KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Anoya De Hielo

Go down 
SzerzőÜzenet
Anoya De Hielo
Elemi mágus
Elemi mágus
Anoya De Hielo


Hozzászólások száma : 289
Aye! Pont : 1
Join date : 2009. Nov. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Fairy Tail :P (Kecskemét, Hungary)

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 8
Jellem: Törvényes Semleges

Anoya De Hielo Empty
TémanyitásTárgy: Anoya De Hielo   Anoya De Hielo Icon_minitimeCsüt. Nov. 19, 2009 5:17 pm

Név: Anoya De Hielo

Szint: 6

Varázserő: 12.290

Felszerelés: Gyűrű,kesztyűk,  egy pár jégkorcsolya + Tojás ^^
Spoiler:

Vagyon: 12.800  Gyémánt
Volt eddig:439.057+(tábor díja) 561.800=1.000.857
2012.08.29-40. Lott-nyeremény-400.000
                        1.000.857+ 400.000=1.400.857

1.400.857- 165.00 -Frost Magic tanulás Rane Iceclaw által.
-50.000 Ice Wings megtanulása
Végül maradt:1.334.357 - 2012.07.19

2012.10.30-Sohatél éjszakák speciális küldetés+500.000

A szekta + 1.000.000 Eddig volt1.834.357+1.000.000=2.834.357 -2012.10.23
Vásárlás 2012.12.23 maradt: 689.357
vásárlás:2013.01.20 maradt:139.357


Céh: Fairy Tail

Mágia: Elemi mágia- Jég
Gealdor-Rune Sript

Jellem:
Anoya egy büszke jellemű nő, aki nagyon lassan  nyílik meg mások előtt. Eleinte zárkózott, visszahúzódó, és szótlan típus.  Ahogy egyre jobban megismer egy embert, úgy válik nagyon kedvessé, szókimondóvá és ragaszkodóvá. Lassan és óvatosan. Próbál mindenkinek segíteni ahol tud. Büszke varászlónak tartja magát, aki arra törekszik, hogy a legjobba , és legerősebb jégmágus legyen nem csak a saját céh-ében, de egész Fioréban. Erős jellem, sok megpróbáltatást kibírt már. Ragaszkodik a barátaihoz, és igyekszik ismeretségi köreit bővíteni.

Kinézet/ megjelenés:
Hófehér, derékig érő, vékony szálú haja van.  Arcán 3 darab jégkristály tetoválás található, bőre eléggé sápadt , mikor varázsol szinte már -már fehér. Szemei világoskékek. Ruháival próbál beleolvadni mágiájába. Szereti a meleg bundákat, a garbókat, a hosszú szárú csizmákat, azonban néha nagyon lengén tud felöltözni, ez kis bugyikat, vagy rövidnadrágot jelent, illetve bikini felsőt vagy haspólót. Jól viseli a hideget, de a hőséget sem veti meg nyáron.

Szövegszín: cyan

Kedvelt személyek: Reigen Hawkins, Leena, Max DeLuise
Nem kedvelt személyek: Nincsenek(egyenlőre)
Ellenség(ek): nincsen(ek)

NJK: Gegrid Daisetsu



A hozzászólást Anoya De Hielo összesen 39 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Szept. 10, 2018 9:57 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.animemangastyle.gportal.hu
Anoya De Hielo
Elemi mágus
Elemi mágus
Anoya De Hielo


Hozzászólások száma : 289
Aye! Pont : 1
Join date : 2009. Nov. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Fairy Tail :P (Kecskemét, Hungary)

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 8
Jellem: Törvényes Semleges

Anoya De Hielo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anoya De Hielo   Anoya De Hielo Icon_minitimeCsüt. Dec. 29, 2011 7:35 pm

Küldetések/ Kalandok/küzdőterek/Ismerkedős játékok


1. Küldetés:Mágánküldetés Anoya De Hielo és Max Deluisenak-a segédnyújtás -2009 Nov. 20.-300 VE
2. Küldetés:A nagy fesztivál-2009 Dec. 23.-310 VE
3. Küldetés: Magánküldetés Anoya de Hielo-nak- Az ásatás-2009 Nov. 26.-250 VE+ 110 ezer ékkő

Kalandok:
1.rész: A viszontlátás Pillanata-300VE
2.rész: fagyott Nárcisz-300 VE
3.rész: A bosszú árnyéka, egy mágus büszkesége-300VE
4.rész: Így mondunk búcsút hát-még nincs ellenőrizve
Gyerekkor:visszaemlékezés Arc
1.rész:A Kis Jéghercegnő kalandjai part 1-Nosztalgia a kupleráj közepén-300 VE
2.rész:A Kis Jéghercegnő kalandjai part 2-A megkeseredett király, a szőke herceg , és a toronyba zárt királylány400VE
A komornyik és a Lady első kalandja, avagy, egy ismeretlen szerelmes felbukkanása part I-410 VE

Küzdőtér:
Leena vs. Anoya vs. Reigen - Mindenki mindenki ellen! Kié lesz a fődíj?-2010 Okt. 10-150 VE
Az az én uborkám! Ovan Sanddigger vs. Anoya De Hielo-még fut
Dead Shadorick VS AnoyaDe Hielo- A sötét herceg a Jégkirálynő ellen, avagy most kiderül, ki a ridegebb!?160 VE
Anoya vs Rohandar, avagy ki a vérfagyasztóbb?-150VE

Ismerkedős játék:
Tűz és jég-szövetségre lépnek!-2010 Jún. 18.



A hozzászólást Anoya De Hielo összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Okt. 30, 2012 9:19 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.animemangastyle.gportal.hu
Anoya De Hielo
Elemi mágus
Elemi mágus
Anoya De Hielo


Hozzászólások száma : 289
Aye! Pont : 1
Join date : 2009. Nov. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Fairy Tail :P (Kecskemét, Hungary)

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 8
Jellem: Törvényes Semleges

Anoya De Hielo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anoya De Hielo   Anoya De Hielo Icon_minitimeCsüt. Dec. 29, 2011 8:49 pm

Képességek/ Varázslatok:

Jég mágia

Név: Ice Make / Jégteremtés /
Név: Freeze / Fagyasztás /
Név: Ice Make: Lance / Jégteremtés: Lándzsa /
Név: Ice Make: Sword / Jégteremtés: Kard /
Név: Ice Make: Claws / Jégteremtés: Karmok /
Név: Ice Make: Bow / Jégteremtés: Íj /
Név: Ice Make: Arrows / Jégteremtés: Nyilak /
Név: Ice Make: Shield / Jégteremtés: Pajzs /
Név: Ice Make: Wing / Jégteremtés: Szárny /
Név: Ice Blade: Seven Slice Dance / Jég Penge: Hét szeletes Tánc /
Név: Ice Make: Guns / Jégteremtés: Pisztolyok /
Név: Ice Make: Death Scythe / Jégteremtés: Halálkasza /
Név: Ice Make: Stairs / Jégteremtés: Lépcső /
Név: Ice Make: Slide / Jégteremtés: Csúszda /
Név: Ice Make: Cocoon / Jégteremtés: Burok /


Frost Magic


Név: Frost Ball /Fagylabda /
Név: Freezing Shroud / Fagyos Lepel /


Külső mágia:
Név: Ice Make: Sword (jég teremtés-kard)
Szint:1
Tanító: Saját fejlesztés
Módosítás: A kard igazából egy kétélű katana lesz. A markolat hófehér, csak a penge kristálykék.

Név: Ice Make Claws (jégteremtés karmok)
Szint:1
Tanító: Saját fejlesztés
Módosítás:A karmok hófehérek lesznek. Ezen felük beborítja az alkarokat. A karmok élesebbek lesznek(jól lehet velük mély vágásokat is okozni). Viszont vékonyságuk miatt könnyen eltörhetnek.

Név: Ice Make Lance (jégteremtés lándzsa)
szint : 1
Tanító: Saját fejlesztés
Módosítás: A lándzsa mindkét végén éles jégpenge alakul ki, ezen felül krisálykék színű lesz.


Belső Mágia:
Név: Kourime / Jég szemek /
Ár: 360. 000 Gyémánt
Szint: 3
Leírás: Mikor a mágus aktiválja ezt a mágiát, a szemeire jég és hódara kúszik. A pupillája kristály kék lesz és jeges csillogású. Látása felélesedik és messzebb is ellát. Bárki akit, így ebben a kiélesedett látómezőben lát, annak képes feltérképezni a varázserejének szintjét. A használó míg ránéz megállapíthatja, hogy az adott mágus mennyire erősebb, illetve gyengébb nála. Ez nem számokban értendő csupán körülbelüli érzés. Valamint megtudja különböztetni a bizonyos mágia fajtákat, mint az elemi mágia, fegyvermágia, csillaglélek mágia, fekete mágia, alakváltó mágia, sárkányölő mágia és gealdor. Mindegyiknél különböző érzés kerít hatalmába és először nem tudod melyik-melyik. Tehát, majd pároztatnod kell az érzéseket a mágiákhoz és utána fogod tudni igazán ránézésről megállapítani. Amíg a mágia aktiválva van nagyon megerőlteti a használó testét és varázserejét. Túl sokáig tartó használata teljesen lehűtheti a mágus testét és kifacsarhatja a varázserejét, míg végül a testhőmérséklete és varázsereje eléri a zérót és bekövetkezik a halál. Épp ezért nem szabad sokáig használni.


Six Leaf Narcisse Seal / Hat Szirmú Nárcisz Pecsét /

Rune Script
Név: Rune Script /Rúnaírás/
Név: Enchantment /Megbűvölés/



Mágikus tárgyak:
Név: Magic Motorcycle / Mágikus Motor /






A hozzászólást Anoya De Hielo összesen 12 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 20, 2013 1:45 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.animemangastyle.gportal.hu
Anoya De Hielo
Elemi mágus
Elemi mágus
Anoya De Hielo


Hozzászólások száma : 289
Aye! Pont : 1
Join date : 2009. Nov. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Fairy Tail :P (Kecskemét, Hungary)

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 8
Jellem: Törvényes Semleges

Anoya De Hielo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anoya De Hielo   Anoya De Hielo Icon_minitimeCsüt. Dec. 29, 2011 11:44 pm

Anoya De Hielo
Egy Jégmágus kisasszony élete
(Kis napló)

1:
A Fairy Tail-hez való kapcsolódásom után, sok idő kellett ahhoz hogy magamhoz térjek. Eleinte nem nagyon találtam a helyem. Mindenhol idegen arcok vettek körül, de nem volt mit tennem, ha egyedül lettem volna abban a házban, valószínű hogy már beleőrültem volna az emlékekbe, a hiányába, így ez jobb volt...emberek vettek körül, emlékeztettek ugyan rá, de arra is emlékeztem, hogy tovább kell élnem. Ezekért az emberekért. Most az elsődleges, hogy megszokjam a helyet. Ismerkedni is kellene, de tudom hogy egyből Gregorival jönnének, és azt nem akarom...inkább maradok a helyemen, hátha rám talál valaki akivel esetleg tudok beszélgetni...
2:
Ahogy egyik reggel az ebédlőben üldögéltem, Mirajane, a csapos kisasszony odajött az asztalomhoz, majd megkérdezte hogy mit kérek reggelire. Olyannyira kedves, és őszinte mosolya volt, hogy szinte megmelengette a fagyott lelkemet. Meglepett de kisvártatva még beszélgetni is odajött hozzám. Mirajane nagyszerű lány volt. Bár elsőre nem sokat beszéltem...csak tő mondatokban, mindig tudott egy kis mosolyt csalni az arcomra, egy kis színt vinni a napomba.
3.
Ahogy telt múlt az idő, egyre jobban éreztem magam ott. Néha még a küldetés falra is el-el kacsintottam. Az egyik nap mikor betértem a céhbe láttam, ahogy egymaga árválkodik egy bizonyos küldetés. Szinte hívogatott, így nem volt mit tenni, elindultam szerencsét próbálni. A küldetés során megismerkedtem egy Max DeLuise nevű tűz sárkányölővel...aki elég érdekes figura volt, tekintve hogy egyfolytában rímeket próbált faragni, na meg persze a gitárja amit magával hurcibált mindenfelé. Küldetésünk végén tapasztalatom sokat nőtt, míg a zsebem üresen maradt, de nem bántam. Max-ban pedig új barátra leltem, eltekintve attól hogy jól faképnél hagyott a küldetés végén...
4.
Az első küldetésem után Mirajane-nek próbáltam ott segíteni ahol csak tudtam, mint például bevásárolni. Békés nap volt, talán túlságosan is...ahogy jártam az utcán hirtelen félelem fogott el, majd az érzés beigazolódott. 4 férfi támadt meg az utcán, akik nem kedvelték különösképpen a Fairy Tailt. Azt hittem Greg miatt támadtak rám ,megnyugtató volt hogy nem, de azért nem szívesen akartam kapni egy alapos verést, így harcba szálltam velük. Erősebbek voltak mint amilyennek tűntek, így hamar legyűrtek. Hatalmas szerencsémre, az épp arra járó Reigen Hawkins úrfi a segítségemre sietett, majd együtt jól el agyabugyáltuk mindegyiket. Reigen egy igen kedves fiú volt. Ugyan úgy a Quarto Cerberus-ba volt mágus mint Max. A fiú jó barátom lett, és mindketten tudtuk hogy még fogunk együtt harcolni...
5.
Az elsőt követte a második magánküldetésem. Egy ásatáshoz hívtak ahol szükség volt a segítségemre. Gólemekkel kellett harcolnom, na meg egy különös társasjátékot kellett játszanom emberi méretekben. És hogy mi volt a nyeremény? Nos, egy különleges, sokszínű tojást kaptam, amiből ha minden igaz, majd egy kis tűz szalamandra fog kikelni. Már nagyon várom az érkezését a kis jövevénynek. Minden esetre a második küldetésem tele volt harccal. Sok tapasztalatot és még több pénzt nyertem.
6:
Ezek után indultam el életem első nagy küldetésére, ami eléggé komolynak hangzott. Era főterén megrendezett fesztiválon köszönthettük sorainkban Whitemantle mestert. Csodás mágus, sosem tapasztalt mágikus erőt árasztott. Minden szépen és jól ment, amíg fel nem bukkant egy bizonyos Eclesio de Magnolia, egy elképesztő erejű mágus, aki első ránézésre egyből megölte Whitemantle mestert. Vérre menő, élet halál harcot vívtunk a társaimmal. Újra találkoztam Max-al, és Reigen-el. Valamint megismertem új varázslókat is. Az utolsó pillanatban azt hittem elvesztem őket, mind ot halnak meg a szemem láttára, de Whitemantle mester időben jelent meg , hogy megmentsem mindenkit, így ennek hála megmenekültünk, és még +tapasztalatot is szereztem, valamint úgy éreztem hogy a varázserőm is jócskán növekedni kezdett.
7.
A nagy küldetésem után elhatároztam hogy kikapcsolódok egy kicsit. Akane Resort felé vettem az utamat, ahol a megfelelő nyugalom, kikapcsolódás várt...na igen, meg ahogy én azt elképzeltem... Akane Resort-ban összefutottam újra Reigennel, illetve egy új baráttal Leena-val, az égi sárkányölővel. Ugyanazon a szerencsejátékon játszottunk, aminek az lett a vége hogy, mindhárman győztünk. A nyeremény nem volt más mint egy jegy, ami korlátlan mennyiségű étellel jutalmazott meg. Mivel mindhárman győztünk,mindhárman a nyereményünket követeltük....Az, hogy mi hárman győztünk sokba került a szállónak, ugyan is jó laposan romba döntöttük a helyet a csatánkkal, de végül is mindannyian megkaptuk a nyereményünket.
8.
Hogy ez után mi következett? Nos, olyan dolog amire soha nem gondoltam volna. A múlt ismét megkísértett, s egy olyan valakit sodort az életembe aki ismét megbolygatta az érzéseimet, elbizonytalanított, és ismét a fájdalom a kín könnyeit csalta a szemembe. De közbe jó is volt. Melegséggel töltötte el a szívemet. Vagyis, ezen a napon a szívemben tomboló érzelmek ide oda csapkodtak. Az életembe belépett ugyanis egy fiú, aki ugyan úgy nézett ki, mint az én vőlegényem. Gegrid Daisetsu, Gregori ikertestvére. Mikor az utcán sétálgatva megláttam nem hittem el. Azt hittem a melegtől van vagy valami hasonló ördögi képzelgés. De nem. A fiút üldözték a bérgyilkosok, de sikerült megvédenem, és épségben a céhbe vinnem, ahol némi csetepaté után, sikerült vele kettesben is beszélgetnem. Elmondani neki mi történt a testvérével, hogy én ki vagyok, s eldöntöttük hogy ő ki lesz...
9.
Gegrid jégmágussá formálása megkezdődött. kemény edzésnek vetettem alá. Az első napokban csak nagyon kevés mágikus erőt éreztem benne, ami nem is volt elég ahhoz, hogy egy szimpla alkotó mágiát csináljon. Hosszú napok múltán sikerült csak kicsikarni belőle egy apró jégmágiát, azt is csak miután kapott egy alapos fejmosást, amiért felakarta adni az elhatározását. Végül is sikerült megtanítanom az alapokra.
10.
Miután elöntötte a mágikus erő, és ráérzett az erejére, elhatározása tovább fejlődött, eluralkodott rajta az az érzés ami veszélyes nem csak rá, de a környezetére is. Elöntötte a gyűlölet, és a pusztításvágy. Magához csalogatta a bérgyilkosokat akik megakarták őt ölni. Mikor megakartam állítani engem is megsebesített dühében. Ezek után megküzdött a megjelenő gyilkosokkal az éj leple alatt. Az én segítségemmel köszönhetően legyőztük őket, és Gegridet is vissza sikerült terelnem a helyes útra. Megértette mi a feladata egy mágusnak, és mi volt a célja a bátyjának is...
Ezek után elindultunk együtt hogy végül is pontot tegyünk ennek a dolognak végére. Elindultunk egy nyomon, felkerestük azt az embert aki felbérelte a bérgyilkosokat. A neve: Oromui, az ördögfióka. De nem ő a piramis csúcsa. Nagy nehezen sikerült őt legyűrnöm, bár elég kemény ellenfél volt. De sajnos Gegrid is súlyosan megsebesült amikor megakart védeni, annak ellenére hogy én elküldtem a helyszínről. Valami érzelmet kezdett irántam táplálni....és ez újból kemény fejtörést okozott nekem.
.


A hozzászólást Anoya De Hielo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jan. 02, 2012 11:25 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.animemangastyle.gportal.hu
Anoya De Hielo
Elemi mágus
Elemi mágus
Anoya De Hielo


Hozzászólások száma : 289
Aye! Pont : 1
Join date : 2009. Nov. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Fairy Tail :P (Kecskemét, Hungary)

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 8
Jellem: Törvényes Semleges

Anoya De Hielo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anoya De Hielo   Anoya De Hielo Icon_minitimeSzomb. Szept. 08, 2012 7:06 pm

Tsubame- A komornyik




Név: Tsubame -eredeti név ismeretlen
Kor: 22
Nem: Férfi
Varázserő: 300 VE -D rang
Anoya De Hielo Sebastian.Michaelis.393753

Varázslatai:
Név: Take Over /Megszállás/
Szint: 1
Animal Soul:White Swallow / Állat Lélek: Fehér fecske /
Szint: 1
Leírás:A mágus képes lesz egy fehér fecske alakját felvenni, és annak képességeivel bírni.
Anoya De Hielo Jhsxky

Céh:Fairy Tail- a céhjele a jobb kézfején található.
Kinézet:Tsubame előtörténetében még hosszú fehér hajú, azonban egy késöbbi kaland során haját levágja és feketére festi be.
Átlagos komornyik öltözetet visel, fehér ing, kesztyű, fekete frakk nadrág és cipő. Arca általában vidám, néha azonban túl komoly tud lenni. Szemei kékek, már-már ezüstösek.

Jellem:Tsubame egy végtelenül hűséges ember, szinte csak annak él, hogy gazdája utasításait kövesse, élete árán is megvédhesse. Azonban nagyon érzékeny lelkű, könnyen megsértődik. Hamar vitába, nézeteltérésbe keveredik bárkivel, azonban véleményét mindig úgy alakítja, hogy az gazdájának tetsszen, még ha valójában nem is gondolja úgy. Szorgos, jeleskedik minden háztartási tevékenységben(főzés, mosás, vasalás stb.) Művelt, okos, illedelmes, igazi úriember. Ezen felül ki nem állhatja ha valaki késik, nem pontos, illetve, ha napirendje nem percre pontosan úgy történik ahogy eltervezte. Morcos lesz, ha valami máshogy történik, vagy közbejön egy más elfoglaltság ami nem volt beiktatva.( Ebből fakad többnyire minden nézetletérése Anoya-val)

Felszerelés: Miután csatlakozik Anoya De Hielo-hoz, ahhoz, hogy megvédhesse úrnőjét kiskésekkel kezd el edzeni a minél pontosabb célzás érdekében. Tehát felszerelése minimum 10, ezüst kiskésből áll, valamint mindig hord magánál egy ezüst zsebórát amit Leia-tól kapott még régen, valamint megfelelő elemózsia csomag nyomja táskáját.
Vissza az elejére Go down
http://www.animemangastyle.gportal.hu
Ajánlott tartalom





Anoya De Hielo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anoya De Hielo   Anoya De Hielo Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Anoya De Hielo
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Anoya De Hielo
» Anoya De Hielo
» Anoya De Hielo
» Anoya De Hielo
» Anoya De Hielo

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Nyilvántartás :: Adatlapok :: Elemi mágus-
Ugrás: