KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Ralf vs Rane - Hogyan okozhat bajt a szesz?

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Rane Iceclaw
Elemi mágus
Elemi mágus
Rane Iceclaw


Hozzászólások száma : 809
Aye! Pont : 38
Join date : 2010. Oct. 08.
Age : 33

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 14
Jellem: Kaotikus semleges

Ralf vs Rane - Hogyan okozhat bajt a szesz? Empty
TémanyitásTárgy: Ralf vs Rane - Hogyan okozhat bajt a szesz?   Ralf vs Rane - Hogyan okozhat bajt a szesz? Icon_minitimePént. Nov. 04, 2011 9:21 pm

- Rane, nem vinnéd ezt el? - lökött elém Richard egy újabb papírt.
- Már megint nekem marad az unalmas része, mi? - morogtam, de fél szemmel belepillantottam a küldetésbe söröm mellől.

Mágusok!

Magnoliai lepárlóüzemünk veszélybe került! A Mahatma aktivistái (Mahatma - Magnólia Antialkoholistáinak Harc Alapú Titkos Minőségi Alakulata) támadást terveznek épületünk ellen! Túl erősek ahhoz, hogy megmenthessük értékes készleteinket! Jutalmat nem tudunk felajánlani a rossz év miatt, de az évente, limitált kiadásban megjelenő pálinkákból egy üveget juttatunk a segítőkész mágusoknak! Ha csak egy kicsit is fontos a fiorei alkoholkultúra jövője, segítsenek!

Lord Chelmsford, Magnolia


- De ezt simán megoldja az ottani rendőrség is. - sóhajtottam unottan. Nem volt túlzottan kellemes napom, és már csak egy kiadós verekedés hiányzott belőle. Azzal legalább le tudnám vezetni a feszültséget.
- Nem hiszem. - csóválta meg a fejét a csapos, megszakítva a pohár törölgetésének műveletét. - A Mahatmáról mindenki hallott. Magnóliában van a székhelyük, de szinte mindenhol megtalálhatóak az országban. Sok támogatójuk van, és vezetőjüknek rengeteg pénze. Szabotázsakciókat követnek el, elpusztítják a vetéseket, szétverik a készleteket, szállítmányokat térítenek el, teafüvet öntenek a sörökbe, és most már a lepárlókat is megtámadják. A rendőrség a zsebükben van, és miattuk egyre nőnek az alkoholárak. Jut eszembe, a sör ára megnövekedett tíz gyémánttal.
- Arisa, indulunk! - kiáltottam ki. Válaszul egy hangos morgás jött az udvarról. - Személyes elintéznivalónk van Magnóliában... - gyorsan felvázoltam neki a történetet, ahogy bemelegített a kislány a repüléshez.
Így szokásos, esti sörözésem helyett szálltam Arisával a gyenge ellenszélben, Magnolia felé.
- Hogy mennyire utálom ezeket. - morogtam félhangosan. Arisa figyelmesen hallgatta hegyibeszédem. - Gyakorlatilag egy sötét céhhel állunk szemben, akik egy célt akarnak megvalósítani, függetlenül attól, hogy ez hány embernek rossz. Becsülöm, hogy van motivációjuk, de miért nem tudják ezt valami jó dolog szolgálatában tenni? Ültessenek gyümölcsfákat. Ja nem, abból pálinkát lehet főzni. Hé, óvatosabban! - kapaszkodtam meg szorosabban a pikkelyekben, ahogy Arisa megrázkódott a nevetéstől. - Akkor építsenek autókat. Abból senkinek nem lenne baja... - szívtam bele a hideg levegőbe.
Elbóbiskoltam, de Arisa figyelmeztető gondolata belemart tudatomba, és azonnali ébredést produkált. Magnolia fényes utcáit láttam talpam alatt, egész konkrétan külvárosát, ahol óriási plakát hirdette:
Chelmsford Lepárló - A tegnap gyümölcsei a holnap ízével!
- Ice Make: Wings! - ugrottam le Arisa hátáról. Kapcsolatunkon keresztül éreztem, hogy ő is lefelé indul, a bejárat felé, egyenesen egy feketébe öltözött, magas fickó felé, kinek - mily meglepetés! - végre-valahára hasonló színű haja volt, mint az enyém. Nem tűnt fenyegetőnek, úgy tűnt, ő is a védelemre jelentkezett.
Vissza az elejére Go down
Ralf Shaw
Gealdor
Gealdor
Ralf Shaw


Hozzászólások száma : 127
Aye! Pont : 109
Join date : 2011. Jun. 18.
Age : 30

Karakter információ
Céh:
Szint: 3
Jellem:

Ralf vs Rane - Hogyan okozhat bajt a szesz? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ralf vs Rane - Hogyan okozhat bajt a szesz?   Ralf vs Rane - Hogyan okozhat bajt a szesz? Icon_minitimeKedd Nov. 08, 2011 9:10 pm

Lassan elnyújtózkodom az ágyon, és lerúgom magamról a takarót. Túlesek a szókásos reggeli procedúrákon, és röpke másfél óra múlva már frissen és üdén sétálok le a fogadó lépcsőjén. Jeffrey már megszokta a jelenlétem, de azért mordul egyet-kettőt a poharakat törölgetve, amikor leülök a söntéshez. Már megtanultuk az együttélés legfőbb szabályait, és ennek szellemében nem szólunk egymáshoz, Jeff már e nélkül is elkezdi kitölteni a sörömet. Amikor elveszem, egy papírlapot is csúsztat mellé, majd elfordul, és elmegy kiszolgálni az egyetlen alakot rajtam kívül – utálok ilyen korán kelni.

Mágusok!
Magnoliai lepárlóüzemünk veszélybe került! A Mahatma aktivistái (Mahatma - Magnólia Antialkoholistáinak Harc Alapú Titkos Minőségi Alakulata) támadást terveznek épületünk ellen! Túl erősek ahhoz, hogy megmenthessük értékes készleteinket! Jutalmat nem tudunk felajánlani a rossz év miatt, de az évente, limitált kiadásban megjelenő pálinkákból egy üveget juttatunk a segítőkész mágusoknak! Ha csak egy kicsit is fontos a fiorei alkoholkultúra jövője, segítsenek!
Lord Chelmsford, Magnolia


~Lepárlóüzem… veszélyben… megtámadták… Ó HOGY A MOCSKOS KURVA ANYÁTOKAT TI MÉRETES KIS PÖCSTÖCSKÖLŐ FASZPÖRGETTYŰK, HOGY NEM TUDTOK A TÁNTIKÁTOK HALOTT NÁNIKÁJÁNAK ROHADT CSONTJAIN TÁNCOLNI AZ ÜSZKÖS LÁBAITOKON A SZABAIDŐTÖKBEN! ~

A korsó, amiben korábban a reggeli adag söröcském volt, most hangosan csapódik a söntésnek, mire a felszolgálólányok ijedten kapják fel fejüket, de Jeffrey kivételesen csak megértően bólint.
- Kikészítettem neked a kaját és a piát az útra Ralf. Gondoltam, hogy érdekelni fog. – mondja halkan, mire lassan biccentek felé. A dühtől remegő kezekkel kapom fel a táskát, amire korábban mutatott, és indulok meg a kijárat felé.
~Megjárjátok, ti kis tücsöktöcsiző zacsipacsizó seggfejek… jön még csokisperec a ti szátokba! ~

A vonat csikorogva fékez le Magnoliában, és szinte még meg se állt, amikor én már leugrom róla. Ez az ügy nem tűr halasztást. Ráadásul a piám is elfogyott idefelé! Igaz, magamban énekelgettem, és így megnyugtattam magam.
Rágyújtok egy cigarettára, majd a táskát félredobva folytatom utam – csak kaja volt benne, mint említettem, a szükséges anyagokat már elfogyasztottam. Épp az utolsó szálat húzom ki a dobozból, mire az alig érezhetően megremeg, majd megjelenik benne az új doboz – egyszerűen imádom!
Gyorsan, sebesen mozgok, szinte futva, amíg ki nem jutok a város határára. Szerencsére az épület jóval a többi gyár fölé magasodik – ahogy azt mindegyiknek kellene, hiszen a legszükségesebb „gyárak” ezek – így már az állomástól kezdve tudtam, hogy merre kell mennem.

Chelmsford Lepárló - A tegnap gyümölcsei a holnap ízével!- hirdeti az óriási felirat, amit a lepárló közelében lévő tábla hírdet.
~Mer e nélkül aszittem volna, hogy húsfeldolgozó, mi? Ejj, az én öreg orrom kiszimatolja a minőségi italt!~

Vissza az elejére Go down
http://www.behind.hu
Juvia Loxar
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Juvia Loxar


Hozzászólások száma : 91
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. May. 23.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gray-től nem messze

Ralf vs Rane - Hogyan okozhat bajt a szesz? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ralf vs Rane - Hogyan okozhat bajt a szesz?   Ralf vs Rane - Hogyan okozhat bajt a szesz? Icon_minitimeKedd Jan. 08, 2013 12:48 pm

A küzdelmet lezárom! Rane te gazdagodsz 10 VE-vel!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ralf vs Rane - Hogyan okozhat bajt a szesz? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ralf vs Rane - Hogyan okozhat bajt a szesz?   Ralf vs Rane - Hogyan okozhat bajt a szesz? Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ralf vs Rane - Hogyan okozhat bajt a szesz?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ismerkedés: Rane Ekizik - Eclair & Rane
» Hogyan veressük össze magunkat egy lánnyal? - Frici és Tif-chan találkozása
» Ralf vs. Omeron - Kié lesz a lány? (Befejezett)
» Ralf Shaw
» Ralf Shaw

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Küzdelmek :: Küzdőtér :: Lezárt küzdelmek-
Ugrás: