KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Gilbert Barker

Go down 
SzerzőÜzenet
Gilbert Barker
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus



Hozzászólások száma : 111
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Sep. 12.

Karakter információ
Céh:
Szint: 4
Jellem:

Gilbert Barker Empty
TémanyitásTárgy: Gilbert Barker   Gilbert Barker Icon_minitimeKedd Szept. 13, 2011 3:46 pm

Név: Gilbert Barker
Kor: 15
- x772. Május 14
Nem: Fiú

Kinézet:
- 157 cm magas, vagyis hát nem egy égmeszelő, bár egy 15 éves srácnak pont megfelelő, mondhatni átlagos.
- 60 kg a testsúlya, ami hát mondjuk csak annyit jelent, hogy jó húsban van, de nem dagadt!
- Zöld szemei minden lány szívét meglágyítják
- Fekete rövid hajzuhataga, rakoncátlan, misztikus, de ugyanakkor valamiért érdekes külcsíné teszi az arcát
- Világos, mondhatni átlagos bőrszíne pedig hétköznapivá teszi a megjelenését.
- Ezek mellet pedig, egy különös ruházatot visel, amit a Rejtett Oázis, az Angyalok rejtekében élő szerencsés emberek hétköznapi viselete.

Jellem:
A fiú elég magabiztos és jókedvű, nagyon ritkán lehet látni őt szomorkodni. Életvidám, jó fej srác, senkivel sincs haragban, de van egy valami amit ki nem állhat és ez a valami a lányok. Legalábbis a lányok nagy része, ugyanis szerencsétlen fiú külseje és kisugárzása csak úgy vonzza a lányokat ami eleinte nem is volt baj, de kis idő múlva nagyon megunta, hogy minden lány a közelében sertepertél. Még valamit meg kell említeni a jellemével kapcsolatban, nem egy lángelme a fiú, de nem is ostoba, de ugyanakkor az igazság érzete már a helyén van. Ismeri mind a sötétség mind a fény útját és önszántából választotta a kettő közötti szakadékot. Éppen ezért ez lett az életfilozófiája.

"Ezen a világon semmi sem csak jó vagy rossz. Így mi sem járhatjuk csak az egyik úton, mert mindegyikünk szívében megvannak ugyanazon érzések. Lehet, hogy néha meg kell zabolázni őket, néha szabadjára engedni azokat, de a legfőbb, hogy mindig maradjunk ugyanazok akik az út elején voltunk. "

Szint: 3 színt
Varázserő: 2280 VE

Mágia:
Alakváltó varázslatok

Név: Transform /Alakváltás/
Leírás: Az alakváltó mágusok legalapabb képessége mellyel képesek más alakját felvenni. Minél kisebb a használó varázsereje, annál tovább tart az átváltozás. Persze nagy varázserővel pillanatok alatt végbemehet a folyamat. Gyenge vagy ügyetlenebb mágusoknál előfordulhatnak kisebb eltérések is

  • Név: Basic Level /Alap Szint/
    Szint: 1
    Leírás: A mágus képes teljesen lemásolni valakinek a kinézetét, de csak azt.

  • Név: Intermediate Level /Közép Szint/
    Szint: 2
    Leírás: A mágus ezen a szinten már a ruháját is megbírja változtatni. Ez nem olyan, mint az Öltváltás. Itt egy ruhája van, csak azt módosítja.


Név: Take Over /Megszállás/
Szint: 1 (Take Over mágusok kezdéskor megkapják)
Leírás: A Take Over az alakváltók egy magasabb szintű mágiája. Csak alakváltó mágusok képesek elsajátítani. A mágus képes lesz állatok, bestiák, démonok vagy más különleges lények részleges vagy épp teljes alakját felvenni, ezzel nagyobb erőre, gyorsaságra és új képességekre tehet szert. Ezeknek a megszerzése viszont nem olyan egyszerű. A mágus hosszas érintés útján tudja tanulmányozni és lemásolni a kívánt testrészt vagy testet. Ehhez azonban általában le kell győzni a lényt, mivel ritka eset, hogy hagyná magát. Persze más alakváltóktól is ellehet sajátítani a technikákat.

Név: Massed Partial Transform / Halmozottan Részleges Alakváltás /
Szint: 2
Leírás: A Take Over mágus képes lesz szint*1 részleges alakot felvenni. Tehát egyszerre használhat egy Arm-ot, Tail-t, stb... Ezáltal magasabb szinteken teljesen egyedi kombinációkat hozhat létre magán a mágus.

  • Név: Satan Arm: Black Demon /Ördög Kar: Fekete Démon/
    Szint: 1 (Satan soul mágusok kezdéskor megkapják)
    Leírás: Az alakváltó mágus Take Over-rel felveszi egy egyszerűbb démon karját. A kéz ez után elfeketedik és egy vékony sötétszínű csontos páncélréteg borítja be. Ujjai enyhén megnyúlnak és penge élesek lesznek.

  • Név: Satan Wing: Black Bat / Ördög Szárny: Fekete Denevér /
    Szint: 1
    Leírás: Az alakváltó mágus Take Over-rel démoni szárnyakat növeszt magának, ami leginkább egy óriási denevér szárnyaira emlékeztet. Önmagán kívül még maximum két embert bír el, de ez esetben nagyon lassan és erőlködve képes repülni. Plusz súly nélkül viszont rendkívül gyors sebesség elérésére képes.

  • Név: Satan Tail: Black Demon / Ördög Farok: Fekete Démon /
    Szint: 1
    Ár: 50.000Gilbert Barker Kkszimblum
    Leírás: Az alakváltó mágus Take Over-rel felveszi egy egyszerűbb démon farkát. A körülbelül három méter hosszú, vékony és szőrös testrész, egy kicsit bolyhos véggel. kitűnően használható harmadik kézként. Támadási értéke ugyan gyenge, de a szorításra és ostorként való használatra kitűnő, míg a gyorsasága a használó kezének a két szeresse.

  • Név: Satan Horn: Bull /Ördög Szarv: Bika/
    Szint: 2
    Leírás: Az alakváltó mágus Take Over-rel felveszi egy egyszerűbb démon szarvát. A fej két oldalán, széles, leginkább egy bika, vagy egy ökörére emlékeztető hatalmas szarv nő, mely kitűnően használható szúró támadásra. Egy embert könnyedén keresztülszúr.

  • Név: Satan Foot: Black Demon / Ördög Láb: Fekete Démon /
    Szint: 2
    Leírás: Az alakváltó mágus Take Over-rel felveszi egy egyszerűbb démon lábait. Mindkét láb helyén egy patás és szőrös testrész jelenik meg, mellyel a használó csak lassú és ügyetlenebb mozgásra képes. Ellenben magabiztosabban képes a földön állni, nehezebben lehet eltolni és magasabbra is képes ugrani így. Illetve a támadási értéke is jelentős.


Név: Satan Soul: Imp / Ördög Lélek: Imp /
Szint: 2
Kinézett: KATT IDE
Leírás: Az alakváltó mágus Take Over-rel felveszi teljesen egy Imp alakját, csupán a szem, a haja és az esetleges sebhelyei maradnak ebben a formában is. Ebben az alakban sokkal ügyesebben képes harcolni még a farkát is tudja harmadik kézként használni. Imp-ként szint*50 VE-vel nő az ereje.

Név: Satan Soul: Deer Demon / Ördög Lélek: Szarvas Démon /
Szint: 3
Kinézett: KATT IDE
Leírás: Az alakváltó mágus Take Over-rel felveszi teljesen egy Deer Demon alakját, csupán a szem, a haja és az esetleges sebhelyei maradnak ebben a formában is. Ebben az alakban sokkal erősebb lesz a fizikai ereje. Deer Demon-ként szint*100 VE-vel nő az ereje.

Jelenlegi Vagyon: 219.700 gyémánt
Összes Vagyon : 1.422.500 gyémánt
Elköltött Vagyon : 1.202.800 gyémánt
  • Fiore Lottó:


Felszerelés:
  • Név: Magic Card / Mágikus kártya /
    Szint: 1
    Leírás:Egy megbűvölt kártyalap, melynek lapján egy barna fa ajtó áll. Ha mágikus erőt vezetnek bele az ajtó kinyílik és a használó el tud benne rejtőzni, bárhol és bármikor. De ez esetben a kártya a földre hull és bárki felveheti.

  • Név: Force Shield Lacryma / Erő pajsz Lakrima
    Szint: 3
    Leírás: A mágus egy vékony erőteret idéz maga elé, amivel felfoghatja a mágus szintjénél alacsonyabb szintű támadásokat.


Karakternapló:

Mesélések - Felkérések fala
  • Ki mit tud?: =:= Magic Card / Mágikus kártya / és egy Spell Lacryma / Varázslat Lakrima / egy tetszőleges mágiával, ami a Force Shield Lacryma / Erő pajsz Lakrima

Mesélések - Magánküldetések

Mesélések - Portyák

Kalandok

Kiss Munkák

Nagy Munkák

Küzdőtér
Ajándékok_jutalmak


A hozzászólást Gilbert Barker összesen 39 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 11, 2012 2:10 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Gilbert Barker
Alakváltó mágus
Alakváltó mágus



Hozzászólások száma : 111
Aye! Pont : 0
Join date : 2011. Sep. 12.

Karakter információ
Céh:
Szint: 4
Jellem:

Gilbert Barker Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gilbert Barker   Gilbert Barker Icon_minitimeSzomb. Jún. 02, 2012 3:58 pm

Első Könyv = A Kard útja

Első Fejezet: Amikor tizennégy lettem

  • Az ősöm hagyatéka!
    Ez a kis történet végül is elmeséli életem egyik legszebb napját, mely ugyan, nem úgy alakult, ahogyan azt szerettem volna, de a végére olyan maradandó emlékként tudok majd visszaemlékezni rá, melyre nyugodt szívvel mondhatom majd vissza az arra kíváncsi füleknek, akár évek múlva is. Ez volt az addigi életem legjobb születésnapja, a nap, mikor végre tizennégy éves lettem.

  • A fehér tenger
    Nem sokkal ama emlékezetes nap után, nem csak azt mondhattam el, hogy a nagyapám ajándéka a lehető leggyönyörűbb ajándékommá lett, hiszen az csak az egyik fele volt az áradatnak. Hiszen egy annál nagyobb lehetőséget kaptam a szüleimtől. Apán egyik egy régi barátjának, Iriai-nak a társaságában elindultunk egy hosszú útra, egy távoli kis szigetre, ahol hosszú évek munkájának az eredménye várt. Egy kard, melyet csak nekem készítettek és a kovácsa nem más volt, mind a híres kovácsmester Hana Fujishima.


Második Fejezet: Bizonyítsd be, hogy méltó vagy rá...

  • Gyilkos!
    Életem első igazi küldetésének viszontagságos története és Adelheit-mester próbáinak első felvonása. Egy küldetés, mely során alá kellett szállnom az Era városa alatt elterülő hatalmas katakombákba, megtalálni egy apró kis macskát, melynek a neve sokkal helytállóbb volt annál, mind amire számítottam. Hiszen Gyilkos elkapása akár az életembe is kerülhetett volna.

  • Mágusként eljátszom magam?
    Az Iriai-al való találkozom óta megrendült a bizalmam a tulajdon apámban és ezt a mester is gyorsan észre vette. Nem tudtam koncentrálni, nem tudtam néha másra is gondolni és ez kihatott az egész életemre. Éppen ezért a mester egy igen érdekes tesztre hivatott engem. Egy gazdagok által tartott estére kellett behatolnom, miközben egy bűvész szerepében még a közönséget is elkellet kápráztatnom. De a beépített segítők, minden igyekezetem a kényes információkért sem tudott megnyugtatni, egyedül Ageha gyönyörű mellei jelentettek boldogságot nekem. De akkor még nem is sejtettem, hogy nem ez lesz az első találkozásunk.

  •  Ki mit tud?
    Életem első ellenszegülése a szülei akarat ellen. A mágikus erőmnek hála egyre többször keveredtem bajba az iskolában és ez a szüleimnek is feltűnt. Nem is engedtek volna el a Hosenka - Spa Town -ban rendezett hatalmas ünnepélyre és felvonulásra, ha nem segít ismét a mester. De az ünnepély és azt az övező titok nagyon is furcsa volt, ahogyan akkor még csak nem is sejtettem, hogy Adelheit mester- nek van egy különleges feladatta a számomra, melyet úgy kelet végrehajtanom, hogy nem is voltam tudatában annak, mit is kell tennem.


Harmadik Fejezet: Kardok tánca

  • Ismerd meg a vágyaidat
    Egy hosszú út vége és valami teljesen más kezdette. Sikerrel kiálltam a mesterem próbáit, de a ahhoz, hogy végül elérjem azt az erőt, melyet nekem szént, sokkal veszélyesebb teszt elé kell, hogy állítson. Egy ősi szentély mélyén olyan erő szunnyad, melyet még megérteni sem lehet és mely elég erős ahhoz, hogy a lelkem legmélyére is lásson. És akkor felszínre tőrnek az elnyomott érzéseim, megalkotva egy Gilbert-et, aki nem én vagyok és akit le kell győznöm. Méghozzá mindenáron!

  • A két út
    A lelkem legmélyén pedig megtaláltam azt az embert, akinek rák el vezetnie az igazsághoz vezető útra, vagy a feneketlen mélység kapujába kell taszítania. Egy samurai mester, Kenyuurei, aki felfedi előttem a harc ősi művészetét és aki előtt, abban a pillanatban kell eldöntenem, hogy a kard útját, vagy a démon útját választom. És csak ezen az apró döntésen fog eldőlni az életem.


Negyedik Fejezet:A sziget

  • Ötödik fejezet: Váratlan nyaralás
    A hosszú és kemény kiképzés folytatódott, melyben Kenyuurei felkészített egy olyan ellenféllel való küzdelemre, aki ha feltűnik, ők képesek legyenek belém helyezni a bizalmukat. Rám bízni az életüket és mindenüket. Az ellenfelem pedig egy ember, egy nő, akire valaha ugyan így számítottak, de ő elbukott. A démon útjára lépett. és most rajtam lesz a sor, hogy szembeszálljak vele.
    De addig is, egy váratlan eseménynek hála, távol kerültem a Szentek templomától, elraboltak és egy szigetre száműztek az óceán közepén. És aki ezt tette velem, az nem más volt mind ő. A nő, akit Akuma-nak hívnak. de szerencsére nem voltam egyedül. egy váratlan alak is felbukkant. Ageha, akit már majdnem el is felejtettem.

  • A sziget fogságában
    A sziget fogáságba estünk mind a ketten. Csak egymásra számíthattunk, ahogyan az idő úgy pergett, mind a homokóra apró kis homokszemei. Egy hét- kettő, egy hónap , ahogyan egyre közelebb kerültünk egymáshoz. Az élet pedig lassan utat tört magának, hozzászoktunk ahhoz, ami ott várt ránk, de egy apró tárgy lassan felélesztette bennünk a remény lángjait, ahogyan a valós érzelmek a felszínre törtek.

  • Ó azok a békés napok
    A szabadulásunk napja pedig elérkezett. A tenger, a tutaj, a remény és az egymás iránti érzelmeink egy helyen testesültek meg, de ahogyan elhagytuk a szigetet és a tenger habjait szelve nem volt semmilyen reményünk, lassan felötlött bennem a gondolat, hogy mi vár ránk otthon, más lesz-e, de legjobban azt vártam, hogy megismerjem azt a nőt, aki ide jutatot. Akuma-t.
Vissza az elejére Go down
 
Gilbert Barker
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Gilbert Barker
» Gilbert Barker
» Gilbert Barker
» Gilbert Barker
» Gilbert Barker

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Nyilvántartás :: Adatlapok :: Archívum-
Ugrás: