KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Reigen Hawkins

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Reigen Hawkins
Elemi mágus
Elemi mágus
Reigen Hawkins


Hozzászólások száma : 4479
Aye! Pont : 517
Join date : 2009. Oct. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Quatro Cerberus

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 17
Jellem: Semleges Jó

Reigen Hawkins Empty
TémanyitásTárgy: Reigen Hawkins   Reigen Hawkins Icon_minitimeVas. Jan. 16, 2011 4:25 pm

Típus: Elemi mágia - Tűz mágia
Név: (Red Carpet) ---> Red Cloud
Szint: 1
Tanító: saját fejlesztésű project
Módosítás: A mágus a szőnyegforma helyett egy lángoló felhőt idéz maga alá. A felhő akkorra, hogy vállszélességnél kicsivel nagyobb terpeszben is kényelmesen elfér rajta a mágus. Különlegessége még, hogy repülés közben egy kis tűz csíkot húz maga után, ami néhány másodpercig látható, aztán nyomtalanul eltűnik. Ennek persze semmilyen konkrét hatása nincs, tehát, ha valaki belemenne, azzal nem történne semmi.

Típus: Elemi mágia - Szél mágia
Név: Wind Blast
Szint: 1
Tanító: saját fejlesztésű project
Módosítás: Mikor a mágus elindítja a széllökést az ütésével, akkor az a széllökés egy szürkésszínű ököl formájában süvít előre.
Vissza az elejére Go down
Elfman
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Elfman


Hozzászólások száma : 315
Aye! Pont : 1
Join date : 2010. Sep. 20.
Age : 35

Reigen Hawkins Empty
TémanyitásTárgy: Re: Reigen Hawkins   Reigen Hawkins Icon_minitimeKedd Feb. 15, 2011 8:45 am

Mit írhatnék? Nem vagyok akkora mestere a körmondatok írásának és az időhúzásnak mint Gray vagy Natsu, ráadásul nincs is miért izgulnod és nekem sincs min rágódnom, hiszen valójában csak a varázslatok külseje és a Red Carpet neve változott meg. Így jobban belegondolva egyébként is teljesen felesleges egy litániát ideszerkesztenem, hiszen ennek közel sincs akkora súlya mint egy előtörténetnek vagy belső mágia pályázatnak.
Nekem személy szerint tetszenek a változtatások, ami persze semmiben sem befolyásolja a döntésemet, pusztán szubjektív vélemény, de szerintem egy kis pozitív visszajelzés mindenkinek jól esik. Szóval a külső mágiákra vonatkozó követelmények ismeretében nem tehetek mást, mint egyrészt konstatálom, hogy azért sikerült sokat írnom a semmiről, másrészt pedig elfogadom a pályázatodat! Használd őket egészséggel!
Vissza az elejére Go down
 
Reigen Hawkins
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Reigen Hawkins
» Reigen Hawkins
» Reigen Hawkins
» Reigen Hawkins
» Reigen Hawkins

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Nyilvántartás :: Pályázatok :: Lezárt Pályázatok :: Egyediség Pályázat :: "Külső Mágia"-
Ugrás: