KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Gilbert Barker

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Gilbert Barker
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus



Hozzászólások száma : 111
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Sep. 12.

Karakter információ
Céh:
Szint: 4
Jellem:

Gilbert Barker Empty
TémanyitásTárgy: Gilbert Barker   Gilbert Barker Icon_minitimeVas. Júl. 15, 2012 10:26 am

Név: Satan Tail: Black Demon /Ördög Farok: Fekete Demon/
Szint:
Ár: Gilbert Barker Kkszimblum
Leírás: Az alakváltó mágus Take Over-rel felveszi egy egyszerűbb démon farkát. A körülbelül három méter hosszú, vékony és szőrös testrész, egy kicsit bolyhos véggel. kitűnően használható harmadik kézként. Támadási értéke ugyan gyenge, de a szorításra és ostorként való használatra kitűnő, míg a gyorsasága a használó kezének a két szeresse.

Név: Satan Tail: Lizard /Ördög Farok: Gyík/
Szint:
Ár: Gilbert Barker Kkszimblum
Leírás: Az alakváltó mágus Take Over-rel felveszi egy egyszerűbb démon farkát. A körülbelül másfél méter hosszú, vastag és pikkelyes testrész, kitűnően használható fegyverként. Támadási értéke jelentős (egy pöröly csapásával egyezik meg), de a szorításra alkalmatlan testrész. Emellett önmagában lassú.

Név: Satan Horn : Bull /Ördög Szarv: Bika/
Szint:
Ár: Gilbert Barker Kkszimblum
Leírás: Az alakváltó mágus Take Over-rel felveszi egy egyszerűbb démon szarvát. A fej két oldalán, széles, leginkább egy bika, vagy egy ökörére emlékeztető hatalmas szarv nő, mely kitűnően használható szúró támadásra. Egy embert könnyedén keresztülszúr.

Név: Satan Horn : Ram /Ördög Szarv: Kos/
Szint:
Ár: Gilbert Barker Kkszimblum
Leírás: Az alakváltó mágus Take Over-rel felveszi egy egyszerűbb démon szarvát. A fej két oldalán egy csiga alakú, leginkább egy kos szarvára emlékeztető hatalmas szarv nő, mely kitűnően használható zuzó támadásra. Ha egy embert eltalál, épp csontja biztos nem marad.

Név: Satan Foot : Black Demon /Ördög Láb: Fekete Demon /
Szint:
Ár: Gilbert Barker Kkszimblum
Leírás: Az alakváltó mágus Take Over-rel felveszi egy egyszerűbb démon lábait. Mindkét láb helyén egy patás és szőrös testrész jelenik meg, mellyel a használó csak lassú és ügyetlenebb mozgásra képes. Ellenben magabiztosabban képes a földön állni, nehezebben lehet eltolni és magasabbra is képes ugrani így. Illetve a támadási értéke is jelentős.
Vissza az elejére Go down
Natsu Dragneel
Admin
Admin
Natsu Dragneel


Hozzászólások száma : 1746
Aye! Pont : 199
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 32

Karakter információ
Céh:
Szint:
Jellem:

Gilbert Barker Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gilbert Barker   Gilbert Barker Icon_minitimeVas. Júl. 29, 2012 7:25 pm

Gray kérésére én néztem meg a pályázatodat, amit el is fogadok. Már be is raktam őket, sőt még egy plusz mágiát is a Take Over alap mágiája után, amiről beszéltünk is a csevegőbe. Gondoltam ez most pont aktuális lenne ezekhez a mágiákhoz.
Vissza az elejére Go down
 
Gilbert Barker
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Gilbert Barker
» Gilbert Barker
» Gilbert Barker
» Gilbert Barker
» Gilbert Barker

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Nyilvántartás :: Pályázatok :: Lezárt Pályázatok :: Mágia, varázstárgy és szakma pályázat-
Ugrás: