KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)

Go down 
+30
Yoru
Yorumi Tsukiko
Nati Teina
Adelus Morningway
Hwarug Zhor
Mateus Grandus
Kevin McBride
Kato Brightmore
Imolatus
Petersen Ruw
Rouuro Kao
Lidérc
Raelae Xing'ke
Gildarts Clive
Natsu Dragneel
Happy
Igneel
Glen Ordway
Den Starkiller
Fried Justine
Atsui Orestes
Firmus Kakte
Bonnie
Tabuchi Metarikku
Itachi Sadamesu
Eigo Haruki
Reigen Hawkins
Gabriel Caradhel
Jonathan McWilliams
Ovan Sandinger
34 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 3 Icon_minitimeVas. Okt. 16, 2011 6:07 pm

Ámen!
Vissza az elejére Go down
Gildarts Clive
Mesélő
Mesélő
Gildarts Clive


Hozzászólások száma : 162
Aye! Pont : 7
Join date : 2011. Jun. 20.

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 3 Icon_minitimeVas. Okt. 16, 2011 6:34 pm

Rajtam nem múlik.. ;P
Vissza az elejére Go down
Raelae Xing'ke
Sárkányölő
Sárkányölő
Raelae Xing'ke


Hozzászólások száma : 182
Aye! Pont : 8
Join date : 2011. Jul. 21.
Age : 34

Karakter információ
Céh:
Szint: 5
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 3 Icon_minitimeHétf. Okt. 17, 2011 11:38 am

Végre sikerült végigjutnom a kiadott mangákon így már én is bátran lépek be ide, nem kell félnem a sok spoilerező trolltól, inkább beállok én is a trollforce-ba.
Szerintem túlzás volt ez a 7 év timeskip, lehetett volna simán akár 3 is, azzal is el lehetne most játszani ugyanezt (3 év alatt bőven elhízol, meg összeházasodsz, még a nászútról is hazaérsz, meg szerintem Romeo tűnhetne idősebbnek, mintha csak 6 évesből 10 éves lett volna). A karakterek ruhatárát mondjuk szerintem is változtathatták volna (mit hisztiztek, Lucyé folyamatosan változik), de ahogy Gintamában megmondták: túl sokba kerül a mangakának, hogy más ruhákba öltöztesse a karaktereit... És hogy mi fog ezek után következni? Első lépésként újraépítjék Fairy Tail-t, majd szétrúgjuk Twilight Ogre sejhaját (amúgy a név csak engem emlékeztet Warcraft univerzum Twilight Hammer ork klán, és annak Ogre törzsfőnökére, Cho'gal-ra?), mondjuk egy ilyen arc-nál szívesen látnék egy rég nem látott arcot... mondjuk lehetne pont Erigor a klánvezér (szegénynek második megjelenése nem volt túl hosszú, és még a ruháit is elszedték), amúgy milyen legális céh az, ami pénzt szed másoktól? (éljen a maffia). Twilight Ogre után pedig jöhet Zeref és Arcnologia seggének szétrúgása, utána, vagy közben pedig a sárkányok keresése... azért mostmár engem is érdekel, hogy hol, miért vagy mi elől bújkálnak már 14 éve? És ha megvannak a sárkányok, a gonoszok felszámolva, utána mi? Hát...
FIN
Vissza az elejére Go down
Eigo Haruki
Elemi mágus
Elemi mágus
Eigo Haruki


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 2
Join date : 2010. Aug. 19.
Age : 35

Karakter információ
Céh: Titan Nose
Szint: 3
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 3 Icon_minitimeHétf. Okt. 17, 2011 12:03 pm

A Twilight Ogre azért szed pénzt az FT-től, mert az FT-sek kölcsönt kértek tőlük, és azt ugye vissza kell fizetni. Az megint más kérdés, hogy mindezt milyen módszerrel csinálják. Az időugrás meg szerintem is túlzás, sőt... felesleges volt. Főleg úgy, hogy akik a szigeten voltak egy cseppet sem változtak, és még csak nem is erősödtek. A Twilight Ogre klánt biztos szétrúgják, és újraépítik az FT-t. De, hogy ez után mi jöhet... Zerefet és a sárkányt még nem verhetik el, mert ha 7 éve is gyengék voltak hozzá, akkor most is, bár láttunk már csodákat Natsuról. A sárkányok eltűnése pedig a legnagyobb rejtély az animében, ezért szerintem még elég korai lenne megtalálni őket. De attól se várok túl sokat azok után, amik itt zajlanak jó pár fejezet óta.
Vissza az elejére Go down
Itachi Sadamesu
Elemi mágus
Elemi mágus
Itachi Sadamesu


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 15
Join date : 2010. Aug. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Shirotsumei Asszonybosszantó

Karakter információ
Céh: Titan Nose
Szint: 4
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 3 Icon_minitimeHétf. Okt. 17, 2011 12:51 pm

A 7 év fontos volt. Nem tudom figyeltétek-e, de a hetes szám Hiro Mashima kedvence. A gyíkok 777-ben tűntek el ( később kifejtem miért), Edolasból 7 éve tűnt el Mystgun, és most 7 évre a fagyasztóba került a banda. Lehet, hogy több 7-es szám is feltűnt még a történetek folyamán, de hirtelen csak ennyi jutott eszembe. Egyszerű magyarázatot tudok adni a sárkányok eltűnésére. Ita papa üldögélt egyszer a kocsmában, s az üres korsóját bámulta. Fel akart találni valami igazán ütős cefrét, és akkor BUMM, jött a nagy ötlet. Sárkány pálesz. Mi kell a sárkány páleszhez? Sárkány természetesen, így felkerekedett, hogy begyűjtsön néhányat. Egy- két egyedet sikeresen legyőzött, mire a többi beijedt, és elbújdosott, kivéve a feketét, akiből Fekete Sárkány konyakot akart csinálni, de nem találta, így lemondott róla. Szóval Ita papa vesztére az emberek nem nagyon vették a sárkányból készült pálinkát, így nem jutott hozzá a milliós nagyságú bevételhez, amire számított az eladásokból, így elpalackozta azt a sok hektónyi cefrét, és azóta is azt iszogatja sunyiban. Ez lehet az egyetlen értelmes magyarázat Very Happy
Vissza az elejére Go down
Reigen Hawkins
Elemi mágus
Elemi mágus
Reigen Hawkins


Hozzászólások száma : 4479
Aye! Pont : 517
Join date : 2009. Oct. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Quatro Cerberus

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 17
Jellem: Semleges Jó

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 3 Icon_minitimeHétf. Okt. 17, 2011 1:47 pm

Szóval így történ! Most már minden világos! Amúgy meg még néhány mágikus hetes példa nekem is eszembe jutott slussz poénként.
Ott van a kedves és titokzatos körülmények között elhunyt Lucy mama, akivel 777-ben történt a tragikus esemény. Aztán ott van az Oracion Seis, ami bár hat generálist jelent éskezdetben hatan is vannak, de végén felbukkan egy Klodoa nevezetű beszélő bot, aki a céh 7. tagjának vallja magát. Ahol az anime jár ott ugye 7 éve tűntek el a sárkányok és ragozhatnám még azzal is, hogy Natsu pedig 7 éve csatlakozott a céhhez (még továbbra x784-ben járok az idősíkon).
Fú nem is tudom van-e még hetes. Nekem több nem jut eszembe, de biztos vagyok benne van még.
Vissza az elejére Go down
Igneel
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Igneel


Hozzászólások száma : 439
Aye! Pont : 12
Join date : 2011. Jan. 25.
Age : 33

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 3 Icon_minitimeHétf. Okt. 17, 2011 2:15 pm

Najó, fantasztikus hogy az író ennyire megrögzülten imádja a hetes számot, lehet Lucy hét melle is felőlem, úgyse lesznek kisebbek, de ez a mostani 7 év csúsztatás ez nem egy "fontos" dolog... ez egy elbaltázott lehetőség, egy kárba ment csavar... ez most olyan hogy az én mangámba belerakok egy fehér csokoládé szörnyet, mert imádom a fehér csokit... de mi a szarnak?! Itt meg aztán főleg, hatalmas drámázás, sírás-rívás (ami szerintem egy undorító elbaltázott hatásvadász cucc), és erre mi történik? Másfél fejezet alatt ugyanott vagyunk ahol 4 fejezettel ezelőtt, csak közben volt egy teljesen kidolgozatlan, felületes, száraz ömlengés...kövezzetek meg, de csak az aki tényleg úgy látja hogy nincs igazam!
Vissza az elejére Go down
Raelae Xing'ke
Sárkányölő
Sárkányölő
Raelae Xing'ke


Hozzászólások száma : 182
Aye! Pont : 8
Join date : 2011. Jul. 21.
Age : 34

Karakter információ
Céh:
Szint: 5
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 3 Icon_minitimeHétf. Okt. 17, 2011 2:40 pm

Szerintem azt a darab vesszőt, amire egy koponyát erősítettek nyállal meg takonnyal felesleges dolog céhtagnak számolni, de Zero határozottan hetedik tagnak tűnt, viszont akkor miért Zero a neve, és miért nem... mondjuk Nana?
Amúgy még ide vehetnénk a Seven Kin of Purgatory-t is. Gray egyik technikája a Seven Slice Dance. Talán érdekesség, hogy a mangában (talán az animéban is, ott nem figyeltem) Nirvánának egy képkockában 8 lába van, aztán egy másikon már csak 6... és nem, nem leszagatta őket Natsu, vagy valami, egyszerűen eltűnnek... a hetes számot átugorva. Kép hozzá
Vissza az elejére Go down
Igneel
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Igneel


Hozzászólások száma : 439
Aye! Pont : 12
Join date : 2011. Jan. 25.
Age : 33

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 3 Icon_minitimeHétf. Okt. 17, 2011 3:17 pm

Most elképzeltem hogy mi itt világméretű kutatás végzünk a Fairy Tail mangában a hetes szám után, publikáljuk, az emberek is hanyatt dobják magukat akik olvassák, eljut az író/rajzoló kezébe, vonogatja a szemöldökét, majd egyszer csak felkiált "Jé b*zdmeg tényleg..." Very Happy
Vissza az elejére Go down
Gabriel Caradhel
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Gabriel Caradhel


Hozzászólások száma : 714
Aye! Pont : 25
Join date : 2010. Oct. 24.
Tartózkodási hely : Leangarth

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 15
Jellem: Kaotikus jó

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 3 Icon_minitimeKedd Okt. 18, 2011 12:14 am

A 23-as szám c. film ugrott be most. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Tabuchi Metarikku
Sárkányölő
Sárkányölő
Tabuchi Metarikku


Hozzászólások száma : 556
Aye! Pont : 45
Join date : 2010. Oct. 17.
Age : 26

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 3 Icon_minitimeKedd Okt. 18, 2011 1:38 am

És akkor Natsu el kezdene komplikálni a számokkal, hogy a nevéből is kijön a hetes (amúgy ezt ki kéne számolni)
Persze, a végeredmény az lenne, hogy valójában 7 féle sárkány van, és mindegyiket megölte 7 (14) évvel ezelőtt, 7 féle eszközzel... ésatöbbi Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://katekyo-szj.hungarianforum.com/
Gabriel Caradhel
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Gabriel Caradhel


Hozzászólások száma : 714
Aye! Pont : 25
Join date : 2010. Oct. 24.
Tartózkodási hely : Leangarth

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 15
Jellem: Kaotikus jó

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 3 Icon_minitimeKedd Okt. 18, 2011 2:01 am

És a 7 holttestet a világ 7 pontjára ásta el 7 sírásó miközben 7 pap tartott nekik halotti beszédet 7 féle nyelven 7 vallás szerint, mindegyik tetemet 7 méter mélyre ásták és a szertartás után 7 perccel már 7 perccel később volt, mint 7 perccel előtte.
Vissza az elejére Go down
Reigen Hawkins
Elemi mágus
Elemi mágus
Reigen Hawkins


Hozzászólások száma : 4479
Aye! Pont : 517
Join date : 2009. Oct. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Quatro Cerberus

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 17
Jellem: Semleges Jó

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 3 Icon_minitimeKedd Okt. 18, 2011 4:35 pm

Azt kifelejtettétek, amikor Hibiki Archívum mágiával feltölt a sárkányölőkbe egy Win 7-et.
Vissza az elejére Go down
Reigen Hawkins
Elemi mágus
Elemi mágus
Reigen Hawkins


Hozzászólások száma : 4479
Aye! Pont : 517
Join date : 2009. Oct. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Quatro Cerberus

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 17
Jellem: Semleges Jó

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Okt. 22, 2011 9:36 am

Nem is értem miért lepődök meg. Igazán megszokhattam volna már Mashima-tól, hogy elkezd valamit, azt puff megszakítja és valami másba csap át. A Lamia Scale megjelenése viszont bejött. Leon nagyon jól néz ki, Jura-n viszont szakadtam xD Az a kis bajúszka és hosszú kecskeszakáll. Romeo tűz mágiáján az előző fejezetben sem lepődtem, meg ki gondolta volna ugyan? De Totomaru ma a francot keres a Fairy Tail-ben? Jaj, de Juvia szerelmi kapcsolatok ábráján is jót vidultam. Nekem így összességében bejött ez a fejezet, de azért a pontosabb véleményalkotáshoz megvárom, hogy kijöjjön az angol változat. Persze jó volt ez a kínai scan is Very Happy

Á nem leszek önző, megosztom az igét: méghozzá itt (alul van a teljes jó minőségű)

Lehet rosszul emlékszem, de Lucy-nek nem 70.000 gyémánt a havi bérleti díjja? Mert nekem sehogy sem jön ki ebből az a 588.000 Gyémánt.

Ja meg van! Cselesek ezek a keletiek. Az a jel az 588 után nem ezret, hanem tízezret jelent xD Így kiderül, hogy 5.880.000 Gyémánttal lóg, amiből kijön a pontosan 7 évi lakbér. Uhh, szegény... Na ennyi zsetont honnan kapar össze? De hát már mondták mások is: az élet nem csak játék és mese...
Vissza az elejére Go down
Jonathan McWilliams
Elemi mágus
Elemi mágus
Jonathan McWilliams


Hozzászólások száma : 357
Aye! Pont : 3
Join date : 2011. Jun. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sophie szoknyája alatt

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 5
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Okt. 22, 2011 9:57 pm

Kíváncsivá tett, hogy mi történt az emberekkel. Biska viselkedése alapján szerintem Gerrardot kivégezték. Ultear és Meredy helyzete talány. "Before that, I'd like to hear about a certain guild." Kicsit nem értem, Jura akarja hallani Makarovtól egy bizonyos céhről, vagy fordítva?
És Leon említi, hogy a Tenmával keresték az FT-t, meg a rangsorolásban is szó van róluk. Melyik céh ez a Tenma? Very Happy

szerk.: Utána néztem. Tenma = Blue Pegasus
Vissza az elejére Go down
Raelae Xing'ke
Sárkányölő
Sárkányölő
Raelae Xing'ke


Hozzászólások száma : 182
Aye! Pont : 8
Join date : 2011. Jul. 21.
Age : 34

Karakter információ
Céh:
Szint: 5
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Okt. 22, 2011 10:35 pm

Szerintem ott Makarov kérdez... nem hinném, hogy olyat kérdezne Jura, amit Makarov tud, miközben ő hét évig hibernálva volt, meg akkor miért mesélne a "certain guildről" facepalm-al?
Erzánál is szerintem egyértelmű, hogy Jellal-t vagy kivégezték, vagy meghalt a börtönben. Mondjuk ahogy az a két békaszerű ember kínozta, szerintem az se kizárt, hogy megszökött valahogy.
Makarov talán Grimmoire Heart-ról érdeklődik Jurától, aki szerintem azt válaszolja, hogy Zeref viszi tovább a céhet.
Lyon és Gray beszélgetése... szerintem Urtear és Meredy csatlakozhattak valamelyik törvényes céhhez, vagy esetleg sajátot alapítottak.
Natsuék meg egyszerűen tönkreb*sszák Lucy rendrakását, és visszaállítják a disznoól üzemmódot.
Vissza az elejére Go down
Reigen Hawkins
Elemi mágus
Elemi mágus
Reigen Hawkins


Hozzászólások száma : 4479
Aye! Pont : 517
Join date : 2009. Oct. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Quatro Cerberus

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 17
Jellem: Semleges Jó

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Okt. 22, 2011 11:00 pm

Hát nem tudom. Gerard szerintem nem halt meg. Bár Erza elég lehangolt fejet vág, ha meghalt volna szerintem azért ott potyognának a könnyek, másrészről meg Gerard az író egyik kedvenc karaktere. Csak nem öli már meg. A céhes kérdésnél az a szövegbuborék szerintem egyértelműen Jura felé mutat, szóval azt ő kérdezi. Fogalmam sincs mi lehet Urtear-el és Meredy-vel, de Gray nagyon meglepett fejet vágott. Natsu-ék meg egyszerűen keresnek valamit.
Ami viszont nálam a nagy kérdés, hogy akkor melyik lett a number 1 guild? A Lamia Scale-esek elég szépen hárítják a kérdést és csak az derül ki nem a Blue Pegasus az. Valami fontos céh lett az. (Remélem a Quatro Very Happy) Mondjuk nem hiszem, hogy a Twilight Ogre lenne az, bár akkor elég durva következményekkel kell számolniuk az FT-seknek később.
Vissza az elejére Go down
Gabriel Caradhel
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Gabriel Caradhel


Hozzászólások száma : 714
Aye! Pont : 25
Join date : 2010. Oct. 24.
Tartózkodási hely : Leangarth

Karakter információ
Céh: Dragon Fang
Szint: 15
Jellem: Kaotikus jó

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Okt. 22, 2011 11:49 pm

Makarov kérdése egyértelműen Jura-nak szól, mégpedig nyakamat merem rátenni, hogy a Raven Tail-ről, hiszen ne felejtsük el, hogy bizony ott van Makarov fia, és kedvenc villámsárkányölőnk faterja, Ivan, mint céhmester, és Gazille-t is oda küldte az öreg, mint kettősügynök.
Totomaru meg nem hiszem, hogy a FT-nél van, csak Romeo hozzá jár tanulni, ezért mondja, hogy "taboo". Viszont az akkor is b@$$za a csőröm, hogy Romeo kb koppintja Natsut. Á, mit kb? PONTOSAN!
Gerard szerintem eltűnt, vagy Zeref mellé állt, bár utóbbit kétlem. Ha meghalt volna, Erza helyben összeroppan idegileg, ha Zeref mellé állt volna, akkor meg bevágja a redheadrage-et és felszántja Fiorét Zeref tökeivel.

Lucy lakbére szerintem egyértelmű, hogy hogyan lesz törlesztve, nem hiszem, hogy a faterja alkalmazottként halt volna meg. Smile
Vissza az elejére Go down
Reigen Hawkins
Elemi mágus
Elemi mágus
Reigen Hawkins


Hozzászólások száma : 4479
Aye! Pont : 517
Join date : 2009. Oct. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Quatro Cerberus

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 17
Jellem: Semleges Jó

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Okt. 22, 2011 11:56 pm

Igen, Totmaru csak valami iskolában tanít és Romeo suttyomban járt oda Macao tudtán kívül, csak ez számomra a kínai scan-ből nem volt egyértelmű ^^"
Amúgy a Raven Tail-es verziót én is esélyesnek tartom. Már csak két sötét céh esedékes hátra elméletileg és ezek a Raven Tail meg a Tartaros.
Vissza az elejére Go down
Raelae Xing'ke
Sárkányölő
Sárkányölő
Raelae Xing'ke


Hozzászólások száma : 182
Aye! Pont : 8
Join date : 2011. Jul. 21.
Age : 34

Karakter információ
Céh:
Szint: 5
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 3 Icon_minitimeVas. Okt. 30, 2011 10:39 am

Na kezdhetjük az új rész kibeszélését.
Nekem már a harmadik oldalon megütközött valami. Lucy szüleinek sírja, mintha az anyja 778-ban született volna és 777-ben halt meg... lehet akkor az 718, de akkor meg.. apuka két évvel idősebb, mint anyuka, ő mégse nézett ki 60 évesnek. Apunál is mintha 776 lenne kiírva születésnek.
A bal oldali sír azonban kimondottan tetszik... ki ad olyan nevet a gyerekének, hogy Március Április? (March April)

Twilight Ogre céhmester: toka, napszemüveg, szmoking, szivar, túlméretezett karosszék, hatalmas gyűrű... csak én érzem itt a maffia illatát?
Vissza az elejére Go down
Jonathan McWilliams
Elemi mágus
Elemi mágus
Jonathan McWilliams


Hozzászólások száma : 357
Aye! Pont : 3
Join date : 2011. Jun. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sophie szoknyája alatt

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 5
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 3 Icon_minitimeVas. Okt. 30, 2011 11:03 am

Mondhattok akármit, nekem ez a fejezet tetszett Very Happy Mikor Makarov beszólt az Ogre bossnak, meg Erza és Mira a háttérben xDDD Meg Natsu és Happy arca :DDD
Vissza az elejére Go down
Reigen Hawkins
Elemi mágus
Elemi mágus
Reigen Hawkins


Hozzászólások száma : 4479
Aye! Pont : 517
Join date : 2009. Oct. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Quatro Cerberus

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 17
Jellem: Semleges Jó

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 3 Icon_minitimeVas. Okt. 30, 2011 11:13 am

A March April tényleg nagy oltás, azt én észre se vettem először. Layla azonban x748-ban született. "A bizonyíték" Tüüdűűű!
Ez a fejezet valóban nagyon szép rész volt. A végén a Lucy-s jelenet az valóban szívszaggató. Ha az előbbi fejezetet nézzük akkor az én szememben most újra fölfelé tart a manga.

Vissza az elejére Go down
Lidérc
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Lidérc


Hozzászólások száma : 151
Aye! Pont : 11
Join date : 2010. Dec. 19.
Age : 33
Tartózkodási hely : Raven Tail

Karakter információ
Céh: Raven Tail
Szint: 5
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 3 Icon_minitimeVas. Okt. 30, 2011 11:40 am

Mivel az elmúlt pár fejezet (legalábbis nálam) a Bleach szintjére tiporta a Fairy Tailt, ezért végülis mondhatni, hogy ez a rész egészen pozitív élmény Very Happy De azért befigyel az a megszólalás, hogy "Olyan mintha 7 évet mentünk volna vissza... jah, nosztalgikus!"... azért b*zdmeg, mert a 7 év hülyeségnek annyi értelme volt, hogy Lucy apja feldobta a pacskert, meg Makao megmagyarázhatatlanul ronda lett... még mindig okádás ez az elmúlt pár fejezet, de remélem most már kapunk valami igazán jó cuccot, mondjuk Zeref végre tényleg terraformálja Fiorét, JÖJJENEK SÁRKÁNYOK, és a többi és a többi... akkor megbocsátható lesz ez a nemrég szégyen-szemre elkövetett fiaskó... most pedig lehet kövezni!
Vissza az elejére Go down
Jonathan McWilliams
Elemi mágus
Elemi mágus
Jonathan McWilliams


Hozzászólások száma : 357
Aye! Pont : 3
Join date : 2011. Jun. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sophie szoknyája alatt

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 5
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 2:41 pm

Végre végre végre. Itt az ok, amiért nem lett kidolgozva a 7 év!!! Két új sárkányölő :3 Te jó isten Very Happy És a következő fejezet cím is, mi lesz még itt. Ahahahaha
Gild lesz az új mester oO Kíváncsi vagyok elvállalja-e Very Happy
Vissza az elejére Go down
Reigen Hawkins
Elemi mágus
Elemi mágus
Reigen Hawkins


Hozzászólások száma : 4479
Aye! Pont : 517
Join date : 2009. Oct. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Quatro Cerberus

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 17
Jellem: Semleges Jó

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 3 Icon_minitimeHétf. Nov. 07, 2011 9:25 am

Hoppá hoppá! Lucy nem egyke gyermek!

Amiből következtetni lehet: itt van

Capricorn: "Ha eljön az idő, amikor egyik gyermeke a mágia útjára lép, megígérem, hogy mindörökre védelmezni fogom a családját.
Layla: "Kérlek add nekik az erődet Capricorn."

A biztonság kedvéért megnéztem az angolt is hátha, csak fáradt volt a fordító, de nem: ez pedig itt van

Capricorn: "If there comes the time when a child of yours decides to persue the path of magic..."
Layla: "Please give them yout strength, Capricorn."

Itt is úgy fogalmaz, hogy az egyik, aztán pedig nekik. Tehát több van. Akkor ez alapján Lucy-nek van testvére? Netalántán testvérei? Viszont ha eddig nem esett róla szó annak biztos oka van. Mondjuk, ha vele is konfliktusa lett volna, vagy ott él az apjával, akkor azt csak mutatják vagy levezetik. Ez esetben talán elvándorolt vagy elszökött, netalán meghalt (ő is). Da ha úgy nézzük meg egykének kéne lennie, mert mikor ez a visszaemlékezés volt, akkor mondott le Layla a mágia útjáról és osztotta szét a kulcsokat Caprico-val pedig megkötötte ezt a szerződést. Amikor pedig ezután csatlakozik a Love and Lucky-hoz, akkor várandós Lucy-vel. Így amikor kötötték a szerződést még egynek sem kellett volna lennie, tehát csak előre vetítésnek kellett lennie.

Hát nem tudom. Vélemény?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)
Vissza az elejére 
3 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Fairy Tail AMV-k
» Fairy Tail Demotiváló
» Facebook Fairy Tail Club
» A Fairy Tail világa
» V. Fairy Tail Tábor!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Off :: Csevegő-
Ugrás: