KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Magánküldetés: Kellemetlen kirándulás

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Happy
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Happy


Hozzászólások száma : 183
Aye! Pont : 11
Join date : 2010. Jun. 10.
Age : 33
Tartózkodási hely : folyamatosan változtatom a helyem

Magánküldetés: Kellemetlen kirándulás Empty
TémanyitásTárgy: Magánküldetés: Kellemetlen kirándulás   Magánküldetés: Kellemetlen kirándulás Icon_minitimeHétf. Jan. 30, 2012 1:01 pm

Kellemetlen kirándulás

Írta, és Rendezte : Happy
Zenét szerezte: Happy
Főszerepben: Lance Throum, Kaderin Sophia Callaghan, Josh Sharpblade
Szint: D
Jutalom: szint függő

Lance: A napjaid mostanság unalmasan telnek a hajón, amit megváltoztat egy üzenet. Maga Hades mester hívat téged trónusához. Amint elmész hozzá, megtudod, hogy miért is.
A mester úgy döntött, feladatot ad számodra, egy esélyt a bizonyításra. Fiore-ban tevékenykedik egy úgymond sötét céh, a Dark Hood, akiknek a fő szakterülete az emberek pénzért való kiiktatása, illetve kizsebelése. A céh kicsi, jelentéktelen, s többségében nem mágiahasználókból áll, hanem egyszerű zsebmetszőkből. Hades mester azt a parancsot adja, hogy keresd fel őket, és hozz el számára egy bizonyos csomagot. Mindezek mellett figyelmeztet, hogy nem nyithatod ki.
Miután megvolt az eligazítás, nincs más dolgod, mint összekészülődni, és elindulni Worth erdőségbe. Postod addig tartson, hogy megérkezel az Erdő határához.

Kaderin Sophia Callaghan: Kellemes nyári napra virradt, itt az ideje, hogy valami munkát keress, hiszen gyémánt tartalékaid már igen csak a végét járják. Ahogy éppen valami, az igényeidnek megfelelő meló után kajtatsz, egyszer csak a szemed elé kerül egy plakát, amin a következő felirat áll, dióhéjban:

Ezen felhívást intézem minden mágushoz, fejvadászhoz, vagy bárkihez, aki szeretne sok pénzhez jutni. A közelmúltban eltulajdonítottak tőlem egy igen ritka, és értékes kardot, amit szeretnék újra magamnál tudni. Mint azt sikerült kiderítenem, a tolvaj egy bizonyos Dark Hood nevezetű céhhez tartozik, bár kilétét nem ismerem. Ezen felül még olyan információkat is hallottam, hogy a Worth erdőségben található a fészkük. Aki, vagy akik visszaszerzik nekem ezt a felbecsülhetetlen családi ereklyét, busás jutalmat kapnak. Ráadásul minden egyes Dark Hood-os tagnak a fejéért 5000 gyémántot fizetek. Amennyiben megszerezték a kardot, vagy netán a céh tagjai közül intéztek el párat, keressenek fel Era-i villámban.
Tisztelettel: Gordon Ramsey Gróf


(Megjegyzés: A papír alján található egy illusztráció a kardról, és a Gróf úr címe. A kard kinézetét a képzeletedre bízom)
Elég ínycsiklandozó egy feladat, és jól hoz a konyhára, így elvállalod. Ezek után nincs más dolgod, mint felkészülni az útra, és elmenni az erdőségbe. Postod addig tartson, hogy megérkezel az erdőhöz

Josh: Egy nap Makarov mester magához hívat, és egy különleges megbízást biztosít a számodra. A fentiekben említett céh bázisának helyét kell lokalizálnod. Könnyű munkának hangzik, hiszen nem kell senkit elnáspángolni, mindössze csak meg kell találni a céh épületét, és aztán visszatérni, jelenteni, és már kapod is kézhez a jutalmat. Természetesen nem mondhatsz ellent. Makarov elmondja, hogy a Worth erdőségben tanyáznak, de azon belül hol, arról halvány dunsztja sincs, azt neked kell kiderítened. Ezek után már csak a szokásos előkészület, és indulás van hátra. Postod addig tartson, hogy megérkezel az erdőhöz.
Vissza az elejére Go down
Josh Sharpblade
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Josh Sharpblade


Hozzászólások száma : 91
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Oct. 10.
Age : 29
Tartózkodási hely : Itt-ott

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 3
Jellem:

Magánküldetés: Kellemetlen kirándulás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Kellemetlen kirándulás   Magánküldetés: Kellemetlen kirándulás Icon_minitimeSzer. Feb. 01, 2012 5:18 pm

- Hé Josh, régen láttalak! – mondta az egyik céhtag, miközben épp a céh ebédlőjében ültem, és az ebédemnek készültem nekiesni.
Úgy esett a dolog, hogy a köszöntést megerősítette egy hátba veregetéssel is, melytől az éppen a kanalamon lévő falat egyenesen az asztal alá esett. A dolog másik vicces momentuma pedig az volt, hogy részemről nem a régen láttalak szót használtam volna, hanem a „Ki a franc vagy, még életemben nem láttalak” mondatot. Miután felfedeztem rajta a céh jelét, egy kissé barátságosabbá váltam, de az elpocsékolt kaja azért sokat nyomott a latba.
- Üdv! – mondtam kurtán, majd megpróbálkoztam még egy falat eljuttatásával a számhoz, ami végre sikerült, és jóízűen elmajszoltam.
- Igazándiból azért köszöntem rád, mert a mester megkért, hogy szóljak neked, hogy beszélni szeretne veled. – folytatta a fickó.
- Velem? – kérdeztem csodálkozva, és természetesen teli szájjal.
- Igen, azt nem tudom, mit akar mondani, de keres. Nos, én az üzenetet átadtam, további jó étvágyat! – mondta búcsúzás képpen.
- Meglesz! – válaszoltam, és gyorsan elpusztítottam a maradék ételt is, és felálltam az asztaltól, hogy megkeressem a mestert.
Nem volt túl nehéz megtalálni, a szokásos helyén ücsörgött, és szemlélte a céh életét.
- Az egyik tag szerint hívattál mester. – mondtam köszönés képpen.
- Á, igen, szeretnék egy fontos feladatot bízni rád. – mondta rejtélyesen
- És mi volna az? – kérdeztem kíváncsian.
- Van egy céh, a neve Dark Hood. A fejvadászatra specializálódtak, nem túl nagyok. A feladatod az lenne, hogy keresd meg a céhük épületét. Semmi egyéb. – mesélte el a megbízást.
- Csak keressem meg? Ez eléggé könnyűnek hangzik. – mondtam nevetve.
- Annyira azért nem, annyit lehet tudni, hogy valahol a Worth erdőségben tanyáznak, de hogy hol… azt már a te dolgod lesz kideríteni.
- Rendben van. – feleltem, majd elindultam, hogy összeszedelőzködjek, és felkészüljek az utazásra. - Nem lehet túl nagy az az erdő. – gondoltam közben. – Ez gyerekjáték lesz.
Hazarobogtam a motorommal, és összepakoltam némi ételt, előkerestem a térképemet, és ellenőriztem, hogy minden apróság megvan-e, amire szükségem lesz. Ez a tortúra nagyjából fél órát vett igénybe, és utána máris harcra, akarom mondani kutatásra készen álltam. A csomagjaimat ráerősítettem a motoromra, majd felpattantam, és útnak indultam. Úgy terveztem a dolgot, hogy egy, legfeljebb két nap alatt letudom a dolgot. A térképem segítségével nem volt nehéz megtalálni az erdőt. Egy nagyobb sziklánál haladtam el éppen, ami már közel az erdő határán volt.
- Fel kéne másznom, onnan hátha belátom az erdőt. – reméltem.
A belátással, vagy kilátással, ahogy vesszük, nem is voltak problémák, elég szépen láttam az erdőt, csak éppen a végét nem.
- Mi van? – esett le az állam. – Az öreg komolyan azt gondolta, hogy én egy ekkora helyen megtalálok egyetlen épületet? – zsémbelődtem. – Hát ilyen nincs, ez lehetetlen, jobb is lenne, ha hazamennék. – töprengtem. – Nem, azt nem tehetem. – jutottam elhatározásra, mikor belegondoltam, hogy ha akar, akkor milyen ijesztő is tud lenni a mester. – Jól van, ha már eddig eljöttem, nem adom fel! Megkeresem azokat a seggfejeket, minél hamarabb, aztán végre kész is vagyok. – határoztam el magam véggép, majd lemásztam a szikláról.

U. I.:Igen, tudom, hogy eléggé rövidkére sikeredett, és én is restellem a dolog, de egyszerűen ebből a rövidke kis szituációból nem tudtam többet kihozni. Remélem legközelebb ezt ki tudom javítani, és hosszabb postokkal tudok szolgálni.
Vissza az elejére Go down
Kaderin Sophia Callaghan
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Kaderin Sophia Callaghan


Hozzászólások száma : 26
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Dec. 14.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindig a legszerencsétlenebb helyen..

Karakter információ
Céh:
Szint: 1
Jellem:

Magánküldetés: Kellemetlen kirándulás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Kellemetlen kirándulás   Magánküldetés: Kellemetlen kirándulás Icon_minitimeSzomb. Feb. 04, 2012 8:52 pm

Valami meleg, puha dolog simogatta az arcomat, mikor kezdtem magamhoz térni mély álmomból. Mikor kinyitottam szemeimet a nap sugarai csiklandozták arcomat, amibe félig belelógott rövid hajam. Komoran és orrom alatt dörmögve szálltam ki az ágyamból, amit jelen pillanatban egy percig se akartam elengedni magam alól. Aztán gyorsan kimásztam a puha ágyból és elkezdtem magam rendbe szedni. Nem telt bele fél óra sem, mire elkészültem. Utána fogtam a kardomat, a hátamra szíjaztam és elindultam kifele. Út közben összetalálkoztam a fogadóssal, akitől a szobámat béreltem és egy biccentéssel köszöntöttem őt. Minden udvariasság és megszólalás nélkül kivágtattam az utcára és elindultam valamerre. Igazándiból valami munka után akartam nézni, mert kezdett elfogyni a pénzem, és ha nem sikerül kifizetnem a szobámat a fogadósnak, aludhatok a szabad ég alatt. Így hát lassan botorkáltam, utcáról-utcára, mikor egy papír reppent el mellettem a könnyű nyári szellő által. Érdeklődve léptem közelebb a földön heverő papírlaphoz, ami enyhe zajjal remegett a talpam alatt, mikor ráléptem, hogy el ne repüljön. Lassan lehajoltam, felvettem és szorgosan olvasni kezdtem:
Ezen felhívást intézem minden mágushoz, fejvadászhoz, vagy bárkihez, aki szeretne sok pénzhez jutni. A közelmúltban eltulajdonítottak tőlem egy igen ritka, és értékes kardot, amit szeretnék újra magamnál tudni. Mint azt sikerült kiderítenem, a tolvaj egy bizonyos Dark Hood nevezetű céhhez tartozik, bár kilétét nem ismerem. Ezen felül még olyan információkat is hallottam, hogy a Worth erdőségben található a fészkük. Aki, vagy akik visszaszerzik nekem ezt a felbecsülhetetlen családi ereklyét, busás jutalmat kapnak. Ráadásul minden egyes Dark Hood-os tagnak a fejéért 5000 gyémántot fizetek. Amennyiben megszerezték a kardot, vagy netán a céh tagjai közül intéztek el párat, keressenek fel Era-i villámban.
Tisztelettel: Gordon Ramsey Gróf

Néhány percig gondolkodtam az ügyön, még egyszer elolvastam, majd egy apró és gúnyos mosollyal ajkaimon elindultam az utcán.
- Szóval vadászni kell... benne vagyok!- Mosolyogtam önfeledten és ököl be szorítottam szabad kezemet. Lassan ballagtam s közben azon gondolkodtam, hogy vajon hányan akarnak segíteni a Grófnak. Bár bevallom, nem szeretem az olyan munkákat, amikben egyszerű dolgok után kell menni. Sose értettem, hogy emberek miért vágynak más tulajdonára?
Nagy gondolkodásomban észre se vettem, hogy szépen, lassan az utcán császkáló tömeg közé keveredtem. Először morogva tértem ki az emberek elől, aztán eszembe jutott, hogy segítséget kellene kérnem, hogy merre is induljak. Egy pillanatra megálltam ott ahol voltam, - szinte azonnal hallottam innen-onnan megjegyzéseket, de ez most ez érdekelt a legkevésbé - és körbenéztem. Két fura fickót pillantottam meg, akik egy kofa előtt álldogáltak és elég feltűnő módon próbáltak ellopni egy-egy almát az árustól. Mikor az egyiknek sikerült zsebre tennie egyet és a kofa észre vette, hangosan ordítani kezdett.
- Rabló! Rabló!- Visszhangoztattak szavai a házak falain. Odasiettem még mielőtt elfuthatott volna a két jómadár és az öreg férfira néztem.
- Valami baj van, uram?- Kérdeztem és a két férfira pillantottam. Azok meglepődve tekintettek le rám. A kofa is meglepődve nézett egy ideig, majd mikor előhúztam a kardomat hüvelyéből, mind a három férfi meglepődve hátrébb lépett egyet.
- Ugyan, kisasszony, csak egy kis félre értés történt. A két fiatalember minden bizonnyal, csak elfelejtett fizetni.- Motyogta az öreg úr és a két fiatalemberre nézett. Azok lassan és félve kutatni kezdtük a zsebükben, de pénzt egyikük se húzott elő.
- Nincs nálunk egy vas se.. - Sóhajtott fel végül az egyik. Néhány percnyi gondolkodás után oldaltáskámba süllyesztettem a kezemet és két alma árát adtam a kofának.
- Tessék. A két alma a legényeknek. - Mondtam, majd elvettem egy piros almát és annak a kezébe nyomtam, aki az előbb csak nézte, hogy kell ellopni a gyümölcsöt. A kofa egy apró mosollyal biccentett és elvette a pénz tőlem. A két férfi meg döbbenten néztek rám.
- Köszönjük.- Hajtottak fejet egyszerre.
- Tudjátok merre van a Worth erdőség?- Intéztem feléjük kérdésemet mit sem törődve előbbi megszólalásukkal. A két férfi egyszerre hagyta abba a rágást és hevesen bólogatni kezdtek.
- Vigyetek el oda! - Hangzott a parancs számból. Nem sokat teketóriáztak lassan elindultak és csendben ballagtak előttem. Néhány méter távolság után én is elindultam utánuk. Út közben kardomat vissza süllyesztettem hüvelyébe. Az út hosszú volt, de mikor az erdő széléhez értünk a két férfi megköszönte az almákat, majd tovább állt. Én pedig lassan, de biztos léptekkel elindultam az erdőbe..
Vissza az elejére Go down
Lance Throum
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Lance Throum


Hozzászólások száma : 5
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Dec. 23.

Karakter információ
Céh: Grimoire Heart
Szint: 1
Jellem:

Magánküldetés: Kellemetlen kirándulás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Kellemetlen kirándulás   Magánküldetés: Kellemetlen kirándulás Icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 12:20 pm

Lance a hajó egyik szárnyában volt, és a gyakran teljesen elhagyatott edzőtermek egyikét használta. Habár eleinte arra gondolt, hogy egy céhben sok társat talál akikkel talán edzhet, vívhat, tévedett. Ez a céh tényleg egy massza volt. Az emberek a maguk dolgával törődtek, és a többség ezután nem kívánta a többiek arcát se látni. Ha nem voltál elég erős, senkit sem zavart, hogy egyszerűen megöltek, vagy csak összetörték a csontjaidat.
Lance csak azon gondolkodott, magában edzve, hogy a céh nagyjait mi tartja vissza az összetartásra képtelen tagok sorra likvidálásától. A válaszok fájdalmasan egyszerűeknek tűntek. Őket sem érdekeltek mások, ők is csak elmentek melletted ha találkoztatok a folyosón. Volt pár kivétel, mint Kawazu és Yomazu, akik a maguk módján választották a céhhez való tartozásuk kimutatását: Yomazu előtt akik nem értek fel vele mélyre hajoltak ha nem akartak összetörve kirepülni a léghajóból, míg Kawazu sokukat névről ismerte, és akiket ismert felé meg is eresztettek egy biccentést - minden esetre így őszintébbet mint a Yomazu felé érkező hajbókolások bármelyike volt.
Lance éppen a padlón feküdt az edzésprogramja végén, amikor a kecskeformájú megint felbukkant. A közelbe kopogott, majd megállt és várt. Lance felült, és amíg megtörölközött, odahívta magához a kecskét.
- Látom nem állsz meg egy napra sem.
- Nincs okom - válaszolt röviden, és felkapta magára a törölközőjét, illetve a köpenyét. Az overálon kívül más nem is volt rajta.
- Hát most majd lesz. Van egy megbízásom neked.
- Miféle?
- Egy egyszerű, bár nem az én dolgom a részletek elmondása. A mester látni akar.
Lance így, habár jóval később, mint ahogy a beszélgetésük véget ért, de elindult a híd felé. Hades, aki az egész Grimoir Heartot mozgásban tartotta, és aki megalkotta ezt a hatalmas széthúzó, mégsem összeomló masszát... Lance nem tehetett róla, égett a vágytól, hogy valahogyan mindenképpen felbőszítse az öreget. Kedélyes vigyorral lépett be a terembe, amiből a maszk fölé nem sok látszott.
Hades a trónusán ült, a képén pedig nem sok látszott, csupán talán unalom. Amikor Lance belépett, a mester pillantása a feketébe burkolt alakra ugrott, és figyelte a közeledőt. Az arca nem árulta el mit érez, de a keze igen. Egy intésre Lance arcáról felszakadt a maszk, Hades pedig ennyivel megelégedni látszott, egészen amíg a ruha el nem kezdett újra összeállni a cafatjaiból.
- Ooo. Szóval egy újabb csillaglelkű mágusom van? Azt hiszem lesz egy kis érdekességem a számodra később. - Az öregember élvezte a mondanivalóját, és láthatóan kiélvezte a pillanatot is, amikor Lance ruhája végül összevarrta magát. Lance azt hihette volna, a vén mágus öröme szinte perverz a tervei fölött, azonban Hades egyre inkább tűnt egy önző gyereknek a szemében. Amikor a celesztiális anyag újra ráfeszült a bőrére Hades összecsapta a kezeit, és el is kezdte a mondanivalóját.
- A Worth erdőségbe fogsz elutazni, és megkeresed a Dark Hood céhet. A céh lényegében egy bűnbanda, és pár mágusuk is van, szóval lehet hogy értésükre kell adnod, hogy miért is vagy a területükön, de a lényeg, hogy hozd el a csomagot, amit nekem készítettek elő. A csomagot sértetlenül és késlekedés nélkül elém hozod. - A mondandó abba maradt, de az öreg töretlenül meredt Lance szemeibe. A pillanat érezhetően a szuperioritásé volt - a mester elvárta a neki kijáró tiszteletet. Lance csupán meghajolt kissé, és némán megfordulva kitrappolt a teremből.
Érezte a férfi erejét, érezte a tekintélyét, de sem eléggé illő és egyszerre kiérdemelt szót nem tudott, amit akkor és ott kimondott volna a mester számára. Nem. Még nem.
Helyette útnak indult. Páran szemmel követték, amint kilépett a hídra, és némi morajló cseverészés is kitört a megjelenése után. Lance élvezte a rivaldafényt, így nem is gondolkodott túl sokat. Parádés kilépőt tervezett. A híd szélére lépett, és egy jókora lépéssel ellökte magát a korláttól mintha ez csak a legtermészetesebb dolog lett volna a világon.
Hallani még hallotta pár tag hangját az ugrását követően, de figyelni már nem tudott rájuk. Pár száz méter magasan az egész menő kilépő ötlet már nem tűnt túl eszesnek. Pár másodperc, ennyi idő kellett, míg Lance elmélázott a látványon, majd rájött, hamarosan ő is a látvány egy pontnyi vörös része lesz, ha nem tesz valamit, így egyszerűen csak előkapta a kulcsát, és megnyitotta Orion kapuját.
- Kapitá~ - eddig hallotta Orion hangját, akit a nem zuhanásnak megfelelő pozícióban lévén a szél egyszerűen feldobott. A katona gyorsan reagált, Lance fölött összehúzta a tagjait, majd sisakegyenest zuhanórepülésbe kezdett, hogy beérje a kapitányát. Amikor fej-fej mellett haladtak, Lance megragadta Oriont, Orion pedig Lance karjait. Nem volt idő, sem értelem a torokszakító tépő szélben beszélgetni, Lance, csupán a földre, majd felfelé mutatott, Orion pedig bólintott.
A szellem rászorított Lance karjaira, és egy lendületvétel után megpördült a tengelye körül, Lancet pedig magával vonta. Orion volt az orsó, Lance pedig egyre gyorsulva száguldott körbe az orsó körül, miközben a talaj csak közeledett. Az utolsó utáni pillanatban, amikor Lance már szédítő gyorsasággal pördült meg Orion körül, mintha már érezte volna is, ahogy a lába valamit megérint, de a momentum hevében nem nézhetett hátra: Orion egy mozdulattal megszakította a lendületét, elengedta Lance egyik, majd a másik kezét is, és eltűnt.
Lance a zuhanás lendületét elveszítve, az elhajítottság érzetét mellőzve, szinte lágyan huppant vissza a valóság és a gravitáció normálisan megszokott körforgásába, így teljes valójában érezhette, ahogy alig két méterről belezúg a bokorba, amit azelőtt pár pillanattal a lába látogatott meg.
- Érdekes egy élmény volt - mondta magának, amikor felállt, és leverte a kabátjáról a bokor romjait, majd szétnézett, és felpillantva még tájolt egyet a hajó irányából. Ha minden igaz, nem volt messze, csupán egy szirtekkel teli frontot kell találnia, és ráláthat az erdőre...
Vissza az elejére Go down
Happy
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Happy


Hozzászólások száma : 183
Aye! Pont : 11
Join date : 2010. Jun. 10.
Age : 33
Tartózkodási hely : folyamatosan változtatom a helyem

Magánküldetés: Kellemetlen kirándulás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Kellemetlen kirándulás   Magánküldetés: Kellemetlen kirándulás Icon_minitimeSzer. Márc. 21, 2012 7:48 pm


A késésért elnézést, mostantól, ha ti is úgy akarjátok, zökkenőmentesen haladunk tovább.

Josh: Barangolsz az erdőben, majd alkonyatra elérsz egy kisebb települést. semmi jellegzetesség nincs benne, kivéve, talán azt, hogy úgy néznek ki az épeületek, mintha sebtében rakták volna össze őket. Bármerre nézel, hanyagul felépített deszka házak merednek rád. Valamiféle fa kitermelő "tábor", mint tudod meg később, ha utána kérdezel a helyieknél. Tökéletes kiindulópont, hiszen a favágókat kikérdezheted, hátha tud adni támpontot a keresést illetően, elvégre a munkások többsége már hónapok óta nyűtte a terepet fejszéjével. Igyekezeted azonban hiábavaló, senki nem hallott az általad keresett céhről, és fogalmuk sincs merre lehet a bázisuk. A táborban/településen egyetlen egy fogadó van, ahol van némi esélyed szállást foglalni. Odabent vígan kártyáznak, és vedelnek a népek az est beálltával. Ha akarsz, csatlakozhatsz hozzájuk, mielőtt álomba szenderülsz. Postod addig tartson, hogy felkeresed nem túl fényűző lakosztályodat, s álomba szenderülsz.

Kaderin kisasszony: Szintén hosszan bolyongasz az erdő szívében, mikor kilyukadsz a kis favágó településen. A sok séta és gyaloglás teljesen kifárasztott, ráadásul szerintem egy fürdő sem lenne túl visszataszító, a pihe puha ágyikóról nem is beszélve. Te Joshoz képest, fél nappal később jukadsz ki a helyszínen, kora hajnalban. A városka akkor tájt kezd el éledezni, s favágók sora hagyja el házikóik meleg kényelmét, hogy visszaballagjanak hű fejszéikkel a fák sűrűjébe gályázni. A fogadót gyorsan megtalálod, hiszen egy hatalmas cégér hirdeti a "Víg Fenyő Fogadó"-t. Ha szeretnél még trécselhetsz azzal a pár emberrel, akik kora reggel már ott ücsörögnek a helyiségben, de ha érdeklődsz a sötét céhről, csak tudatlanul megrázzák a fejüket. Nem is hallottak még róla. Fogyaszd el nyugodtan a reggelidet, s ha úgy kívánod fürödj meg, majd postod azzal zárd, hogy lefeküdsz aludni.

Lance: Megérkezel a kijelölt találkozási ponthoz, ahol egy, a szívárvány minden színébe öltözött udvari bolond kinézetű tag vigyorog rád ostobán. Mikor közelebb érsz hozzá, megszólít.
- Grimoire Heart? - vigyorog.
Miután felfedted előtte személyazonosságodat, int, hogy kövesd.
Ha követeled a csomagot, nyugalomra int, és közli, hogy nem ez a legalkalmasabb idő az üzletre. Ahogy haladtok a sűrűben, nemsokára egy gyér, földes úthoz értek, ahol egy szekér áll, két szamárral az élen.
- Pattanj a verdára morcosképű - vigyorog a törpe.
A szekér korántsem nevezhető verdának, csoda, hogy egyáltalán még egyben volt. Rozoga kerekei úgy tűnt, bármely pillanatban kitörhetnek, deszkái is elég korhadtak voltak már.
- Turbó Csiga a neve - magyarázza, ahogy felültök rá. - Az a két csacsi elöl pedig Vihogó Pata, és Torokhangú Szamár.
Kb. ez volt az utolsó értelmes megnyilvánulása, miután oda csap a gyeplővel. A szamarak persze nem mozdultak. Hosszas üvöltözés, és ostorcsapkodás után, végre sikerült az állatokat sebességbe rakni, s lassan elkezdtek zötyögni a hepe hupás úton. Ha beszédet kezdeményezel, összefüggéstelenül válaszol. (Magyarul ha mondasz valamit, a férfi válasza valami teljesen másról fog szólni, pl.: Szép napunk van. Mondod te. Erre ő: A kecske lába a legfinomabb, meg ilyesmiket. Találékonyságodra bízom, amennyiben beszélgetni akarsz vele.)Amennyiben nem szólsz hozzá, magától is beszél, összefüggéstelenül, mintha láthatatlan barátok vennék körül. Egy fél napos utazás után, megérkeztek egy magas fákkal övezett, aprócska mezőre, ahol megállítja a járgányt, s kurtán ennyit felel:
- Megérkeztünk!
Fákon és gazon kívül semmit nem látsz. Ha rákérdezel hol vagytok, a bolond rád sandít, és megrázza a fejét.
- Értetlen városlakó. Viszont az út további részét már nem láthatod. Idd ezt meg -nyújt át egy tökből készült flaskát. - Idd ki teljesen. Nem méreg, altató.
Ha visszakozol, rázendít: Ha nem iszod meg, akkor akár vissza is nyargalhatsz égi kuckódba, és közölheted a mestereddel, hogy nem voltál hajlandó szundikálni egy kicsit az árúért cserébe. Biztos örülni fog. - vigyorog.
Végül rászánod magad, és lehúzod a nyálkás, szárított ürülék ízű folyadékot, s álomba szenderülsz. Postod ezzel zárd.
Vissza az elejére Go down
Josh Sharpblade
Fegyver mágus
Fegyver mágus
Josh Sharpblade


Hozzászólások száma : 91
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Oct. 10.
Age : 29
Tartózkodási hely : Itt-ott

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 3
Jellem:

Magánküldetés: Kellemetlen kirándulás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Kellemetlen kirándulás   Magánküldetés: Kellemetlen kirándulás Icon_minitimeCsüt. Ápr. 05, 2012 6:50 pm

Az erdő hatalmas volt, a lábaim pedig már kezdtek elkopni, legalábbis minden egyek egyre kisebbnek és nehezebbnek tűnt.
- Ez így lehetetlen, olyan, mint ha tűt keresnék a szénakazalban. – siránkoztam magamban, a nagyjából negyedik vagy ötödig óra után, amit gyaloglással töltöttem.
Nem volt mit tenni, ennek ellenére kénytelen voltam folytatni az utat, hiszen addig nem térhetek vissza a céhbe és pihenhetek, míg nem végzek ezzel a megbízatással.
- Az az átkozott öreg, jól kitolt velem. – szidtam a mestert.
További hosszú órákon át kutattam, de eredménytelenül, ellenben alkonyatkor egy kisebb település féleségre bukkantam.
- Itt legalább meghúzhatom magam éjszakára. – reménykedtem, bár a látvány, ami fogadott, nem volt túl bizalomgerjesztő.
A házak olyasformák voltak, mintha kártyavárak lettek volna, szinte csak össze voltak dobálva a falai, és csak az ég tudja, hogy mi tartotta őket össze. A deszkák itt-ott még kissé el is tértek hosszban, így a falak hol hosszabbak, hogy keskenyebbek voltak.
- Te jó szagú sajtospogi! Itt tényleg laknak is emberek? – képedtem el az alaposabb vizsgálat után.
A kérdés persze költői volt, hiszen a házak között emberek mászkáltak, így egyértelmű volt, hogy lakott településen vagyok.
- Elnézést uram! – szólítottam meg az egyik fickót kissé félve, mivel egy hatalmas fejszét cipelt a vállára vetve. – Meg tudná mondani, hogy hol is vagyok most pontosan? – érdeklődtem.
- Üdvözlet! Fura látvány vagy-e hallod-e! Nem sűrűn járnak erre mifelénk idegenek. És természetesen, megtudom mondani, hogy hol vagy. – mondta, majd hátat fordított és elindult.
- És esetleg akkor nem mondaná meg? – szóltam utána.
- Egy fakitermelő telepen, és ha nem dolgozol, akkor jobb is, ha elmész! – szólt vissza a válla felett, meg sem állva.
- Anyám, ilyen egy tahót… Na de oda se neki, biztosan akad valaki kedvesebb és értelmesebb egyén is errefelé. – gondoltam reménykedve, és odaléptem a következő emberhez. – Jó estét uram! Egy máguscéhet keresek, név szerint a Dark Hood-ot. Esetleg tudna nekem segíteni?
- Há’ már hogy a viharba ne tudnék azt a leborult szivarvégit nekijje no! – felelte, első hallásra kódolt beszéddel, de rövid gondolkodás után rájöttem, hogy a válasz egyenlő azzal, hogy „Tudok”.
Ezután csend állt be, én meg vártam, hogy folytassa.
- Bocsánat, de ha tud, akkor segítene is?
- Azt kérdezted volt, hogy tudok-e segíteni, nem pedig azt, hogy segítek-e hát hogy a mindenségit neki, hogy a kánya nem viszi el a varjút. – válaszolta.
- Miért érzem én úgy, hogy ez meddő vállalkozás volt részemről? – tanakodtam magamban, és inkább otthagytam az illetőt.
A legokosabb megoldás ezek után az lett volna, hogy feladom az itteniek kérdezgetését, de hát mit lehet tenni, nagyon optimista voltam és vagyok, így hát eldöntöttem, hogy teszek még egy utolsó kísérletet arra, hogy találjak egy értelmes ember ebben a kócerájban. Eközben elsétált előttem egy nő.
- Na, talán vele több szerencsém lesz. – reménykedtem. – Elnézést hölgyem!
- Takarodj innen mocskos perverz! – károgta, és el is rohant.
- Ezt passzolom mi lelte. – gondoltam tágra nyitott szemekkel, értetlenül. – Azt hiszem, hogy erről ennyit. Ha valaki tud is valamit, akkor sem fog nekem mondani semmit. – sóhajtottam egy nagyot.
Az egyetlen dolog tehát már csak az volt, hogy találjak egy helyet, ahol alhatok, elvégre, akármilyen rozogák is ezek a házféleségek, a szabad égnék akkor is jobbak.
Felkajtattam az egész helyet, mire megleltem az egyetlen fogadószerűséget, ami természetesen egyben a kocsma is volt, ahol a szorgos favágók esti italukat fogyasztották és a nehezen megkeresett pénzüket pocsékolták el a kártyajátékokon, ha jól szűrtem le, akkor pókeren.
- Jó estét! – köszöntem a pultosnak. – Van szab… Vagyis, szeretnék kivenni egy szobát. – módosítottam az előző megszólalásomat, tanulva az eddigiekből, hisz a végén még annyit mond, hogy van szabad szoba és be is fejezi a beszélgetést.
- Máris adom a kulcsokat. – felelte.
- Végre egy értelmes ember. – könnyebbültem meg kissé.
Sebtében meg is állapodtunk az árról, majd megkaptam a kulcsot, és rendeltem egy kis frissítőt is, egy kupa sör képében, hogy lemossam az út porát. Mindezek után pedig úgy döntöttem, hogy beszállok a pókerezésbe, elvégre, legalább egy kis borsot törhetek az orruk alá, hiszen jómagam a szerencse fia vagyok, legalábbis eddig nagyon úgy tűnt minden dologból, leszámítva persze a mostani küldetésemet.
- Beszállhatok? – kérdeztem, mikor az asztalhoz léptem.
- Nézzétek fiúk, a vakarcs játszani szeretne! Mi legyen? – kérdezte egyikük röhögve a többit.
- Hadd játsszon! – hangzott a felelet, így leültem én is, és megtettem a kezdőtétet.
Órákon át játszottunk még, és a kezdeti összegemet meg is dupláztam.
- Na jó, játszunk dupla vagy semmit, mit szólsz kölyök, benne vagy? – kérdezte az egyik fickó, aki különösen sokat vesztett.
- Felőlem. – válaszoltam félvállról.
Jöttek a lapok, és a végére már csak ketten maradtunk, mivel a többiek eldobták a lapjaikat.
- All in! – emelte rá az összes maradék pénzét a tag.
- Tartom. – feleltem, és feltettem a megfelelő ellenértéket.
- Háh! Ezt jól elnézted, Straight Flush! – terítette ki a lapjait, ahol szépen kirajzolódott a nyolcastól a dámáig a sor.
Már éppen nyúlt volna a pénzért, hogy eltegye, de megállítottam:
- Sajnálom, de nekem meg Royal Flush! – terítettem ki én is a lapjaimat.
- Csaló! – üvöltötte, és már pont nekem esett volna, de a társai lefogták.
- Hagyd! Itt voltunk mi is, nem tudott volna csalni. – nyugtatták.
Én felálltam, és nagyjából annyi pénzt vittem el, mint amennyivel beszálltam.
- Kösz a játékot fiúk, a többit tartsátok meg! – szóltam oda nekik, majd elindultam a szobámba, ahol is, végre elterültem az ágyon, és pár percen belül el is nyomott az álom.
Vissza az elejére Go down
Happy
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Happy


Hozzászólások száma : 183
Aye! Pont : 11
Join date : 2010. Jun. 10.
Age : 33
Tartózkodási hely : folyamatosan változtatom a helyem

Magánküldetés: Kellemetlen kirándulás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Kellemetlen kirándulás   Magánküldetés: Kellemetlen kirándulás Icon_minitimeSzomb. Ápr. 21, 2012 12:31 pm

A két jómadárnak vasárnap estig adok időt a postolásra, ha addig nem pótolják hiányosságukat, akkor kizárásra kerülnek, és a helyükre keresek másokat!
Vissza az elejére Go down
Lance Throum
Csillaglelkű mágus
Csillaglelkű mágus
Lance Throum


Hozzászólások száma : 5
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Dec. 23.

Karakter információ
Céh: Grimoire Heart
Szint: 1
Jellem:

Magánküldetés: Kellemetlen kirándulás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Kellemetlen kirándulás   Magánküldetés: Kellemetlen kirándulás Icon_minitimeSzer. Ápr. 25, 2012 3:29 pm

Az erdőbe érve Lance pár perc alatt megtalálta az elhagyatott, zsenge gyomokkal lepett kocsiutat, amin elvileg találkoznia kellett az emberével. Nem is kellett sok hozzá, a kanyargó úton a bokáig érő zöldségben hamar meg is találta a két kerék friss nyomait, majd meg is látta a kocsit.
- Grimoire Heart? - Az út mellől egy színes maskara vigyorgott rá. A bohóc idiótán vigyorgott saját festett maszkja alól, és várta a választ. Lance fejében az a kérdés merült fel először, ha elég hosszan nem válaszolt volna, vajon az ürge nyakgörcsöt kapott volna-e a tartásától. Végül inkább csak bólintott.
A figura erre csak pattogva elindult, és egy forduló után ott is voltak egy rozoga kocsinál, ami a maga furcsa módján illett is a fickó maskarájához.
- Pattanj a verdára morcosképű! - A régi-ósdi járgány lényegében egy szamarasz szekér volt, némi hangulatelemmel, amire a kis pasas büszke is volt. - Turbó Csiga a neve - magyarázta is egyből. - Az a két csacsi elöl pedig Vihogó Pata, és Torokhangú Szamár.
A szamarak azonban nem adták magukat, és a hírbe illő makacsságukhoz illően tűrték, ahogy a kis pattancs üti őket és folyamatosan korhol. A fickó le is ugrott a kocsiról, hogy belerúgjon az egyikbe, azonban az a patájával válaszolt a rúgásra, mire egy kisebb közjáték vette kezdetét a két fél között. Végül a bolond cselhez folyamadott, és az ósdi, de úgy tűnt működő répa lóg a karón című művelettel megindította a szamarakat. Lance egy ideig figyelt, de aztán hamar egyre lejjebb kényelmesedett a kocsi hátulján, végül pedig el is aludt. Azokban a rövid pillanatokban, amikor fel-felébredt egy zökkenőnél vagy kurjantásnál a bolond hátát látta maga előtt, amint az a kezeivel mutogatva emeli ki mondókája gesztikulációját. Nem neki beszélt, legalábbis a különböző fenegetések, felkiáltások, és mindenféle szerzetekhez intézett sértések nem árulkodtak ilyesmikről...

- Megérkeztünk! - Lance leginkább a csöndre ébredt fel, amikor a kocsi nyugodtan megállt egy rétféle elején, a bohóc pedig kivételesen kifejezetten nyugodtan nézett rá. Lance körülnézett, de nem látott semmiféle épületet, mire felnézett - kiindulva abból, hog egy ilyen szervezet bárhol rejtőzhetett. Mivel az égen semmi nem volt, a földet kezdte pásztázni bejáratot keresve. A bohóc kinevette, és a kalapja csengőivel csapkodta a saját fejét amikor hevesen megrázta a fejét.
- Értetlen városlakó. Az út további részét már nem láthatod! - Habár Lancet inkább az érdekelte volna, hogy nem lett volna egyszerűbb, ha a fickó aludni hagyja, hamar előkerült egy kis flaska. - Idd ezt meg. Idd ki teljesen. Nem méreg, altató.
- Ez most komoly? Ezért keltettél fel? - A bohóc láthatólag csak évezredes lassúságú logikával ért a gondolatok végére, majd zavarodottan vágta Lancehez a flaskát.
- A Grimoire Heartból jössz! Nem bízunk bennetek! - A mondathoz nevetgélt is egy sort, de nem változott újra ostoba bohóccá. Lance, arra gondolva, hogy a törpe indokában csak-csak lehet valami, kihúzta a dugót, és lehúzta az undormányt. Az ízét senkinek sem ajánlotta volna, a hányás éppen csak elkerülte végül, de amint a flaska lekoppant a kocsi deszkájára, Lance feje már kókadt is, és ő már nem is tudott magáról semmit...
Vissza az elejére Go down
Kaderin Sophia Callaghan
Fekete Mágus
Fekete Mágus
Kaderin Sophia Callaghan


Hozzászólások száma : 26
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Dec. 14.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindig a legszerencsétlenebb helyen..

Karakter információ
Céh:
Szint: 1
Jellem:

Magánküldetés: Kellemetlen kirándulás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Kellemetlen kirándulás   Magánküldetés: Kellemetlen kirándulás Icon_minitimeSzer. Ápr. 25, 2012 3:39 pm

/ Bocsi, bocsi, bocsii.../

Kora hajnalig bolyongtam csak az erdőben. Az igazat megvallva három óra járkálás után már az egészet nagyon untam, de muszáj volt megtalálnom a céhet, vagy legalábbis az egyik céh tagot.
- Végre!- Szaladt ki belőlem egy hatalmas sóhaj, mikor az első nap sugarak mellett megpillantottam az erdő szélét is. Lassan, slampos lépésekkel kiballagtam a kis ösvényen és megálltam. Egy kisebb városka tárult a látómezőmbe, aminek iszonyatosan megörültem. Favágók sokaságával találtam magam szembe, ahogy egyre közelebb és beljebb haladtam a már-már igencsak fent levő város felé. Egy-egy érdekes pillantással nyugtáztam a körülöttem lévő dolgokat. Az illatok, amik megtöltötték a környező levegőt a hasamra is azonnal hatottak. Éhes voltam és egy meleg fürdőt se utasítottam volna vissza. Így mikor megláttam a "Víg Fenyő Fogadó"-t jelző cégért egy sunyi vigyor futott át az arcomon, de amilyen hirtelen jött, olyan hirtelen el is ment.
Egy pillanatra megálltam, körbenéztem, majd a fogadó felé vettem az irányt. Felbaktattam a lépcsőn, ami minden egyes lépésemre megnyikordult és biztos voltam benne, hogy az öreg deszkák már az utolsókat rúgják. Az ajtót könnyen belökve beléptem a meleg helyiségbe és hunyorogva körbenéztem. Egy kis idő után, mikor a szemem hozzászokott a sötéthez pislogtam párat és elindultam beljebb a pult felé. A fogadóban pár férfi üldögélt és beszélgetett, de ahogy egyre előrébb mentem a csend szinte kínossá, már-már zavaróvá vállt.
- Miben segíthetek?- Szólt hozzám a fogadós és bár legszívesebben azonnal egy ágyat és egy forró fürdőt kértem volna a pultra könyököltem s faggatni kezdtem.
- Egy sötét céhet keresek, a neve Dark Hood, hallott már valamit róla?- Nem akartam köntörfalazni, ahhoz most fáradt voltam.
- Dark Hood?- A férfi gondolkodó arcot vágott, majd megrázta nemlegesen a fejét.
- Ilyenről még nem hallottam, esetleg lehet hogy másik városban van a céhük.
- Biztos vagyok benne, hogy itt vannak, de azért kösz.- Ellöktem magamat a pulttól és hangosan felsóhajtottam.
- Esetleg segíthetek még valamiben?- A pultos eléggé öreg fickó volt és minden bizonnyal letudta rólam olvasni, hogy eléggé kész vagyok.
- Egy szobát és egy forró fürdőt kérek.- Mondtam és a zsebembe nyúlva odadobtam neki a pénzt, ami majd finanszírozza ezeket a dolgokat.
- Koszt és kvártélyt is óhaj?- Kérdésére egy egyszerű bólintással feleltem. A férfi leakasztott egy kulcsot egy szögről, majd intett, hogy kövessem. Így is tettem és csendben felballagtunk a lépcsőn. Ez egy fokkal jobb állapotban volt, de gerendái itt is meg-meg nyikordultak lépéseink alatt. Amint felértünk a férfi kinyitotta az ajtót, majd a kezembe nyomta a kulcsot és elment.
~ Remek. Csöbörből vödörbe esem és még csak egy kis infót se tudtam összegyűjteni. ~
Becsuktam az ajtót és leültem az ágyam szélére, hogy egy kicsit gondolkozhassak. Fejemben ezer gondolat kavargott, hogy vajon hogyan tovább és mi tévő legyek, de oly' annyira kimerültem, hogy nemigen tudtam koncentrálni. Gondolataimból hangos és erőteljes kopogás zavart meg. Felálltam, lassan odaballagtam, majd kinyitottam az ajtót.
- Itt a fürdővize, valamint mindjárt felküldöm az ételt is.- Mondta a pultos. Egy határozott ám kimért bólintással nyugtáztam, s mikor eltűnt bezártam az ajtót. Ráfordítottam a kulcsot, majd elkezdtem levetkőzni. A kardomat az ágyra tettem, a ruháimat összehajtogatva pedig a székre, ami az ágy mellett álldogált. Miután elkészültem belemártóztam a forró vízbe, ami minden egyes tagomat elzsibbasztotta ugyan, de nagyon jól esett. Addig ki se szálltam, míg a víz ki nem hűlt és utána is csak vonakodva hagytam el a meleg és nedves ágyamat. Egy törölközős tekertem magam köré és még eggyel a hajamat kezdtem szárogatni. Ekkor ismét kopogtatásra lettem figyelmes. Kinyitottam az ajtómat beengedtem a vacsora-reggeli-ebédemet és miután ismét magamra maradtam elkezdtem enni. Jól esett ételt érezni több nap nemevés után. Amint befejeztem álmosság lepte el szemeimet és annyira elpilledtem, hogy ha kényszerítettek se tudtam volna. Elnyomtam egy hatalmas ásítást, majd levettem magamról a törölközőt és bebújtam a paplan alá. Nem telt bele sok idő, mire mély álomba szenderültem.
Vissza az elejére Go down
Happy
Ex-mesélő
Ex-mesélő
Happy


Hozzászólások száma : 183
Aye! Pont : 11
Join date : 2010. Jun. 10.
Age : 33
Tartózkodási hely : folyamatosan változtatom a helyem

Magánküldetés: Kellemetlen kirándulás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Kellemetlen kirándulás   Magánküldetés: Kellemetlen kirándulás Icon_minitimeSzomb. Júl. 28, 2012 2:50 pm

Lance: Mikor felébredsz, nyirkos, vélhetőleg egy börtön cellájában találod magad. A lánc, mely csuklóidon, és bokádon feszít, nem enged nagy mozgásteret. A bolond vélhetőleg átvert, s amennyiben a kulcsaidért nyúlnál, hamar észre kell venned, hogy nincsenek a helyükön.
Míg a szabadulással szöszmötölsz, egy férfi lép be a rácsos cella ajtón, s erőlködésedet nézve egy félmosolyt erőltet arcára, majd előveszi a hiányzó tárgyaid. Az illető arcát nem láthatod teljesen, hiszen egy karneváli maszkkal rejti el a személyazonosságát.
- Csak nem ez kéne? - zörgeti meg a kulcsokat. - Remélem, hogy mostanra rájöttél, hogy miért vagy itt.
Bármit válaszolsz, a férfi figyelmen kívül hagyja mondandódat, és folytatja.
- Azt hittem világosan értésetekre adtam, hogy semmi feltűnés, és diszkréció mindenek felett... Most pedig itt egy mágus a kalitkámban, aki után újabb kettő érkezett, kik utánunk szimatolnak. Sajnos az embereim nem tudták elfogni őket, így most a Hadessal köttetett üzletünk is módosításra szorul. Érted amit mondok? - szegezi neked a kérdést, kihívóan.
Miután válaszoddal adod értésére, hogy nem vagy gyenge elméjű, folytatja:
- A csomagot addig nem adjuk át, míg a céhed, vagy te el nem intézed a kíváncsiskodókat. Ez nem alku tárgya. Amennyiben megpróbálnál kibújni a feladat alól, biztosítalak róla, hogy a csomag megsemmisül.
Becses kulcsaid egy kecses mozdulattal a földre hajítja, egy borítékkal egyetemben.
- A célpontjaid. Amint elintézted a közös kis problémánkat, felkeresünk...
A férfi hamar elhagyta a helyiséget, s rá néhány pillanatra a láncok kinyíltak.
A borítékban Josh, és Sophia fényképét találod, egy iránytűt, valamint egy kisebb térképet, rajta az erdőségben található telepekről, s a tíz kis falucska közül, az egyik vörös karikával van körbekerítve. Nyilván itt tartózkodtak legutóbb, valamint egy vörös x-el jelölték a te jelenlegi helyzetedet. Ne késlekedj.
A celládból egyetlen kijárat vezet kifelé, ami egy hosszú folyosóra nyílik, minek végén egy deszka ajtó áll. Amint kilépsz rajta, át kell verekedned magad jó néhány indán, mire kiérsz a szabadba. Az ajtót kívülről nem lehet észre venni, tökéletesen el van rejtve a növényzet által. Ha körbe nézel, nem sokat láthatsz, csak a kőkemény, burjánzó dzsungelt. A falu nagyjából egy félnapi járóföldre lehet, így jobb lesz ha nem késlekedsz. Posztod addig tartson, hogy megérkezel a falucskába...
Sophia: Pihenésed egy, az arcodra szorított, kellemetlen szagú rongy szakítja félbe, amit minő meglepő, de egy erős kéz szorít oda. A kellemetlen illat alapján valószínűleg kloroformba mártották a ruhadarabot. Mindenesetre, még mielőtt elvesztenéd az eszméletedet, intézd el a betolakodót. Egy férfival van dolgod, aki igazán köpcös alak, de semmiféle varázserő birtokában nincs. Arcát egy fekete kendő takarja, rajta a Dark Hood címerével, egy fehér csuklya, amit átdöfött egy tőr. Miután kiütötted a támadódat, a dulakodás hangjára még vagy három társa ront be, majd rád. Ezek közül kettő mágus, s közel akkora varázserővel rendelkeznek összesen, mint te. Harci posztot várok el, amely győzelmeddel zárul. Két ellenfeled mágiáját rád bízom, ám mind két támadó csak 1-es szintű mágiákat birtokolhat.

Josh: Te dörömbölésre, heves harc zajára ébredsz, ami a szomszéd szobából szűrődik át. Amint felkaptad magadra a holmidat, siess, és nézd meg, mi folyik oda kint.
A szobádat elhagyva, képtelen látvány fogad, hiszen a fél fogadó romokban áll, ám hamar meglátod ennek az okát. Két mágus küzd egy csinos hölggyel, aki eléggé nehéz helyzetben van. Mint a Fairy Tail tagja, nem hagyhatod magára a bajba jutott hölgyet, ám mikor a segítségére sietnél, egy másik férfi gátolja meg a szándékodat. Egyértelműen a DH céh tagja.
- Én vagyok az ellenfeled, cicafiú - röhög fel.
Győzz. Ellenfeled varázsereje a tiéddel megegyező, így nem lesz könnyű dolgod. Az összes Telekinézis varázslatot ismeri a 3. szintig bezárólag. Postod győzelemmel záruljon.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Magánküldetés: Kellemetlen kirándulás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magánküldetés: Kellemetlen kirándulás   Magánküldetés: Kellemetlen kirándulás Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Magánküldetés: Kellemetlen kirándulás
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kirándulás Őrültek házába
» Magánküldetés: A Bál
» Magánküldetés: Ölj
» Magánküldetések
» Magánküldetés: A villámlopó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: Fiore Királyság :: Worth Woodsea-
Ugrás: