KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Rohandar vs Miliko - Az emberrablási kísérlet (ellenőrizhető)

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Rohandar Blacksteel
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Rohandar Blacksteel


Hozzászólások száma : 2742
Aye! Pont : 2
Join date : 2011. Aug. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Küldetésen

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 16
Jellem: Semleges Gonosz

Rohandar vs Miliko - Az emberrablási kísérlet (ellenőrizhető) Empty
TémanyitásTárgy: Rohandar vs Miliko - Az emberrablási kísérlet (ellenőrizhető)   Rohandar vs Miliko - Az emberrablási kísérlet (ellenőrizhető) Icon_minitimeHétf. Dec. 19, 2011 7:26 pm

Egész kellemes napnak ígérkezett a dolog. Ahogy szokásom volt, a jól megérdemelt lazsálásomat élveztem, azaz élveztem volna, csakhogy eljött ismét a munka ideje.
- Kell valami munka. – gondoltam morcosan, majd utamat a küldetésfal felé vettem.
Sorba vettem a küldetések java részét, de egyik sem keltette fel az érdeklődésemet, mígnem fel nem fedeztem egy furcsa papirost. Semmi leírás nem volt rajta, mindössze a jutalom és egy cím.
- Különös. – tanakodtam, és levettem a cetlit. – Ez már kíváncsivá tett. – gondoltam elégedetten, és elindultam, hogy a megadott címre elmenjek.
Az út eléggé rövidre sikeredett, mivel a léghajónk meglehetősen közel repült éppen arra, ahol a megbízó lakott. Egy Hargeonhoz közeli kisvárosban kötöttem ki, és rövid idő alatt meg is találtam a felhíváson szereplő címet. Bekopogtattam az ajtón.
Egy komornyik nyitott ajtót. Ötven év körüli, magas, vékony emberke volt.
- Miben segíthetek? – kérdezte.
- Erre a felhívásra szeretnék jelentkezni, vagyis… információt kapni róla. – mondtam el a jövetelem célját.
- Fáradjon beljebb, azonnal bejelentem az uramnál. Kit is jelenthetek be? – kérdezte.
- Rohandar vagyok. – mutatkoztam be.
Miután végre fogadott a ház ura, rá is térhettünk a tárgyra.
- Szóval Rohandar-dono, jól gondolom, hogy Ön egy sötét céhből jött hozzám? – kérdezte módfelett választékos szólással.
- Igen, jól gondolja. Miféle megbízása lenne számomra? – érdeklődtem.
Elém rakott néhány fénykémet.
- Íme a hölgy. – mutat a képre. – A neve Mimasuya Miliko. Ő is mágus, a Blue Pegasus céh tagja. – ad további felvilágosítást róla.
- Rendben. És nekem mi lenne a feladatom? - érdeklődtem a továbbiakról.
- Arra szeretném megkérni Önt, hogy hozza el nekem, lehetőleg sértetlenül a kisasszonyt. Szeretnék vele játszadozni egy kicsit. – mondta, és egy perverz mosoly jelent meg az arcán.
- A mindenit, az öreg nem viccel. – gondoltam. – És hol találom meg? – kérdeztem.
- Jelenlegi információim szerint Hargeonban van. – válaszolta a fickó.
Miután megállapodtunk pontosan az összegben, és megbeszéltük a részleteket, elindultam Hargaonba. Kora délután értem el odáig. Az utcákon nem sok ember járkált, kivéve a piacot, meg a kikötőt. Nagyjából háromnegyed órás lézengés után találtam rá a tömegben a lányra. Egy ideig teljesen feltűnően követtem, ami szemmel láthatóan nem kerülte el a figyelmét. Megpróbált lerázni, és befordult az egyik szűk kis utcába.
- Most megvagy! – gondoltam elégedetten, majd miután én is befordultam, megszólítottam: - Miliko-sanhoz van szerencsém? - kérdezem gonosz mosollyal az arcomon.
- Talán. Ki kérdezi? – mondja mogorva arckifejezéssel, hangjából pedig érezhető, hogy nem tetszik neki a helyzet, de voltaképpen van is rá oka.
- Az lényegtelen. Ami viszont fontos az az, hogy szeretném megkérni kegyedet, hogy tartson velem egy kis kiruccanásra. – mondom továbbra is finomkodva.
- Kiruccanásra? Kösz de nem és most húzz innen. – válaszolja változatlan hangnemben, majd hátat fordít nekem, és el szeretne menni.
- Attól tartok ebbe nincs beleszólása. – mondtam, majd kinyújtottam a kezemet és elmormoltam a varázsigét: - Rise of Dead! - idézek meg két hullát a sikátor másik oldalára, vele szembe.
- Tch… - reagál a lépésemre a lány, és ismét felém fordul, majd elrugaszkodik, majd a ház tetején érkezik le.
- Nem rossz. – gondoltam. – Ejnye-ejnye, látom nem könnyíted meg a munkámat mi? – zsörtölődöm inkább magamnak, mit Milikonak. – De előlem nem menekülhetsz ilyen könnyedén. Rise of Dead! – idézek meg ismételten két hullát, ezúttal a tetőre, majd a lent lévő kettőt is utasítom, hogy másszanak felfelé. – Kapjátok el, de élve! – hangzik a parancsom a harcosaimhoz, jómagam pedig a lépcsőhöz szaladtam, mely a ház elején volt, és nekiláttam, hogy ily módon kerüljek fel a háztetőre.
- Naná, hogy nem. – mondta a lány megvetően. – Akkor fogócskázzunk! Uindo Burasuto! – lövi le az egyik testemet, amely hátrarepül, és összetör néhány cserepet a tetőn.
Én mindezt jól hallhattam, mivel a lépcső melyen felfelé haladtam egyfajta tűzlétra volt, így a ház külsején helyezkedett el.
- Jó lesz sietni. – gondoltam.
Hallottam, hogy a másik testem is támadásba lendül, majd kardok csörgésére lettem figyelmes. Ekkor végre valahára elértem a ház első emeletére, a két másik emberem pedig már a második szinten járt.
- Én a helyedben inkább jól viselkednék! – kiáltottam fel a lánynak.
Időközben több nézelődőnk is akadt, de nem törődtem velük különösebben. Miközben lépkedtem felfelé a lépcsőkön hallottam, hogy ismét beveti a széllökés mágiát, melytől most a másik hullóm koppant egyet.
Abban a pillanatban, ahogy felértem a lépcsőn, ellenfelem ismételten lebegni kezdett, és nagyjából két méter magasan volt a ház tetejétől. A két felfelé mászó bábom már majdnem felért, így hát meg mertem kockáztatni egy kissé kétesélyes végkimenetelő támadást is, de előtte még rossz ellenfélként figyelmeztettem ellenfelemet.
- Most szólnék, hogy a következő támadásomban ne csinálj hülyeséget, mert az fájni fog neked! – mondtam teljesen magabiztosan.
A két lelőtt testet felkeltve nekifutásba kezdtem velük, majd elrugaszkodtam a lány irányába. Hát a látvány és az eredmény szintén kétféle volt. Ez egyik élőhalott nem érte el a célpontot, és mint egy darab krumplis zsák a mélybe zuhant. Ellenben a másik katonám elkapta a lány bokáját.
- Kettőből egy. Nem is olyan rossz. – gondoltam elégedetten. – Bármikor képes vagyok felrobbantani bármelyik halott testét, szóval, ha nem akarod cafatokban végezni, akkor add meg magad! – tártam fel újabb titkaimat ellenfelem előtt, még mindig sziklaszilárd bizonyossággal afelől, hogy én leszek a győztes.


A hozzászólást Rohandar Blacksteel összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Feb. 13, 2012 2:22 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Mimasuya Miliko
Elemi mágus
Elemi mágus
Mimasuya Miliko


Hozzászólások száma : 44
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Dec. 11.
Age : 30
Tartózkodási hely : Itt, ott, amott

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 2
Jellem:

Rohandar vs Miliko - Az emberrablási kísérlet (ellenőrizhető) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rohandar vs Miliko - Az emberrablási kísérlet (ellenőrizhető)   Rohandar vs Miliko - Az emberrablási kísérlet (ellenőrizhető) Icon_minitimeKedd Dec. 20, 2011 4:57 pm

Hargeon, mily szép látványt is nyújt a fénylő tengervíz. Csodás város már csak az lenne még csodásabb, ha az idő és a víz is megfelelő lenne a fürdésre. Sajnos azonban ez nem fog összejönni még vagy öt és fél hónapig. Így a fürdés helyett inkább a városban való kóricálást választom. Remélhetőleg holnapra már megjavítják a mozdonyt és a vonat tovább indul. Addig is, ha már a városban sétálok, keresek valami szálláshelyet, melyet a megmaradt pénzemből még meg tudok fizetni.
Sétám közben azonban nem várt ˝rajongót˝ kapok. Hogy lerázzam magamról az engem igen csak feltűnően követő férfit betérek egy sikátorba. Ám még így is követ, sőt még meg is szólít.

- Miliko-sanhoz van szerencsém? – kérdezi arcán felvillanó gonosz mosollyal.
- Talán. Ki kérdezi? - nézem a férfit nem épp barátságos tekintettel hangomban pedig érezhető, hogy nincs ínyemre hogy megszólított.

- Az lényegtelen. Ami viszont fontos az az, hogy szeretném megkérni kegyedet, hogy tartson velem egy kis kiruccanásra. - mondja finomkodva, de nem túl barátságosan.
- Kiruccanásra? Kösz, de nem és most húzz innen. - válaszolok ugyan azon hangnememben, mint az előbb majd hátat fordítok a férfinak, hogy tovább indulhassak.

- Attól tartok ebbe nincs beleszólása. - válaszolja, majd a következő pillanatban meghallom az általa elkiáltott varázsigét: - Rise of Dead!a szavak hallatára két ugyan csak férfi személy jelent meg a sikátor másik kijáratánál, akik nem tűntek pont élőnek. ~ Értem szóval ez lenne a fekete mágia. ~ Szép volt, jó volt, de azt hiszem, a mágia e típusával most félbeszakítom az ismerkedést.
- Tch... - válaszolok, igen röviden majd a férfi felé fordulok. Elrugaszkodok a talajtól és a Flight nevű varázsigémnek köszönhetően felröppenek a sikátor jobb oldalát képző ház tetejére.
- Ejnye-ejnye, látom, nem könnyíted meg a munkámat mi? - mondja immáron letegezve engem. Mégis honnan vette a bátorságot, hogy letegezzen? Nem is ismerjük egymást.
- Naná, hogy nem. - nézek megvetően le a férfira. majd már indulnák is tovább ám ekkor folytatja mondandóját.

- Előlem nem menekülhetsz ilyen könnyedén. Rise of Dead! - idéz meg ismételten két testet, méghozzá a ház tetejére ahol én is vagyok. Még ilyen távolságban is képes használni? Ez nem jó hír. - Kapjátok el, de élve! – hallom utasításait.
- Na, akkor fogócskázzunk. - mondom, majd a levegőbe vetem magam. – Uindo Burasuto! / Wind Blast! / - ütök a levegőbe megcélozva az egyik testet.
A test egyszerűen hátrarepül, és összezúz néhány cserepet a tetőn. A másik támadásba lendül, méghozzá egy katanával a kezében. Egy pillanatra ugyan meglep, a kardos fazon ám hamar túlteszem magam rajta és elő kapom a hátamon elhelyezkedő katanám és vívni kezdek ellenfelemmel.

- Én a helyedben inkább jól viselkednék! - kiabál fel nekem. A járó-kelők gyülekezni kezdenek eme nem mindennapi jelenetet nézve. ~ Na, remek már csak ők hiányoztak.~
Majd mikor vívás közben elég közel kerülök, bomladozó testű ellenfelemhez, újra mágiát használok.
- Uindo Burasuto! / Wind Blast! / - ütésem a mellkasára célzom, ezzel remélhetőleg hátrébb repítem. Hogy megnehezítsem ellenfeleim dolgát ismét a Flight nevű mágiámhoz folyamodom és két méter magasba röpítem magamat.
Közben a mágus is felér a tetőre.

- Most szólnék, hogy a következő támadásomban ne csinálj hülyeséget, mert az fájni fog neked! – fenyeget meg magabiztosan majd a feltápászkodó embereivel nekifutnak, és ugranak. Az egyiknek sikerül elkapnia a lábadat a boka tájékában, és jól megkapaszkodik benne így nem engedve, hogy elmeneküljek és mind e közben felérnek a maradék embereim is.
- Bármikor képes vagyok felrobbantani bármelyik halott testet, szóval, ha nem szeretnéd cafatokban végezni, akkor add meg magad! – magabiztossága már egyenest idegesítő nem mintha puszta jelenléte nem lenne az. De azt hiszem, majd most megtanítom neki, hogy ne becsüljön le, csak mert nő vagyok, és mert nem tűnök erősnek. Katanám visszasüllyesztem a sayájába majd két kezem hátrahúzom a mellkasomig.
- Ne szállj el magadtól. Uindo Burasuto! / Wind Blast! / - ütök egyszerre mindkét kezemmel a fekete mágus felé ám a csapások nem őt találják el, hanem két oldalánál csapódik a tetőbe. Ha számításaim pontosak, akkor sikerült akkora erőt kifejtenem, hogy a tetőcserepeket tartó léc beszakadjon a férfi alatt. Ha ez összejön, ismét előkapom a kardom és azzal szabadítom ki fogságba esett lábamat. Majd ha ezzel is meg leszek, átlibbenek a másik lakás tetejére.

Vissza az elejére Go down
Rohandar Blacksteel
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Rohandar Blacksteel


Hozzászólások száma : 2742
Aye! Pont : 2
Join date : 2011. Aug. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Küldetésen

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 16
Jellem: Semleges Gonosz

Rohandar vs Miliko - Az emberrablási kísérlet (ellenőrizhető) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rohandar vs Miliko - Az emberrablási kísérlet (ellenőrizhető)   Rohandar vs Miliko - Az emberrablási kísérlet (ellenőrizhető) Icon_minitimeCsüt. Dec. 22, 2011 11:41 am

A lány nem tűnt túlzottan ijedtnek, ami nem igazán tetszett, mivel jobb szerettem, ha az emberek ha nem is rettegnek, de legalább félnek tőlem.
- Egész belevaló csaj. – gondoltam elismeréssel, de persze még mindig nem kételkedtem benne, hogy fölényesen le tudom verni. – Ha nem kéne élve elkapnom, akkor már rég végezhettem volna. – zsörtölődtem magamban.
Ahogy elkapta a bábom, eltette a kardját, majd mind a két kezét felhúzta egészen a mellkasáig.
- Ne szállj el magadtól! – mondta, majd ismét mágiát használt: - Uindo Burasuto! – mondta, melyről már megállapítottam, hogy voltaképpen azonos a Wind Blast varázslattal.
Eléggé erős lökéshullám keletkezett, és meglepetésemre nem a lábán csimpaszkodó katonámat, hanem egyenesen engem célzott meg.
- Te aztán merész vagy. – gondoltam.
Nem tértem ki a csapás elől, egyszerűen megidéztem egy Dead Spike-ot, és belevágtam a tetőbe, hogy el ne sodorjon a légáramlat, és vártam a becsapódást. Ekkor következett a következő, elsőre érthetetlen dolog: A csapás nem engem célzott, mint ahogyan gondoltam. Előttem kettévált, és a tetőbe csapódott be.
- Ez meg mit jelentsen? – tanakodtam. – Mit akar ezzel?
Rövidesen választ kaptam a kérdésemre, mert alattam a ház szerkezete elkezdett recsegni, és tisztán érezhető volt, hogy pillanatokon belül bomlik.
- Nem rossz, de nem is elég jó. – gondoltam, és a dárdámat kirántva egyszerűen rohanni kezdtem.
Az épület mondhatni alattam omlott össze. Ahol az imént a lábam volt, a következő pillanatban már a felső szintre zuhant. Lépésről lépésre követett az omlás, de csak pár méteren, mivel a szerkezet egy része még ép volt. Mire végre megállt az omlás, némi porfelhő keletkezett.
- Ejnye, ejnye! És még én vagyok a rossz. Így beomlasztani szegény emberek házát! – korholtam gonoszan a lányt. – De sebaj, nem az enyém a ház. – nevettem el magam.
- Hát aztán, az enyém sem. - vág vissza a lány.
Szilárdan álltam a tetőn, és a másik két hullám is fenn volt még velem, és a harmadik is kapaszkodott.
- Tudod, nem szeretem ám szétrobbantgatni a testeimet, mert akkor újat kell keresnem helyettük. – kezdtem bele egy voltaképpen teljesen lényegtelen, mondhatni monológba. – De ha nem hagysz már választást, akkor kénytelen leszek felhasználni őket. Te döntesz! Mellesleg, az sem lenne jó, ha darabokban végeznéd, mert akkor nem kapok pénzt, de biztosíthatlak, hogy ha úgy alakulnak a dolgok, nem fogok habozni. – fejeztem be végül a monologizálást. – Lássuk csak, hogy erre mit reagálsz? – gondoltam továbbra is teljes magabiztossággal, mivel ha netán úgy alakulnának a dolgok, még jó pár csel és trükk van a tarsolyomban.
Nem kezdtem támadásba, mindössze vártam, hogy mi lesz ellenfelem reakciója.


A hozzászólást Rohandar Blacksteel összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jan. 02, 2012 8:12 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Mimasuya Miliko
Elemi mágus
Elemi mágus
Mimasuya Miliko


Hozzászólások száma : 44
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Dec. 11.
Age : 30
Tartózkodási hely : Itt, ott, amott

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 2
Jellem:

Rohandar vs Miliko - Az emberrablási kísérlet (ellenőrizhető) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rohandar vs Miliko - Az emberrablási kísérlet (ellenőrizhető)   Rohandar vs Miliko - Az emberrablási kísérlet (ellenőrizhető) Icon_minitimeHétf. Jan. 02, 2012 7:59 pm

A hím hirtelen a semmiből teremt egy csontból álló bizarr lándzsát és a tetőbe vágja, majd erősen megmarkolja. Én persze ezen csak halkan kuncogok egyet hisz a támadás, ami miatt így kapaszkodik nem is őt célozza. Az Uindo Burasuto sikert arat és a férfi alatt beomlik a tető, de persze akkora szerencsém nincs, hogy ő maga beleessen. Kár, pedig ha még több ideig ott marad, akkor bele is zuhant volna. Nos, mit tehetek, ez van majd legközelebb. Ül ki arcomra a csalódottság miközben katanám előkapva csapom le az engem fogva tartó kart és átlibbenek a túlsó háztetőre. Persze figyelmem nem lankad hisz a két ház közötti rés nem elég széles ahhoz, hogy ezek átjuthassanak.
- Ejnye, ejnye! És még én vagyok a rossz. Így beomlasztani szegény emberek házát! De sebaj, nem az enyém a ház. – nevet fel napom elrontója.
- Hát aztán az enyém sem. – válaszolom, flegmán miközben levagdosom a levágott kar maradványait is lábamról. Kissé meg is könnyebbülök mikor a rothadó testmaradványok lekerülnek rólam.
- Tudod, nem szeretem ám szétrobbantgatni a testeimet, mert akkor újat kell keresnem helyettük. De ha nem hagysz már választást, akkor kénytelen leszek felhasználni őket. Te döntesz! Mellesleg, az sem lenne jó, ha darabokban végeznéd, mert akkor nem kapok pénzt, de biztosíthatlak, hogy ha úgy alakulnak a dolgok, nem fogok habozni.
- Hah? – döntöm el fejem oldalra arcomon pedig a „Nem értem mire céloz” kifejezés látható. – Most félnem kéne? Ha nem vetted volna észre a zombiaid ott vannak… - mutatok a férfioszladozó társaira - … én pedig itt… de már nem sokáig. – válaszolom, majd a levegőbe ugrok és szabad kezemet ismét ütök egyet a levegőbe. – Uindo Burasuto! – gyengítem meg magam alatt a tetőszerkezetet és amint földet érek a zuhanás okozta erő segítségével beszakad a tető azon része.
- Mata ne!* - nyögök ki egy elköszönést majd már a tető alatt megbúvó szobában is termek. Vagyis zuhanok. Mit ad isten pont egy koszos padláson találom magam így za általam kavart porfelhőtől máris tüsszögni kezdek.
Gyorsan felállok a koszos főldről és orromat és számat eltakarva sietek a kijárat felé. ~ Na, azt hiszem inkább csak a házról kellett volna leugranom. ~ szalad, végig a gondolat fejemen majd ott hagyom a poros helységet. Következő gondolatmenetemmel pedig azon vagyok hogy kigondoljam most merre menjek. Leérve látom, hogy a konyhánál és a nappali melletti előtérnél is van, egy ajtó mely kivezet innen már csak azt kéne, kitalálnom melyiken menjek, vagyis inkább hogy ellenfelem, aki vélhetőleg nem fogja hagyni, hogy menekülőre fogjam vajon honnan fog jönni. Nos, még ha be is kerít legrosszabb esetben is ott az ablak mint kijárat.
- Shimatta!** Ezt jobban is át kellett volna gondolni.


* Viszlát
** Francba

Vissza az elejére Go down
Rohandar Blacksteel
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Rohandar Blacksteel


Hozzászólások száma : 2742
Aye! Pont : 2
Join date : 2011. Aug. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Küldetésen

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 16
Jellem: Semleges Gonosz

Rohandar vs Miliko - Az emberrablási kísérlet (ellenőrizhető) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rohandar vs Miliko - Az emberrablási kísérlet (ellenőrizhető)   Rohandar vs Miliko - Az emberrablási kísérlet (ellenőrizhető) Icon_minitimeHétf. Jan. 02, 2012 8:49 pm

- Hah? – hangzott a reakció a szavaimra, és egy meglehetően gyermeteg és értetlen arckifejezés ült a lány arcára, fejét pedig kissé félre döntötte.
- Te még nem ismered a sötétség világát. – nevetek magamban.
Most félnem kéne? Ha nem vetted volna észre a zombiaid ott vannak… - mutat az embereimre.
- Ejnye, így lebecsmérelni szegény kicsikéimet. – gondoltam morcosan, de mégis derűsen.
- Én pedig itt… de már nem sokáig. – folytatta beszédét az ellenfelem, majd ismét mágiához nyúlt. - Uindo Burasuto! – lőtt ismét egy lövedéket, ezúttal a saját maga alatti ház tetejére.
- Más mágiája nincs is? – gondoltam csalódottan, hogy nem kapok semmiféle kihívást.
A maga alatt beszakított tetőn át lelebegett az alatta levő szintre.
- Mata ne! – mondta, és mivel nem nagyon voltam otthon a nyelvekben, így nem kis fejtörést okozott, mire rájöttem, hogy mit is mond.
- Felesleges elköszönnöd, még úgyis találkozunk! – kiáltok utána, majd máris nekiestem a tervezgetésnek. – Először is vagy át kéne jutnom a másik házra, vagy le kéne jutnom innen, ha körbe megyek, akkor sok időt vesztek mindenképpen át kell mennem. – döntöttem el a dolgot. - De mi legyen az embereimmel? Áhh, mindegy, visszazárom őket.
Így is tettem, és a két lehullott emberemet leszámítva a többieket visszazártam a köztes dimenzióba, így készenlétbe helyezve őket.
- Most pedig jöjjön az akrobatika! – gondoltam nevetve, de még valami eszembe ötlött, így még vártam a dologgal.
Először két-két hullát idéztem meg a szomszédos ház elülső és hátsó bejáratához.
- Így már jó lesz. – gondoltam, és végre tényleg az akrobatikáé lett a főszerep. – Remélem nem rontom el, mert az eléggé kellemetlen lenne. – gondoltam kissé hezitálva, majd rászánva magam a dologra.
A lándzsámat, mint ugró rudat használtam fel. Nekifutottam, majd a tető szélénél leszúrtam, és a segítségével átlendültem a mélység felett, és két kézzel megkapaszkodtam a szomszédos hát tetőzetének a szélén, már ami megmaradt belőlük.
A dárda a mélybe zuhant, én pedig egyetlen izommunka eredményeképpen felhúztam magam, és beugrottam a tátongó nyíláson a lány után.
- De rohadt por van itt! – gondoltam zsörtölődve, és a köhögéssel küzdve.
Pillanatok alatt megállapítom, hogy ez egy padlás. A törmelékeket ellepő porban erősen kirajzolódik az űzött vad lábnyomainak a körvonala.
- Tehát már tovább haladt. – gondoltam elégedetten, hogy talán mégiscsak lesz némi izgalom a munkában.
Telepatikus úton utasítottam a hulláimat, hogy ne engedjenek ki senkit a házból.
Követtem a nyomokat, és máris ráakadtam az egy szinttel lejjebb ácsorgó, és gondolkozó lányra.
- Ez nem volt valami bölcs döntés kicsikém. – mondtam neki a háta mögül, majd gonosz és harsány nevetésben törtem ki, és a mágiához nyúltam: - Dark Moment! – mondtam ki a varázslatom nevét, és teljes sötétséget borítottam a szobára, majd egyetlen szökkenéssel a lány mögött teremtem, és a kardomat előrántva a markolattal egyenesen a gyomor felé célozva ütöttem is.
Vissza az elejére Go down
Mimasuya Miliko
Elemi mágus
Elemi mágus
Mimasuya Miliko


Hozzászólások száma : 44
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Dec. 11.
Age : 30
Tartózkodási hely : Itt, ott, amott

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 2
Jellem:

Rohandar vs Miliko - Az emberrablási kísérlet (ellenőrizhető) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rohandar vs Miliko - Az emberrablási kísérlet (ellenőrizhető)   Rohandar vs Miliko - Az emberrablási kísérlet (ellenőrizhető) Icon_minitimeKedd Jan. 03, 2012 6:27 pm

- Felesleges elköszönnöd, még úgyis találkozunk! – hallom még a fekete mágus hangját mielőtt kimenekülök a poros szobából. Miután leérek, gyorsan végig kémlelek és megpróbálok valami okosat kitalálni. Bár már az a tény hogy ide menekültem be már azt jelenti, hogy nem gondoltam valami jól ki ezt az egészet.
Most meg aztán még közbe is zártak. Veszem észre a konyha felőli ajtóban álló zombit, amiből rögtön arra következtetek, hogy a főbejáratnál is vár egy. Ám ez a kisebbik gond ugyan is fölöttem lépteket hallok így nem is kell sokat gondolkodnom, hogy tudjam ki is okozza eme zajokat.

- Túl zajos vagy! Uindo Burasuto! – ütök a plafon felé ám már késő és fel is tűnik, mögöttem. Tekintetem egyből feléje fordítom.
- Shimatta. - csúszik ki számból halkan mikor meglátom a ellenfelem.
- Ez nem volt valami bölcs döntés kicsikém. – kezd bele egy ördögi nevetésbe. - Dark Moment! – mondja ki a varázslat nevét mire minden sötétségbe borul. Nem tudok, mint tenni, mint hogy kardom gyorsan magam elé kapom ám ebben a sötétségben még az orromig sem látok és így nem sok esélyem lesz harcolni.
Ám a szerencse mellém szegődik, hála a magam elé emelt kardnak hárítom a férfi csapását igaz csak részben mivel a meglepetés erejének köszönhetően a hárítás miatt saját katanám markolata az, ami a gyomromat éri. Persze ez nem olyan erős mintha a férfi ütne meg, de még így is fáj. Ám hogy e kis hibámat javítsam, megpróbálom megmarkolni a karját, és ha a sötétségben lábam kalimpálásával sikerül kirúgnom az ő lábait, akkor ezt kihasználva vágom oda valaminek és csak remélni tudom, hogy ennek hatására véget ér ez az idegesítő mágia. Mert ha nem nagy bajban lehet.
De ha a technika nem ér véget nem tehetek, mást hagyom, hogy elkapjon, és mikor már azt hiszi, hogy győzött és ez a technikának is véget vet, majd kipróbálom szabadítani magamat.
Vissza az elejére Go down
Rohandar Blacksteel
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Rohandar Blacksteel


Hozzászólások száma : 2742
Aye! Pont : 2
Join date : 2011. Aug. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Küldetésen

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 16
Jellem: Semleges Gonosz

Rohandar vs Miliko - Az emberrablási kísérlet (ellenőrizhető) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rohandar vs Miliko - Az emberrablási kísérlet (ellenőrizhető)   Rohandar vs Miliko - Az emberrablási kísérlet (ellenőrizhető) Icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 7:21 pm

Részben azért, mer nem is akartam kárt tenni a hölgyeményben, részben pedig a lány gyors reflexeinek köszönhetően némileg hárította a támadásom. Nagyjából úgy nézett ki, mint amikor az ember bever egy szöget: Lesújt a kalapáccsal, mely jelen esetben az én kardom volt, de mégis a szög hatol a fába, és nem a kalapács, ami esetünkben ellenfelem kardjának a markolata volt.
A lány arca kissé eltorzult a fájdalomtól, amit én jól ki tudtam venni, hiszen a mágiám rám nem volt hatással, különben nem is ért volna sokat. Nem okozott neki komolyabb sérülést, és azt a célomat sem értem el, hogy esetlegesen elkábítom.
Ezt követően a lány megpróbálta megragadni a karomat, amit persze könnyedén ki tudtam volna kerülni, de kíváncsi voltam, hogy mit tervez, így hát hagytam neki, hogy elkapja.
- Így legalább én is a közelében maradok, és maximum elbukom a munkát. Ez mégis csak egy jó oldalon álló mágus, ráadásul lány. Nem hiszem, hogy kivégezne. – nevettem magamban, és vártam a következő lépést.
A lábaival kezdett el kalimpálni, de voltaképpen cél nélkül.
- Tehát erre megy ki a játék. – gondoltam csalódottan.
Könnyűszerrel kikerültem az irány és erő nélküli kapálózásokat, és egyetlen erőteljes mozdulattal kitéptem a kezem a markából, és kissé hátráltam, kínosan ügyelve arra, hogy ne csapjak zajt.
Ahogy ezzel megvoltam, továbbra is hangtalanul osontam el, egyenesen a háta mögé, majd belekezdtem a bábjátékba.
- Kíváncsi vagyok, hogy bekapja-e a csalit. – nevettem ismételten, természetesen csak magamban, mivel a kuncogás elárult volna. – Van még egy kis időm játszadozni veled, nem fogyott ki a mágikus erőm, neked ellenben már nem sok lehet. – latolgattam és mértem fel a helyzetet, majd akcióba léptem.
A szoba villámgyorsan telítődött, a két hullát leszámítva volt még hat a tarsolyomban, így hát nem tétlenkedtem, és négyet meg is idéztem, méghozzá egy négyzet mentén, úgy, hogy a négy csúcsban helyezkedjenek el, és a középpontban legyen a lány.
- Most olyat mutatok neked, amit még sosem láthattál! Bár… voltaképpen most sem fogod látni. – tettem hozzá tovább gondolva a dolgot. – Na mindegy, a lényeg, hogy tapadjon a bélyeg, vagyis hogy én nyerek, te meg nyeled, vagy nem is tudom, elég furcsán nézett a fickó, amikor megbízott, szóval ki tudja. De elég a komédiából, harcra fel! – kiáltottam el maga, és megindítottam négy irányból a támadást, magam pedig fedezékbe vonultam.
- Biztosan megint a szelét fogja használni. Ha ez megtörténik, akkor meg lesz az esélyem, hogy lecsapjak rá. – tervezgettem előre, voltaképpen kizárva annak lehetőségét, hogy a támadásból nyernék, de azért mégis csak komolyan véve a dolgot.
Vissza az elejére Go down
Mimasuya Miliko
Elemi mágus
Elemi mágus
Mimasuya Miliko


Hozzászólások száma : 44
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Dec. 11.
Age : 30
Tartózkodási hely : Itt, ott, amott

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 2
Jellem:

Rohandar vs Miliko - Az emberrablási kísérlet (ellenőrizhető) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rohandar vs Miliko - Az emberrablási kísérlet (ellenőrizhető)   Rohandar vs Miliko - Az emberrablási kísérlet (ellenőrizhető) Icon_minitimeSzomb. Jan. 07, 2012 7:12 pm

Sikerült! A karját már elkaptam így most a lábára koncentrálok. Csak kapálódzok össze-vissza, de sehol se találom a keresett végtagot. A fene pedig valahol arra fele kéne lennie persze gondoltam, hogy ilyen sötétségben nem fog olyan könnyen menni. A kéz ekkor kiszabadul a fogásomból. Minden bizonnyal tudja mire készültem és most elhátrált. Tch… most aztán mi tévő legyek? Most hogy eltávolodott biztos nem lesz esélyem ellentámadásra. Így úgy tűnik terv miszerint elkábítom és így megszüntetem a technikát most füstbe ment. Akkor ideje megint kitervelni valamit. Jó lenne tudni mit, tervez ez a félkegyelmű. De ez a sötétség nem sokat segít ennek kiderítésében. Ideje összegezni, hogy mit tudok, eddig róla hátha az segít kitalálni a következő lépését. ~ Lássuk, azt már tudom, hogy fekete mágus és hogy főként hullákat idéz meg és azok irányításával harcol. Tehát ha tippelnem kéne, vagy megint hullákkal támad vagy kihasználva sebezhetőségem ő maga fog támadni. Bár az utóbbiban nem vagyok olyan biztos hisz akkor már akkor rám támadhatott volna mikor megpróbáltam elkapni és elhajítani. Tehát minden bizonnyal…
- Most olyat mutatok neked, amit még sosem láthattál! Bár… voltaképpen most sem fogod látni. – szakítja félbe gondolatmenetemet a férfi. - Na, mindegy, a lényeg, hogy tapadjon a bélyeg, vagyis hogy én nyerek, te meg nyeled, vagy nem is tudom, elég furcsán nézett a fickó, amikor megbízott, szóval ki tudja. De elég a komédiából, harcra fel! – nagyon magabiztos ezek szerint van valami terve. A hangja alapján elég messze van, ami várható is volt ezek szerint valóban a zombikat akarja használni. Lépéseket hallok meg magam körül. Kétségtelen ezek azok lesznek. Behunyt szemmel koncentrálok még inkább a hallásomra.
- Ichi… Ni… San… Shi… - számolom halkan suttogva lépkedő személyek számát. szóval körül akartak venni? Nem rossz terv. Erősen megragadom a kardom és támadó pózt veszek fel. Várok… Várok, míg közelebb nem érnek támadóim.
- Most! – Kiáltok fel mikor is kardomat még erősebben megmarkolom, majd saját tengelyem körül megpördülve remélhetőleg elintézem a zombikat. Ám tartva attól, hogy elhibázom így mágiához nyúlva a katana által keltett szelet felerősítem így létrehozva egy forgó széllökést mely remélhetőleg mindent elrepít körülöttem. Persze e ténykedésem nem csak az előbb elmondottak miatt teszem, hanem mert bízok abban, hogy az egyik csatlós vagy a házban megmozdított tárgyak betörik az ablakot. Nem tudom, miképp működik ez az elsötétítés, de talán abba marad, ha az ablak megtörik és a fény akadály nélkül bejut. Ha meg ez nem jön be, akkor legalább majd tudom a csörrenésből, hogy merre tudok kimenekülni. Már igencsak kezd elegem lenni abból, hogy nem látok semmit, és ha így folytatom, a varázserőm is elfogy, amiből már nem állok elég jól. Ha jól számolom még egy támadásra képes vagyok úgy, hogy még maradjon annyi, hogy elmenekülhessek. Menekülés… Hát igen nem hangzik valami jól, de most csak ennyire vagyok képes. Más esetben addig küzdenék, amíg tudok aztán lesz, ami lesz, de támadóm szavaival élve nem igazán szeretnék „nyelni”.
Nagy csörrenés kelti fel figyelmem. A hang összetéveszthetetlen biztos, hogy a betörő ablaküveg az. Nos, akkor lássuk mi lesz…

Vissza az elejére Go down
Rohandar Blacksteel
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Rohandar Blacksteel


Hozzászólások száma : 2742
Aye! Pont : 2
Join date : 2011. Aug. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Küldetésen

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 16
Jellem: Semleges Gonosz

Rohandar vs Miliko - Az emberrablási kísérlet (ellenőrizhető) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rohandar vs Miliko - Az emberrablási kísérlet (ellenőrizhető)   Rohandar vs Miliko - Az emberrablási kísérlet (ellenőrizhető) Icon_minitimeSzer. Jan. 11, 2012 3:59 pm

Ahogy a hulláim közeledtek felé, látszólag kissé zavarba jött, majd becsukta a szemét, de az ajkai mozogtak, valamit határozottan mormogott.
- Mi a fenét csinál ez? – tanakodtam kissé értetlenül, míg nem ki nem derült számomra is, hogy számol. - Megpróbálta megszámolni hány emberem van jelenleg. De vajon sikerült neki?... Lényegtelen. Úgyis csak elterelés az egész. – filóztam tovább, majd lecsaptam.
- Most! – kiált fel a lány, és a kezében tartott karddal elkezd kör alakú pályán hadonászni.
- Tényleg ennyire alábecsül? – értetlenkedtem, mivel a suhintásokat könnyedén kikerültem, azaz kikerültettem a hulláimmal, ekkor jött azonban a valódi támadás.
A kard által keltett szelet ugyanis felhasználta, és mondhatni egy miniatűr tornádót keltett, amivel mind a négy verőlegényemet elröptette, de sajnos nem a sárga útig, ahol megtalálhatták volna Ózt, hanem egyiküket egyenesen ki az ablakon. Szegény fickó úgy nézett ki, mint egy beteg sün, akinek befelé nőttek a tüskéi, mivel annyi üvegszilánk volt a testében.
- Nem rossz, nem rossz, de még egy kicsit kevés. Elárulom, hogy ha megtalálod az ablakot, és kijutsz rajta, akkor már látni fogsz, de addig még azt hiszem élvezned kell a társaságom.
Akár hogy is csűrtem-csavartam a dolgot, tetszett, hogy ennyire nyeregben vagyok, és hogy jó formán meg sem izzaszt a csata. De az sem volt utolsó szempont, hogy enyhe túlzással persze, de én voltam a vadász, a vad pedig menekült előlem, méghozzá rettegve. Ez persze kissé túl eltorzított kép, de érzet képpen megjelent, és eléggé kellemes volt.
Nem volt kedvem tovább várakozni, gyors és hangtalan léptekkel közeledtem a lány felé, méghozzá hátulról, és olyan szögből, hogy a kitört ablak pontosan velem szemben helyezkedett el.
Ezután következett egy rúgás, majd egy kisebb lökés és volalá, a hölgyike máris megtanult repülni.
- Aztán nem mond, hogy nem vagyok fair! – kiáltottam utána, ugyanis úgy céloztam a támadásommal, hogy ne tegyek benne nagyobb kárt, és ne fájjon túlságosan, és egyenesen a kitört ablakon át szálljon, ezáltal a szabadba jutva, és így kikerülve a technikám hatása alól.
Én sem voltam persze rest, és rögvest utána vetettem magam a nyílt utcára, méghozzá a három, még bent lévő „szekrényemmel” együtt.
- Nos, elég volt és vihetlek végre, vagy szeretnél még fogócskázni egy kicsit a bújócska után. De én leszek a fogó! – nevetem el magam, de csak egy rövid pillanat erejéig, és várom a további reakciókat.
Vissza az elejére Go down
Mimasuya Miliko
Elemi mágus
Elemi mágus
Mimasuya Miliko


Hozzászólások száma : 44
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Dec. 11.
Age : 30
Tartózkodási hely : Itt, ott, amott

Karakter információ
Céh: Blue Pegasus
Szint: 2
Jellem:

Rohandar vs Miliko - Az emberrablási kísérlet (ellenőrizhető) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rohandar vs Miliko - Az emberrablási kísérlet (ellenőrizhető)   Rohandar vs Miliko - Az emberrablási kísérlet (ellenőrizhető) Icon_minitimeHétf. Feb. 13, 2012 12:08 am

- Nem rossz, nem rossz, de még egy kicsit kevés. Elárulom, hogy ha megtalálod az ablakot, és kijutsz rajta, akkor már látni fogsz, de addig még azt hiszem élvezned, kell a társaságom. – hallom meg a férfi önbizalommal teli hangját mely még most is ugyan olyan idegesítő, mint legutóbb. Egyedül az a része tetszik, mondandójából mely a technikája megszűnéséről szól, ha kijutok… már ha kijutok. El is indulok abba az irányba merről az üvegcsörrenést hallottam nemrég. Sajnos csak kisebb megfontolt lépéssekkel haladhatok látásom nélkül. Kijutási hadműveletem azonban valami hirtelen megzavarja. A zavaró tényező pedig nem más, mint három igen csak nem kellemes érzés a testemen melyek egymást követik. Ezen fájdalmas ütések közben pedig érzem, hogy talpam elválik a talajtól majd egy újabb nem kellemes érzés és egy halk puffanást követően, melyet becsapódásom keltett az utca kövein ismét világosba kerülök. Ám látó szervem visszaszerzésében nem lelhetem, sokáig az örömömet ugyanis a hím egyed hamar megjelenik előttem zombijaival egyetemben.
Szavaira inkább nem is reagálok, hamar magam elé kapom katanámat, hogy támadás esetén védekezni tudjak. Miközben ellenfelem… az-az ellenfeleimet figyelem hamar mérlegelni kezdek elmémben. ~ A mágikus erőm eléggé megcsappant mely nem kicsit meglátszik rajtam. Egyre csak fáradok ám neki velem ellentétben ezzel nincs gondja. Bár hogy is lehetne, leszámítva egy-két kivételt mindent a rothadó húskupacaira hagy. Ez nem jó pedig ez alapján semmi kétség, ha közelharcba keverednénk még varázserő nélkül is legyűrhetném, főképp, mert mint minden férfi ő is biztos hisz az előítéleteinek miszerint: és egy nő vagyok és ekképp fizikailag gyenge is. Ám nagyon meglepődne, hogy ez cseppet sem igaz… rám biztosan nem. Viszont bárhogy is nézzük most még a közelharc is bonyolult lenne a segítői miatt. ~ Kis eszmefuttatásom végén nem látok más esélyt, mint a menekülést így ezt is teszem. Hátat fordítva ellenfeleimnek futni kezdek, majd egy fordulóhoz érve egy sikátoron át menekülök el.
A sikátor végén látom utam egy piac felé vezetett mely tökéletes búvóhely lehet egy kis pihenőre. Így hát hamar a tömegbe vetem magam és egyre beljebb hatolva próbálok meg eltűnni, még azzal is rásegítek, hogy a kapucnis köpenyembe burkolódzok. Ám alig, hogy beljebb jutok máris hallom üldözőm hangját.

- Hiába menekülsz, a tömeg nekem nem akadály!
Hátra tekintve szemem sarkából jól látom amint zombikat idéz meg majd a tömegbe veti őket. A zombik megjelenésére ekkor kisebb tömeghisztéria alakul ki, az emberek elkezdenek menekülni és ezt kihasználva magam is menekülök egyenesen a kikötő felé. Egy ötlet jut ugyan is az eszembe mely nem valami nagy szám, de ha beválik, azt hiszem, megmenekülhetek. A terv egyszerű. A férfit a zombikkal együtt a kikötő egyik vitorlás hajójára csalom, majd a kardommal levágott vitorlavászon csapdájába ejtem őket, és míg megpróbálnak kiszabadulni addig én szelet, gerjesztek mely a hajót a nyílt vízre vezeti a hajót. Persze ehhez elég nagy mázli kell így hát nem is biztos, hogy beválik, de a ahogy mondani szokás: Próba szerencse.
A terv eleje jól halad a férfi egyenest utánam ered majd a kikötőben utol is ér.

- Nem megmondtam? Nem fogsz meglógni előlem. – szólal meg már megint elégedetten.
- Francba. - motyogom bosszúsan orrom alatt, persze csak ügyesen megjátszva. – Na, azt még majd meglátjuk. - válaszolom ismét határozottan majd mágiámmal az egyik hajó árbocának tetejére repítem magam és katanámal kezemben várok a támadásra, hogy aztán egy-két mozdulattal csapdám utolsó előtti fázisába csalhassam. – Na, akkor gyere, kapj el! – ösztökélem ellenfelem, hogy mihamarabb kivonhassam egy időre a forgalomból.
- Ám legyen. – szólal, meg majd deszkájával felém indul. Ekkor azonban hirtelen megáll, majd ezt mondja:
- Nos, úgy tűnik, hogy ezúttal megúszod. Más programom akadt, szóval nincs időm veled foglalkozni. De ne menj túl messzire, még lehet, hogy visszajövök érted. – mondja vigyorogva, és elrepül.
Egy ideig csak meredek a távolodó férfi felé hátha csak egy csel az egész, de amint eltűnik, a messzeségben fáradtan libbenek le a hajófedélzetre és egy kifüggesztett függőágyba vetve magam el is alszom, hogy majd pár óra múlva pihenten lássak neki utam folytatásának.

Vissza az elejére Go down
Rohandar Blacksteel
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Rohandar Blacksteel


Hozzászólások száma : 2742
Aye! Pont : 2
Join date : 2011. Aug. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Küldetésen

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 16
Jellem: Semleges Gonosz

Rohandar vs Miliko - Az emberrablási kísérlet (ellenőrizhető) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rohandar vs Miliko - Az emberrablási kísérlet (ellenőrizhető)   Rohandar vs Miliko - Az emberrablási kísérlet (ellenőrizhető) Icon_minitimeHétf. Feb. 13, 2012 2:20 pm

A megszólalásomra nem érkezett válasz, de a lány felállt, és a kardját védekezőleg maga elé fogta.
- Azt hiszi, hogy ez hatásos lehet? Vagy már ennyire kifogyott a varázsereje? – latolgattam a dolgok állását.
Valami hasonló fordulhatott meg a lány fejében is, mivel mire már épp célba akartam volna venni a csapatommal, meggondolta magát, és futásnak eredt.
- Előlem nem fogsz elszelelni. – gondoltam, és utána iramodtam.
Néhány utcán végigszaladtunk, majd elérve egy sikátort, azt is keresztülrohantunk.
- A fene vinné el, gyalogolni még szeretek, de a futás már nem az erősségem… De fárasztó ez. – bosszankodtam.
Ezt követően sem fordult jobbra a dolog, mivel a sikátor igen közel esett egy ottani piachoz, ráadásul, amilyen ramazulit csináltam eddig, várható volt a rendvédelmi szerv közbeavatkozása is, amit pedig nem szívesen vártam volna meg.
Miliko szemfüles volt, és rögtön megpróbált eltűnni a tömegben.
- Hol van? Hol van? – fürkésztem sólyom tekintettel a fel-alá mászkáló emberek hullámzó tengerét, és nagy pechére ki is szúrtam a lányt.
- Hiába menekülsz, a tömeg nekem nem akadály! – kiáltottam bele voltaképpen a semmibe, és a teljes csapatomat, azaz mind a tizenöt hullát a nyomába küldtem.
Mindenki rémülten próbált menekülni a zombik lerohanásától, akinek nem sikerült, azt egyszerűen félrelökték az útból. Jómagamnak nem volt kedvem a csőcseléken keresztül vágnom, így inkább előkaptam a deszkámat, és felpattanva rá három- négy méteres repülési magasságból követtem a csontvázaimat.
- Nem megmondtam? Nem fogsz meglógni előlem. – szóltam a célpontom után, aki még továbbra is csak menekült. – Egek, miért nem tudja elfogadni a tényt, hogy nincs esélye? – bosszankodtam, és már-már utol is értem őt.
- Francba. – hallottam meg halk motyogását. - Na azt még majd meglátjuk! – mondta fennhangon eléggé határozottan, és egyenesen nekem.
- Hó, tehát még mindig van benne küzdeni akarás? Érdekes… - filozofáltam.
Ekkor megértettem, hogy mire fel lett ennyivel magabiztosabb: A piac után közvetlenül egy kikötő volt, melyben eléggé sok veszteglő hajó volt. Kihasználva a szélmágiáját, a lány felemelkedett a földtől, és lebegve felszállt az egyik horgonyzó hajó legmagasabb árbocára, és annak tetején a kihúzott kardjával megállt, és ott várt rám:
- Na akkor gyere kapj el! – kiáltott le nekem.
- Ám legyen. – feleltem, és éppen indultam volna a deszkámmal, hogy ellássam a baját, mikor egy hang szólalt meg a fejemben:
- Rohandar!
- Ez meg mi? – gondoltam értetlenül.
- Elnézést, hogy csak így belefurakszom a fejedbe, de lenne neked egy igen jól fizető megbízásom. – mondta a hang, melyről immáron rájöttem, hogy Ann apjához tartozik.
- Ez valami telepatikus beszélgetés? – tettem fel a kérdést csak gondolatban.
- Igen, így is nevezhetjük. – felelte. – Szóval elvállalod? – érdeklődött.
- Jelenleg éppen egy feladatot teljesítek, utána is megfelel? – próbáltam minél nagyobb hasznot összehozni.
- Most azonnal lenne szükségem a szolgálataidra. – kaptam meg a határozott választ.
- Rendben van, akkor azonnal indulok. – mondtam, majd egy fura érzést éreztem, és nem hallottam többet a hangot.
- Nos, úgy tűnik, hogy ezúttal megúszod. Más programom akadt, szóval nincs időm veled foglalkozni. De ne menj túl messzire, még lehet, hogy visszajövök érted. – tudattam a dolgot a kicsikével, majd a hulláimat visszazárva máris tovább robogtam a deszkámon a bázis felé, melynek helye időközben belevándorolt a fejembe. – Kíváncsi vagyok, hogy mi lehet ilyen sürgős. – gondoltam érdeklődően az új feladatom iránt.
Vissza az elejére Go down
Fried Justine
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Fried Justine


Hozzászólások száma : 299
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Nov. 11.

Rohandar vs Miliko - Az emberrablási kísérlet (ellenőrizhető) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rohandar vs Miliko - Az emberrablási kísérlet (ellenőrizhető)   Rohandar vs Miliko - Az emberrablási kísérlet (ellenőrizhető) Icon_minitimeCsüt. Márc. 15, 2012 6:25 pm

Azért megnéztem volna, hogy mihez kezd a megbízó, miután leszállítottad neki Miliko-t Very Happy
Megvolt a kiadós testmozgás, a hullák is vidáman jártak-keltek és a végére a tetőfedők is jól kerestek.
A megbízás módja külön tetszett. Nem a szokásos "összefutottunk a játszótéren", hanem valami kézzelfogható.

Jutalmatok 130 VE fejenként!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Rohandar vs Miliko - Az emberrablási kísérlet (ellenőrizhető) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rohandar vs Miliko - Az emberrablási kísérlet (ellenőrizhető)   Rohandar vs Miliko - Az emberrablási kísérlet (ellenőrizhető) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Rohandar vs Miliko - Az emberrablási kísérlet (ellenőrizhető)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rane vs Rohandar (ellenőrizhető)
» Anoya vs Rohandar, avagy ki a vérfagyasztóbb? (ellenőrizhető)
» Nati vs Rohandar - Harc a kertitörpe életéért (ellenőrizhető)
» Mimasuya Miliko
» Ismerkedés, Rammus Traidoras és Mimasuya Miliko

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Küzdelmek :: Küzdőtér :: Lezárt küzdelmek-
Ugrás: