KezdőlapRegisztrációBelépés

 

 Shouki Sheji - Reigen Hawkins

Go down 
SzerzőÜzenet
Reigen Hawkins
Elemi mágus
Elemi mágus
Reigen Hawkins


Hozzászólások száma : 4479
Aye! Pont : 517
Join date : 2009. Oct. 11.
Age : 32
Tartózkodási hely : Quatro Cerberus

Karakter információ
Céh: Quatro Cerberus
Szint: 17
Jellem: Semleges Jó

Shouki Sheji - Reigen Hawkins Empty
TémanyitásTárgy: Shouki Sheji - Reigen Hawkins   Shouki Sheji - Reigen Hawkins Icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 11:03 am

- Bocsi, bejöhetek, nerk... - kopogtatta meg Nokinerk Shou nyitott ajtaját. Választ azonban nem kapott hacsak nem számítjuk be a horkolást annak. Aki shugot meglepte a fiú alvása, tekintve, hogy már rég elmúlt dél is. Elég sokat kereste a mágust már a céhben és az utolsó fülesnek volt köszönhető, hogy erre tévedt és úgy döntött, ha már idáig eljutott nem adja fel egy könnyen. Belépett a szobába és Shou ágyához totyogott.
- Shou... Shou... - próbálta ébrezgetni.
- He? - nyögte ki, mikor álmából kiszakították a nevével és a válla bökdösésével. Szemét nem nyitotta ki, de határozottan érezte, hogy valaki van ott mellette, legalábbis a füle és a válla erről árulkodott.
- Bocsánat, hogy délután fél négykor megzavarom az alvásodat, de kérnék tőled valamit, nerk. - mondta Nokinerk az elejét meglehetősen szarkasztikusan.
- Mi, hol, mi van? – ült fel lassan az ágyában a szemét dörzsölgetve, aztán észrevette a familiárist – Jée, egy Nokinerk. Mi kellene? - kérdezte ásítva.
- Úgy hallottam te ismered a rúna mágiát, nerk. Megtudsz rá tanítani? Nagyon érdekelne, nerk.
Hosszú másodpercekig Shou csak meredten bámult előre enyhén üveges szemekkél, de azért látszott rajta, hogy a fejében dolgoznak azok a fogaskerekek, szinte már hallani lehetett, ahogy kattognak. Végül aztán sikerült feldolgoznia a kérdést.
- Ahha... minek?
- Én is a céh teljes értékű tagja akarok lenni, nerk. De ezt csak úgy tudom, ha én is mágus vagyok. - felelte Nokinerk.
- Ahha, értem... - vakarta meg az oldalát egy hatalmas ásítás keretében - És nem bunkózni akarok... de ez nekem most így miért jó? Fáradt vagyok...
- Mit szólnál, ha fizetnék érte, nerk? Na így esetleg már nem vagy olyan fáradt? - próbálta a leleményes shugo menteni a helyzetet, hisz ebben a kapzsi világban a pénz volt a mozgató rugó.
- De... fáradt vagyok jelenleg. Tudod milyen nehéz egy söröskorsót emelgetni?! Mondjuk úúúgy holnap korán... mondjuk délben, nem lenne jobb ezt megbeszélni?
- Most lenne a legalkalmasabb, amikor Reigen nincs itt, nerk - erősködött tovább.
- Adunk neki egy kamu kupont valami étteremhez, ami innen elég távol nem létezik. De várj... miért baj az, ha tud erről? - nézett értetlenül.
- Egyelőre titok, hogy mágiát tanulok, nerk. Ha már mélyebben beleástam magam és mágusnak nevezhetem magam, majd akkor elmondom neki, nerk. Ezt amolyan meglepetésnek szánom. - felelte a szőrös kis lény. Eddig sikerült titokban elsajátítani a Pecsét mágiát és a következő lépcsőfok a Rúna mágia lett volna. Ezek után merte volna csak felkeresni Goldminet, hogy elbeszélgessen róla a tagságáról.
- Akkoooor... maradjunk a kajajegyesnél holnapra, és akkor megújult erővel tudlak tanítani. Jó lesz?
- Rendben - bólint rá - Előre is köszönöm, nerk.
- Rendben, majd köszönd... - mondta nemes egyszerűséggel aztán visszafeküdt és már húzta is a lóbőrt. Nokinerk elképedve bámulta a jelenséget. Nem tudta elképzelni, ember, hogy képes ilyesfajta alvásra. Mindenesetre halkan kilépdelt a szobából.

Másnap délben már a céh ebédlőjében várta Shout, ahogy megbeszélték. Nem sokkal dél után meg is jelent és álmosan a pulthoz botorkált, de nem vett különösebb tudomást a shugoról.
- Jó reggelt. Akkor segítesz, ahogy tegnap beszéltük, nerk? - suttogta a végét.
- Hogy mi? - nézett rá kérdően, mivel egyáltalán nem rémlett neki a tegnapi beszélgetés hirtelenjében.
- Hát tudod... A rúna mágia tanulás, nerk... – suttogta tovább egész halkan, nehogy bárki más is meghallja.
- Rúna tanulás...? - gondolkozott el magában, felidézve az emlékeket - Ja megvan! Várj... - azzal előkapott egy cetlit és egy tollat, majd elkezdett rajzolni egy szép szegélyes kupont, mai Akane Resortba szólt egy svédasztalos büfé megnyitásának alkalmából.
– Megteszi? - kérdezte a papírt nyújtva.
- Persze - kapta ki gyorsan a kezéből, mert látta a közeledő Reigent - Nézd csak Reigen mit szereztem neked, nerk!
- Sziasztok! Muti csak - hirtelen elkerekedett a szeme - Mentem. Sziasztok! - és már sprintelt is kifelé.
- Szóval mikor kezdünk, nerk? - fordult Nokinerk Shouhoz.
- Ez gyors volt... - nézett a kiviharzó Reigen után. - Amúgy... az írásjegyekhez van fent a szobámban jegyzet, az éjjeli szekrényem polcának alján. Azt keresd elő és tanulmányozd, addig kajálok egyet.
- Rendben - bólintott Nokinerk és felsietett a szobába. Nem kellett sokat keresgélni, de eltartott addig, hogy Shou pont befejezze az evést, aztán pedig bele is kezdtek a tanulmányokba.

______________________________________________________________________________________________
Így Nokinerk elsajátította a Rune Script-et, Jutsu Shiki-t, és az Enchanted Script-et. Valamint 100.000 Gyémánttal lett szegényebb.
Vissza az elejére Go down
 
Shouki Sheji - Reigen Hawkins
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Reigen Hawkins
» Reigen Hawkins
» Reigen Hawkins
» Reigen Hawkins
» Reigen Hawkins

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Nyilvántartás :: Pályázatok :: Lezárt Pályázatok :: Tranzakciós Pályázatok-
Ugrás: