KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Anoya De Hielo

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Anoya De Hielo
Elemi mágus
Elemi mágus
Anoya De Hielo


Hozzászólások száma : 289
Aye! Pont : 1
Join date : 2009. Nov. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Fairy Tail :P (Kecskemét, Hungary)

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 8
Jellem: Törvényes Semleges

Anoya De Hielo Empty
TémanyitásTárgy: Anoya De Hielo   Anoya De Hielo Icon_minitimeCsüt. Dec. 30, 2010 7:41 pm

A déli órákban ismét a klánház ebédlőjében ücsörögtem és fogyazstottam étkem. Úgy tűnt midnen rendben, senki sem zavar, bosszant és nyugodtan hagynak enni. Ám amikor Mirajane odajött hozzám hogy kihozza nekem a második fogást...
-Anoya.-szólított meg.- A könyvtárban rendezgettem és találtam valamit ami még Gre...-ekkor hirtelen fölálltam, otthagyam az ebédemet és kifelé indultam. Nem bírtam, nem bírtam elviselni hogy folyton folyvást fölemlegessék elöttem. Nem bírják nyugtonhagyni?
- Ha folyton elmenekülsz mikor fölemlegetjük...
-Nem menekülök. Csak nem tudom fölfogni miért nem telhet el úgy egy nap hogy ne találkoznék szembe vele. Hagyjátok békében nyugodni!-kifelé indultam földühödve, amikor Mirajane megfogta a karomat.
-De nem utasíthatod vissza mit rádhagyott.-mondta halkan. Szemeim tágra nyíltak.
-Mire célzol?-kérdzetem.
-Megmutatom.-mondta majd a könyvtárba vezetett. Szinte, a legeldugottabb helyre vitt, az egyik sarokban pihenő polchoz ahol legbelül terült el egy nagy mappa. Hófehér bőr fedte, oldalán hatalmas mágiskus lakat védte a tartalmát.
-A hátulján találtam egy kis levelet ami neked szól.-mosolygott a fehér hajú lány.
-Én..-akadt el a szavam-köszönöm.-mondtam elmosolyodva. Mirajane szónélkül magamra hagyott, én pedig tanulmányozni kezdtem a mappát. A fehér bőr itt ott már megkopott s el is vékonyodott már. Nagyon poros volt. A hátán lévő levélke széle kezdett besárgulni. A levélben ez állt.
~ Az én drága jéghercegnőmnek. Csak te vagy képes kinyitni. Használd belátásod szerint. Gregori.
Könnycseppek gurultak végig az arcomon egyenesen lehullva a mappa borítójára.Ugyan az az érzés kerített hatamába. Mérhetetlenül dühös voltam, de ugyanakkor borzasztóan fájt a szívem. Rettentően hinyzott...
A jéggyűrűt amit tőle kaptam a mágikus lakathoz tartottam, ami pár pillanattal késöbb hangos kattanással kinyilt. Fölnyílt a vaskos kötet, s benne meganyni jégmiágia titka lapult. Megértettem hogy a "belátásom szerint " mit is takarhat ezért hát úgy dönöttem csak egy mágiát választok ki egyenlőre ami igazás hasznos, és nem túl feltűnő. Ahogy olvasgattam rájöttem hogy ez mind Greg által kifejlesztet egyedi az ő saját kifejlesztett mágiái, ezért is veszélyes a használatuk, ha ráismernek....
Nem tudom mennyi időt töltöttem ott, de mire a feléhez értem besötédetett s villanyt kellett kapcsolnom. A gyomrom is megkondult de nem érdekelt, tovább lapozgattam. Ahogy bogarásztam a sorok közt egy érdekes mágiára leltem:

-Kourime.-mondtam ki a nevét.- Képesség mellyel a használó erejétől függően, külömböző távolságból érzékelhető bármilven más mágiát használó ember. Meghatározza erelye fajtáját, szintjét, korlátait. Ez tetszik.-jelentettem ki.-de az egész könyvet nem vihetem föl.-gondolkoztam el, majd egy hirtelen ötlettől vezérelve óvatosan kitéptel a lapot amin rajta volt, s miután eldugtam a könyvet visszasiettem a szobámba. Alaposan kipihentem magam, s reggel azonnal nekiláttam a képesség elsajátításának. Azt írta hogy javítja a látást, viszont hátránya hogy sok varázserőt használ, lehűti a testet, ezért a szívverés fölgyorsul, gyorsan kimeríti az embert. Elsajátításához, koncentráció, és nagy térre volt szükség. A klánház mögötti kis terület pont megfelelő volt, csak néha volt egy egy bámészkodó mágus aki nézett hogy eljegesítettem a fél teret a kiszökő mágiám miatt. 3 óra körül már térdre borulva lihegve, nagy levegőket véve pihentem.
~Még, még, nem elég. Ez még nem volt semmi... Tovább...-sarkaltam magam, remegve akartam fölállni, mikor mirajane mefgota a vállam.
-Ez talán jól fog esni.-mosolygott s egy nagy bögre, forró teát tartott a kezében. Egy asztalhoz ültünk, és inni kezdtem italomat.
-Jól haladsz?-kérdezte.-nem konyítok a jégmágiához de azt hiszem ez egy igen nehéz mágia lehet.
-Nem annyira nehéz-mondtam-inkább csak, megeröltető. De bírom még, ne aggódj miattam. Majd ha már eszméletlenül terülök el a földön aggódhatsz.-mondtam.
-Most biztosan büszke rád.-mondta a lány.-biztosan, ezt szerette volna.-ránéztem.-hogy erős legyél, és az ő különleges mágiáit sajátísd el.
-Tudom.-mondtam, közben a gözölgő teásbögre mélyére néztem. Kis pihenés után folytattam. Mikor már csak a körülöttem égő fáklyák és a csak a Hold féne világította meg a teret....
-Kourime!-kiáltottam s szemeimet jég kezdte határolni, arcom havas lett, és teljesen sápadtfehér. Ahogy a klánház felé fordultam agyamban mint egy lámpa felvillant a sok információ a sok emberről akik odabent voltak. Előre léptem egyet. Hirtelen szédülni kezdtem az éles látást egyszerre megszünt s elhomályosult minden.
A szobámban ébredtem. Már jócskán elmult dél is. Úgy tűnik nagyon megeröltethettem magam.

-Most már aggódhatok?-kérdezte Mirajane elszontyolódott fejjel.
-Sajnálom. De végül sikerült. Már csak azt kell megtanulnom hogyan osszam be az erőmet.
-Ez igaz, figyelj oda jobban magadra. Ngyon megijedtünk mikor összeestél.
-Bocsánat.-mondtam, közbe fölkeltem az ágyból.-de, most már legalább, célegyenesben vagyok...



Típus: Jég Mágia
Név: Kourime ( Jég szemek)
Tanító: Anoya jegyese egy vaskos könyvben hagyta rá a saját maga által fejlesztet mágiák tárházát. (magyarán könyvből tanult)
Mágia: Szinte szószerint értetődő a neve. Használójának szemeire jég, és hódara kúszik, szemei kristálykékek lesznek. Képessége hogy bármiylen távolságból( a használó varázserejétől függ) megtudja állapítani az emberek varázserejét annak mértékét korlátait és fajtályát. Előnyei: Kristálytisszta éles látás. Hátránya: Gyorsan elveszi hazsnálója varázsrejét. Lehűti a testhőt, ha óvatlan az illető könnyen kihülhet.


Anoya De Hielo Photos-room_com___Cold_as_Ice_by_lorency
Vissza az elejére Go down
http://www.animemangastyle.gportal.hu
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Anoya De Hielo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anoya De Hielo   Anoya De Hielo Icon_minitimePént. Dec. 31, 2010 10:37 am

Még tegnap, - illetve az már ma - hajnalban elolvastam, csak értékelést nem volt erőm írni rá. Van egy olyan sanda gyanúm, hogy nem használsz word-öt, ezt a helyesírási és elírási hibák tömkelegéből vettem, de ettől független az eredmény. Ezt csak a későbbikre mondom, hogy szerintem hasznos lenne használni vagy minimum lecserélni a Linux-ot, az már fél megoldás. De térjünk vissza a mágiára. Az hogy írtál neki hátrányt az jó és korrekt, viszont ez a szemmágia kicsit táposra sikeredett, így ahhoz, hogy elfogadjam kicsit meg kell, hogy nerfeljem. (bocs a szakszóért)
Mondjuk lenne két lehetőség. Vagy marad ez, de 15-ös szintre rakom be, vagy pedig kicsit átalakítjuk és már tudnád használni. Tekintve, hogy a történetedben már megtanultad és használod is, így szerintem a második lehetőséget válasszuk, de ha gond van vele, csak dobj egy pü-t.
Az egyes emberek mágiájának a korlátait azt semmiképpen sem lehet megállapítani. A mágus világban csak az S és sz A szintű mágusok (de az A közül se mind) képesek érzékelni más mágusok varázserejének mértékét és másságát. Talán konkrétan a fajtáját se tudja, csak annyit, hogy különbözik-e az övétől. Viszont a látótávolságod ezzel nem a varázserődtől, hanem a szemedtől függ, tehát akit látsz, annak láthatod a varázsszintjét. Na akkor lássuk, mi lett ebből:

Név: Kourime / Jég szemek /
Ár: 360. 000 Gyémánt
Szint: 3
Leírás: Mikor a mágus aktiválja ezt a mágiát, a szemeire jég és hódara kúszik. A pupillája kristály kék lesz és jeges csillogású. Látása felélesedik és messzebb is ellát. Bárki akit, így ebben a kiélesedett látómezőben lát, annak képes feltérképezni a varázserejének szintjét. A használó míg ránéz megállapíthatja, hogy az adott mágus mennyire erősebb, illetve gyengébb nála. Ez nem számokban értendő csupán körülbelüli érzés. Valamint megtudja különböztetni a bizonyos mágia fajtákat, mint az elemi mágia, fegyvermágia, csillaglélek mágia, fekete mágia, alakváltó mágia, sárkányölő mágia és gealdor. Mindegyiknél különböző érzés kerít hatalmába és először nem tudod melyik-melyik. Tehát, majd pároztatnod kell az érzéseket a mágiákhoz és utána fogod tudni igazán ránézésről megállapítani. Amíg a mágia aktiválva van nagyon megerőlteti a használó testét és varázserejét. Túl sokáig tartó használata teljesen lehűtheti a mágus testét és kifacsarhatja a varázserejét, míg végül a testhőmérséklete és varázsereje eléri a zérót és bekövetkezik a halál. Épp ezért nem szabad sokáig használni.
Vissza az elejére Go down
Anoya De Hielo
Elemi mágus
Elemi mágus
Anoya De Hielo


Hozzászólások száma : 289
Aye! Pont : 1
Join date : 2009. Nov. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Fairy Tail :P (Kecskemét, Hungary)

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 8
Jellem: Törvényes Semleges

Anoya De Hielo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anoya De Hielo   Anoya De Hielo Icon_minitimePént. Dec. 31, 2010 10:56 am

Nekem ez teljesen korrket és megfelelő, a szint és a pénz is nagyon jó mert akkor hamarosan meg is vehetem, és használhatom. A helyesírási hibákért bocsi de egyszerűen nem tudok mit kezdeni a linuxommal :S
Köszi mégegyszer! Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://www.animemangastyle.gportal.hu
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Anoya De Hielo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anoya De Hielo   Anoya De Hielo Icon_minitimeVas. Okt. 16, 2011 2:26 pm

Nincs mit. Igazából lassú és felesleges reakció volt ez, de most elkezdtem értékelni a kimaradt belső mágia pályázatokat és az őrületbe fog kergetni, amikor belépek a topicba és meglátom valaki más nevét is az utoljára hozzászóltak neve között. Ez igazából csak azért probléma, mert mindig azt fogom hinni, hogy nincs leértékelve és a hajamat kezdeném tépni. Bocsánat, ha valakit zavar a módszerem és nem vagyok képes emlékezni rá, de annyi mindent kell fejemben tartanom, hogy úgy érzem ezt még talán megengedhetem magamnak.

Amúgy meg ha már itt vagyok emlékeztetlek rá, hogy igen neked van ilyen pályázatod is és ha szeretnéd meg van rá zsetonod, már meg is veheted. Elérted a követelményekben szereplő szintet.
Vissza az elejére Go down
Anoya De Hielo
Elemi mágus
Elemi mágus
Anoya De Hielo


Hozzászólások száma : 289
Aye! Pont : 1
Join date : 2009. Nov. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Fairy Tail :P (Kecskemét, Hungary)

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 8
Jellem: Törvényes Semleges

Anoya De Hielo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anoya De Hielo   Anoya De Hielo Icon_minitimeSzer. Aug. 15, 2012 7:52 pm

Név:Six Leaf Narcisse Seal/Hat Szirmú Nárcisz Pecsét/
Ár:
Szint:
Leírás:Rúnamágia, melynek hatását, és sebességét a hozzá kötődő vers fokozza, ezáltal támadásra, védekezésre is lehet használni. Látványos varázslat. A rúnák világoskéken pompáznak, aktiváláskor pedig erős, fehér fényt árasztanak a mágus körül. A mágus a rúnákat a Nárcisz virág hat szirma szerint rendezi, majd a vers segítségével aktiválja annak hatását. Különböző versek különböző hatást fejtenek ki a rúnákkal egybefüggően.(tehát minden vershez a megfelelő rúnákat kell rendelni) A szirmok a mágus köré rendeződnek, majd a mágus akarata szerint, ott aktiválódnak ahol ő azt szeretné.(tehát a szirmok mozoghatnak a bennük rejlő törvényekkel együtt.)
A mágia lényege, hogy gyorsabban meglehet idézni bármilyen más törvénnyel szemben, a törvények mozgathatók, akár képesek az ellenfelet követni, majd csapdába ejteni azt.
Hátránya, hogy a törvény egységes, nem felülírható a hozzá kötődő vers miatt. Hatását csak a vers teljes ismeretében fejti ki. Ha a használó elrontotta a verset, akkor az egész mágiát előröl kell kezdeni!
Ez a mágia abban különbözik az eddig ismert jégmágiáktól(lásd harmadik forma például), hogy a megidézett jégalak képes helyváltoztatásra, sokkal nagyobb sebzést, illetve sokkal nagyobb helyen képes megóvni a használót az átlagos jégmágiákkal szemben!

    Név:First Form: Icy Narcisse/Első forma: Jeges Nárcisz/
    Ár:
    Szint:
    Leírás:A megfelelő rúnák és a vers által egy olyan törvény alakul ki a szirmokban, mely ha valakit elér akkor ott tartja, s minél több időt tölt a szirmon belül akkor lassan megfagy odabent. Az ellenfél megállítására, vagy vallatására kiváló.
    A versike: Vízcsepp és szélroham, haláltánc és menny dala, fakassz megváltást az elmúlás dühéből! Havas hegység, arany bábu, fekete szelence, csillogó gyémántok és törékeny üveg...Első forma: Jeges Nárcisz!

    Név:Second Form: Bite of the Ice Dragon/Második forma: A Jégsárkány Harapása/
    Ár:
    Szint:
    Leírás:Ez a Hatszirmú Nárcisz Pecsét egyetlen támadó technikája. Ez a törvény mozgás közben is érheti az ellenfelet. (maximum 1km-ig követheti a használótól számítva) Mikor ez a "törvény" eléri az ellenfelet,a mágia arra kényszeríti, hogy megálljon egy helyben, majd a tényleges törvény életbe lép a versike hatására, majd egy jégsárkány jelenik meg, amely lecsapva az ellenségre súlyos sérüléseket képes okozni. Valamint "A Jégsárkány Harapása" technika akár a föld fölé is követheti az ellenfelet, pár száz méterig a sárkány felrepül, majd a levegőben harapja szét áldozatát.
    Versike: Eget szelő angyalok halljátok szavam! Küldjétek el a szörnyeteg karmát és agyarát, villantástok fel a fényt a kénköves poklon túl. Kristályos Hold börtön, ezer napsugár fényketrece törj az ég felé!Második forma: A jégsárkány harapása!


    Név:Third Form: Shield of the Icebird/Harmadik forma: A Jégmadár Pajzsa/
    Ár:
    Szint:
    Leírás:Ez a Hatszirmú Nárcisz pecsét egyetlen védekező technikája. Ez a törvény alkalmazható magára a használóra, vagy akár egy kijelölt személy védelmére is szolgálhat. Amikor a versike hatására aktiválódik a törvény, egy Jégmadár jelenik meg a használó, vagy a kijelölt személy előtt, melynek szárnyai megvédi a célszemélyt egy esetleges, a használó szintjénél egyel erősebb varázslatoktól. A pajzs nem képes sokáig fennmaradni, maximum másfél perc!
    Versike: Oltalmazó kegyelem, elpusztíthatatlan kötelék, sebezhetetlen akarat. Mennydörögd az ég szavát, hallasd az Isteni haragot, mely az ég szívéből tőr fel. Tárd ki az igazság védő szárnyait, olvaszd eggyé az emberi gyengeség bűnbánatát! Harmadik forma: A jégmadár pajzsa!


    Név: Fourth Form: The Embrace of Ice God /Negyedik forma: A Jég Isten Ölelése/
    Ár:
    Szint:
    Leírás:Hibernáló mágia. A mágia aktivitása után az ellenfél teste fokozatosan lehűl, érzékei teljesen eltompulnak, végtagjai megmerevednek, míg végül összerogy s egy hibernált állapotba kerül amit csak a használó képes feloldani.
    Versike:Kietlen pusztaság és néma csend. Isten, ki a végtelen tisztaság ura vagy, a fény mely átvakít a feketeségen, állítsd meg a halandó gonoszságot, vess véget a gyarlóságnak ezen a magányos vidéken! Negyedik forma: A Jég Isten ölelése!


    Név: Fiveth Form: Ice World /Ötödik Forma: Jégvilág/
    Ár:
    Szint:
    Leírás:A mágus egy szint*5 négyzetméternyi terülten veti be a mágiát ahol szépen fokozatosan percről percre 5 Celsius fokkal hidegebb lesz. Mivel egy jégmágus az extrém hideget is képes kibírni, így ez semmiféle akadályt nem jelent neki, azonban más mágusok számára hátrány és akadály lehet a gyors hőmérséklet változás ami akár a mínusz 40 fokot is elérheti. Az adott terület folyamatosan eljegesedik, míg végül mindenhol jég, hó, és zúzmara képződik. Az ellenfél nem lesz képes koncentrálni ilyen körülmények között ezért hamar sebezhetővé válik.
    Versike:Világ, mely a porból születtél, ember aki a földre kárhoztattál, teljesítsd be sorsodat, válj eggyé lényeddel, taszítsd el önző érdekeidet, lépj az égi trón felé! Ötödik forma: Jégvilág


    Név: Sixth Form: Narcisse Garden /Hatodik forma: Nárcisz Kert/
    Ár:
    Szint:
    Leírás:Miután a mágus aktiválta a törvényt, az ellenfélen egy tetszőleges testrészén jég nárcisz nyílik ki, majd minden perc elteltével egy újabb képződik az ellenfél bármely testrészén, míg végül a jégnárciszok teljesen be nem lepik a testét, s az ellenfél eljegesedik.
    Versike:Természet, tárd elém csodáidat, mutasd ki végtelen gyönyörűségedet és haragodat! Jeges szív és tüzes érzelmek, ég és föl, éjjel és nappal. Világ! Ember! Eljött a békés megnyugvás ideje! Hatodik forma: Nárcisz kert!


A hozzászólást Anoya De Hielo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Nov. 07, 2012 3:09 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.animemangastyle.gportal.hu
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Anoya De Hielo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anoya De Hielo   Anoya De Hielo Icon_minitimeSzer. Nov. 07, 2012 11:18 am

Így első ránézésre, sajnos helyből el kell utasítanom a formázás miatt. Hiányzik a szint és az árnak a helye. A versek nincsenek dőltre állítva és mivel az utolsó hat mágia az első alá tartotik, így azokat listázva kéne elárakni. Esetleg maga a versike szót átlehetne rakni Impact betűtípusba. A mágiák neveiben minden szót nagy kezdőbetűvel kezdünk (kötőszavaknál esetleg lehet kivételezni). Valamint, ha már úgy is a formázásban turkálsz a név és a leírás szavak elé rakj be egy szóközt. Ha mindezzel megvagy szólj és megkukkantom az eredményt.
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Anoya De Hielo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anoya De Hielo   Anoya De Hielo Icon_minitimePént. Jan. 18, 2013 6:58 pm

Néhányba bele kellett javítanom, vagy éppen pontosítanom, módosítanom. Valamint egyes mágiák miatt ki kell szabnom feltételnek a Frost Magic ismeretét. Ha nem érted miért nyugodtan kérdezz rá és kifejtem neked.


Név:Six Leaf Narcisse Seal / Hat Szirmú Nárcisz Pecsét /
Ár: 550.000
Szint: 4
Leírás:Rúnamágia, melynek hatását, és sebességét a hozzá kötődő vers fokozza, ezáltal támadásra, védekezésre is lehet használni. Látványos varázslat. A rúnák világoskéken pompáznak, aktiváláskor pedig erős, fehér fényt árasztanak a mágus körül. A mágus a rúnákat a Nárcisz virág hat szirma szerint rendezi, majd a vers segítségével aktiválja annak hatását. Különböző versek különböző hatást fejtenek ki a rúnákkal egybefüggően.(tehát minden vershez a megfelelő rúnákat kell rendelni) A szirmok a mágus köré rendeződnek, majd a mágus akarata szerint, ott aktiválódnak ahol ő azt szeretné.(tehát a szirmok mozoghatnak a bennük rejlő törvényekkel együtt.)
A mágia lényege, hogy gyorsabban meglehet idézni bármilyen más törvénnyel szemben, a törvények mozgathatók, akár képesek az ellenfelet követni, majd csapdába ejteni azt.
Hátránya, hogy a törvény egységes, nem felülírható a hozzá kötődő vers miatt. Hatását csak a vers teljes ismeretében fejti ki. Ha a használó elrontja a verset vagy megszakítják, akkor az egész mágiát előröl kell kezdeni!


    Név:First Form: Icy Narcisse/Első forma: Jeges Nárcisz/
    Ár: 550.000
    Szint: 4
    Leírás: A megfelelő rúnák és a vers által egy olyan törvény alakul ki a sziromban, mely, ha valakit elér akkor beburkolja és fogságba ejti. A szirmon belül folyamatosan csökken a hőmérséklet. Öt másodpercenként egy fokot hűl, így egy ember másfél perc alatt halálra fagy odabent. Amint a hőmérséklete 37 és 35 Celsius-fok közötti hidegrázás tört a bent lévőre. Teste remegni kezd, megbomlik a kézmozgásának az összehangoltsága. 35 és 32 Celsius-fok között az izomműködések összehangoltsága között áll be a zavar, a didergés csökkeni kezd, de gyengeség, közönyösség, álmosság tör rá. Beszéde enyhén akadozottá válik. 32 és 29 Celsius-fok között elmúlik az izomremegés, de helyébe érzékszervi zavarok lépnek, főleg a látás homályossá válása. Némely esetben eszméletvesztés is bekövetkezhet. 18 Celsius-fokot elérve az izmok teljesen merevvé válnak és a pulzus addig esik míg végül elhalálozik az áldozat.
    Kitörni belőle csak a használónál nagyobb mágikus erővel vagy rendkívül nagy fizikai erővel lehetséges vagy legalább azonos szintű tűz mágiával lehetséges.

    A versike: Vízcsepp és szélroham, haláltánc és menny dala, fakassz megváltást az elmúlás dühéből! Havas hegység, arany bábu, fekete szelence, csillogó gyémántok és törékeny üveg. Első forma: Jeges Nárcisz!

    Név:Second Form: Bite of the Ice Dragon/Második forma: A Jégsárkány Harapása/
    Ár: 1.375.000
    Szint: 6
    Leírás:Ez a Hatszirmú Nárcisz Pecsét egyetlen támadó technikája. Ez a törvény mozgás közben is érheti az ellenfelet (maximum szint*100 méterig követheti a használótól számítva). Mikor a szirom eléri az ellenfelet, aktiválódik a törvény és szabadjára enged egy hatalmas jégsárkányt rátámadva az áldozatra borotva éles fogaival, beteljesítve a „Jégsárkány Harapását”.
    Versike: Eget szelő angyalok halljátok szavam! Küldjétek el a szörnyeteg karmát és agyarát, villantsátok fel a fényt a kénköves poklon túl. Kristályos Hold börtön, ezer napsugár fényketrece törj az ég felé! Második forma: A jégsárkány harapása!


    Név:Third Form: Shield of the Icebird/Harmadik forma: A Jégmadár Pajzsa/
    Ár: 330.000
    Szint: 3
    Leírás:Ez a Hatszirmú Nárcisz pecsét egyetlen védekező technikája. Ez a törvény alkalmazható magára a használóra, vagy akár egy kijelölt személy védelmére is szolgálhat. Amikor a versike hatására aktiválódik a törvény, egy Jégmadár jelenik meg a használó, vagy a kijelölt személy előtt, melynek szárnyai megvédi a célszemélyt szint*1 darab, a használó szintjénél egyel erősebb varázslatoktól. A pajzs nem képes sokáig fennmaradni, maximum szint*10 másodpercig!
    Versike: Oltalmazó kegyelem, elpusztíthatatlan kötelék, sebezhetetlen akarat. Mennydörögd az ég szavát, hallasd az Isteni haragot, mely az ég szívéből tőr fel. Tárd ki az igazság védő szárnyait, olvaszd eggyé az emberi gyengeség bűnbánatát! Harmadik forma: A jégmadár pajzsa!


    Név: Fourth Form: The Embrace of Ice God /Negyedik forma: A Jég Isten Ölelése/
    Ár: 1.375.000
    Szint: 6
    Leírás:Hibernáló mágia. A mágia aktivitása után egy szirom az ellenfél testére száll és valahol rajta megtapad, majd a teste fokozatosan lehűl, érzékei teljesen eltompulnak, végtagjai megmerevednek, míg végül összerogy s egy hibernált állapotba kerül amit csak a használó képes feloldani. A hibernálás 15 másodperc alatt megy végbe és csak akkor szakítható meg közben, ha fizikai erővel lefejtik a testről, ez azonban fokozatosan nehezebbé válik a test hűlése miatt, valamint nehezíthető a helyzete, ha olyan helyen tapad meg a szirom, ahol nehezebben elérhető.
    Versike:Kietlen pusztaság és néma csend. Isten, ki a végtelen tisztaság ura vagy, a fény mely átvakít a feketeségen, állítsd meg a halandó gonoszságot, vess véget a gyarlóságnak ezen a magányos vidéken! Negyedik forma: A Jég Isten ölelése!


    Név: Fiveth Form: Ice World /Ötödik Forma: Jégvilág/
    Ár: 3.300.000
    Szint: 8
    Leírás:A mágus egy szint*3 méteres sugarú gömb területén szabadítja fel a szirom erejét és a hőmérséklet percenként 5 Celsius-fokkal lesz alacsonyabb. Mivel egy jégmágus az extrém hideget is képes kibírni, így ez semmiféle akadályt nem jelent neki, azonban más mágusok számára hátrány és akadály lehet a gyors hőmérsékletváltozás, ami akár a mínusz 40 fokot is elérheti. Az adott terület folyamatosan eljegesedik, míg végül mindenhol jég, hó, és zúzmara képződik. Az ellenfél nem lesz képes koncentrálni ilyen körülmények között ezért hamar sebezhetővé válik.
    Versike:Világ, mely a porból születtél, ember aki a földre kárhoztattál, teljesítsd be sorsodat, válj eggyé lényeddel, taszítsd el önző érdekeidet, lépj az égi trón felé! Ötödik forma: Jégvilág


    Név: Sixth Form: Narcisse Garden /Hatodik forma: Nárcisz Kert/
    Ár: 3.300.000
    Szint: 8
    Leírás:Miután a mágus aktiválta a törvényt és a szirom elérte az ellenfelét, az semmivé lesz, azonban az érintett felületen egy jég nárcisz nyílik, ami fokozatosan szívja el az áldozatból a hőt. Minden egyes perc elteltével egy újabb nárcisz keletkezik a testén, míg végül teljesen beborítják és lenullázzák a hőmérsékletét.
    A jég nárciszok csak tűz mágiával semlegesíthetők és irthatók le a testről.

    Versike:Természet, tárd elém csodáidat, mutasd ki végtelen gyönyörűségedet és haragodat! Jeges szív és tüzes érzelmek, ég és föl, éjjel és nappal. Világ! Ember! Eljött a békés megnyugvás ideje! Hatodik forma: Nárcisz kert!

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Anoya De Hielo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anoya De Hielo   Anoya De Hielo Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Anoya De Hielo
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Anoya De Hielo
» Anoya De Hielo
» Anoya De Hielo
» Anoya De Hielo
» Anoya De Hielo

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Nyilvántartás :: Pályázatok :: Lezárt Pályázatok :: Egyediség Pályázat :: "Belső Mágia"-
Ugrás: