KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)

Go down 
+30
Yoru
Yorumi Tsukiko
Nati Teina
Adelus Morningway
Hwarug Zhor
Mateus Grandus
Kevin McBride
Kato Brightmore
Imolatus
Petersen Ruw
Rouuro Kao
Lidérc
Raelae Xing'ke
Gildarts Clive
Natsu Dragneel
Happy
Igneel
Glen Ordway
Den Starkiller
Fried Justine
Atsui Orestes
Firmus Kakte
Bonnie
Tabuchi Metarikku
Itachi Sadamesu
Eigo Haruki
Reigen Hawkins
Gabriel Caradhel
Jonathan McWilliams
Ovan Sandinger
34 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Petersen Ruw
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Petersen Ruw


Hozzászólások száma : 519
Aye! Pont : 6
Join date : 2011. Jul. 27.
Age : 32

Karakter információ
Céh: Raven Tail
Szint: 6
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 6 Icon_minitimePént. Márc. 23, 2012 8:19 pm

Azt hiszem, hogy erre a fejezetre lehet egy olyat mondani, hogy: XD
Azt hittem, hogy megint a Fairy Tail alá akar tenni Mashima, mikor megláttam Natsu arcát, de mikor Gazille és Sting arca is láthatóvá vált, akkor megnyugodtam. Smile
És a vége, hogy majd mindenkiből előjött egy könnycsepp, nagyon jó volt. És Sting lett az utolsó, ami azt jelentheti, hogy mostmár nem csaka z vezérli, hogy megmutassa, hogy mennyire erős, de hogy egy kis 'alázás' is került ide, most már a bosszú is vezérli majd.
Nekem a mostaniak közül ez a fejezett tetszett eddig a legjobban, ezért is bátorkodtam ide írni Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 6 Icon_minitimeVas. Ápr. 08, 2012 6:13 pm

Látszik, hogy a Quatro igazán nagyjai eltávon vannak mostanság... Én viszont nagyon drukkolok egy Mira vs. Erza meccsért! Szerintem adná magát a dolog, ha már peluskorban is egymással rivalizáltak. Ideje volna egy jó kis "visszavágónak".
Rob Lucci vendégszereplése pedig üde színfoltot hozott a harcba. Lassan az összes Cipher Pol tag tiszteletét teszi valamilyen formában, ami egy nagy piros pont a részemről.
Vissza az elejére Go down
Firmus Kakte
Elemi mágus
Elemi mágus
Firmus Kakte


Hozzászólások száma : 249
Aye! Pont : 31
Join date : 2010. Oct. 03.
Tartózkodási hely : Mindig két lépéssel Bob Mester előtt

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 6
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 6 Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 12:58 pm

Fúúú, jó hogy mondod! Egy Erza vs. Mira tök faszás lenne Very Happy
Vissza az elejére Go down
Reigen Hawkins
Elemi mágus
Elemi mágus
Reigen Hawkins


Hozzászólások száma : 4479
Aye! Pont : 517
Join date : 2009. Oct. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Quatro Cerberus

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 17
Jellem: Semleges Jó

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 6 Icon_minitimePént. Ápr. 20, 2012 4:47 pm

Jééé, micsoda meglepetés! Ki gondolta volna, hogy a csillag kitűzős, Angel kinézetű csaj csillaglelkű mágus. És hogy nála leledzik a maradék 2 arany kulcs! Váratlan fordulat! *Reigen used sarcasm. It's super effective!*
A hiper titkos, legendás, szóbeszédnek hitt 13 kulcs meg a szememben nagyobbat ütött volna, ha esetleg még kiderül mire képes. Ez az egy bajom van a mostani harcokkal, hogy nagyon kiélezi a rajzoló az erő különbségeket. Nálam most túl sok az olyan ember, aki egy csapásból nyer. Értem én, hogy sok a tápos ember, de akkor is. Az Elfman vs Bacchus az már izgalmas volt, csak rövid az is. Bacchustól szint semmit nem lehetett látni. Na mindegy, talán később többet is megmutatnak magukból a mágusok.
Vissza az elejére Go down
Petersen Ruw
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Petersen Ruw


Hozzászólások száma : 519
Aye! Pont : 6
Join date : 2011. Jul. 27.
Age : 32

Karakter információ
Céh: Raven Tail
Szint: 6
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 6 Icon_minitimePént. Ápr. 20, 2012 6:39 pm

Ha a Sabertooth olyan erős, és nem tudom hány éve az elsők, akkor miért nem tudták eddig, hogy a lány milyen mágiát használ?
Vissza az elejére Go down
Eigo Haruki
Elemi mágus
Elemi mágus
Eigo Haruki


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 2
Join date : 2010. Aug. 19.
Age : 35

Karakter információ
Céh: Titan Nose
Szint: 3
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 6 Icon_minitimePént. Ápr. 20, 2012 6:57 pm

Mert ez az első versenye.

És itt mondják is. Very Happy

http://i996.mangareader.net/fairy-tail/280/fairy-tail-3238521.jpg
Vissza az elejére Go down
Petersen Ruw
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Petersen Ruw


Hozzászólások száma : 519
Aye! Pont : 6
Join date : 2011. Jul. 27.
Age : 32

Karakter információ
Céh: Raven Tail
Szint: 6
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 6 Icon_minitimePént. Ápr. 20, 2012 7:06 pm

Tényleg ^^
Vissza az elejére Go down
Igneel
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Igneel


Hozzászólások száma : 439
Aye! Pont : 12
Join date : 2011. Jan. 25.
Age : 33

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 6 Icon_minitimeVas. Ápr. 22, 2012 12:40 am

Én pozitív dolognak tartom a gyors harc lepörgést! Most gondoljatok bele, hiányzik nekünk minden létező büdös retkes karakterre egy 4-5 fejezetes harc amiben csak gondolkodnak, ordibálnak, és pattognak???? Soha az életben nem lenne vége ennek az erának, hát még a mangának...
Mivel minden szájbaboxolt manga a 20-30 fejezetes párbajokról szól, ezért a Fairy Tail nálam most ezért ugrott a top 5 mangák közé milliónyi hibája ellenére is! Minden benne van a harcokban, ami más mangáknál eltart megannyi részig is, de itt mégis kerek és egész, látszik, hogy nem az idő húzás a lényeg, hanem jutott idő ezeket a harcokat kitalálni! Rövidségük egy az hogy célszerű, másrészről stílusos, mert itt nem mezei mágusok pofozkodnak, hanem kőkemény lvl 15-20-as (fórum szerint XD) csatamalacok! Ha sokáig húznának egy-egy harcot, nem maradna semmi az arénából Very Happy Annak meg mi értelme? Nincs rá idő, meg szerintem sokaknak türelme se végigolvasni egy olyan sorozatot, ahol egy arénában megütköznek vagy 30-an, és mindegyik csatára szánnak 10 fejezetet... még kimondani is nevetséges.
Nekem bejön ez a mostani rész, bár a falat kaparom amikor elejtegetnek egy-két megjegyzést arról, hogy itt amúgy valami nagyon epic folyik a háttérben, az aréna kb tök fölöslegesen van itt Very Happy! Hát kíváncsi leszek...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 6 Icon_minitimeVas. Ápr. 22, 2012 4:46 pm

Én személy szerint némelyik harcot hosszabb kiadásban is megnéztem volna, de ez van.
Ám ugye mindenki emlékszik, hogy az év hetedik hónapjának hetedik napja miért emlékezetes a sárkányölők számára? Még a végén valami érdekesség történik azon a fronton is! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Reigen Hawkins
Elemi mágus
Elemi mágus
Reigen Hawkins


Hozzászólások száma : 4479
Aye! Pont : 517
Join date : 2009. Oct. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Quatro Cerberus

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 17
Jellem: Semleges Jó

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 6 Icon_minitimeKedd Aug. 14, 2012 12:31 pm

A hosszú hónapok után ideje lenne leporolni ezt a topic-ot, mert megérdemli. Ahogy Max is kifejtette nekem pár héttel ezelőtt már csak azért is lenne jó, ha újra ezt használnánk a pofafüzet helyett, mert ha valaki gúglizik nagyobb eséllyel talál ránk. Márketing powáá!
Na de akkor a manga. Annyira tudtam örülni ennek a japán ünnepnek, amiért most csúszik, de mindegy, hátha hamarabb kiadják, mint a többit. Mashima ismét bizonyította, hogy ott tesz keresztbe a fórumnak ahol tud. Ezek a harmadik generációs sárkányölők... Most kiderült ugye, hogy Sting a fehér sárkányölő, tényleg fehér, ami most a fényt jelenti. De most mi lett a fém evéssel? Hisz mikor először megláttuk a nyílvesszőnek a fémhegyét lerágta és utána jött egy üvöltés, amivel tarolt. Persze az eddig is sejthető volt, hogy a harmadikok két eleműek, hisz tanultak a sárkánytól, aztán pedig kaptak egy lakrimát. Mindenesetre ha szerencsénk van a következő fejezetben nem teljes visszaemlékezés lesz, hanem visszatérnek kicsit a küzdelemre is.
Ebben az arc-ban pedig most annyi párhuzamos száll fut együtt, hogy csak kapkodom a fejemet. Vajon ez most mind találkozni fog egymással, vagy csak megint felütötte a dolgokat, aztán majd pár évaddal később bogozza ki. Elvégre hét évvel ezelőtt is volt egy sárkányos beszélgetés, hogy közeleg a sárkány király ünnepe. Aztán most már megint közeleg, de most már nagyon.
Vissza az elejére Go down
Petersen Ruw
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Petersen Ruw


Hozzászólások száma : 519
Aye! Pont : 6
Join date : 2011. Jul. 27.
Age : 32

Karakter információ
Céh: Raven Tail
Szint: 6
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 6 Icon_minitimePént. Aug. 17, 2012 9:47 pm

Hát úgy tűnik, a gyorsaság nem jár együtt az erővel, legalábbis nekem úgy tűnt. Inkább lett gyors Sting alakja, - gondolok itt a fényre - mintsem hogy erősek lettek volna az ütései, függetlenül attól, hogy a stadion romokban. Vagy ezt akarta megmutatni, vagy csak Natsuék erejét akarta tovább emelni, de nem tetszett, hogy szinte nevetve álltak fel a végén és a megoldás sem, ahogy Gazille-t szándékozta kiírni a küzdelemből.

A párhuzamos szálak találkozásából szerintem a Raven Tail kimarad, de a többi szerintem minden bizonnyal találkozni fog egymással.
Vissza az elejére Go down
Reigen Hawkins
Elemi mágus
Elemi mágus
Reigen Hawkins


Hozzászólások száma : 4479
Aye! Pont : 517
Join date : 2009. Oct. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Quatro Cerberus

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 17
Jellem: Semleges Jó

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Aug. 18, 2012 1:33 pm

Én legjobban talán azon akadtam meg, hogy Natsu mióta ilyen harc zseni? Megfigyeli és tanulmányozza az ellenfele stílusát? Ő? Pont ő, aki menjünk és verjük szét ész nélkül elvét követi? Aztán azon veszekednek Gazille-al, hogy Sting az ütésénél milyen szögben álla a lábfeje? A második tárolóval plusz IQ-t is kapott volna?
Vissza az elejére Go down
Imolatus
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Imolatus


Hozzászólások száma : 79
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Aug. 11.
Age : 34
Tartózkodási hely : Úton, vagy a Golden Phoenix épületében

Karakter információ
Céh: Golden Phoenix
Szint: 3
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Aug. 18, 2012 1:42 pm

Szerintem ez nem feltétlen IQ kérdése, a megfigyelés ráhangolódás és oktatás kérdése. És Natsu mindig gyorsan tanult. Viszont Gazille is ugyanúgy tisztában volt ezzel a taktikával, szóval én arra tippelek, hogy Makarov kiokította őket hogy mire figyeljenek.
Vissza az elejére Go down
Happy
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Happy


Hozzászólások száma : 183
Aye! Pont : 11
Join date : 2010. Jun. 10.
Age : 33
Tartózkodási hely : folyamatosan változtatom a helyem

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 6 Icon_minitimeVas. Aug. 19, 2012 4:30 pm

Még a Leon arc-ban bebizonyosodott, hogy ha harcról van szó, nem hülye, nézd újra az elejétől... Very Happy Ultear megmondta a frankót, amúgy meg mikor akar már az a Nácu megdögleni végre? Már megint miért kell azt a gyökeret sztárolni? Megint elvesztette a menő feelinget a manga azzal, hogy megint a kis váza ver le mindenkit... Szerintem Mashima szexuálisan gerjed erre a rózsaszín hajú kis punkra... De fel vagyok most paprikázva, jó hogy hazaugrottam 10 percre munkából... Na most, hogy kifejtettem véleményem, irány vissza meló Razz
Vissza az elejére Go down
Imolatus
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Imolatus


Hozzászólások száma : 79
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Aug. 11.
Age : 34
Tartózkodási hely : Úton, vagy a Golden Phoenix épületében

Karakter információ
Céh: Golden Phoenix
Szint: 3
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Aug. 25, 2012 9:57 am

Eddig én is védtem a mangát meg Hiro Mashimát a legutóbbi részek kapcsán (tag battle), de ezzel a legutóbbi fejezettel szerintem is túllőtt a célon. Sting és Rouge dragon force-os unison raid csapását Natsu egyedül csak úgy simán lekontrázza? És erőlködés nélkül nyer, pedig előtte még meg is agyalták? Ez abszurd. Ha Mashima az oldalon játszana, egy ilyen sztoriért kijárna neki egy randi Baltazárral.
Csak abban reménykedek, hogy valami manipuláció áll a háttérben, és ez egy elrendezett csata volt. Natsu nem lehet hirtelen ennyire erős...
Vissza az elejére Go down
Kato Brightmore
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Kato Brightmore


Hozzászólások száma : 247
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. May. 10.
Age : 34

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 3
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Aug. 25, 2012 11:41 am

Nem hinném, hogy meg van rendezve. Sting erre várt, hogy végre megküzdhessen Natsu-val, egész életében. Nem fogja odaadni a győzelmet csak azért, hogy másnak jobb legyen.
Vissza az elejére Go down
Imolatus
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Imolatus


Hozzászólások száma : 79
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Aug. 11.
Age : 34
Tartózkodási hely : Úton, vagy a Golden Phoenix épületében

Karakter információ
Céh: Golden Phoenix
Szint: 3
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Aug. 25, 2012 12:09 pm

Igazad lehet. Akkor sajnos nincs mentség erre a hatalmas bakira. Lehet azért volt erre szükség, mert már mindenki utálta a beképzelt Saber Tooth-osokat, és Mashima így akarta megmutatni, hogy az a mágus, aki kötődik a társaihoz, mennyire erős. Szerintem ennek sokkal stílusosabb és kevésbé kirívó módja is akadt volna.
Vissza az elejére Go down
Kevin McBride
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Kevin McBride


Hozzászólások száma : 74
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jul. 02.

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 2
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Aug. 25, 2012 1:03 pm

Szimpla erőfitogtatásnál többre nem igen hiszem, hogy jobb volt. Amúgy ha már említetted e fórumos dolgot, annyit hozzáteszek, hogy számértékekben nem tudjuk megadni az erejüket, mint itt, ahogy az avid alatt látod, így még csak megsaccolni sem tudod, hogy mekkora különbség van Natsu és Sting között. Lehet, hogy Natsu jóval erősebb Sting-nél, még akkor is, ha csak 1. generációs sárkányölő.
Vissza az elejére Go down
Reigen Hawkins
Elemi mágus
Elemi mágus
Reigen Hawkins


Hozzászólások száma : 4479
Aye! Pont : 517
Join date : 2009. Oct. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Quatro Cerberus

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 17
Jellem: Semleges Jó

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 6 Icon_minitimePént. Aug. 31, 2012 1:21 pm

Na jó ez a fejezet most nagyot ütött. Nálam legalábbis nagyon nagyot. Már a sárkány temetőnél csak pislogni tudtam, aztán jött a jövőbeli Levi, elég sok sebhellyel és kötszerrel. De vajon hogy élhette túl csak ő azt az apokalipszist? Már mint a közvetlen környezetéből. Az utolsó oldalnál meg ténylegesen káromkodva felordítottam. Ahol olvasni szoktam nem igazán divat a rajzok berakása, csak egy szerkesztői lista és amikor legörgetve még azt látom, hogy van egy oldal fixen a mangából. Még pont a fordulás előtt, nyilván azt várja az ember, hogy akkor mutatnak valamit. Erre Mashima bevág egy teljes oldalas to be continued-et. Az agyam eldobtam. Nagyon rég nem vártam már így egy következő fejezetet.
Vissza az elejére Go down
Petersen Ruw
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Petersen Ruw


Hozzászólások száma : 519
Aye! Pont : 6
Join date : 2011. Jul. 27.
Age : 32

Karakter információ
Céh: Raven Tail
Szint: 6
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 6 Icon_minitimePént. Aug. 31, 2012 9:27 pm

Érdekes, izgalmas Smile
Eddig nem lehetettek túl nagy küzdelmek a hét év alatt, ha csak most tűnt fel valakinek, hogy a játéktér alatt egy temető van.

A Mangastreames verzió szerint most lesz két fejezet, mi külön lesz ettől valamennyivel, a mágiajátékokhoz fog kapcsolódni és akkor a folytatás elméletileg a 300. fejezet lesz, én legalábbis így értelmeztem.
Vissza az elejére Go down
Reigen Hawkins
Elemi mágus
Elemi mágus
Reigen Hawkins


Hozzászólások száma : 4479
Aye! Pont : 517
Join date : 2009. Oct. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Quatro Cerberus

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 17
Jellem: Semleges Jó

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 6 Icon_minitimePént. Szept. 21, 2012 11:16 am

És jól értelmezted, mert itt is van a 300. fejezet, ahol folytatódik a cselekmény nem is akárhogy. A sabertooth-os jelenet nekem nagyon bejött, bár kicsit félő, hogy a folytatása újabb adag sárkányfattyú lesz az FT-ben. No mindegy. Engem leginkább az a titokzatos alak mozgat meg akiről nem tudjuk, hogy ki. Bár azért derültek már ki dolgok róla. Többek között, hogy nő, alacsony 160-170 centi körül mozog, valószínűleg nincs jobb keze, vagy valami módon erősen korlátozva van ami nem olyan rég történhetett vele, mivel eredendően jobbkezes volt. Ja és strandpapucsot visel. Valamint Gerard ismeri. Valakinek esetleg ötlete?
Vissza az elejére Go down
Rouuro Kao
Elemi mágus
Elemi mágus
Rouuro Kao


Hozzászólások száma : 513
Aye! Pont : 7
Join date : 2010. Nov. 19.

Karakter információ
Céh: Újraszervezett Mágus Tanács (Hírszerzési Egység)
Szint: 8
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 6 Icon_minitimePént. Szept. 21, 2012 1:52 pm

Én azt mondanám, hogy Levy. Lehet hülyén hangzik, de azokból az előretekintésekből, amikben ő írt a tragédiáról, még azt is elhinném, hogy valaki segített neki visszajutni (pl Ultear?)
Vissza az elejére Go down
Petersen Ruw
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Petersen Ruw


Hozzászólások száma : 519
Aye! Pont : 6
Join date : 2011. Jul. 27.
Age : 32

Karakter információ
Céh: Raven Tail
Szint: 6
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 6 Icon_minitimeHétf. Szept. 24, 2012 7:27 pm

Korábban nem értettem, hogy a Natsu és a sárkányölők harcába miért tette bele a Stinges és Lectoros visszaemlékezést. Most komolyan, az kit érdekelt őszintén? Azonban most meglett a hatása, hogy a macska eltűnt. Úgy hiszem akkor nem véletlenül tette bele ezt és ez egy nagyon jó pont. Félek belegondolni, ha ilyenekre odafigyel, akkor mi lesz még itt.
Az ismeretlen nő szerintem Levy, már ha a jövőből jött. A leírásaiból következtetve nem sokan élték túl ezt a 7. ei napot, azonban, hogy miért használ olyan sötét mágiát, miből Zerefre következtettek, azt nem tudom. Még a kicsi lányt tudom elképzelni, kinek mindjárt megnézem a nevét... Asuka.
Vissza az elejére Go down
Petersen Ruw
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Petersen Ruw


Hozzászólások száma : 519
Aye! Pont : 6
Join date : 2011. Jul. 27.
Age : 32

Karakter információ
Céh: Raven Tail
Szint: 6
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Szept. 29, 2012 5:27 pm

301. fejezet
Zirconis nagyon jó volt Very Happy Az emberekkel nem állt szóba, de Happynak rögtön mesélt Very Happy
A Milky Way érdekesnek tűnik, kíváncsi leszek, hogy ezt Wendy bármikor fogja e tudni használni, vagy csak ilyen helyeken, hol meghalt egy sárkány.
Itt a legalsó képkockán a sárkány a Mononoke Hime-ből az erdő szellemére emlékeztettet engem.
Nekem tetszett ez, egy jó magyarázat született a sárkányölő mágia születésére és érthető, hogy miért utálják az embereket. Kik szimpatizáltak velük, azokat is elárulták. És ha valóban Zeref változtatta sárkánnyá Acnologiát, akkor jöhet a kérdés, hogy miért? Féltékeny volt rá az ereje miatt? Vagy Zereftől is gonoszabb volt? Esetleg Zeref volt jó, jobb, mint amilyennek beállították?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Okt. 04, 2012 12:47 pm

Időutazás? Szuper! Már nagyon vártam! manapság úgyis nagy divat lett ismét.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 6 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)
Vissza az elejére 
6 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Fairy Tail AMV-k
» Fairy Tail Demotiváló
» Facebook Fairy Tail Club
» A Fairy Tail világa
» V. Fairy Tail Tábor!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Off :: Csevegő-
Ugrás: