KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Egy sorozatgyilkosnak is kijár a lazítás! :| (Keisuke és Crow talákozik).

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Okumura Keisuke
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Okumura Keisuke


Hozzászólások száma : 36
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Feb. 05.
Age : 27
Tartózkodási hely : Skull Order klánház

Karakter információ
Céh: Skull Order
Szint: 1
Jellem:

Egy sorozatgyilkosnak is kijár a lazítás! :| (Keisuke és Crow talákozik). Empty
TémanyitásTárgy: Egy sorozatgyilkosnak is kijár a lazítás! :| (Keisuke és Crow talákozik).   Egy sorozatgyilkosnak is kijár a lazítás! :| (Keisuke és Crow talákozik). Icon_minitimeCsüt. Jún. 30, 2011 10:37 am

Mint mindig most is iszonyatosan korán vágott ki az ágyam. Mondjuk születésem óta nem aludtam tovább reggel hat óránál ezért engem már nem lepett meg a dolog. Nagy nehezen kikommandóztam magam az ágyamból és a szekrényemhez battyogtam, hogy kivegyek egy nadrágot és egy pólót majd elindultam a fürdőszoba felé, hogy felöltözzek és készen álljak egy újabb küldetésre. Mikor megérkeztem a fürdőbe belenéztem a tükörbe és majdnem agyérgörcsöt kaptam olyan kócos volt a fejem. Előkaptam egy fésűt és gyorsan megoldottam a problémát. Kicsit fát meg minden, de tud valaki ennél könnyebb megoldást? Van, de én akkor se fogom levágatni, ha már ennyi ideig növesztettem! Surprised
Miután megtörtént a reggeli rituálém és felöltöztem visszamentem a szobámba a vaskarmokért és az alkarvédőkért majd elindultam a hirdető tála felé, hogy keressek magamnak egy megfelelő áldozatot. Út közben pár ismerős alakkal is összefutottam, akiknek egy egyszerű kézlegyintéssel köszöntem. Egyiket se ismertem tulajdonképpen csak a nevét tudtam meg azt tudtam, hogy hogyan néz ki. Barátnak nem lehet nevezni, hiszen semmit se tudok róla. Még azt se tudom, hogy milyen mágiát használ. Mondjuk nekem sose volt és nem is lesz barátom. Maximum a küldetés erejéig, de utána megölöm őket.
A nagy elmélkedés közepette majdnem nekimentem a táblának. Még szerencse, hogy nagy a térlátásom, mert ha nem lenne az, akkor most biztos, hogy megfejeltem volna és az egy kicsit ciki. Egyelőre én vagyok az egyik leggyengébb itt, de nemsokára megmutatom mindenkinek, hogy a leggyengébből i s lehet a legerősebb. Majd meg fognak lepődni, ha egyszer úgy jövök be, hogy valamelyik céhnek a vezetője lesz holtan a vállamon. Na, de ezek egyelőre buta álmodozások. Most inkább fókuszáljunk a küldetésekre, amiknek köszönhetően biztosan előrébb kerülök majd a képzeletbeli ranglétrán. Miután megtaláltam a nekem megfelelőt letéptem a plakátot és elindultam az utamra. Mikor kiléptem a céh bejáratán figyelmesebben is átolvastam, hogy hova kéne mennem.
Mikor megláttam, hogy egy fürdővárosba kell mennem felcsillant a szemem, mert úgy döntöttem, hogy a küldetés ráér. Most viszont rám fér majd egy meleg vizes fürdő pár nagymellű és kerek fenekű csajszi társaságában.
Pár órása utazás után megérkeztem a plakáton említett Hosenkába. Kicsit meglepett az idióta elnevezése, de engem az most nem érdekel. Az e lényeg, hogy szerváljak magamnak egy fürdőgatyát és csobbanja egy jó kis medencébe, ami tele van jó kis bulákkal!

Vissza az elejére Go down
Crow Geelstun
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Crow Geelstun


Hozzászólások száma : 62
Aye! Pont : 8
Join date : 2010. Jul. 26.
Tartózkodási hely : szép lányok körében 8)

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 2
Jellem:

Egy sorozatgyilkosnak is kijár a lazítás! :| (Keisuke és Crow talákozik). Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy sorozatgyilkosnak is kijár a lazítás! :| (Keisuke és Crow talákozik).   Egy sorozatgyilkosnak is kijár a lazítás! :| (Keisuke és Crow talákozik). Icon_minitimeCsüt. Jún. 30, 2011 11:14 am

Átlagos Reggel. Kómásan csoszogok ki az erkélyemre, s nagyot szippantok a friss levegőből. A fénylő napkorong ekkor már felfelé ível, úgy kilenc körül járhat. Halk sóhaj szakad fel mellkasomból. ~ Mit kéne ma csinálnom? - teszem fel magamban a kérdést, de nem kapom meg a várva várt választ. Így hát unottan keresem meg a tegnap vásárolt, még érintetlen csomagolású vaníliás dohánytermékemet, és miután előkerítem a fekete vihargyújtómat is, kiveszek egy szálat, amelynek a vége a következő pillanatban már izzik. Íriszeim az utcákon sürgölődő emberekre tévednek, akik már ilyen korai órákban is munkákba igyekeznek. Az ehhez hasonló pillanatokban érzem igazán, hogy milyen jó a máguslét, amelyet oly’ gyakran átkozok, elvégre mindig arra emlékeztet, hogy a testem egy Démon szállása. De ez van, ami megtörtént, az megtörtént, túl kell tennem magam rajta. Ezen elmélkedve végül a hálóm felé veszem az irányt, hogy kerítsek magamnak valami ruhát, és felöltözhessek végre. Hosszas töprengés után egy fekete nadrág és egy vörös-fekete hosszú ujjú ing mellett adom le a voksomat, amelyeket azonnal fel is veszek, s felöltözve lépek be a fürdőbe. A tükörbe pillantva halvány mosoly húzódik ajkaimon, majd elismerően bólintok; a lehető legjobban nézek ki most is, mint általában. Szőke hajamba túrva sétálok vissza az erkélyre, ahol a hamuzóban még mindig ott füstölgött a cigarettám. Ajkaim közé illesztve tovább folytattam káros szokásomat, miközben egy hangosbemondó hangja üti meg a fülemet, amely a Hosenkában lévő fürdőt próbálja népszerűsíteni. ~ Hmm, egy kis fürdőzés. Nem is olyan rossz ötlet! Legalább kicsit pihenek végre. - vigyorodtam el. A következő pillanatban már a hátamon van a kis hátizsákom, amelyben a fürdőgatyám, egy üveg víz és némi pénz rejtőzött, majd az állomás felé veszem az irányt, ahol a jegy megvétele után felszállok a Spa Town-ba tartó vonatra. Szerencsére az út nem volt olyan hosszú, néhány óra vonatozást követően megérkezem a Fürdőparadicsomba, és miután átvettem a hawaii mintás fürdőgatyámat, a meleg vizes medence felé veszem az irányt. Nem sokan voltak a medencében, amelyet megcéloztam, s a jelenlevők sem a szokásos öregek voltak, akik a bütykeiket áztatják a vízben, hanem meglepően szép lányok, illetve néhány srác, akik a gyengébb nem tagjait próbálták befűzni, nem sok szerencsével.
Vissza az elejére Go down
 
Egy sorozatgyilkosnak is kijár a lazítás! :| (Keisuke és Crow talákozik).
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Okumura Keisuke
» Okumura Keisuke
» Okumura Keisuke
» Natali & Keisuke - Úristen mi lesz ebből?! (o.O)'
» Crow Geelstun

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Fiore Királyság :: Hosenka-
Ugrás: