KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Az az én uborkám! Ovan Sanddigger vs. Anoya De Hielo

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Ovan Sandinger
Elemi mágus
Elemi mágus
Ovan Sandinger


Hozzászólások száma : 196
Aye! Pont : 32
Join date : 2010. Oct. 02.
Age : 31

Karakter információ
Céh: Lamia Scale
Szint: 3
Jellem:

Az az én uborkám! Ovan Sanddigger vs. Anoya De Hielo Empty
TémanyitásTárgy: Az az én uborkám! Ovan Sanddigger vs. Anoya De Hielo   Az az én uborkám! Ovan Sanddigger vs. Anoya De Hielo Icon_minitimeVas. Jan. 02, 2011 9:22 pm

Ovan Sanddigger nem volt épp a legjobb formájában. Részt vett az évtized legjobb szilveszteri buliján, és alaposan megkínozta a máját. Első célja az volt, hogy mihamarabb szerezhessen minél több szóda-bikarbónát. Állapotához képes elég gyorsan végzett is vele, de ennyi anyaggal még a bikarbóna se bírt el. A falnak támaszkodva sikeresen végigment három utcán, aztán a sarokba összedőlt és kicsavart pozícióban elaludt. Másnap egy hólapátos ember keltette föl, ezért elég nyűgösen ment városnéző körútra. Legutóbb nem volt ideje alaposan megszemlélni Magnoliát, de most időt szakított rá. Elbotorkált a főutcára és azon haladt tovább. Sokáig szemlélte a templomot, lenyűgözték a méretek. Csak nagy ritkán látott emeletes házakat, a földszintes épületekhez volt hozzászokva. Félt belépni, de aztán megemberelte magát és mégis bement. Elmondott egy imát, aztán figyelmét a templom falainak és plafonjának szentelte. Lenyűgözték a különféle festmények és vasdíszek, nem tudott betelni a formákkal. Itt töltötte a délelőttjét, de ebéd környékén gyomra más célpontot iktatott be.
~ Irány a piac!
Negyed óra múlva már a zöldségesek után kutatott. Bármilyen ételt örömmel elfogyasztott volna, de ő jobbra gondolt.
~ Uborkaaaaaa!!!!
Szemei össze-vissza ugráltak, érzékszervi aktivitása a maximálisra fokozódott. Bevetett minden tőle telhetőt. Hamarosan meg is találta, de már csak 1 darab volt, és valaki nézelődött a pult előtt.
~ Az a zenyéééééém! Blaaaarg! Egész stílusos ugrást produkált, és sikeresen elmarta a hőn áhított uborkáját.
- Ezt kérem. - mondta az eladónak örömteli mosolygás közben.
Vissza az elejére Go down
http://hu.wikipedia.org/wiki/Szurik%C3%A1ta
Anoya De Hielo
Elemi mágus
Elemi mágus
Anoya De Hielo


Hozzászólások száma : 289
Aye! Pont : 1
Join date : 2009. Nov. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Fairy Tail :P (Kecskemét, Hungary)

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 8
Jellem: Törvényes Semleges

Az az én uborkám! Ovan Sanddigger vs. Anoya De Hielo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az az én uborkám! Ovan Sanddigger vs. Anoya De Hielo   Az az én uborkám! Ovan Sanddigger vs. Anoya De Hielo Icon_minitimeHétf. Jan. 03, 2011 9:21 pm

A szilveszteri "mókázás "után az ételtartalékok eléggé kifogytak ezért Mirajane megkért hogy a zöldség gyümölcs készlet feltöltését válaljam be. Ezért hát egy kis józanodás után célba is vettem Magnolia piacát. A sok árus mind- mind hangosan üzletelt. Friss virágillat és kürtöskalács keveredett a levegőben. A zöldségárusoknál peddig megannyi friss csemege illata csapta meg az orrom.
~Paprika, paradicsom káposztafélék, banán, narancs, citrom, alma, uborka...áh az uborka kimaradt.-olvastam föl magamban Mirajane által írt listát. Szememmel keresgélni kezdtem a hosszúkás, zöld zöldség után majd ki is szúrtam a kosarat amiben voltak a drágám, de már csak egy maradt. Épp nyúltam volna érte, mikor egy fürge kéz elszedte előlem.
-Ezt kérem.-adta oda az árusnak aki kedves vigyorral arcán zacskóba tette azt. A tolvaj arcán a tegnapi haccacáré maradványai látszottak erősen. s hogy ő miért pont az én ubrokámra fente ki a fogát az év első napján délután....
Ahogy megkapta a zacskóba csomagolt ubit, azzal a lendülettel vágtam ki a kezéből.A földre pottyant de nem esett nagy baja.

-Már megbocsájts de elöbb voltam itt mint te kisfiú, inkább menj haza és kúráld ki szépen azt a másnapos fejed!-utasítottam. A bozotntos hajú fiú dühös szemekkel nézett rám...
Vissza az elejére Go down
http://www.animemangastyle.gportal.hu
Ovan Sandinger
Elemi mágus
Elemi mágus
Ovan Sandinger


Hozzászólások száma : 196
Aye! Pont : 32
Join date : 2010. Oct. 02.
Age : 31

Karakter információ
Céh: Lamia Scale
Szint: 3
Jellem:

Az az én uborkám! Ovan Sanddigger vs. Anoya De Hielo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az az én uborkám! Ovan Sanddigger vs. Anoya De Hielo   Az az én uborkám! Ovan Sanddigger vs. Anoya De Hielo Icon_minitimeCsüt. Jan. 06, 2011 10:30 pm

Amint átvettem az uborkát, valami őrült nőszemély kicsapta a kezemből. Szegény a földre került, és eldöntöttem hogy ez fog történni azzal a nővel is.
-Már megbocsájts de elöbb voltam itt mint te kisfiú, inkább menj haza és kúráld ki szépen azt a másnapos fejed! - rivallt rám.
Akár ő volt előbb, akár nem, nekem szükségem van arra az uborkára. Katasztrofális következményekkel fog járni ha nem kapok belőle. Dühödtem tekintek a nőre. Öntelten állapítom meg hogy nincs esélye.
- Lépj...távolabb...az uborkától!
Fenyegetésként előkészítek egy sand bullett-et, hátha a mágikus pecsét látványa elég lesz, bár szívem szerint nem hagynám annyiban. Senki sem dobhat le egy uborkát a földre!


// bocsi a kései írásért, fölém kerekedtek a matektételek//
Vissza az elejére Go down
http://hu.wikipedia.org/wiki/Szurik%C3%A1ta
Anoya De Hielo
Elemi mágus
Elemi mágus
Anoya De Hielo


Hozzászólások száma : 289
Aye! Pont : 1
Join date : 2009. Nov. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Fairy Tail :P (Kecskemét, Hungary)

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 8
Jellem: Törvényes Semleges

Az az én uborkám! Ovan Sanddigger vs. Anoya De Hielo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az az én uborkám! Ovan Sanddigger vs. Anoya De Hielo   Az az én uborkám! Ovan Sanddigger vs. Anoya De Hielo Icon_minitimeSzomb. Jan. 15, 2011 5:27 pm

- Lépj...távolabb...az uborkától!-mondta dühösen, majd harci pozícióba vágta magát.
El se hittem hogy képes egy zöldség miatt vitatkozni velem, ám úgy döntötem jó alaposan helyrerakom a kis kópét . Kinyújtottam a kezem és megjelenítettem a jég katanámat, amit felé szegeztem.

-Vagy lelépsz de irgalmatlan gyorsan, vagy uborkástúl nyársallak föl erre.-mondtam szikrázó szemekkel.
Ám az ifjú nem úgy tünt mintha megakarna hátrálni, szemeiből olyan elszántságot és az uborka utáni vágyódást olvastam le hogy a hideg futkosott....az ÉN hátamon!
Vissza az elejére Go down
http://www.animemangastyle.gportal.hu
Ovan Sandinger
Elemi mágus
Elemi mágus
Ovan Sandinger


Hozzászólások száma : 196
Aye! Pont : 32
Join date : 2010. Oct. 02.
Age : 31

Karakter információ
Céh: Lamia Scale
Szint: 3
Jellem:

Az az én uborkám! Ovan Sanddigger vs. Anoya De Hielo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az az én uborkám! Ovan Sanddigger vs. Anoya De Hielo   Az az én uborkám! Ovan Sanddigger vs. Anoya De Hielo Icon_minitimeCsüt. Ápr. 14, 2011 7:35 pm

A nő egy pillanatra megzökken, aztán kinyújtja a kezét, amiben egy jég katana jelenik meg. Ezt hivatalosan is fenyegetésnek veszem.
- Vagy lelépsz de irgalmatlan gyorsan, vagy uborkástul nyársallak föl erre. - mondja ki a hadüzenetet.
Előre örülök a közelgő csatának, nincs is annál szebb dolog, mint egy uborkáért harcba szállni.
- Hát jól van, te akartad. Sand Bullet!
A lövedék cafatokra szaggatja a zöldséges pultot, minden irányba röpköd a lé, gigantikus salátát sikerült készítenem. Nem várom meg, hogy a nő visszatámadjon, ehelyett létrehozok egy homokcsápot, és az uborka felé nyúlok vele. Könnyedén elérem, de visszahúzáskor leesik a vége. Nemigazán értem az okát, de talán köze lehet a nőhöz, és a kezében lévő kardhoz. Legalábbis abból ítélve, hogy ott áll a levágott csáp mellett.
Vissza az elejére Go down
http://hu.wikipedia.org/wiki/Szurik%C3%A1ta
Anoya De Hielo
Elemi mágus
Elemi mágus
Anoya De Hielo


Hozzászólások száma : 289
Aye! Pont : 1
Join date : 2009. Nov. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Fairy Tail :P (Kecskemét, Hungary)

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 8
Jellem: Törvényes Semleges

Az az én uborkám! Ovan Sanddigger vs. Anoya De Hielo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az az én uborkám! Ovan Sanddigger vs. Anoya De Hielo   Az az én uborkám! Ovan Sanddigger vs. Anoya De Hielo Icon_minitimePént. Dec. 30, 2011 1:11 pm

A fenyegetésemtől nem ijedt meg, sőt, látva hogy előhívtam egy jég katanát ős is harcba lendült.
- Hát jól van, te akartad. Sand Bullet!
Homok lövedékek kezdek el bombázni minden felől. Szétszaggatva a zöldséges pultot, és néhány helyen megsebzett. Meg se várta hogy reagáljak, homok csápjával az uborkám felé nyúlt, majdnem meg is szerezte de még időben levágtam belőle egy darabot. A fi értetlenül állt.
-Úgy tűnik ez az uborka már egyikőnké sem lesz...-mondta kissé elszontyolódva. A távolban azonban egy kis szekér zötykölődött felénk, teli friss zöldségekkel, különösképpen rengeteg uborkával.
-Friss áru! -kiáltott az emberke aki a szekeret hajtotta. Több sem kellett máris lecsaptam az új szállítmányra..de a kiskölyök sem volt rest és...
Vissza az elejére Go down
http://www.animemangastyle.gportal.hu
Gérard Fernandez
Mesélő
Mesélő
Gérard Fernandez


Hozzászólások száma : 263
Aye! Pont : 44
Join date : 2013. Feb. 08.

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem: Semleges Jó

Az az én uborkám! Ovan Sanddigger vs. Anoya De Hielo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az az én uborkám! Ovan Sanddigger vs. Anoya De Hielo   Az az én uborkám! Ovan Sanddigger vs. Anoya De Hielo Icon_minitimeSzomb. Márc. 02, 2013 12:12 am

Ovan bizony már több, mint egy éve nem írja meg a rá eső rész folytatását, így nem hinném, hogy pont a közeljövőben jönne meg hozzá a kedve. Az összecsapást lezárom.

Jutalmak:

Ovan: 20 VE
Anoya: 35 VE
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Az az én uborkám! Ovan Sanddigger vs. Anoya De Hielo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az az én uborkám! Ovan Sanddigger vs. Anoya De Hielo   Az az én uborkám! Ovan Sanddigger vs. Anoya De Hielo Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Az az én uborkám! Ovan Sanddigger vs. Anoya De Hielo
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ovan Sanddigger
» Ovan Sanddigger
» Ovan Sanddigger
» Ovan Sanddigger familiáris pályázat - Paralus
» Történelem testközelből (Hana, Lonen Sing, Ovan Sanddigger)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Küzdelmek :: Küzdőtér :: Lezárt küzdelmek-
Ugrás: