KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Thrin - Füles sas

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Thrin
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Thrin


Hozzászólások száma : 130
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. May. 04.

Karakter információ
Céh: -
Szint: 3
Jellem:

Thrin - Füles sas Empty
TémanyitásTárgy: Thrin - Füles sas   Thrin - Füles sas Icon_minitimeSzer. Május 08, 2013 9:56 pm

Név: Sagena
Faj: Füles sas
Neme: Hím
Története:

A városba érve a kereskedő negyed felé vettem az irányt. Ebbe a negyedbe ritkábban jártam mint a többi be, mert általában pénz hiánnyal küszködök, de most volt egy kis fölös elkölteni való gyémántom, ezért betértem a városba és a bazárok felé vettem az irányt. A bazárok közt kutakodva számtalan érdekességet láttam, némelyik még hasznosnak is számított, csak éppen nem volt rá elegendő pénzem. Épp a sokadik pult előtt álltam meg, hogy szemügyre vegyek egy különféle tárgyakkal, gyöngyökkel, kristályokkal tele rakott tálat. Ahogy rakodtam a tálban lévő dolgokat a boltos öregasszony által megfigyelve, egyszer csak egy tojást vettem észre. A tojás nem egyszerű tyúk tojás méretű volt, hanem egy két-három ököl átmérőjű tojás. A kezembe vettem és méregettem egy kicsit a súlyát, tapintásra kissé meleg volt amit én a nyári nap hevének tudtam be, épp letenni készültem mikor az öregasszony közelebb lépett:
- Jó szeme van az úrnak az ilyesmihez - kuncogott halkan közelebb hajolva - azonnal a legféltettebb kincsemet találta meg, egy sárkány tojást.
Kissé megdöbbentem a kijelentésen, az öreg asszony félre értve a pillantásomat sietve folytatta:
- Bizony, még 5 éve találtam rá a Déli hegységekben, nagyon ritkák ezek, de csak bizonyos időközönként kelnek ki, ezért csupán 100 000 gyémántért el is adom.
Olyan behízelgően és magabiztosan beszélt, hogy gyorsan elaltatta a kezdeti kételyeimet. De sajnos erre sem volt elég pénzem, közel sem. Már épp csalódottan tettem volna vissza a tojást a helyére mikor erősen megtaszítottak hátulról és elejtettem a tojást. Az még földet sem ért egy kéz máris elkapta és a tolvaj már inalt is. Egy ideig meglepődve bámultuk egymást az öregasszonnyal, aztán megtört a pillanat és rikoltozni kezdett:
- Fogják meg!
Rohanvást vetettem magam utána. A srác gyors volt, szinte elképesztően gyors. Mikor észre vett egy ideig a sikátorok közt próbált meg lerázni, de mikor nem sikerült neki egy hirtelen mágiával felgyorsította a mozgását és nyílt terepen tartott a városból kifelé. A gyereket pár perc után el is vesztettem. Szerencsére farkas alakban elég sokáig éreztem még a szagát a levegőben, így tudtam követni. Az irányt nem változtatta meg, tökéletesen megbízott a sebességében. A nyomai az erdő mélyébe vezettek. Nem sokára meg is találtam egy aprócska tisztáson ücsörgött és épp a tojást próbálta készült feltörni. Mivel nem akartam, hogy esélye nyíljon elszaladni, ezért Kappa formát öltöttem. A bokorból ahol álltam pár vízköpetet szórtam a srác köré, ezzel kissé megzavartam és az amúgy is nedves földet iszapossá változtattam. A srác bokáig süppedt mire reagálhatott volna, hogy elejét vegyem a reakciójának Korrigan alakot öltöttem és a bokorból kiugorva a megjelenésemmel sokkoltam a srácot, majd az iszapos talajból számtalan indát növesztettem és azzal vertem béklyóba a gyereket. Azután a csont alakomat vettem fel, ebbel a némiképp félelmetesebb alakban kicsit elvertem és elijesztettem a gyereket, aki a tojást hátra hagyva távozott. Ezután fogtam és visz mentem az árushoz.Az Az útszélen találtam egy bojtorján láncot, meg a város határban a part menti sziklásban két szedésnyi Zilizt is. Az öreg asszony erre azt mondta:
- Hazudtam, ez nem egy sárkány tojás. Igazából nem is tudom, hogy mi és mikor fog kikelni, de ha megveszed neked adom mindössze 25 000 gyémántért.
Nagyon megörültem és vigyorogva nyújtottam át a pénzt, örülve, hogy szereztem valamit, ami lehet hogy csak egy drága tojás rántotta lesz, de talán sokkal jobb.


A hozzászólást Thrin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 09, 2013 5:54 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Thrin
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Thrin


Hozzászólások száma : 130
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. May. 04.

Karakter információ
Céh: -
Szint: 3
Jellem:

Thrin - Füles sas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thrin - Füles sas   Thrin - Füles sas Icon_minitimeSzer. Május 08, 2013 9:57 pm

Szedtem
1 db Bojtárján láncot
2 db Zilizt
Vissza az elejére Go down
Gazille Redfox
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Gazille Redfox


Hozzászólások száma : 65
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Nov. 10.

Thrin - Füles sas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thrin - Füles sas   Thrin - Füles sas Icon_minitimeCsüt. Május 09, 2013 1:46 pm

Szia Thrin,

Név: A familiáris neve
Faj: A familiáris faja
Nem: A familiáris neme
Történet: egy minimum ötszáz szavas elbeszélés, amiben elmeséli a játékos hogyan tett szert, hogyan szerezte meg a familiáris tojását a játékos (igen tojásból kelnek ki, lásd a familiárisok leírásánál).

A történet megvan, ám a többit pótold. Tudom, csak egy - egy szavak, de legyen teljes a pályázat. Szólj kérlek privátban, ha javítottad.
Vissza az elejére Go down
Gazille Redfox
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Gazille Redfox


Hozzászólások száma : 65
Aye! Pont : 0
Join date : 2012. Nov. 10.

Thrin - Füles sas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thrin - Füles sas   Thrin - Füles sas Icon_minitimeCsüt. Május 09, 2013 6:22 pm

Nos, a pályázatod elég egyszerű és sovány lett történetileg, de a minimum megvan, így nem kötök bele. A pályázatot elfogadom, a gyémánt levonva.

A növények jóváírva.
A növényszedésed csupán csak egy mondat volt, amit nagyon, de nagyon keveslek, azonban hűségesen gyűjtöd ezeket a növénykéket, így én ebben itt nem tartalak fel, ám saját véleményem, hogy a növényszedésre nyugodtan áldozhatsz több karaktert is. Ezek az egy - egy mondatok egy bizonyos szint után elég egyszerűek.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Thrin - Füles sas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thrin - Füles sas   Thrin - Füles sas Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Thrin - Füles sas
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Thrin
» Thrin
» Szivárványviadal
» Thrin
» Thrin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Nyilvántartás :: Pályázatok :: Lezárt Pályázatok :: Szövetséges pályázatok :: Familiáris pályázat-
Ugrás: