KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Yuri és Mira! Az első találkozás!

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Miranda Skyfire
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus



Hozzászólások száma : 122
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Sep. 12.
Age : 27

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 2
Jellem:

Yuri és Mira! Az első találkozás! Empty
TémanyitásTárgy: Yuri és Mira! Az első találkozás!   Yuri és Mira! Az első találkozás! Icon_minitimeKedd Nov. 02, 2010 2:25 pm

Hideg volt, és én fáztam. Hát nem egyértelmű? Márcsak pár lépésre volt az étterem amit kerestem.
-Még egy kicsit, egy kicsit! -Nyögtem, miközben bekászálódtam egy asztalhoz. Messze volt az út Magnoliától Eráig, mivel lekéstem a vonatot és gyalog kellett jönnöm.
-Mit parancsol? -Kérdezte a pincérlány a rendelésem. Én csak úgy találomra rámutattam az egyik asztalra, ahol éppen egy halat ettek tartármártással. A pincérlány biccentett egyet, én meg csak kifeküdtem. Pár percel később hozták is a kaját. Arra már feleszméltem a fáradságból.
-És innit mit parancsol?
-Egy jó forró eperteát! -Mondtam mosolyogva, majd neki is láttam az ebédhez. Itt még sohasem ettem, azért volt ilyen fontos az, hogy ide eljussak. Fél órával később már a desszertet kértem.
-Eperfagyit, epres sütivel! -Kiáltottam, ami miadt persze mindenki elkezdett engem nézni, és egypáran még ki is nevettek, de nem érdekelt, csak ittam a finom forró teámat.
Vissza az elejére Go down
Wakana Yuri
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Wakana Yuri


Hozzászólások száma : 43
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Oct. 23.
Age : 29
Tartózkodási hely : Valahol Fiore Királyságában.

Karakter információ
Céh:
Szint: 1
Jellem:

Yuri és Mira! Az első találkozás! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yuri és Mira! Az első találkozás!   Yuri és Mira! Az első találkozás! Icon_minitimeKedd Nov. 02, 2010 2:36 pm

Ma megint indulhatok tovább. Barna bőröndömmel oldalamon indultam neki a városnak. nincs valami sok kedvem megint elindulni, így betérek egy étterembe. Leültem az egyik asztalhoz, és a pincér nem sokkal ezután odalépett hozzám.
-Mit hozhatok?- Mosolyogva kérdezte, amit én nem igazán preferáltam. Nem szeretem, ha valaki csak azért mosolyog rám, mert ez a dolga.
-Csak egy bögre gyümölcsteát kérek.- A pincérnő lejegyezte, és már indult is tovább. Amikor megkaptam a teát a mellettem lévő asztalhoz leült egy lány. Már első ránézésre is tudni lehetett róla, hogy egy igazán izgága és energikus személy. Nem igazán tulajdonítottam neki nagy figyelmet, míg fen nem kiáltott.
-Eperfagyit, epres sütivel!- Hangjára persze mindenki odafigyelt. Nem igazán szeretem, ha valaki ennyire feltűnő, és mivel mellettem foglalt helyet, így odaszóltam neki.
-Lehetne egy kicsit halkabban is rendelni.- A lányra néztem, és vártam a reakcióját.
Vissza az elejére Go down
Miranda Skyfire
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus



Hozzászólások száma : 122
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Sep. 12.
Age : 27

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 2
Jellem:

Yuri és Mira! Az első találkozás! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yuri és Mira! Az első találkozás!   Yuri és Mira! Az első találkozás! Icon_minitimeKedd Nov. 02, 2010 2:45 pm

-Bo..bo..bocsánatot kérek! Nem akartalak megzavarni...- Mondtam szomorkás arckifejezéssel, majd visszaintettem a pincérnek, és szóltam neki, hogy a mellettem ülő személynek is hozzon sütit és fagyit. Majd a rendelésem után átültem hozzá.
-Szia! Majd én fizetem a fagyit! Amúgy Mira-chan vagyok! -Mosolyodtam el, majd a szemére pillantottam, és egyből rá is kérdeztem.
-Mágus vagy igaz? Hisz halandónak nem lenne ilyen furcsa a szeme..bár bocsi a megjegyzésért. -Kérdeztem meg tőle a kilétét, majd pár másodpercel később meg is kaptuk a sütinket és a fagyit. Én egyből neki is áltam zabálni, de közben figyeltem a lányt is, hátha van kedve válaszolni.
Vissza az elejére Go down
Wakana Yuri
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Wakana Yuri


Hozzászólások száma : 43
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Oct. 23.
Age : 29
Tartózkodási hely : Valahol Fiore Királyságában.

Karakter információ
Céh:
Szint: 1
Jellem:

Yuri és Mira! Az első találkozás! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yuri és Mira! Az első találkozás!   Yuri és Mira! Az első találkozás! Icon_minitimeKedd Nov. 02, 2010 2:55 pm

Ahogy a lány bocsánatot kér visszafordulok a teám felé. Nem igazán érdekel, de egy kicsit zavar, hogy olyan harsány. Ahogy átül megint ránézek. Nem szeretném senki társaságát sem élvezni, de ő rám kényszeríti magát. nincs mit tenni, beszélgetésbe kell elegyedni vele.
-A nevem Yuri.- Nem szeretnék beszélgetni, és ez kihallatszik hangomból is. Valahogy nem igazán van kedvem emberek közé menni, de muszáj. A beszélgetés meg ebből következik. Amikor rákérdez a mágus mivoltomra, már tudom, hogy ő is az.
-Tanultam mágiát. Gondolom te is. milyen irányzatot?- Nem akarok beszélgetni, de valahogy kötelezővé vált. Elkezdem kanalazni a fagyit, és várom Mira válaszait.
Vissza az elejére Go down
Miranda Skyfire
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus



Hozzászólások száma : 122
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Sep. 12.
Age : 27

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 2
Jellem:

Yuri és Mira! Az első találkozás! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yuri és Mira! Az első találkozás!   Yuri és Mira! Az első találkozás! Icon_minitimeKedd Nov. 02, 2010 3:03 pm

-Csillagkulcs mágus vagyok! -Mondtam. A hang mágiámat nem akartam felfedni, hisz abból nagyon keveset tudok, sőt szinte semmit.
-És te milyen mágiát űzöl? Had tippeljek! Illúzió vagy Nekromanta! -Mondtam, majd közben reménykedtem ,hogy eltalálom. Miközben válaszoltam be is faltam az utolsó falat fagyit, így neki állhattam a sütinek. Közben elővettem a zsebemből a két kulcsomat, és elkezdtem Yuri előtt lóbálni a két kulcsomat. Feltűnhetett neki, hogy az egyiken egy hárfa van, a másik pedig arany kulcs. A mutogatásom után lenyeltem az utolsó falatot, és visszatettem a kulcsaimat.
-Melyik klánba tartozol? Én a Blue Pegasusba! -Dicsekedtem ismét vele, majd ásítottam egyet, amivel jeleztem ,hogy fáradt vagyok.
Vissza az elejére Go down
Wakana Yuri
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Wakana Yuri


Hozzászólások száma : 43
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Oct. 23.
Age : 29
Tartózkodási hely : Valahol Fiore Királyságában.

Karakter információ
Céh:
Szint: 1
Jellem:

Yuri és Mira! Az első találkozás! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yuri és Mira! Az első találkozás!   Yuri és Mira! Az első találkozás! Icon_minitimeKedd Nov. 02, 2010 3:15 pm

Most is ugyanolyan lelkesedéssel, és lendülettel kezdett el beszélni, mint ahogy kezdte. Valahogy nem tetszik az, hogy ennyire jó hangulatban van, és ennyire energikus. Ahogy rákérdez a mágiámra csak megrázom a fejem, és pontosításképpen hozzá teszem.
-Egyik sem talált.- Nem fogom elárulni, hogy milyen mágiát használok. Nem áll szándékomban felfedni egy olyan ember előtt akivel csak most találkoztam.
Ahogy meglengeti előttem a kulcsait egy kis figyelmet szentelek csak neki. Sohasem voltam jó az ilyenekben. Nem érdeklődöm a csillagkulcsok iránt, így meg sem tudom őket nevezni. Már megint kérdez, amire végképp nem akarok válaszolni. A klánomról kérdez. Nem szeretném feladni a célom, hogy egy csapathoz tartozzam. Lehetőleg szeretném előbb a magam ügyét elintézni.
-Nem tartozom sehova.- Válaszolok, azonban olyan érzést kelt bennem ez a rövid kis mondat, hogy legszívesebben most azonnal elbőgném magam. De ez nem látszik meg rajtam, hisz Break erre nagyon ügyelt. Odafigyelt rá, hogy a tanítványa ne mutasson semmilyen érzelmet az életben.
Idő közben a fagyi felét már elfogyasztottam, de látszik, hogy a beszélgetőpartneremhez képest lassan eszek.
Vissza az elejére Go down
Miranda Skyfire
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus



Hozzászólások száma : 122
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Sep. 12.
Age : 27

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 2
Jellem:

Yuri és Mira! Az első találkozás! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yuri és Mira! Az első találkozás!   Yuri és Mira! Az első találkozás! Icon_minitimeSzer. Nov. 03, 2010 9:00 am

Feltünt, hogy ez a lány nem valami beszédes, de hát nem lennék Miranda ha nem folytatnám. Így hát tovább kérdezgettem, bár tudtam ,hogy ezzel felhúzom a lány idegeit.
-Na jó. Legalább anyit mondj el, hogy fekete mágus vagy e vagy sem, és befejezem! ^^ -Könyörögtem neki, hogy azért had tudjak meg tőle valamit. Miután már mindent megettünk jött a számla.
-12.000 gyémánt lessz! -Mondta mosolygósan a pincér. Én oda nyújtottam neki 10.000-ret, de már több nem volt nekem. Most gyorsan kapkodtam a fejem, hogy jajj mi lesz, majd eszembe jutott a kis kölcsön.
-Ki tudnál segíteni 2000 gyémántal? -Kérdeztem szánalmas arckifejezéssel, reménykedtem ,hogy van azért szíve, és nem mutat ki engem csorónak.
-Majd vissza adom, csak most segíts! -Könyörögtem, közben pedig a pincér már szinte elnevette magát, alig bírta visszatartani.
~Na most mi lesz? Jön a börtön..nem elveszik a kulcsaimat, ó szegény Lyra és szegény..na jó Aquairust azért nem sajnálom... el lesz magával, meg a "pasijával"...~ -Gondoltam magamban, közben vártam Yuri reakcióját.
Vissza az elejére Go down
Wakana Yuri
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Wakana Yuri


Hozzászólások száma : 43
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Oct. 23.
Age : 29
Tartózkodási hely : Valahol Fiore Királyságában.

Karakter információ
Céh:
Szint: 1
Jellem:

Yuri és Mira! Az első találkozás! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yuri és Mira! Az első találkozás!   Yuri és Mira! Az első találkozás! Icon_minitimeSzer. Nov. 03, 2010 10:25 am

Látszik, hogy Mira-chan nem éppen az olyan emberek közé tartozik akik képesek csendben maradni, ha a másik nem akar társalogni, de ezt is el kell viselni. Ismételten nekem szegezte egy kérdését, melyre ismét válaszolnom kellett.
-Fekete mágiát használok.- Nem szeretek társalogni a hozzá hasonló emberekkel, de most sajnos muszáj. Amint befejeztük az étkezést jött is a pincér, és hozta a számlát. Ahogy beszélgetőpartnerem elővette a pénzét, már tudtam, hogy nem lesz elég. Én is tárcámat kezdem el keresni, és kisegítettem. Valahogy nem igazán tetszett ez a megoldás, de nem volt mit tenni. Látszott a lányon, hogy nagyon aggódik, és azért nekem is van szívem.
-Most az egyszer kisegítelek.- Hangomban semmilyen érzelem sem volt felfedezhető. Nem igazán szívlelem az ilyen helyzeteket, de valamit csak tennem kellett.
Vissza az elejére Go down
Miranda Skyfire
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus



Hozzászólások száma : 122
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Sep. 12.
Age : 27

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 2
Jellem:

Yuri és Mira! Az első találkozás! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yuri és Mira! Az első találkozás!   Yuri és Mira! Az első találkozás! Icon_minitimeSzer. Nov. 03, 2010 1:35 pm

Elmosolyodtam azon, hogy a lány segített nekem. Talán mégis van szíve. Miután kifizettük a kaját, én elkezdtem gondolkozni Yuri mágiáján. Ha fekete mágiája van, és nem illúzió, sem nekromanta, akkor csak méregkeverés vagy árnymágia lehet. Habár belőle mindegyiket kinézem. Egy ami biztos: Ő most nem a barátom. Miután befejeztük a csevegést, ami inkább csak egy két szóból ált, én felálltam, és egy biccenéssel kisétáltam az ajtón.
-Na ezzel se fogok többet találkozni! -Gondoltam magamban, habár a sors még bármit hozhat. Miután kiléptem az étteremből utamat, a klánház felé vettem, hogy egy újabb küldetéssel gazdagodjak.
Vissza az elejére Go down
Wakana Yuri
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Wakana Yuri


Hozzászólások száma : 43
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Oct. 23.
Age : 29
Tartózkodási hely : Valahol Fiore Királyságában.

Karakter információ
Céh:
Szint: 1
Jellem:

Yuri és Mira! Az első találkozás! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yuri és Mira! Az első találkozás!   Yuri és Mira! Az első találkozás! Icon_minitimeSzer. Nov. 03, 2010 1:54 pm

Miután lement a fizetős hajcihő, már indultunk is. Mira-chan elindult a klánháza felé, én éppen az ellenkező irányba indultam. Barna kofferemben nem igazán hordok sok holmit, így az megint könnyű volt. Fogtam, és meglódítottam, hogy egyik felével a hátamon támaszkodjon. Kezem behajlítottam, és így vittem magammal.
~Remélem, hogy vele sem futok össze többet.~ Gondoltam, és lassú léptekkel indultam tovább véget nem érőnek tűnő utamon. Mira-chan aranyos lány, de valahogy nem érzem úgy, hogy barátkozni tudnék vele.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Yuri és Mira! Az első találkozás! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yuri és Mira! Az első találkozás!   Yuri és Mira! Az első találkozás! Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Yuri és Mira! Az első találkozás!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Miranda és Sophy - avagy a csillaglelkű lányok (Első találkozás)
» Tabu-chan és Mira-chan első találkozása
» Rouuro Kao
» Alagsor
» Az első csók

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Fiore Királyság :: Era :: Étterem - Játéktér-
Ugrás: