KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Ovan Sanddigger

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Ovan Sandinger
Elemi mágus
Elemi mágus
Ovan Sandinger


Hozzászólások száma : 196
Aye! Pont : 32
Join date : 2010. Oct. 02.
Age : 31

Karakter információ
Céh: Lamia Scale
Szint: 3
Jellem:

Ovan Sanddigger Empty
TémanyitásTárgy: Ovan Sanddigger   Ovan Sanddigger Icon_minitimeHétf. Dec. 27, 2010 9:57 pm

Típus: elemi mágia - növénymágia
Név: Plant make: Uborkard (uborsword?!?)
Tanító: Saját fejlesztés
Leírás: Használatához a növénymágia feltétel. Ez egy indákból álló kard. Ovan nem képes saját varázserejéből létrehozni, ezért egy lakrimát használ ( a képen látszik). Minden egyes találatnál a fegyver egy gyenge mérget juttat az ellenfél szervezetébe. A hatása olyan mintha az illető mellett gránát robbant volna. Mármint nem a robbanás, hanem közvetlen utána, tehát átmeneti süketség, homályos látás és egyensúlyvesztés. A hatás időtartalma ütésenként 0,1 másodperccel növekszik. Tehát elsőnél 0,1 mp, másodiknál 0,2 mp és így tovább. A méreg a vizelettel együtt távozik a testből.

A pályázat
A történet a nem túl távoli jövőben játszódik, mikor már van elég gyémántom és megvettem a növénymágiát meg egy lakrimát.

1. nap
Rendkívül elégedett voltam magammal, ugyanis sikerült megtanulnom a növénymágiát, amit joggal nevezhetünk élő mágiának is. Persze ott vannak a homokban lévő baktériumok és egyéb mikroorganizmusok, de ez mégis más. Örömmel néztem végig a város utcáin. Hét ágra sütött a nap, már csak néhány kisebb hókupac maradt meg a télből. Ideális idő a kihajtásra. Bemegyek az első virágkerekedésbe, és mindenből veszek 1 darab magot. Elindulok a kerti növény kereskedés felé, útközben az elém kerülő sövényekből, bokrokból és gazokból is mintát veszek. Mindezzel elmegy a délelőttöm, de nem baj. Egy, a parkban lévő padon ülök, és a homokviharaimhoz hasonlóan kavargatom a magokat és a darabkákat. Aztán beindítom a növekedést. A magok megrepednek és kihajtanak, a szár és levéldarabok kiegészülnek. Az egész kavargó orkán egy fogóban egyesül. Amint rámarkolok az ujjaimmal is egybefonódik. Csak a parancsomra enged. Szám mosolyra görbül az eredmény láttán, rögtön kreálnám is tovább. De nem megy. Kissé elkeserít, de betudom annak hogy fáradt vagyok. Feljegyzem hogy hogyan csináltam a mai eredményt, aztán az ágyamba fekszem, ami most éppen a pázsit.

2. nap
Nem sikerül nagy haladást elérnem. A fogón nem mutatkozik változás. A penge rész mindössze 2 cm, vastagsága elhanyagolható.

5. nap
Kész van a teljes penge, de inkább váznak mondható. Az egyes indák vastagsága sehol se haladja meg a 6 mm-t. Megvastagítás vagy újabb szálak növelése túlságosan kimerít. Növelnem kell a varázserőmet.

12. nap
Végeztem a Heti Mágusban leírt varázserő növeli tréninggel. Az eredmény látható, de túl kevés. Ilyen mértékű fejlődés mellett nem fog sikerülni. De olvastam egyfajta energiatárolóról, a lakrimáról. Holnap megveszem.

13. nap
Megvettem a lakrimát. Remélem tényleg olyan jó, mert sajnálnék ennyi pénzt kidobni. A teszt sikeres. A létrehozási idő a huszadára csökkent, a vastagságban jelentős a változás pozitív irányban. A fegyvertest készen van. Dolgozom a váladékmirigyeken.

14. nap
Túl nagyok a mirigyek nyílásai, sok a veszteség, ráadásul a szétfröcskölés néha engem is eltalál. Erdei körútra megyek, ihletgyűjtés céljából.

15. nap
A csalán a megoldás. Az apró szőrök tökéletesen megfelelnek a célnak. Este fél hatkor sikerült a szőrök létrehozása. Fegyver saját magamon tesztelve. Adatok rögzítve. Bejegyzés vége.
Vissza az elejére Go down
http://hu.wikipedia.org/wiki/Szurik%C3%A1ta
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Ovan Sanddigger Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ovan Sanddigger   Ovan Sanddigger Icon_minitimeVas. Jan. 16, 2011 9:13 am

Név: Plant make: Uborkard (uborsword?!?)
Ár: 180.000 Gyémánt
Szint: 2
Feltétel: Plant Make /Növény Teremtés/ ismerete és legalább 1 Lacryma / Lakrima /
Leírás: Ez egy indákból álló kard. Ovan nem képes saját varázserejéből létrehozni, ezért egy lakrimát használ. Minden egyes találatnál a fegyver egy gyenge mérget juttat az ellenfél szervezetébe. A hatása olyan mintha az illető mellett gránát robbant volna. Mármint nem a robbanás, hanem közvetlen utána, tehát átmeneti süketség, homályos látás és egyensúlyvesztés. A hatás időtartalma ütésenként 0,1 másodperccel növekszik. Tehát elsőnél 0,1 mp, másodiknál 0,2 mp és így tovább. A méreg a vizelettel együtt távozik a testből.

Sokáig vacilláltam, hogy hanyas szintűre is rakjam, végül a 2-es mellett döntöttem, viszont minden egyes újra alkotásnál új lakrimára van szükséged. Igazából, ha már egyszer megcsináltad nem kell rákoncentrálnod, hisz a lakrima ezt elvégzi helyetted. Viszont, ha megsemmisül, akkor vele együtt a lakrima is elpusztul.

Vissza az elejére Go down
 
Ovan Sanddigger
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ovan Sanddigger
» Ovan Sanddigger
» Az az én uborkám! Ovan Sanddigger vs. Anoya De Hielo
» Ovan Sanddigger familiáris pályázat - Paralus
» Történelem testközelből (Hana, Lonen Sing, Ovan Sanddigger)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Nyilvántartás :: Pályázatok :: Lezárt Pályázatok :: Egyediség Pályázat :: "Belső Mágia"-
Ugrás: