KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Anoya De Hielo

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Anoya De Hielo
Elemi mágus
Elemi mágus
Anoya De Hielo


Hozzászólások száma : 289
Aye! Pont : 1
Join date : 2009. Nov. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Fairy Tail :P (Kecskemét, Hungary)

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 8
Jellem: Törvényes Semleges

Anoya De Hielo Empty
TémanyitásTárgy: Anoya De Hielo   Anoya De Hielo Icon_minitimeSzer. Nov. 18, 2009 8:59 pm

Név: Anoya De Hielo
Nem: Nő
Kor :20
Mágia: elemi mágus ( jég)
Kán: Fairy tail
Kinézet: Hosszú, összekötött fehér haj. Bőre sápadt fehér, mikor varázsol halvány kékre változik. Arcán a bal szeme alatt tetoválás található ami jégcsapokat ábrázol. Bokáig érő meleg kabátot visel,
fölsője gallérját hidegebb időkben a szája elé teszi. Két kesztyűt visel az ereje végett( lásd előtörténet)fekete nadrágot és szintén fekete térdig érő csizmákat hord . Felszerelésez tartozik még egy övtáska szerűség, ami kicsit nagyobb az átlagosnál, ételt, italt, pénzt szokott benne tárolni. A legnagyobb ereklyéje egy gyűrű, amit egy jéggyémánt díszít. Ezt jobb gyűrűs ujján hordja.

Jellem: Nagyon büszke személyiség, úgy véli hogy némely ember az se érdemli meg hogy ránézzen. Büszke de nem hordja fönt az orrát, nem henceg az erejével, komoly természet megfontolt, logikusan gondolkodik mindig. Egyetlen gyenge pontja egy név amit ha meghall azonnal dühbe gurul és ott kő kövön nem marad. Büszkeségét életénél is fontosabbnak tartja. Ezért bármilyen ellenféllel szembenéz, legyen az akármilyen erős. Egyedül a szívére hallgat,bár vannak barátai akik tudják befolyásolni. Érzési és ösztönei is fontosak, bár háttérbe szorulnak mikor harcra kerül a sor.



Előtörténet:




A jégbe zárt szív


Nem szeretek magamról beszélni. Sőt nem is szoktam senkinek sem, egy ember van aki tuja mi is történt velem. Számomra a múlt emlékei kidobandó dolgok csupán, nem jelentenek semmit, ha nem lennének nem hiányoznának, ha elfelejteném nem lenne baj. De mégis, sokszor fölemlegetik annak ellenére nem tudnak róla semmit. Ha csak az erőmről kérdeznek máris, mint egy lavina lezúdul a sok felesleges, és bosszantó emlék.
5 évvel ezelőtt történt hogy szenvedélyesen beleszerettem egy férfiba. A neve Gregori. Elvarázsolt a külleme a jelleme...és az ereje. Ugyanis jégmágus volt a „foglalkozása”, ha lehet így mondani. Egy klánba tartozott ahol kisebb küldetéseket hajtott végre, és ebből nyerte a pénzt. Nekem nem volt bajom a pénzel, ugyanis az apám is mágus volt, de engem nem volt hajlandó tanítani, csak azt mondta éljek nyugodtan, ő elintézi a boldogságomat. Ezt ígérte anyámnak halálos ágyán, boldog leszek.... Ha anya tudná mi történt forogna a sírjába. 5 évig éltünk együtt, boldogan, varázslatosan. Mindenünk megvolt...és tényleg boldog voltam. De a hátam mögött történtek dolgok.....
Gregori és én Magnolia városon kívül, a nyugati hegy lábánál éltünk. Egy nap kaptam egy levelet. Gregori épp egy küldetésen volt. A levélben fölszólították Gregorit hogy azonnal keresse föl az egyik távolabbi klánt, különben megölik. Nem értettem mit jelentsen ez. Mikor Gregori hazajött megmutattam neki a levelet. Ő csak legyintett, semmiség az egész. Nem tudtam neki nem hinni, de akkor is nagyon aggódtam emiatt,elég kemény fenyegetőzésnek tűnt .
Egyik nap mikor fölkeltem és kinéztem az ablakon. Minden csupa jég meg hó volt, annak ellenére hogy tavasz volt. Tudtam ez Gregori varázslatának műve. Mikor kiléptem volna az ajtón ,a padlón egy kis jég szívecskét láttam meg, fölvettem a kis ékszert. Ki lehetett nyitni, fölhajtottam a tetejét, mire egy csodaszép gyűrűt pillantottam meg. Jéggyémánt díszítette. Majd Gregori hangját hallottam meg.
-Hozzám jössz, Anoya De Hielo?.-kérdezte komolyan tőlem, közbe egy csokor jégbefagyott nárciszt tartott elém. Csillogó szemekkel néztem rá. Alig bírtam megszólalni,de végül igent mondtam. Átkarolt, megcsókolt, majd kezemre húzta a gyűrűt.
-Azért akartam ezt most megtenni, mert hosszú küldetésre kel mennem, több hétig is eltarthat.-vallotta be.
-Semmi baj, én majd itthon várlak.-mondtam kedvesen. Másnap útnak indult, én meg csak vártam...teli reményekkel. Kár volt..... Igazat mondott, egy hétig hírét se hallottam. A második hét végén egy levelet kaptam tőle, amiben az állt hogy beleszeretett egy másik lányba, és csak elszeretne tőlem búcsúzni, ezért mennyek a közeli erdőbe, egymagam. Hatalmas dühre gerjedtem. Fölkaptam a cuccaimat és csak úgy rohantam. Az a sok emlék, az együtt töltött évek, ez az egész leánykérés....hazugság volt, olcsó játék voltam neki. Mikor odaértem egy szőke hosszú hajú lánnyal álltak ott kettesben, aki jóval alacsonyabb volt nála.
-Mi ez az egész Gregori?-kérdeztem dühösen. Nem kaptam választ. Távolabb álltak tőlem. A lány felém fordult, majd közelebb jött hozzám, dühösen összeszorítottam a fogaimat.
-Te vagy az aki elvette tőlem őt?.-kérdeztem. Megint nem érkezett választ csak jött felém, mikor jobban láttam az arcát, láttam hogy potyognak a könnyei.
-Anoya!-szólított meg Gregori.-Ég veled!.-mondta, majd elindult futva le egy lejtőn, én meg utána, a lány ottmaradt csak sírt és sír. A lejtőröl letekintve megláttam egy kisebb bandát akik mind Gregorira támadtak. Azt hittem zsipsz zsupsz elintézi őket, meg se kottyan neki, hisz az ereje lehengerlő. Amihez, vagy akihez hozzáér, az megfagy. De nem, hagyta magát megöletni a szemem láttára. És nem értettem miért. A gyilkosok elvonultak ,otthagyva vérző, élettelen testét. Odarohantam hozzá, karjaimba vettem, és zokogtam, zokogtam. Semmit sem értettem. Miért csinálta ezt mi volt ennek az értelme. Aztán az a lány utánam jött, letérdelt mellém, majd odanyújtott egy szépen becsomagolt levelet. Kibontottam majd olvasni kezdtem.

„ Kedves Anoya!
Tudom hogy most semmit nem értesz ,tudom hogy megvetsz azért mert elárultalak, de hidd el, nem hiába tettem mindezt. A levél amit olvastál azért küldték hogy mennyek el hozzájuk, és adjam nekik az erőmet, vagy mondjak le a mágiáról, lépjek ki a klánomból, és felejtessem el magam a köznéppel. Nem voltam rá hajlandó. Az a gyűrű amivel eljegyeztelek szerelmem, abba a fél mágiámat belerejtettem, hogy te használhasd. Tudom ezzel jó nagy terhet helyeztem rád de ezzel majd azt hiszik hogy az erőm, azzal hogy meghaltam teljesen eltűnt. Nem, tovább él benned. De kérlek ne használd úgy hogy tudomást szerezzenek arról, hogy a tiéd az erőm, mert akkor veszélybe kerülsz! Mindennél fontosabbnak tartottam az erőm fönt tartását, még az életemnél is. Elegem volt a folyamatos zaklatásukból , ugyanis már több száz levelet kaptam az évek során, de soha nem mutattam meg neked, aztán harcot követeltem tőlük, és ez lett a vége...Ne haragudj, önző amit cselekedtem. Tudod, egész életemben az igazságtalanság a szegénység ellen küzdöttem, küzdj érte helyettem is..kérlek. Te vagy az utolsó reménységem, hogy végbevigyem a célomat, amit elkezdtem, hogy kiirtsam a kapzsiságot, a gonoszságot a városból Az erőm a tied. Ugyan korlátozva van, de ha sokat használod előbb utóbb átveszed a mágiát, és te magad fejlesztheted tovább. Ez az én utolsó ajándékom, neked...akit az életemnél is jobban szeretek..
Gregori”

Összegyűrtem a levelet. Nem hittem neki. Akkor és ott teljes szívemből meggyűlöltem. Önző volt, hazudott nekem, nem törődött velem, hogy ezek után egyedül maradok. Kiderült hogy az a lány aki ott volt velünk ,csak fölbérelte hogy tegye ezt meg neki. Akkor, szerettem volna kitörölni az emlékeimet, de nem ment. De tiszteltem annyira Gregorit hogy teljesíteni akartam az utolsó kívánságát., ezért nem volt mit tenni..Beléptem a Fairy Tailbe, az ő helyére, ugyanis ő a híres neves Fairy Tail klánhoz tartozott. Ugyan nem voltam nyilvántartva, hogy nehogy kiderüljön hogy bármi közöm is volt Gregorihoz, de ott tevékenykedtem tovább. Tudták hogy Gregori menyasszonya vagyok és leszek is mindörökké míg csak használom az erejét. Ahogy azt megírta, az erejét tényleg csak félig töltötte bele. Ugyanis ő mindkét kezét tudta használni a fagyasztásra, én meg még csak a jobb kezemet. A biztonság kedvéért(ahogy Gregori is) kesztyűt húztam nehogy olyan fagyjon meg amit nem szeretnék. Mondjuk az első hónapokba még csak akkor fagytak meg dogok, mikor én azt akartam, de később ez kiterjedt. Szótlan lettem, és ha kiejtették Gregori nevét dühbe gurultam, annak ellenére hogy az ő erejét használtam, és hozzá tartoztam valamiféleképpen....gyűlöltem az önzése miatt. De ugyanakkor szerettem is. A Fairy Tail lassacskán a családom lett. Apám, a hírek hallatára megvonta az anyagi támogatást, és kitagadott. (és még ő mondta hogy boldoggá tesz) De már csak Gregori kívánsága maradt meg bennem. Képviseljem a jót, és tapossam el a gonoszat.

Ereje korlátai: van olyan anyag amit nem tud megfagyasztani mint például a műbőr( ebből készült kesztyűje is.) Vagy például a tüzet nem tudja megérinteni, így megfagyasztani sem tudja.
A Fairy Tail klán névjegyét, a tetoválást a jobb tenyerén viseli.


A hozzászólást Anoya De Hielo összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Márc. 01, 2012 6:04 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.animemangastyle.gportal.hu
Gray Fullbuster

Gray Fullbuster


Hozzászólások száma : 964
Aye! Pont : 85
Join date : 2009. Oct. 06.
Tartózkodási hely : A céhház ebédlőjében

Anoya De Hielo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anoya De Hielo   Anoya De Hielo Icon_minitimeSzer. Nov. 18, 2009 9:16 pm

Nos én édes szépséges Jégkirálynőm! Teljesen elvagyok bűvölve! Mindent megdermesztő jeget szívemet is magával fagyasztotta! Kifejezetten tetszett az előtörténet! És teljesen felháborít, hogy ez a Gregori ilyet merészelt veled tenni! Na de nem azért vagyok most itt hanem, hogy elfogadjam! Kérlek készítsd el az adatlapodat!
Szinted: 1
Varázserőd: 250
Pénzed: 100. 000 Gyémánt
Képességeid egy kicsit sajátosak, de nem akarok hozzányúlni, erről későbbi részeken azonban megkell beszélnünk pár dolgot. Első Varázslataid:

Ice Make
Freeze
Vissza az elejére Go down
https://fairytailszj.forumotion.com
 
Anoya De Hielo
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Anoya De Hielo
» Anoya De Hielo
» Anoya De Hielo
» Anoya De Hielo
» Anoya De Hielo

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Nyilvántartás :: Előtörténetek :: Elemi mágus-
Ugrás: