KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Anoya De Hielo

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Anoya De Hielo
Elemi mágus
Elemi mágus
Anoya De Hielo


Hozzászólások száma : 289
Aye! Pont : 1
Join date : 2009. Nov. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Fairy Tail :P (Kecskemét, Hungary)

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 8
Jellem: Törvényes Semleges

Anoya De Hielo Empty
TémanyitásTárgy: Anoya De Hielo   Anoya De Hielo Icon_minitimeVas. Dec. 23, 2012 3:38 pm

Hello mindenki!
Két oylan játékost keresek társnak akik tapasztaltak, körülbelül egy szinten vagyunk, legális céhből valóak, gyorsan tudnak alkalmazkodni, és gyorsan írnak. A célom az(hogy jó legyek) hogy a téli szünet alatt ha nem is teljesen, de félig letudjunk zavarni egy küldit. Előre is köszönöm a jelentkezőknek, és a kedves mesélőnek is. Smile
Anoya
Vissza az elejére Go down
http://www.animemangastyle.gportal.hu
Laxus Dreyar
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Laxus Dreyar


Hozzászólások száma : 92
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Nov. 11.

Anoya De Hielo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anoya De Hielo   Anoya De Hielo Icon_minitimeVas. Dec. 23, 2012 4:37 pm

Drága, egyetlen Anoyám Smile Szervusz, hogy s mint? Smile elviszlek küldire, csak meglepődve állok szembe a ténnyel, hogy szegény Atsut magára hagytad, és így most 2 emberre kell várni, akik 4-6 szintig bezárólag, legális céhből vannak, és még alkalmazkodóak is. Én nem vagyok az Smile Én egy bunkó dög vagyok, aki azt csinál, amit akar Smile Most általánosíts, és szerintem gondold meg, hogy atsuval mennyé e, mert mindkettőtöknek jó lenne, és még a szünetben eljutnátok a küldi feléig Smile. (de retek sok Smile szmájlit használtam Smile a ló Smile rúgná Smile me Smile g Smile Smile )
Vissza az elejére Go down
 
Anoya De Hielo
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Anoya De Hielo
» Anoya De Hielo
» Anoya De Hielo
» Anoya De Hielo
» Anoya De Hielo

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Szabályzat és egyéb dolgok :: Küldetések :: Magánküldetések-
Ugrás: