után kinyitotta az ajtót. Lassan szállingóztak befelé az emberek, én az utolsók közt indultam be, felmutatva klán-tetoválásomat. Ahogy vártam, bent halmokban állt az étel-ital, poharak tornyokban, le is kaptam egyet a tetejéről. Egy komornyik azonnal mellém ugrott, és bólintásomra pezsgőt töltött. Tettem néhány kört a főterem körül, majd a második emeleti erkélyre mentem, kikönyökölve a párkányra. Néztem a poharat a kezemben, melynek tartalmához még hozzá sem nyúltam, egyszer-kétszer megforgatva az ujjaim között. Végül egy hajtásra megittam, és lenéztem a kertre. Alig fél óra telt el az estéből, és máris halálosan untam magam.
Vissza az elejére Go down
Tabuchi Metarikku
Sárkányölő
Sárkányölő
Tabuchi Metarikku


Hozzászólások száma : 556
Aye! Pont : 45
Join date : 2010. Oct. 17.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Tabu és Rane - Az estély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tabu és Rane - Az estély   Tabu és Rane - Az estély Icon_minitimeHétf. Márc. 14, 2011 2:44 pm

~ Miért? Miért kell pont abból a céhből lánynak mennie, ahol a legkevesebben vannak? És miért egy ilyen fogpiszkáló csajjal megyek? ~ Ez jár egész délelőtt a fejemben, meg az, hogy ma talán fel se kellett volna születnem. Igen, röviden szólva eléggé… szarügy. Mivel a fiúk szavazást tartottak, hogy ki néz ki úgy, mint egy nemes – az első egy csontos lányka lett, hatalmas mellekkel, csodálkoztam, hogy bírja el azokat egyedül – ám amint megláttam a szintén kidudorodó fenekét, megértettem, hogy van ellensúly. Bár nem értettem, hogy Ő miért nézne ki nemesnek, de hagyjuk.
A második egy hozzá hasonló nő volt, csak az adott magára, öt kiló sminkkel, vörösen tündöklő hajával, rózsaszín szemével, kisebb volt a melle, mert neki legalább a hasára is jutott a zsírból, bár a fenekükben szinte semmi különbség.
A harmadik lettem én. Mivel a második kétségbeesetten úgy döntött, hogy neki most nincs ideje ilyenekre, hanem pénzt kell szereznie, ezért elment küldetésezni. Így lettem én a „szerencsés” kiválasztott. Mintha annyit terveznék táncolni… Szánalmas este lesz, már most látom. Ahogy ott állok italpultnál, punccsal a kezemben, és lötyögtetem, miközben nézem, hogy a sok beképzelt liba táncolgat, a még beképzeltebb pasikkal, hát igen. Szánalomra méltó.
- Holnap lesz az estély, cicababám. – sétál hozzám lassú, elnyújtott léptekkel Ba’al mester. Ez a nap egyre jobb… - Ugye tudod, hogy én is ott leszek? Ha pedig meglátlak, egy tánccal fogsz nekem kedveskedni. – vigyorog rám, majd az arcomat a kezébe veszi, és csücsörítgetni kezd, meg a levegőbe puszilkodni, mire én hátrébb ugrok.
- Álmodik a nyomor! - morgom, majd elviharzok. Már csak ez hiányzott…

Másnap persze kénytelen vagyok estélyit venni. Kétségbeesetten dobálom ki a szekrényemből a fehér pólókat, sötétkék farmereket, és fekete dzsekiket, mire rálelek egy mályvaszínű, hosszú estélyire. Csak egy pántja van, természetesen nem azért, mert leszakadt, hanem, mert így készült. A szoknya része pedig bokától combig ki van vágva baloldalt. Hát… legalább mozogni tudok majd.
Amint sikerül belebújnom, rögtön el is indulok az ünnep helye felé, mert igaz, Erában van, de topogós cipőben és ünneplőben Era másik végébe elsétálni nem élvezetes dolog, így sikerül sötétedésre odaérnem, pont amikor elkezdődik az est, Dragon Fanges „barátnőm” pedig már ott vár engem, és orrát felhúzva megy be a terembe.
- …mindenkinek! Egyenek, igyanak, mulassanak jól! – csípem el az utolsó szavakat, majd természetesen az italpult felé veszem az irányt. Amint odaérek, és már önteném magamnak az italt literszámra, három férfi vesz közre, ám egyikük se tűnik Ba’al mesternek. Türelmesen kivárják, míg megiszom az italomat, majd erőszakosan rángatni kezdenek.
- Hé, engedjenek el! – ordítok, de senki se hallja, hisz a zene elég hangos, mások pedig ezt túlordítva próbálnak beszélgetni.
A férfiak kilökdösnek az egyik erkélyre, én pedig kétségbeesetten kapaszkodom annak korlátjára, miközben Ők csak közelítenek. De nem szabad mágiát használnom… ha tönkreteszem a bulit, kicsapnak a klánból a végén.
A másik erkélyre pillantva egy srácot pillantok meg, így reménnyel tele ordítok át neki.
- Segíts! Hé, segíts már!
Vissza az elejére Go down
http://katekyo-szj.hungarianforum.com/
Rane Iceclaw
Elemi mágus
Elemi mágus
Rane Iceclaw


Hozzászólások száma : 809
Aye! Pont : 38
Join date : 2010. Oct. 08.
Age : 33

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 14
Jellem: Kaotikus semleges

Tabu és Rane - Az estély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tabu és Rane - Az estély   Tabu és Rane - Az estély Icon_minitimeHétf. Márc. 14, 2011 4:07 pm

A kertben semmi izgalmasat nem tudtam felfedezni. Gyakorlatilag ugyanaz volt a helyzet lent, mint bent, zene, ital, csak kellemesen hűvös volt a szél, míg bent fulladozni lehetett a füsttől. Na meg a medence sem lett volna rossz, de senki nem hozott fürdőruhát. Egy-két embert ugyan láttam, akik belelógatták a lábukat a vízbe, de egyszerűen... unalmas és idegölő volt az egész.
~ És ez még órákig így fog menni.. - Komolyan, miért akarna bárki is eljönni ide, ha van más választása?
- Segíts! Hé, segíts már! - merengésemből egy hang billentett ki, méghozzá nem a nyugodtabb fajtából. A forrás felé néztem, a mellettem levő erkélyre.
Egy lányt láttam ott, mályvaszínű ruhában, combig kivágott szoknyával, három férfival körülvéve. Egy pillanatig nem is értettem, mi a problémája, míg meg nem láttam, hogy kapaszkodik a korlátba, amit a körülötte levők erőteljesen nehezményeztek, viszont rám egyáltalán nem figyeltek.
- Ice Make. - mormoltam, mire poharam megvastagodott, jégburok vette körül, és meglehetősen súlyossá vált. Egy pillanatra leraktam a poharat, és mindkét kezemmel megmarkoltam a korlátot.
- Ice Make: Stairs. - Két lépcsőfok nőtt ki a korlátból, a másik erkély irányába, hiszen túl nagy volt a távolság ahhoz, hogy csak egyszerűen átugorjam. Újra kezembe vettem a poharat, és futva indultam a lépcsők irányába. Felpattantam a lépcsőkre, és egy lendülettel átvetettem magam a korlátra. Leérkezve eldobtam a lövedéket a lányhoz legközelebbi pasas feje felé. Találat! A nagyjából fél kilós pohár/jég kombinációtól hang nélkül összecsuklott a férfi, én meg a még mindig háttal álló fickók egyikét kezdtem kezelésbe venni. Összekulcsoltam a kezeimet, és tarkójára mértem ütést, a biztonság kedvéért mindjárt kettőt. A harmadik végre észre méltóztatott engem venni. Gyorsan eltüntettem az általam teremtett jeget, mielőtt észrevette volna a mágiát, de fölösleges volt: az "áldozat" termetét meghazudtolva csapta le a neki hátat fordító támadót.
- Szia! - mosolyogtam rá meglepődve. Nagyjából egy fejjel lehetett alacsonyabb nálam, de jóval nagyobbat üthetett, mint én. - Nagyon gyakran szoktak ilyen kérőid lenni?
- Hali.. Köszi, hogy segítettél.. - vakarta meg zavartan a fejét. - Hát, ha járnék ilyen estélyekre vagy bálokra, biztos lennének, de Ők asszem egyszerre három ilyen "bulit" akartak velem kipótolni..
- Akkor egy cipőben járunk, ez az első alkalom nekem is. Rane Iceclaw vagyok, a Quatro Cerberusból. Valami ötleted van, hogy hogyan tüntessük el őket? - néztem az ájultakra. Engem nem valószínű, hogy megismernek, csak az egyikük láthatott néhány pillanatra, a mágiámat is eltüntettem, de a lány miatt aggódtam.


A hozzászólást Rane Iceclaw összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 15, 2011 5:57 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Tabuchi Metarikku
Sárkányölő
Sárkányölő
Tabuchi Metarikku


Hozzászólások száma : 556
Aye! Pont : 45
Join date : 2010. Oct. 17.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Tabu és Rane - Az estély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tabu és Rane - Az estély   Tabu és Rane - Az estély Icon_minitimeHétf. Márc. 14, 2011 4:41 pm

A srác nem tököl túl sokat, egyből cselekedni kezd. Először, mintha a poharával csinálna valamit, ám utána az Ő erkélyének korlátjára, mintha odafagyasztana két lépcsőfokot. Hasonló mágia, mint Axelé... de nem érzem, hogy Ő sárkányölő lenne, teljesen más szaga van, mint nekem vagy Axelnak, olyan hétköznapi.
Amint átér az én erkélyemre, a poharát rögtön az előttem álló pasasra dobja, aki eszméletlenül rogy össze, én pedig megkönnyebbülten sóhajtok fel, hogy legalább egynek vége.
Ezután látom, ahogy még félig a levegőben összekulcsolja a kezét, és a másik pasi nyaka felé suhint, majd hallom, ahogy tompán kettőt üt a tarkójára, így az is összeesik, majd a harmadik rögtön felé fordul, én pedig összeszorítom az öklöm, és hátulról, mintha röplabdáznék felemelem a kezem, és a feje tetejére csapok fele, így a lendülettől már Ő is a földet csókolja. ~ Lecsapás! Tuti győzelem. ~
- Szia! - köszön nekem mosolyogva, és kénytelen vagyok felnézni rá, hisz magasabb nálam... nem kicsivel. - Nagyon gyakran szoktak ilyen kérőid lenni?
- Hali.. Köszi, hogy segítettél.. - vakarom meg a fejem zavartan. - Hát, ha járnék ilyen estélyekre vagy bálokra, biztos lennének, de Ők asszem egyszerre három ilyen "bulit" akartak velem kipótolni.. - válaszolok.
- Akkor egy cipőben járunk, ez az első alkalom nekem is. Rane Iceclaw vagyok, a Quatro Cerberusból. Valami ötleted van, hogy hogyan tüntessük el őket? - néz a három férfira, majd én újra megvakarom a fejem, és visszalépdelek az erkély korlátjához, majd lenézek.
- Mi lenne, ha egyszerűen ledobnánk Őket? - kérdezek nagyokat pislogva, de a fiúnak nem nagyon tetszhet az ötlet, mert eléggé értelmetlen fejet vág. - Úgy értem, s medencébe. Most úgyis mindenki elment onnan, ezek meg szerintem az ütésektől teljesen elfelejtették, mi történt az elmúlt 2 percben... megfulladni meg csak nem fognak. - vonok vállat, majd mielőtt ellenkezhetne, a hátamra kapom az egyiket, majd a fejem felé emelem, és ledobom. - Bombaaa! - ordítom, majd mikor hallom, ahogy placcsan a medencébe, diadalittasan vigyorgok. - Nézd! Az üres feje fenn tartja a vízen. - mondom, majd mikor felé fordulok, már Ő is dobáshoz emeli az egyik férfit, én pedig odébb állok, had érvényesüljön.
Természetesen Ő is célba talál, mondjuk elég gáz lenne, ha pár méterrel odébb esik, és közelebbi kapcsolatba kerül a betonnal. Végül Ő is felmerül a felszínre, így mindketten a harmadik áldozat felé fordulunk, és két oldalról fogjuk meg. Elkezdjük hintáztatni, majd mikor elegendő lendületünk van, bedobjuk a vízbe.
- Amúgy Tabuchi Metarikku. - mosolygok rá. - Az egész estédet itt fogod kinn tölteni, vagy esetleg van kedved táncolni is? Na mondjuk, én nem biztos, hogy fitogtatni akarnám a "tudásomat" ilyen téren...
Vissza az elejére Go down
http://katekyo-szj.hungarianforum.com/
Rane Iceclaw
Elemi mágus
Elemi mágus
Rane Iceclaw


Hozzászólások száma : 809
Aye! Pont : 38
Join date : 2010. Oct. 08.
Age : 33

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 14
Jellem: Kaotikus semleges

Tabu és Rane - Az estély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tabu és Rane - Az estély   Tabu és Rane - Az estély Icon_minitimeSzer. Márc. 16, 2011 10:43 pm

- Mi lenne, ha egyszerűen ledobnánk Őket? - kérdezett vissza. Enyhén megdöbbentem az ajánlaton. Még nem történt semmi, nem kéne kivégezni őket ennyiért.. - Úgy értem, a medencébe. Most úgyis mindenki elment onnan, ezek meg szerintem az ütésektől teljesen elfelejtették, mi történt az elmúlt 2 percben... megfulladni meg csak nem fognak. - magyarázta, értetlen arcomat látva. Még mindig elleneztem kissé a tervet, sérülésektől tartva, de nem akadályoztam meg abban, hogy felkapja az egyiket, és átdobja a korláton. Sosem voltam az önbíráskodás ellen. - Bombaaa! - kiáltott, majd büszkén fordult felém, mikor a fickó a medencében landolt, közben én már a második hapsit nyaláboltam fel.
~ Ha már az egyik lent van, miért ne mehetne a többi is?
- Nézd! Az üres feje fenn tartja a vízen. -állt arrébb, én pedig vigyorogva dobtam a következőt a vízbe. Célzásom pontos volt, így a második is megúszta, ha nem is szárazon, de élve. Azért megnéztem, hogy nála is működik-e a bója-hatás, és újra a lány felé fordultam, aki egyik oldalról kezdte felkapni az utolsót. Másik oldalról besegítettem neki, és őt már ketten dobtuk le, teljes egyetértésben.
- Amúgy Tabuchi Metarikku. - mosolygott rám. - Az egész estédet itt fogod kinn tölteni, vagy esetleg van kedved táncolni is? Na mondjuk, én nem biztos, hogy fitogtatni akarnám a "tudásomat" ilyen téren...
Halkan felnevettem, majd bólintottam a felvetésre.
- Én sem vagyok túl nagy táncmester, inkább maradjunk itt kint egy kicsit, a táncot meg halasszuk későbbre, ha már eltűntek a meghívottak. Meg tartsuk szemmel a halakat a medencében, hátha meg találnának fulladni. - én mindig is élveztem a hűvös levegőt, de nyár volt, így az este is túl meleg volt, főleg ezekben a göncökben. - Ezen az emeleten amúgy is lehet dohányozni, nincs sok kedvem bent lenni. - mutattam a már szemmel látható mennyiségű füstre, ami a nyitott ablakon gomolygott ki. - Na és hogyhogy pont erre az estélyre sikerült eljönnöd? - körbenéztem ülőhelyért, de sehol nem volt egy szék sem, úgyhogy felpattantam a korlátra, hátha ott egy kicsit több levegő mozog, mire ő is kényelembe helyezkedett. - Engem a szerencse, illetve a szerencsétlenség hozott ide, pedig bármi jobb lenne ennél.- Nem aggódtam, hogy nagyon megsérteném a lelkivilágát, ha már az előbb dobtunk le három embert a másodikról. Meglepett tekintetét látva, magyarázni kezdtem. - Goldmine, a klánfőnök sorsolással küldött két embert a pokolra, az egyik én vagyok. Hé, pincér! - kiáltottam, meglátva egy egyenruhás fickót, aki rögtön kijött az épületből. Rámutattam a törött pohárra. - Véletlenül elejtettem a poharam. Tudna egy újat adni? Nem kérek bele semmit, csak üresen. - gyerekkoromban a legtöbb nyáron kint ültem az erdőben, próbálva valami kis hűvöset találni. Most már a jégmágia segített, bárhol meg tudtam magamnak teremteni a kellemes hőmérsékletet, de most nem akartam eláztatni a ruhát.
- És a kisasszony kér valamit? - fordult oda azonnal az öreg a lányhoz, mielőtt nekem lett volna alkalmam érdeklődni. Az én kérésemen nem csodálkozott, biztos sok különc megfordul itt.
Vissza az elejére Go down
Tabuchi Metarikku
Sárkányölő
Sárkányölő
Tabuchi Metarikku


Hozzászólások száma : 556
Aye! Pont : 45
Join date : 2010. Oct. 17.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Tabu és Rane - Az estély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tabu és Rane - Az estély   Tabu és Rane - Az estély Icon_minitimeSzomb. Júl. 16, 2011 11:55 pm

Az úgymond táncikálós ötletem kisebb nevetést vált ki belőle, amin nem csodálkozom. Nem is vártam tőle különösebb komolyságot, végtére is csak egy gyenge feltevés volt, úgyhogy én is elmosolyodom.
- Én sem vagyok túl nagy táncmester, inkább maradjunk itt kint egy kicsit, a táncot meg halasszuk későbbre, ha már eltűntek a meghívottak. Meg tartsuk szemmel a halakat a medencében, hátha meg találnának fulladni.
- Nos igen, nem találom rossz ötletnek. - tekintek le rájuk semmis tekintettel.
- Ezen az emeleten amúgy is lehet dohányozni, nincs sok kedvem bent lenni. - mutat befelé, ahonnan igen nagy erővel gomolyognak kifelé a kisebb-nagyobb füstfelhők. Bólintok, én se kedvelem túlságosan a füstöt. - Na és hogyhogy pont erre az estélyre sikerült eljönnöd?
- Uhh.. hosszú. - próbálok vigyort erőltetni a képemre, több-kevesebb sikerrel. - A lényeg az, hogy a céh jómódú lányokat akart küldeni az estélyre. Ám nálunk nemesekből főként fiúk vannak, sőt, szinte csak az azok. Van illetve még 2 nemes lány, ugyanabból a családból, hát velük meg lettem volna áldva. Az én családomról ilyen ügyben nem tudni semmit - itt kicsit felviszem a hangom, és sóhajtok - viszont igazán úgy tudok kinézni, ha akarok, mint egy nemesi kis csitri. Szóval én lettem "a kiválasztott". - nevetek, és az utolsó szót direkt viccesebben mondom ki, hogy érzékeltessem a mellettem álló férfival, mennyire hidegen hagy a dolog, sőt, bármikor képes vagyok belől viccet csinálni minden további nélkül.
Kicsit nagyobb kényelembe helyezem magam, majd én is rákérdezek. - Téged mi szél hozott ide?
- Engem a szerencse, illetve a szerencsétlenség hozott ide, pedig bármi jobb lenne ennél. - tekint rám, rólam pedig kisebb meglepettség tükröződik vissza. Na igaz, nem úgy tűnt eddig se, mintha olyan jól szórakozott volna, habár a senkiháziak ledobálását biztosan élvezte. De egy fiú amúgy is szokta élvezni az estélyeket, hisz itt fel tud csípni csajokat, meg ilyenek... vagy nem így lenne? - Goldmine, a klánfőnök sorsolással küldött két embert a pokolra, az egyik én vagyok. Hé, pincér! - kiált az arra járó öregember után. - Véletlenül elejtettem a poharam. Tudna egy újat adni? Nem kérek bele semmit, csak üresen.
Ezután a pincér felém fordul, és megkérdi, hogy kérek-e valamit. Kis habozás és pihegés után bólintok, és kérek egy pohár bort. Vagy inkább egy üveg bort. Igen, úgy mindenképp jobb lenne...
Miután feladtuk a rendelést, Rane felé fordulok.
- Viszont valamivel fel kéne a dobni a bulit. - sóhajtok. - Azt hiszem, nem sokáig fogok itt lenni. Megkapom a boromat, és elhúzok. - döntöm oldalra a fejem. - Nem hiányzik, hogy Ba'al mester rám találjon. Ó, ha még nem említettem volna ki az, egy rohadt ember. Többet nem igazán kell róla tudni. - sóhajtok, majd a levegőbe szagolok, és gyorsan hátrafordulok. - Na végre! Sokáig tartott. - veszem el a boromat a pincértől, aki épp, hogy csak befordul az erkélyre.
Örömmel fogadom Rane kicsit meglepettebb pillantásait, szerintem azért csodálkozhat egy aprányit, hogy mitől ilyen jók a reflexeim.
- Ötlet, hogy mivel tehetnénk jobbá az estét és az estélyt? - kérdem tőle, kiülve az erkély korlátjára.
Vissza az elejére Go down
http://katekyo-szj.hungarianforum.com/
Rane Iceclaw
Elemi mágus
Elemi mágus
Rane Iceclaw


Hozzászólások száma : 809
Aye! Pont : 38
Join date : 2010. Oct. 08.
Age : 33

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 14
Jellem: Kaotikus semleges

Tabu és Rane - Az estély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tabu és Rane - Az estély   Tabu és Rane - Az estély Icon_minitimeVas. Júl. 17, 2011 11:58 pm

A lány még csak nem is poharat kér, hanem egy üveg bort. Kissé felvontam a szemöldököm, de hát.. ízlések és pofonok. Legalább azt megtudtam róla, hogy mágus, de azt még nem tudtam milyen.
- Viszont valamivel fel kéne a dobni a bulit. - sóhajtott fel, miután rendelt a pincértől, aki az ő kérését is teljesen nyugodtan fogadta. - Azt hiszem, nem sokáig fogok itt lenni. Megkapom a boromat, és elhúzok. - gondolkozott el oldalra döntött fejjel. - Nem hiányzik, hogy Ba'al mester rám találjon. Ó, ha még nem említettem volna ki az, egy rohadt ember. Többet nem igazán kell róla tudni. - egy pillanatra felemelt orral beleszippantott a levegőbe - Na végre! Sokáig tartott. - fordult oda a pincérhez, aki épp abban a pillanatban jött ki az ablakon, egy tálcán egy pohárral és egy üveg borral.
Meglepődve néztem a lányt. Azelőtt tudta, hogy ki jön, mielőtt meglátta volna. Kutattam az emlékezetemben, de nem emlékeztem, hogy találkoztam-e ilyen képességgel. Sajnos mágia-műveltségem hagyott némi kívánnivalót maga után, de hát... Ezért utazgatok, és ezért vagyok egy céhben, hogy tanuljak.
Egy halk köszönömmel átvettem a pincértől a poharamat, és egy apró mágikus pecséttel jeget idéztem bele. A pohár azonnal lehűlt, és kellemes hideget árasztott magából. Nem bírtam magammal, a jómodor alulmaradt a kényelemmel szemben.
- Ötlet, hogy mivel tehetnénk jobbá az estét és az estélyt? - ült fel mellém az erkélykorlátra, miközben én a nyakamhoz szorítottam a jeges poharat.
- Hát, én először is kimentem a lovagjaidat. - néztem le újra a medencébe, ami köré már kezdtek emberek gyűlni. - Ettől nem lesz jobb, de a lelkiismeretem megnyugszik. - a szemem sarkából láttam, hogy a mágus egy apró fintort nyom el, de inkább úgy döntöttem, nem vettem észre.
- Ha esetleg tudsz korcsolyát szerezni, lemehetnénk majd a medencéhez. - mosolyogtam rá, és letettem a poharat a korlátra. - Ice Make: Claws!
A harci karmok helyett csak kisebbek jelentek meg a kezemen, hiszen mászásra akartam őket használni. A házak és kastélyok kőfalain mindig sok repedés és kiálló perem volt, ideális az ereszkedéshez.
- Tíz perc és visszajövök, ha nem jönnél utánam. - vettem lendületet az ugráshoz. Siettem, ezért nem akartam a lépcsőt használni. Nem jöttem ki a gyakorlatból, alig pár centi zuhanás után megkapaszkodtam a falban, anélkül, hogy bepiszkoltam volna a ruhámat. Néhány ijedt kiáltást hallottam magam alatt, de a negatív energiák sugárzása mellett is biztonságban leértem, és gyorsan a medence felé vettem az irányt. A jégkarmok eltűntek a kezemről, ahogy belemerítettem az ujjaimat a vízbe.
- Freeze! - fagyasztottam le a víz felszínét elég vastagon ahhoz, hogy elbírjon engem. A medence nem volt túl nagy, így ez nem került sok erőfeszítésbe, ráadásul három nagyobb lyukat is hagynom kellett, a három ájultnak. Gyorsan feltápászkodtam, és a legközelebbi fickó felé vettem az irányt. Egy lendülettel kihúztam a jégre, majd így tettem a másik kettővel is. Végül kihúztam őket a partra, és a három lyukat is befagyasztottam a jégen. Ha valaki becsúszna a jég alá, nem garantálnám, hogy ki is jut onnan..
- Hölgyeim és uraim, a Quattro Cerberus Mentőszolgálat mindig örömmel áll az önök segítségére. - hajoltam meg a közönség felé, akik egy gyér tapssal jutalmazták a mutatványt. Az emeleten még mindig ott láttam Tabut, úgyhogy visszaindultam az erkélyre, ezúttal az ajtón és a lépcsőkön keresztül, egy újabb pohár pezsgőt zsákmányolva, amit meg is ittam felfelé. Majd még egyet.
Már épp átléptem volna az erkélyajtón, vissza újdonsült ismerősömhöz, mikor egy öntelt, orrhangú nő beszéde ütötte meg a fülem.
- Kedves barátom, méghogy oroszlánvadászat? Én egzotikus állatok begyűjtésével foglalkozom, főleg gyíkokéval. Az ágyam felett egy sárkány feje lóg, amit magam ejtettem el, és nem ő az egyetlen! - szippantott egyet a levegőből a báli ruhás hölgy. Testfelépítését elnézve, tényleg lehetett az állításában valami, de egy pillantással megállapítottam róla, hogy őt akár még én is legyőzném harcban, nemhogy egy sárkány. Főleg, hogy kissé piros arcán már látszott az elfogyasztott alkohol hatása. Vigyorogva léptem át a balkon ajtaján, de lehervadt a mosoly az arcomról, ahogy Tabura néztem. Szaglás. Metarikku. Legalább fizikailag nálam bőven erősebb. Hülye. Mármint én.
Elsötétedő arcára nézve próbáltam kitalálni valamit, hogy a sárkányölő ne akarjon elégtételt venni az őt felnevelő faj sérelmén.
Vissza az elejére Go down
Tabuchi Metarikku
Sárkányölő
Sárkányölő
Tabuchi Metarikku


Hozzászólások száma : 556
Aye! Pont : 45
Join date : 2010. Oct. 17.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Tabu és Rane - Az estély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tabu és Rane - Az estély   Tabu és Rane - Az estély Icon_minitimePént. Júl. 22, 2011 8:44 pm

Rane - valószínűleg nyugtatásképp, vagy mert csak melege van - a nyakához szorítja jég poharát, én pedig az erkélyről lógatva lábaimat hűsölök.
- Hát, én először is kimentem a lovagjaidat. - néz le a medencébe, és én követem a tekintetét. Úgí tűnik, az emberek igen érdekesnek tartanak 3 zaklató, a vízen úszkáló eszméletlen férfit... - Ettől nem lesz jobb, de a lelkiismeretem megnyugszik. - folytatja, mire én elhúzom a szám és megforgatom a szemem. Jellemző.
- Ha esetleg tudsz korcsolyát szerezni, lemehetnénk majd a medencéhez. - mosolyog, és a poharat, amit eddig a nyakához tartott, most leteszi az erkély korlátjára. - Ice Make: Claws!
Nézem, hogy az ujjain milyen pici, ám éles kis karmok keletkeznek, majd lenézek.
- Tíz perc és visszajövök, ha nem jönnél utánam. - teszi hozzá, majd egy nagy lendülettel átlendül a korláton, és el kezd lemászni. Elég nagy szakértelemmel műveli a falmászást, viszonylag gyorsan le is ér, és a medencéhez siet.
Unottan lötyögtetem a borosüveget, majd újra lehúzom. Kótyagos tekintetem egyre inkább kómássá kezd válni, sőt szerintem ha így haladok lassan részeges is lehetek. Hamarosan Rane végez is a mentéssel, és felém néz, majd elindul a szabványosan úton be a házba, ahol az estély van.
Legfordulok a korlátról, pontosabban befordulok az erkélyre, és kimegyek az ajtóhoz, ahonnan az erkély nyílik. Nekidőlök az ajtófélfának, és nézem a népet. Csupa csökött, bolond, nagyképű ember, aki csak a pénznek él, meg a hírnévnek persze. Szánalmasak mind, egytől eggyig.
Figyelmemet mégis egy szépen szólva telt alkatú "hölgy" érdemli ki, aki szószerint fenn hordja az orrát - feje az ég felé néz, és az orra nagyságát pinokkió is megirigyelhetné.
- A vadászat, művészet! - kezdi el a szövegét egy új jövevénynek, valószínűleg betanulhatta, és mindenkinek ezt mondogatta eddig is, mert a lehetséges útvonalát végigkövetve a teremben mindenütt unott fejeket találok, így egy halvány mosoly kerül az arcomra. - De nem ám olyasmiket levadászni, mint holmi antilop, vagy tigris. Én egészen egzotikus dolgokat vadásztam le világéletemben.
Látom, ahogy Rane fellépked a lépcsőkön, és felém veszi az irányt, de én továbbra is a hölgynek szentelem a figyelmem.
- Én a sivatagos területek legnagyobb szarvas oroszlánját lőttem le. - húzza ki magát a még nálam is alacsonyabb, körülbelül 60 éves arisztokrata férfi. - Nehéz volt, de megérte. A szarvai tülöknek, a feje trófeának megfelelő.
- Micsoda állatkínzó barmok... - fortyogok magamban, mire a dagadt nő gúnyosan felnevet.
- Kedves barátom, méghogy oroszlánvadászat? Én egzotikus állatok begyűjtésével foglalkozom, főleg gyíkokéval. Az ágyam felett egy sárkány feje lóg, amit magam ejtettem el, és nem ő az egyetlen! - erre a kijelentésre megdermedek, még az a kis mosoly is eltűnik az arcomról, ami volt.
Kiegyenesedek, és vérfagyasztó lihegésbe kezdek. ~ Hogy mi? Sárkány? Egy sárkány feje... mit képzel magáról?! ~ Arcom elsötétül, a gondolatba már csak beleremegek, mikor a szemem sarkából érzékelem, hogy Rane elém lép, és félelemmel egybekötött meglepődöttséggel gondolkodik, de az ő részéről már majdnem, hogy késő.
- Hamarosan a te fejed fog trófeakánt az ágyam felett lógni. - emelem fel a fejem a lehető legőrültebb arckifejezéssel.
Elindulok felé, először lassú léptekkel. Mikor a nő felfigyel, és Rane megállítana, varázserőhöz folyamodom, és a testem elmosódik mindkettejük előtt, majd legközelebb a nő mögött tűnök fel. A gyorsaság őrült, mámorító érzése.
Az övtáskámból előkapom a kötelet, és gyorsan lefegyverzem a nőt - nem úgy tűnik, mintha egy sárkányt legyőzhetne, ámbár az is lehet, másokat bérelt fel. Az ember csak úgy nem mond ilyet, mert a sárkány szó miatt hülyének is néznék. Mindenkinek van oka eme nemes lénynek a nevét kimondani.
Amint megvan kötözve, előkapom a mágikus deszkám, és rápattanok. Gyorsan tűnök el a helyszínről, a nőt magammal húzva, és hamarosan már az estély helyszínéül szolgáló háznak pincéjében fúrok magamnak barlangot, és barikádozom el, annak reményében, hogy csak Rane találhat rám.
- ... és most mesélj. - lihegek vigyorogva. - mi is van azzal a sárkány fejjel?!
Vissza az elejére Go down
http://katekyo-szj.hungarianforum.com/
Rane Iceclaw
Elemi mágus
Elemi mágus
Rane Iceclaw


Hozzászólások száma : 809
Aye! Pont : 38
Join date : 2010. Oct. 08.
Age : 33

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 14
Jellem: Kaotikus semleges

Tabu és Rane - Az estély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tabu és Rane - Az estély   Tabu és Rane - Az estély Icon_minitimePént. Júl. 22, 2011 10:56 pm

Az első lépéseket Tabu lassan tette meg.
- Hamarosan a te fejed fog trófeakánt az ágyam felett lógni. - változott meg még jobban a lány arckifejezése, amitől csak egy másodperccel később tudtam reagálni, mint kellett volna. Utánanyúltam, de mágiával gyorsította fel magát, megkerülve engem egy pillanat alatt. Nekem csak arra volt időm, hogy megforduljak, és ő már a nő mellett állt, kötéllel a kezében - egyenesen az övtáskájából. Gyakorlott mozdulatokkal pillanatok alatt megkötözte a "sárkányvadászt".
~ Nem akarom tudni, kin gyakorolhatott ennyit... - tolakodott agyamba a nem ide tartozó gondolat, de nem volt időm tovább töprengeni. Futva indultam feléjük, de a lány még egy tárgyat vett elő egyik zsebéből - egy deszkát. Felpattant rá, és fölöttem húzott el a szabadba, a kötél szabad végét tartva a kezében. Minek köszönhetően engem a sárkányölő áldozata majdnem levitt a földszintre.
- Freeze! - lőttem el vaktában egy fagyasztást a deszka felé, de csak az ablakot találtam el. Körülöttem a vendégek teljes csendben nézték az eseményeket, majd egy sikítást követően kitört a pánik, habár a pánik okozója eltűnt. Kiszaladtam az erkélyre, és még épp észrevettem, hogy egy szoknya tűnik el az egyik alagsori ablakban. A kezeim összeszorultak a korláton, majd a lépcső felé kanyarodtam. Hármasával szedtem a fokokat, de a földszinten elakadtam. Nem vezetett tovább lépcső, utat kellett törnöm az össze-vissza rohangáló nemesek és pincérek között. Úgy festett, a pánik terjedési sebessége nagyobb az én végsebességemnél.
~ Speed Magicet kéne tanulni...
Egy utolsó, kövér pasas - a magánál hordott aranymennyiséget tekintve báró - fellökése után egy kordonnal elzárt lépcsőt vettem észre, mely lefelé vezetett. Habozás nélkül arra vettem az irányt - nem akart senki sem feltartóztatni.
A hely büdös volt, hideg és sötét. Ebből csak a sötét zavart, legalább kétszer léptem rá valamire, ami ki is rohant a talpam alól. Megpróbáltam felidézni, hogy merre is kéne mennem, és merre lehetek, de végül találomra böktem ki egy irányt. Lélekszakadva rohantam, hogy megtaláljam, mielőtt a lány valami hülyeséget tenne.
Egy halk sikításra lettem figyelmes, mikor a raktárak mellett rohantam el. Egyhelyben állva már könnyen hallottam meg a következőt, és már biztosan tudtam, hol lehetnek. Egy perc futás után már meg is találtam a zajforrást: egy kisebb terem előtt álltam. Bemenni nem nagyon tudtam, hiszen hordókkal, székekkel, kövekkel barikádozták el az amúgy is ajtó nélküli bejáratot. Mintha csak most vájta volna ki valami... Egy újabb, elnyomott sikoly, egy tompa puffanás, halk nevetés, és a sikoly úgy szűnt meg, mintha elvágták volna. Két kézzel markoltam bele az egyik széklábba.
- Freeze! - körben az akadályt jég lepte be, körülöttem pedig még jobban lehűlt az amúgy sem meleg levegő. Két, határozott rúgást indítottam, a fagyott akadály pedig darabokra törve engedelmeskedett a fizikának. Bent sem volt túl sok fény, de úgy látszik, a sárkányölőknek semmi gondjuk nincs a sötétben látással. Engem egy fáklya segített a folyosóról. Épp annyit láttam, hogy a nő a terem közepén fekszik ájultan, Tabu pedig a fent látott vigyorral néz rá, jobb keze egy vastömbbé alakult.
Valamiért boldogan fordult felém, de öröme nem volt hosszú életű. Néhány lépéssel ott termettem mellette, és lesodortam a földre. Ő a hátán landolt, én mellette térdeltem, egyik kezét a torka fölött nyugtatva.
- Ice Make: Claws! - jelentek meg a kezemen most a harci karmok. Egészen a csuklómig lepett be a jég, így csak a kezemmel együtt törhette volna le az éles részeket. - Te teljesen megvesztél? - üvöltöttem rá. - Egy ilyen marhaság miatt képes lennél megölni egy embert? Ez a hülye csak dicsekedni próbált mások előtt!
Nem voltak illúzióim, tudtam, hogy ha nagyon akarna, innen is le tudna győzni, ha nagyon akarná. A karmokat is csak azért teremtettem, hogy egy pillanatra meglepődjön, és ez kimossa belőle a dühöt. Na nem előttem nem lett volna vörös köd, de eltüntettem a jeget, és hátrahúzódtam az egyelőre még döbbent lánytól.
- Ha megölöd, akkor biztosan kitudódik, annyian láttak téged. Az életednek annyi, kizárnak a céhből. - folytattam sokkal nyugodtabban. Ekkorra Tabu is összeszedte magát, és szikrázó szemekkel nézett rám.
- Ha megölte az apámat, akkor nem érdekel, mi történik velem! - mondta dühösen, és felkelt a földről.
- Honnan tudod, hogy épp róla beszélt? Egy szót sem szólt fémsárkányokról. - lestem a jobb karjára, ami még mindig egy marha hosszú vasrúd volt.
Ez láthatóan gondolkozóba ejtette.
- Nem ismerlek se téged, sem az illető sárkányt. De ha akár csak kicsit is olyanok, mint az emberek, akkor nem akarná, hogy a bosszú miatt tönkremenj, és üldözzenek. Főleg, ha egy ártatlant akarsz megölni - folytattam, továbbra is ülve. - Ha tényleg kiderül, hogy ő az, aki megölte, akkor teljes mellszélességgel kiállok melletted. De addig ez nem más, mint egy egyszerű gyilkosság. Amit, mint Quatro Cerberus-mágusnak, kötelességem megakadályozni.
Még mindig nyugodtan ültem, és azon töprengtem, vajon itt fogok-e meghalni, vagy sem.


A hozzászólást Rane Iceclaw összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Júl. 23, 2011 11:45 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Tabuchi Metarikku
Sárkányölő
Sárkányölő
Tabuchi Metarikku


Hozzászólások száma : 556
Aye! Pont : 45
Join date : 2010. Oct. 17.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Tabu és Rane - Az estély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tabu és Rane - Az estély   Tabu és Rane - Az estély Icon_minitimeSzomb. Júl. 23, 2011 2:03 am

- Ugyan, mégis mi lenne? - néz rám ártatlan szemekkel. - Talán kéne? Eladom, ha nagyon szeretné! Csak engedjen el! - sipítozik , mire én először felpofozom, majd megfogom a grabancánál, és neki vágom a falnak.
- Ez nem válasz! Hol vadászta?! - förmedek rá. Vicsorítok, szemfogaim kiállnak, szinte vadállat formát öltök, félelmetes látványt nyújtok. Áldozatom már sír, nem ehhez a bánatmódhoz szokott. Hülye banya! Hülye, állítkínzó banya! Na majd most meglátja, hogy kivel kezdett ki, kinek a lányával!
Felmorgok, mire az ujjaim végén apró fém szilánkok jelennek meg, afféle karomként szolgálva, majd kicsit megnövekednek. Végighúzom az egyik ujjam a nő karján, melyen felületes seb keletkezik, de természetesen ő már visít. Erre karommal pofonütöm, ezzel 3 vérző, vízszintes és egymásra párhuzamos sebet létrehozva az arcán. A másik kettő ujjam valahogy nem talált célba, de azt hiszem, ez is elég.
A nőt újra megragadom, majd elkezdem rángatni, miközben őrülten röhögök. Talán nem is én vagyok, aki most elöl van, és a valódi Tabu hátul megszorul, míg előreküldi harcba, a félelemmel teli, pszichopata Tabut, aki mindenre ugrik. Igen, lehet, hogy így van.
- Kezdek megőrülni... - forgatom meg a fejem, kirecsegtetve a nyakam. - De azt hiszem, élvezem! - tágulnak ki a szemeim, míg a pupillám épp ellenkezőleg, összeszűkül. Bár nincs mitől, hisz a szobában épp csak pislákol valami fény, az is a lopott, kialvófélben lévő gyertya szolgáltatja. Engem egyáltalán nem zavar, így is tökéletesen látok, bár ahogy látom, az a sárkánygyilkos nőt kifejezetten zavarja, aminek még jobban örültem.
- Elegem van a magafajta "emberekből". - döntöm oldalra a fejem, majd nemes egyszerűsségel leütöm őt, így előttem hever, a szoba közepén, eszméletlenül. Kezemet már épp bunkóvá alakítom, hogy a végső csapást is megadhassam, mikor neszt hallok magam mellől.
A barikádam összeomlik, és Rane áll az ajtóban. Felém vetül, és sikeresen le is tarol, épp, mielőtt lecsaphatnék. Morogva nézek rá, kezemet normálissá alakítva, miközben ő jég karmait fogja a torkomnak. Kicsit meglepődök, de ez csak azért van, mert nem figyeltem.
- Te teljesen megvesztél? - üvölt rám, én pedig közömbös, üres tekintettel tűröm. - Egy ilyen marhaság miatt képes lennél megölni egy embert? Ez a hülye csak dicsekedni próbált mások előtt!
Hamarosan mondhatni "magához tér" Rane, és lassan, megfontoltan elhúzódik tőlem, a torkomról elveszi a kezét, mire én felülök. Amíg Rane-n tartom a tekintetem, az ugyanolyan üres, mint mikor rám vetült - de mikor rá-rá sandítok áldozatomra, szememben vérszomj, bosszúvágy tükröződik. Meg kell bosszúlnom, amit tett vele. Esetleg mi van, ha nem is - csak - Metalicanával végzett? Hanem Axel sárkányával is?
A düh, ahogy ilyeneken járatom az agyam, egyre inkább elönti a testem, ami lassan kívülről is meglátszódik rajtam, lihegni kezdek.
- Ha megölöd, akkor biztosan kitudódik, annyian láttak téged. Az életednek annyi, kizárnak a céhből. - folytatja, valamivel nyugodtabb hangnemben.
Dühösen felkapom a fejem.
- Ha megölte az apámat, akkor nem érdekel, mi történik velem! - szinte üvöltök a dühtől, mikor felállok a földről, s kezemet immár a vasbunkóból egy hosszú rúddá formálom.
- Honnan tudod, hogy épp róla beszélt? Egy szót sem szólt fémsárkányokról. - lejjebb emelem a karom, amit már éppen a fejem felé emeltem, majd gondolkozó tekintetemet veszem elő.
- Nem ismerlek se téged, sem az illető sárkányt. De ha akár csak kicsit is olyanok, mint az emberek, akkor nem akarná, hogy a bosszú miatt tönkremenj, és üldözzenek. Főleg, ha egy ártatlant akarsz megölni - folytatja, anélkül, hogy felállna és lefogna, vagy ilyesmi. - Ha tényleg kiderül, hogy ő az, aki megölte, akkor teljes mellszélességgel kiállok melletted. De addig ez nem más, mint egy egyszerű gyilkosság. Amit, mint Quatro Cerberus-mágusnak, kötelességem megakadályozni.
- Lehet, igazad van. - huppanok le a földre, és hol a mágustársamra, hol az eszméletlen nőre nézek. - De akkor tényleg el kéne tűnnünk, ahogy te mondtad. Ba'al kirúgat, ha meglát. A nőt itt hagyjuk, mi pedig eltűnünk. - állok fel újra, majd felrángatom Rane-t is állóhelyzetbe, és újra előkapom a deszkámat. - Azt hiszem, megint rombolok egy sort.
Vissza az elejére Go down
http://katekyo-szj.hungarianforum.com/
Rane Iceclaw
Elemi mágus
Elemi mágus
Rane Iceclaw


Hozzászólások száma : 809
Aye! Pont : 38
Join date : 2010. Oct. 08.
Age : 33

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 14
Jellem: Kaotikus semleges

Tabu és Rane - Az estély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tabu és Rane - Az estély   Tabu és Rane - Az estély Icon_minitimeSzomb. Júl. 23, 2011 5:24 pm

- Lehet, igazad van. - ült le a földre Tabu is, és próbált engem és a nőt is egyszerre szemmel tartani. Halkan, de megkönnyebbülten fújtam ki az idáig bent tartott lélegzetemet. - De akkor tényleg el kéne tűnnünk, ahogy te mondtad. Ba'al kirúgat, ha meglát. A nőt itt hagyjuk, mi pedig eltűnünk. - állt fel, majd engem is felrántott a vállamnál fogva. - Azt hiszem, megint rombolok egy sort. - kapta elő ismét zsebéből a deszkát, amit most már érdeklődve szemléltem. De előbb a fontosabb dolgok. Elővettem a kést nadrágomból, és gyorsan elvágtam az áldozat köteleit.
- Majd kapsz másikat. - vigyorodtam el a lány szúrós pillantása láttán, majd felpattantam mellé a deszkára. A sárkányölő sem tétlenkedett, néhány ütéssel egy kijáratot ütött a mennyezetbe, amin kényelmesen kifértünk. Ez nem volt elmondható a deszkáról. Holtbiztos, hogy nem két emberesre tervezték, minden irányváltásnál figyelnem kellett arra, hogy ne essek le.
Apropó, irányváltás. A városban kanyarogtunk a házak között, és szerintem Tabu sem tudta, merre tartunk. Kanyargás alatt pedig azt értem, hogy a legkisebb sikátoroknál fordult be a sofőr, ahol igyekeznem kellett, hogy a száradó mosást ne vigye le a fejem. Sőt, néhányszor úgy is fordulni próbált, hogy nem kellett volna. Eszembe jutott az általa megivott bormennyiség, azonnal leizzadtam.
~ Ez van, ha részeg nők vezetnek. - kaptam le végül fejjel egy rózsaszín szoknyát.
- Merre is megyünk? - firtattam, amint visszanyertem egyensúlyom, és elhagytam a potyautast. Tabu csak megvonta a vállát. - Tudom, kissé korai, és még egy kávéra sem hívtalak meg, de kivettem egy szobát a közelben. - mutattam a három utcányira fekvő hotelre a válla fölött. - Akár oda is mehetnénk. De csak, ha nincs nálad több kötél.
Mi tagadás, furcsa volt a lány. Már tudtam, hogy természetünk gyökeresen eltérő, de a dührohama hasonlított az enyémeimre, amelyeket 2-3 hét magány után produkáltam. Szerencsére a legutolsó már hónapokkal ezelőtt volt, azóta figyeltem arra, hogy ne ismétlődjön meg a dolog. Egy számmal kegyetlenebbnek is tűnt, mint én vagyok - el sem tudtam képzelni, hogy megöljek valakit. De szerettem volna jobban megismerni, na meg segíteni neki megúszni ezt a malőrt. Ráadásul engem láttak vele legutoljára, így a meghívás kézenfekvő volt.
Vissza az elejére Go down
Tabuchi Metarikku
Sárkányölő
Sárkányölő
Tabuchi Metarikku


Hozzászólások száma : 556
Aye! Pont : 45
Join date : 2010. Oct. 17.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Tabu és Rane - Az estély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tabu és Rane - Az estély   Tabu és Rane - Az estély Icon_minitimeVas. Júl. 24, 2011 11:27 pm

Mielőtt elindulhatnánk, Rane nagy precízen elvágja a kötelet, valószínűleg olyan késsel, aminek köze van a mágiához, és így szét tudja vele kaszabolni az én különleges kötelem.
- Majd kapsz másikat. - vigyorodik el, mivel én eléggé rosszallóan nézek rá, lévén, nem volt túl olcsó ez a kötél, és nem volt mindennapi se. Bár akár elvágja a kötelet Rane, akár nem - az árát, és magát a kötelet amúgy is rajta hajtottam volna be.
Amint végzett, felpattan mögém a deszkára, és nekiindulunk. Valójában nem törődöm az előtten álló akadályokkal, és a mögöttem, magába kapaszkodó potyautasommal. Az akadályokba, melyek falak, egyszerűen lyukat ütök - mely általában olyan körzetben omlik tovább, hogy szépen kiférjünk. Ám az útitársam viszonylag kényelmetlenül érezheti magát, mivel minden élesebb kanyarnál fel-fel nyög, és hallom, ahogy megcsúszik a lába, de nagy nehezen mégis fenn marad. Tapadós jószág, annyi szent.
Az estély egy kicsit elszigeteltebb területen volt, nem közvetlen a város mellett - egy körülbelül 300-400 méteres erdő vehettő körbe, de amint kiértünk a sűrűjéből és megláttam a házak tetejét, egyből belehúztam.
~ Még jó, hogy nem kaptak el minket. ~ Sóhajtok megkönnyebbülten, majd hátrasandítok. Rane egész jól megvan azzal, hogy megpróbál életben maradni a vezetésem mellett. Egyre szűkebb, rövidebb sikátorokban kezdek el kanyarogni, mikor megszólal.
- Merre is megyünk? - kérdi Rane, mire én kicsit habozok, elgondolkodok. Tulajdonképp hová megyek? Válaszképp csak megvonom a vállam, hátha neki van valami jobb ötlete, mint egy repülő deszkán bejárni a világot, mondjuk. - Tudom, kissé korai, és még egy kávéra sem hívtalak meg, de kivettem egy szobát a közelben. - mutat át a vállam fölött, egy hotel felé. Nem, mégsincs jobb ötlete, mint átrepülni a világot. - Akár oda is mehetnénk. De csak, ha nincs nálad több kötél.
Elgondolkozom az ajánlaton, majd nem sok idő elteltével bólintok is.
- Elfogadom, menjünk fel hozzád. - veszem a hotel felé az irányt, egy hirtelen kanyarral, ami során Rane rendesen meginog a deszkán. - Van egy még egy bepótolandó táncunk. - teszem hozzá, és sunyiban elvigyorodom.
Kíváncsi vagyok, mit tud a fiú ilyen téren. Végül is, ha én megerőltetem magam, nekem is megy, van, aki még meg is dicsért. Ezek alapján nem lehetek olyan rossz.
- Megérkeztünk, leszállás! - ugrok le a deszkáról, ami azon nyomban összecsúkódik amint nem érek hozzá. Szép lassan a kezembe lebeg, hogy elrakhassam az övtáskámba, majd ha Rane úriembert kívánna játszani, engedem természetesem, hogy előre engedjen az ajtóban.
Vissza az elejére Go down
http://katekyo-szj.hungarianforum.com/
Rane Iceclaw
Elemi mágus
Elemi mágus
Rane Iceclaw


Hozzászólások száma : 809
Aye! Pont : 38
Join date : 2010. Oct. 08.
Age : 33

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 14
Jellem: Kaotikus semleges

Tabu és Rane - Az estély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tabu és Rane - Az estély   Tabu és Rane - Az estély Icon_minitimeHétf. Júl. 25, 2011 1:20 am

Egy-két kanyar, és Tabu úgy döntött, nem szeretne a Holdig elrepülni.
- Elfogadom, menjünk fel hozzád. - változtatott irányt. Próbáltam nem mélyen belevájni cipőm tüskéit a deszkába, mielőtt leestem volna, de csak lendületes kalimpálással sikerült fent maradnom. - Van egy még egy bepótolandó táncunk. - teszi hozzá.
~ Legalább a zenét én választhatom! - gondoltam. ~ Jobban meg nem éghetek le, mint a repülés közben... - kapaszkodtam meg ismét a levegőben. Egyszer vagy kétszer, ha táncoltam életemben, de a fejembe ötlő szám elég megragadó volt, hogy tudjak majd improvizálni valamit. Kérdés, hogy neki hogyan fog tetszeni, mert elég elvont, annyi szent. De én már több százszor meghallgattam.
- Megérkeztünk, leszállás! - állt meg egy rezdüléssel a deszka. A sárkányölő leugrott róla, de kezét továbbra is a deszkán tartotta. Ezt nem teljesen értettem, de én is követtem példáját. De nyomban meg is világosodtam: amint elengedte a repülőalkalmatosságot, az összement, és így könnyedén el tudta rakni. Mivel pont a hotel szökőkútja és az ajtó mellett tett le minket, az ajtónálló nem kis meglepetésére, összeszedtem magam, és kinyitottam neki az ajtót. Úgy fest, sikerült valamelyest udvariasnak tűnnöm, mert a lány mosolyogva lépett be az ajtón.
A hotelalkalmazott még mindig elég döbbenten állt, pedig igazán megszokhatta volna, hogy alacsonyan repkednek a mágusok. Néhány pénzérmét dobtam neki, majd a sárkányölő után vetettem magam. Előkaptam a zsebemből a kulcsot, és a lépcsőn felérve ki is nyitottam az ajtót. Mivel már becsekkoláskor leellenőriztem mindent - lacrima-lejátszó, bárszekrény, egyebek - nem kellett sokat szöszmötölnöm, hogy megtaláljam az általam keresett kis gömböt.
- És meg is van! - mondtam boldogan. - Ezt biztosan nem hallhattuk volna a bálon, nekik túl közönséges, csak mert nincs benne zongora.
Nem gondoltam semmi extrára, egyszerű keringőzenének tekintettem. Tánctudásom nagyjából szüleim kocsmájában felszedett mozdulatokból állt, de szerencsére ott néha táncversenyt is rendeztek. Sosem szálltam be, de figyeltem azért a táncosokat, hátha rám is ragad valami a felszolgálás közben kilöttyenő levesen kívül.
És úgy fest, sikerült. Jobb kéz derékra, bal Tabu jobb kezébe. Alapállás megvan, jobb láb, bal láb, jobb ké... láb, megy ez. Az első két lépésnél még láttam a lányon, hogy mindjárt kibuggyan belőle a nevetés, de aztán eszembe jutottak az egyre összetettebb forgások, egyre kevésbé volt kínos nekem a dolog. Sőt, még azt is sikerült megoldanom, hogy az egyik fordulóban elhagyjam a cipőimet, majd a sarokba rúgjam - asszem, tartozom majd egy magyarázattal. De mi tagadás, a következő szám végén is elkönyveltem, hogy tánctudásban alulmaradtam. Kissé fáradtabban dőltünk le egy-egy székre.
- Ugye tudod, hogy nagyon gyorsan változik a hangulatod? - néztem táncpartneremre.
- Dehogy változik! Hisz mindig ugyanolyan vagyok. Egy komolytalan, vicces lány. Mégis, láttál te már másnak?
- Akkor nem akarom tudni, milyen vagy, ha komolyan gondolod a sárkánygyilkosságot. - húztam el a számat egy kicsit.
- Dehát én csak mondtam neki ezt-azt, nem bántottam! - háborodott fel, mire nekem elkerekedtek a szemeim, de inkább hagytam az egészet, és eldöntöttem, nem szeretném azt a pillanatot elérni, amikor a lány valamiért komolyan vesz engem.
- Értem. Ami a cipőimet illeti, az volt az a botlás a hatodik lépés tájékán: az aljuk szögekkel vannak kiverve, és hát... Ugye, nem lett a deszkának baja? - kérdeztem aggódva.
Vissza az elejére Go down
Tabuchi Metarikku
Sárkányölő
Sárkányölő
Tabuchi Metarikku


Hozzászólások száma : 556
Aye! Pont : 45
Join date : 2010. Oct. 17.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Tabu és Rane - Az estély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tabu és Rane - Az estély   Tabu és Rane - Az estély Icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 5:59 pm

Amint belépünk a szállóba, kicsit előresietek. A recepciós arcán látom, hogy oda nem jutott még el a hír, egy szőke csinibaba túszul ejtette és eszméletlenségbe taszította a híres-nemes pökhendi nőt - ha tudja, akkor vagy óvatosan értesíti a biztonságiakat, ahogy meglátja a hajamat, vagy éppen óvatosságra int minket, vigyázzunk magunkra, nehogy elkapjon minket.
Rane odahajít a recepciósnak némi pénzt, majd hamarosan beér engem, és kulcsát előveszi, majd beenged a szobájába.
Nem egy nagy durranás az egész, de célnak megfelel, azt hiszem. Rane kutakodni kezd a cuccai között, én pedig addig érdeklődve nézek körbe, megigazgatom a ruhát, hajam a kistükörben - mert egy olyan is leledzett a szobában - és egyebek. Elég megviselten néztem ki.
- És meg is van! - szólal meg boldogan. - Ezt biztosan nem hallhattuk volna a bálon, nekik túl közönséges, csak mert nincs benne zongora.
Lassan el is kezdjük, jobb kezemet a derekamra rakja, én a sajátomat az ő vállára, és mikor feltartom a másik kezem ő belerakja az övét. ~ Nézzük, mennyire emlékszem én kiskoromból, és, hogy mennyit tud ő. ~
Emlékszem, mikor kicsi voltam, Riku mennyiféle táncra megtanított. Keringő, más országok táncai, rituális táncok, nagyon sok mindent ismert, talán mert sokszor volt külföldön, talán mert sokat olvasott, vagy esetleg mind a kettő. Általa igen művelt lettem, panaszra elvileg nem lenne okom - mégis van. Hisz eltűnt, nem okított tovább.
Abbahagyom magam marcangolását, és inkább a táncra figyelek. Nagyon sok megmaradt bennem, ilyen téren, és próbálok elegánsan, szépen lépkedni, próbálok táncolni - és néha kuncogok azon, ahogy Rane próbál táncolni.
Forgat, újabb mozdulatokat visz be a táncba, amit én jól tűrök, néha még én is próbálok újításokat létrehozni - mikor Rane ügyesen taktikázva leveti cipőit, és egyetlen egyszerű mozdulattal a sarokba is rúgja azokat. Kicsit csodálkozva nézek a cipők után, majd Rane lábát is jól megfigyelem, és mikor végeztem újra a táncnak szentelem magam.
- Ugye tudod, hogy nagyon gyorsan változik a hangulatod? - néz a szemembe Rane, kicsit komolyabban, mint amilyen az előbb a hangulat volt.
- Dehogy változik! Hisz mindig ugyanolyan vagyok. Egy komolytalan, vicces lány. Mégis, láttál te már másnak? - válaszolok csodálkozva. Tudom, hogy gyakran csapok át ütömverem a fiúkat-ból túlzottan hiperaktív csajba, vagy fordítva, de azért mégse olyan nagyon váratlanul.
- Akkor nem akarom tudni, milyen vagy, ha komolyan gondolod a sárkánygyilkosságot. - húzza el a száját.
- Dehát én csak mondtam neki ezt-azt, nem bántottam! - mondom neki kicsit háborodottan, mire neki elkerekedik a szeme, és pár félszó után végül elhallgat a beszélgetés.
- Értem. Ami a cipőimet illeti, az volt az a botlás a hatodik lépés tájékán: az aljuk szögekkel vannak kiverve, és hát... Ugye, nem lett a deszkának baja? - kezdi el a magyarázkodást.
- Hát.. a deszkának a működésére mindjárt kitérek neked, amint abbahagytuk a táncikát. De ahogy elnézem, van még 1-2 perc a muzsikából, azt szívesen kivárom még így táncolva. - mosolygok rá nyugtatásképp, majd folytatjuk a táncot.
A zenében jön egy kicsit pörgősebb rész, ahol persze Rane jól bepörget - majd én bosszúból gyorsabban kezdek el tipegni, és ő nem nagyon tudja tartani a lépést, és mikor a zene megszakad, kifulladva ülünk le az ágyára.
- Szóval, egyszerű a működése - veszem elő az övtáskámból, majd benyomva rajta egy gombot, az kinyitódik s a kezem felett kezd el lebegni. - mint láthatod. A két kis lemez közötti részt, amin álltunk, varázserő alkotja. Én adagolom neki a varázserőt, úgy, hogy érintkezem vele, a különlegessége, hogy nem kell hozzá SE-csatlakozó. Mivel te a varázserőbe kapaszkodtál konkrétan, így semmi baja nem lehet a deszkának. - magyarázok, majd miután jól megfigyelte a kezemben lebegő deszkát, kikapcsolom, és visszarakom az övtáskámba. - Viszont van neki egy kis tartalékja, így nem kell feltétlen érintkezni, vagy varázserőt beleadni, ha azelőtt eltároltál már benne egy keveset, akkor úgy 30 km/h sebességgel körülbeleül 4 percet bír.
Miután abbahagytam a kis tájékoztatást, ő bólintott, vagy olyasmi, jelezve, hogy érti, miről van szó.
- Szerintem én itt éjszakázom, veled. - nézek rá, majd kijavítom magam. - Félre ne érts, alszom a földön, vagy a kádban, ahol tetszik, de nekem semmi kedvem ma este elhagyni ezt a helyet, hadd nyugodjanak le a kedélyek.
Gondolom beleegyezik, ezért hamarosan én is leveszem magamról a cipőmet, és simogatni kezdem. Nem vagyok hozzászokva, hogy magassarkúban legyek, kész szenvedés volt a mai este ilyen téren. Meg minden téren.
Vissza az elejére Go down
http://katekyo-szj.hungarianforum.com/
Rane Iceclaw
Elemi mágus
Elemi mágus
Rane Iceclaw


Hozzászólások száma : 809
Aye! Pont : 38
Join date : 2010. Oct. 08.
Age : 33

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 14
Jellem: Kaotikus semleges

Tabu és Rane - Az estély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tabu és Rane - Az estély   Tabu és Rane - Az estély Icon_minitimePént. Júl. 29, 2011 12:31 am

- Hát.. a deszkának a működésére mindjárt kitérek neked, amint abbahagytuk a táncikát. De ahogy elnézem, van még 1-2 perc a muzsikából, azt szívesen kivárom még így táncolva. - mosolygott rám Tabu, majd elkezdődött a zene pörgősebb része. Vagyis inkább a lány számára, mert elkezdtem vadul forgatni, hátha nem fog végre nálam ennyivel jobb lenni egy kis szédülés után. Tévedtem. Gonosz fény villant meg a szemében, és magassarkúban is olyan gyorsan kezdett lépkedni, hogy alig bírtam lépést tartani vele. Végül hullafáradtan ültem le az ágyamra, mellettem a lány, egy kissé kevésbé elfáradva.
- Szóval, egyszerű a működése - kapta elő az övtáskából a szerkezetet, majd bekapcsolta. Néhány centivel a keze fölött lebegett az egész. - mint láthatod. A két kis lemez közötti részt, amin álltunk, varázserő alkotja. Én adagolom neki a varázserőt, úgy, hogy érintkezem vele, a különlegessége, hogy nem kell hozzá SE-csatlakozó. Mivel te a varázserőbe kapaszkodtál konkrétan, így semmi baja nem lehet a deszkának. - nyugodtam meg itt, ahogy visszarakta a deszkát az övtáskába. - Viszont van neki egy kis tartalékja, így nem kell feltétlen érintkezni, vagy varázserőt beleadni, ha azelőtt eltároltál már benne egy keveset, akkor úgy 30 km/h sebességgel körülbelül 4 percet bír.
Bólintottam egyet. Többé-kevésbé értettem, hogy miről beszél, habár még sosem volt ilyen a lábam alatt.
- Szerintem én itt éjszakázom, veled. - ha lett volna kávé a számban, kiköptem volna. Megláthatott valamit az arckifejezésemben, mert gyorsan kijavította magát. - Félre ne érts, alszom a földön, vagy a kádban, ahol tetszik, de nekem semmi kedvem ma este elhagyni ezt a helyet, hadd nyugodjanak le a kedélyek.
Lassan bólintottam, majd felháborodva néztem rá.
- Csak nem képzeled, hogy hagyom, hogy a földön aludj? Egy igazi otoko udvariasabb ennél! - méltatlankodtam. A kádat meg sem említettem. Még csak az hiányozna, hogy kiderüljön, hogy alvaevő, és megegye az "ágyát".
Felpattantam, és kirobogtam a szobából, majd néhány szót váltottam az egy emelettel lejjebb elhaladó személyzet egyik tagjával. Vigyorogva mentem vissza, nagyjából három perccel indulásom után. Több időbe telt visszatalálnom, mint megoldanom.
- Probléma megoldva. Ilyenek ezek a luxusszállodák. - mondtam, majd a kérdő tekintetre magyarázkodni kezdtem.
- Minél többet fizetsz, annál nagyobb hülyeségeket lehet kérni, és nem lepődnek meg rajta. Ennyi pénzért simán adnak egy plusz ágyat. - kopogást hallottam az előbb bevágott ajtón.
- Szabad! - kiáltottam ki, és két alkalmazott jött be, ágyneművel megrakodva. Majd még három, egy egész ággyal. Alig fért át az ajtón, de az elhivatott inasok megoldották a kérdést.
- Mire nem képes a fizetés... Viszont, ha nem zavar, befoglalnám a fürdőszobát. - mondtam, ahogy elkészültek az ággyal, és kiment a személyzet. Övemet levettem, és az egyik ágyra dobtam, miután kivettem belőle a hajfestékemet, egy szimpla, zöld tégelyt. - Egy óra és végzek.
Egy gyors fürdést követően derekamra tekertem egy törölközőt, majd nekiálltam a hajfestésnek. Nem egy emberes volt a meló, de hát csak egyedül voltam. Fésű- és törölközőkezelési képességem még mindig nem volt tökéletes, azaz próbáltam megakadályozni, hogy a szemembe follyon a zöld szörnyűség, de sikertelenül. A harmadik mozdulatommal már a homlokomat támadta az agresszor, ötödiknél a szememet ostromolta. Halk szisszegéssel megadtam magam a sorsnak, és nyitott szemmel folytattam. Biztos voltam benne, hogy már vörös a szemem, de végeztem, mikor egy halk pendülést hallottam. Fülelni kezdtem, és rájöttem, hogy a szobából jön a hang. A megismétlődő zörej felébresztette kíváncsiságomat, és kinyitottam a fürdőajtót. Majd a számat. Tabu a késemet nyalogatta!
- Hé.
- Igen? Nagyon finom. - nézett rám, majd zavartalanul folytatta a nyalakodást. - Kicsit olyan, mint egy csillagkulcs, csak kevésbé egzotikus.
- Nos, igen, a rúnák rajta mágiku... Ne tereld a témát, azt még a tanáromtól kaptam, nem nyalóka! - jöttem rá, hogy majdnem mesélni kezdtem, miközben éhes fények villództak a lány szemében.
- Annál jobb, értékes és régi. Már megérett rá, hogy megkóstoljam. - harapott rá lassan, én pedig kétségbeesetten tártam ki felé a kezem.
- Freeze! - pumpáltam a rúnák felé egy nagy adag varázserőt. Ha a lány a fémet is meg tudja rágni, a jég nem lesz rá túl nagy hatással. És tényleg: az első, vékony jégkérget simán elharapta, de ahogy egyre több jég jelent meg a kés körül, elakadt a szája. Egy pillanatra meglepődött, majd dühösen rám nézett, mikor nem sikerült kihúznia a szájából a jégtömböt.
- MMAAAHHHHHHAAIIIIIEEEEEEESSEEEEEELLLLEEEE (Marha hideg, szedd le!) - próbálta mondani Tabu. Nagyjából biztos voltam benne, hogy megparancsolta, hogy tüntessem el a jeget, majd, mikor egy kis tétovázást látott bennem.. - EEEEEAAAAAOOONNNNNEEEÁÁÁNNNOOODDD EEEÖÖÖEEE (ezt nagyon megbánod, megöllek!!) - elég dühösnek tűnt, így ezt a mondatát is többé-kevésbé értettem.
- Rendben.. De kérlek, hagyd azt a kést. Ez az egyik legfontosabb emlékem a mesteremről, a ruhámon kívül. - mentem oda, és egy ujjal hozzáértem a jéghez a szájában. Megtehettem volna, hogy előbb kihúzom a fegyvert, de bíztam abban, hogy megérti, így az összes jég egyszerre párolgott el.
- Bocsánat, első ijedtségemben nem jutott más az eszembe. - mondtam kissé elkedvetlenedve.
Vissza az elejére Go down
Tabuchi Metarikku
Sárkányölő
Sárkányölő
Tabuchi Metarikku


Hozzászólások száma : 556
Aye! Pont : 45
Join date : 2010. Oct. 17.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Tabu és Rane - Az estély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tabu és Rane - Az estély   Tabu és Rane - Az estély Icon_minitimeSzomb. Aug. 06, 2011 9:01 pm

Amikor Rane beleegyezően bólint, megnyugodok, de hamarosan nagyon felháborodott fejet vág, mint aki... nem is tudom, miért, de dühös.
- Csak nem képzeled, hogy hagyom, hogy a földön aludj? Egy igazi otoko udvariasabb ennél! - vág még háborodottabb fejet, én pedig elhúzom a számat. Na meg mi az, hogy otoko? Minek kell így beszélni? Mindegy, inkább vicces.
- Pedig tényleg szívesen vállalnám, persze te tudod. - vonom meg a vállam, ezzel egy időben pedig Rane felpattan, és ki száguld a szobából. Elfekszek az ágyon, és addig is míg várom, hogy visszatérjen, a plafont kezdem el bámulni. Azt se tudom, vajon most miért ment ki. Biztos nagyon sürgős oka lehetett...
- Probléma megoldva. Ilyenek ezek a luxusszállodák. - tér vissza a szobába, percek múlva, én pedig felkapom a fejemet, és kérdő tekintettel nézek rá. - Minél többet fizetsz, annál nagyobb hülyeségeket lehet kérni, és nem lepődnek meg rajta. Ennyi pénzért simán adnak egy plusz ágyat. - kopognak az ajtón, ami szerintem épp, hogy nem eset még ki, annyiszor bevágta már Rane.
- Szabad! - ordít ki, mire két nem túl nagy erővel rendelkező alkalmazott fiú áll kinn. Megilletett tekintettel nézem, ahogy először a kettő behozza az ágyneműket, majd másik három próbálja betuszkolni az ágyat az ajtón, és nem tudom, hogy valami bűvésztrükkel-e, vagy meghajlították az ágyat, de sikerül is nekik.
- Mire nem képes a fizetés... Viszont, ha nem zavar, befoglalnám a fürdőszobát.
Bólintok, és eldőlök az ágyon, ami eredetileg is a szobában volt. Ő ledobálja a nehéz cuccait magáról, majd eltűnik a fürfőszobában, én pedig unalmamban az övtáskája felé nézek. Furcsa, de jó illat csapja meg az orromat, amikor arrafelé fordítom a fejemet. Hirtelen felülök, és megnyalom a szám szélét. Kaja.
Átugrok a másik ágyra, és mint a vadász a prédára, úgy magasodok most az övtáska felé, ahonnan egy penge lóg ki. Ki is kapom tartójából a fegyvert, majd szaglászni kezdem. Különleges, nem akármilyen fémből van kovácsolva, s tele van energiával... lassan kinyújtom a nyelvem, és végignyalom, majd elvigyorodok, ahogy újra rápillantok. Különleges, különlegesen finom...
Kinyújtom a nyelvemet, és többször végighúzom rajta a pengét, majd mikor már meguntam az ízlelgetést, gyengén ráharapok. Ezt egy halk, fémes pendülés kíséri, majd ahogy rágcsálom, annál több. Bár nem harapok még rá teljesen, hogy eltörjön, csak ízlelgetem, nem sokáig tart a kóstoló, mivel Rane lép ki a fürdőből egyszál törölközőben.
Kicsit felvonom a szemöldököm, de nem lepődöm meg túlságosan. Ő viszont annál inkább, mikor meglátja, hogy mi van a kezemben, és a számban.
- Hé. - szól rám, méltatlankodó hangnemben.
- Igen? Nagyon finom. - pillantok rá. - Kicsit olyan, mint egy csillagkulcs, csak kevésbé egzotikus.
- Nos, igen, a rúnák rajta mágiku... Ne tereld a témát, azt még a tanáromtól kaptam, nem nyalóka!
- Annál jobb, értékes és régi. Már megérett rá, hogy megkóstoljam. - nyitom ki újra a szám, hogy ráharaphassak, úgy igazán.
- Freeze! - kántálja felém, mire a számban először kellemesen hűvös hőmérséklet képződik. Majd hamarosan jégrétegek jelennek meg a pengén, melyeket egyelőre könnyen átharapok - de egy idő után egyre gyorsabban nőnek, és én nem tudom akkorára emelni a szám, hogy át tudjam harapni őket.
Miután erről meggyőződök, próbálom kihúzni a számból a jégtömbböt, de akárhogy húzom, csak nem akarja az igazságot. Dühösen Rane felé nézek.
- MMAAAHHHHHHAAIIIIIEEEEEEESSEEEEEELLLLEEEE (Marha hideg, szedd le!) - próbálom ordítani neki, de ez annak hiányában, hogy a nyelvemet és az ajkaimat aligha tudom mozgatni, elég nehézkesen megy. Nem nagyon látom, hogy Rane cselekedne, ezért arcom kicsit eltorzul, ahogy újra próbálok belefulladni a saját ordításomba.
- EEEEEAAAAAOOONNNNNEEEÁÁÁNNNOOODDD EEEÖÖÖEEE (ezt nagyon megbánod, megöllek!!) - kezdek bele, de mivel ez se sikerül túl érthetőre, a mondat többi részét, meg a fenyegetések nagyrészét lehagyom belőle.
- Rendben.. De kérlek, hagyd azt a kést. Ez az egyik legfontosabb emlékem a mesteremről, a ruhámon kívül. - jön oda lassan hozzám, majd megérinti a jeget a számban, ami egyszerre lesz párává. A nyelvemet rácsavarom a pengére, majd azt kinyújtom a számból, és lassan eleresztem.
- Bocsánat, első ijedtségemben nem jutott más az eszembe. - elhúzom a számat, és megpaskolom a vállát.
- Ugyan, semmi baj. - vigyorgok rá. - Én már például rég megöltem volna azt, aki a mesteremtől kapott cuccomat cseszegette volna. - veszem elő az estélyi alól a nyakláncot, ahol Metalicana fogának és karmainak darabjai vannak feltűzdelve. - Ezek azoknak a sárkánynak a.... "maradványai" - nyögöm elhaló hangon az utolsó szót - aki engem tanított mágiára. Tudom, bizarrul hangzik, és valószínűleg el se hiszed. Csak néhány ember érti meg, ezeket a csodálatos lényeket... ezért is akartam "levadászni" azt a pökhendi nőt. Hisz a sárkányok csodálatosak.
Amint ezeket a gondolataimat osztom meg vele, észre se veszem, hogy eleredtek a könnyeim. Zavartan törlöm le az arcomról őket, majd újra önfeledt mosollyal fordulok felé.
- S te hiszel nekem?
Vissza az elejére Go down
http://katekyo-szj.hungarianforum.com/
Rane Iceclaw
Elemi mágus
Elemi mágus
Rane Iceclaw


Hozzászólások száma : 809
Aye! Pont : 38
Join date : 2010. Oct. 08.
Age : 33

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 14
Jellem: Kaotikus semleges

Tabu és Rane - Az estély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tabu és Rane - Az estély   Tabu és Rane - Az estély Icon_minitimeVas. Aug. 07, 2011 12:16 am

Amint kimondtam a szavakat, Tabu elhúzta a száját, és vállon veregetett.
- Ugyan, semmi baj. - váltotta fel a fintort egy mosoly. - Én már például rég megöltem volna azt, aki a mesteremtől kapott cuccomat cseszegette volna. - ekkor benyúlt jobbjával dekoltázsába, és egy nyakláncot húzott elő, ami nem kifejezetten illett a ruhához - néhány pikkely és egy nagyobb fog. - Ezek azoknak a sárkánynak a.... "maradványai" - nyögte halkan az utolsó szót - aki engem tanított mágiára. Tudom, bizarrul hangzik, és valószínűleg el se hiszed. Csak néhány ember érti meg, ezeket a csodálatos lényeket... - kezdett el könnyezni - ezért is akartam "levadászni" azt a pökhendi nőt. Hisz a sárkányok csodálatosak.
Csak most vette észre azt, hogy sír, és zavartan letörölte arcát bal kezével. De amint elhagyta ruhaujja a szemét, boldog mosollyal nézett rám, miközben leraktam a kést az ágyamra.
- S te hiszel nekem?
Válasz helyett lassan a nyaklánchoz nyúltam, amit még mindig kezében tartott. Mikor nem húzta el, lassan végigsimítottam a fogon, és a mozdulat végén hirtelen mozdulattal elrántottam a kezem. Hozzá voltam szokva az erős mágiához, hiszen a céhem egyike volt a legerősebbeknek - de ez a koncentrált mágia, ami egy tárgyból áradt, megijesztett.
- Maradványai? - néztem fel rá. - Hallottam arról, hogy a sárkányok eltűntek, de arról nem, hogy meghaltak volna... Persze, gondolom, te jóval többet tudsz erről.. - sóhajtottam, majd elgondolkozva járkálni kezdtem. - Elhiszem, hogy csodálod őt. Elhiszem, hogy szeretett téged, ha felnevelt. De nem tudom megérteni, miért. - néztem ki végül az ablakon. - Hozzám - vagy bárki máshoz - képest félisteni hatalmuk van. Nem tudom, miért segítenének ők bármilyen emberek - hiszen mi sem akarunk hangyákon segíteni. Félre ne érts, nem megsérteni akarom őket...
- Nem úgy értettem, mintha meghaltak volna... hisz mindegyikük igenis él, csak félrevonultak! - látszott Tabun, hogy a gondolat is kétségbeeséssel tölti el, hogy tán meghaltak. - S talán azért nevelt fel, mert neki is segítség kellett, s nekem is.. hogy neki miért, nem tudom, de nem véletlen sárkányÖLŐ mágia birtokában vagyok. - vonta meg a vállát. - Hisz ő nem segített a bátyámon, de rajtam igen, kifejezettem.. megmentette az életem. S utána felruházott az ő hatalmával, vagyis egy részével.
- A bátyádon? - néztem rá kérdőn. ~ Ha a sárkányoknak segítség kell valami miatt, akkor igen nagy bajban lehetünk...
- A bátyámon. - sóhajtott. - Kirándultunk, aztán megtámadtak a banditák, meg akartak ölni minket... a bátyám tudott küzdeni mágiával, engem viszont elkaptak. S a sárkány, Metalicana... megölte mindegyik banditát, talán a bátyámat is végzetesen megsebezte, majd engem magával ragadott. - vonta meg a vállát.
Halkan elfüttyentettem magam.
- Ehhez képest az én életem merő élvezet... Ugyan voltak szüleim, de sosem törődtek velem. Szinte minden időmet Hakobe hegyén töltöttem, ahol egy jégmágus, Tsuka tanított - nem csak mágiára, az életre is. Viszont valamiért neki is el kellett mennie, mikor megtanultam az első varázslataimat.. Ez legfeljebb fél éve történhetett, de valami... megváltozott bennem miatta. Ha nagyjából két hétig nem beszélek senkivel, megőrülök. Szó szerint.
~ Hasonlóan hozzád. - tettem hozzá magamban.
- Ez eddig csak egyszer történt meg, azt is egy ház bánta. Mikor összedőlt, a sokktól magamhoz tértem. Azt hiszem, te vagy az első aki tud erről - ültem le az ágyra.
- És most itt vagyok, célok nélkül. - mosolyogtam kényszeredetten. - Mondhatjuk, hogy próbálom jobbá tenni a világot, de ennél közelebbit szeretnék magam elé tűzni...
- Ohh, értem... Nyugalom, megtalálod a célodat. Nekem is van... megtalálni Metalicanát, és a többi sárkányt, hogy más barátjaim is boldogok legyenek végre. Illetve az egyik legjobb barátomat jó útra téríteni. - vigyorodott el, majd hirtelen elhallgatott. Halk nevetés volt a válaszom.
- Egyszer... Talán... De most aludjunk. Holnap ki kell keverednünk a városból, anélkül, hogy téged felismernének.
Valami furcsát éreztem.. Lenéztem magamra. Szóval végig csak ez a törölköző volt rajtam? Enyhén vörösen slisszoltam vissza a fürdőszobába, és magamra kapkodtam a pizsamámat. Már szalonképes állapotban jöttem vissza. Tabu már kissé kába fejjel vigyorgott, kajánul.
~ Ez a lány... - mentem hozzá, és egy puszit nyomtam a homlokára, saját legnagyobb megdöbbenésemre is. Legnagyobb meglepetésemre nem ellenkezett vadul, néhány félhangos mormogás után eldőlt az ágyon, és már húzta is a lóbőrt. Én is követtem példáját.
Vissza az elejére Go down
Tabuchi Metarikku
Sárkányölő
Sárkányölő
Tabuchi Metarikku


Hozzászólások száma : 556
Aye! Pont : 45
Join date : 2010. Oct. 17.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Tabu és Rane - Az estély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tabu és Rane - Az estély   Tabu és Rane - Az estély Icon_minitimeHétf. Aug. 08, 2011 1:01 am

Rane nem válaszol nekem, viszont érdeklődve a nyakláncom után nyúl. Nem rántom el tőle, inkább halványan mosolygok, hogy érdekli őt ez a.. "régiség". Mikor megérinti, nem olyan sokáig tartja ott a kezét, kicsit ijedt tekintettel elrántja onnan, mire én zavartan mosolyogva rámarkolok a "medálokra", s lassan elteszem. Az emberek nem szokták még meg ezt a nyers, kovácsolatlan mágiát, ami belőlem, vagy a sárkányokból árad. Nekik ez... furcsa lehet, és ijesztő...
- Maradványai? - néz rám. - Hallottam arról, hogy a sárkányok eltűntek, de arról nem, hogy meghaltak volna... Persze, gondolom, te jóval többet tudsz erről.. - sóhajt fel, majd fel-alá kezd el járkálni - miközben még mindig nem öltözött át... - Elhiszem, hogy csodálod őt. Elhiszem, hogy szeretett téged, ha felnevelt. De nem tudom megérteni, miért. - néz ki az ablakon. - Hozzám - vagy bárki máshoz - képest félisteni hatalmuk van. Nem tudom, miért segítenének ők bármilyen emberek - hiszen mi sem akarunk hangyákon segíteni. Félre ne érts, nem megsérteni akarom őket...
- Nem úgy értettem, mintha meghaltak volna... hisz mindegyikük igenis él, csak félrevonultak! - kiáltok oda neki kétségbeesett fejjel, remegő hangon. - S talán azért nevelt fel, mert neki is segítség kellett, s nekem is.. hogy neki miért, nem tudom, de nem véletlen sárkányÖLŐ mágia birtokában vagyok. - vonom meg a vállam. - Hisz ő nem segített a bátyámon, de rajtam igen, kifejezettem.. megmentette az életem. S utána felruházott az ő hatalmával, vagyis egy részével.
- A bátyádon? - néz rám kérdő tekintettel.
- A bátyámon. - sóhajtok. - Kirándultunk, aztán megtámadtak a banditák, meg akartak ölni minket... a bátyám tudott küzdeni mágiával, engem viszont elkaptak. S a sárkány, Metalicana... megölte mindegyik banditát, talán a bátyámat is végzetesen megsebezte, majd engem magával ragadott. - vonom meg a vállamat újra, s feltekintek rá.
Egy halk füttyentést ereszt meg, mire most én nézek rá kérdőn.
- Ehhez képest az én életem merő élvezet... Ugyan voltak szüleim, de sosem törődtek velem. Szinte minden időmet Hakobe hegyén töltöttem, ahol egy jégmágus, Tsuka tanított - nem csak mágiára, az életre is. Viszont valamiért neki is el kellett mennie, mikor megtanultam az első varázslataimat.. Ez legfeljebb fél éve történhetett, de valami... megváltozott bennem miatta. Ha nagyjából két hétig nem beszélek senkivel, megőrülök. Szó szerint.
Kicsit lehajtom a fejem, és elhúzom a szám. Neki talán még nehezebb is lehetett, mint nekem... hisz mellettem mindig volt valaki, egy-fél évvel ezelőttig.
- Ez eddig csak egyszer történt meg, azt is egy ház bánta. Mikor összedőlt, a sokktól magamhoz tértem. Azt hiszem, te vagy az első aki tud erről - ül le mellém az ágyra, én pedig együttérzőn biccentek.
- És most itt vagyok, célok nélkül. - kényszerít az arcára egy mosolyt. - Mondhatjuk, hogy próbálom jobbá tenni a világot, de ennél közelebbit szeretnék magam elé tűzni...
- Ohh, értem... Nyugalom, megtalálod a célodat. Nekem is van... megtalálni Metalicanát, és a többi sárkányt, hogy más barátjaim is boldogok legyenek végre. Illetve az egyik legjobb barátomat jó útra téríteni. - vigyorodok el, ő pedig megenged magának egy halk nevetést.
- Egyszer... Talán... De most aludjunk. Holnap ki kell keverednünk a városból, anélkül, hogy téged felismernének.
Ekkor Rane lenéz magára, és végre leesik neki, hogy egész végig egyszál törölközőben flangált itt, de be kell vallani, az igazán jól bírta a strapát. Igaz, ha leesett volna róla... nem hiszem, hogy ilyen meghitt hangulatot lehetett volna teremteni.
Miközben ő teljesen vörös fejjel megy vissza a fürdőszobába, félhangosan felnevetek, és felásítok. Nyújtózkodok egyet, érzem, hogy ott helyben, ülve is simán el tudnék aludni.
Félálomban vagyok már, mikor tompán hallom, ahogy Rane kijön a fürdőszobából, idecsoszog hozzám, és azt hiszem, puszit nyom a fejemre. Én pedig, eléggé álmosan kidőlök az ágyra, elhelyezkedek, és ott nyomban benyomom a szunyát.
Álomtalan éjszaka a mai, vagy csak nem emlékszem, nem fogom fel, mit álmodtam. Reggel álmosan kelek, és pislogok Rane ágya felé, mikor észreveszem, hogy Ő már nincs ott.
- Jó reggelt... - nyögöm, azt remélve, hogy kapok rá választ.
Vissza az elejére Go down
http://katekyo-szj.hungarianforum.com/
Rane Iceclaw
Elemi mágus
Elemi mágus
Rane Iceclaw


Hozzászólások száma : 809
Aye! Pont : 38
Join date : 2010. Oct. 08.
Age : 33

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 14
Jellem: Kaotikus semleges

Tabu és Rane - Az estély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tabu és Rane - Az estély   Tabu és Rane - Az estély Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2011 7:42 pm

Aludtam is, egészen három órát, majd felébredtem. Nem teljesen értettem, hogy mi volt ennek az oka, hisz hulla voltam. Felülve gondolkoztam néhány percig, és rájöttem, mi a gond. Elvágtam Tabu kötelét, amiről úgy tűnt, elég értékes, és megígértem, kap helyette másikat. Halkan felkeltem, és átöltöztem, majd az ajtó felé vettem az irányt.
~ De hol fogok tudni ilyet venni? - néztem a kezemben tartott, feldarabolt kötélre. Egy gyors teszt megállapította, hogy ez bizony elvághatatlan, legalábbis az én mágiám számára.
Így hát nyakamba vettem a várost, hogy megkeressem az éjjel-nappali mágikus boltokat. Forrón reméltem, hogy Erában legalább egyet találok, és rövidesen siker is koronázta erőfeszítéseimet. Azonban...
- TÍZEZER? - néztem nagyot, mikor a boltos árat ajánlott nekem. - Ennyiért egy hajót is kapok!
- Höh? - nézett rám kerek szemekkel az árus. Gyorsan kivertem a fejemből a nemrég látott film-lacrimát, majd visszatértem a tárgyra.
- Ez marha drága! - mutattam rá a nyilvánvaló tényre. - Jégmágus vagyok. Nem lehetne valahogy munkaként megoldani?
- Mégis, mit hiszel? Van pincém, nem kell hideg! Hacsak nem tudsz bevonzani pár embert a boltba, marad a jól megszokott gyémánt. - vont vállat a pasas.
Tíz-tizenöt másodpercig álltam szótlanul, majd beütött az ihlet. Kimentem a bolt elé, és kezemet a falra téve koncentrálni kezdtem.
- Ice Make! - izzadtam le az erőlködéstől már az első réteg összehozása után. Félholt voltam, mire sikerült befejezni a művet, de elégedetten szemléltem az alkotást.
Egy szabályos jégpalota terült el az alapból földszintes bolt területén. Nem volt valami vastag, így tíz-tizenkét órán belül el fog olvadni, ha ilyen marad az időjárás, de hatásvadászatnak nem rossz. Tornyok, zászlók, hintó a bejárat előtt, mind-mind jégből, mintha egy mesepalotába lépne az ember. Bent ráadásul hideg is lesz, ami nem árt ilyen melegben.
- Ez így megfelel? - kérdeztem zihálva, mikor betántorogtam. Az első utamba kerülő székbe rogytam, és megvártam, hogy a boltos megnézze kint az új dizájnt.
- Meg. - mondta kurtán, és egy tekercs kötelet adott nekem a falról. - Tíz méter. Ha minden jól megy, ez legalább százezer gyémántot fog hozni, ha megmarad estig.. - tanakodott el.
Nem vártam a további gazdasági tanácsadásra, hanem inkább kibotorkáltam, de nem jutottam sokáig. Néhány utcára a hoteltől erőt vett rajtam a kimerültség, és arccal az utcára zuhanva álomba merültem.
Vissza az elejére Go down
Tabuchi Metarikku
Sárkányölő
Sárkányölő
Tabuchi Metarikku


Hozzászólások száma : 556
Aye! Pont : 45
Join date : 2010. Oct. 17.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Tabu és Rane - Az estély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tabu és Rane - Az estély   Tabu és Rane - Az estély Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2011 10:18 pm

De akárhogy is erőlködök további köszönésekkel, senki nem válaszol, az ég egy adta világon semmit, akármennyire is erőlködök. Lassan kelek fel, és nagy ásítozások közepette törlöm ki az álmot a szememből, majd visszagondolok az előző estére.
Majdnem kinyírtam egy pökhendi főnemest, de az tuti, hogy nem tudják, én voltam. Egy őrült csitrit, aki hasonlít rám, de tök elborult pofája van, és estélyiben van, kócos, és a többi. Ennek az illúziónak vetek most véget.
Kinyitom a szemem, és Rane továbbra se kerül színem elé. ~ Sorsomra hagyott, vagy mi a franc? ~ Lerúgom magamról a takarót, és lassan kibújok az estélyiből, ami így estére rajtam maradt az alváshoz.
Kikelek az ágyból, és a szekrény felé veszem irányt. Ha már luxus szálló, akkor tuti, hogy kell lennie minden ruhának minden méretben... és igazam van. Bár igaz, az én méretemben mégsincs megfelelő ruha, de eggyel nagyobban már igen - úgyhogy kiveszek egy smaragzöld, "Awesome ^^" feliratú pólót, egy fekete, mintázatlan és kapucnis pulóvert, valami szövetnadrágot, és egy övet. A nadrág, az teljesen jól simul, a felső ruházatok azok, amik kissé lógnak rajtam, de így tökéletesek. Lábbelinek asszem, marad a magassarkú, azt csak nem jegyezték meg.
Mikor kész vagyok, elégedetten csatolom az övre a táskámat, és kiugrok az ablakon, és keresésbe kezdek. Hol lehet Rane? Minden helyet végigkérdezek, mire egy boltnál kötök ki, ami elég jellegzetes díszitésnek örvend.
- Hogy nézett ki?
- Zöld, felfelé ágazó hajú, szintén zöld szemű. Elég jellegzetes ruhája van...
- Jégmágus? - vág közbe, mikor én bólintok. - Este volt itt, kötelet vett. Valamerre jobbra ment, gondolom... - mondja, majd arrébb tol, mikor bejön egy vevő, és én kimegyek.
Reflexszerűen balra veszem az irányt, és hamarosan, egy kis szaglászással igaz, de megtalálom Rane-t, hason feküdve. ~ Ember, hogy lehet így elaludni? ~
Felültetem őt, majd miután a pofozásra se kel fel, a mellette lévő hordó tartalmát öntöm rá, ami nem akarom megtudni, mi, a kék színéből ítélve. De legalább próbámat siker koronázza, és a férfi fel is kel, bár elég gyilkos szemekkel nézek utána szembe.
- Hát így kell felkelteni a jótevőd? - kérdi, az idegesség magas fokán, mire én tök nyugodtan lehuppanok elé.
- Hiába, ordítani nem akarok, meg sietős is a dolgom, te meg egyszerű módon nem akarsz felkelni. - húzom fel fejemre a kapucnim, és csak vörösen világító iriszeim látszódnak ki a sötétség alól.
- Akkor hadd adjak egy tippet: egy jó kávéval gyorsabban fel tudod majd kelteni a pasidat, mint így... - morog rám, mire én megforgatom a szemem.
- Ha elmondod legközelebb, honnan szerezzek neked kávét, akkor oké, azzal keltelek. Igaz, az forróbb lesz, mintha ezzel a kék trutyival öntenélek le, de te tudod. - vonok vállat. - Nem akarsz adni nekem valamit? - húzom vigyorra a számat, és közelebb húzódok.
- De, itt a kötél, amit ma éjjel sikerült összeszednem. Használd egészséggel. - nyújtja át nekem haragosan, mire én feltápászkodok, és beletúrok a hajába, majd megpaskolom a buksiját.
- Azért ne haragudj túlságosan, de nekem viszont akkor is muszáj mennem, mert itt asszem nem látnak szívesen. Neked meg sok szerencsét a továbbiakhoz... - mutatok még búcsúzóul egy békejelet, majd csak az utánam maradó por jelzi, hogy én ott álltam, és csak néhány ember emléke jelzi, hogy én attól a helytől nem messze még randalíroztam is...
Vissza az elejére Go down
http://katekyo-szj.hungarianforum.com/
Rane Iceclaw
Elemi mágus
Elemi mágus
Rane Iceclaw


Hozzászólások száma : 809
Aye! Pont : 38
Join date : 2010. Oct. 08.
Age : 33

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 14
Jellem: Kaotikus semleges

Tabu és Rane - Az estély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tabu és Rane - Az estély   Tabu és Rane - Az estély Icon_minitimeSzer. Aug. 17, 2011 6:43 pm

De úgy tűnt, az ég nem akarja, hogy ma kialudjam magam. Néhány halvány pofonra keltem, de még próbáltam visszaaludni, hátha csak álmodom az egészet... Még az is rémlett, hogy felültem..
Prüszköltem és köhögtem egyszerre, mikor a hideg víz az arcomba csapott. Egy pillanatra Tsukával éreztem magam, mikor még a hegyen gyakoroltunk, de gyorsan váltott a kép: Era, estély, Tabu. Egy hordóval a kezében. Dühösen néztem fel rá ültő helyemről, de úgy festett, nem zavarja, így felkeltem, hogy lenézhessek rá.
- Hát így kell felkelteni a jótevőd? - néztem rá idegesen.
- Hiába, ordítani nem akarok, meg sietős is a dolgom, te meg egyszerű módon nem akarsz felkelni. - húzott fel fejére egy kapucnit. Csak most vettem észre, hogy átöltözött, de nem állt neki rosszul a zöld sem. Habár a kapucni alól kivillanó vörös szemek elég feltűnőek voltak.
- Akkor hadd adjak egy tippet: egy jó kávéval gyorsabban fel tudod majd kelteni a pasidat, mint így... - tértem vissza morogva a témára. Ő meg csak a szemét forgatta..
- Ha elmondod legközelebb, honnan szerezzek neked kávét, akkor oké, azzal keltelek. Igaz, az forróbb lesz, mintha ezzel a kék trutyival öntenélek le, de te tudod. - vonta meg a vállát is. - Nem akarsz adni nekem valamit? - mosolyodott el, és közelebb csúszott a lábamhoz, még mindig a földön. Eszerint tudta valahonnan..
- De, itt a kötél, amit ma éjjel sikerült összeszednem. Használd egészséggel. - tekertem le oldalamról az eszközt. Eközben ő felállt, majd meglepetésemre beletúrt a hajamba, és megpaskolta a fejem.
- Azért ne haragudj túlságosan, de nekem viszont akkor is muszáj mennem, mert itt asszem nem látnak szívesen. Neked meg sok szerencsét a továbbiakhoz...
Néhány pillanattal később már csak a hűlt helyét láttam. Tud iszkolni, az biztos...
Én visszatértem a szobámba, és összegyűjtve maradék holmimat, elindultam hazafelé. Végülis, annyira nem haragudtam rá a víz miatt, csak hogy hogyan fogom kiszedni a cuccot a ruhámból, az marad egy rejtély... Mert hogy ez nem víz volt, az biztos...

/ Köcce a játékot Smile /
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tabu és Rane - Az estély Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tabu és Rane - Az estély   Tabu és Rane - Az estély Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tabu és Rane - Az estély
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Meglátni, és megidézni (magánküldetés Gabriel, Rane, Tabu és Mona részére)
» Ismerkedés: Rane Ekizik - Eclair & Rane
» Happy Birthday
» Tabu és Sophie
» Tabu és Axel találkozása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Fiore Királyság :: Era :: Belváros - Játéktér-
Ugrás: