KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Tabu-chan és Mira-chan első találkozása

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Miranda Skyfire
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus



Hozzászólások száma : 122
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Sep. 12.
Age : 27

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 2
Jellem:

Tabu-chan és Mira-chan első találkozása Empty
TémanyitásTárgy: Tabu-chan és Mira-chan első találkozása   Tabu-chan és Mira-chan első találkozása Icon_minitimeVas. Okt. 24, 2010 10:20 am

A mai nap eléggé jó időnek jelentkezett, így gondoltam elmegyek Magnoliába. Egy kis szabadnap rám fér a sok küldetés után. Miután összepakoltam, rendet raktam, el is indultam a vasútállomásra. Út közben megálltam egy boltnál. Körbenéztem, és hirtelen megpillantottam egy nagyon erős ezüst kulcsot. Miután megláttam az árát a szám lefele kunyúlt.
-Kicsit nem drága az 500.000-ékkő, egy ilyen "gyenge" kulcsért! -Fordultam, sarkon majd a vasútállomás felé vettem az irányt. Miután megérkeztem, megvettem a jegyem, és pár percel később fel is ültem a vonatra. Kevés hely volt a Magnoliába vivő vonaton. Csak egy szőke hajú lány mellé tudtam leülni. (Aki te vagy Tabu-chan! XD)
-Szia! Miranda vagyok! Remélem nem baj ha ide ülök! -Kérdeztem meg illedelmesen majd érdeklődtem a neve iránt.
-Téged hogy hívnak? -Kérdeztem nagy mosollyal. Közben a vonat is elindult.
Vissza az elejére Go down
Tabuchi Metarikku
Sárkányölő
Sárkányölő
Tabuchi Metarikku


Hozzászólások száma : 556
Aye! Pont : 45
Join date : 2010. Oct. 17.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Tabu-chan és Mira-chan első találkozása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tabu-chan és Mira-chan első találkozása   Tabu-chan és Mira-chan első találkozása Icon_minitimeVas. Okt. 24, 2010 10:43 am

Épp a vonaton ülök, szokásos utazgatások miatt, és nézek ki az ablakon. Épp zenét hallgatok, persze minimum hangerőn, ma eléggé fáj a fejem, szóval nem hiányzik még egy ordító fülhallgató is. Épp valami nyugtató, lassú szám megy, és csak arra figyelek, mikor egyszer csak valaki megszólít és én összerezzenek.
- Szia! Miranda vagyok! Remélem nem baj ha ide ülök! - kérdi a lány.
- Persze, hogy nem. Csak nyugodtan. - mondom, majd leveszem a fülhallgatóm, úgy érzem, lesz egy utazótársam. Eléggé nagydumásnak tűnik, úgy hogy hagyom, hogy a következő kérdését is rögtön nekem szegezze.
- Hogy hívnak? - hát igen, nem tévedtem, könnyen kihasználta a reggeli lassú felfogásom, ami még fejfájással is társul. Szép lassan sóhajtok egyet, majd ugyanilyen lassúsággal válaszoltam neki.
- A nevem.. Tabuchi Metarikka. Hívj csak Tabunak, vagy Metának, vagy Rikkának.. A legtöbben ezeken a beceneveken hívnak.
Mikor leül hallok meg egy jellegzetes csörgést. ~ Csöng a fülem is?! Neeee... ~ Már-már ordítani lenne kedvem, de észreveszem, hogy ezek csak Miranda kulcsai. ~ Kulcsok? Akkor ő csillagmágus lenne? Ezt megkérdezem tőle. ~
- Bocsánat, szabad tudakolnom, ugye, te egy csillagmágus vagy?
Vissza az elejére Go down
http://katekyo-szj.hungarianforum.com/
Miranda Skyfire
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus



Hozzászólások száma : 122
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Sep. 12.
Age : 27

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 2
Jellem:

Tabu-chan és Mira-chan első találkozása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tabu-chan és Mira-chan első találkozása   Tabu-chan és Mira-chan első találkozása Icon_minitimeVas. Okt. 24, 2010 10:55 am

-Akkor hívlak Tabu-channak! -nevettem fel, majd közben felfigyeltem rá, hogy a huzat megrázta a kulcsaimat. A lány is felfigyelt erre, és utánna is érdeklődött a kulcsaimnak. Én persze kedvesen válaszoltam neki.
-Igen, csillagmágus és hangmágus! Miért, te milyen mágus vagy? Ha az vagy... -Kérdeztem vissza, majd elővettem a kulcsaimat és megmutattam neki.
-A vízöntő, és Lyra..sajnos nem sok! Még eléggé kezdő vagyok! Csak egy D szintű! -Mondtam szomorkás arckifejezéssel, majd megráztam a fejem és visszatértem a kérdésemre.
-Szóval milyen mágus is vagy? -Kérdeztem nevetve, majd ismét feltettem egy kérdést.
-És milyen céhbe tartozol? Én a Blue Pegasusba! -Dicsekedtem vele, habár nem a legjobb céhek közé tartozik. Miután befejeztem a kérdezgetést, mosolyogva hallgattam végig a válaszait.
Vissza az elejére Go down
Tabuchi Metarikku
Sárkányölő
Sárkányölő
Tabuchi Metarikku


Hozzászólások száma : 556
Aye! Pont : 45
Join date : 2010. Oct. 17.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Tabu-chan és Mira-chan első találkozása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tabu-chan és Mira-chan első találkozása   Tabu-chan és Mira-chan első találkozása Icon_minitimeVas. Okt. 24, 2010 7:58 pm

Nos, igen, hát tényleg eléggé nagy dumás a csaj, mivel mindig beékel valahova egy kérdést, egy megjegyzést, na nem, mintha zavarna.
- Akkor hívlak Tabu-channak! -mondta nevetve.
- Az tökéletes lesz.
Aztán ahogy nekiszegeztem a kérdésemet, válaszolt is, de néha igazán lelőhetném magam én is. Válaszol, kérdez, válaszol...
- Igen, csillagmágus és hangmágus! Miért, te milyen mágus vagy? Ha az vagy... - mondta visszakérdezve, bár nem igazán fogtam fel, mit akart az utolsó mondattal. Tényleg lassú ma a felfogásom.
Aztán elővette a kulcsait, és elkezdte megmutogatni. Nem volt olyan sok, nem is tűntek nagy szintűeknek, amiért siránkozott is.
- A vízöntő, és Lyra..sajnos nem sok! Még eléggé kezdő vagyok! Csak egy D szintű! - mondta, de rögtön visszatért a kérdéséhez, és én egy kicsit elhúztam a számat. Szerintem nem is igazán érdekli őt, hogy figyelek-e, de inkább próbálok rá koncentrálni, mert ha kérdést szegez nekem továbbra is, kínos lenne, ha kiderülne, hogy nem rá figyelek, hanem elmerülök a zenémben.
- Szóval milyen mágus is vagy? -kérdi nevetve, és alig van időm válaszolni.
- Ez titok, ha megengeded. - válaszolok rejtélyesen.
- És milyen céhbe tartozol? Én a Blue Pegasusba! -mondta büszkén, mire én felsóhajtottam, mert úgy tűnik, ez volt az utolsó kérdése- egyenlőre. Persze, a mágiámról is mindjárt faggatni kezd, mint mindenki, gondolom...
- A Dragon Fangbe. Büszke vagyok rá, nagyon.. jó a társaság. Meg erősek is. -mondom neki, visszadicsekedve.
Vissza az elejére Go down
http://katekyo-szj.hungarianforum.com/
Miranda Skyfire
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus



Hozzászólások száma : 122
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Sep. 12.
Age : 27

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 2
Jellem:

Tabu-chan és Mira-chan első találkozása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tabu-chan és Mira-chan első találkozása   Tabu-chan és Mira-chan első találkozása Icon_minitimeKedd Okt. 26, 2010 1:20 pm

A vonat csak zakatolt, és zakatolt. Éreztem, volt oka rá, hogy eltitkolja a mágiáját. Arra is felfigyeltem, hogy ő sem figyel -.-, ami egy kicsit zavart, de inkább hagytam. Nem tettem fel egy kérdést se, egy darabig. A kulcsaimat kezdtem el nézni, eszembe jutott, hogy Magnoliában van egy jó varázsbolt, és ott biztos megtudom venni a harmadik kulcsomat. A szemem felcsillant, majd utánna megráztam a fejem és újra beszéltem, de most szó se volt a zaklatásról.
-Tabu-chan? Azt azért megkérdezhetem ,miért titkolod el a mágiádat? -Hopp, mégis kicsúszott. A kérdés után nagyot nyeltem, majd mentegetőzés képpen felálltam és legyeztem a kezemmel.
-Ne..Nem kell ám válaszolnod...-Nyögtem ki lassacskán. Eléggé hülyének éreztem magam a erőszakos kérdésért, de hát nekem mindig mindent meg kell tudnom...^^"
Vissza az elejére Go down
Tabuchi Metarikku
Sárkányölő
Sárkányölő
Tabuchi Metarikku


Hozzászólások száma : 556
Aye! Pont : 45
Join date : 2010. Oct. 17.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Tabu-chan és Mira-chan első találkozása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tabu-chan és Mira-chan első találkozása   Tabu-chan és Mira-chan első találkozása Icon_minitimeSzer. Nov. 10, 2010 4:44 pm

Hirtelen csönd következik, ami nem éppenséggel nem zavar, de ő mintha kényelmetlenül érezné magát. Hiába, nem arra tervezték, hogy percekre csöndben maradjon, sőt, ő szerintem még álmában is beszél. ~ Mindjárt megszólal. Másodpercek kérdése. 3, 2, 1... ~
- Tabu-chan? Azt azért megkérdezhetem ,miért titkolod el a mágiádat? - és íme, a mágus tökéletes megérzése újra talált. Ilyen logikával és előrelátással még méreg sárkányölő is lehetnék. De nekem ezt dobta a gép. Na nem, mintha bánnám...
Hirtelen Miranda felpattan, és rögtön mentegetőzni kezd.
- Ne.. Nem kell ám válaszolnod... - legyez a kezével.
Sóhajtok egyet, majd a csuklójánál visszahúzom az ülésre.
- Figyelj, kislány.. egyáltalán honnan veszed, hogy mágus vagyok? - mosolygok rá meggyőzőn. - Ne érts félre, az vagyok. De lehetnék egy rossz lelkű nő is, aki bár nem varázsol, simán elrabol és kivégez. Tudom, nem néznéd ki belőlem, de ebből áll a világ. Vigyázz magadra, kislány. - rázom meg a mutató ujjam, azt imitálva hogy " nem - nem " .
- De, térjünk vissza az előbbiekre. A mágiám titkát idegenek csak harc során tudhatják meg. Bár attól, hogy látod, mit csinálok, nem biztos, hogy rájössz a mágiámra. Sőt, ez szinte lehetetlen. - mosolygok rá továbbra is. - De azért egy frissítő harc nem jönne jól. Benne vagy? Leszállunk a következő állomáson, és gyorsan lerendezzük.
Közben sietőn intettem neki hátra, hogy körülbelül 15 másodperc, és megérkezünk a következő állomásra.
Vissza az elejére Go down
http://katekyo-szj.hungarianforum.com/
Ajánlott tartalom





Tabu-chan és Mira-chan első találkozása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tabu-chan és Mira-chan első találkozása   Tabu-chan és Mira-chan első találkozása Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tabu-chan és Mira-chan első találkozása
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hogyan veressük össze magunkat egy lánnyal? - Frici és Tif-chan találkozása
» Yuri és Mira! Az első találkozás!
» Tabu és Axel találkozása
» Dead és Tabu találkozása - Tango kioktatása
» Alagsor

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Fiore Királyság :: Magnolia :: Magnolia Vasútállomás - Játéktér-
Ugrás: