KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Elizabeth Colmen familiárs pályázata- Kira

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Elizabeth Colmen
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Elizabeth Colmen


Hozzászólások száma : 159
Aye! Pont : 0
Join date : 2010. Nov. 05.
Age : 29

Karakter információ
Céh:
Szint: 2
Jellem:

Elizabeth Colmen familiárs pályázata- Kira Empty
TémanyitásTárgy: Elizabeth Colmen familiárs pályázata- Kira   Elizabeth Colmen familiárs pályázata- Kira Icon_minitimeSzer. Jan. 12, 2011 8:52 pm

Név: Kira
Nem: Nőstény
Faj: Tigris Familiárs


Küldetésem lezártával sikeresen elnéztem a vonat végállomását így Magnolia helyett a Keleti erdők környékén ért véget utazásom sajnálatos módon, de nézzük a jó oldalát egész jó idő van ahhoz képest, hogy még mindig bokáig érő hó van. Bár az a vékony kis kabát ami rajtam nem éppen biztosít annyi meleget számomra, hogy ne fáznék egy kicsit, de se baj utam során már megszoktam és különben is fekete táskám eléggé melegíti a hátam.
Miközben lassú léptekkel sétálok az erdő szélén egy fekete köpenyes férfit pillantok meg a távolban és valami van a kezében bár ilyen távolból elég nehéz kivenni, hogy mi lehet az. Ha jól látom egy tojás, bár nem vagyok benne teljesen biztos. Míg a tojást nézegettem addig egyre közelebb sétáltam a köpenyes alakhoz, de nem állt szándékomban más csak az, hogy meg kérdezzem, hogy milyen tojás az ami nála van, de mikor már csak körülbelül három méterre vagyok attól az ismeretlentől halk szavait hallom.
-Végre... nem fogom odaadni senkinek, csak az enyém, végre ehetek- hallom a köpenyes férfi hangját majd ahogy még egy lépést teszek felé hirtelen szembe fordul velem, így kissé jobban megnézve a férfit rövid fehér haja van és vörös szemei és körülbelül a 20-as éveiben járhat.
Tűnés innen! Ha nem tűnsz el most rögtön, akkor megbánod!- Kezd el fenyegetni mire én csak félrebillentett fejjel nézek rá és a tojásra felváltva s közben továbbra is azon gondolkozom, hogy milyen tojás lehet? Egy madáré talán? Nem, nem hiszem ilyen tojást még soha az életemben nem láttam. Ezen furcsa narancssárga és fekete csíkok vannak össze-vissza.
-Miért mennék el? Erre van dolgom, így nem megyek el!- Jelentem ki kissé mosolyogva s ez a válasz kissé meglepte az előttem állót, de a meglepettsége nem tartott sokáig helyét átvette egy magabiztos mosoly.
-Ha nem mész el most rögtön megöllek!- Fenyeget továbbra is, de ezzel nem igazán foglalkozom most sem ahogy az utóbbi időben sem. Valamiért mostanában tényleg nagyon keresem a bajt, jó tény, hogy nincs ellenemre így legalább nem unalmas az élet.
-Lehet próbálkozni.- Mondom miközben én is egyre jobban mosolygok. Kíváncsi vagyok, hogy egyáltalán mágus-e? És miért ennyire fenyegetőző pedig kivételesen semmit sem tettem. Vagy legalábbis amiért ő ilyen lehetne olyat biztos nem.
-Hát legyen- válaszol majd lerakja maga mellé a tojást én azonban továbbra sem veszem le táskám a hátamról nagyon is jó helyen van ott egyenlőre legalábbis.- Ice Make: Sword- Varázsol mire egy jégkard jelenik meg kezében s elindul felém egyre gyorsabb és gyorsabb léptekkel, de még mielőtt támadhatna én is varázsolok és egy csontdárdát húzok ki a földből. S a férfi támadása ellen azzal védekezem, de a köpenyes nem hagyja annyiban továbbra is támad s a támadásait egyenlőre kissé nehézkesen de sikerül hárítanom mivel nem mozog valami gyorsan de annál jobban forgatja a kardot.
-De azért igazán megmondhatnád, hogy minek köszönhetem azt, hogy ennyire meg akarsz ölni?- Nézek rá kíváncsian miközben továbbra is hárítom a támadásokat és néha-néha én is egyszer-kétszer támadok, bár eddig még nem jártam szerencsével… sajnos. Ha továbbra is így folytatódik lehet, hogy még egy két élőhalottat is segítségül hívok mert nem áll szándékomban egyenlőre meghalni.
-Mert veszélyt jelentesz, és mert elakarod venni a mai ebédem.- Válaszol kissé lassan az elemi mágus. Ebből azt a következtetést vonom le, hogy nem csak én fáradok hanem ő is.
-Nem állt szándékomban rád támadni sőt az ebédedet sem akarom elvinni. Csak annyit szerettem volna kérdezni, hogy az milyen tojás?- Teszem fel most kérdésem miután megmagyaráztam a férfinak, hogy tulajdonképpen miért nem mentem el mellette azon kívül, hogy még szinte a közelében sem voltam de már fenyegetett.
-Ja persze pont mint a többi fekete mágus aki megpróbált az utóbbi pár napban megölni- Válaszol gúnyosan. Mire én csak sóhajtok, vajon mibe keveredhetett, hogy ennyire mag akarják ölni? Biztos valami olyat hallott amit nem kellett volna, vagy éppen olyan megbízást vállalt el.
-Na ide figyelj te éhes vagy ugye?- Kérdezem miközben ő egy kis időre ráhagyja a támadást és közben bólint válaszként így én tovább folytatom. – Akkor lenne egy ajánlatom nálam körülbelül egy napra elegendő étel van oda adom ha megkapom cserébe a tojást. Mit szólsz?- Kérdezem, de a köpenyes egyenlőre nem mondd semmit csak kissé elgondolkozik. Számomra ez egy előnyős csere lenne mivel én nem rég ettem és ráadásul nem sokára „haza” is érek és akkor legalább megtudhatnám, hogy milyen tojás is az ami a férfinál volt, igaz, hogy várnom kell rá de se baj.
- Jól van legyen- Válaszol nagy sokára s kezéből eltünteti a jégkardot mire én eltüntetem a csontdárdát majd átadom neki az étel nagy részét kivéve egy szendvicset ő pedig odaadja a tojást amit bele rakok táskámba.
-Amúgy mi a neved?- Teszi fel hirtelen a kérdést a férfi miközben beleharap az egyik szendvicsbe amit nem rég adtam neki.
-Elizabeth. A tiéd?- Érdeklődők ha már ő tudja az én nevem akkor legalább én is tudjam az ő nevét.
-Raphaelnek hívnak!- válaszol majd elindul lassú léptekkel arra amerről én nem rég jöttem.- Sok szerencsét a tojáshoz- Mondja de közben nem áll meg és nem is nézz hátra hanem lassú léptekkel halad számomra ismeretlen célja felé.
-Sok szerencsét a többi fekete mágushoz- Mondom el én is mosolyogva jó kívánságom majd lassú léptekkel indulok el a legközelebbi vonatállomás felé, hogy minél hamarabb haza érjek a tojással…

Kicsi Kira:
Elizabeth Colmen familiárs pályázata- Kira Pici_Kira_www.kepfeltoltes.hu_

Kira:
Elizabeth Colmen familiárs pályázata- Kira Kira_www.kepfeltoltes.hu_


A hozzászólást Elizabeth Colmen összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 07, 2012 12:45 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Gray Fullbuster

Gray Fullbuster


Hozzászólások száma : 964
Aye! Pont : 85
Join date : 2009. Oct. 06.
Tartózkodási hely : A céhház ebédlőjében

Elizabeth Colmen familiárs pályázata- Kira Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elizabeth Colmen familiárs pályázata- Kira   Elizabeth Colmen familiárs pályázata- Kira Icon_minitimeVas. Jan. 16, 2011 8:43 pm

Pályázat elfogadva, ár 25. 000 Gyémánt
Vissza az elejére Go down
https://fairytailszj.forumotion.com
 
Elizabeth Colmen familiárs pályázata- Kira
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Elizabeth Colmen
» Elizabeth Colmen
» Elizabeth Colmen
» Elizabeth Colmen
» Magánküldetés: Őrült elme (Elizabeth Colmen, Seraphine Mortalité, Bonnie)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Nyilvántartás :: Pályázatok :: Lezárt Pályázatok :: Szövetséges pályázatok :: Familiáris pályázat-
Ugrás: