KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Take over ingyen? Avagy Félix és Nati találkozása

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Félix Wright

Félix Wright


Hozzászólások száma : 6
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Aug. 02.

Karakter információ
Céh:
Szint: 1
Jellem:

Take over ingyen? Avagy Félix és Nati találkozása Empty
TémanyitásTárgy: Take over ingyen? Avagy Félix és Nati találkozása   Take over ingyen? Avagy Félix és Nati találkozása Icon_minitimeSzer. Aug. 10, 2011 3:32 pm

Haregon a mesés tengerre néző kikötő város. Szép kis hely meg kell vallani, és meglehetősen jól élnek a helyi kereskedők is. Legalábbis úgy tűnt. Az egyetlen hátulütője, hogy kevés mágus lakja így nekem nem sok dolgom van itt. Rendesen munkát se kapok. A kajám is lassan kifogy, és itt még csak a tanulmányaimat se folytathatom. Magányosan bandukoltam a kutyus alakomban, elvegyülve a tömegben, ide oda nézelődve. Megtekintettem a plakátokat, de semmi hozzám köthető munkát nem találtam. Viszont találtam helyette mást. Egy reklám plakátot. Egy versenyről ahol a győztesnek megtanítják a Take over varázslatot, méghozzá ingyen, és bérmentve. Meglepődtem a hirdetést látva, de tudtam, hogy megütöttem a Jack potot. Örömömben a magasba ugrottam és vissza is változtam ahogy a levegőbe bokszoltam.
-Yes! Még szép, hogy oda megyek.-Nagy sietségemben észre se vettem azt az idős hölgyet aki a hirtelen kutyából fiú trükktől szívinfarktust kapott, és ledölt pihenni, miközben én rohanva megindultam.
-Take over, itt jövök!
Vissza az elejére Go down
Nati Teina
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Nati Teina


Hozzászólások száma : 414
Aye! Pont : 10
Join date : 2011. Mar. 26.
Age : 27
Tartózkodási hely : konyha

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 10
Jellem: Semleges jó

Take over ingyen? Avagy Félix és Nati találkozása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Take over ingyen? Avagy Félix és Nati találkozása   Take over ingyen? Avagy Félix és Nati találkozása Icon_minitimeSzer. Aug. 10, 2011 4:13 pm

A küldetés sosem vár meg, ezért megint a falnál kötöttem ki. Ahogy végig mértem, láttam egy plakátot, egy felhívásra alakváltó mágusoknak. Egy verseny, és aki nyer ingyen Take Overt kap! Na, el is indulok most már Hargeonba. Gyorsan lebeszéltem a mesterrel, aki figyelmeztetett, hogy ez lehet, hogy csak egy csapda, mert arra nem nagyon van mágus sem, nem hogy ilyen versenyek, de azért beleegyezett az indulásomba. Én papagáj alakom átvéve odaröppentem, és mire odaértem már teljesen kimerült voltam. A város közepén is megláttam egy plakátot, amin megint csak fel volt tüntetve a verseny, a plakát alőtt pedig, egy kutya ült, akiből hirtelen ember lett. Nagyon fiatalnak, tűnt, de szavaiból, és abból amit láttam azt vettem ki, hogy ő is a Take Over miatt lehet itt.
Vissza az elejére Go down
Félix Wright

Félix Wright


Hozzászólások száma : 6
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Aug. 02.

Karakter információ
Céh:
Szint: 1
Jellem:

Take over ingyen? Avagy Félix és Nati találkozása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Take over ingyen? Avagy Félix és Nati találkozása   Take over ingyen? Avagy Félix és Nati találkozása Icon_minitimeSzer. Aug. 10, 2011 4:28 pm

Rohantam a boltba, hogy időben odaérjek. Nem tudtam mennyi időm volt, de nem bíztam a véletlenre, szélsebesen futottam, hogy időben megérkezzek a boltba a verseny idejére. Nem nagyon figyeltem a körülöttem lévőkre, inkább csak kerülgettem őket, bár ez nem volt túl könnyű tekintve, hogy többen is lassan reagáltak, így csak az utolsó pillanatban álltak félre. Néhányszor pedig bele is ütköztem a közelemben haladókba. Gyorsan félre léptem és hátra dobtam egy bocsit, mielőtt tovább száguldottam volna, mint egy eszelős.
Nem sokkal később megálltam a boltnál, és kicsit kifújtam magam, majd benyitottam. Meglepően kevesen voltak. Kicsit furcsálltam is. Alig voltunk hárman négyen. Úgy gondoltam, hogy egy ilyen eseményre többen jelentkeztek, de úgy tűnt, hogy az a bizonyos negyedik is csak vásárolni volt, majd el is ment ahogy jött, engem kikerülve. Utána tekintettem, de nem látszott rajta semmi különös.
Közelebb mentem.
-Jó napot. Ugye itt lesz a verseny?
Vissza az elejére Go down
Nati Teina
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus
Nati Teina


Hozzászólások száma : 414
Aye! Pont : 10
Join date : 2011. Mar. 26.
Age : 27
Tartózkodási hely : konyha

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 10
Jellem: Semleges jó

Take over ingyen? Avagy Félix és Nati találkozása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Take over ingyen? Avagy Félix és Nati találkozása   Take over ingyen? Avagy Félix és Nati találkozása Icon_minitimeSzer. Aug. 10, 2011 4:37 pm

A fiú szinte fénysebességgel indult el a járókelők között, nem figyelve a többi ember épségére. Kíváncsi voltam mennyi időm van a verseny kezdésig, hogy az a fiú így sietett. Gondoltam megszaporázom én is a lépteim, hátha késésben lennék. Út közben a város csodálatos tisztaságát, és fényét figyeltem amiben tündökölt. Kedves kis helynek látszott. A nagy bámészkodásban majdnem elvétve a kis boltot. Furcsa volt a kis tömeg... talán Bob mesternek lett volna igaza? Minden estre azért bemegyek és megérdeklődöm a dolgot. Ahogy beléptem, már tényleg elfogott a kétely az egész dolog felől, mivel csak egy-két vásárló volt, és a fiú, akit a plakátnál láttam. Hallottam ahogyan megkérdezi a boltost.
-Jó napot. Ugye itt lesz a verseny? -a válaszban minden kiderül.
Vissza az elejére Go down
Félix Wright

Félix Wright


Hozzászólások száma : 6
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Aug. 02.

Karakter információ
Céh:
Szint: 1
Jellem:

Take over ingyen? Avagy Félix és Nati találkozása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Take over ingyen? Avagy Félix és Nati találkozása   Take over ingyen? Avagy Félix és Nati találkozása Icon_minitimeSzer. Aug. 10, 2011 4:45 pm

-Oh, igen-igen itt lesz a verseny. De még van idő, addig néz körül nyugodtan hátha találsz valami kedvedre való varázslatot.-Mondta a tulaj. Egy pár pillanatnyi néma csend után nyújtóztam egyet.
-Nem köszönöm. Nekem bőven elég ha most ide adja a varázslatot. Mindkettőnk idejét megspórolná.-Mondtam nagy vigyorral, bár a kétségek mint faltörőkosok ostromolták meg az agyamat, de egyenlőre engedtem a naivságomnak. Megfordultam, és végig néztem "ellenfeleimen", akik szinte azonos korúak voltak velem. Legalábbis azt hiszem ők is ide jöttek, mi mást keresnének egy ilyen lepukkadt helyen?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Take over ingyen? Avagy Félix és Nati találkozása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Take over ingyen? Avagy Félix és Nati találkozása   Take over ingyen? Avagy Félix és Nati találkozása Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Take over ingyen? Avagy Félix és Nati találkozása
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nati vs. Shiki avagy a szatír és a jókislány
» Egy kaszinónak befellegzett, avagy Atsui és Den találkozása
» Ai és Red találkozása, avagy maradtunk volna inkább otthon
» Ai és Shou találkozása avagy nem vér a testvérek igazi köteléke
» Thrin vs. Gempachi Ingyen ebéd ? Még mit nem. ( ellenőrihető )

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Fiore Királyság :: Hargeon :: Mágikus bolt - Játéktér-
Ugrás: