KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Magánküldetés Damien Darkstar és Deniel L. Alkaera részére

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Deniel L. Alkaera
Sárkányölő
Sárkányölő
Deniel L. Alkaera


Hozzászólások száma : 51
Aye! Pont : 0
Join date : 2009. Oct. 12.
Age : 30
Tartózkodási hely : Itthon

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Magánküldetés Damien Darkstar és Deniel L. Alkaera részére - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés Damien Darkstar és Deniel L. Alkaera részére   Magánküldetés Damien Darkstar és Deniel L. Alkaera részére - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 17, 2009 9:40 pm

Miután kimásztam a szemetesből gyorsan ujjra felmásztam a falon hátha még ott van vagy észre veszem, ám nem volt sehol. Körbenéztem és észrevettem egy gyufásdobozt a földön melyen egy szórakozó helység reklámja volt...
Devil Den... Á igen arra van, 3 saroknyira- Kaptam az utasítást egy helybélitől. Elindultam hát a megadott irányba. Első sarok, második sarok, harmadik sarok, negyedik sarok. Állj. Itt valami nem jó. Négy sarok? Nem csak három, a francba egyet vissza! Vissza egy sarok.
- Ejj a francba ez eléggé hosszú utca -vakartam a fejemet mivel tényleg nagyon hosszú volt. Elindultam hát előkeríteni ezt a Devil Den-t. Hamar rá kellet jönnöm hogy egy ilyen hely nem lehet ekkora úton. Ám szerencsémre megláttam egy kis leágazó utcát ahol ott volt a fejléc: Devil Den, hát meg is jöttem, itt az ideje beköszönni, és óvatosan benyitottam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Magánküldetés Damien Darkstar és Deniel L. Alkaera részére - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés Damien Darkstar és Deniel L. Alkaera részére   Magánküldetés Damien Darkstar és Deniel L. Alkaera részére - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 18, 2009 8:13 pm

Megjelent egy másik Nightblade. Ketten vannak...
-H...h...he...hehe....hehehe...hahahahaha...háháháháhá-nem bírtam magammal. Teljesen kivoltam merülve, alig álltam a lábamon, de önkéntelenül nevettem. Azonban ez a nevetés most nem elmebeteg, vagy gonosz volt. Kicsi, halk, szinte már kuncogásnak nevezhető.
-Ez most csak egy vicc ugye? -mondtam, majd megpróbáltam összeszedni az erőmet. Ők csak vigyorogva álltak, biztosak voltak benne, hogy nem jelentek nekik veszélyt. Odaléptem az "új" Nightbladehez, majd ismét a lángoló öklömmel ütöttem az arcára. Az ostoba ki se kerülte. Nem is volt rá szükség... a fekete láng még a levegőben elgyengült és elhalt, ütésem pedig oly harmatos lett, hogy még egy kisbaba sem rína tőle.
-Háháhá...a büdös picsába...hehehe ugh... -Nightblade gyomorszájon térdelt teljes erejéből, majd amíg a domborító gerincem felfelé emelkedett a rúgástól, ő könyökével felülről csapott rá. A földhöz csapódtam. Nem is teketóriáztak többet, mindketten egyszerre belém rúgtak. Átgurultam a szobán, a falhoz csapódtam. A két nyomorult elégedetten vigyorgott. Nagy nehezen sikerült felülnöm, de a falhoz kellett támaszkodnom. Ha meg kell halnom, hát lássam az arcukat rendesen. Hisz most már vége...nem érzek, már alig tudok mozogni, ha ők nem lennének ilyen állapotban talán elfuthatnék, de most már értelmetlen...Vége...Elindultak felém...
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Magánküldetés Damien Darkstar és Deniel L. Alkaera részére - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés Damien Darkstar és Deniel L. Alkaera részére   Magánküldetés Damien Darkstar és Deniel L. Alkaera részére - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 20, 2009 10:18 pm

Deniel mikor belépsz a Devil Den-be emberek jönnek veled szembe. Úgy néz ki most hagyják el a helyiséget. Ha próbálsz is kérdezgetni senki nem válaszol semmit. Egy hatalmas terembe érsz, ami bevan sötétítve és különböző villódzó fények járják át. Valószínűleg valami buli lehetett itt. ám valamiért vége szakadt. A terem közepén jó néhány hullát vélsz felfedezni. Mikor eléred azokat, akkor veszed észre, hogy a hullák a terem végében lévő ajtóig szanaszét hevernek. Elérsz odáig és egy lépcsőn haladva egy folyosóra jutsz. A fal dulakodás zaját vízhangozza. Sietteted lépteid, majd egy terembe érsz be. Gyorsan felméred a helyzetet. Egy férfi ül a falnál iszonyúan összeverve és vele szemben pedig kettő azaz 2 Nightblade áll vigyorogva. Gondolkodás nélkül egy lighting dragon roar-t küldesz feléjük.
Damien mikor már azt hiszed itt a vég, egy ismeretlen ember lép be a terembe, majd végignéz rajtatok. Ezután a szájából villámokat okád a két Nightblade-re. Most itt a lehetőséged, hogy feltöltődj és akár támadj is mindkettőre egyszerre egy gyors támadással.
Vissza az elejére Go down
Deniel L. Alkaera
Sárkányölő
Sárkányölő
Deniel L. Alkaera


Hozzászólások száma : 51
Aye! Pont : 0
Join date : 2009. Oct. 12.
Age : 30
Tartózkodási hely : Itthon

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Magánküldetés Damien Darkstar és Deniel L. Alkaera részére - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés Damien Darkstar és Deniel L. Alkaera részére   Magánküldetés Damien Darkstar és Deniel L. Alkaera részére - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 23, 2009 2:49 pm

Beléptem a Devil Den-be, ahonnan most özönlöttek ki az emberek. Próbáltam kérdezgetni őket hogy mi van itt de senki sem felelt. Úgy döntöttem nem foglalkozom velük, csak mentem amerről a tömeg jött. Kis idő után egy hatalmas terembe értem, ahol valószínűleg egy buli volt, amit lekéste. A terem közepén volt néhány hulla. Odasiettem, és észrevettem, hogy egy vonalban egész egy csapóajtóig vezetnek. arra rohantam, majd beugrottam a kis járatba. A falak közel voltak egymáshoz, így a hang gyorsan terjedt köztük. Dulakodás hangjai jöttek és gyorsan végigfutottam a kis folyosón. Ismét egy terembe értem. Itt már privát buli lehetett, mivel egy fickó hevert és előtte kettő teljesen ugyan olyan személy állt. Mindketten úgy néztek ki, mint Evan Nightblade, ám az egyikük bizonyosan nem ő. Az akit én keresek tudni fogja bármit teszek, tehát kikerüli. Egyszerre kell hát megtámadnom őket, így mély levegőt vettem majd egy Lightning Dragon roar keretei között villámokat okádtam rájuk...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Magánküldetés Damien Darkstar és Deniel L. Alkaera részére - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés Damien Darkstar és Deniel L. Alkaera részére   Magánküldetés Damien Darkstar és Deniel L. Alkaera részére - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 24, 2009 6:19 pm

Ahogy ott feküdtem kimerülten, a szánalmas helyzetemen nevetve, kezdtem megbarátkozni a gondolattal, hogy vége. Meghalok. Hát ez van. Így jártam. Még egyszer körülnézek, lássam ezt a szánalmas világot, még egyszer körbefülelek, hallhassam saját hangomat, még egyszer beleszaglok a levegőbe, hogy érezhessem a…
Arcomon egyszer csak groteszk mosoly húzódott végig. Kivillant borotva éles fogsorom, pupillám kitágult, egész testem az izgalomtól kezdett el remegni. Ez a szag. A mocskos, egyedi, de erős és markáns illat. Előbbi magam iránt érzett szánalomkacajom most ismét vad röhögésbe fordult.
-KYAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!
És meg is jött…a szobába vezető ajtón egy fiatal, szőke hajú srác rontott be, majd habozás nélkül mély levegőt vett.
-Lightning Dragon Roar!
Tüdejéből, szájából villámok hatalmas áradata tört elő. Átszáguldva a szobán, az elektromosság vadul csapkodott. Egy kis csoport mágikus elektron elszáguldott a Nightblade-ek mellett, neki a falnak, másik falnak, majd a következő ütköző előtt egy erős kéz markolt rájuk. Nagy nehezen sikerült felállnom, és fél kézzel nyakon csípnem egy nagy csokor villámot. Nem totojáztam, a kezem között kétségbe esetten hadonászó nyers mágiát, azonnal a szám felé közelítettem. Nagyra tártam pofámat és sikerült betömnöm a nagy részét. A maradékot, számmal letörtem, a villámok üvegszilánkként törtek és potyogtak szét. Azonnal rágni kezdtem, újabb üvegtörés hang kíséretében, majd gyorsan a maradékot és befaltam. Éreztem, ahogyan a mágia átjárja testemet ismét, felfrissülten, a belül vadon cikázó erővel felvértezve, a testem ismét mozogni kezdett. Kiegyenesedtem, letöröltem szám széléről a maradék villám-szilánkot, majd ismét felnevettem, miközben kezeimet vállamig fekete lángba borítottam:
-KYAHAHAHAHAHAHA!...hahaha…ideje lesz befejezni ezt végre…Ördögi vigyorom nem rejtegette a vér utáni vágyamat…
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Magánküldetés Damien Darkstar és Deniel L. Alkaera részére - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés Damien Darkstar és Deniel L. Alkaera részére   Magánküldetés Damien Darkstar és Deniel L. Alkaera részére - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 29, 2009 9:24 pm

Damien új erőre kapott. Ismét visszatért a teljes ereje, köszönhetően Deniel erős mágiájának. A másik rész, amit Damiel nem habzsolt be telibe kapta a két Nightblade-et. Kicsit megégve elterültek a földön. Lassan, füstölögve tápászkodnak fel a földről. Itt az esély. Most megtámadhatjátok őket. Mindketten kiszemeltek egyet-egyet magatoknak és azt csépelitek. Ugyanúgy előre látják a mozdulataitokat, de nincs erejük és idejük kitérni előle, ha gyorsan és folyamatosan támadjátok őket. Néha azért sikerül elkerülniük egy támadást és visszacsapniuk, de tiétek a fölény. Miután nagyon leveritek őket és távolabb kerülnek tőletek egyszerre fölállnak és egymásra néznek, majd mindketten bólintanak. Az egyikük hátat fordít a másiknak, az pedig egyszerűen bele sétál és eltűnik benne. Mágikus aura járja át közben a testüket és csak úgy villódzik a varázslat. Majd csupán egy Evan Nightblade áll ott. Egy mágikus kör elindul a feje búbjától a talpáig. Ahol át halad a mágikus gyűrű ott eltűnik minden sebesülés és tökéletese sértetlen állapotba kerül. Ruhája is makulátlan lesz. Valami mást is észrevehettek rajta. Azonkívül, hogy 5 centivel magasabb lett, és sokkal izmosabb is, egy kard is a hátára került. Hátranyúl és ráfog a markolatra, majd előhúz egy katana-t, aminek éjfekete a pengéje. Amit majd ti is megtapasztalhattok, hogy sokkal gyorsabb és erősebb is lett. A varászereje így 500 lett. Csak ketten együtt tudjátok legyőzni, ha összefogtok, vagy valami hasonlót produkáltok. (itt nem arra gondoltam, hogy próbáljatok meg egyesülni, mert az nem menne értelem szerűen.

Nightblade képességei:
  • bizonyos távon belül képes a gondolatokban olvasni
  • mesterien forgatja a kardját
  • az árnyékából képes klónokat létrehozni, amik ugyanúgy néznek ki, mint ő, de csupán illúziók (figyelem terelésre használja, hogy hátulról váratlanul támadhasson)
  • képes eltűnni az árnyékában és árnyékként mozogni, majd egy másik helyre elvándorolva előbújni az árnyékából


Megjegyzés: ha megölnétek, akkor a holttestéből egy árnyék lesz, ami démoni visítás keretében kisuhan erről a helyről. Nektek persze ez rendkívül kellemetlen érzés, így összegörnyedve a földön a fületekre fogjátok a kezeteket
Vissza az elejére Go down
Deniel L. Alkaera
Sárkányölő
Sárkányölő
Deniel L. Alkaera


Hozzászólások száma : 51
Aye! Pont : 0
Join date : 2009. Oct. 12.
Age : 30
Tartózkodási hely : Itthon

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Magánküldetés Damien Darkstar és Deniel L. Alkaera részére - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés Damien Darkstar és Deniel L. Alkaera részére   Magánküldetés Damien Darkstar és Deniel L. Alkaera részére - Page 2 Icon_minitimeVas. Dec. 13, 2009 5:42 pm

A kettő Evan Nightblade megégett, míg a harmadik fickó aki a földön hevert elkapta a villámaim, és megette őket. Sosem láttam ezt és nem is hallottam ilyenről, de nem sokat kellett gondolkoznom, elengedtem a botomat földre ejtettem köpenyem, villámokkal vontam be a kezeimet, és nekik estem. Nagyon meglepődtem hiszen a másik fickó ismét felpattant, és ő is nekik esett. a harc hamar kettévált így én harcoltam az egyikkel és a másikat természetesen a másik kötötte le.
~nos, ha az ellenségem, tehát Evan, ellensége ez a másik srác akkor a barátom.~ gondoltam magamban, miközben harcoltam. Eléggé furcsa teknikát használt és furcsán harcolt. A kezei feketén égtek úgy mint nekem igaz nekem nem tűz hanem villámok vették körbe. A harci teknikája viszont ennél is ijesztőbb. Ütötte verte az ő Evan-ját semmi taktika nélkül. Ha mégis volt valamilyen taktikája, nos az esetben én nem jöttem rá a lényegére, ám mindenképpen hatásos volt, mert az ütéseinek majdnem fele bement, mégha Evan előre is látta mozdulatait.
Ugyan ez a helyzet volt nálam is. Igaz, én valamivel taktikásabban csináltam, mégis ugyan ezt tapasztaltam. Ütéseim helyén a villámoknak hála égés maradt, ám pont mint a tetőn Evan előre látta a mozdulataim, ám mivel már egyszer elkaptam, a lightning dragon roarral, most meg is tudtam ütni. Sokat próbált kitérni előlem de ugyanakkor támadott is. Nem egy ütést kaptam, de nem is kettőt, viszont most legalább egyensúlyban volt a harc. Egyik ütésemkor gyors mozdulattal ugrott félre, ám figyelmetlensége miatt a botomra érkezett, ami kigurult alóla és ő hanyatt vágódott.
~ Na most!~ gondoltam, majd nagy levegőt vettem...
-Ligh...- kezdtem volna bele ám hátulról jó erős ütést kaptam. A hátam közepe bizseregni kezdett, én pedig úgy éreztem magam mintha húsz kiló métert futottam volna. Hátranéztem és a másik párost vettem észre akik már nagyon közel értek, arrébb ugrottam, egy pillanatra kifújtam magam hogy ujjra jól legyek majd a földön lévő Evan felé fordultam... volna ám ő már nem ott volt. A másik mellé szált be segíteni és én csak most vettem észre hogy egész végig elmebeteg röhögés töltötte meg a termet. Nem sokat tétováztam ujjra Evannak ugrottam, ám ekkor a másik fickó rám ordított.
-TAKARODJ INNEN ÚTBAN VAGY!!!!- Ordította, majd ismét megütött és ujjra átjárt ez a kellemetlen érzés. Ismét megráztam magam majd ujjra támadtam. Ezúttal figyeltem hogy ne kerüljek a fickó közelébe. Éppen ujjra felvettem a harcot mikor Evan egy hatalmas hibát kövezett el. védtelenül hagyta a hasát, majd ezt kihasználva, minden erőmből odarúgtam neki, ettől eléggé hátrarepült...
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Magánküldetés Damien Darkstar és Deniel L. Alkaera részére - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés Damien Darkstar és Deniel L. Alkaera részére   Magánküldetés Damien Darkstar és Deniel L. Alkaera részére - Page 2 Icon_minitimeHétf. Feb. 15, 2010 9:52 pm

Lezárom a küldetést

Jutalom:
  • 225 VE

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Magánküldetés Damien Darkstar és Deniel L. Alkaera részére - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés Damien Darkstar és Deniel L. Alkaera részére   Magánküldetés Damien Darkstar és Deniel L. Alkaera részére - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Magánküldetés Damien Darkstar és Deniel L. Alkaera részére
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Magánküldetés Deniel L. Alkaera és Katsu Inuzuke számára
» Deniel L. Alkaera
» Deniel L. Alkaera
» Damien Darkstar
» Gróf Damien Darkstar

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Fiore Királyság :: Kunugi-
Ugrás: