KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Magánküldetés: Psycho Circus

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Pantherlily
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Pantherlily


Hozzászólások száma : 166
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Jan. 05.

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 10
Jellem:

Magánküldetés: Psycho Circus - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Psycho Circus   Magánküldetés: Psycho Circus - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 24, 2012 12:01 pm

Ha nem is olyan egyszerűen és gyorsan, mint ahogy azt a kezdetekkor megálmodtam bár, de végül sikeresen eljutottunk az utolsó körig. Remekül helytálltatok és pozitív értékelést érdemeltek mint a minőség mint a szorgalom és nem utolsó sorban a tolerancia terén is. Megesett ugyan, hogy elsőre nem sikerült megértenem egyik másik postot, vagy pont fordítva, a játékos oldalon történt félreértelmezés, az eredmény mégis dicséretes lett. Mint első küldetésemben, nem volt túl sok csavar, fordulat, vagy meglepetés, azt a néhány akadályt azonban remekül vettétek, a megoldások ötletesek voltak, kedvemre valók.
Egyedüli rossz pontként az utolsó kör rövid, egyszerű kivitelezését tudnám megemlíteni, ami lehet, hogy részben az én hibám, másfelől mégis biztos vagyok benne, hogy ebből többet is ki lehetett volna hozni.

Egy gátlások nélküli, nyers és egyértelmű stílusban megfogalmazott értékelést, így a jutalom osztás után azért még várok tőletek, hogy itt vagy püben, azt rátok bízom.

Mindent egybevéve elégedett vagyok és hálás. Hálám pedig a következő javak bőkezű osztogatásában nyilvánítom meg.

Kao: +400VE +2.630.000 Gyémánt
Kuudo: +100VE

Rohandar: +380VE +4.500.000 Gyémánt
Vissza az elejére Go down
 
Magánküldetés: Psycho Circus
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Magánküldetés: A villámlopó
» Magánküldetés: Ölj
» Magánküldetések
» Magánküldetés: Farkasvadászat
» Magánküldetés: Egy kis kiruccanás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Fiore Királyság :: Máshol...-
Ugrás: