KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Találkozás: Yuri és Elizabeth

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Elizabeth Colmen
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Elizabeth Colmen


Hozzászólások száma : 159
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Nov. 05.
Age : 29

Karakter információ
Céh:
Szint: 2
Jellem:

Találkozás: Yuri és Elizabeth - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás: Yuri és Elizabeth   Találkozás: Yuri és Elizabeth - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 09, 2010 7:56 pm

-Talán igazad van- mondom halkan. Én nem így gondolom, de mindig tudtam, hogy különböző a véleményünk s ahogy hallom maga se hisz igazán benne egyszerűen csak úgy érzi, hogy így van.
Mikor ismét elkezd beszélni csak halkan hallgatok nem szólok közbe pedig legszívesebben megtenném. Tudom, hogy rá sosem fognak úgy nézni mint rám vagy akárki másra, de nem élhet így tovább. Ha ő nem hisz abban, hogy elfogják fogadni akkor más hogyan higgyen benne? Sehogy! De bármennyire szeretnék mondani valamit inkább nem mondom nem akarom megbántani, de azt sem szeretném, hogy elmenjen.
- Tudod az emberek mindenkit elítélnek ha valamiért más mint a többiek, de ha mindig csak más véleményére figyelünk akkor mi értelme élni? Hiába is szeretnénk megfelelni soha nem fog sikerülni! Mert valaki mindig fog valami hibát találni bennünk, de ha azt akarjuk, hogy mások elfogadjanak először saját magunkat kell, hogy elfogadjuk- Mondom halkan, de csakis annyira, hogy hallja majd felállok s felveszem hátamra táskám. Tudom, hogy neki nehezebb mint nekem hisz rajta látszik, hogy más én meg ha nem használom a mágiám akkor az emberek elfogadnak valamennyire, de mára már nem törődöm túlságosan mások véleményével, ha állandóan azt tenném akkor csak minden még rosszabb lenne....
Vissza az elejére Go down
Wakana Yuri
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Wakana Yuri


Hozzászólások száma : 43
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Oct. 23.
Age : 29
Tartózkodási hely : Valahol Fiore Királyságában.

Karakter információ
Céh:
Szint: 1
Jellem:

Találkozás: Yuri és Elizabeth - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás: Yuri és Elizabeth   Találkozás: Yuri és Elizabeth - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 11, 2010 6:57 pm

Nem vagyok hajlandó rá figyelni, azonban mikor megemlíti, hogy nem kellene mások véleményére ennyit adnom, megtorpanok. Nem értem, hogy miért feltételezi, hogy nem fogadom el a saját másságom. Ő sohasem fogja átélni azt, amit nekem kellett, mert ilyennek születtem. Nem fogja megérteni, hogy milyen sebeket kellett elviselnem, amíg a faluban éltem. Azokat a félelemmel teli pillantásokat nem fogja látni, amiket én látok minden egyes alkalommal, ha szemem lehunyva egy kicsit elmerengek. Ő sohasem fogja megismerni azt az érzést, mellyel én éltem a mindennapjaim. Azt a mérhetetlen fájdalmat nem is ismerheti.
Egy könnyed mozdulattal ismét felé fordultam, és a szemébe nézve szólaltam meg. Habár már elég nagy volt köztünk a távolság, így ez egy kissé nehézkes volt.
-Tudod milyen érzés egy olyan emberként élni, akire mindenki félelemmel tekint, aki csak meglátja? El tudod egyáltalán képzelni, hogy milyen, ha mindenki szörnyetegnek tekint? Ha a szüleid úgy kezelnek, mint egy szörnyeteget?- Kérdéseim árját itt félbeszakítom, és egy kis szünetet tartok. Közben végig figyelem, hogy Elizabethet. Azt figyelem, hogy milyen érzelem tükröződik az arcán miközben én beszélek. Nem hagyok neki időt válaszolni, mert ismét hangot adok gondolataimnak.
-Ezek után mond azt, hogy ne érezzem magam egy kicsit se szörnyetegnek. Mond, hogy teljesen embernek érezhetem magam, még ezek után is.- Itt megint abbahagyom, és egy kicsit csak csendben nézek rá. De megint nem hagyok neki időt megszólalni.
-Te hogy is érthetnéd, hisz neked van egy szerető családod, aki visszavár. Ellenben én senkinek sem kellek. Nem vagyok olyan, aki bárkinek is a hasznára lehet. Meg ne próbáld azt mondani, hogy nem vagyok szörnyeteg, hisz te sem ismersz. Nem tudod megmondani, hogy meg akarlak-e támadni. Félsz tőlem, ahogy mindenki más is.-Ezzel befejezve végre hagytam neki időt, hogy megszólaljon. Igazán kíváncsi vagyok arra, hogy most mit fog mondani, hisz én már elégszer alátámasztottam az igazam. Most tegye Ő is ezt. Bizonyítsa be, hogy érezhetek másképpen is.


A hozzászólást Wakana Yuri összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 13, 2010 2:02 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Colmen
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Elizabeth Colmen


Hozzászólások száma : 159
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Nov. 05.
Age : 29

Karakter információ
Céh:
Szint: 2
Jellem:

Találkozás: Yuri és Elizabeth - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás: Yuri és Elizabeth   Találkozás: Yuri és Elizabeth - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 11, 2010 8:16 pm

Halkan s kissé csodálkozva hallgatom szóáradatát, bár csodálkozásom nem látszik arcomon sőt semmi más sem. Ilyen témáknál mindig elkomorodom ahogy most is és amit mondd abban van igazság hiszen tényleg nem tudom, hogy milyen az ha szörnyként néznek rám azt azonban nagyon is, hogy milyen ha félnek tőled. Miközben a szerető család részhez ér mondandójában kicsit elfintorodom bár ez a távolság miatt nem igazán látszik.
- Tudom, milyen ha mindenki félelemmel nézz rám pedig semmi okuk nem lenne és igen igazad van nem tudom milyen ha szörnynek tekintenek, de egy valamit tudok, hogy te nem egy szörny vagy- mondom miután Yuri befejezte mondandóját s miközben beszélek lassú léptekkel haladok Yuri felé.
-Szerető család visszavár? Engem? Nem hiszem édesanyám már rég meghalt apám meg mióta Amandával van rég megutált- mondom halkan, de Yuri számára hallhatóan s eközben is folyamatosan felé sétáltam.
-És nincs igazad nem vagy szörny, attól, hogy más vagy mint én nem vagy szörnyeteg és lehet, hogy nem tudom megmondani, hogy megakarsz-e támadni vagy nem, de ha eddig nem tetted most miért tennéd?- Kérdezem érdeklődve kíváncsi vagyok most is a véleményére mivel én nem hiszem, hogy képes lenne engem bántani ha meg bántani akart volna akkor megtehette volna már több évvel ezelőtt, de akkor sem tette ahogy most sem.
-Most nézz a szemembe- utasítom mikor már körülbelül csak két lépésnyire van tőlem Yuri- komolyan azt hiszed, hogy félek tőled?
Elég dacosan nézek rá mondandóm után, igazán felfoghatta volna, hogy én eddig sem féltem tőle ahogy most sem sőt nem is fogok félni tőle. Számomra ő még a felemás szemeivel sem ijesztő.
Vissza az elejére Go down
Wakana Yuri
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Wakana Yuri


Hozzászólások száma : 43
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Oct. 23.
Age : 29
Tartózkodási hely : Valahol Fiore Királyságában.

Karakter információ
Céh:
Szint: 1
Jellem:

Találkozás: Yuri és Elizabeth - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás: Yuri és Elizabeth   Találkozás: Yuri és Elizabeth - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 13, 2010 2:02 pm

Csak csendben hallgatom, amit mond. Neki sohasem lesz olyan nehéz, mint nekem volt, hisz engem még a saját családom is elutasított. Nem tudom megmondani, hogy komolyan beszélt-e mikor a családjáról kezdett el mesélni. Nem hinném, hogy az apja nem fogadná vissza, ha visszamenne hozzá. Hagyom, hogy had közeledjen, azonban még mielőtt túl közel érne az árnyékból tüskéket emelek közénk. Nem hagyom, hogy túl közel jöjjön. Nem akarok a szemébe nézni akkor sem, mikor felszólít rá. Nem fogom hagyni, hogy magát hozzám hasonlítsa, mert most valamilyen szinten ezt tette. A közénk emelt tüskék élesek és nem engedik közel. El akarom magam határolni tőle, mert most ezt érzem a legjobbnak.
-Megváltoztam, ahogy te is. Már nem az vagyok, akire te emlékszel. Nem ajánlatos megbízni bennem, hisz bármikor meggondolhatom magam és megölhetlek. Nem fogom magam visszatartani, ha tovább itt maradsz.- Hangom üresen cseng. Tudom, hogy nem fog nekem elsőre hinni, de valamit tennem kellett. Nem hagyhattam, hogy még a mostaninál is közelebb kerüljön hozzám. Nem akarom, hogy velem tartson, mert úgy érzem, akkor csak bajba sodornám. Nem akarom, hogy megbízzon bennem, mert csak a vesztét okozná.
-Háromig számolok, és utána nem fogom vissza magam. Adok időt, hogy elfuthass.- Ekkor, mint egyfajta nyomatékosítás céljából a tüskék meghajlanak, és rá szegeződnek. Nem áll szándékomban bántani, de nem is hagyhatom, hogy eltántorítson célomtól.
-Egy…Kettő…- minden szó között elég nagy szünetet hagyok, mintha kiélvezném a feszültséget. Talán egy kicsit élvezem is, hogy ilyen feszültséget kelthetek, de próbálom titkolni. Szemem végig Elitabethre szegezem, azonban semmilyen érzelem nem látható bennük.

Vissza az elejére Go down
Elizabeth Colmen
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Elizabeth Colmen


Hozzászólások száma : 159
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Nov. 05.
Age : 29

Karakter információ
Céh:
Szint: 2
Jellem:

Találkozás: Yuri és Elizabeth - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás: Yuri és Elizabeth   Találkozás: Yuri és Elizabeth - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 13, 2010 4:38 pm

Mielőtt még elég közel érnék hozzá árnyákból tüskéket csinál és még nem is nézz a szemembe. De nem baj én végig őt nézem, egyszerűen nem tudom elhinni, hogy komolyan gondolja.
-Talán megváltoztál és lehet, hogy nem érdemes megbízni benned, de nem érdekel! És ha annyira megszeretnél ölni hát tessék itt vagyok!- Mondom nagyon is elszántan túl sok minden elől futottam már el életem során ahhoz, hogy most is megfutamodjak.
-Számolhatsz tőlem még százig is, de akkor sem fogok elfutni- mondom továbbra is elszántan, ha tényleg képes megölni hát tessék. Itt vagyok előtte, fegyver nélkül.
Mikor elkezd számolni csak csendben hallgatom. Lassan számol nagyon lassan ami rá nem jellemző, szerintem csak húzza az időt de ki tudja, Yuri sosem volt az az igazán kiszámítható típus.
Vissza az elejére Go down
Wakana Yuri
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Wakana Yuri


Hozzászólások száma : 43
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Oct. 23.
Age : 29
Tartózkodási hely : Valahol Fiore Királyságában.

Karakter információ
Céh:
Szint: 1
Jellem:

Találkozás: Yuri és Elizabeth - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás: Yuri és Elizabeth   Találkozás: Yuri és Elizabeth - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 13, 2010 5:21 pm

Ahogy kimondom a hármat a tüskék elindulnak Elizabeth felé, ám néhány centivel előtte megállnak. Hátat fordítok neki, és úgy szólalok meg.
-Nem érsz annyit.- Mondom színtelen hangon. Lassú léptekkel indulok el. Megölhettem volna, de mégsem tettem. Nem tudom, hogy miért nem bántottam. Valami megakadályozott benne. Nem tetszik a dolog, de még most is ki tudok belőle úgy jönni, hogy nekem jó legyen. Olyan érzés mintha meghátrálásra kényszerített volna, pedig egyszerűen,
csak magabiztos volt. Egyszerűen nem értem a saját viselkedésem. Valamiért meghátrálásra kényszerített az, amit mondott. Nem akarok erről gondolkodni, így a lehető legjobban megpróbálom elterelni a gondolataim. Szeretném magam a legmesszebb tudni tőle. Még elköszönni sem vagyok hajlandó.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Colmen
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Elizabeth Colmen


Hozzászólások száma : 159
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Nov. 05.
Age : 29

Karakter információ
Céh:
Szint: 2
Jellem:

Találkozás: Yuri és Elizabeth - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás: Yuri és Elizabeth   Találkozás: Yuri és Elizabeth - Page 2 Icon_minitimePént. Dec. 17, 2010 7:48 pm

Hol a tüskéket hol Yurit nézem, nem hiszem, hogy megtenné, de sosem azt csinálta mint amire az ember számított volna, de most kivételesen igazam volt nem tette meg mert a tüskék pár centivel előttem megálltak. Ez azért elég megnyugtató volt tudni, hogy még mindig nem tud bántani, pedig ez már a második alkalom, hogy megtehette volna.
-Nem érek annyit vagy csak egyszerűen nem bírod megtenni?- Intézem kérdésem Yurinak vagyis már csak a hátának, mivel már lassú léptekkel távolodik tőlem, de már nem megyek utána. Nagyobb a büszkeségem annál, mint hogy fussak utána bármennyire is szeretném, hogy ismét jóban legyünk mint régen az az idő már elmúlt és sajnos akkor sem bízott igazán bennem és szerintem sosem fog senkiben sem bízni igazán.


//VÉGE, köszi a játékot//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Találkozás: Yuri és Elizabeth - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás: Yuri és Elizabeth   Találkozás: Yuri és Elizabeth - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Találkozás: Yuri és Elizabeth
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Elizabeth Colmen
» Elizabeth Colmen
» Elizabeth Colmen
» Elizabeth Colmen
» Találkozás: Atsui és Arashi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Fiore Királyság :: Keleti Erdők-
Ugrás: