KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Rane & Anoya

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Anoya De Hielo
Elemi mágus
Elemi mágus
Anoya De Hielo


Hozzászólások száma : 289
Aye! Pont : 1
Join date : 2009. Nov. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Fairy Tail :P (Kecskemét, Hungary)

Karakter információ
Céh: Fairy Tail
Szint: 8
Jellem: Törvényes Semleges

Rane & Anoya Empty
TémanyitásTárgy: Rane & Anoya   Rane & Anoya Icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 8:36 pm

Szokásos reggel a fairy tail-ben. Most nem is tudom miért estek egymásnak. Egy elfoglalt asztal, egy rosszalló nézés, egy kiöntött söröskorsó. Ezek már a nagyobb érvek közé tartoznak, hogy a fairy Tail hogyan váljon a teljes káosz martalékává. De nem kellenek ennyire "komoly érvek" a szokásos bunyó kialakulásához. Ha valaki bal lábbal kelt fel és megforgatja a szemét, csak úgy kedvtelésből máris láncreakciót idéz elő..és ott kő kövön nem marad.
A szokásos apokalipszis közepén csücsültem. Asztalok székek repkedtek a fejem felett, néha egy két Ice Shild-et kellett bevetnem , hogy ne landoljak a földön, közbe üdítőmet szürcsölgettem.
A kupleráj , és a verekedés közepette lépett be a céhbe egy számomra ismeretlen fiú. Kék haja egyből feltűnt. Jobbra, balra nézett, mintha keresne valamit, vagy valakit, a madárként viselkedő asztalok nem is zavarták, meg sem lepődött.
-Cassyt ker...-ekkor egy szék közeledett felé, nem vette időben észre, jól fejen is találta, aztán egy asztal vette célba. Mágiába kezdett.
~jégmágia!-csillant fel a szemem. De valahogy a mágia amit használt, nem volt szokványos mágia. mintha... nem lenne szüksége a tárgyak közvetlen megérintésére, mintha a távolból irányítaná, hogy a tárgyak megfagyjanak-e vagy sem...
~Hasznos...-gondoltam magamba. A fiú felé még egy asztal száguldott fénysebességgel. Újabb mágia, majd az asztal, mintha nem is fából, hanem jégből lett volna mindig is, ketté tőrt s a padlón landolt.
- Eszerint Cassy nincs itthon?-kérdezte.
~Az a mágia...jégmágia...de más..kell nekem.-határoztam el magamba, majd megindultam a fiú irányába, hogy jobban kikérdezzem.
-Kit is keresel pontosan?-kérdeztem, megállva előtte.
- Ööö.. Cassidy Angelt.-válaszolta.
-Sajnálom, őt nem ismerem közelről, de azt hiszem most nem találod itt meg. Nem láttam már pár napja errefelé.-magyaráztam
- Akkor majd legközelebb. Azért köszönöm..-sóhajtott, majd kifelé vette az irányt, de még sikerült időben megállítanom.
-Várj egy kicsit!-állítottam meg.-az a mágia, amit az imént használtál? Nem szokványos jégmágia volt igaz?
- Hát... Nem is nevezném jégmágiának. A fagymágia a Freeze különböző felhasználási módjaira épít, vagyis a jéghideg levegőt irányítja.-magyarázta.
-Ki tanított téged erre? Vagy saját fejlesztés?-érdeklődtem.
- Egy Macha nevű jég- és fagymágus tanította nekem egy részét, a többi saját ötlet volt.-mesélte.
-Mit kell tegyek azért, hogy például az imént látott mágiának a birtokosa legyek?
- Ha ismered a Freeze-t, néhány nap alatt meg tudlak tanítani erre a két technikára, persze nem ingyen.-jegyezte meg.
-Nem is ingyen gondoltam, van ékkövem, megtudunk egyezni.-kacsintottam rá.
- Úgy érzem, jóban leszünk. - vigyorodott el - Mikor szeretnél kezdeni?.
-Akár már ma is, mivel ma nem megyek melózni.
- Valamilyen repülő mágiád van?
-Nemsokára elakarom sajátítani a jégszárnyakat, de egyenlőre még nincs.-magyaráztam.
- És a kígyóktól félsz?
-Ne..nem is félek tőlük.-mondtam kissé elsápadva mikor is a fiú mögött megláttam egy hatalmas óriáskígyót..-hiszen csak állatok..izé..ő a tiéd...és harap?-kérdtem fellelhető félelemmel a hangomban.
- Csak ha éhes, vagy ha valaki rám feni a fogát. - simogatta meg mosolyogva a nyakát. - De valami hidegebb helyre kell mennünk, ha meg akarod tanulni a fagymágiát, és nála gyorsabban nem jutunk el a hóhatár fölé.
-Hogy üljek rá?-kérdeztem hitetlenkedve.-elbír..kettőnket?
- Nagyjából így, csak mögöttem. - ugrott fel lovaglóülésben szárnyai mögé. - Ha lovagoltál már életedben, nem fogsz leesni.. Ha nem, akkor csak fagyaszd oda magad, Arisa meg sem érez ennyi mágiát.
-Nyugi, ültem már lovon.-mondtam magabiztosan, majd felpattantam a hatalmas állatra, utána a fiú mellkasába kapaszkodtam vadul.
- Akkor induljunk! - Arisa lágy hullámzással repült fel, és a legközelebbi, hófödte hely felé indult. Egy kicsit még szoknom kellett a kígyó mozgását, meg azt, hogy minden oylan apró lett odafentről, és hogy olyan érzésem volt, hogy még egy mozdulat és nagyon gyorsan lapos mágus lesz belőlem ..de próbáltam elgyűrni a félelmemet. megcsodáltam a tájat, az égig meredő fák felett repültünk, a hegyek felé emelkedtünk, a levegő kezdett lehűlni, de ez egyikünket sem zavarta. A hideg szél az arcomba csapott, páratlan, szabadságkeltő érzés volt. Szorosan a fiú hátába kapaszkodtam.
- Itt is vagyunk. - pattant le a friss hóra. - Készen állsz?
kicsit émelyegtem még mikor leszálltunk a sok éles kanyartól és hullámzástól, a szédülésről nem is beszélve.-pillanat, kifújom magam...-mondtam, majd pár perc múlva, levettem a pulcsimat ami alatt csak egy vékony trikó volt, lecsatoltam a kesztyűimet, majd elszánt,, harci pozícióba vágtam magam.
-Készen.-mondtam elszántan.

Frost Ball /Fagylabda /
Freezing Shroud / Fagyos Lepel /
1.000.857 - 165.000 =835.857
Tehát Rane-nek fizettem 165.00 a két mágiáért.
Köszöntem:D:D
Vissza az elejére Go down
http://www.animemangastyle.gportal.hu
Rane Iceclaw
Elemi mágus
Elemi mágus
Rane Iceclaw


Hozzászólások száma : 809
Aye! Pont : 38
Join date : 2010. Oct. 08.
Age : 33

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 14
Jellem: Kaotikus semleges

Rane & Anoya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rane & Anoya   Rane & Anoya Icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 12:52 am

Anoyától 165.000 gyémánt került áll hozzám.
Frost Ball /Fagylabda /
Freezing Shroud / Fagyos Lepel /
Cserébe ezeket tanítottam.

- Kezd hiányozni Cassy.. - sóhajtottam szomorúan Arisának, mikor kiléptünk a céhházból. - Mit szólnál ahhoz, ha meglátogatnánk? Magnolia nincs olyan messze! - határoztam el, mire a kígyó beleegyezően bólintott. Rég volt már, hogy a sétarepülésnél hosszabb távra indultunk, így buzgott benne az energia. Ahogy felpattantam hátára, szinte kirobbant az ég felé, majd néhány körbefordulás után egyenesen a Fairy Tail céhháza felé indult.
-Ice Make: Winged Armor! - ugrottam le a lányról, mikor már elgémberedett a lábam a sok üléstől; de legalább megérkeztünk. - Odalent találkozunk!
Puhán értem földet, és abban a pillanatban el is tűnt a páncélom. Nem számítottam semmi rosszra, de a Fairy Tail hírét ismerve feltámadhatott volna bennem az óvatosság..
Néhány lépés után bátran kivágtam az ajtót, és körbenéztem. Első keresésem nem járt eredménnyel, így megpróbáltam megszólalni.
-Cassyt ker... - jutottam el a mondat feléig. Egy szék fojtotta belém a szót, beleékelődve a fejembe. Hörögve szorult ki a beszédre szánt levegő. Az őt követő asztalt viszont már készen vártam. Két átlátszó, kék gömb jelent meg a kezemben, majd egy dobó mozdulatot követően a repülő tárgy felé repültek. Ahogy érintkeztek vele, azonnal fehérre fagyott a bútor. Halvány mosollyal az arcomon ütöttem a megfagyott pontra, és az asztal ártalmatlanul repült el körülöttem. Majd a második is: az Ice Claws és a Freezing Shroud kombinációjaként ahogy hozzáértek karmaim az asztalhoz, ott szilánkok repkedtek minden irányba.
- Eszerint Cassy nincs itthon? - kérdeztem elszomordva.
- Kit is keresel pontosan? - lépett elém egy lány, aki határozottan nem Cassy volt.
- Ööö.. Cassidy Angelt. - szedtem össze gondolataimat.
-Sajnálom, őt nem ismerem közelről, de azt hiszem most nem találod itt meg. Nem láttam már pár napja errefelé. - csevegett.
- Akkor majd legközelebb. Azért köszönöm.. - sóhajtottam, és az ajtó felé fordultam, de egy kéz a vállamon megállásra késztetett.
- Várj egy kicsit! Az a mágia, amit az imént használtál? Nem szokványos jégmágia volt igaz?
- Hát... Nem is nevezném jégmágiának. A fagymágia a Freeze különböző felhasználási módjaira épít, vagyis a jéghideg levegőt irányítja. - próbáltam röviden összefoglalni a működési elvét.
-Ki tanított téged erre? Vagy saját fejlesztés?
- Egy Macha nevű jég- és fagymágus tanította nekem egy részét, a többi saját ötlet volt. - nem szívesen emlékeztem vissza a jégpalotában történtekre.
- Mit kell tegyek azért, hogy például az imént látott mágiának a birtokosa legyek?
- Ha ismered a Freeze-t, néhány nap alatt meg tudlak tanítani erre a két technikára, persze nem ingyen. - ritka jó szívem volt, de nehezen tanult mágiáimat nem szándékoztam ingyen odaadni.
-Nem is ingyen gondoltam, van ékkövem, megtudunk egyezni. - kacsintott.
- Úgy érzem, jóban leszünk. - mosolyogtam rá - Mikor szeretnél kezdeni?
- Akár már ma is, mivel ma nem megyek melózni.
- Valamilyen repülő mágiád van?
- Nemsokára el akarom sajátítani a jégszárnyakat, de egyenlőre még nincs. - egy pillanatra a távolba révedtem, ahogy Arisa gondolatai felé fordultam, mire csak durcás beleegyezést kaptam válaszul. Majd kiengesztelem valamivel. Intésemre elindultunk kifelé.
- És a kígyóktól félsz?
-Ne..nem is félek tőlük. - hangja egy pillanatra fátyolossá vált, ahogy Arisa leszállt a földre. - Hiszen csak állatok..izé..ő a tiéd...és harap? - hasonlóan reagált, mint mindenki.
- Csak ha éhes, vagy ha valaki rám feni a fogát. - simogattam meg mosolyogva a kígyó nyakán a pikkelyeket. - De valami hidegebb helyre kell mennünk, ha meg akarod tanulni a fagymágiát, és nála gyorsabban nem jutunk el a hóhatár fölé.
- Hogy üljek rá? - nézett rám csodálkozva. - Elbír.. kettőnket? - Arisa a sértő feltételezésre felszegte nyakát.
- Nagyjából így, csak mögöttem. - ugrottam fel lovaglóülésben szárnyai mögé. - Ha lovagoltál már életedben, nem fogsz leesni.. Ha nem, akkor csak fagyaszd oda magad, Arisa meg sem érez ennyi mágiát.
-Nyugi, ültem már lovon. - biztatott, de azért készen álltam rá, hogy az elkövetkezendő út során leugorjak a talán zuhanó lány után.
- Akkor induljunk! - Arisa lágy hullámzással repült fel, és a legközelebbi, hófödte hely felé indult. Egy közeli hegy volt a célpont, ahol emlékeim szerint egy meglehetősen nagy, szinte teljesen vízszintes hómező feküdt, ami tökéletes volt számunkra. Ha a lány jégmágus, minden további nélkül bírnia kell az időjárást - sőt, még jót is fog neki tenni.
- Itt is vagyunk. - ugrottam le a ropogó hóra, mikor megérkeztünk. - Készen állsz?
Anoya nem volt kifejezetten jól, de néhány perc múlva már harcra kész kinézete volt. Elismerően bólintottam, amikor ledobta az egyik ruhadarabját. Tehát nem hazudott, tényleg jégmágus.
- Készen. - mondta elszántan.
Vissza az elejére Go down
 
Rane & Anoya
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ismerkedés: Rane Ekizik - Eclair & Rane
» Anoya De Hielo
» Anoya De Hielo
» Anoya De Hielo
» Anoya De Hielo

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Nyilvántartás :: Pályázatok :: Lezárt Pályázatok :: Tranzakciós Pályázatok-
Ugrás: