KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Anoya vs Rohandar, avagy ki a vérfagyasztóbb? (ellenőrizhető)

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Rohandar Blacksteel
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Rohandar Blacksteel


Hozzászólások száma : 2742
Aye! Pont : 2
Join date : 2011. Aug. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Küldetésen

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 16
Jellem: Semleges Gonosz

Anoya vs Rohandar, avagy ki a vérfagyasztóbb? (ellenőrizhető) Empty
TémanyitásTárgy: Anoya vs Rohandar, avagy ki a vérfagyasztóbb? (ellenőrizhető)   Anoya vs Rohandar, avagy ki a vérfagyasztóbb? (ellenőrizhető) Icon_minitimeHétf. Május 07, 2012 8:57 pm

Nem volt túl sok dolgom az elmúlt hetekben. Semmi jó felkérés vagy érdekes megbízás, semmi történés, csak unalom a köbön. Jobb teendők híján inkább úgy döntöttem, hogy ha a hegy nem megy Mohamedhez, akkor Mohamed megy a hegyhez. Lefordítva a dolgot, ha nem történik semmi, akkor teszek róla, hogy történjen.
- Gyere Froozer, elmegyünk egy kicsit vásárolni! – mondtam a kicsinek.
- Rendben! – kiáltotta, és máris a lábam mellett állt.
Elhagytam a léghajót, és elgondolkoztam, hogy vajon hová lenne érdemes menni.
- Azt mondják, Magnoliában most jó kis kiárusítás van a feketepiacon. Bár nem annyira hoz lázba, de mi lenne, ha azt néznénk meg?
- Benne vagyok, menjünk! – válaszolta lelkesen a poronty.
Így történt, hogy végül Magnolia városában találtam magam. Már jártam az itteni feketepiacon, így tudtam a járást. Éppen a legális részlegen haladtam keresztül, mikor egy érdekes beszélgetés ütötte meg a fülemet, amely két fiatal lánytól származott, akik előttem mentek néhány lépéssel:
- Eléggé megijedtünk mikor megtaláltunk ott csurom véresen. Mégis mi történt pontosan, azóta sem mondtad el. – mondta egyikük.
- Nocsak, nocsak! Mi folyik itt? – lettem én is kíváncsi a történtekre, hiszen a véres sztorikat általában mindig érdeklődve hallgattam.
- Egy ezüsthajú fiúval találkoztam, akit megtámadtak a farkasok. Mire odaértem a farkasokat mind megölte.
- Igen, igen, ez sűrűn előfordul. Például, amikor rám is rám szokták uszítani valahol a harci kutyákat, akkor én is… Na de elkalandoztam, még a végén lemaradok valamiről. – gondoltam, s visszatértem a jelenbe.
- Borzalmas volt a látvány, az a fiú már-már nem is volt emberi, csak valami ösztönlény, mint egy állat. Azt hittem ott halok meg Mira... Biztosan mágus volt, méghozzá fektemágus.
- Ollállá! Mik ki nem derülnek itt kérem szépen?!
- Nem ismerem annyira a feketemágia fajtáit, de csontokat, és halottakat húzott elő a földből… rémes volt. – ecsetelte.
- Igen, ez tipikus nekromanta mágia, bár nem praktikus őket a földből kihúzni, mivel felesleges időveszteséget okoznak. Mindazonáltal jó hatáskeltés lehet. De a fele vinné el, már megint elkalandoztam! – mérgelődtem.
- Merem állítani hogy egy sötét céhez tartozott...és kissé tartok tőle hogy ha tényleg meghalt… akkor szerzetem magamnak pár újabb ellenséget akik a nyomomba fognak eredni.
- Ettől nem kell félned kislány, a sötét céhek nem tartják számon a tagjaikat… Na jó, a legerősebbeket igen, de ha te legyőzted, tuti nem volt olyan erős. – gondoltam, mintha csak a lánynak mondtam volna.
- Jó lenne, ha az összes feketemágust ellehetne törölni a föld színéről is... lefogadom hogy az összes őrült, idióta és nincs is igazi életcélja...csak a kapott erejükkel hencegnek és gyilkolásznak, megkeserítve más ember életét...
Na ennél a pontnál már kissé bepöccentem, még ha némi igazságtartalma volt is a kijelentésnek, de mégis igencsak rosszalló vélemény volt, melyben leginkább az eltörölni kijelentés fájt a legjobban.
- Majd megmutatom én neked! – gondoltam határozottan. – Froozer, menj valami biztos helyre és várj meg, amíg én egy kicsit helyre teszem a kisasszony rendben? – utasítottam az apró társamat.
- Oké! – válaszolt, és máris elügetett, majd egy távolabbi hordó tetejére telepedett le.
- Ez szerintem mind sületlenség kisasszony. - mondtam úriemberi hangon, miközben a kezemet a vállára tettem az illetőnek, és síron túli szemekkel néztem rá a csuklyám alól. - A feketemágusok igenis a mágia csúcsát képviselik, ők a legerősebbek minden mágus közül. – fejtettem ki tovább a véleményemet.
Csak hidegen levette a kezem a válláról, s a következőket mondta:
- Még hogy ők a legerősebbek... nemrég épp hogy egy feketemágus veszített ellenem. Még mindig olyan erősnek hiszed őket? – kérdezte már-már büszkén.
- Nem volt elég erős a fickó. - mondtam félvállról, miközben a kezéből kihúztam az enyémet. - De ha nem hiszel nekem, örömmel letesztelhetjük az elméletemet. - mosolyodtam el, és máris lekaptam magamról a köpenyt, hogy a vállamon levő céhtetoválásom látható legyen.
Mindig is szerettem, ha a céhem szimbóluma félelmet és pánikot kelt a többi emberben, aki a világosság értelmetlen útjain járnak.
- Grimmoire Heart… - mondta meglepetten és némileg talán félve is.
- Ezt már szeretem! – gondoltam megelégedetten.
- Mira ezt majd én lerendezem, te menj vissza a céhez! – szólt oda a másik lánynak, aki vele volt.
Ezután egy jégkardot idézett meg a kezébe.
- Mira? Olyan ismerős ez a név, de nem ugrik be, hogy honnan. – járattam az agyam. - De sebaj, inkább koncentráljunk a harcra! – zártam le a gondolatmenetemet, s inkább ellenfelemhez szóltam - Azt hiszem rossz napot fogtál ki, mivel már régen nem harcoltam senkivel, így unatkoztam már. - nevettem el magam. - Lássuk, hogy vajon érdekes lesz-e a harc? – mondtam, majd négy zombit idéztem meg, melytől pánik tört ki a zsúfolt helyen, és mindenki igyekezett elhagyni a terepet.
- De még nem vagy harcképes állapotban! Nem hagyhatom hogy így harcolj! – vágott közbe a Mira nevezetű illető.
- Ne aggódj, nem lesz bajom, ahogy a múltkor sem. Úgy tűnik ezt az úriembert felingerelték a szavaim. Ezt majd elrendezem. – mondta a másik.
- Itt maradok! – mondta, de mégis a háttérbe húzódott.
- Nők... – gondoltam lemondóan.


A hozzászólást Rohandar Blacksteel összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 16, 2012 9:10 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Anoya De Hielo
Elemi mágus
Elemi mágus
Anoya De Hielo


Hozzászólások száma : 289
Aye! Pont : 1
Join date : 2009. Nov. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Fairy Tail :P (Kecskemét, Hungary)

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 8
Jellem: Törvényes Semleges

Anoya vs Rohandar, avagy ki a vérfagyasztóbb? (ellenőrizhető) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anoya vs Rohandar, avagy ki a vérfagyasztóbb? (ellenőrizhető)   Anoya vs Rohandar, avagy ki a vérfagyasztóbb? (ellenőrizhető) Icon_minitimeCsüt. Május 17, 2012 3:59 pm

Megint egy új napra ébredtem. A Nap melegen sütött be az ablakomon. Sikerült végre kialudnom magam. Bár az is elég volt ha napkeltéig alszom, most viszont többre volt szükségem a sérüléseim miatt. Még mindig nem gyógyult be minden sebem múltkori csatározás után az erőben. Még mindig a hideg rázott a gondolattól, hogy még egy ilyen alakkal összefuthatok, s hogy ilyen emberek járkálnak köztünk. Szívem mélyén megvettem a sötét mágusokat, főleg azokat akik holtakat idéztek meg, akiknek már rég a túlvilágon lenne a helyük. Felkeltem az ágyamból. A fehér kötés még mindig tarkította a vállam és az oldalam. Óvatosan lementem reggelizni Mira-hoz, aki már sürgött forgott az ebédlőben a megrendeléseket kiszállítva.
-jó reggelt Mira.-pattantam fel az egyik bárszékre a pulthoz. Mira épp akkor lépett be a pultra, s kérdezés nélkül töltötte ki a narancslevemet, s készítette elő a reggelimet.
-Jó reggelt Ano. Azonnal hozom a szokásosat. Jól aludtál? Jobban vagy?-kérdezte mosolyogva.
-Igen már sokkal jobban, köszönöm, bár...azért még sajgok egy két helyen...
-Oh, meglásd gyorsan rendbe jössz, pláne ha az én főztömet fogyasztod.-monda nevetve.
-Igen, az biztos.-bólintottam.
-Amúgy, van kedved nekem segíteni picit? Vagy inkább elkísérni? Be kellene vásárolnom ezt azt a piacon, nem kérem hogy cipekedj velem, nem akarlak megerőltetni, csak gondoltam sétálhatnál velem egy jót, gyönyörű idő van odakint.
-Nagyon jól hangzik, persze sétálok veled.-engedtem el egy halvány mosolyt. A reggeli után neki is indultunk a városnak. Tényleg nagyon jó idő volt, a Nap ragyogóan sütött, az utcák tele voltak emberekkel, igazán nagy volt a nyüzsgés. A piactéren meg igazi hering hangulat uralkodott. Egymást lökték vonták nyúzták az emberek, hogy megkaparinthassák a jobb árut. Mira néha-néha megállt egy-egy pavilonnál. zöldséget gyümölcsöt vett a céhtagok számára.
-Eléggé megijedtünk mikor megtaláltunk ott csurom véresen. Mégis mi történt pontosan, azóta sem mondtad el. -vetette fel a témát Mira. Valahogy volt egy olyan belső érzésem, hogy ezért hívott el, hogy kiszedje belőlem mi volt. De még mindig nehezemre esett erről beszélni...de Mira-ban már megbíztam annyira hogy dióhájban elmondjam mi is történt...
- Egy ezüsthajú fiúval találkoztam, akit megtámadtak a farkasok. Mire odaértem a farkasokat mind megölte.-magyaráztam.- borzalmas volt a látvány, az a fiú már-már nem is volt emberi, csak valami ösztönlény, mint egy állat. Azt hittem ott halok meg Mira... Biztosan mágus volt, méghozzá fektemágus. Nem ismerem annyira a feketemágia fajtáit, de csontokat, és halottakat húzott elő a földből… rémes volt.-hátamon végigfutott a hideg a visszaemlékezéstől. A képek élénken villóztak a fejemben..a szag, a véres föld érintése mindenre tisztán, világosan emlékeztem...- merem állítani hogy egy sötét céhez tartozott...és kissé tartok tőle, hogy ha tényleg meghalt… akkor szerzetem magamnak pár újabb ellenséget akik a nyomomba fognak eredni. Jó lenne, ha az összes feketemágust ellehetne törölni a föld színéről is... lefogadom hogy az összes őrült, idióta és nincs is igazi életcélja...csak a kapott erejükkel hencegnek és gyilkolásznak, megkeserítve más ember életét...-mondtam kissé már dühösen, a szívem némi gyűlölettel telt meg, de ez az undorból fakadt...és azt hiszem az átélt félelmekből is... A következő pillanatban, a hátam mögött egy hasonló aurát éreztem meg. Mintha a nyári kánikula közepette egy jéghideg és sötét felhő kerekedett volna felém, mely körbeölelt. Az Aura tulajdonosa egyik kezét a vállamra helyezte, mire riadtan hátat fordítottam.
-Ez szerintem mind sületlenség kisasszony.-mondta udvariasan, de tudtam hogy ez csak olcsó színészkedés. Arcát fekete csukja mögé rejtette, mely alól sátáni szempár világított.. Hátán éles pengéjű kard lógott. Az egész lényéből csak úgy áradt a sötétség..mint annál..a fehér hajú fiúnál is..de valahogy, ez másabb volt. A fehér hajú fiú ösztönösebb érzést sugallt, de ez a fickó tudatában volt minden dolognak amit csak tett. A legkisebb mozdulata is sötétség vezérelte ördögi elszántságból fakadt.- a feketemágusok igenis a mágia csúcsát képviselik, ők a legerősebbek minden mágus közül.-mondta tovább érveit.
- Még hogy ők a legerősebbek... nemrég épp hogy egy feketemágus veszített ellenem. Még mindig olyan erősnek hiszed őket?-mondtam kihúzva magamat, miközben leemeltem a vállamról a csont hideg kezét. Elszántságot és bátorságot próbáltam sugallni, de a legbensőmben reszkettem a félelemtől..
-Nem volt elég erős a fickó.-vonta meg a vállát. -de ha nem hiszel nekem, örömmel letesztelhetjük az elméletemet. -mondta, majd hátrált picit és lekapta magáról a köpenyét. A vállán egy ismert céh jele látszódott feketén.
- Grimmoire Heart…-mondta lesokkolva... a félelem kiült az arcomra, de próbáltam magamat összeszedni..még ha egy elég erős sötét céh tagjával is nézek most szembe...
-Mira ezt majd én lerendezem, te menj vissza a céhez!-utasítottam a céhtársamat, miközben harci pózba vágtam magam. Tudtam, a harc elkerülhetetlen...
- Azt hiszem rossz napot fogtál ki, mivel már régen nem harcoltam senkivel, így unatkoztam már. - nevette el magát. - Lássuk, hogy vajon érdekes lesz-e a harc?
- De még nem vagy harcképes állapotban! Nem hagyhatom hogy így harcolj! – vágott közbe a Mira.
- Ne aggódj, nem lesz bajom, ahogy a múltkor sem. Úgy tűnik ezt az úriembert felingerelték a szavaim. Ezt majd elrendezem.
- Itt maradok! -jelentette ki Mira, majd visszahúzódott egy pavilon mögé. Látszott rajta ahogy aggódik, de nem volt miért. Bár az emlékek félelemmel töltöttek el, voltam már olyan tapasztalt harcos hogy ezt letudjam gyűrni és a bátorságomat és kitartásomat helyezzem előtérbe.
- Nos, kezdhetjük végre a harcot, vagy még van megbeszélnivalód a barátnőddel?-kérdezte kissé türelmetlenül, ám én nem szóltam semmit. Arcom elkomorodott, s nagy gyorsasággal már rontottam is neki a jég katanámmal.
- Hóh, hirtelen vérmérséklet, ez tetszik!
Mikor már elég közel értem hozzá négy oldalról hullákkal vett körül.
~Nekromanta mágia, már megint?- émelyegni kezdtem a szagtól ami belőlük áradt, s az emlékképek ismét megrohamoztak a múltkori éjszakáról. Már döftek volna le négy oldalról,de időben kapcsoltam és megtudtam magam védeni.
-Ice Shield!!-kiáltottam, majd egy félgömb alakú pajzsot formáltam magam köré, ami mind a négy irányból védett. Nem tartott túl sokáig, de épp elég volt arra, hogy kiugorjak felül, majd rájuk támadjak.
-Ice Arrows!-üvöltöttem megint, majd eltaláltam a hullákat amik egyből jégbe fagytak.
- Már megint egy jégmágus?- vonta össze a szemöldökeit. - miért ilyen fagyos mindenki mostanság? -kérdezte, majd a hátán lévő kardját előkapta, ráadásul fölemelkedett a levegőbe.
~Nincs repülő mágiám, muszáj leszednem onnan valahogy, különben fentről meg se tudom karcolni...-gondolkoztam magamban.
-Ice make: Bow!-egy jég íjat idéztem meg, mellyel célra tartottam s ki is lőttem a nyilat vele. A sötét fickót el is találtam a vállánál.
~Tökéletes.-láttam ahogy meginog, kissé elfeszíti az egyensúlyérzékét, s ezt kihasználva meg is támadtam a jégkarmaimmal. Semmi haszna nem volt. A fickó fémkarmokkal válaszolt az én gyenge kis támadásomra, ráadásul kardjával jól odacsapott nekem, s máris a földben találtam magam. A bal karom vérzett s az oldalamon lévő kötés is piroslani látszott. A földön könyököltem, a bal kezemmel az oldalamra szorítottam, hogy enyhítsem a fájdalmat.
~A francba..ez a fickó erősebb mint a múltkori...és sötétebb is. Lehet hogy őrültség volt ebbe belemenni? De nem akkor is le kel gyűrnöm..-határoztam el magam, s kissé inogva de sikerült talpra állnom.
- Ugyan, ugyan! Felesleges pattognod... Úgyis én vagyok fölényben. - nevetett ördögien, és simán csak arrébb lebegett pár métert. - de mivel a sötét mágusok erejét akartam megmutatni, így hát a mágiám azon felét vetem be ellened. - jelentette ki, és a föld közvetlen közelébe helyezkedett.
- Rise of Dead! - idézett elő újabb tíz hullát.
~A Francba... - a hullák körbevettek, újra elfogott a rosszullét, a látvány meg maga volt a pokol. A fehér hajú fiú jutott eszembe az a vértől ázott szempár...és mégis...mikor rá gondoltam erőt adott...
-Ice Shield!!-kiáltottam miközben letérdeltem és egy jégburkot hoztam létre magam körül. kívülről ütötték a burkot és a jég repedezni kezdett.
~Ez így nem lesz jó..Nem elég erős a jegem...
- Hiába a burok, a harcosaimnak meg sem kottyan az áttörése. - nevetett fel hangosan. - van egy gavallér ajánlatom: Te feloldod a jeget, én meg addig nem ütlek. Mit szólsz? - kérdezte komolyan, mivel ezzel éppenséggel csak az idő telt, de a végeredmény nem volt kétséges.
~Hogy hihetnék neki? Egy ilyen alaknak..ha feloldom jeget...biztosan megöl...


Vissza az elejére Go down
http://www.animemangastyle.gportal.hu
Rohandar Blacksteel
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Rohandar Blacksteel


Hozzászólások száma : 2742
Aye! Pont : 2
Join date : 2011. Aug. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Küldetésen

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 16
Jellem: Semleges Gonosz

Anoya vs Rohandar, avagy ki a vérfagyasztóbb? (ellenőrizhető) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anoya vs Rohandar, avagy ki a vérfagyasztóbb? (ellenőrizhető)   Anoya vs Rohandar, avagy ki a vérfagyasztóbb? (ellenőrizhető) Icon_minitimeVas. Május 20, 2012 2:38 pm

- Nos, kezdhetjük végre a harcot, vagy még van megbeszélnivalód a barátnőddel? – kérdeztem gúnyosan és türelmetlenkedve, hiszen már vártam, hogy harcolhassak végre.
Válasz helyett csak futásnak eredt ellenfelem, aki máris jégkardal a kezében támadott.
- Hóh, hirtelen vérmérséklet, ez tetszik! – jegyeztem meg, hiszen nem szerettem, ha valaki csak úgy félgőzzel harcol és nem ad bele mindent, noha jelen pillanatban én is ilyen cipőben jártam.
Nem nagyon jöttem zavarba a hirtelen rohamtól, egyszerűen csak vártam, hogy közelebb kerüljön. Amikor már megfelelőnek éreztem a távolságot kettőnk közt, akkor pedig elhatároztam maga, és bevetettem a Rise of Dead mágiámat, melynek segítségével mind a négy oldalról körbevettem a lányt.
- Ice Shield!! – védekezett gyorsan, és a jégpajzzsal felfogta a kicsikéim csapásait.
El kellett ismernem, hogy egészen kreatív volt, mivel egy olyan gömböt formált, melynek segítségével a támadást ugyan kivédte, de a tetején képes volt a menekülésre, sőt mi több, az ellentámadásra is.
- Ice Arrows! – kiáltotta, amint kiugrott a teknőspáncélból, és lelőtte a harcosaimat, akik szépen, mint egy szobor le is fagytak.
- Már megint egy jégmágus?... – jegyeztem meg inkább magamnak, sem mint ellenfelemnek, hiszen a legutóbbi kölyök is a jéggel győzött le.
Érthető volt tehát, ha nem nagyon szívleltem a dolgot.
- miért ilyen fagyos mindenki mostanság? – folytattam a hangos gondolkodást, majd leoldva a hátamról a pengémet egy kicsivel feljebb kapcsoltam a teljesítményen, s fellebegtem a levegőbe.
- Ice make: Bow! - kreált egy nyilat, mellyel rám lőtt.
Nem vettem eléggé komolyan a fenyegetést, és hanyag módon próbáltam kitérni a támadás elől, ez okozta azt a történést, hogy képes volt eltalálni a vállamon.
Hagytam, hogy a leányzó azt higgye, hogy most ő van fölényben, és úgy tettem, mintha nem lelném az egyensúlyt. Ahogyan sejtettem, akcióba is lendült, s fellökve magát hozzám, jégkarmaival próbált meg eltalálni.
- Legyünk stílusosak! – gondoltam s a saját fémkarmaimmal védtem ki a csapást.
Persze nem voltam ennyire kegyes, hogy csak védekezzek, így a kardommal támadtam is. Nem tettem benne komoly kárt, mindössze a lapjával taszítottam meg, ellenben emiatt a földön landolt, és láthatóan nem volt valami kellemes a leérkezése. Végül sikerült talpra kecmeregnie.
- Ugyan, ugyan! Felesleges pattognod... Úgyis én vagyok fölényben. – nevettem gonoszan, hiszen igencsak ínyemre volt a helyzet, majd egy kissé arrébb lebegtem, hogy pozícióba kerüljek. - De mivel a sötét mágusok erejét akartam megmutatni, így hát a mágiám azon felét vetem be ellened. – mondtam, s ennek megfelelően leereszkedtem a földre. - Rise of Dead! – idéztem meg a terepen újabb tíz hullát. – Ez nehezebben akar kimúlni, mint vártam. De sebaj, ellátom én a baját. Meg legalább addig sem unatkozom. – gondoltam, mivel eléggé ráérősen voltam.
Aztán támadásba lendültem, jobban mondva ismételten körbefogtam a lányt a csapatommal.
- Ice Shield! – idézett meg ismételten egy jégburkot maga köré, de ezúttal már tömöret.
Nem jöttem zavarba tőle, egyszerűen csak elkezdtem ütni a hulláim segítségével, a jég pedig egyre vészesebben ropogott az ökölcsapások alatt, mely zene volt füleimnek.
- Hiába a burok, a harcosaimnak meg sem kottyan az áttörése. – nevettem ismét. - Van egy gavallér ajánlatom: Te feloldod a jeget, én meg addig nem ütlek. Mit szólsz? – érdeklődtem, mivel mindkettőnk tudta, hogy a végeredmény így is úgy is a burok széttörése lesz.
Válasz helyett egyszerűen csak feloldotta a jeget, de közben azonnal megfagyasztotta a talajt maga körül, így a csapatom, mint egy darab fa esett össze a csúszós terepen, és bizony jól koppantak a földön.
- Nem rossz, csakhogy ez még mindig kevés. - jelentettem ki, és néhány milliméterrel a talaj fölött, villámgyorsan felé lebegtem a kardommal a kezemben.
Mindeközben a másik kezemet a hátam mögé rejtettem, s acél karmokat készítettem rájuk, biztos, ami biztos.
Mindössze egy kardot idézett meg ellenem, amellyel bevárta a rohamomat. A fegyvereink összecsattantak, és próbáltam eltolni előle a fegyvert, hogy a karmaimmal sikerüljön védtelen területet találnom. A zombikat is szépen lassan sikerült talpra állítanom, és megint csak körbefogtam velük a kisasszony.
Ő lándzsákkal rukkolt elő, s leterítette 4 katonámat, majd az így nyitott kis „ösvényen” keresztül kicsusszant, felhasználva maga alatt a jeget.
- Egészen leleményes. – gondoltam magamban, de nem hagyhattam, hogy elfusson, elvégre már éppen kezdtem jól mulatni.
Utána lebegtem, és ismételten támadtam volna, csakhogy meglepett a jég karmaival. Hogy ironikusan fejezzem ki magam, nem gyulladtam be tőle, és az előzőleg előkészített fém karmaimmal védtem ki a csapást.
- Csak hogy tudd, ha akarnám, te már rég halott lennél. - mondtam fölényesen, hogy ráébresszem arra, hogy még korántsem vetettem be a mágiám igazi támadóerejét.
- Annyira lebecsülsz hogy hánynom kell az arroganciádtól... – felelte fintorogva, majd megragadta a bal kezemet, melyet jócskán meg is fagyasztott.
- Picsába, óvatlan voltam! – gondoltam mérgesen, és már pörgettem a fejemben a szabadulási forgatókönyvet, csakhogy nem volt rá szükség.
A lány egyszerűen elcsúszott a saját jegén, és a földön elterült.
- Nos, mint látod, ez nem arrogancia, hiszen te fekszel a földön és nem én. - mondtam lekezelően. - Ha fordítva történne a dolog, akkor tényleg csak arrogáns lennék, de így nem. – adtam meg neki a kioktatást.
Öklével csapott egyet a saját jegére, majd a következőket mondta:
- Az lehet... de nem én vagyok belefagyva egy jégtömbbe...
Ekkor a jég valóban elérte a lábam, s egészen térdig fagytam a kristályba.
- Börtönt akarsz? Ám legyen, adok neked én is egyet! - kiáltottam el magam, s bevetettem a Bone Prisont, mellyel egy nagyjából egy méterszer egy méteres ketrecet készítettem köré.
Ezután rögtön magam köré gyűjtöttem a csatlósaimat, akik elkezdték püfölni a jeget, ami rajtam volt, hogy lezúzzák rólam.
- Nem fog sokáig tartani, amíg áttörik a szolgáim. - mondtam ismételten nem túl nagy érdeklődéssel, inkább csak megjegyzésképpen.
- Az nem átlagos jég... az az én szent jegem... időbe fog telni, amíg a szolgáid kiszednek onnan, de addigra már... – nevetett, s megfagyasztva a csontbörtönöm falát, sikerült széttörnie azt, és máris nekem rontott egy karddal a kezében.


A hozzászólást Rohandar Blacksteel összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jún. 04, 2012 8:18 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Anoya De Hielo
Elemi mágus
Elemi mágus
Anoya De Hielo


Hozzászólások száma : 289
Aye! Pont : 1
Join date : 2009. Nov. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Fairy Tail :P (Kecskemét, Hungary)

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 8
Jellem: Törvényes Semleges

Anoya vs Rohandar, avagy ki a vérfagyasztóbb? (ellenőrizhető) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anoya vs Rohandar, avagy ki a vérfagyasztóbb? (ellenőrizhető)   Anoya vs Rohandar, avagy ki a vérfagyasztóbb? (ellenőrizhető) Icon_minitimeVas. Május 27, 2012 3:18 pm

Gyorsan megoldást kellett találnom a problémámra.
~Ha nem vagyok elég gyors megölnek... de nincs amit tenni, kockáztatnom kell...-gondoltam magamban, majd hirtelen feloldottam a jeget, mire a "katonái" meglepődtek, de még mielőtt folytathatták volna a gyepálásomat, megfagyasztottam a talajt, így mint a dominó estek hasra és csúszkálni kezdtek a jégen. Én sem voltam rest, így jóval arrébb csúsztam, hogy ne érhessenek el, várva az újabb támadást.
-Nem rossz, csakhogy ez még mindig kevés.
A sötét fickó nem várt sokat, felém lebegett majd kardjával támadt nekem, mire én is egy jég karddal válaszoltam neki.A kardjaink összecsengtek, miközben a zombijai is szépen lassan újra talpra álltak, s ismét körbevettek. Jéglándzsákkal terítettem le négyet, s a résen kibújtak a szorításból. Követett mint egy jól betanított eb, már támadt volna, azt várta hogy én a kardommal támadjak, de jégkarmokat idéztem meg a kardom helyett, kissé meglepődött, de nem esett kétsége, fémkarmokkal válaszolt rájuk.
-Csak hogy tudd, ha akarnám, te már rég halott lennél.-mondta nagyképűen.
-Annyira lebecsülsz hogy hánynom kell az arroganciádtól..-mondtam fintorogva, majd megragadtam a csupasz kezemmel az ő bal kezét amely csontig fagyott. Kissé elszédültem, mivel folyamatosan csapoltam a saját erőmet, ezért megcsúsztam a saját jegemen és elterültem a földön.
-Nos, mint látod, ez nem arrogancia, hiszen te fekszel a földön és nem én.-mondta ismét azzal a nagyképű büszkeségével.- Ha fordítva történne a dolog, akkor tényleg csak arrogáns lennék, de így nem.-mondta lekezelően. Nem bírtam tovább hallgatni ezt a mocskot. öklömet a saját jegembe csaptam.
-Az lehet... de nem én vagyok belefagyva egy jégtömbbe...-mondtam elvigyorodva. A mágikus erőmet végigvezettem a jegemben ami elérte a fickó lábait így szépen jégbe fagyott. Tökéletesen odabilincseltem a talajhoz.
- Börtönt akarsz? Ám legyen, adok neked én is egyet! -mondta, majd egy kis csontketrec képződött körém. Vállat vontam, majd megfagyasztottam tömlöcömet, így könnyedén darabokra tudtam törni azt. Eközben a fickó mag aköré gyűjtötte a szolgáit akik megpróbálták gyorsan lekaparni róla a jeget, illetve ő maga már leszedegette a bal kezéről a korábbi jeget.
-Nem fog sokáig tartani, amíg áttörik a szolgáim.-mondta magabiztosan. De én akkora már rég kiszabadultam az ő börtönéből, míg ő a jegembe zárva ácsorgott tehetetlenül.
- Az nem átlagos jég... az az én szent jegem... időbe fog telni, amíg a szolgáid kiszednek onnan, de addigra már... -mondtam majd megidéztem egy jégkatanát és felé rontottam. Sikerült védekeznie az éppen időben kiszabadított bal karjával, viszont alaposan felszántottam a felkarját ami erősen vérezni kezdett. Már támadtam volna még egyet, mikor a szolgái sikeresen kiszedték a jegemből.
~Gyorsak voltak..
A fickó hátraugrott, morgott kettőt majd felkészült egy újabb varázslatra.
- Ezt még visszakapod! - bömbölte, s bevetette a Dark Delete-t. Egy erős és végtelenül sötét mágiát. A mágia közvetlenül ért. Elterített a sötétség, majd úgy érzetem mintha ezer és ezer kéz ököllel, teli erőből ütlegelni mindenhol. Üvöltöttem és próbáltam szabadulni , de a mágia sokáig tartott. Azt hittem ott helyben meghalok az ütések erejétől. Az oldalalom forogva métereket gurulok, majd háton érkezve állok meg. Próbáltam levegőt venni, de alig ment, a tüdőm sípolt, ziháltam, a szemem kitágult a könnyeim megeredtek a fájdalomtól. A testem egésze remegett...Azt hittem végem..
A fickó maga elé emelte a bal karját, majd megállapította, hogy erősen vérzik a bal karja.
- Nem hiszem el, hogy már megint megvágott egy jégmágus! - morgott. - azt hiszem, hogy még gyakorolnom kell a közelharcot. - tűnődött tovább, aztán felém fordult.
- Elismerésem, ellenben ettől még ugyan úgy a földbe foglak döngölni.-a férfi csattintott, majd a hullák elindultak felém. igazi halálfélelem... Csak ez járt a fejemben..mint a múltkor....A testem annyira remegett, hogy nem tudtam megmozdítani.
~Gyerünk Anoya, megtudod csinálni, mint a múltkor.-biztattam magamat.Légzésemet lelassítottam, megpróbáltam magam lenyugtatni, miközben a zombik már egye inkább közeledtek. hasra fordultam, felkönyököltem, majd felemeltem a fejem és mélyen a fickó szemébe néztem.
-NEM FOGOK MEGHALNIII!!!!-kiáltottam, majd gyorsan futni kezdtem felé. Levágtam szembe jövőket, s már a fickó efölött voltam, aki ismételten kivédte a támadásomat. Egy katonáját aki szék gyanánt funkcionált szépen kettészeltem, mire az alaposan felrobbant, s az egyik csontszilánk a vállamba fúródott... Ismét felkiáltottam fájdalmamban.
- Ugye megmondtam, hogy esélyed sincs? - nevetett gonoszul, de ekkor megsajdult a sebe, így gyorsan abba is hagyta. - igyekezz már te idióta, nem érek rá egész nap! - förmedt rá az "orvosára".
-Lehet hogy...nem tudok ellened győzni-közben kivette a szilánkot a vállamból és a földre dobtam ami érces csikorgással landolt a földön. Álltam ugyan, de a térdeim remegtek, kezemet a sebemre tettem és nyomással próbáltam csillapítani a vérzést, és a fájdalmat.- lehet hogy...meg fogsz ölni..de a társaim biztosan bosszút állnak értem...De ne hidd hogy megakarok halni...az utolsó leheletemmel küzdeni fogok ellened.-mondtam komolyan.
- Nyugalom, eszem ágában sincs megölni. Bár... lehet, hogy mégis előfordul, de nem tervezem. - mondta higgadtan. - a társaid pedig hidegen hagynak. Akkor tűnök el, amikor csak akarok, ehhez már értek. Nem fognak elkapni. De ha már itt tartunk, nehogy azt hidd, hogy nekem nincsenek társaim. Hidd el, engem is ugyanúgy hiányolnának, mint téged. Persze, meglehet, hogy kicsit kevesebben érdeklődnek irántam, de hát mit lehet tenni, én választottam ezt.-magyarázta.
- Nincs már sok hátra a harcunkból. - mondta, mintha halálra ítélt volna, majd felém lebegett, megidézett egy csont dárdát amit felém szegezett. Nem tudtam mit tenni, a szolgái körbevettek, nem volt menekülési útvonal. A mágikus erőből kifogytam, ezer sebből véreztem...
~Tényleg ez lenne a vége?...

Vissza az elejére Go down
http://www.animemangastyle.gportal.hu
Rohandar Blacksteel
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Rohandar Blacksteel


Hozzászólások száma : 2742
Aye! Pont : 2
Join date : 2011. Aug. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Küldetésen

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 16
Jellem: Semleges Gonosz

Anoya vs Rohandar, avagy ki a vérfagyasztóbb? (ellenőrizhető) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anoya vs Rohandar, avagy ki a vérfagyasztóbb? (ellenőrizhető)   Anoya vs Rohandar, avagy ki a vérfagyasztóbb? (ellenőrizhető) Icon_minitimeHétf. Jún. 04, 2012 8:17 pm

Bár a kezemet időben ki tudtam szabadítani, mégsem volt annyi időm, hogy védekezni tudjak. A jégfegyver végigszántotta a bal karomat, amelyen a keletkezett sebből máris elkezdett bugyogni a vér. Ekkor sikerült kiszedniük a lábamat is az idiótáknak, így a következő támadás elől már ki tudtam hátrálni.
- Ezt még visszakapod! – kiáltottam, és a Dark Delete mágiához nyúltam.
Meg kellett hagyni, hogy igen hatásos volt így közvetlen közelről, hiszen ekkor a lánynak sem volt ideje védekezésre, tehát majdnem az összes lövedékem telibe kapta.
Egy darabig hátragurult a lendülettől, és hanyatt fekve állt meg.
- Hm, ez egészen jól sikeredett. – konstatáltam a helyzetet.
A talpra állás szándékát egyenlőre nem láttam az ellenfelemen, így inkább magamra kezdtem koncentrálni. A megvágott karomat megnézve megállapítottam, hogy a vérzés mértéke nem valami bíztató, minél előbb el kéne látni. Erre pedig a legtökéletesebb lehetőség a csontbrigád volt.
- Nem hiszem el, hogy már megint megvágott egy jégmágus! - jegyeztem meg kissé mérgesen. - Azt hiszem, hogy még gyakorolnom kell a közelharcot. - tűnődtem tovább, aztán a következőket már nyíltan a jégleányzóhoz intéztem. - Elismerésem, ellenben ettől még ugyan úgy a földbe foglak döngölni. – közöltem ridegen, mire egyetlen csettintésre, amelyre csak a hatás kedvéért volt szükség, három harcostól eltekintve minden katonám a földön fekvő ellenség felé indult.
Azzal a hárommal pedig nekiláttam a sebgyógyításnak. Ketten közülük székként funkcionáltak, míg a harmadik kötözött.
- NEM FOGOK MEGHALNI!! – hallottam közben a csapatom háta mögül, egyre hangosabban.
- Tehát éppen áttör rajtuk. – gondoltam, hiszen éreztem, hogy egyre kevesebben vannak az irányításom alatt.
Már egészen hozzám közeledett, de amikor le akart csapni rám, megleptem, és a kötöző hullával egyetemben a magasba emelkedtem a Flight segítségével. A földön maradt egy csatlósom azonban csúnyán belesétált, jobban mondva benne maradt a csapás útjába, így a kard kettévágta.
- Így már úgyis használhatatlan. – gondoltam, és szépen felrobbantottam. - Ugye megmondtam, hogy esélyed sincs? – nevettem, ekkor azonban a sebem belefájdult, így gyorsan abba is kellett hagynom. - Igyekezz már te idióta, nem érek rá egész nap! – kiáltottam rá közben az ápolást végző testre.
- Lehet, hogy...nem tudok ellened győzni. – vett ki egy szilánkot a vállából, mely az előző robbantásomból származott. – Lehet, hogy... meg fogsz ölni… de a társaim biztosan bosszút állnak értem... De ne hidd, hogy meg akarok halni... az utolsó leheletemmel küzdeni fogok ellened. – mondta komolynak szánva, de abban az állapotban nehéz volt őt igazán komolyan venni, hiszen alig állt a lábán.
- Nyugalom, eszem ágában sincs megölni. Bár... lehet, hogy mégis előfordul, de nem tervezem. - mondtam higgadtan. - A társaid pedig hidegen hagynak. Akkor tűnök el, amikor csak akarok, ehhez már értek. Nem fognak elkapni. De ha már itt tartunk, nehogy azt hidd, hogy nekem nincsenek társaim. Hidd el, engem is ugyanúgy hiányolnának, mint téged. Persze, meglehet, hogy kicsit kevesebben érdeklődnek irántam, de hát mit lehet tenni, én választottam ezt. – tűnődtem el egy kicsit. - Nincs már sok hátra a harcunkból. – folytattam néhány pillanattal később, és mivel végre kész volt a kötözés, lelebegtem elé, és egy Death Spike-ot idézve a kezembe, felkészültem az összecsapás lezárására, mivel még a megmaradt hulláimmal is közre fogtam.
Már éppen támadásba lendültem volna, amikor egy hang félbeszakított:
- Roha! Segíts! – hallottam meg a kiáltást, amit gyorsan be is tudtam azonosítani, hogy Froozer-től jön.
Gyorsan odapillantottam. Láttam, hogy egy bátor, ámbár eléggé idióta jelentkező éppen megpróbálja bezsákolni és elvinni szegény kis pajtimat a hordóról, ahonnan egészen eddig figyelt minket.
- Egy fél perc és máris itt vagyok, addig el ne szaladj! - szóltam oda a lánynak viccesen, és a kiabálás irányába lebegtem a lehető leggyorsabban.
Persze nem sok lehetőséget adtam neki, mivel a csapatom megmaradt részét hátrahagytam őrizet gyanánt.
- Khmm, khmmm. - köszörültem meg a torkom, mikor odaértem az egyén elé, aki közben már éppen futásnak eredt volna. - Van nálad valami, ami az enyém. Örülnék, ha visszaadnád. - mondtam ridegen.
- H... ho... hogyne. - izzadt le egy pillanat alatt, és átnyújtotta nekem a zsákot.
- Köszönöm. - válaszoltam, és átdöftem a jégmágusnak szánt lándzsával, így elterült a földön, mint egy zsák krumpli. a fegyvert benne hagytam, majd a kispajtást, kikaptam a zsákból.
- Ezt most megkaptad! - morgott rá a halottra Froozer, amint kikászálódott.
- Máskor figyelj jobban! - korholtam egy kicsit.
- B... Bocsánat. - nyögte ki röstellve a dolgot.
Ezután pedig, ahogyan jöttem, úgy vissza is lebegtem a "színpadra"
- Hol is tartottunk? - kérdeztem, mintha teljesen kiesett volna az egész eddigi cselekmény.
Vissza az elejére Go down
Anoya De Hielo
Elemi mágus
Elemi mágus
Anoya De Hielo


Hozzászólások száma : 289
Aye! Pont : 1
Join date : 2009. Nov. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Fairy Tail :P (Kecskemét, Hungary)

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 8
Jellem: Törvényes Semleges

Anoya vs Rohandar, avagy ki a vérfagyasztóbb? (ellenőrizhető) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anoya vs Rohandar, avagy ki a vérfagyasztóbb? (ellenőrizhető)   Anoya vs Rohandar, avagy ki a vérfagyasztóbb? (ellenőrizhető) Icon_minitimeVas. Júl. 15, 2012 9:54 pm

Lehunytam a szememet, várva a végét ennek az egésznek...abban a pillanatban, mintha egy nagy békesség szállt volna a lelkemre, elfogadás, beletörődés, hogy már nem tehetek semmit, és itt a vége. Azonban, nem az történt amire vártam. A távolban egy segédkérés hallatszott.
- Roha! Segíts! - hallottam egy kis farkas kölyök hangját.
- Egy fél perc és máris itt vagyok, addig el ne szaladj!- mondta kivégzőm. Nem hittem a szememnek, de tényleg itt hagyott, hogy segítsen a kis állaton, akit egy bátrabb férfi jól láthatóan megpróbált bezsákolni.
- Khmm, khmmm. - köszörülte meg a torkát, mire a fickó felé fordult, aki egy-kettőre elsápadt.
- Van nálad valami, ami az enyém. Örülnék, ha visszaadnád.- mondta leplezett kedvességgel a férfinak.
- H... ho... hogyne.- mondta, miközben már nem csak sápadt volt, de patakokban kezdett el róla szakadnia víz a félelemtől. Remegő kézzel átnyújtotta a zsákot a fiúnak.
- Köszönöm.- mondta mosolyogva, majd a lándzsát, amit nekem szánt a férfiba döfte, aki el is terült a földön.
- Ezt most megkaptad!- morgott a kis farkas.
- Máskor figyelj jobban!- szidta le.- most már nyilvánvalóvá vált, hogy a kis állatka a társa.
- B... Bocsánat.
- Hol is tartottunk? - kérdezte miközben lassan megfordult felém. A lassúságát kihasználva, összeszedve minden erőmet ráugrottam a fiúra, miközben jobb kezemmel beletenyereltem az arcába. Az arcra kismértékben is, de megfagyott. Leterítettem a földre, rátérdeltem a vállaira, hogy ne nagyon tudjon moccanni. Nem hagyta, hogy teljesen átfagyasszam az arcát, mondjuk nem is lett volna már rá elég varázserőm. A fiú hátba rúgott a lábaival, mire előre bukfenceztem, s szépen elterültem a földön, végleg elhasználva minden erőmet.
- Na jó, most felbőszítettél! –dühöngött, s a kis csapatát maga köré gyűjtötte. -de ahogy látom, most már elfogyott az erőd. - folytatta kissé higgadtabban.
- Bár ez az utolsó támadásod eléggé feldühített, úgy döntöttem, hogy nem végzek veled.
- Undorodom tőled. Miért nézel le ennyire? Ne becsülj le engem te rohadék. - morogtam dühösen
- Lenézés? Lebecsülés? Ez érdekes. - mosolyodott el. - az emberek általában örülni szoktak annak, ha életben maradnak, legalábbis eddig mindig így gondoltam. - tűnődött el egy rövid ideig. - tudod, ha néhány hónappal előbb találkozunk, akkor már nem élnél. Szóval azt hiszem, inkább hálás lehetnél a sorsnak, hogy életben maradhatsz. - mondta, majd egy csettentére eltűntek a háta mögül az élő halottai.
-Tudod...valami még az életnél is fontosabb. A becsületem!! A büszkeségem! Persze, az életet védeni kell, de mit érne az életem, ha nem lenne becsület, és büszkeség?
- Nem hiszem, hogy ellenem veszíteni olyan nagy szégyen lenne neked. - jegyezte meg, törekedve arra, hogy ne legyen nagyképű. -már én is kikaptam bizonyos emberektől, de ettől csak még erősebb lettem. Ezt jó, ha megjegyzed: A vereség nem mindig egyenlő a véggel. Bár, furcsa, hogy pont én akarok tanácsot adni bárkinek is. - nevetett. - Elvégre, még mindig gonosznak...számítok. - vakartam meg a fejem.
-Bárki ellen veszítek is...az vereség, és fáj, de egyet kel hogy értsek veled. Ettől leszek erős...és egy nap majd...legyőzlek téged!-néztem rá fagyos tekintetemmel.
- Meglehet. - mosolygott. - Tudod... áh, mindegy, nem is fontos. - legyintett. - Ha visszavágóra vágysz, akkor majd megtudom, és lerendezzük. De azt hiszem, lassan indulnom kell, mert a fél város ide fog csődülni, nem beszélve a katonákról. - jegyezte meg.
- Froozer! Gyere! -szólította a kis társát.
-Várj! Legalább a nevedet!!!- kiáltottam mg utána.
- A nevem Blacksteel. Rohandar Blacksteel! Jegyezd meg, mert még hallani fogsz rólam. - válaszolta ezúttal őszintén.
- de ha már a neveknél tartunk, még én sem tudom a tiédet.
- Anyoa De Heilo.-válaszoltam még mindig mélyen a szemébe nézve.
- Akkor hát, még találkozunk. - intett, majd Froozert a vállára véve gyors lebegésben az ég felé emelkedett, majd észak felé vette az irányt. Egy ideig néztem, majd a csatánk után tényleg kiérkezett a városi őrség ,meg egy rakat emebr odacsődült. Szerencsére Mira-nak sikerült kihámozni a tömegből, jelezve, hogy sebesült vagyok és hogy azonnal kórházba kel vigyen. Pár bordám eltört, a jobb karom megreped, valamint zúzódások, horzsolások...
-Azt hiszem egy darabig nem kísérhetsz el bevásárolni.-mondta Mira némi humorral a hangjában. év valóban, majd egy hétig a szobámban dekkoltam aludtam, meg könyvet olvastam. Aztán végül is lebicegtem a bal lábamon, ami annyira nem fájt az ebédlőbe, ott szürcsölgettem a házi készítésű jégkásámat. Ahogy ott ültem hallottam pár kedves szót a hátam mögött.
-Ne piszkáljátok a jég hölgyikét, nincs ma jó kedvében.-sugdolóztak. A dühöm egyre csak nőtt..majdnem összeroppantottam a bögrét a tenyerembe.
~Rohandar Blacksteel...jössz te még az én utcámba...-kívülről hallani lehetett ahogy csikorogtak mérgembe a fogaim...
-Anoya, baj van?-kérdte aggódva Mirajnae.
-Még egyet!-kiáltottam mérgesen....nem tudtam elfogadni a vereséget, te be kellett látnom, hogy gyenge voltam ehhez a fiatal fiúhoz képest...
~Fekete mágusok...hogy lehet ekkora erőtök...?-morogtam tovább.


Köszönöm a játékot Smile


Vissza az elejére Go down
http://www.animemangastyle.gportal.hu
Rohandar Blacksteel
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Rohandar Blacksteel


Hozzászólások száma : 2742
Aye! Pont : 2
Join date : 2011. Aug. 14.
Age : 29
Tartózkodási hely : Küldetésen

Karakter információ
Céh: Soaring Gryphon
Szint: 16
Jellem: Semleges Gonosz

Anoya vs Rohandar, avagy ki a vérfagyasztóbb? (ellenőrizhető) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anoya vs Rohandar, avagy ki a vérfagyasztóbb? (ellenőrizhető)   Anoya vs Rohandar, avagy ki a vérfagyasztóbb? (ellenőrizhető) Icon_minitimeHétf. Júl. 16, 2012 9:09 pm

Még éppen hogy csak hátra fordultam, illetve, szembe fordultam ellenfelemmel, meglepődve tapasztaltam, hogy igen közel van hozzá, és egyetlen ugrással rám vetette magát. Feldöntött, kezével pedig az arcomat fogta, melyet dér lepett el, és lassan kezdett megfagyni, bár éreztem, hogy már nincs sok varázsereje. Nem hagyhattam, hogy tovább játsszon vele, így a lábaimat felfelé húzva jó erősen hátba rúgtam. A lány előre bukfencezett és én pedig végre felszabadultam.
- Na jó, most felbőszítettél! – mondtam mérgesen, és a kicsiny csapatomat odarendeltem magamhoz. - De ahogy látom, most már elfogyott az erőd. – jegyeztem meg némileg nyugodtabban, hiszen ez elégedettséggel töltött el. - Bár ez az utolsó támadásod eléggé feldühített, úgy döntöttem, hogy nem végzek veled. – mondtam egy rövidebb hallgatást követően.
- Undorodom tőled. Miért nézel le ennyire? Ne becsülj le engem te rohadék. – mérgelődött.
- Lenézés? Lebecsülés? Ez érdekes. – mosolyodtam el halványan. - Az emberek általában örülni szoktak annak, ha életben maradnak, legalábbis eddig mindig így gondoltam. – folytattam, hiszen még egyetlen emberrel sem találkoztam, aki ne könyörgött volna az életéért, ha volt rá lehetősége. - Tudod, ha néhány hónappal előbb találkozunk, akkor már nem élnél. Szóval azt hiszem, inkább hálás lehetnél a sorsnak, hogy életben maradhatsz. – mondtam, hiszen ha Ann előtt harcolok vele, gondolkodás nélkül megöltem volna.
Ezt egy csettintés követte, melynek nyomán máris eltűnt a hullaseregem, hiszen már nem volt rájuk szükségem.
- Tudod...valami még az életnél is fontosabb. A becsületem!! A büszkeségem! Persze, az életet védeni kell, de mit érne az életem, ha nem lenne becsület, és büszkeség? – vetette fel a problémáját.
- Nem hiszem, hogy ellenem veszíteni olyan nagy szégyen lenne neked. – feleltem rá.
Nem azért gondoltam így, mert magamat olyan nagyra tartottam volna, de a kettőnk közti erőkülönbség a harcunk során nyilvánvalóvá vált, így hát nem kellett szégyellnie, hogy egy nála erősebbtől kap ki. - Már én is kikaptam bizonyos emberektől, de ettől csak még erősebb lettem. Ezt jó, ha megjegyzed: A vereség nem mindig egyenlő a véggel. Bár, furcsa, hogy pont én akarok tanácsot adni bárkinek is. – mosolyodtam el némileg elgondolkodva. - Elvégre, még mindig gonosznak...számítok. – vakartam meg végül a tarkómat.
- Bárki ellen veszítek is...az vereség, és fáj, de egyet kell hogy értsek veled. Ettől leszek erős... és egy nap majd... legyőzlek téged! – mondta olyan nézéssel, melytől máris pár fokot hűlt körülöttem a levegő, legalábbis az én hőérzetemben.
- Meglehet. – mosolyogtam ismételten. - Tudod... áh, mindegy, nem is fontos. – legyintettem egyet. - Ha visszavágóra vágysz, akkor majd megtudom, és lerendezzük. De azt hiszem, lassan indulnom kell, mert a fél város ide fog csődülni, nem beszélve a katonákról. – mondtam el a gondjaimat. - Froozer! Gyere! – hívtam ezután magamhoz a kis farkast.
- Várj! Legalább a nevedet!! – állított meg.
- A nevem Blacksteel. Rohandar Blacksteel! Jegyezd meg, mert még hallani fogsz rólam. – adtam ki a valós személyazonosságom, hiszen ezúttal növelhettem a hírnevem mindenféle hátulütő nélkül. - De ha már a neveknél tartunk, még én sem tudom a tiédet. – fordítottam meg a kérdést.
- Anyoa De Heilo. – világosított fel.
- Akkor hát, még találkozunk. – intettem hátrafelé és a megmaradt erőmmel ellebegtem a helyszínről észak irányába, ép vállamon Froozerrel. – Jó kis kaland volt ez nem? – kérdeztem a társamat, miután már biztonságostávolba értünk az erdő sűrűjében.
- Az a mocsok pali rám merte dobni a zsákot! – mérgelődött még mindig a kis puffancs.
- Igen-igen. De megoldottam nem? Mondtam már, máskor legyél óvatosabb!
- Ja, köszi. – mondta.
Vissza az elejére Go down
Fried Justine
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Fried Justine


Hozzászólások száma : 299
Aye! Pont : 10
Join date : 2010. Nov. 11.

Anoya vs Rohandar, avagy ki a vérfagyasztóbb? (ellenőrizhető) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anoya vs Rohandar, avagy ki a vérfagyasztóbb? (ellenőrizhető)   Anoya vs Rohandar, avagy ki a vérfagyasztóbb? (ellenőrizhető) Icon_minitimeVas. Júl. 29, 2012 12:37 pm

Ejnye-ejnye. Anoya akarhat valamit a Sötétektől, mert most Roha, tegnap meg Dead Very Happy
Roha műveit szokás szerint öröm olvasni, a harc indítása meg különösen tetszett. Bevallom, mivel előre sejtettem Rohandar győzelmét, faxa dolog lett volna, ha a fiút hülyére veri a végén, Anoya védelmében, beavatkozó Mirajane xD

A lényeg, hogy öröm volt olvasni, adok is rá 150 VE-t!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Anoya vs Rohandar, avagy ki a vérfagyasztóbb? (ellenőrizhető) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anoya vs Rohandar, avagy ki a vérfagyasztóbb? (ellenőrizhető)   Anoya vs Rohandar, avagy ki a vérfagyasztóbb? (ellenőrizhető) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Anoya vs Rohandar, avagy ki a vérfagyasztóbb? (ellenőrizhető)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rane vs Rohandar (ellenőrizhető)
» Rohandar vs Miliko - Az emberrablási kísérlet (ellenőrizhető)
» Nati vs Rohandar - Harc a kertitörpe életéért (ellenőrizhető)
» Hajbakapva nagy hűHÓba, avagy Red vs. Natalie (Ellenőrizhető)
» A Sors játéka – Glen vs Adelus ::--:: Ellenőrizhető

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Küzdelmek :: Küzdőtér :: Lezárt küzdelmek-
Ugrás: