KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)

Go down 
+30
Yoru
Yorumi Tsukiko
Nati Teina
Adelus Morningway
Hwarug Zhor
Mateus Grandus
Kevin McBride
Kato Brightmore
Imolatus
Petersen Ruw
Rouuro Kao
Lidérc
Raelae Xing'ke
Gildarts Clive
Natsu Dragneel
Happy
Igneel
Glen Ordway
Den Starkiller
Fried Justine
Atsui Orestes
Firmus Kakte
Bonnie
Tabuchi Metarikku
Itachi Sadamesu
Eigo Haruki
Reigen Hawkins
Gabriel Caradhel
Jonathan McWilliams
Ovan Sandinger
34 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Igneel
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Igneel


Hozzászólások száma : 439
Aye! Pont : 12
Join date : 2011. Jan. 25.
Age : 33

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 4 Icon_minitimeHétf. Nov. 07, 2011 10:14 am

Hát már csak az hiányzik hogy megint Lucy nyáltól csöpögő életéről szóljon a manga... persze nem kizárt hogy van testvére, ez nekem is feltűnt anno mikor olvastam! Szerintem mint mostanában túl sok dolog az FT-ben ez is tök felesleges lenne, elvenné megint a figyelmet azokról, akikkel még nem foglalkozott a sztori mélyebben (például a retkesre hypeolt Natsu, könyörgöm!!!!!!) Meg most itt van megint két sárkányölő... az új karakterek miatt a hajamat tépem, ellenben még nem veszítettem el a hitemet, és remélem kettejük végre elindít valami értelmes sztori szálat a sárkányokkal kapcsolatban!!! De jó lenne... álom álom édes álom...
Vissza az elejére Go down
Eigo Haruki
Elemi mágus
Elemi mágus
Eigo Haruki


Hozzászólások száma : 333
Aye! Pont : 2
Join date : 2010. Aug. 19.
Age : 35

Karakter információ
Céh: Titan Nose
Szint: 3
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 4 Icon_minitimeHétf. Nov. 07, 2011 10:29 am

A következő manga címe eléggé biztató. Bár az is lehet, hogy csak rizsa lesz az egész, és megint nem leszünk okosabbak. Viszont ha ki is derül valami új az egyik karakterről, akkor Grandine miatt valószínűleg Wendy lesz az.
Meg ugye a másik kérdés, hogy mi van a Fairy Tail klánháza alatt.
A két sárkányölőről meg annyit, hogy most szerintem egy kicsit jegelve lesznek, és bemutatják, hogy hogyan tör az élre ismét a Fairy Tail. És amikor már ismét elég erősek, akkor majd megint előveszik ezeket.
De nekem ez a fejezet tetszett, és várom a következőt.
Vissza az elejére Go down
Raelae Xing'ke
Sárkányölő
Sárkányölő
Raelae Xing'ke


Hozzászólások száma : 182
Aye! Pont : 8
Join date : 2011. Jul. 21.
Age : 34

Karakter információ
Céh:
Szint: 5
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 4 Icon_minitimeHétf. Nov. 07, 2011 12:22 pm

Az angol fordítással sajnos el kell keserítenem titeket. Mivel japánban nincs He, vagy She, ezért is nehéz néha lefordítani a szöveget (szegény Cronának ezért nincs meghatározható neme Soul Eaterben)
Angolban, ha valakinek nem ismerik a nemét, és még nem is találkoztak vele, akkor szokás arról az emberről többes számban beszélni (Jó példa erre a Discworld Noir játék, ahol ha a Haláltól megkérdezzük, hogy ismer-e egy bizonyos személyt, akkor azt feleli, hogy "I haven't met THEM... yet." még akkor is, ha a névről kiderül, hogy nő.)
Szerintem a fordítás valahogy így hangzana:
If there comes the time when a child of yours decides to persue the path of magic...
Ha eljön az idő, mikor egy gyermeked a mágia útjára lép...

Please give them your strength, Capricorn.
Kérlek add neki az erődet, Capricorn.

És bizonyíték, hogy ezt így kell fordítani az, hogy míg Capricorn egyes számban beszél (when A child), addig Layla többes számot használ, mivel nem ismeri a meg nem született gyermeke nemét. Meg ha valóban lenne Lucynak egy idősebb testvére, akkor szerintem ebben a jelenetben meg is említették volna a nevét, és nem csak mint egy fantomról beszélnek róla.
Vissza az elejére Go down
Happy
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Happy


Hozzászólások száma : 183
Aye! Pont : 11
Join date : 2010. Jun. 10.
Age : 33
Tartózkodási hely : folyamatosan változtatom a helyem

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 4 Icon_minitimeHétf. Nov. 07, 2011 5:58 pm

Ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy 1. Én tudom mit rejtegetett eddig Makarov: Ita börtönbe zárt testét. Háttérsztori: Hajdanán élt Ita, a valaha volt legerősebb mágus, a Titan Nose színeiben tengette életét. Aztán egy nap majdnem megölte a nagy fekete sárkányt, csak túlságosan berúgott harc közben, és eszméletét vesztette. A sárki elmenekült. A következő években Ita varázsereje olyan nagy mértékben kezdett el növekedni, hogy az már veszélyes volt a világra nézve, így hibernálták, elzárták, s valamiféle okból pont a szerencsétlen FT őrizete alá került. Talán mert a TN alapból ellenezte eme megmozdulást, szóval mint az alábbiakból kiderült, a világ gonosz volt hozzám, s most cirkuszi majomként mutogatnak Sad
2. Gazillenak mikor volt tanítványa? Itt valami hatalmas kamudolog van.
3. Ha a mangaka le meri nyúlni a projectemet, amiben kicsit részletesebben elkezdtem kidolgozni a DS-ek képességeinek leírását, valamint a Fény és árnyék fajtájú gyíkgyakók megtervezését, akkor selyemzsinórt küldök neki postán.

Na komolyra fordítva a szót, nekem nagyon tetszett a részben hogy a FT a méltó helyén ünnepelhet, az utolsón. Végre kitoltak velük egy kicsit. Mivel a Tartaros hibernálgatja magát, valószínű, hogy a Raven tail saga előtt lerántják a leplet a sárkányokról. Lucynak nincs testvére, Gazillenak meg tuti nem volt tanítványa.
Vissza az elejére Go down
Igneel
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Igneel


Hozzászólások száma : 439
Aye! Pont : 12
Join date : 2011. Jan. 25.
Age : 33

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 4 Icon_minitimeHétf. Nov. 07, 2011 7:10 pm

Úristen egy mélyebb Raven Tail sztorivonalért odaadnám a fél lábamat!
Vissza az elejére Go down
Rouuro Kao
Elemi mágus
Elemi mágus
Rouuro Kao


Hozzászólások száma : 513
Aye! Pont : 7
Join date : 2010. Nov. 19.

Karakter információ
Céh: Újraszervezett Mágus Tanács (Hírszerzési Egység)
Szint: 8
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 4 Icon_minitimeHétf. Nov. 07, 2011 8:06 pm

A félreértésre én is pontot tennék azzal, hogy a them az angol használatú névmás minden meghatározatlan emberre, tehát ő/ők egyaránt. Az, hogy ez a magyarban úgy tűnt fel ahogy, a szegényes angolról való fordítás jele. Az pedig, hogy trollkodjak is az okfejtéseiteken egy kicsit, "a child of yours" sem azt nem jelenti, hogy tudják, hogy egyes számú ( ha tudnák hogy egy gyermek, akkor kapásból "your child" lenne) sem azt, hogy tudják, hogy több. "A child of yours" szóösszetétel csupán annyit jelent, hogy nem is tudják, hogy lesz-e (azaz adott pillanatban még nincs is) és ha lesz is nem tudják mennyi.

Az angol nyelvész megszólalt
Uff
Vissza az elejére Go down
Raelae Xing'ke
Sárkányölő
Sárkányölő
Raelae Xing'ke


Hozzászólások száma : 182
Aye! Pont : 8
Join date : 2011. Jul. 21.
Age : 34

Karakter információ
Céh:
Szint: 5
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 4 Icon_minitimePént. Nov. 11, 2011 8:52 pm

Hoppá-hoppá, csak nem megtudjuk még a végén, hogy Fiore sárkányai is képesek emberi alakot felvenni, meg hogy Porlyusica miért is utálja az embereket, mikor ő is az... vagy mégse? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Igneel
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Igneel


Hozzászólások száma : 439
Aye! Pont : 12
Join date : 2011. Jan. 25.
Age : 33

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 4 Icon_minitimePént. Nov. 11, 2011 9:07 pm

Áh én már nem is akarok találgatni, úgyis pofára esés lesz XD! De azért a remény hal meg utoljára...meg Natsu...
Vissza az elejére Go down
Jonathan McWilliams
Elemi mágus
Elemi mágus
Jonathan McWilliams


Hozzászólások száma : 357
Aye! Pont : 3
Join date : 2011. Jun. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sophie szoknyája alatt

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 5
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 4 Icon_minitimePént. Nov. 11, 2011 9:20 pm

Gildarts xDDDDDDD

Azért az meglepett, hogy Max ilyen erős lett. Igaz egyedül neki lett kidolgozva a karakterdesignja rendesen.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 4 Icon_minitimePént. Nov. 11, 2011 10:07 pm

Jona, köszi az elismerő szavakat! Ezt igazán nem vártam volna. Nagyon jól esett ezt hallani! Az pedig, hogy Natsut leverem várható volt már az első feltűnésem alkalmával is.

Na, de komolyra fordítva a szót! A mangabéli Max annyira eredeti, hogy az már gáz... Első ránézésre azt hittem, hogy Portgas D. Ace szerződött át. Ha pedig a banya a sárkány akkor számomra ez megint egy hatalmas pofon. Ennél eredetibb ötlete nem volt a mangakának? A mostanit megelőző kettő fejezet kissé pozitív mérleget mutatott, erre tessék... Megint jön a......... Az pedig a világ legtermészetesebb dolga, hogy Natsu elektromos töltése nem merült ki.
Jut is eszembe! Matthew, merre vagy? Meg kellene etetned!
Vissza az elejére Go down
Raelae Xing'ke
Sárkányölő
Sárkányölő
Raelae Xing'ke


Hozzászólások száma : 182
Aye! Pont : 8
Join date : 2011. Jul. 21.
Age : 34

Karakter információ
Céh:
Szint: 5
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 4 Icon_minitimePént. Nov. 11, 2011 10:54 pm

Jona egy beteges felvetése alapján, hogy Porlyusica nem egyenlő Grandeeney-vel, csak a seiyuu ugyanaz kis nyomozást vittem véghez, aminek az eredménye ezt hozta:
Eljutottam a Fairy Tail wikipedia oldalra http://fairytail.wikia.com/wiki/Main_Page Ahol a Porlyusica és Grandeeney cikkeket kikeresve találtam meg, hogy mindkét karakternek Shouko Tsuda adja a hangját
http://fairytail.wikia.com/wiki/Grandeeney
http://fairytail.wikia.com/wiki/Porlyusica
Bár lehet csak a spórolás miatt csinálták, hogy Grandeeney bő két mondatára ne kelljen már új színészt előkaparni, de szerintem hülyeség véletlen egybeesésnek nevezni Smile
Ha valaki ezek után nekiáll Igneel hangot keresni, az ne tegye. Igneel hangja csak a narrátoréval egyezik.
Érdekesség még talán, hogy Wendy mágiája is gyógyít, és Porlyusica is orvoslásból él. Engem még az is érdekelne, hogy mikor Laxus szétveri Magnoliát (Fighting Festival Arc), akkor Porlyusica a semmiből terem elő, hogy meggyógyítsa Makarov-ot... szóval... honnan a fenéből tudta meg Porlyusica, hogy gáz van, mikor elvileg senki sem mehetett ki a városból?
Cobra, szerintem imáid megértő fülekre találtak. Lehet nem is tűntek el a sárkányok annyira, mint gondolnánk? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 4 Icon_minitimeVas. Nov. 27, 2011 6:16 pm

Hej, hej! Hát ki vette elő újra a régi séróját? Kiváncsi vagyok, hogy mi lesz a soron következő Budokai Tenkaichin. Smile
Vissza az elejére Go down
Reigen Hawkins
Elemi mágus
Elemi mágus
Reigen Hawkins


Hozzászólások száma : 4479
Aye! Pont : 517
Join date : 2009. Oct. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Quatro Cerberus

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 17
Jellem: Semleges Jó

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 4 Icon_minitimeVas. Nov. 27, 2011 7:15 pm

És tényleg xD Bakker én észre se vettem. Az arénás részeket én is nagyon várom és remélem bejöna, mire vágyok és leszenk QC-esk is ott Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 4 Icon_minitimeVas. Nov. 27, 2011 7:22 pm

Azt én se bánnám, elvégre a lelkem mélyén én is az vagyok! Very Happy
Különben is, már bőven ideje volna foglalkozni velük, ha a céhmestert a kevés szereplésének ellenére aránylag normálisan összerakták.
Vissza az elejére Go down
Raelae Xing'ke
Sárkányölő
Sárkányölő
Raelae Xing'ke


Hozzászólások száma : 182
Aye! Pont : 8
Join date : 2011. Jul. 21.
Age : 34

Karakter információ
Céh:
Szint: 5
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 4 Icon_minitimeVas. Nov. 27, 2011 10:31 pm

Én nem látom mit kell azon a képen nézni... :$
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 4 Icon_minitimeHétf. Nov. 28, 2011 3:32 pm

Mirajane frizuráját.
Vissza az elejére Go down
Reigen Hawkins
Elemi mágus
Elemi mágus
Reigen Hawkins


Hozzászólások száma : 4479
Aye! Pont : 517
Join date : 2009. Oct. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Quatro Cerberus

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 17
Jellem: Semleges Jó

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 4 Icon_minitimePént. Dec. 02, 2011 3:32 pm

Háháháháhá! Még az elejénél a negyedik oldal után meglehetősen sokat káromkodtam, hogy most elcseszi ezt a jó kis szálát és arrébb dobja az arénát, de a végére jót nevettem xD Mekkora arc már a CSK Very Happy Jöjjön az aréna! A QC-t akarjuk!
Vissza az elejére Go down
Jonathan McWilliams
Elemi mágus
Elemi mágus
Jonathan McWilliams


Hozzászólások száma : 357
Aye! Pont : 3
Join date : 2011. Jun. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sophie szoknyája alatt

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 5
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 4 Icon_minitimePént. Dec. 02, 2011 3:53 pm

Deeeee xDDD A végén xDDD Hát én szétröhögtem magam :DDD
Vissza az elejére Go down
Den Starkiller
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Den Starkiller


Hozzászólások száma : 393
Aye! Pont : 40
Join date : 2010. Dec. 02.
Age : 32

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 14
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Dec. 03, 2011 2:40 am

Mashima betartja azt a szabályt, hogy ami nem megy, nem kell erőltetni. xD
A Rave Master folyamán se csinált edzésről szóló arc-okat, mint más shounenekben szokás, meglepett volna, ha itt bedob egyet.
A fejezet elején én is azt hittem, hogy egy mini arc jön a csillagszellemek világában az aréna előtt, aminek folyamán a banda eleget tesz a szellemek kérésének, megmentik a világukat, közben pedig megerősödnek.
Aztán, elkezdődött a buli és már sejthető volt, hogy jön ez a 1 nap = 3 hónap trollkodás... de hát, mint mondtam, ami nem megy, nem kell erőltetni. xD Aztán majd kiderül, mennyire tudnak így helyt állni... ha mást nem is, legalább a többi Tenrou szigetes emberke edzett.
Ó, és persze... Tehehehehee~


Vissza az elejére Go down
Raelae Xing'ke
Sárkányölő
Sárkányölő
Raelae Xing'ke


Hozzászólások száma : 182
Aye! Pont : 8
Join date : 2011. Jul. 21.
Age : 34

Karakter információ
Céh:
Szint: 5
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Dec. 03, 2011 12:27 pm

Gajeel-t mintha kihagyták volna a partiból... Hát szerintem Fairy Tail simán visszakerül elrabolt trónjára Very Happy
Vissza az elejére Go down
Reigen Hawkins
Elemi mágus
Elemi mágus
Reigen Hawkins


Hozzászólások száma : 4479
Aye! Pont : 517
Join date : 2009. Oct. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Quatro Cerberus

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 17
Jellem: Semleges Jó

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 4 Icon_minitimePént. Dec. 09, 2011 3:22 pm

És ott a Raven Tail-ed Cobra Very Happy Lehet örülni! Áh, tudtam, hogy Gerard nem halhat meg, a rajzoló egyik kedvenc karaktere. Meledy pedig... hmm... hogy meg nőiesedett Very Happy Az utolsó oldalon meg Natsu, hogy rávetődött Urtear melleire xD Erza-nak az orrának a rajzolása pedig ott kisértetiesen hasonlít a soul eater-es rajzolásra. Remélem nem vált át erre. Nincs bajom azzal sem, de én az eddigieket nagyon szerettem és ha a történet nem is, de a Fairy Tail rajzolása viszi nálam a pálmát. Erza-nak a gyanakodása amúgy jogos lehet, ez azért túl szép, hogy igaz legyen, de ki tudja?
Vissza az elejére Go down
Jonathan McWilliams
Elemi mágus
Elemi mágus
Jonathan McWilliams


Hozzászólások száma : 357
Aye! Pont : 3
Join date : 2011. Jun. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sophie szoknyája alatt

Karakter információ
Céh: Blackened Tears
Szint: 5
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 4 Icon_minitimePént. Dec. 09, 2011 4:25 pm

Én azt mondom, hogy Ultear segge még mindig elsőosztályú xd Na és Meledy, nyamm, nyamm :3
Vissza az elejére Go down
Igneel
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Igneel


Hozzászólások száma : 439
Aye! Pont : 12
Join date : 2011. Jan. 25.
Age : 33

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 4 Icon_minitimePént. Dec. 09, 2011 5:20 pm

RRRRAAAAAAVEN TAIIIIIIIIIIIIIIIIIIIL!!!!!!!!!!!!!!!!! FEAR US BIATCH!!!!!!!!!!!!!!!! XD Áh, úgyis laposra verik őket... mindegy, azért jó, hogy ott vannak XD! Am csatlakozom Reigenhez, túl szép lenne ez a szövetség, és Erza megérzései mindig helyesek... lesz itt még durvulás! Most naggyából sikerült nálam a Fairy Tailt visszatornászni hangulatban az "Elfogadható" kategóriába!
Mellesleg mindigis tudtam, hogy Ivan mester kedvenc együttese a Rolling Stones!
Itt amit mond mindenki kedvenc mestere, Ivan, hogy "time to pass judgement upon those fairies and paint them black", nos, azonnal, milliomod másodpercekre rá hogy elolvastam ez a szám jutott eszembe: KATT !
Vissza az elejére Go down
Reigen Hawkins
Elemi mágus
Elemi mágus
Reigen Hawkins


Hozzászólások száma : 4479
Aye! Pont : 517
Join date : 2009. Oct. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Quatro Cerberus

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 17
Jellem: Semleges Jó

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Dec. 22, 2011 7:17 pm

Na csak ki jött a 264 Very Happy Jobb későn, mint soha. Meg volt a nyáladzás is, amit személy szerint már hiányoltam és így száz részenként egyet-egyet beadagolva nagyon jól mutat egy shounenben is. A végén meg Happy szokásos trollkodása, meg az Erzaféle punish vitte a pálmát. A kövi részben, viszont végre megláthatjuk, milyen is Fiore fővárosa Smile Nagyon kíváncsi vagyok rá. Bár ha ott van az aréna, akkor egy képet már láthattunk a környékéről.
Vissza az elejére Go down
Petersen Ruw
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Petersen Ruw


Hozzászólások száma : 519
Aye! Pont : 6
Join date : 2011. Jul. 27.
Age : 32

Karakter információ
Céh: Raven Tail
Szint: 6
Jellem:

Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Jan. 12, 2012 12:02 am

Csak én nem értem, hogy Lucy vagy Wendy helyett miért nem Juvia ment?
Hisz ő Az S - osztályú versenyen is indult, és még az Urtear által való "felturbózásból" is kapott, úgy mint ők, így szerintem továbbra is erősebbnek kéne lennie tőlük.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)   Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!) - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Fairy Tail manga (spoiler veszély!!!)
Vissza az elejére 
4 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Fairy Tail AMV-k
» Fairy Tail Demotiváló
» Facebook Fairy Tail Club
» A Fairy Tail világa
» V. Fairy Tail Tábor!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Off :: Csevegő-
Ugrás: