KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Könyvtár

Go down 
+2
Sophie Black
Lucy Heartphilia
6 posters
SzerzőÜzenet
Lucy Heartphilia

Lucy Heartphilia


Hozzászólások száma : 212
Aye! Pont : 7
Join date : 2010. Jun. 19.
Age : 34
Tartózkodási hely : Fairy Tail/ otthon ^^( Hungary kecskemét)

Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Könyvtár   Könyvtár Icon_minitimeKedd Júl. 27, 2010 7:19 pm

Eme hely nyújt arra lehetőséget hogy a Fairy Tail klán máguspalántái új dolgokat tanulhassanak. Megannyi érdekes könyv porosodik a polcokon s csak titeket vár hogy átbogarásszátok őket. Itt kedvetekre tanulhattok bármilyen mágiát (persze ezt ki kell fizetni előtte, de ide leírhatjátok, hogy s miként tanultátok meg). Jó szórakozást, jó munkát mindenkinek!
Vissza az elejére Go down
http://nana.freeforums.org.cn/
Sophie Black
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Sophie Black


Hozzászólások száma : 336
Aye! Pont : 12
Join date : 2010. Jul. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : a csillagok közt :P

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 4
Jellem:

Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár Icon_minitimeSzer. Júl. 28, 2010 4:34 pm

►Kutakodás Sophy módra XD◄

Eddig annyi meg annyi fura fekete mágiával sikerült összefutnom - habár még csak most kezdődött mágus pályafutásom-, hogy már igazán utána kéne néznem, mi várhat rám a közeljövőben. Elhatároztam, hogy meglátogatom Klánházunk oly’ becses könyvtárát, mely a tudás sokrétűségét hívatott bemutatni, s megosztani mindazokkal, kik hajlandóak magukhoz venni mindazt. Engem különösebben nem a tanulás hajt most oda, csak információt szeretnék gyűjteni kicsit. Kilépek a lakásom ajtaján, majd utamat egyenesen a Fairy Tail központjába veszem. Persze, közben meg-megállok egy-két bolt kirakata előtt, és nézegetem, hogy milyen drágák manapság az alapvető dolgok.
~Őrületes árak vannak… ~jegyzem meg magamban a most annyira lényegtelen információt, mert egyáltalán nincs szükségem semmire. Tovább megyek. Az utcán látok vitatkozni embereket, de most nincs kedvem beleártani magam az ők apró-cseprő ügyeikbe, mert én csak egy kívülálló vagyok, és biztos, hogy nélkülem is képesek megoldani a problémát. Valószínű csak lehurrognának, hogy „Törődj a magad bajával, kislány!” és ezzel én le is lennék tudva, lehetnék akármilyen sértődött, nem szólnának hozzám, és csak a saját igazukat pártolnák továbbra is, és vennék komolyan figyelembe. Figyelmemet újabban az elém táruló épület köti le, mely végcélom is egyaránt. Áthaladok a hatalmas felirat alatt, majd bemegyek a tényleges épületbe. Balra fordulva, azonnal a kis könyvtár felé veszem az irányt, mert nincs kedvem semmilyen verekedésbe belecsöppenni. Most kivételesen nem is verekedtek, nem voltak itt a rendbontók, valószínűleg mind küldetésen vannak, s egyhamar nem érnek vissza. Egy intéssel letudom a köszönést a jelenlévők számára, majd bebaktatok. Az alsó polcokon nem találok semmit, és felettébb lelomboz engem, ám még nem adom fel. Sikeresen elvonszolom a létrát, hátha magasabban megtalálom a keresett témájú könyvet. Akármily meglepő, tényleg meg lett, majd óvatosan lemászva segítőmről, odaülök az asztalhoz. A könyv már nagyon régi volt, s poros, ám a szélsebességgel olvasó szemüvegemnek hála, gyorsan nyálazom át lapjait. Nem lenne ínyem a fekete mágia tanulásához, így csak az általános információkat olvasom el, nem bonyolódok bele a mágiának feltehetőleg legkuszább ágába.
Vissza az elejére Go down
Adam Scythblue
Elemi mágus
Elemi mágus
Adam Scythblue


Hozzászólások száma : 114
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. May. 09.
Age : 30
Tartózkodási hely : Magnolia, Fairy Tail klánház

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár Icon_minitimeSzer. Júl. 28, 2010 5:30 pm

// Kutakodás Adam módra ^^ //

Nem haboztam, reggel el is indultam a Fairy Tailbe, Painkillert meg otthon hagytam, mert reggel nem ébredt fel. A fene sem fogja majd hurcolni magával azt az irritáló csirkét, ha már arra nem volt képes, hogy elvégezze egyetlen napi teendőjét, és kukorékoljon hajnalban, amire szerény személy valószínűleg egy ordítással válaszolt volna. Belépve a céh épületébe, feltűnő nyugalom fogadott, ilyen nem nagyon szokott előfordulni. Felakasztottam a kabátomat a fogasra, azután kémlelő fejjel tekintettem körbe a terepet. A pultnál megláttam Mira-chant, valamint a Gnóm Tatát is.
~ Na most jól kifaggatlak öreg!~ vigyorodtam el elvetemülten, ezt követően a szokásos unott fejemmel battyogtam oda hozzájuk.
- Reggelt!- köszöntem, majd a fehér hajú szépségre egy élettel teli mosollyal pillantottam, még az iszogató vénembert látván csak feljebb cibáltam egyik szemöldökömet.
- Szervusz Adam-kun!
- Üdv!
Köszöntöttek ők is engem, nem sokkal később meg háttal nekidőltem az asztalnak, és szúrós pillantásokkal bombáztam Makarovot.
- Hm? Akarsz valamit kölyök?- érdeklődött, amikor feltűnt végre neki, hogy megállás nélkül bámultam.
- Jaaa, lenne itt egy-két dolog.- feleltem. Kínos csend következett.
- Akkor mi a fenéért nem nyögöd ki végre?!- rivallt rám a céh vezetője.
- Mesélj a családomról!- vágtam neki vissza, közel azonos hangnemben.
- Francokat! Semmi kedvem nincs most kiselőadást tartani neked Adam! Menj, kutakodj egy kicsit a könyvtárban! Úgysem árt meg, ha olvasol, legalább művelődsz, mert rád fér. Háhááá!- oktatott ki Makarov, azután kiviharzott az ajtón, mint egy gyerek.
- Cöh! Átkozott...- suttogtam.
- Sok sikert Adam-kun!- biztatott a Fairy Tail gyönyörű hölgye, én pedig angyali képpel válaszoltam neki:
- Köszönöm, Mira-chaan!
Amint elfordultam, újból beüzemeltem az elképesztően érdektelen, s unott mimikámat, majd zsebre tett kezekkel battyogtam be a könyvtárba. Volt ott valami lány, nem kívántam megzavarni, láthatóan nagyon belemerült a tevékenységeibe. Reménytelenül kísértem íriszeimmel a könyvek sorait, valami olyanra lett volna szükségem, ami leírást tudott volna biztosítani számomra a múlt mágusairól. Az alsóbb sorokban még ahhoz hasonlóakkal sem találkoztam. Kedvtelenül fordítottam szemeimet a létrára, tudtam, muszáj leszek felmászni rá, és alaposabban megvizsgálni a magasabb szintre emelt dokumentációkat. Hatalmas kínnal vonszoltam fel magamat a fokokon, ezt követően tologattam magamat ide-oda, hátha megakad a szemem valami érdekesen. Addig játszadoztam, amíg meg nem csúszott a cipőm talpa, én magam pedig egy nagyot zuhantam, egyenesen az olvasóasztalra. Szerencsére az nem tört szét, sőt nekem sem repedt meg semmilyen tagom, viszont a derekamnak nem volt kellemes élmény. Oldalra fordítottam a fejemet, majd egyenesen a kék hajú lány tekintete fogadott.
- Öhm... Hali!... Mit olvasol?- érdeklődtem tőle, mintha teljesen természetes lenne nap, mint nap a bútorokra zuhanva társalogni.

Vissza az elejére Go down
Sophie Black
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Sophie Black


Hozzászólások száma : 336
Aye! Pont : 12
Join date : 2010. Jul. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : a csillagok közt :P

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 4
Jellem:

Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár Icon_minitimeCsüt. Júl. 29, 2010 2:30 pm

►Kutakodás Sophy módra! XD◄

Érdeklődve bújom a fekete mágia nagykönyvét, melyből végül úgy gondolom elég, hisz nem jutottam egyáltalán többre, mint amit korábban már sikerült megtudnom. Így, úgy döntök, hogy kezembe veszek egy csillagmágiáról szóló könyvet, az még érdekes is lehet. Miután kicseréltem a könyvet, s visszaültem olvasni, aztán sikeresen belemélyültem, érkezett valaki. Már, mintha láttam volna korábban a Klánházban, de nem volt alkalmam beszélni vele, s ha köszöntem is valamikor, akkor sem figyeltem, hogy neki célzódik. Biztos ő is egy a rengeteg Fairy tail tag közül. Éppen csak egy fürkésző pillantást vetettem rá, mikor már elfordult, és könyvespolcokat kutatta valami után. Visszabújtam a könyvbe, néha mikor unalmasabb résznél tartottam, felpillantgattam, hogy mi a helyzet vele, mikor a létrát vonszolgatta. Bizonyára, amit ő keres, az is fentebb helyezkedik el, s hasonlóan poros, mint a fekete mágiát tartalmazó dokumentum, melyet épp érkezése előtt tettem vissza a helyére. Mikor tologatta magát, hallottam a létra nyikorgását, még szerencse, hogy erre egyáltalán nem érzékeny a fülem. Egyszer csak az orrom elé esett, s a rémülettől kezem között összecsaptam a könyvet, melynek elfelejtettem az oldalát, ahol épp tartottam. Már nem volt rajtam az olvasó szemüveg, mert ráértem, így csak pusztán saját szemem segítségével olvastam a milliónyi sort. De most tekintetemet az asztalra zuhant fiúra szegeztem, aki, mintha nem is az előbb esett volna oda, rám köszönt.
- Öhm... Hali!... Mit olvasol? –Pislogtam vagy kettőt az érdekes üdvözlésre, majd válaszra nyitottam ajkaim.
- Szia! Csillagmágiát. –Apró gondolkozás után, nekem is akadt egy kérdés, amit jobb, ha felteszek neki. –Jól vagy? –Érdeklődtem állapota felől. Ez egy érdekes módja az ismerkedésnek, de úgy tűnik hatásos is egyben. Nem volt humorom mosolyogni a szegénnyel történten. –Amúgy, milyen könyvet kerestél éppen? –Kérdeztem ismét tőle.



A hozzászólást Sophy Walter összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Júl. 30, 2010 6:31 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Adam Scythblue
Elemi mágus
Elemi mágus
Adam Scythblue


Hozzászólások száma : 114
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. May. 09.
Age : 30
Tartózkodási hely : Magnolia, Fairy Tail klánház

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár Icon_minitimeCsüt. Júl. 29, 2010 6:15 pm

// Kutakodás Adam módra ^^ //

A lány eléggé megrémült, amikor meglátott, viszont ezen nem is igen lehetett csodálkozni. Én ismét a plafon felé fordítottam az arcomat, azután megvakartam a halántékomat.
- Kínos...- jelentettem ki. Egyáltalán meg sem akartam mozdulni, csupán ostoba arckifejezéssel bambultam felfelé, miközben hallgattam, miket mondott a lány.
- Értem. Hát, az biztosan nagyon izgalmas lehet.- válaszoltam neki, hiszen valamit mondanom kellett, elvégre mégiscsak én tettem fel neki a kérést, a könyvvel kapcsolatban, amit éppen olvasgatott, mielőtt berepültem. Csillagmágia... Hát igen, ezt a lányt valami olyasminek tudtam volna elképzelni, mármint Csillagmágusnak. Nem tudtam elképzelni, rólam mégis milyen következtetést vonhatott le akárki, aki látott, valószínűleg nem néztem ki tipikus varázslónak, inkább egy lusta idiótának.
- Jah, asszem nincs semmi bajom.- mondtam halálos higgadtsággal. Valamilyen okból kifolyólag, olyan érzések kerítettek hatalmukba, hogy ideje lenne már felkelnem az asztalról. Ám, ehhez nem volt semmi kedvem, mert jobban belegondolva, nem is volt annyira kényelmetlen az iratok között heverni. Eleinte csak felültem, azután a lábaimat átíveltem a másik oldalra, majd felálltam az asztalról. Leültem szembe a lánnyal, nem sokkal később meg rádöntöttem a fejemet a bútorra.
- A családomról szerettem volna információkat gyűjteni, viszont nem sikerült.- közöltem a lánnyal.
- Úgy hiszem, mi már találkoztunk ez előtt, bár még nem volt alkalmunk beszélgetni. Különös eset... Pont így megismerkedni.- szólaltam meg, eztán felemeltem a fejemet, s elkezdtem könyökölni az olvasóasztalon, ezzel együtt a kobakomat szintén támasztottam. Ha jól emlékeztem, kissé később érkezett a céhbe, mint én, ám ennek alapján még semmilyen következtetést nem vonhattam le.
- Mondd csak, miért érdekel téged a Csillagmágia? Ez a foglalkozásod?- érdeklődtem. Eléggé furcsa volt, hogy ilyen közvetlenül kezdtem érdeklődni valaki iránt, általában nem foglalkoztam azokkal, akiket nem ismertem túl jól. Persze, mindig is el tudtam társalogni bárkivel, akármi is volt a téma, de nem sűrűn kezdeményeztem társalgást egyetlen emberrel sem. Ebben az esetben mégis erre szántam rá szerény személyemet, mert még nagyobb baromság lett volna szótlanul elkullogni, sőt egész napra nem terveztem semmit, így legalább le tudom majd kötni magamat.
- Mellesleg, a nevem Adam Scythblue, örvendek a szerencsének.- mutatkoztam be, azután tekintetem ürességgel telt meg, de csak addig a percig, amíg egy hatalmasat nem ásítottam.
Vissza az elejére Go down
Anoya De Hielo
Elemi mágus
Elemi mágus
Anoya De Hielo


Hozzászólások száma : 289
Aye! Pont : 1
Join date : 2009. Nov. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Fairy Tail :P (Kecskemét, Hungary)

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 8
Jellem: Törvényes Semleges

Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár Icon_minitimePént. Júl. 30, 2010 9:53 pm

A tojáskám!
Az ásatásos küldi után úgy állítottam be a klánházba mint akin 5* átment egy úthenger és egy elefánt. Lihegve dobtam föl magam az egyik székre a púlt elött s azonnal kértem a jéghideg narancslevemet.
-Mi az Anoya, üldöznek vagy ennyire fáradt vagy?-kérdezte Mirajane. Miután egy szuszra benyakaltam az italom válaszoltam.
-Nem, csak sietek be a könyvtárba, modnjuk elég hulla vagyok de muszáj kutakodnom kicsit.-mondtam.
-És mi után?-kérdzete mosolyogva.
-Ez...-közben fölraktam a tojásomat a pultra.-után.
-Oh.-nézett nagy szemekkel Mirajane.
-Igazából ki kell derítenem hogy milyen tojás lehet mert ha valami nagy állat akar belőle kikelni akkor nem hiszem hogy megtudnám tartani, modnjuk örülnék egy "tettestársnak".-nevettem.- inkább valami kissebb állatkára gondolok.-magyaráztam.
-Hát csak nyugodtan, nézz körül nyitva van a könyvtár.
-Muszály megnéznem hogy kell ezt a kis drágát pátyolgatni, meg keresnem kell valamit amiben magammal vihetem a küldetésekre is.-mondtam.
-Majd keresek neked valamit.-mosolygott a fehér hajú lány kedvesen.
-Köszönöm.-modntam majd már szaladtam is be a könyvtárba. Odabent két fiatal ült. Egyik Adam volt. Csodálkoztam hogy nem trónol fején a kakasa. A másik pedig egy újonc volt, nem nagyon láttam még a céhnél. Elmentem mellettük majd lezuhantam egy másik asztalhoz.
Vissza az elejére Go down
http://www.animemangastyle.gportal.hu
Sophie Black
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Sophie Black


Hozzászólások száma : 336
Aye! Pont : 12
Join date : 2010. Jul. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : a csillagok közt :P

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 4
Jellem:

Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár Icon_minitimeSzomb. Júl. 31, 2010 1:13 pm

►Kutakodás + Tojásoslány◄


A fiú az asztalon maradt még egy jó ideig, biztos kényelmes a rengeteg papír közt heverni. Ez a feltételesség csak azért van, mert én még nem próbáltam, és valószínűleg nem is fogom próbálni soha az asztalon fekvést, mi több, valószínűleg nem is fogok asztalon landolni. Harcok során is nagyobb az esélye, hogy ha repülök is valamerre, egy kis lendítésnek hála, akkor is földön kötök ki, vagy éppen falnak esem. Habár reménykedem benne, hogy ez sem lesz valami gyakori eset nálam, mert azért mégis csak a gyengébbik nemhez tartozom, akárhogy nézem is, és nem arra tervezték a testemet –igaz a férfiakét sem-, hogy valaki rombolási, kínzási mániájának eszközévé váljon. Előbbit azért, mert ha elhajít valahová, akkor lehet, hogy összetörök valamit érkezésemkor, utóbbit pedig azért, mert én éppen nem a legjobb helyzetben lennék akkor, s a fájdalmakat, melyek érhetnének nem is vettem még figyelembe. Na, de most nem rólam van szó, hanem az előttem pihenő fiatalemberről, aki egyszer csak gondolt egyet, majd felült az asztalra, aztán, miután szépen lemászott róla, helyet foglalt a velem szemben lévő széken. Miután megadta kérdéseimre a választ.
Amikor a családját említette én csak hallgatni tudtam, de nem is volt valami sok időm, hogy megszólaljak, mert azonnal folytatta tovább. Neki is valami olyan érzése volt, hogy már találkoztunk, de nem volt alkalmunk beszélgetni. Ugyanez az érzésem volt, mikor bejött.
- Igen én is hasonlóképp vélekedem. Az biztos, hogy nem minden nap zuhannak elém. –Mosolygok, miközben ő rákérdez a csillagmágiára, melyről épp olvastam.
- Csillagmágus vagyok. –Aztán bemutatkozott, illendő követnem a példáját, mert nem akarok bunkó lenni ><
- Az én nevem Sophy Walter, én is örülök.
Ezután csend lett, nem folytattam a könyvet, csak bámultam magam elé, gondolkozva valami témán, csak sajnos hirtelen nem jutott eszembe egy sem. Pedig biztos rengeteg van. Nem sokkal ezután és lány jött be a könyvtárba, társaságában egy hatalmas tojással. Még őt sem igazán láttam, vagy lehet, hogy ő is elkerülte a figyelmemet, akárcsak Adam, nem tudom.
Leült egy távolabbi asztalhoz, a tojást az asztalra helyezte, aztán valami könyvet vett le a polcokról, s fel-fel tekingetve belőle méregette a tojást.
Közeben eszembe jutott, hogy érdeklőjek Adam mágiája felől.
- És te milyen mágiát használsz?? -kérdeztem gyerekes kíváncsisággal hangomban, miközben az eddig szorongatott csillagmágia könyvet végre az asztalra raktam.

Vissza az elejére Go down
Adam Scythblue
Elemi mágus
Elemi mágus
Adam Scythblue


Hozzászólások száma : 114
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. May. 09.
Age : 30
Tartózkodási hely : Magnolia, Fairy Tail klánház

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár Icon_minitimeHétf. Aug. 02, 2010 5:28 pm

// Kutakodás + Tojásoslány //


Kiderült, megérzéseim nem csaltak tőrbe, ugyanis a hölgyemény valóban Csillagmágusnak vallotta magát. Ez a típusú varázshasználat szerintem kifejezetten a nőknek lett kitalálva, ugyanis szerény személyem még egyetlen férfival sem találkozott, aki ezt a foglalkozást űzte volna. Megtudtam a lány nevét is. Sophy Walter. Aha, már ismerős volt, miután csatlakozott, egyszer halottam a nevét elhangzani Mira-chan szájából. Persze, nem velem beszélt, ezért különösebben nem figyeltem oda, viszont most már beugrott a dolog. Egy kis ideig mind a ketten csöndben maradtunk, viszont ekkor megérkezett Anoya-chan, a kezében egy nagy, tojásszerű valamivel.
- Jó reggelt, Anoya-chan!- köszöntem oda neki, látszólag nem akart velünk beszélgetésbe elegyedni. Ezt követően Sophy az én képességeim után kezdett érdeklődni.
- Nos, nekem a Tűz mágia jutott. Viszont eléggé ügyesen bánok a fegyveremmel, szóval varázserő nélkül is el tudok boldogulni.- jelentettem ki. Hiába, kíváncsiságom a Jég mágiát használó nőszemély tojása iránt nem gyengült, emiatt néha odatekintgettem, hátha kikelti, vagy valami. Láthatóan már elkezdett érdeklődni mivolta után, ezt az is tükrözte, hogy elszántan bújta azt a könyvet, amit nem olyan régen emelt ki a többi közül.
- Te miért csatlakoztál a Fairy Tailhez?- kérdeztem meg Sophyt, hiszen eddig minden embernek akivel találkoztam volt valami jelentős indoka, amiért ezt a kissé problémás céhet választotta a sajátjának. Valószínűleg az én indokaim mások voltak, mint azok, amik miatt ez a lány itt volt.
- Sophy! Téged nem érdekel, pontosan mit is rejt magában az a tojás?- kérdeztem tőle suttogva, miközben közelebb hajoltam hozzá, át az asztalon.
Vissza az elejére Go down
Anoya De Hielo
Elemi mágus
Elemi mágus
Anoya De Hielo


Hozzászólások száma : 289
Aye! Pont : 1
Join date : 2009. Nov. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Fairy Tail :P (Kecskemét, Hungary)

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 8
Jellem: Törvényes Semleges

Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár Icon_minitimePént. Aug. 13, 2010 7:48 pm

Miután lezuhantam az asztalhoz, egyből a könyveket kezdtem bújni hátha találok valami bíztatót erről a drágáról. Meg is volt. Egy nagy kék könyvben írtak az ehez hasonló tojásokról. Azt írta: az alakjuk megeggyező a színük viszont változó. Sőt, van olyan is amely változtatja napról napra a színét. A tojás mindenféleképpen egy Salamandra toijása. Ekkor kicsit kiakadtam. A salamandra névről egyből a tűz jutott eszembe ami elég furcsa lenne mellettem ^^" Azt írta a salamandrák eleinte nagyon apró lények de késöbb akkorára nőhetnek hogy utazásra is alkalmasak. Ez is tetszett, inkább az első fele, hogy eleinte picik. De jólett volna egy állandó utazóeszköz(társ) , persze csak ha elég engedékeny. Bújtam a könyvet és magamba szippantottam mindent amit erről a kis aranyosról tudni lehet. Eközben hallottam Adam hangját ahogy kiejti száján a "tojás" szót. Tudtam rólam susmotolnak, de nem igazán érdekelt. Találtam még sok érdekes információt. Például hogy: ahoz hogy a tojás kikeljen varázserőre van szükség, tehát magammal kel vigyem küldetésekre is. Ekkor vált bennem biztossá hogy mindenképp kell egy biztonságos és puha szállító eszköz neki. Igazából örültem neki. Ha kikel soha többé nem kell majd egyeüdl lenem mindig lesz egy kis "bűntársam" aki velem tart. Ránéztem a csillogó drágaságra, és közben fülig ért a szám. Smile
Vissza az elejére Go down
http://www.animemangastyle.gportal.hu
Sophie Black
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Sophie Black


Hozzászólások száma : 336
Aye! Pont : 12
Join date : 2010. Jul. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely : a csillagok közt :P

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 4
Jellem:

Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár Icon_minitimeHétf. Szept. 13, 2010 8:33 pm

Kutakodás a lány tojása után oO?!

Adam felelt aprócska kérdésemről, míg én mosolyogva fogadtam válaszát, hatalmas örömtől csillogó tekintetemmel, mert időközben rájöttem, hogy szeretek megismerni másokat, tudni hogy milyenek. A saját környezetemet sem ismertem eddig, nagy szégyenemre, pedig kíváncsiságom sajnos, nem sajnos határtalan, s azt diktálná, hogy mindenkivel üljek le minimum fél órára beszélgetni, megismerni az illetőt, ha mást nem együtt iszogatni valami dzsúzt, szörpöt, akármit, csak részemről alkoholt nem…
Igen…, nekem is csábította tekintetemet a kistojás, ami cseppet sem volt kicsi, de jól esett úgy gondolni rá, elvégre valamilyen csöppség kel majd ki belőle előbb, vagy utóbb.
Míg én a tojást bambultam, Adam feltett egy kérdést, amire aztán elég feltűnően odakaptam fejemet.
- Öhm… - kezdtem is bele gyorsan, de mire ezt kinyögtem, már elfelejtettem, amit mondani akartam…, illetve hirtelen már azt sem tudom, hogy akartam e egyáltalán mondani bármit is. – Nem volt különösebb oka…, csak egyszerűen megtetszett, és amúgy is kerestem már egyet… ^^ - mosolyogtam feleletem végén. Aztán pár pillanat múlva, rátapintva a lényegre odasúgott nekem valamit.
- De ^^ - feleltem hasonlóan halkan, aztán már csak inkább az ő reakcióit vártam, hogy akkor most oda megyünk, nem megyünk, vagy mit szeretne…, tulajdonképp akármennyire szeretném a lányt is megismerni, sajnos önmagam nem rendelkezek elegendő bátorsággal ehhez.

Vissza az elejére Go down
Adam Scythblue
Elemi mágus
Elemi mágus
Adam Scythblue


Hozzászólások száma : 114
Aye! Pont : 9
Join date : 2010. May. 09.
Age : 30
Tartózkodási hely : Magnolia, Fairy Tail klánház

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár Icon_minitimeSzomb. Szept. 18, 2010 3:15 pm

// Maradjunk annyiban, hogy: Kutakodás xD //
Sophy egy kissé furcsán viselkedett, mintha teljesen lenyűgözte volna maga tény, hogy beszélgettem vele. Olyan érdekes volt, minden esetre aranyos. A mosolyára csak egy kissé zavarba jött vigyorral tudtam reagálni, miközben megsimítottam a tarkómat. Végül is közölte velem, őneki nem voltak olyan nagyra törő indokai, amiért ezt a céhet választotta.
- Értem. Hát, sokaknak nyeri el a tetszését ez a hely. Nem mondhatnám rá, hogy békés, tehát izgalmakban mindig lehet része az embernek, ráadásul elég híresek vagyunk, sőt. Meg az sem egy utolsó szempont, miszerint a klánház Magnoliában helyezkedik el, itt meg majdnem mindent meg lehet találni, amire az embernek szüksége van a normális élethez. Szép környezet, rendes emberek. Ráadásul még albérletet is találhatsz szinte bárhol, plusz kifejezetten jó áron van némelyik. Kell ennél jobb?- kérdeztem költőien, hiszen én tökéletesnek ítéltem meg az itteni helyzetemet. Talán még hírnévre is szert tudok majd tenni, amennyiben jelentősebb erőnövekedésen esek át, ez egyenlőre még váratott magára. Őt is érdekelte, hogy Anoya-chan mit is rejtegetett abban a tojás szerű valamiben. Láthatóan Sophy nem nagyon akart kezdeményezni, szóval átpattantam a padon, és megfogtam a csuklóját.
- Ugyan már ne félj tőle, nem olyan rideg ő, mint amilyennek látszik!- szóltam rá a csillagmágus lányra, ezt követően óvatosan megpróbáltam felhúzni a székről, s elvonszolni egyenest a Jéghercegnőig. Akkor aztán beosontam az idősebb hölgyemény mögé, azután a válla fölé hajoltam.
- Nahát! Szép nagy tojást találtál magadnak Anoya-chan! Megtudnád osztani velünk, hogy mit is rejt ez a csoda magában?- kérdeztem tőle, miközben lehunyt szemekkel vigyorogtam.
Vissza az elejére Go down
Anoya De Hielo
Elemi mágus
Elemi mágus
Anoya De Hielo


Hozzászólások száma : 289
Aye! Pont : 1
Join date : 2009. Nov. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Fairy Tail :P (Kecskemét, Hungary)

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 8
Jellem: Törvényes Semleges

Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár Icon_minitimeVas. Szept. 19, 2010 6:27 pm

- Nahát! Szép nagy tojást találtál magadnak Anoya-chan! Megtudnád osztani velünk, hogy mit is rejt ez a csoda magában?- pattant mellém Adam és az ismeretlen lány. Adamnak legszíevseben behorpasztottam volna az arcát amiért megijesztettt, de hála ég, visszafogtam magam.
-Szerinted ha tudnám itt ülnék?-kérdeztem ridegen. A fiú hátrált, szinte már érezte hogy legszívesebben jégtömbé fagyasztanám, csakhogy csendben maradjon. Hirtelen fölálltam becsuktam a könyvet , visszaraktam a polcra, megfogtam a kis drágát és kifelé vettem az irányt.-amúgy ez egy Szalamandra tojása, varázserő kell ahoz hogy kikeltsem, szóval egy ideig nem leszek erre látható, sok küldetést kell ahoz válalnom hogy nöjjön az erőm, amit majd a kicsinek adok. Igyekezzetek ti is tovább fejlődni. Minden jót.-mondtam most már lágyabb stílusban.
Vissza az elejére Go down
http://www.animemangastyle.gportal.hu
Farkas
Gealdor
Gealdor
Farkas


Hozzászólások száma : 54
Aye! Pont : 3
Join date : 2011. Jan. 02.
Age : 36

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Sokféle mágia   Könyvtár Icon_minitimeKedd Jan. 04, 2011 10:18 am

Mikor megtörtént a beavatásom érdeklöttem Mira Channál itt milyen mágusok vannak. Körülnézett az ebédlöben majd elkezte.
-Ott az a rozsaszín hajú egy sárkányölő Natsu. Akit félmesztelenül hozzád vágtak egy jégmágus őt Graynak hívják. Lucy aki felsegített csillaglelkű mágus. Ez a zöld hajú mágus alakváltó ő Lonen...
-Elég elég bőven sok. Ezekről még nem is hallotam.
-Agkor néz utánuk a könyvtárban.
Mondta elbüvölő mosolyával és utbaigazított a könyvtár felé.
Elált a lélegzetem a sok könyv láttán. Volt itt sokféle kicsi nagy uly régi. Mikor a "mester" tanított akor csak egy könyvet ismertem egy 10 kilos nehéz olvasmányt. Azonban én a gyorsolvasó szemüveggel is csak egy részét tudtam megtanulni. Enyi könyvet soha az életbe nem tudok a felyembe tuszkolin. Gondoltam magamban majd elkeztem akeresést. Beletellet egy kis időbbe mire rájöttem nem találom meg enyi sok könyv között. Sokan olvastak beszélgettek én nem akartam oda menni senkihez nem vagyok az a közeledő fajta mikr egy fiú megszólított.
-Segíthetek valamit?
Bizonyára látta zavart tekintetemet én elmondtam neki mit keresek és ő készségesen megmutatta a kívánt tárgyat. Megköszöntem majd leültem egy székre és elkeztem olvasni. Nem vettem elő a varázsszemüveget nem volt rá szükségem. Lassan kénye3lmesen átböngésztem a mágiákat.
Alakváltó mágusok az alakjukat tudják váltani tetszés szerint akár ember akár állattá is tudnak válni. Utána megkerestem magamat én viszont csak egyesülni tudok a szellemel és nem vátozom át. Azonban a csillaglelkű mágus egy csilagszellemet szólít a harca maga helyett. A sárkányölök a sárkányok képeségeivel birnak. Az elemi mágusok a természeti elemekt irányítják. A fegyver mágusok páncélt és fegyvert képesek váltani szemvilanások alat.....
És ezen kivül volt még rengetg ezért minden fejezte elejét olvastam el, hogy valamicskét tudjak a mágusokról. A könyv végén egy kis cetli ált Figyelje az uLyabb kiadást. Erre elképettem. Szóval még ennél is több féle mágia van? Becsuktam a könyvet és felmentem inni egy teát méghozzá úgy hogy nem vagyok teljesen zölfülü. Smile
Vissza az elejére Go down
Cassidy Angel
Elemi mágus
Elemi mágus
Cassidy Angel


Hozzászólások száma : 218
Aye! Pont : 11
Join date : 2010. Dec. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Fairy Tail céhház

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 3
Jellem:

Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár Icon_minitimeSzomb. Jan. 22, 2011 6:48 pm

Nagyot sóhajtottam, és feszülten húztam végig az ujjaim a könyvespolc legfelső során. Hogy miért tengetem én a drága időm itt, amikor odakint is bunyózhatnék a többiekkel? Na, pont ezért. Mivel annyira eldurvult a helyzet, hogy véletlenül kirepítettem egyik céhtársamat az ablakon… Makarov pedig úgy döntött, rajtam teszteli először az új fegyelmezési módszerét: könyvtárzárka… méghozzá két órára. Mi a jó büdös hadd ne mondjam ki mit csináljak én itt addig?!
Még mindig fájt a fejem egy korábbi incidens miatt. Természetesen a gond abból fakadt, hogy megint megcsillogtattam hatalmas intelligenciám, és a velem szembe jövő lány volt az áldozata. Pont kifelé tartott, én pedig megláttam a tojást a kezében. Erre felkiáltottam, hogy „ebédidő” mire egy jó nagy tockossal gazdagodtam. Ennek sajog most is a nyoma. Mondjuk megérdemelte, így jár, aki hülye…
Nem találtam semmi érdekeset. Megragadtam az éppen kezem ügyénél lévőt, és feleltem.
- Gyáá, elegem van! – ordítottam fel, ahogy lecsaptam a padlóra.
Legszívesebben meg is tiportam volna, csak az a cseppnyi jóindulat gátolt meg ebben, ami arra figyelmeztetett, hogy még nagyobb bajba kerülnék.
Éreztem, hogy figyelnek, ezért oldalra pillantottam. Egy barnás-fekete hajú, kék szemű srác és egy hosszú, kék hajú lány meredtek rám elég furcsa tekintettel.
Megint sikerült beégetnem magam. Nem is csodálkozom…
- Öm… izé… - vakartam zavartan a tarkóm. – Vagyis… sziasztok.
- Szia – köszönt flegmán a srác, de a lányban kicsit több életkedv volt.
- Mit csinálsz itt? – kérdezte.
- Büntetésben vagyok, mert kitörtem egy ablakot. Két órán át kell itt rontanom a levegőt – sóhajtottam. – A Véncsont rajtam teszteli az új fegyelmezési módszereit. De ha ki megyek, hát akkor ott olyan…
- Oké, higgadj le – emelte fel a kezét.
- Bocs, forróvérű vagyok. Egyébként Cassidy Angelnek hívnak, kristálymágus vagyok.
- Én Sophy Walter, csillaglelkű mágus – mutatkozott be a lány.
- Adam Scythblue. Tűzmágus.
- Téged már láttalak párszor. Neked van az a nagydumás kakasod, ugye? – kérdeztem Adamot.
- Ja, szerencsére most otthon maradt.
- És ti mit csináltok itt? – kérdeztem valami téma után kutatva.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Könyvtár
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Könyvtár
» Könyvtár (1.szint)
» Nocturnus küldetés - A Vér Könyvtár
» Könyvtár [elosztásra váró könyvek]

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Törvényes céh épületek :: Fairy Tail-
Ugrás: